Új privát üzeneted érkezett!

Elmegyek fürdeni, ma már lehet, hogy nem leszek. Holnap jövök. Jóccakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mondjuk így nem nehéz laptetőre kerülni. 6 hozzászólás ebből 5 én vagyok. :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ha mégis ide esik a választás, segítek szervezni. ;)

Aludjunk rá egyet, hehe! :D Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Jó éjt!
Nekem is teszik Baja! :) Még úgysem jártam sosem arra... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Tali Baján nagyon jó ötlet, azt még én is bevállalom egyedül a 2 gyerekkel, 1-1 órás út oda-vissza meg sem kottyan nekik, ott pedig biztos lesz jelentkező aki segít dajkálni őket :wink:

Bikfy,

szerintem nem véletlen a sok laptető. :wink:
Mensis görcsöknek én nem hiszek, nekem Dancival és Dávidkával is voltak, ezért nem hittem egyiknél sem, hogy babát várok.
Dávidka eddig csak egyszer aludta át az éjjelt, de kétszer már volt, hogy fél 5-kor kelt, ezek reményt adnak nekem, hogy tuti nemsokára itt van az állandó éjjeli szunya8)

Kata,

örülök, hogy voltatok pihenni. Mindjárt én is megnézem a képeket iwiwen.

Aagassi,

hajrá iskolakezdés!
remélem jól beszoknak a gyerekek a családi napközibe.
Műhiszti: Danci is nagyon jól csinálja, rajtam kívül senki nem veszi észre, szoktam is mondani neki, hogy az alakítása Oscart érdemelne :lol:

Beze,

biztos csinos kismami vagy, nem kell a kilóktól annyira tartanod :wink:
Danci is ördög, ezért is örülök, hogy DÁvidka már nincs a pociban, így tudok futni utána.
Viszont ennél a 2. terhességnél a lábaim nagyon durván tönkrementek, olyan visszereim vannak, hogy káprázik a szemem... Dancival egy sem lett, de mondjuk vele pihentem, most meg nagyon ronda. Szerinte tavaszra ha már vége a szoptatásnak bevállalok egy műtétet...

Kisedi,

Teszt?

Kiki,

én is szeretem felfedezni az országunkat, két kisgyerekkel meg egyenlőre ez egyszerűbbnek tűnik mint egy külföldi út.
Részvétem a nagymamád miatt, a kép nagyon szép. Te nagyon tehetséges fotós vagy.
Még Kata tud nagyon jó képeket csinálni, azokat is nagyon szeretem nézni.

Képet erről a gépről nem tudok rakni, de délelőtt jönnek vigyázni Dancira, akkor odaülök majd a sajátomhoz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

gyönyörűek a horvát képek! Mondtam én , hogy nagyon szuper fotós vagy! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hali Csajok!!

Vagyok pár sor elejéig ma este fogok jönni hosszabban is mert már sikerült kipihizni mindent.

Kiki őszinte részvétem!!

Tali jól hangzik ha kell én is segítek!!!

Kissedi teszt?

Na mennem is kell mert nagysága már a fotelben van melettem most ugrott egy fejest féltékeny a gépre.
legkésőbb este jövök hozok a két hétről képeket meg persze mesélek ha nem haragszotok meg.

Bikfy mensi jött vagy nem ?(Remélem nem )

Puszka később jövök

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Kiki, Bikfy,
Ugyan már, ezt nem kell megköszönni! Jó kis csapat van itt, természetes hogy maradtam. :lol:

Bikfy,
Nekem is zselé van a körmeimen január óta. Nagyon szeretem, mert nekem lapos, lapát körmeim vannak (kiskoromban rágtam), így zselével legalább van formájuk, és nem törik le állandóan. :roll:

Monic,
Lesznek még egész éjszakáid, csak győzd kivárni. :lol: :wink:
Most alig csináltunk képeket, inkább csak punnyadtunk a tengerparton:-) Este fotóztunk volna az óvárosban, de olyan durva sárga fényű lámpáik vannak, hogy szörmyű színük lett a képeknek. :roll:

Tegnap elmentünk 4D-re, mert már nagyon szerettem volna tudni, hogy minden rendben van a kis pocaklakónkkal. Igaz azt mondták az Isenhegyiben, hogy 18. hét előtt nem sokat fogunk látni belőle, de azért megpróbáltuk. Nem látszott egészben a babuci, leginkább a felső teste, de nekem ez is elég volt a megnyugváshoz
Szegényem nagyon rosszul fekszik a méhem helyzete miatt, teljesen össze van görnyedve, de a kezeivel végig kalimpált, néha a szájához vette, néha a vállára helyezte őket keresztben, nagyon édes volt. Van róla egy csomó képünk, meg videónk, némelyik képen kimondottan ijesztő amikor teljesen szembe nézett, akkor olyan mintha egy koponya vigyorogna ránk, ja és sok képen mosolyog olyan mint az anyja) :lol:

A nemét nem tudjuk, leginkább csak mi tippelgetünk. Megkérdeztem a nőtől, és akkor elkezdet kicsit vizsgálgatni a lába közét, de azt mondta, ha most látni is fogja, akkor sem mondja még meg, mert még tévedhet és régebben valaki letorkollta, mert egy korábbi helyen kislányt mondtak nekik, ő meg egy későbbi uh-on már 100%-ra mondta hogy fiú.
De: nagyon megnéztük a videót és szerintünk valami dudorodik a lába között, persze ez csak találgatás :lol:

i.kata
 
 


Monic!
Szuper lenne, ha te is tudnál jönni a talira! :)
Drukk a nyugis éjszakákhoz!
Sajnálom a visszereket.

Aagassi, Monic!
Ezek a műhisztik! Profok vagytok, hogy kiszúrjátok. :)

Vius!
Jó, hogy tudsz pihenni. Azért nagy élmény lehetett a 3 kislánnyal meg a barátnőddel! :) Persze, hogy várjuk a meséket, képeket! :)

Kata!
De jó lehet látni a kisembert! Édes lehetett, ahogy kalimpált.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Teszt totál negatív :cry: Már túlvagyok rajta.
Majd este még jövök.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi!
Nagyon sajnálom! Öllelek! Így nem is mentetek vérvételre?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Köszi Kiki. Megyek vv-re, bár nem tudom minek? Nem hívtam őket, hogy kell-e menni ilyenkor vagy nem.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kissedi, nagyon sajnálom. :cry: Ölellek, és kérlek, ne keseredj el, ritka, hogy az első sikerül, DE: hallottam már téves negatív tesztről! Szóval én azért még nem adnám fel! Hányadik napon vagy?

Monic, de édes vagy, köszönöm szépen! :D A soraidat olvasva teljesen magamra ismertem: kezdenek visszerek keletkezni a lábamon. Basszus, 31 évesen kissé még fiatalnak tartom magam ehhez. :shock:
Műhiszti nálunk is van!

Vius, megkérdezhetem, hogy mennyibe került a Juannál a 4d? Én is tervezek menni, de nem tudom, hogy amit számoltam, jó-e. kb. mennyi ideig tartott?

Kata, nekem bombabiztosan megmondták 14 hetesen Marcit, Lexit csak azért 16 hetesen, mert 2 héttel korábban összezárta a lábait. :lol:

Bikfy, hogy vagy ma?

Rodi?

Nati?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kikim!
Nagyon sajnálom. :cry:

Bezém!
Köszönöm, teljesen jól vagyok. Mensim sehol, semmim nem fáj, nem görcsöl. Éjszaka felébredtem, hogy nagyon fáj a cicim, és aludni is alig tudtam. Holnap kellene nem megjönnie és nem is fog. Nem csinálok egyelőre tesztet, majd hét vége felé, ha addig sem lesz mensim. Nekem már az is csoda, hogy nem pecsételek. Ilyenkor én már ezerrel szoktam barnázni. Volt, hogy mensi előtt 1 héttel is. Most semmi. Tartsa meg a testem jó szokását és maradjon is így! Nem tudom, mi történik velem, egyelőre csendben kivárok. :wink:

Katus!
Örülök a mozitoknak, biztos jó volt látni. :wink: Most akkor megkukacosodott? Az meg hogy történhetett? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsim!
De jó lenne, ha ti is át tudnátok jönni!!! Időpontokat kérek, ki mire szavaz.
Bajaiaktól kérdezem, hol legyen a hely? Esetleg Malom?

Vius!
Egyelőre nincs mensi, de ha lesz, az sem baj. Képeket, beszámolót várjuk.

Kikim!
Ti mikor is kezdtek neki a következő etapnak? Most már hamarosan. Nem? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Most nem engem akartál sajnálni, ugye? :oops:
Bár elég rossz kedvem van, de azt nem írtam, így gondolom, ez eltévedt, nem nekem címezted.
Hogy mi mikor? November. Még nagyon-nagyon messze van... :(

Beze!
Olyan nehéz elképzelni ezeket a kicsiket műhisztivel... Bár elhiszem, hogy képesek rá!
Rodi nyaralni ment a héten, ha jól emlékszem.

Nati, Dy, Aviubi!
Merre vagytok?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Köszi csajok!
Beze az inszem utáni 13.napon vagyok.szerintem ez már nem lesz máshogy. :(
Kata tök jó lehetett a mozi. Akkor lehet fiú neveken gondolkozni.
Örülök, hogy talit szerveztek bár nekem Baja nagyon messze van. Majd gondolatban ott leszek!

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
nagyon sajnálom! Azért még én is reménykedem a vérvételben, mert volt itt a topikban olyan lombikos, aki negatívat tesztelt, és a vérvételen meg kiderült hogy babás. :wink:

Bikfy,
basszus, húzod itt az idegeinket, most ki kell bírnunk hétvégéig?! :roll:

Beze,
csak mi mondjuk, hogy kisfiú, szakvéleményt nem kaptunk :lol:

i.kata
 
 


Én átsiklottam valahol a tali fölött, mert nem olvastam, de én szívesen mennék. Igaz Baja nem itt van mellettünk, de szerintem megoldható :lol:

i.kata
 
 


Kata igazad legyen! (bár szerintem nem így van.... bocsi :oops: )
Bikfy megint laptető??? ez már tényleg pozitív lesz!!! és hétvégéig kell várni rá???? jujj de izgi!

Kép
kissedi
 
 


Hahó!

Kissedi, azért a vv-re menj el feltétlenül, hátha...mégiscsak érzékenyebb mutató, mint egy teszt!

Bikfy! Akkor még mindig drukkolok, legalább jó erős 2 csíkosod lesz pár nap múlva! A Malom szerintem jó hely, van gyerekeknek is egy játszós kuckó, ha jönnek, meg etetőszék is (bár az asszem csak 2 db).

Kata, a 4D hatalmas élmény lehetett; aztán majd kiderül, h van-e kukac vagy se. Bár ha Ti láttatok vlmit, nem valószínű, h eltűnne... :)

Mi délelőtt elbuszoztunk a családi napközibe. Nagyon pozitív élmény volt. Volt ott még 8-10 kisgyerek, ahogy besaccoltam, 2-7 évesek, de inkább a 2-3-4 évesek vannak többen. A felszereltség, elrendezés szuper. A 2 hölgy, akikkel ma találkoztam, szimpatikusak. Kaptak az enyémek is ebédet, nagyon jó érzés volt látni, h mennyire szépen esznek egyedül, meg is lettek dicsérve. Amúgy nagyjából egyik játéktól mentek a másikig, mindent kipróbáltak, a gyerekek legkevésbé se érdekelték Őket. Fiam kissé antiszociálisnak bizonyult, mert ha vlki odament hozzá, már bújt is a seggembe.

Azt beszéltük meg, h most minden nap picit korábban megyünk, kb. 2 hét alatt eljutunk oda, h du. is ott maradnak. A konkrét árról még nem esett szó, mert attól is függ, h ténylegesen hány napot mennek hetente. Szimpi viszont, h a kaját utólag kell fizetni, amennyit megettek, hónap végén, és igazán rugalmasak egy csomó mindenben. Ugyanakkor ma láttam egy-két helyzetet, amiben topon kellett lenniük (hiszti, bunyó, bepisilés, stb.) és tetszettek a megoldásaik.

No ez most jó hosszú lett, sorry! :oops:
Vendég
 


Agassi,
ez egy magán napközi? Nagyon jókat írtál róla, és a fiad is gyorsan beszokik a közösségbe :lol: A 2 hét az tök jó, nem is hosszú idő. Sógornőm kislánya hónapokig nem volt hajlandó ott mradni délutánra a napköziben.
Nem biztos, hogy kukacot láttunk, lehet hogy belógott a köldökzsinór vagy valami. Ezért is mondom, hogy csak tippelünk. Igazából teljesen mindegy. Én ha választhatnék lányt választanék, de amikor tegnap azt hittük kukacot látunk, akkor is nagyon boldog voltam. :lol: Annyira mindegy...

i.kata
 
 


Kata!
No ugyan közhelyesnek hangzik, de teljesen igaz és ez a lényeg: csak egészséges legyen! Kukac ide vagy oda...de pár hét múlva már tutira tudni fogjátok.

Igen, ez egy alapítványi napközi. Arra az egy évre gondoltuk ki, ami jövő őszig tart (ill. csak júniusig), mert az óvodai beíratásról lekéstünk, nem óhajtok magyarázkodni, se nyalni, puncsolni senkinek emiatt, meg főleg, h kevés gyerek között, szép helyen és EGYÜTT lehessenek addig is, ahol foglalkoznak is velük (ha nem így lenne, akkor Lányom bölcsibe menne, Fiam meg oviba...ahol azt se tolerálnák, h nem viszem Őket minden nap; így meg jövőre mehetnek együtt oviba, csak persze akkor már más-más csoportba).
Vendég
 


Agassi,
szerintem jól döntöttetek, na nem mintah lenne benne gyakorlatom :lol:
Amúgy ma már annyira máshogy működik ez a bölcsiztetés és az ovi is. Engem régen csak délután vittek haza, amikor mindenki mást is. Ma már az a ritka, ha a gyerek bentmarad a nap végéig. Ma úgy látszik többen megtehetik, hogy ovis korú gyerek mellett is otthon legyenek és délben elvigyék haza a gyerkőcöket, még akkor is ha már nincs otthon másik kisgyerek. Biztosan jó ez így, én is biztos minél többet szeretnék majd a gyerekemmel lenni, de ugyankkor ha nem szokik hozzá, hogy hosszabb ideig szülők nélkül legyen a gyerek, akkor mi lesz amikor iskolába megy?

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kissedi: Elhiszem, hogy most elkeseredtél, én is sokszor jártam már így sajna, de a holnapi vérvétel mondja meg a tutit. Az előző oldalon írtad, hogy a doki szerint a gél befolyásolhat. Hátha ez befolyásolt negatív irányba. Volt hogy mondta nekem a fekete hajú csajszi, hogy volt már rá példa hogy negatív teszt ellenére pozi lett a vérvétel.

Bikfy: Idegbajt kapok hétvégéig. Szerintem neked már nem fog jönni menzi, majd csak jó sokára. ennyi laptető nem lehet véletlen.

i.kata: Örülök hogy jól vagytok és szépen fejlődik a babátok! Gondolom micsoda öröm lehetett látni őt.

kiki: Őszinte részvétem a nagymamád miatt. Szép képeket csinálsz. De én is úgy látom, hogy nagyon szereted a felhőket. :)

agassi: Egyem meg a kisfiadat. A kislányod ő nem veszi ennyire mellre a dolgokat? Bátrabb? Biztosan jól fogják ott érezni magukat majd.

Monic: Viszereim nekem is vannak. És már egy ideje olyan nehéznek érzem a lábaimat és hamar elfáradnak. Tegnap éjszaka arra keltem, hogy fáj nagyon az egyik lábam. Aztán elmentem dokihoz, de azt mondta várjunk még 1-2 napot, hogy mi lesz, elmúlik e. Most parázok, nehogy trombózis legyen, mert hát van nekem az a Leiden mutációm is, ami hajlamosít erre.

Egyébként kaptam vérvételre beutalót megint, úgyhogy ma le is tudtam, holnap megyek délután az eredményért, a hormonos múlt hetit viszont még nemtudom, nem mentem még vissza.

Jövőhét szerdára megbeszélek arra is egy időpontot.

Képzeljétek mához 1 hétre pedig évnyitóra megyünk a suliba. Én már annyira izgulok, csak Marcimnak nem mutatom. :oops:

Most megyek.

Ja és Bikfy: Milyen volt a suliban? Én nem bírok belerázódni. :?

Kép
babicsek
 
 


Babi én már nem reménykedem. Holnap megyek és meg kérdezem azt is, hogy hogyan tovább. Már most arra is gondoltam ,hogy csak 1 tüszőm lett. Az nem volt kevés? már jókor jut eszembe. :roll:
Clostin kívül szoktak mást adni tüszőnövesztésre?
Én is izgulnék a helyedben. Nagy nap lesz a fiadnak. Ő nem izgul?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Megírtam a hozzászólást, rá fél órára begörcsölt a hasam, nem nagyon de éreztem, így elmentem pisilni és megjött. És határtalanul boldog vagyok, mert nekem ilyen még nem volt. Illetve hülye vagyok. Az előző ciklusban. Csak azt hittem véletlen. És most ugyanígy. Pedig régebben én mensi előtt 1 héttel pecsételtem, aztán darabos mensim volt és óriási görcseim, most meg....Nem is értem. Most ez vagy a műtét, vagy a hormonok lassan beállnak, vagy jó ez a pajzsmirigy gyógyszer, vagy minden egybe, de iszonyat érdekes érzés. Érzem, hogy jól működöm. Novemberig meglesz ez a baba.
Köszi, hogy izgultatok értem, de tudjátok, ez a kis lépések művészete. Lassan, de haladok előre. :wink:

Nincs bennem egy csepp keserűség, bánat, csak boldogságot érzek. Végülis ma van a következő ciklusom 1. napja. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Örülök Bikfy, hogy örülsz és minden rendben. Szorítok, hogy novemberre meglegyen az a baba!

Kép
kissedi
 
 


Babikám!
Képzeld, én nagyon élveztem a sulit. Már vártam is mint a messiást. Nagyon jó volt talizni a többiekkel és beszélgetni és termet díszíteni és várni a gyerekeket. Reggelente már 6-kor fent vagyok és gondolkodok a terem díszítésen. Szóval nekem nem okoz gondot. Ma például be sem kellett volna mennem, de bementem és gyönyörű rendet csináltam a szekrényemben. És olyan jó érzés. :wink:

Kissedi!
1 tüsző is jó lehet, ha az neked van megírva. Hidd el, van akinek lombiknál megkérdezték, akarja-e a beültetést, mert csak 1 tüsző termékenyült meg. Akarta és ez sikerült neki. Isten kezében vagyunk. Nyugi. Majd sikerül a következő. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

Kissedi sajnálom a következő sikerül.
Szoktak még adni ínjekciót is növesztésre én is kaptam jó sokat.

Mi jól vagyunk bár Darinka hisztis és erőszakos.
Voltunk Budán Balcsi előtt két napot.(ott lakik a férjem nagynénje)voltunk a várban egyik nap másnap meg elmentünk a westendbe a c&a -ba vásárolni.
Hétfőn mentünk a Balcsira igaz sokat nem fürödtünk mert nagyon hideg volt a Balcsi azt hittem hogy kiszakad a varratom helye.Amugy Darinka nagyon élvezte 10 percekre vittem be de ő bírta volna még de nem mertem.
Csütörtökön hazajöttünk majd vasárnap(aug 15.)jöttek a barátnőmék az ikrekkel meg a kisfiával(3 gyerköce van)
Jó volt mert mentünk sétálni a városba de fárasztó is volt egyben.
vasárnap haza mentek azóta Darinak szófosása van a maga nyelvén.
Röviden ennyi.
Ma voltam műkörmösnél csütörtökön meg megyünk tancsira kivi leszek mit mondanak mert múltkor azt mondták nem hízott eleget.(8kg volt)

Beze 12 ezer volt ebben van egy orvosi vélemény egy kép meg egy huszon pár perces dvd film.Én nagyon meg voltam vele elégedve.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kikim!
Nem is értem a reakciódat. Miért akartalak volna sajnálni? Mondjuk azt hittem, hogy októberben van lombik, de a november is itt van rögtön. Hidd el, 2-t pislogsz és már kismama is leszel. Ha novemberben lombik az azt jelenti, hogy októbertől szurik? Mert az már magában is izgi. Szóval semmi sajnálat. Én is novemberben leszek kismama. Megvárlak. Oksi? :lol:
Mi ez a rossz hangulat? :shock: :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius nagyon cukik a csajok! Gondolom, hogy elfáradtál velük. Örökmozgók! :lol:

Kép
kissedi
 
 


Viusom!

Mi az, hogy nem hízott eleget? Már mennyivel nagyobb, mint az ikrek? Szerintem szép kis formás Dari.
Jók a képek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Agassika!
Nagyon örülök, hogy megtaláltátok a gyerkőcöknek a tökéletes napközit. Én a mai napig jóban vagyok a bölcsis gondozó nénijeimmel. Fontos, hogy a kisgyerek szeresse a gondozóit. És ha Te úgy látod, hogy jók, az nagyon szuper. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma már én is elkezdtem melózni. Mi is díszitettük a csoportot. Majd hozok képeket. Még üvegfestést akarok csinálni, úgyhogy most megyek. Jó éjt mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Vius! Nálatok aztán zajlik az élet :) A fotók is jók, Darinka szerintem pont jó, így termetre...meg aztán sajtkukac is, amit megeszik, azt le is mozogja. A lényeg, h jó a hangulata, dumál, izeg-mozog, a mérleg nem szentírás. No ezzel a hozzáállással nyilván be is törölköznék egy-két védőnőnél, gyerekorvosnál; de hiszem, h a fejlődés fokmérője a jó kedély.

Bikfy! No akkor éljen az új ciklus első napja, lehet megint kócolni ezerrel! :lol: Asszem, a "sajnálom"-ot nem Kikinek, hanem Kissedinek címezted egy korábbi hsz-ban, de Kikit írtál, s arra írta Kiki, h Őt ne; de majd jön és írja.
Bölcsibe nem jártam, oviba is csak 2 évig, de kifejezetten utáltam. Az óvónénim egy öreg nénike volt, én csak nagybajuszú Marika óvónéninek hívtam és kölcsönösen utáltuk egymást. Azt hiszem, nálam annyi volt a beszoktatás, h reggel kitépett az Anyu kezei közül, és slussz; ez annyira megmaradt bennem. Többek között ezért is szeretném fokozatosan beszoktatni Őket, h jó kedvvel, szívesen menjenek reggelente.

Kikim! November is hamarosan itt lesz; meg aztán már októberben el lehet kezdeni rákészülni; segítünk ám, jó?! És ha perpillanat rossz a hangulatod, azt is írd ide nekünk, ezért (is) vagyunk!

Babicsek! Hát most nagyon együtt tudok érezni Veled, ami az izgulást illeti...ezek mérföldkövek.

Hát annyit emlegetitek a körmöst, h most megint erős kísértést érzek...eddig sose csináltattam, csak japán manikűrt, az is szép, de azt nem lehet díszíteni, saját körmök megturbózva méhviasszal...még a végén elcsábulok. :oops:

Sulit már én is várom, bár tegnap csak a munkaügy, raktár, gazdasági, főnöki irodák között korzóztam, a saját szobámba be se jutottam. De már gyűlik itthon egy nagy dobozban, h miket viszek be (dekorációk, kreatív alapanyagok, játékok, stb.)
Vendég
 


Sziasztok!

Kissedi! Sajnálom a nega tesztet. :( De új remények, és hidd el sikerülni fog!!!

Bikfy! Hát akkor hajrá újabb hajkócolós ciklus!!! :D
Te pajzsmirigyre is szedsz valamit? Nem is tudtam. :oops:

Kiki! Részvétem a mamád miatt. :cry:

Vius! Tündérek a lányok! :lol:

Agassi! Szuper lehet a napközi!!! :D
Mi jövő hét szerdán folytatjuk az ovit! :lol:

Kata! Szerintem mégis lányod lesz! :wink: :lol:

A bajai tali ötletét én sem olvastam, igaz mostanában le vagyok maradva... Szóval mikor gondolnátok? Mert nálunk elég szoros már a program, meg egyre nehezebb az utazás. De én is akarok menni, vagyis mi is!
Csajok! Most nézem, hogy Baja elköltözött!!! :oops: :oops: :oops:
Iszonyat messze van!!! :cry: :cry: :cry:

Nálunk elég nagy a pörgés, és történés is van az elmúlt pár napban, sajnos jó is rossz is egyaránt.
Apa tegnap nekiállt a szobafestésnek, én a beépítettszekrény ajtajait festettem ezerrel, ma már 90%-ra össze is szereltük.
De közben ma reggel anya leesett otthon a lépcsőn, és össze-vissza verte magát. Bokája feldagadt, mentő vitte a kórházba, egy hét fekvőgipsz, a folytatás még kérdéses. És ma meglett anya cukorterhelésének az eredménye is, és sajnos az is magas. :( Bár sejthető volt, az apukáját ez vitte el, és én is IR-es vagyok...

Eléggé le vagyok strapálva, de Balázsra vigyázok nagyon!!!! :D

Mindenkit puszilok!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Elteszem magam holnapra, elvileg korán kelünk..hát befizetek én erre, de a 3/4 8-as busszal el kéne indulnunk. :roll:

Jó éjt, Csajok!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kissedi,
Mennek a drukkok a vérvételre!

Bikfy,
Ha te örülsz, akkor én is, de remélem a következő ciklus már befutó lesz.
Nem tegnap volt az 1.cn, ma van. Tudod, ha délután-este jön meg, akkor másnaptól kell számolni.

Kissedi,
Jó az 1 tüsző is, végülis normálisan s csak egyet érlelünk ciklusonként.

Vius,
Jó sűrű programotok volt. Nagyon helyesek a gyerkőcök a képeken.

Lucuzs,
Anyukádnak jobbulást, és te tényleg nagyon vigyázz magadra!

Agassi,
A japán manikűr is nagyon szép, de nekem arról mindig lepörög a körömlakk. Amúgy azt manikűrösnél csináltattad, vagy magadnak otthon? Mert van belőle otthoni készlet is.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Hűha, tényleg elrontottam. Edinek akartam írni, hogy sajnálom, nem Kikinek. Már máskor is összekevertem a két nevet. Bocsi. :oops:

Luci!
Igen, Sopron-Baja tényleg elég messze van. Pedig szívesen randiznánk veled is. :wink:

Katus!
Igen, igen tudom. Ma van az 1. cn, így is számoltam, hogy a 3. cn esik péntekre, akkor megyek Pestre egy hormon vérvételre. Remélem valamelyik hónapunk most már tényleg befutó lesz. :wink:

Agassi!
Ugye, hogy jó volt a suliban? Nekem jót tesz a más környezet. Nem csak otthon ülni, hanem van feladat. :wink:

Luci!
Anyudat sajnálom.
Szedek pajzsmirigyre gyógyszert, kb. 3 hónapja. TSH-m mindig tökéletesen rendben volt, de most az utolsó vérvételnél 2.6 lett. Nem is értettem. Tüű azt mondta ne is törődjünk vele, de Fülöp dr. szerint ez már latens hypothyreózis, vagyis egy enyhe pajzsmirigy alulműködés és a meddőségi kezelésben ezzel igenis foglalkozni kell, legalább 2 alá kellene szorítani. Kíváncsi vagyok, mit mutat majd a véreredményem, mert azóta mióta szedem, elkezdett hullani a hajam. :shock:

Edikém!
Képeket alig várjuk a terem dekorról. :wink: Hátha tudok valami ötletet lopni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ahoj!

Megjöttünk, Lurkók alusznak, mint a bunda, Fiam már hazafelé kornyadozott...jól elfáradtak :)
A taj-kártyáik is ideértek végre, 3 után mehetek értük a postára...talán még idén lesz gyed kifizetésem is :lol:

Bikfy! Tudod, mikor lesz össznépi értekezlet? Még nem kaptam mélt róla. Péntek vv? Remélem, a TSH-d tökéletes lesz! Enyém hajam is hullik, eddig azt hittem, h törik a hosszából, de mióta rövid, ugyanannyit találok a mosdóban, fésűmben...szóval hullik.

Kata! Van itthoni készletem is japán manikűrből, de körmössel csináltattam, itthon csak rásegítettem, mert azt mondta, h hetente 1-2-szer rámegyek, akkor jobb lesz. Eredetileg azért kezdtem bele, mert nagyon törtek a körmeim. Nekem azt mondta, h erre nem lehet semmit tenni, lakkot se.

Lucuzs! Anyukádnak gyors felépülést kívánok! Szegény, biztos fáj most mindenhol...Te pedig néha lógasd csak úgy a lábad, nem fog ártani. ;)
Vendég
 


Hello csajok mégegyszer köszönöm a drukkot. Megvan a hivatalos eredmény és negatív az is. (és képesek voltak még 4500 Ft-ot elkérni egy rohadt kémcső vérért :twisted: )
Most megyek anyával vásárolni majd jövök.

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok, hoztam képeket végre:

Szóval a fiúk:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Tali: nekünk a szeptember 25. nem jó mert esküvőre megyünk ahol Danika lesz a gyűrűvivő.
És a szept 11-12 sem mert akkor lesz a férjem lányának szülinapja, nagy ebédet tartok, és apukám is akkor jön haza Svájcból.
A többi nap nekünk tökéletes.
Úgy szeretnék veletek találkozni, eddig élőben innen csak Katát, Linácskát, Ditát láttam.
A babás topicból rajtuk kívül Vikimamit, Czinkit, Fancsit, Nemonet láttam egy korábbi tali alkalmával. Úgyhogy izgalommal várom a talit.

Műköröm: nekem az esküvönk óta, kb 5 éve volt zselés műkörmöm, imádtam, de a gyerekek mellett nincs időm elmenni megcsináltatni. Vettem magamnak itthonra mindent hozzá, egy darabig én csináltam, de kb 2 hét alatt mindig leesett és feladtam :oops: Pedig nekem is nagy álmom, főleg, hogy anyukám is csináltaja nemrég óta és annyira szépek a körmei, irigykedem rájuk. Nekem meg még annak a lakknak a maradványi vannak a körmömön amit még a szüléskor viseltem :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Agassika!
Össznépi értekezlet aug. 31-én, kedden délután 16 órakor lesz.

Vérvétel pénteken, de majdnem lehidaltam. Vv. majdnem egy 20-as, aztán Tüű kb. 15.000, ezzel az idei évre is elment az új kabátról szőtt álmom. Most még elmegyek a kiütéseim miatt, de aztán egy darabig még csak kontrollra sem. Komolyan mondom, nem keresünk annyit, amennyi a vizsgálataimra elmegy. Tököm tele ezzel az egésszel. :shock:

Moncsi!
Egyszerűen fantasztikusak a gyerekeid. Annyira szép a kis picurod is, hogy azt nem lehet hova ragozni. Csak gratulálni tudok. :wink:

Edi!
Még a vv-ért is pénzt kértek? Mekkora durva már, hogy ma Magyarországon csak az halad előre, akinek pénze van. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Merre jártok? Senki nincs ma gépközelben?

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezt már egyenesen nem hiszem el. No mindegy.

Képzeljétek, valaki csirke pörit főz itt a szomszédban, és olyan, de olyan illata van, hogy csorog a nyálam tőle. Mindjárt elmegyek és szerzek egy állatot, aztán én is megfőzök egyet. Bár holnapra éppen spagetti volt betervezve.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy hányadik laptető ez? és kívánósság! ez már több mint gyanús!! ez már babás :wink:
Monic nagyon szépek a fiaid!
Megyek beveszek valamit, mert kvára fáj a fogam! :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kissedi, sajnálom... :cry:

Bikfy, örülök, hogy ennyire pozitív vagy, de én biztos voltam abban, hogy babás vagy! Tévedtem... :( Én se barnáztam Marcival, ezért éreztem azt, hogy te is babát vársz!

Monic, szépek a fiúk! :D

Lucuzs, anyukádnak jobbulást!

Vius, köszönöm a választ, Dari nagyon édesen huncut! :D

Tali: szept. 26-án elutazunk őszölni, 2-án jövünk haza.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: