Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Keny nagyon köszi az avatar dícséretét!
Nagyon cuki Kornálka!

Sahnna ha gondolod nekem is van egy hintám ami eladó!
(Milán valahogy nem szerette sajna így nem is használtunk)
Dobozában még garanciális!
Sokáig használható mert pihiszékként is használható sőt 18kg-ig hintaszéknek!
Dobok be róla képet!

Bols nem semmi, hogy még 2in1!! :D
Olyan izgik ezek a napok!

Valaki kérdezte a keresztelőruhát hol vettem talán Lili te voltál, bocsi de nem tudom pontossan ki volt. :roll:
Ezt a Bella szalonba ami érden van!
Nagyon jó kis cuccokat lehet rendelni küldött képeket a csajszi olyat is ami nincs az oldalukon!

Kép

Kép
raniko
 
 


A mai ctg ismét "gyanús"! Holnap du. 5 után berendelt a dokim, a szülőszobán megvizsgál (ha addig nem megyünk :wink: )!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


jujj Bols ez már olyan izgi :P gyere Peti mi is várunk :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Bols, drukkolunk! Hátha ma éjjel már esemény lesz:)+++++


Azt akartam kérdezni, hogy kölesgolyót hogy lehet adni a babának? A kezemben tartom és csak rágcsálja, de nem engedem, hogy lenyelje? Vagy odaadhatom a kezébe és lenyelheti? Ha csak két alsó foga van, akkor már adhatom neki?
Vendég
 


Jó reggelt!

Bols híreket várunk!!!!!
Peti baba gyere ki! :D

Twist elvileg persze lenyelheti a baba, de az, hogy két fogacskával biztonsággal adható e azt nem tudom.
Én lehet, hogy ne tenném mert az olyan ragadós lesz ha nyálhoz ér nem biztos, hogy így le tudja nyelni szerintem. :roll:

Lányok Milán egyre többet áll négykézláb és hintázik! :D
Sőőőt, már néha kiül oldalra is persze még támaszkodik.
Azt nem tudom, hogy nagyon feszes a lába hogy fog így ülni a drága ha be van hajlítva a lába. :roll:

KÉrdésem lenne.
Kinek mi a véleménye a bébitaxiról?
Kinéztem egyet ami nagyon teccccc.
Ezt lehet már úgy is használni, hogy csak ül és én tolom és szét is lehet szedni ha nagyobb ő tolja magát.

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist! Betonozást még nem kezdtk,mert amikor volt fuvaros, akkor nem volt tzép és fordítva. Egyelőre anyagbeszerzés folyik.

Kölesgolyó mehet, elolvad a szájukban.

Rani, szép a keresztelőruha.

Bols++++++++++++++++++! Irtóra megy az idő!

Mára ennyi vagyok, ja, tegnap elvittem őket buszozni, mert javítják a kocsimat. Hát már nem az a segítek, kilyukasztom a jegyét, megfogom a gyereket-világ van. Mindenki ül kimeredt szemmel, én meg húztam fel a 2 gyereket a lépcsőn. Felszállni nem akartak, de a buszon már jól érezték magukat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szia Szöcsi!

Köszi!!

Szöcsi, nézegettem a ruhácskáitokat és lenne egy kérdésem.
Van egy mellény ami Norbikán van ahol, ha jól gondolom apuci fogja.
Krém színá oroszlán van rajta.
Ha esetleg 74-es és eladó lesz valamikor akkor arra vevő vagyok! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni,csak ezt az oldalt pörgettem le,Bols,nagyon-nagyon+++++++++++++++++++++++++++++

Rani,szép a keresztelőruha :D Sikerült a pappal beszélni?
Bébitaxi király,enyémek most kaptak,Nonó tologatja,úgy sétál,Bazsi le se sz@rja :lol: De szerintem ez szuper,hogy nem tud leesni róla :D Én megvenném :wink:

Baba,remélem szépen összerázódtatok,puszi a pici lánykádnak :D

Szöcsi,ilyen világban élünk :evil:

Sannah,gratu a 24.héthez.Lassan ihatod a cukros lötyit :lol:

Nani,neked is lassan félidő :D
Vendég
 


Sziasztok!

Rani: dobhatsz képet, megnézzük. Nagyon édes ez a taxi.

Nyulasz: köszi, már voltam és tökéletes lett az eredményem :lol:

Bols: várjuk a híreket, a héten már tuti babázol???!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

2in1. Éjjel a nemalváson kívül minden ok volt.
Mai mérés szuper, az egyik legjobb mérés! Na puff, akkor most mi van? Azért du. megyünk a dokihoz. Kisfiúnk szivat már most :oops: !

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nyulasz igen sikerült hála és nagyon köszi!!!
Szept. 26-án lesz a keresztelő.
Én is nagyon gondolkozom ezen a taxin annyira kis helyes és ha lassan ülni fog akkor szupi lenne még a tél elött. :D

Sannah teszek be képe a hintáról.
Küldök Pü-t oda leírom mit is tud.
Én bele voltam szerelmesedve de a drága kisfiam sajna nem anya, anya meg nem fér bele. :( :roll: :oops:

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Bols-Peti, gyere ki! :D

Szöcske, az emberek nagyon kis %-a segítőkész.........bambulva ülnek a bkv-n, és sz.arnak mindenre.
Már nekem is gömbölyödős a hasam, tegnap pont egy passzentosabb pólóba mentem a városba, senki nem adja át a helyet, pedig látom, hogy megnézik a "dudoromat".
A neveletlen fiatalokra nem is haragszom, sokkal inkább a pöffeszkedő 40-es krapekokra. Hol van itt a Férfias Viselkedés?????ááááááááááááá, sehol. CSak meresztik a tök.üket a széken.
( és amíg így viselkednek, ne csodálkozzanak, hogy megbomlik a tisztelet irányukba, és a nőuralom elhatalmasodik évről évre)
Na elkussoltam.

Egyébként kislányunkkal minden rendben, tegnap magvolt a 20. hetesnek mondott uh. Minden szerve, ( hólyag, vese, szív,gerinc stb.)egyebe okés. Ficánkolt , le nem állt.
Csütörtökön megyek a Mens-be cukor vizitre ,ez már kajás lesz.
5 hét múlva újra uh.

üdv mindenkinek
19+5
nani72
 
 


Rani: nagyon ügyes Milánka!!!! Imádnvaló!:) Hajrá, csak így tovább! Jön a letámasztásos ülés, aztán majd egyszercsak a kéz nélküli egyenes háttal történő ülés:) És persze a mászás, majd csak győzz utána futkosni:)
A bébitaxi szuper és a hinta is! Nagyon kéne nekem is egy ilyen hinta, mármint Dorkának! A pihenőszékét nagyon szereti, de már kinőtte, mert csak félévesig jó. Jó lenne egy olyan, ami nagyobb babáknak is megfelelő és a már 8,5 kg-os popsikáját is elbírja.
Vendég
 


Twist alíg várom, hogy Milán is el kezdjen mászni!!
Az egész nappaliba ez a szines polifomos izé van letéve felkészülve már a mászásra!!!
Ez a hinta 11-kg ig jó de maga a szék 18kg.ig ami ha leteszed hintaszékként is funkcionál!
Jó lenne nekünk is ha Milán szeretné de nem cereti!
A bébitaxi remélem jobban bejönneki! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tömegközlekedés: én már nem is hergelem magam rajta. Felesleges.

Rani!
Hidd el, addig jó, amíg lerakod valahova a gyereket és ott marad. :lol:

Angel? Lois? Eltűntetek... :(
vovanda
 
 


Tömegközlekedés: én már nem is hergelem magam rajta. Felesleges.

Rani!
Hidd el, addig jó, amíg lerakod valahova a gyereket és ott marad. :lol:

Angel? Lois? Eltűntetek... :(
vovanda
 
 


Vanda csak az a baj, hogy Milán se marad ott már ahova leteszem pörög forog, úgy is mint egy óramutató, csak az a baj hogy néha ez már neki kevés.

Kép

Kép
raniko
 
 


Bekukk: puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mi újság Bols-sal? Tegnap este óta nagy hidegfront tombol! Peti gyere ki!:)

Képzeljétek, tegnap este Dorka magától felállt:) A járókába kapaszkodva találtam. Eddig soha nem csinált ilyet, úgy megörültünk neki, csodálatos volt!:)
Aztán úgy megtetszett neki, hogy egészen este 21 óráig ezt gyakorolta. Azt próbálgatta, hogy ha csak egy kézzel fogja, akkor elvágódik-e, aztán csak 3 ujjal fogta a járókát stb. Én meg odanyomtam egy paplant mögé, hogy arra huppanjon:) Egész ügyesen rájött egy idő után, hogy állásból vissza kell ereszkedni térdelésbe és utána négykézlábra és akkor nem esik semerre, meg tudja tartani az egyensúlyát. Fárasztó, de nagyon klassz esténk volt:)
Vendég
 


Twist, nagyon ügyes Dorkád! :D
nani72
 
 


Twist nem semmi a kis Dorcika :P :P :P puszi a kis pofijára.

Nani!
20 hetes uh-hoz gratulálok!!!bkv....no comment.

Rani!
Milán is kis örökmozgó, de jó is ez így!!A babataxit a tesóm gyereke nagyon szerette azzal tanult járni, tolta maga előtt.

Kornélnál tegnap volt a dr néni, minden okés.09.13-án megyünk hasi koponya uh-ra+csípőszürésre.A gyomrát jól megnézik nincs e reflux a sok bukizás miatt.Amúgy pont 1 kg-ot hízott egy hónap alatt.Változatlan alszunk egyben 5 órát éjjel, anya nagy örömére!!!Hason a fejét tartja kinyomja magát a kezeivel és nézeget jobbra balra, ez tetszett a dokinéninek is, hogy ilyen korán megy neki.Azt mondta erős kiskrapekom van :lol:

Bols!
Mi van megszültél :P ?????????????????????????????????????????

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny szupi, hogy Kornélka ennyire ügyi és hogy egy kg-ot hízott nem semmi!!

Bols tényleg remélem már babázol!
Ki lehet a hiradósa?

Twist Droka baba nagyon ügyes!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Most kaptem sms-t egy barátnőmtől, hogy megszületett Bols babája!
A Augusztusiba benne van!

Köszi az infót Csikken! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist!
Dorka nagyon ügyi!

BOLSNAK hatalmas gratula!!!

Én meg nem vagyok normális, nekiálltam ablakot pucolni 3 gyerek mellett...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2010.08.25 12:39-kor.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nani:akkor egy hónap van közöttünk, én december 11-re vagyok kiírva. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Életünk legszebb karácsonyi ajándéka érkezik hozzánk, már annyira várom!!!!

Rani: köszi a képet és az infokat, apának a FP esőerdős pihiszéke tetszik, azt mondta olyat vegyünk, szóval köszönöm a felajánlást átadom másnak a lehetőséget...

Bols: nagy gratu!!! Háromszoros hipp-hipp-hurrá!!!

Vanda: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist: super a csaj!!!!!!
Vendég
 


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]
vovanda
 
 


Bols!
ISTEN HOZTA KICSI FIAD!!!!!

Rani!
Köszi az infót gyorsan megnéztem a paramétereket az augusztusiba szép méretek lettek Bols babájánál, tökéletes :P
Ja és azt akartam kérdezni, hogy ugye Ti használtátok a Gripe Water-t, jól bejött?Mert gondoltam átállok rá mivel az Espumisan nagyon jó de 4 -5 nap alatt elfogy és elég drága.

KépKép

Kép
keny
 
 


Bols, hatalmas gratula a kicsi fiad érkezéséhez, hurrá!!!:))

Keny, nagyon ügyes kispasid van, csak így tovább!:) Éjszaka jól alszik? Mert akkor én is fogom javasolni a sógornőmnek ezt a lánc szoptatást elalvás előtt, tudod, amit leírtál. Jónak tűnik.
Tökéletes az egy hónap alatti 1 kg hízás, hurrá!:)

Vandus, csinik vagytok a virágfesztiválon!) Informatikus kisgyerkőcök nagyon cukik, szép a hajuk is:)
Á, kamuzol, nem is rosszak a kissrácok: ezek a gyerekek mindig olyan kis csöndes, rendes babáknak tűnnek a fotókon:)))) :lol:
Vendég
 


Twist!
Ja, jó gyerekek. Pontosan tudják, hogy a számítógép tabu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Vanda nagyon jók ezk a képek.

Keny igen mi használtuk és nekünk nagyon bejött!
Az Espuvisan is nagyon jó.
Hogy adod nik az Espuvisant hogy ilyen gyorsan elfogy?

Kép

Kép
raniko
 
 


Bols, itt is gratulálok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani: milyen volt a mai Dévény torna?

Baba: hogy vagytok? Voltatok már sétálni a kislánnyal? Persze ma tuti nem, mert nagyon szeles idő volt.

Vandus: Akkor azért ilyen boldogok a képen a gyerekek, mert a tiltott gépet verhetik:))
Megkaptad a szuper focilabda nyereményt? Képzeld, most nyertem egy egész napos fittnesz belépőt, király:) Tényleg jó lenne elmenni kicsit sportolgatni, úszni, szaunázni.
Vendég
 


Bols, isten hozta a kisfiadat! Sok boldogságot kívánok!

Vanda, édesek a rosszaságok! Épp ma este csináltam Esztiről képeket, ahogy eszi a klaviatúrát. :wink:

Baba, mizu veletek? Tejcsi, hasfájás, alvás.... miegyéb?

skrisz72
 
 


Twist!
Megkaptuk, sőt, tovább is adtuk a tesóm fiainak. Nekik van kertjük, szoktak focizni, itt meg csak a port fogta volna. Nagyon örültek neki.

Skrisz!
Képet a kiscsajról!
vovanda
 
 


Gyors bekukk!
Címszavakban, olvasni sajnálom, de nem megy...
Tejcsi doszta, dől:)))Fagyasztó telik:)
BAba szépen szopizik. HAsfájás az Infacol ellenére is előfordul. Már a 2. üveggel használjuk. Nem értjük, hogy egy hét alatt hogy fogyott el, amikor azt írják, 100 adag..nekünk kb. a felére volt elég. Köldökcsonk még fent van, de sztem napok kérdése. Vannak sírós időszakok, de vannak mosolygósak is. Kislánykánk gyönyörű. A Csuklómmal továbbra is gondok vannak, már néha alig tudok emelni. Meg kell mutatnom egy kézsebésznek a háziorvos szerint lehet meg kell műteni. NA, még az kellene.
Tegnap apa annyira kimerült volt, hogy szegénykém a sterilizálóba elfelejtett vizet tenni, mialatt én a háziorvosnál voltam és tönkrement a mellszívóm. Vehettünk újat. Újabb -15000. Fa..a...szegény embert az ág is húzza....még a pénzeket/papírokat sem volt időnk intézni..mindennel úszunk...
Kicsikém ma 2 hetes. Ma reggel 5-kor készült akép:
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz: képet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nagyon gyönyörű a kiscsajod!:)
Kézi mellszívód van? Mert az a csuklót még jobban kikezdi, nagyon fáj tőle. Elektromosat nem próbáltam még, de a barátnőm esküszik rá. (Tudod, a kedvenc helyünkön lehet kapni olcsón:)) :wink:
Babuci, az anyasági támogatást és a családi pótlékot ügyfélkapun át otthonról lehet intézni. A neten kell regisztrálni, majd a párod beszaladhatna bármelyik okmányirodába hitelesíteni és máris igényelheted. Kettővel kevesebb helyre kéne menned. TGYÁS-t azt nem tudom hogy kell, mert munkahelyem intézte. Anyaságit 1 hét alatt már utalják is, tök jó!:)
Gratula a sok tejcsihez, éljen-éljen, legyen minél több! Puszillak
Vendég
 


Baba gyönyörű Fannikád!!!
Nyugi ilyet a sterilizálóval én is csináltam.
Nekem beleolvadt a mikróba.
Szerencsére csak a sterilizáló ment tönkre azt meg lőtem a TeszVeszen 3000Ft-ért.

Twist a torna hangons volt!
Hangos Milántól. :(
Nagyon megdicsérték, hogy kutyázik és támaszkodva csücsül!! :lol:
Kép csüccccs

Kép Mostani kedvenc képem

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Szépek a gyerekek, jók a képek!

Vanda, nagyon csini anyuka vagy! ( mondjuk van futkosnivalód) Kislányod bírja a copfozást, hajcsatot? Nagy a haja. :)

Baba, örülök, hogy a tejcsi beindult. :wink:

Bols, gratulálok a kis családhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keny, Kornél valóban erős, ügyes!

Ma elmentem "kajás" cukornézésre a mens-be. Kiváncsian várom az eredményt.
üdv mindenkinek!
nani72
 
 


Twist, venni kellett, mert fullra volt a mellem az este, baba meg anynit nem tudott volna megenni. Avent Isis kézim volt és azt vettünk most is. A kezem: a másik fáj, ami a 35. héttől bedurrant a víztől. Még jó, hogy a mellszívóhoz nem az kell, mert be is carnék:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Minden etetés elött beadok neki egy kiskanállal, ez napi 7-8 alkalom muszáj mert különben üvölt a görcsöktől, de így remekül elvan, és hatalmasakat pukkant :P.

Baba!
Kiscsajod tündér szerintem rád hasonlít!Mellszívó baccus sajnálom, de igaza van Twistnek, az totál kikészíti a csuklót, esetleg nem akartok kölcsönözni elektromost mert azt is lehet és ha kisterilizálod annak semmi baja nincs.Mert lehet, hogy nem sokáig kell használnod tudod beáll a kereslet-kínálat és akkor kidobtál egy csomó lóvét az újjra.Fannika hamarosan többet fog ám szopizni és akkor nem kell fejni :lol:
Én nem vettem mikrós sterilizálót, hanem a Chicconak a hideg fertőtlenítő folyadékát használom tök szép lesz tőle minden és nem érhet ilyen baleset :wink:
Papírokat a férjem elég pik-pakk elintézte.Családi pótlékot, anyaságit postán is beküldhetitek csak kell hozzá a nyomtatvány, de talán azt le is tudod tölteni a netről.

Vanda!
Gyerekek igazi kis rosszcsontok látszik a szemükön :lol:

Twist!
Betonozás kész?Dorcika merre mászkál?ahhhahaha :lol: És kis beleske még, lenyom 2 bébiételt?

Kornél nagyon jó fej ma éjjel 6 órát aludt egybe :!: Csak egyszer felsikított mert bukott egy nagyot orrán száján, és nem kapott levegőt, biztos megijedt ki kellett szívni, aztán azonnal vissza aludt.Reggel meg behozta az éjjeli lemaradást fullra szívta magát :lol:

naaa hova lett a cicim????
Kép

tele a bödönöm:)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Most látom, hogy vettetek akko mind1....

Rani!
A második kép nagyon meghitt :lol: Milán pedig ügyes kispasi!!!

Nani!
Minden okés lesz!!!!+++hogy áll a mocorgás odabenn????

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, eszméletlenek ezek a pasik már babakorban. :lol: Ez a mértéktelen zabálás..... :lol: :lol:

Baba, jól van, örülök, hogy rendeződnek a dolgok. :D

Önkiszolgáló a kamraszekrénynél:

Kép

Eszti és a klaviatúra:

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Esztike jajj de nagyon széééép vagy!!!!Micsoda hajacskád nőtt :lol: .A klaviaturás kép eszméletlen jó :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Összes baba irtó édes! De jó ezt látni!

Baba!
Jó, hogy alakultok. Minden rendben lesz, meglátod.

Nani!
A csatot kiszedi, szilikonos hajgumival szoktam összefogni neki, azt hagyja. Ami meg engem illet: híznék vagy 2 kilót, de nem megy. Nyaralás után 54 kiló voltam, virult a fejem, 2 hét alatt visszafogytam 52re.

Keny!
Nagytakarításban vagyok, csak fél szemmel tudok figyelni rájuk, naná hogy csak azt csinálják, amit nem szabad (Dániellel az élen).
vovanda
 
 


Sziasztok Kedves Mindenki

Valaki tudna segíteni nekem ?
Kaálisok vagyunk a párommal.
Nekem hátra van mé egy HSG vizsgálat,amit a II.sz.női klinikán fognak csinálni.
Tudom , hogy mi ez, de valaki írna róla,hogy hogyan végzik el ezt a vizsgálatot?
És kell e vinnem magammal valamit ,vagy gyorsan készen van?
Valki ha tud felvilágosítást.
Előre is köszke
ritkaaa
 
 


Csak aképeket néztem és a nekem szánt hsz-eket.Így nem tudok reagálni snekinek.
Minden baba cuki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jaj, Keny, annyira édes a babád:))))) És a hova lett a cicim c. kép szuper és nagyon poén a felirat, 10 perce ezen vigyorgok:)))) Gratula a 6 órás alváshoz! Egy szobában alszotok Kornélkával? Ügyi vagy, hogy a bukást észrevetted és kiszívtad azonnal, hogy kapjon levegőt. Fő a lélekjelenlét! Ja és én is folyadékkal fertőtlenítek, mert a sterilizátor nekem szétolvasztott néhány dolgot és berágtam rá.
(Köszi. Dorkának nagyon jó étvágya van, el sem merem mondani, hogy mennyit evett meg egyik este, az már Bud Spencernek sem menne le:-))) Akkor leszek megijedve, ha hirtelen nem eszik.)

Babuci, aha, így már értem, vészhelyzet volt, azonnal kellett a fejő. Akkor nincs idő utalgatni, aztán várni a postát stb. Ez most ilyen helyzet volt sajna.
Én most kaptam kölcsön egy elektromosat, de nem szív semmit, csak csikiz. Ha rájövök végre hogy kell vele tejet fakasztani, biztos imádni fogom, de még nem megy...

Skrisz, gyönyörű a kiscsajod, micsoda szép szőke nagy haja lett! És persze rosszalkodik, naná hogy meg kell csócsálni a billentyűzetet:) És édi, ahogy a szekrényből kajál:))))

Rani, így is megéri a torna, hiszen gyönyörűen fejlődik Milánka. Frankón ül, mint a cövek. Nagyon hangulatos az utolsó kép, imádnivaló, tuti nyerő!:) :wink: :wink:

Ritkaaa: hát a többiek biztosan szívesen elmesélik, hogy zajlik egy ilyen (mert én végigaludtam az egészet:) Amúgy hamar megy 10 perc összesen. Utána fájhat picit a hasad, oszt ennyi.
Vendég
 


Twist hát igen jó a torna csak a szivem szakad meg mikor űűvölt és néz a nagy szemeivel, hogy anyaaaaaaaaaaaaa elééééég!
No és persze megint tiszta rekedt és köhög!
(érzékny tuti a hangszála)

Keny nagyon édik a képek!!
Szépen fejlődik Kornélbaba!
Milánnak is van pont iylen napozója!
Na honap ha jó idő lesz azt adom rá és csinálok képet.
(bár én a kapucnia miatt annyira nem kedvelem) :roll:

Skrisz Esztike nagyon édes!
Hát igen a klaviatúr ííírrtóóóó csincsó lehet! :lol:

Baba szupi, hogy így beindult a tejci!
Csak szépen szorgossan fejni!
Nővérem nem szpotatott csak egy hónapig mert annyira kisebesedett a melle hogy nem bírta cicire tenni a kiscsajt.
Feji azóta és még rengeteg teje van.
Én már bánom, hogy a védőnénire hallgattam, ezzel a kereslet kínálat dologgal, hogy úgy álljon be.
Lehet ha én is fejem talán még lett volna tovább is ahogy a nővérkémnek.
Szóval fejni fejni fejni!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Bocs lányok de ez ma készült az unokahugival rosszalkodtak az ágyba!
(nos és ezek az ártatlan fejek) :lol: :wink:

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: