Új privát üzeneted érkezett!

Nelli!
Állatkerti játszó: jó nagy, szerintem délelőtt érdemes menni, mikor nincsenek ovisok. A Nagycirkusz mellett kell bemenni.
Beu
beu
 
 


Kép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hahó!

Köszi Csajok a tippeket!Kép

Beu!
Ha megyek akkor is csak a jövöhéten, vagy azután, ugyanis ez pénzfüggö. Megelölegezem nekik a babakocsit, most meg nincs erre keretemKép

Elli!
Te hírdetsz babakocsit a babapróban??
Ez a kocsi újszülöttnek is jó? Esernyöre csukódik?
Jó állapotú?
Hú bocsi a többiektöl ha te vagy és még megvan a kocsi, dobj már meg egy mail-lel lécci!!Kép

Na most eltüntem, de még jövök!

Tündér
tündér
 
 

 
 

Beu Kép

Illetékhivatal nem normális Kép Nekünk a most eladott lakás után először 300 ezer Ft illetéket akart kiszabni, ezt nem fogadtuk el. Utána kijött megint egy hibás számítás, ezt sem. Igaz, páromnak volt előtte eladott lakása etc...
Na a vége az lett, hogy 62 ezer Ft-ot kellett fizetnünk, ezt AZONNAL befizettük KépKépKép Azért mégsem 3 kiló Kép

Egyébként nagyon nem értem én sem ezt a telekhányad dolgot, építményadó és társait... tudom, anyu vacakol most ezekkel, mert ha az építmény valamilyen magasságot nem ér el, akkor nem számít építménynek, etc.

Pasid egyre jobb... asszem felkötheted lassan a fehérneműt Kép És vegyél valami hessegetőeszközt is, mert nem fogod győzni a csajokat mellette Kép

KLár
clarissa
 
 


Beu, Manó!
Gyerköcök tündériekKép

T
tündér
 
 


Sziasztok!

Szerintem ez a pelusos dologban sokat segített a bölcsi, mert olyan csoportba van ahol 22 gyerköcből 5-6 vannak pelusosok, így ezt is tanulta a bölcsibe.

Manó: Emma nagyon aranyos a hintalovon.Emélkszel Dorka félt tőle, de érdekes mert az összes forgó kerregő autót kipróbálná a bevásárlóközpontba.

Szerencsére még nem szoltak a bölcsiből, hogy menjek érte, hogy beteg lenne, de nem tudom hova tenni ezt az esti láz dolgot.
Jövő héten már dolgozol? gondolom nem szívesen.
Reméljük minden rendben lesz.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


ManóKép
Szerintem se erőltesd a szobatisztaságot. Az én nagylányom 2 1/2 éves korában szokott le nyáron a pelusról. Volt egy kemény hetünk, de utána minden ment a WC-be. Mert mi WC-ülőkével szoktunk rá. A bilibe sehogyse ment. Rátettem szűkítőt a WC-re, ott meg egyből. Talán Te is próbáld ki, ha még nem tetted. Az éjszakai szobatisztaság nálunk rá egy héttel már mentKép

BeuKép
Köszi a játszóházas infótKép

Nelli
hnelli
 
 


Tunder: nem akarlak elkeseriteni de szvsz olyna kocsi nem letezik ami ujszulott kortol hasznalhato (tehat teljesen lefektetheto) es esernyore csukodikKép en legalabbis meg nem talalkoztam ilyennel...csak MAJDNEM teljesen vizszinteske vannak ilyenek, de akkor abba kene valami puha mozesszeru az elejenKép

Osszes gyerek edes, elegge olvaos uzemmodban vagyokKép

Gombocnak, Mizsikenek gratulaKép

orsoly
orsoly
 
 


Manó2, Tündér!

ksözi a dícséretet, de már régi kép, cska Ellinak ettem fel a ló miattKép

Manó2!

Igen, emlékszem, dorka mindenféle hintától féltKép De már biztos kinőtte.

Igen, jövő héttől dolgozom, finoman szólva nem várom. én annyir akisetem a munkából, nem is követtem az eseményeket hogy komoly kétségeim vannak hogy hogy fogom egyáltalán megcsinálni amit kellKép Még arra is kb 3 hete jöttem rá hogy az ÁFA változott időközbenKép Hülye vagyok, miKép és én fogok tervezni a cégnek, most képzeld el. meg régen én áraztam, ilyesmi. nagyon be vagyok ijedve, tisztára mint egy pályakezdő, az is a rosszabbik fajtábólKép Szerintem jelenleg egy bölcsödében vagy egy gyerekkórházban, gyerekruhaboltban több hasznom vennék, mint a gazdasági területenKép

nelli!

Van wc szűkítőnk is, énn nem akartam bilit venni, d enem pisilt a wc-be. Ráül, de nem történik semmi. A bilibe azért belepisil. Én nem erölettem, a férjemnek volt egy gyenge kísérlete hétvégén, mert szerinte ha nem tanítjuk mitől lenne szobatiszta és hát már 2 éves...szóval feladta egy vadi új szőnyegre kakilás és egy agyonpsilt nadrág után.KépKépKép

Ráaádásul mióta bölcsis nem délbenmeg délután kakil, hanem sokszor este, van hogy fürdés után még 2-3x tisztába teszem, ez tényleg kicsit rossz. Általában 1/2 10-kor még kakil egyet.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


ClarissaKép

Kapaszkodj meg, tudod mire jött ki 280 Ft adó??? Kéményvárásra!!!! Az azt jelenti, hogy van egy épített kéményed, de még nem kötöttetted rá a gázt, és így azt várod, hogy egyszercsak rácsatlakozz. Ha rajta van az építési engedélyen, akkor amíg nincs bekötve, de már lakhatásid van, kéményvárási díjat kérnek. Nem nagy az összeg, de, ha mindig csak 280at kérnek mindenért!!! Szóval kiakadtam rajta, mint órarugó. Ezzel az erővel, ha vannak várakozásaid a jövővel kapcsolatba, akkor mind után megadóztathatnának??? Tiszta középkor, asszem a füst és kapuadó lehetett hasonlóKép
Mondjuk az Apeh amúgy is kedvenc, havonta levelezgetünk, én és az APEHKépKépKép 800e FTos tartozásomból már csak 92e tartozás lett (2 év alatt), de szerintem az sem jogos. Szóval épp ma is küldtem nekik egy levelet, még pár hónap, és lassan ők fizetnekKépKépKépKép

TündérKép
Még a KIKÁban is megnézheted, akcióban 16e Ft, összecsukható, 2 szinten ledönthető, 5 pontos öv, tárolókosaras, napellenzős, jó masszív. Nekem is ilyen van, a vonaton cibálom, és tök jól bírja. A nagyot már el is adtam. Azért, ha e mellett döntenél, kérdezz rá, h van-e, mert hamar elviszik.

BeuKép
Mini rágerjedt izmos felsőtestű fiacskád képére, adott a monitorra neki puszitKépKépKépKép

ManóKép
Hintalovagló prücsök ariKép
És ki csinálta a hintalovat????

Ja skorpiótársaim, mindenkinek boldi szülinapot -olyan sokan vagytok, h nem bírtam megjegyezni, ki mikor született,- az a legjobb, ha egész hónapban ünneplünk, nem???KépKépKépKépKép

na csók:

Manócs
manócs
 
 


TündérKép

Én néhány hónapja a Corába vettem egy összecsukható, három pontban dönthető sportkocsit 15 eFt-ért. Meg lehet esetleg nézni, nekem tetszikKép

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Bocsi, mar megint kiesni latszom a pikszisbol... hetvegen szenne borzeztem magam Kép utana nekivagtam a babaszekreny teliesitesenek, es most az egesz lakast a tisztulas kulonbozo fazisaban levo ruhanemu es lesuvickolando jatekok boritjak...
Ezen kivul az emberemmel is be fogok kuldeni egy kisparnat a munkahelyere, finom utalasfelekeppen... Kép
Amugy eldegelunk, Viola kifele tart egy ujabb takonykorbol, szerencsere most laz nem volt.

Miszike,
MAXIGRATULA Kép Kép Kép huncut voltal, jol felborzoltad a kedelyeket! Kép

Ugh, meg tovabbolvasni se tudtam, valahogy idetermett az olembe egy extranyugos pottom... jo hamar felebredt Kép

Csak jokat!
Kaska
kaska
 
 


Hali Csajok!

Miszike, GRATULA!KépKép Apa hogy áll hozzá? Remélem, nem leszel rókakedvelő!Kép

Évi, te szegény! Kitartás, hátha elmúlik egy-kettőre!

Hintaló, nálunk apa - lassan 32 éves - hintalova lett befogva (különben nekem is pont ilyen voltKép)

Összes öregedő skorpónknak Boldog Szülinapot! Jó jegy, apa és nagyi is az nálunkKép

Most menek, kezdődik az esti buli
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


MInden szulinaposnak sok sok boldogsagot! KépKépKép

Miszikenek MEGAGRATULA! KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc,
a read-only user Kép
gombóc
 
 


Lehet, hogy korai volt az öröm, elkezdtem barnásozni... Kép Bekivel nem volt hasonló, úgyhogy most eléggé a padlón vagyok hangulatilag. Drukkoljatok, hátha mégis...!

Bocsi, de most csak ennyi.
Miszike
miszike
 
 


Tündér,
affene, a börzén vitték el, ABC Design Handy Plus volt, Brendon (22e újonan). Fenefene, télleg, sztem pont jó lett volna a barinődnek, a "vevőm" azóta boldogságlevelekkel meg fotókkal bombáz.Kép
5 hónapos volt, 7,2 kg, még garanciális, és mivel nem akartam nagyon sokat szórakozni, 12-ért eladtam.
Kép
De most már legalább volt annyi eszem, hogy használtat vettem helyette (Chicco Casualt, egy az egyben mint a Pliko)
Az Árpád hídnál is vannak használt bizományosba leadott kocsik, ha kell megírom, pontosan hol. Meg az Üllői úton is, mindkettő Bébiker. Aztán a Gyerekkuckóban is a Boráros térnél, és talán a soroksári-úti MToysban. De a http://bababolt.lap.hu/ -n is van egy csomó apróhirdetés, meg internetes bolt.

Miszike
Nagydrukk megy...

Gombóc
Read-onlyKépKépKép

Csajszik, köszi a tippeket, az Ikeást már mások is dícsérték, még Rody csacsit tartom versenyben, annak is van talpa amivel hintalóvá lehet tenniKép
Azt még megnézem. Bár sajnos már 2 karácsonyra elég ajándék figyel a szekrényben,. asszem megint túllőttem a célonKép

Kevin ma a bébiszitty öléből integetett amikor elmentem! Olyan jó volt, lehet, hogy kezd rájönni, hogy anya olyan mint a bumeráng, úgyis visszajön?Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Miszike DrágaKép
Nagyon drukkolunk, hogy minden rendben legyen. Nem csinálsz egy újabb tesztet?

Jaj Lányok!

Az egyik topicba irogatok, ahol most kaptam egy lecsesző leveletKép
Tényleg rosszul fogalmaztam, de ha valaki az egész szövegkörnyezetet elolvasta, láthatja, hogy valszeg csak rossz a fogalmazás. Most olyan szarul érzem magamKép
Még nem kaptam ilyet.

Skorpióknak boldog szülinapot kívánok!
A főnököm is skorpió, de ő cáfolja a skorpiókra mondott jókat. Ti legalább bebizonyítjátok, hogy nem is olyan borzalmas jegyKép

Nelli
hnelli
 
 


Elli!
Jaj de kár!Kép Azért egész más lett volna ismeröstöl venniKép
Na sebaj, köszi a tippeket, megyek még utánaKép

Nelli!
Ne bánkódj, a lényeg, hogy nem akartál rosszat! Én mindig még 3x átolvasom amit írok, hogy még véletlenül se bántsak meg senkit, bár nem szokásom, de fö az óvatosságKép

Miszike!
Nagyon szurkolok neked! Nekem is így indult anno és most ott piheg a szobájábanKép És ne feledd: nincs két egyforma terhességKép Hú de bölcs voltam!Kép

Nálunk mindhármunknak skorpió az ascendense, szerintem is jó jegyKép

Na most ennyi voltam.

Pussz
Jó8

Tündér
tündér
 
 


Ja Elli!
Küldesz akkor pontosabbat, a babakocsisról?
Elöre is kösziKép

T
tündér
 
 


Ezt a fotót még muszáj voltam feldobni a meggyógyult gép örömére:
Ne haragudjatok lécciKép
Kép

Eldugultam téllllegKép

Tündér
tündér
 
 


ElliKép
A legutóbbi infóm szerint bezár az Árpád hídi bizományi. Hogy ki mondta, azt nem tudom, de nem néztem utána.

TündérKép
A kiscsajos ilyen jól bírja a hajgumit? Mini csak a csattal van kibékülve, ha hajgumit rakok a hajába, amint meglátja magát a tükörben, azonnal kiveszi.

MiszikeKép
Megy a drukk tőlünk is, a lényeg, hogy ne idegeskedj miatta.

Na megyek csicsizni, bár a mai vészhelyzet után, lehet, hogy rosszat fogok álmodniKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Csajok, nem bírom ki, hogy be ne mutassam nektek a macskazene születését Kép

Klár

Kép

Kép

Kép
clarissa
 
 


Tunder: na megen belekotty, de amiket a lanyok ajanlgatnak, nem donthetoek vizszintesigKép ujszulottnek szvsz nem jok, de mindegy is, majd az ismerosod eldontiKép

Miszike: drukk-drukk!
orsoly
 
 


Sziasztok!

Továbbra is esélytelen, hogy visszaolvassak, max. a képeket van időm átfutni, azok viszont egytől egyig zabálnivalóak, akár pasi, akár csajszi. Kép

No meg a zebrás teszt is szemet szúrt ám! Kép Miszike! Ezek szerint minden oké!? Nagyon örülök nektek ám! A múlt hónapban mi is azt hittük, hogy zebra várható de aztán mégse...

Amúgy jól vagyunk, csemete perfekt magyar Kép , úgyhogy vigyázni kell a csúnya szavakkal! Szobatisztaság egyre alakulgat, bár még messze van a teljes siker, addig meg marad a dagadó kebel (mármint a büszkeségtől). Kép

Minden szülinaposnak és névnaposnak sok sok boldogságot! Kismamiknak jó pocisodást! Egyébként pedig üdvözlet mindenkinek innen a ringlispilből!

Detti és Virágocska
dé_
 
 


Sziasztok!

Elli,
a sörözés 8-án volt, babóc meg 10-én keletkezett Kép, úgyhogy nem titkoltam semmit! Kép
Milyen pacit választottál végül?

Réka,
mikor mész dokihoz? Hátha már hamarabb lehet próbálkozni... Kép

Maci,
dokink egyetemre jár, alig tudtam múltkor elérni és nem lehet akármikor menni hozzá, mint régen. De nem tudom, hogy meddig lesz így, majd megkérdezem, ha megyek.

Csucsuka,
Apuci örült a gólyahírnek Kép. Én pedig még a rókával is kiegyeznék, csak maradjon meg a baba...
Tanulással hogy állsz?

Tündér,
neked a pihin kívül javasoltak vmit?
Úgy örülök, hogy megjavult a digigép! Rossz lett volna másikat venni... Kép

Klár,
leánykád egyenesen gyönyörű! Még mindig szoktál varrni?

Zulu,
tényleg írhatnál magatokról pár szót! Kép

Manócs,
kéményvárási adó kiakasztott!

Kaska,
azt még nem próbáltad, hogy fél képernyőn egyszervolt.hu, a másik felén babanet? Nálam ez min. 20 perc pluszt jelent... Kép

Nelli,
lecsesző levél miatt sajna Kép. Egyébként ez előfordulhat, ha olyanoknak írsz, akik nem leveleznek veled rendszeresen, nem ismernek, hogy nem akarsz rosszat.
Szerinted érdemes tesztet csinálni? Ha esetleg elmegy a baba, a hcg mennyi idő múlva ürül ki?

Dé,
remélem Te is hamarosan bezebrásodsz! Kép

Képek (Ilang+Apa, Ancsa, Lőrinc, Emma) nagyon aranyosak! Kép Beki is szereti nézegetni őket, úgyhogy még-még! Kép

Honnan tudjátok, hogy kinek mikor van a szülinapja?

És még egy kérdés: szerintetek elmenjek dokihoz? A negyedik héten lát egyáltalán már valamit? Elég gagyi a MÁV-ban az uh, olyan "négerek harca az alagútban" jellegű Kép. Szívhang meg 5. hét után van. Meddig elfogadható a barnásozás, és mikor jelent tuti rosszat? Próbáltam utána olvasni, de semmi...

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Most olvastam egy cikket, azt írja, hogy a barnásozás jelenthet méhen kívüli terhességet is, úgyhogy holnap hívom a dokit...

Miszike
miszike
 
 


Hm...Orsolynak amúgy igaza van, a teljesen vízszintbe dönthetők közt nem nagyon van esernyőkocsi, vagy ha igen, az olyan, amive mózeskosarat lehet betenni. Amit eladtam, az olyan vízszint +5-10%-os volt, szóval mondjuk hason nem lehetett volna fektetni a kicsit. A Gracok vízszintbe dönthetők, de nem esernyőkocsik. A PCardin is, de azt nem ismerem...

Miért? Miért kell nekem kézzel turkálnom a rántottában, miért nem lehet normálisan kanálról vagy villáról megenni? Na mindegy.Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Miszike: azért menj el dokihoz.

Nem akarlak rémiszgetni, de az eset felhábirított, így igaziból nem is neked szól, képzeljétek el, anyukám múlt héten a Délpesti korházba volt egy kisebb nőgyógyászati műtéten, 2 napig volt bent, a szobatársa 35 éves csajszi volt, és beutalta a dokija, mert babát várt és nem volt jól, anyu (még mielött elvitték a műtöbe) beszélgetett a csajszival, mondta, a csaj, hgy nem tudja mi van, mert nem jól van és nagyon aggódik a babáért, anyut közben elvitték, mire visszajött, és felébredt addigra meghalt a csajszi. Diagnózis: méhenkívüli terhesség.
Felháborítónak tartom, hogy ezek az egészségügyisek sztájkolnak, mikor csak egy uh-ba került volna egy ember élete.
Teljesen ki voltam akadva, itt tartunk 2004-ben, ilyen előfordul?

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


MiszikeKép

Drukkolok, hogy minden rendben legyen. Egyébként van már esély arra, hogy halljátok a szívhangot, mert te a 4 hetes terhességedet a fogantatástól számolod, de igazából már 6 hetes vagy, és a 6. héttől már lehet szívhangot hallani.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Minden gyermek csodaszép!! Dani is imádja nézegetni őket, úgyhogy ne kíméljetek, és amióta nem modemmel szenvedek, egy élmény még letölteni is Kép

Miszike
szerintem menj el dokihoz. Még ha szívhang nincs is, petezsák már biztos van, és látja, hogy az méhen belül helyezkedik-e el. Ha még ezt sem látja, akkor is érezheti, hogy a méh meg van nagyobbodva, és megállapíthatja, hogy honnan jön a "barna" . Egyébként nem most kéne megjönnie? Mert attól is barnázhatsz. Meg sárgatest-elégtelenségtől is, szóval millió alternatíva van. Lehet hogy csak tisztulsz, mittudomén, szóval ne aggódj.

Csajszik, képzeljétek, én már majdnem 2 hete, hogy nem hánytam, annyira felemelő érzés Kép Úgyogy Évi, kitartás, Neked is elmúlik egyszer Kép
Egyébként este fél 7-re megyek dokihoz, kérek majd drukkokat. (+ azért is, hogy bent legyen, mert egy másik babanetes lánynak is ő az ovosa, és nagy esély van rá, hogy éppen akkor szül...)

Nelli
utólagos engedelmeddel elolvastam azt a levélváltást, amiben lehurrogtak. Szerintem egyltalán nem írtál vészes dolgokat, vannak itt kicsit túlérzékeny emberek, akik szeretnek tüzet szítani... nyugi Kép

Andi
psandi
 
 


AndiKép

Köszi a biztatást. A mondat tényleg nem a legszerencsésebben volt megfogalmazva, de már nem volt időm visszaolvasni. Azért ha a többi mondatot is elolvassák, kitűnik, hogy csak jót akarok a gyermekeimnek. De majd legközeléebb vigyázok, mit írok. Ráadásul a közbeszóló addig nem is írt oda. Na mindegy.
Nagy-nagy drukk megy NekedKépKépKép

Titeket jó olvasni, ez a lényegKép

MiszikeKép
Mi újság? Mész dokihoz? Barnásodsz még?

Ma megyek a gyerekekkel az állatkerti játszóházba (ha közbe nem jön valami). Ha valakinek van kedve, csatlakozhat Hozzánk.

Remond a neve annak a babakocsinak, amit a Corában vettem, és teljesen dönthető. Esernyőre viszont nem csukható össze.

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Miszike
Hiper-mega drukk, hogy minden rendben legyen!!! Dokinál voltál? Én Zsombival jártam így 7-ik héten, én rohantam a kórházba, szerencsére nem találtak semmit.

Beu
Tegnapra annyi program volt, reggel fél 8-kor elindultunk, du. 3-ra értünk haza, fél 4-kor indultunk Szandiért. Szegény Zsombi a metrón aludt.
Voltunk logopédusnál is, megállapította, hogy beszédhibás Szandi, amit tudunk kb. 3 éve csak sehol senki nem akart foglalkozni vele. Aztán délben felhívott, hogy az is lehet, hogy azért beszédhibás, mert anatómiai eltérés van az állcsontban (-on, -tal...franc tudja). Jól felidegesített, talán jövő héten megyünk fogorvoshoz, hogy nézze meg (ha lesz időpont).
Lőrinc szupi hapsiKép

Klár
Macskazenélő Ancsi is milyen nagy csajKép

Tündér
IlangKépKép
Hétvége: szombaton a tervezőnél voltunk, utána anyóséknál, utána haveréknál. Vasárnap de. börze, du. cipőkeresés nekem, de nem találtam olyat, amiért dobogott volna a szívem (pedig azt mondta Apa, az árát ne nézzem, de néztem, inkább nem tetszettKép)

Nelli
Szerintem nem borzalmas jegy a skorpió (ezen az alapon egyik se jó, mindnek van valami hibája)

Elli
Bumeráng TeKép
Enyém Zsombi megalkotta tegnap az első két szót egymás után: Anya elment - előtte olyat üvöltött, majdnem nem mentem angolra megintKép

Manócs
Kéményvárási adóKép

Manó2
gratu a szobatisztasághozKép
Gyors szemfog-kibújáshoz drukk!

Maci_2
FogorvosKép, én nem mertem Zsombit bevinni, szétszedte volna a rendelőtKép. Szandi is folyton mászkált.

Elhúzok reggelizni, és még nincs kész az ebéd, mert fogalmam sincs, mit ennék (ami jó Zsombinak is)
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Helló Lányok!

Ma felhívom a barinömet, hogy akkor esernyörecsukahtó legyen, vagy fektetösKép Szerintem, hogy feküdni tudjon fontosabb. Ök azon aggódnak, ha jövöre mennek a tengerre nem fér majd el az autóban.Kép Mondtam nekik, hogy addigra tuti lesz egy kissebb lóti-futi kocsijuk is ami böven elég a nyaraláshozKép

Andi!
Megy a drukk a mai dokilátogatáshoz!Kép

Miszike!
Ez jutott nekem is pont eszembe, hogy nem mostanság kellene megjönnie egyébként? Én Ilanggal még pár hónapig mensiztem, szóval ez is elképzelhetö. Szerintem egy dokilátogatást megérKép Egyébként én szedtem valami bogyót a 12. hétig, hogy megtapadjon a babó, de ebben úgyis segít a dokid. Én 4 és fél hetesen voltam elöször dokinál, akkor már látszott meg minden, persze szívhang még nem volt.

Manó2!
Amit leírtál az rémes!Kép

Elli!
Ne aggódj nálunk sem megy mindig kultúráltan az evés, de ne idegeskedjKép Egyébként a hócsukám tele van ezzel a gyökér idövel. Eldönthetné már, hogy tavasz van vagy ösz, mert megörülök ettöl a ködös 20 foktólKép Én is nyügibb vagyok ha ez megnyugtatKép

Manócs!
A kiscsaj ált. nem bír semmit a hajában, vannak elgyengült pillanataiKép Én meg rohanok utána a géppelKép

Klár!
Te a csajszid gyönyörü!!! Macskazenén jót röhögtemKép
Ezt neked dedikálomKép
Kép

Dé!
Ha nem is olvasol vissza legalább néha fotót kérünk VirágocskárólKép Persze olyat amit nem együtt csináltunkKép

Na most menek, mert ma jön a tesóm (hurráKép) és még egy kicsit pakolászok, meg fözök valami ebédnek valótKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Néhány kép Nektek Kép

A két csemeteKép
Kép

A virágom
Kép

A tortám Kép
Kép

Zsombi kiszolgálta magát - a gyertyával furkált ki magának a tortábólKép
Kép


"Ajándék" a dobozonKép
Kép

Ezt meg csak úgyKép
Kép

Bocs a mennyiségért...
Toffi
toffifee
 
 


Nelli!
Olvastam a másik topicban általad írtakat és szerintem sincs benne semmi olyan amiért lehurroghatnánakKép

Toffi!
Akkor ez 7vége nem gyengén sikerültKép Sikerült valamit beszerezni a börzéröl?
Cipövásárlással ugyanigy jártam 2 hete, valahogy egyik sem tetszikKép Addig marad a tavalyi, meg a tavalyelöttiKép

Tündér
tündér
 
 


Toffi!
Végre fotók! Ezek a gyerköcök nagyon szépek!Kép
Csak nem 23 éves vagyKépKép
Tehetnél fel sürübben is biztosan vannak életképek amik állatiakKép

Tegnap nem is volt Vészhelyzet, én ooooolyan csalódott voltamKép

Na tényleg eldugultamKép

T
tündér
 
 


Toffi
nagyon szépek a gyerekeid Kép Ezt Dani is megállapította, mondta, hogy baba! szép! Kép
Még nem is kívántam Neked boldog (23. Kép)szülinapot, na most megteszem Kép

És a többi szülinapos is fogadja jókívánságaimat !
Anyám is skorpió, így elég jól ismerem a jegy rossz tulajdonságait KépKép

Tündér
volt vészhelyzet, csak a Cini után. Bár én nem néztem, mert a gyerek randalírozott fél 11-ig Kép

Andi
psandi
 
 


Tündér
Nem, keddtől 24 KépKép
Cipő: igen ám, de nekem már tavalyi és tavalyelőtti sincsKép
Börze jól sikerült, extrát nem nagyon vettem, vagyis Apa szerint igen: két vödör legótKép (és Szandinak egy memóriát, mármint játékotKép)
Volt vészhelyzet, Cini után (én láttam)

Majd próbálok sűrűbben képet feltenni, de ahhoz nem kellene Zsombinak itt nyúlkálniiiiii...

Toffi
toffifee
 
 


Tündér
természetesen a kis zongoraművésznő is gyönyörű Kép
Andi
psandi
 
 


Tündér
Megtaláltam a képet!!!!

Andi
Csak ennyi?

Toffi
toffifee
 
 


ToffiKép

Csak a főnököm volt rossz skorpió, a jegyet egyébként nm ismerem. Most már kezd kirajzolódni, hogy nem lehet rossz, ha ilyen klassz csajok születtek benneKépKépKép

A képek gyönyörűek: Szép a torta, a virág, édesek a gyerekekKép
23 éves vagy? Szemtelenül fiatalKép
És már 2 gyerek, ez igenKép
Aztán megnéztem a profilodat, és kiderült a turpisságKép

TündérKép
Köszi a kedves szavakat. Megnyugodtam, hogy azért olyan szörnyű anya nem vagyok. Leckének jó volt, hogy eztán mindent elolvassak még egyszer.

Tényleg volt Vészhelyzet a Cini után. Nem volt semmi.

Nekem tetszik ez a hőmérséklet. Inkább, mint a nyári forróság, de még sincs nagyon hidegKép

Nelli
hnelli
 
 


TündérKép
A cini utáni Vészhelyzet: Ebiről szólt szinte az egész. Megkapta Carter doki levelét, aki lepattintotta. Ebi majhdnem elsírta magát, eldobta a levelet, de az egyik behemót pultos pasi felvette, és mindenkinek megmutatta. Mindenki sajnálkozott neki, és a levéltitok????KépKép A Romano új kezet kapott, de nagyon gagyit ( nem szeretném, ha ílyen kézzel gyógyítanánakKép ). Egy csomó új ember jött, másodéves egyetemisták, az Ebi foglalkozott velük, szegénynek pisilni sem volt ideje, ha jól vettem leKép Az egyik másodévest majdnem eltették láb alól, mert asztmás, és túl sok gyogyót adtak neki, de aztán ebi megmentette az életétKép Egész helyes pasi, sajnáltam volna, ha már az első alkalomma kipurcan. Asszem valamelyik csajszi pasija lesz, mert egész helyes, és ugye Carter doki Afrikában. Közben a nagyszájú sebész pasi meghívta kávéra az Elisabettet, úgy, hogy közben a háttérbe szegény Romano doki csorgatta utána a nyálát. A randiból annyit mutattak, hogy egy autó rugózik..... Szegény reménytelenül szerelmes RomanoKép
Remélem némi Vészhelyzet fílinget azért sikerült előidéznemKépKépKép

Mano2,
Ez nagyon dúrva, nem is lehet rá mit mondani.

ClarissaKép
Aha, szóval így lett a macskazeneKépKépKépKép

Na pusz, és nézzétek a Balázs showt, a butákról lesz szó, a Kiscell ( vagy hogy hívják) Tündét is meghívták, nagyon gáz szegényKép

Manócs (a vészhelyzetrajongóKép
manócs
 
 


TofiKép
Te komolyan 23 vagy??????????
Én azt hittem, csak poénkodtatok, h fordítva tettétek fel a számotKép
Na azért ne gondold azt, hogy annyira rosszul nézel kiKépKépKépKépKépKépKép Csak a 23 olyan kevésnek tűnikKépKépKépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Toffi
ezt nem értem.. mi az hogy csak ennyi?
Andi
psandi
 
 


TofiKép
Na most már én is megnéztem a profilodatKépKépKépKép
Asszem ezt már nem magyarázom, de úgy érzem, jól már nem jövök belőle kiKépKépKépKépKépKépKépKép
manócs
 
 


Andi
Most nézem, amíg írtam, addig írtál, jó, hogy nem láttam. Bocsesz!
Köszi a kívánságot! És Te Danid is nagyon szép gyerkőc Kép(kép?)
Pocakbaba hogy van? Mekkora már a hasad?
A múltkori csokiért bocsiKép

Manócs
Ebből már tényleg nem jössz ki jólKép
Nem gondolod komolyan, hogy 23 vagyok és van egy bő 7 éves gyerekem? Miért? nem lehet? KépKépKépKép

Nelli
Köszi-kösziKép
Te leleplezőKép
Melyik topikba írtál? A kismamákhoz?

Mit főzzek???????????? Pizzát vagy kínait??Kép Vagy McDonalds-ot a Stop Shopból? Egyiket sem kívánom.
Ha így haladok, mozzarella lesz paradicsommal és friss kenyérrel.
Toffi
toffifee
 
 


Toffi
ja, már értem Kép de még azelőtt is írtam, azt sem láttad? Én borsólevest fogok főzni, meg van még tegnapról egy kis székelykápi by anyós.
Képet majd keresek. Te megtaláltad a pocakost? Hogy pocakbaba hogy van, este kiderül, ha a dokim nem szül éppen

Andi
psandi
 
 


ToffiKép

Egy nem túl pozitív topicba, a depressziós Te is voltál/vagy?-ba. Sajna van egy kis depis beütésem. De hogy ne kelljen mindenkinek belemennie, kimásolom a rossz szövegemet: (persze félő, hogy soha többet nem álltok szóba velem)

"Középvezető voltam, de állandóan túlhajszolt, stresszes életet éltem, mindenkinek meg akartam felelni. Persze ez a megfelelési vágy még most is megvan. De rájöttem, hogy mindenkinek nem tudok és már nem is akarok megfelelni. Elég, ha valamit elég jól csinálok, nem kell maximálisan.
Ez a maximalista felfogás sajna elég rossz a gyereknevelésben is, mert a nagylányom messze nem tölti be a hozzá fűzött reményeket. Meg kell tanulnom elfogadni a hibáit. Imádom őt, csak hát mint minden anya, szeretném, hogy boldog életet éljen, és olyan ember váljék belőle, akit szeretnek.
A piciről még nem tudok nyilatkozni, hiszen neki még csak most kezd kibontakozni a tudata."Kép

Nem ezt szerettem volna írni, de talán Ti ezt tudjátok.

Puszi:
Nelli
hnelli
 
 


TofiKép

Nekem van egy 32 éves barcsinőm, akinek van egy 16 éves "kisfia". szóval akár 23 is lehetsz, pssssszt, én nem mondom meg senkinekKépKépKépKépKép
Asszem én az idén nem fordítgatom a számokat a tortán, talán 92 évesnek még nem nézek kiKépKép

Én megyek palacsintát sütni, a bablevest már tegnap megfőztem.
Mini bekacsolta a DVDt, elindította a menüt, és elindult a film, igaz, szlovákul. Asszem már ezzel is túlteljesített sok felnőttetKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Andi
Ide-oda ugrálok a lakás helyiségei között, már azt sem tudom, mit olvastam, pedig ma ráérnék, vagy mi?Kép
Szül a dokid???Kép (értem-értem)
Borsóleves is klassz, székelykápi is, szeretem is őket... majd ha alszik Zsombi még kitalálom (mostanában csak alvás után ebédel)

Nelli
Rájöttem, hogy a kismamás topik nem a nyerőKép
Értem, mire gondolsz (beírás)

És akkor a kép, elég rossz minőség, céges vacak fényképező volt, de akkor örültünk, hogy kölcsön kaptuk. És nem röhögni!
Kép

Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?