Új privát üzeneted érkezett!

volt igen :oops: :oops: :oops:

nika70
Salgótarján
 
 


Tovabbi sok boldog evet kivanok Viragom Neked is es Nika Neked is, Apajaval es a Gyermekeitekkel!
Vendég
 


Nika, Nalad hamarosan jon a pe, ugye? Ha jol emlekszem....
Vendég
 

 
 

Boldog évfordulót lányok :)

mi 4.-én leszünk 6 éves házasok :)

KépKép
bettike83
 
 


nita

jaj szegény Máté,nagyon sajnálom :cry: gyors felépülést neki,neked pedig kitartás.

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a bátorítást. Remélem én is, hogy minden rendben lesz.

Mi Apával 1997 óta vagyunk együtt :P és 2006 óta vagyunk házasok :)
Gratulálok minden évfordulósnak :) :)

kovacszsuzsi
 
 


sziasztok!

nita: könnyeim csorogtak, miközben olvastam, h mi történt mátéval. sok-sok-sok gyógypuszikát küldök! te is használd bogi tanácsát és mondogasd, h meggyógyúl máté, minden rendben lesz!
sajnos nagyon érzékeny vagyok a gyerekek szenvedésére. nem is tudom velem mi lesz, h ilyesmi helyzetbe fogunk kerülni. pedig kivédhetetlen!!!

minden évfordulósnak gratulálok!!!
mi hétfőn leszünk két éve házasok!

tegnap a házunkben aludtunk. nem volt valami jó a kanapé, ezért ma elvisszük a saját matracunkat.

betti: neked már csak kettőt kell aludnod és tudod, ki lakik ott bent. hányra mész majd?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Mindenkinek köszi a gratulációt, mi aug. 26-án jöttünk össze Apával 2001-ben, úgyhogy az ünneplés majd a jövő héten lesz.
2006. nov.11-én volt az esküvőnk. :D Most meg akkortájt fog születni Gergő. :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!

Mátém este is meg reggel is lázas volt 39 fokos..felhívtam a kórházat és azt mondták ha nem megy le akkor vissza kell menni....:((

mi apival 2003.11.26-án jöttünk össze:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nagyon sajnállak Benneteket! Kitartás!! Jobbulást Máténak, szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek!!!

Boldog Évfordulót Mindenkinek!!!

Csillag, azt mondta a doki, hogy a kezdetekhez képest jól nézek ki, és nem látszik meg az a 3 kiló, ami még nem a világ vége, de azért oda kell figyelnem!!! Voltam megint vérvételen, bár sok mindent nem tudtak nézni, mert a 11. napon voltam! Eredmény 1,5 - 2 héten belül várható!

Képzeljétek, kb. 3 hete rendeltünk új ágyat, és tegnap előtt meghozták, annyira jó, és kényelmes!!
Tegnap volt nálunk a Kis Lacika a Szüleivel, egész délután a városban (Pécsen) voltunk, vonatoztunk a városnéző Kisvonattal, amit Apósom vezet :), voltunk a Kilátónál, nagyon jó kis nap volt!!!

Drága Zsuzsi! Remélem jobban érzed már magad!!! Nagyon sokat gondolok Rád, és tudom, hogy minden rendben lesz Veletek!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Mona örülök hogy jól érezétek magatokat!!!!

velünk reméljük már nem lesz semmi...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! szegény Máté nagyon sajnálom,sok gyógypuszi neki, neked pedig sok erőt!:(

évfordulósoknak gratula!!!!

zsuzsi!akkor pozitív gondolat gyerünk!

KépKép
dike
 
 


Nita, nagyon sajnálom, hogy Máté belázasodott, remélem, hogy nem kell visszamennetek... Millió gyógyfuvallat a Kis Betegnek, Neked pedig kitartást!!!!!!!!!!!!!

Mona, örülök, hogy ilyen szuper napotok volt tegnap!!!!
És látod, a doki is megdicsért, nem szúrt le a 3 kg miatt. :wink:
Az új ágyatokhoz meg csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy használjátok csak rendesen... :oops: :oops: :oops:

Dike, Neked is hamarosan itt az első konzultáció a Kaáliban! Gondolom már nagyon be vagy sózva!!!!!!!!!!!!!! Te is azt mondogasd magadban, hogy "sikerül az első lombik!!!!!!!"!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csajok NEM MEGY LE A LÁZA!!!!!!!!!!! fölmegy 39-re.........de a kedve jó játszik......nem panaszkodik hogy fáj a hasa........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, akkor vidd be a kórházba, legfeljebb hazaküldenek Benneteket...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nita: esténél tovább azért ne várjatok! nehogy valami baj legyen.
azért az jó, h játszik, jó a kedve!!! sok-sok, millió, millió, billió gyógypuszika!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nita: ha nem megy le a láza próbáld a hütőfürdőt meg ha úgy sem megy le irány a kórház. a láz mindig valami gyulladás jele:(és jobbulást++++ egy ilyen műtét után sajnos előfordulhat ilyen :( nagyon sajnálom aminkeresztűl mész de bízz benne hogy minden rendben lesz és mondogasd is magadban.

Köszi csajok és én is minden közeli évfordúlós párnak még sok sok boldogságot kívánok:):):)

Bogi: igen elvileg mostanság kell pének lennie de még nincs így apát elkapom ha törik ha szakad két naponként :):):) most nem tesztelem az lh-t nem idegeskedek rajta csak élvezzük egymást.Most hogy van munkám talán ennyi kellett hozzá hogy összejöjjön a baba:) Gergő is úgy fogant hogy két hónapja jártam egy tanfolyamra :)

Zsuzsi: meg kell szokni azért egy új helyet be kell lakni és minden rendben lesz :)

Mona: szupi hogy az orvos mindent rendben talált :):)
milyen ágyat vettetek? és milyen volt benne aludni?

nika70
Salgótarján
 
 


kati

fél 1re kell mennem majd hétfőn :) hát nagyon remélem meg tudja mondani a nemét,mert ha nem akkor kicsit csalódott leszek,meg akarok az uh képről csinálni képet,hátha megengedik..csak gyors egy photo nekem meg emlék.

azt hiszem teli holyaggal kell menni,hát nem tudom birom majd ki pipi nélkül egy fél oráig,mert állitolag elég sokáig vizsgálnak.

KépKép
bettike83
 
 


Nita, mi ujsag azota?? Elvitted orvoshoz vagy lement a laza?

Nika, haj-ra!!;)
Vendég
 


Betti, ha nem mutatja meg magat, tuti lany!! Szegyenlos!!!!:):):)
Vendég
 


Vendég
 


Sziasztok!

Nita, ha nem megy le, szerintem is vigyétek vissza, inkább legyenegy potya utatok! Drukkolok nagyon!!!!

Csillag, igazán nincs mit. :wink:

Minden évfordulósnak sok boldogságot, és még nagyon sok együtt töltött évet kívánok!

Mona, ezek jó hírek, de jó!

Nika, akkor mindent bele. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Ma voltam genetikai uh-nn, minden rendben, Marci már majdnem fél kilót nyom, és még mindig 8 nappal idősebb a koránál. Lehet, hogy tényleg karácsonyi baba lesz? :roll: Az arca is tökéletesen látszódott, mondta is a dokim, hogy ez ilyenkor nagyon ritka. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, örülök, hogy Marci ilyen szépen fejlődik és tényleg lehet, hogy karácsonyi meglepetésként fog kopogtatni! :D
Nekem van egy kolléganőm, akinek két éve úgy született meg a kislánya, hogy dec. 24-én délután átadták a férjével az ajándékokat egymásnak és utána rögtön elfolyt a magzatvíz, 25-én hajnalban pedig kibújt a baba. :wink:

Nika, ez a beszéd, nem kell a tesztelgetés meg figyelgetés, szeretgessétek csak egymást a Pároddal!!!!!!!!!!!!! :wink:

Nita, nagyon sokat gondolok Rátok!!!!!!!!!!! ++++++++++++++

Hát Csajok, nálunk Bencét egyre kevésbé érdekli a bili... Úgy látszik érvényes nála a mondás, miszerint "minden csoda 3 napig tart"...
Ma már csak egyszer volt hajlandó ráülni amikor már nem bírta tartani, de akkor a kaki is belement. Na ettől annyira megijedt, hogy sírt... Azután már nem is akart többet ráülni. (Mondjuk nem csurgatott be, inkább tartogatta déltől este 7-ig, a fürdésig és ott engedte el a kádban.) El vagyok keseredve... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Beze örülök a jó híreidnek!!! Gratulálok!!!

Nita hogy van Máté? Lement a láza??? +++++

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Csillag Neked is mondogatnod kellene, hogy pl. azt, hogy Bence hamarosan megszereti a bili, vagy nem tudom, de tudod csak pozitívan, nem kell elkenődnöd. Ügyes Anyuka vagy Te és úgyis kitalálsz valami klassz dolgot, amivel sikerül rávenned, hogy mindig a bilit használja!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


csillag: a kaki egyes gyerekeknél válthat ki félelmet hiszen a pelusban szétnyomódik nem látja igazán de ez így a biliben valósággá válik és félelmet kelthet egyes gyerekekben. ösömködtetek vele mikor sikerült neki a bilibe kakilni? menni fog ne izgulj:) én még nem láttam felnőttet pelenkába végezni a dologot hacsaknem beteg de a te kisfiad egészséges kismanó most egy kicsit megijedt de beszélgetni kell vele hogy ez így van rendjén esetleg ha nem írtóztok tőle mutassátok meg amikor ti vagytok wc-n hogy ez teljesen normális.

nika70
Salgótarján
 
 


Mona, köszi a biztatást, nagyon aranyos vagy, de most valahogy elfogyott az erőm... ma nagyon kikészített egy 2,5 órás "csata" Bencével...Már délután 3-kor mondogatta, hogy "pisilni kell", elővettük a bilit, ráült, de fél percenként felugrott, arrébb ment, beszélgetett, hülyéskedett. Én 10 perc ilyen "móka" után mondtam neki, hogy nem baj, ha nem megy, húzzuk fel az alsónacit és szóljon, ha tényleg kell. Ezután negyedóránként lement ugyanez a játszma... Fél 6-kor már nem bírtam és kimentünk a kertbe játszani. Én bőgtem egy sort (persze nem Bence előtt, hanem bent a házban)...muszáj volt kiengednem a gőzt, mert a hasam nagyon bekeményedett és húzódott. Annyit meg nem ér nekem ez az egész szobatisztaság, hogy Gergőnek baja legyen...
Na, de tudom, fel a fejjel... majd csak lesz valahogy... Csak annyira örültem kedden, hogy végre megtört a jég és most már rajta vagyunk a helyes úton. És azt képzeltem, hogy Gergő születése előtti idő talán elég lesz ahhoz, hogy stabilizálódjon a dolog, de így attól tartok, hogy ha látja, hogy a kisöcsi is pelusba végzi a dolgát, akkor őt sem fogja zavarni...

Na, jól kipanaszkodtam magam... Eldugulok...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nika, persze, hogy örömködtünk! Meg is lepődött rajta, láttam a kis arcán, aztán ő is velünk együtt örült. Még a Mamát is felhívtuk, hogy elmondjuk, milyen ügyes volt...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
nem a hasa miatt lázas......hanem csúnyán meg fázott.............valoszinü hogy mikor tolták át a műtőből akkor meztelen volt csak lepedővel volt letakarva....akkor fázhatott meg.....
de most sikerült 37.5 re levinni meg még adtam be neki kúpot.........
a pocakja ma már egyáltalán nem fájt neki........:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita
Jobbulást Máténak! Reméljük hamarosan jobban lesz. De az jó jel, hogy nem fájlalja a pociját, és jó a közérzete.

Beze
Gratulálok a genetikai uh eredményekhez. Az szép lenne, ha karácsonyi baba lenne, barátnőm kisfia is most karácsonykor (25-én) lesz 4 éves. Regit pedig karácsony napján kereszteltük, szóval így mégszebb az ünnep.

Mia
Szép a pocid, szépen növöget és alul ahogy kell, szóval ez már a baba, az biztos. Nekem is volt már egy kis hasam 10 hetesen. Másodiknál már hetekkel előbb megindul a dolog, és az orvosom is a méhemet mindig nagyobbnak látja egy-két héttel. Szóval már így másodjára hamarabb tágul a méh.

Csillag
Pihentesd egy kicsit a témát. Nekünk is volt olyan, hogy adtam rá pelust közbe-közbe, főleg eleinte ha mentünk valahova. A védőnő szerint nem jó, mert összezavarja őket, de nem így van, mindig szólt ha pisilt, és ha nem volt rajta akkor sem ment a bugyiba, hanem szólt, és ráültettük a WC-re. Szóval nem is baj, ha tudatos lesz és különbséget tesz. Még egy-két hét és sokkal biztosabb lesz, nálunk is volt ilyen bohockodás, hogy 10 percenként mondogatta pisilni kell, ráültettük bilire, aztán semmi. Szerintem nyugodtan adhatsz rá pelust, aztán pár nap múlva megint újra próbálkoztok.
Egyébként Reginek meg hisztis napjai vannak, szóval akkor engem is kikészít rendesen, érzem is hogy feszültebb vagyok, meg a hasam is, szóval nem ér annyit.
Egyébként érdekes a keményedés dolog nálam, mert akkor jön elő, ha fekszem, vagy nyugalmi állapotban vagyok. Reginél is így volt. Most nap 2 mg-ot szedek, meg a gynipralt is elkezdtem, a doki javaslatára.

Nika
Biztos így lesz, ha bejön a munka, jön hamarosan a baba is, így szokott lenni.

Zsuzsi
Biztos rendeződik majd a cukrod, és reméljük nem kell inzulin.

Betti
Szerintem is mindenképpen kérdezz rá az uh-osnál, nézze meg a nemét, legalább tegyen egy próbát. Nekem Reginél meg tudták mondani, és most is abban reményekedem, hogy 3 hét múlva már tudni fogom. Bár a fogantatás óta nekünk Nóra baba, remélem nem kell ezen változtatni, mert nagyon megszoktuk már.

Mona
Pécs szép város, biztos jó volt a kirándulás. Mi többször jártunk arra, hogy hegyi autósverseny, vagy rally alkalmával. Legtöbbször Orfűn volt a szállásunk a tónál, de maga a verseny a Pécsen is.
Idén is mennek a fiúk a mecsek rallyra, sajna csajokat nem visznek :( Pedig elmennék.

Kati
Boldog házassági évfordulót előre is!
Anyuéknak most volt 20-án, el is mentek nyaralni.
Nekünk pedig pénteken lesz az 5. házassági évfordulónk. És szeptemberben lesz 9 éve, hogy megismerkedtünk.
Egyébként mi is augusztus 20-át szerettünk volna, de már előtte éven novemberben kezdtük a szervezkedést, és foglalt volt a dátum. Szeretjük az ünnepeket. Regi is eleinte május elsejére volt kiírva, aztán az uh-on modosították ezt a szép dátumot másodikára.

Egyébként Regi már szinte teljesen jól van, apának csak egy napos volt a betegség. Én még egyellőre jól, talán már nem jön ki rajtam, de úgy hallom itt a faluban több kisgyerek is beteg, valami enyhe hasmenéses járvány.
Holnap elég sűrű napunk lesz, hétfőn meg AFP-re megyek, Regit is viszem, nem tudom kinél hagyni, ovi meg még nincs. Most van egy kis időm írni nektek, még nézem úgyis nézem a filmet.
Vendég
 


Beze, orulok a genetikai uhudnak!!!!:):):) Szuper!!!:):) Remelem jol is vagy!! Lexike edes lehet ahogyan alakitja es probalja mondani a nemet szavakat.:):)Tok jo, hogy 2 nyelven siman ert!! Es majd beszel is!!

Virag... en azert drukkolok!! Ki fog alakulni csak.. ne legy szomoru!

Nita, orulok Nektek is!!:):) Matenak tovabbra is jobbulast!!! Remelem holnap meg jobban lesz!
Vendég
 


rita

ti akkor megint csajszit szeretnétek? :)

a genetikai vizsgálat kb mennyi időbe tellik?

úgy hallóttam elég sokáig kb fél ora,annyi idő alatt meg csak megmutatja magát.

KépKép
bettike83
 
 


Betti, nálunk kb. 5 perc alatt átnéztek mindent a genetikai vizsgálaton.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, meglestem iwiw-en a jó kis kirándulós napotokon készült fotókat! Nagyon jól áll a kezedben a kis Lacika!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Rita, Nektek is minden jót kívánok az évfordulótok alkalmából!!!!!!!! Legyetek nagyon boldogok együtt még hosszú-hosszú éveken át!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag nagyon aranyos vagy, köszönöm!!! Remélem jobban érzed magad már!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Brita szépen haladsz ...már afp-re mész..tök jó:))))))

Betti fél óráig tuti nem tart a genetika uh......max 10-15 perc......ezalatt vígan átnéznek mindent.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, hogy van ma Máté?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, nem ismetlem Viragot, a kerdes Tolem is fenn all.

Beze, hogy van a ferjed? Jobban van picit? Gyulladasa?

Virag, Bencusnak milyen hangulata van ma? Volt ma siker, felsiker?

Kati, milyen volt az ejszaka sajat matracon?

Rita, mennek a drukkok AFP-hez! Orulok, hogy nem kaptad el Regi betegseget.

Zsuzsi, hogy van a lelked? Cukrod?

Mona, orulok, hogy a dokid pozitiv volt Veled? Latod, 3 kg az semmi!!
Sugarzik Rolatok, hogy szeretitek egymast!-iwiw
Te is lassan pe-s leszel, jo emlekszem??!
Es mizus meloban? Regen irtal mar errol.

Mia, Veled mizus?

Pampi is regen volt mar itt!!

Dike!!!!! Veled??
Vendég
 


Bogi,Virág egyenlőre még mindíg láztalan........kop....kop.......kop...........36.6 a hője......most épp alszik........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogárka, köszi Neked is!!! Igen, a héten lesz valamikor, ha minden igaz!
Munka...???....egész héten mennem kell, csak szombaton leszek pihenős, sokat kell dolgoznom, de minden rendben van!
És veled mi újság??? Baba, tanfolyam, munka???

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Jól van lányok,akkor nem vészes :) utánna meg benézek auchanba,hátha tudom milyen szinűben kell gondolkodni :)

KépKép
bettike83
 
 


Bogárka, Mona, köszönöm a kérdést, ma jobban vagyok lelkileg. Most viszont az a fránya parlagfű tett be... :evil: alig egy órácskát voltam kint a kertben és totál bedurrantak a szemei meg folyik az orrom. Mindjárt megyek letusolok meg megmosom a hajamat, hátha jobb lesz.
A fiúk most kint lubickolnak a medencében. :D
Bence ma egyszer pisilt a bilibe, ebéd után. Reggel amikor felébredt, azonnal levettem róla a pelenkát és egész délelőtt nem kérdeztem meg, hogy kell-e neki. Fogalmam sincs hogy hogy bírja, de most is csak ebéd után szólt, hogy mennie kell. Kicsit duzzogva ráült a bilire, én ott hagytam, mentem mosogatni és mire végeztem, a biliben volt a "termés". Persze nagyon megdicsértem! Aztán kicsit később elkezdett sírni, láttam rajta, hogy kakilnia kell, de nem akartam erőltetni a bili-dolgot és adtam rá pelust. Azonnal tele is rakta. Utána rögtön levettem róla, vissza az alsónaci és azóta kint játszott a kertben. Most, amikor bementek a medencébe mondta, hogy "pisilek". Szóval pontosan tudja Ő, hogy mikor mit csinál...
De majd kénytelen lesz bilibe intézni a délutáni pisit is akkor, ha már nem esz jó idő és kint pancsikálás. :twisted: :twisted: :twisted: A "nagydolog" meg majd sikerül amikor sikerül...

Bogárka, az angol tanfolyamoddal mi lesz? Hogy döntöttél? Belevágsz?

Nita, jaj de jó, hogy Máté most nem lázas!!!!! maradjon is így!!!!! +++++++++++++++

Betti, látom rajtad van már a vásárlási láz! :D Teljesen megértelek! Én is alig bírok magammal. Tegnapelőtt kiborítottam a szoba közepére az összes olyan Gergő rucit, ami az első fél évre kell és szétválogattam méret szerint. Aztán három nagy zacskóba tettem el őket, így nem most fogom kimosni azt, ami majd csak a tél vége felé vagy tavasszal lesz jó. Tök jó volt pakolászni... Na meg persze azt is láttam pontosan, hogy melyik ruciból mennyi van és örömmel nyugtáztam, hogy már csak tényleg olyan dolgok kellenek, amikből feltétlenül újat akarok venni. (harisnya, törölköző, lepedő, kifogó) Cipőcskét nem veszek, mert télen úgyis lábzsákban lesz, így elég a vastag zokni. Kesztyűt sem veszek, mert a lábzsák ujja jó hosszú, így nem lóg ki belőle a kis keze.

Zsuzsi Drága, hogy vagy????

Kati, ???????

Mia, ???????

Nika, melyik napokon fogsz dolgozni a jövő héten? Gergőnek mikor kezdődik az ovi?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, most latom, hogy 28. hetes vagy!!!! waaaa, en meg lemaradtam, ott tartok, hogy 24 vagy! Ne kerdezd miert? Magam sem tudom!! Rohan az ido, telnek a hetek es eszre sem vesszuk!!! Csak mikor a vonalzokra nezek.
Az tok jo, hogy ma siman bilibe pipi volt. Nagytermes is majd lesz. Hamarosan!! :wink:
Igen belevagok a suliba! Remelem jo csoportba kerulok!!! Ugy ertem tudasomnak megfelelobe. Nem is erosebbe, nem is gyengebbe, egyik sem volna jo.

Nita, mar biztosan nem megy fel Mate laza. Sztem mar igy marad! :wink: :) :D Es Te? Hogy vagy? Kimerultel nagyon? Faradt vagy?

Mona, akkor all a projekt a hetre? Jo sokat fogsz dolgozni Te csaj!!! Lazits is estenkent Apajaval!! :wink:
Nalunk most nincs projekt, nyari leallas van, mint a nagyuzemekben!:):) :lol:
A sulit pedig holnap kezdem! Varom nagyon!!:):)
Vendég
 


csillag: a hétfő az tuti a többi napot nem tudom még:) Gergőnek 30-án kezdődik az ovi ,már nagyon várja :)

Nita: az jóóóó hogy nem lázas Máté továbbra is megy a gyógypuszi neki++++++++++++++++++++

én tegnap voltam így virágom hogy alig láttam az allergiától:( mentem is a patikába gyógyszerért de ma már jobban vagyok lehet még a tegnapi gyógyszer hatása de ma nem prüszkölök :)

Gergő ha oviban van akkor egész délelőtt ő is bírja mert csak otthon hajlandó pisilni.Majd mondom ovónéninek hogy majd próbálják itatni hátha akkor elmegy wc-re az oviban ha nagyon kell majd neki.
amúgy szerintem ez már tök jó hogy belepisilt a bilibe ha csal egyszer is :) csak így tovább fog ez menni :) sírni meg azért sírt a kaki előtt mert tegnap valamiért megijedt szerintem és félt hogy megint a bilibe kell majd kakilnia.próbáld meg hogy szűkítóvel wc-re ültetetd és mondod neki hogy nagyon ügyes nagy fiú már maholnap ovodás lesz és milyen büszke vagy rá hogy ő el tudja már intézni a dolgokat pelenka nélkül :) hátha csak simogatni kell egy kicsit az önbizalmát :)

nika70
Salgótarján
 
 


Bogárka, bizony, most már hivatalosan is a harmadik trimesztert taposom. :D Holnap megyek dokkerhoz a szokásos vizitre... (basszus 3 hete voltam, de mintha csak tegnap lett volna...)
és ha belegondolok, hogy Bence a 39. héten született, háááááááááát az már nincs is olyan messze... most egyébként egyre többször gondolok arra, hogy hogyan fogom megszervezni az életünket két gyerkőccel. Nem is lesz olyan egyszerű, mert Apa ugye sokszor nincs itthon esténként (délután meg soha... a zenesuli miatt). Enyém lesz a két gyerek fürdetése, etetése, szóval a nap "nehezebbik fele"... mármint segítség (nélküliség) szempontjából... na de majd megoldom! :D

El is hiszem, hogy várod a sulit!!!! Holnap fogsz szintfelmérőt csinálni? De izgi!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi hogy vagyok........a sírás határán......kimerült fáradt és folyamatosan gyomor görcsöm van.....megint lázas lett............... :cry: :cry: :cry:
mért ver a sors???????????????????????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, a fene enne meg!!! Szegeny Mate!! Es Ti! Orvoshoz nem akarod megis elvinni?
Vendég
 


Virag, nem semmi! Hivatalosan is 3. trimes vagy!! Aszta!! Mar nem sok van hatra!!:):):) A nap 2. felet megoldod! Jo lesz az! Mozgalmas es mokas, neha kicsit kaoszos de mindenkeppen jooooo!!! Waaaa! Ket gyerkoccel melos a nap de megis csupa, csupa elmeny minden nap!!:):) Nem feltelek en Teged, megoldod!! A suliban egy egesz osztalyt tartasz kordaban!! :D Naprol-napra!!
Holnap mondjak meg melyik csoportba kerultem! Kivancsi vagyok. :shock: :?

Nika, ki vagy virulva!! :D Erezni! Orulok! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Csillag, Mona, Bogárka, Brita, köszönöm szépen, aranyosak vagytok!

Brita, örülök, hogy Regi jobban van!

Csillag, na látod, megy ez, szerintem hamarosan a nagydolog is odakerül. Drukkolok! A 2 gyerekes életet egyelőre én se tudom elképzelni, pedig nekem itthon van a férjem 4-től. :roll:

Bogárka drága, köszönöm kérdésed, sokkal jobban van, ma még nem vett be fájdalomcsillapítót!
Miért döntöttetek úgy, hogy leálltok egy időre?

Nita, sajnálom... :( Ügyeletre nem akarjátok elvinni?

bettike, egy jó uh-s 5 perc alatt megnéz mindent, nekem nem volt 10 perc, a fennmaradó időben moziztunk. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?