Új privát üzeneted érkezett!

Nani!
Kislány hurrááááá:)Nagyon édi a képen a kis madárka!

Bols!
Péter aztán végképp nem lesz korababa :P :P :P , még a végén Őt is úgy kell kifüstölni hihihi.Szerintem elég 5 percesekkel menni, ha közel a kórház, de ha reped a burok akkor azonnal.Tényleg kérsz EDA-t?Van valamilyen alternatív szülési lehetőség?Legyetek nagyon ügyesek, és villámgyorsak!!!

Twist!
7-7-ig fúúúdenagyon irigykedek!!!Jobban vagy??
Alig várom az átaludt éccakákat.Világ életemben kínozni lehetett a nem alvással.Szerdán haza jöttünk a Balcsiról, Kornél tegnap kicsit nyüglődött sokat igényelte a társaságomat :lol: de mára talán vissza áll a kis rendszere.Sokat bukik, a védőnő tanácsára kicsit kevesebbet adok neki enni, 90-100ml körül ami nem mindig 1xű, de most kevesebb a buki, és kaptunk egy Nutritol nevű szert, amit evés elött kell beadnom, és besűríti a lenyelt tejet ami nem jön úgy vissza.Így sokkal nyugodtabb lett a kis drágám.De amúgy egy szavam se lehet rá mert szinte soha sem sír!!!24 órából kb fél órát sírhat de szerintem még annyit se.

Vanda!
Mizu veletek javultok?

Baba!
Alakultok???Kisoroszlánnak millió cupp :!:

Rani!
És megmutatod azt a keresztelőruhát??

KépKép

Kép
keny
 
 


Csajok!
Mit szoktatok bevenni fejfájásra, szoptatás alatt???

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Algopyrin, Algoflex, Panadol (nem forte, csak sima).

Megvagyunk, köszi, kicsit még fáj a fejem ésfáradt vagyok. de azért megyünk délután Old Timer kiállításra.
vovanda
 
 

 
 

Sziasztok!

Keny szupi, hogy Kornélka ilyen jó baba, és a bukási próblémák is megoldódnak.


Bols mennek a drukkok!!!! :wink:

Itt a keresztelőruha:

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszi, a drukkokat de még mindig 2in1 :roll: !
Este 1/4 10-kor felhívtam a szülésznőt, h mit tegyek mert rendszertelenül ugyan, de vannak fájásaim 7-12 percesek. Azt mondta első baba nem jön olyan gyorsan, feküdjek oldalt és próbáljak elszundítani. Elég 5 perces rendszeres fájásoknál elindulnunk (tudja, h közel lakunk a kórházhoz). Zuhany után ledőltem és sikerült elaludnom. Éjjel aludtam kb. 3 órát. Reggel óta csak kisebb fájások vannak azok is csak totál rendszertelenül. Délelőtt fel is hívott a szülésznő, h mi újság. Azt mondta, minden ok, legalább tágulok és be fog ez indulni hamarosan... Jobb, h nem mentünk kórházba, mert befektettek volna, semmit nem csinálnának a hosszú hétvégén. Szerinte is jobb itthon a megszokott környezetben lenni, amíg birom, hisz akár napokig is ellehetek így :shock: .
A tegnapi itthoni ctg adatokra a doki is azt írta a kiértékeléskor, h gyanús, vannak fájások is. Nekem mondja! :D
Szóval türelmesen várunk!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols szia!

Nekem is pont így kezdődött, igaz ez max 1 órát tarott utána már 3-om perces fájsaim voltak.
Hajnalba bementünk é ahogy CTG-re kerültem megint 10 perces lett, így hazaküldtek.
Ahogy itthon az ajtón beléptünk megint 3-om perces volt! :roll:
Kitartás pikk pakk anyuka leszel! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Vandus, hol lesz az Old Timer kiállítás? Tök jó!

Rani, a ruha nagyon szép lesz! :) Gratula a keresztelő időpontjához és hogy ilyen ügyesen, hamar elintéztétek!:)

Most már jól van Milánka? Aranyos lehetett a szitu, amikor a cumi párod hátában volt.))))

Bols, elhiszem, hogy otthon jobb a fájásokkal. Főleg szupi, hogy csak 10 percre van a kórház. ügyi vagy, hogy a szülésznővel beszéltél, meg a dokival. Az a biztos, amit ők mondanak. Drukk++
Vendég
 


Bols, hajrá++++++++++++++++!
gyere Peti! :wink:

Rani, aranyos pasis a keresztelőruha.Ez a sapi is megvan hozzá?

Én nagyon cukin érzem a kicsikém mocorgását,most már minden nap ez lesz? :lol: Kaja után aktívkodik, és ha lágy zenét hallgatok,akkor is jelez.

Vandus, további javulást neked!

szép napot!
nani72
 
 


Pár link EnyémGyerekről, ha valakit érdekel :roll: :
http://www.youtube.com/watch?v=FKAh3KxfjY8

http://www.youtube.com/watch?v=_3Jm0OwBhaI

Bolsi!

Húúú, biztató, hajrá tágulás :wink:

Rani!

Hátbacumin nagyon röhögtem :D :D :D

Keny!

Én fél Algopyrint szoktam nyomni, ha fáj.

Na cupp Lányok, lépek mert amit én becsomagoltam, azt pakolja ki a Ded éppen. Mi holnap elutazunk, addig őrizzétek a lángot, és természetesen csak Bolsi szülhet meg a távollétemben :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na még egyet:
El is felejtettem mesélni, nálunk ugye apás fürdetés van, tegnap nem is voltam itthon alatta, mert a vendégeinket transzportáltam haza, és egyedül fürödtek a pasik. Nálunk ez új zajlik, hogy Zétény pancsol a kádban, apja meg zuhanyzik közben a mellette lévő zuhanyzóban, és társalognak közben. EnyémDrágám épp felkente a fejére a sampont, kb. 3 és fél másodpercre becsukta a szemét, és mire kinyitotta az én Kisfiam teljesen elégedett ábrázattal kente a fejére a kakáját amit előtte sikerült a a kádba pottyantania :shock: :shock: :shock: Durva volt...mármint neki...én csak röhögtem rajta mint állat, mikor hazajöttem és mesélte méltatlankodva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
A belvárosban. Most van a virágkarnevál meg az összes ezzel járó hajcihő. :D

Lois!
Ilyen etetés után nem csoda, ha Pizsi imádja Zét. Irtó cukik. És azok a grimaszok!
vovanda
 
 


Lois, látom a narancslé nem a kedvenc :lol: Savanyú? :lol: Édesek Pizsivel nagyon. Irigyellek a nyugodt kutyátokért. :wink:
Kaki elég gáz lehetett apának. :mrgreen:

skrisz72
 
 


Fanniapu csak gyors bekukk, 1 hetesek lettünk...

Kipróbáltuk az új pihenőszéket, változó mennyire marad meg benne...
Egyébként nehezen van meg egyedül, ha ébren van, akkor szinte mindig a közelünkben akar lenni, vagy kézben, mert különben hangos üvöltéssel adja tudtunkra a méltatlankodását. Napközben a kanapéra bevackolva tudott jókat aludni bepólyálva, miközben mi normál hangerőn beszéltünk, rádió szólt, zörögtünk edényekkel, stb... nem érdekelte, aludt. Ahogy átvittem az ágyikójába, kb 5 perc és áááááóóóóhhhhhhááááá :-)

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba nagyon édes kis Oroszlán!


Lois jó utat, ma te nyertél a kakás sztoival! :lol: :lol:
(nekem apa hátába a teljes cumilenyomat volt amúgy látható)
Ja amúgy jó utat.

Köszönöm a keresztelőruha dícséreteket!
Igen a sapi is jár hozzá! :wink:

Nani ennél még jobban is fog mocorogni, és igen élvezheted ezek után már végig!! :wink: :D

Mi is holnap megyünk a Balcsira de csak egy napra mamával és az unokahúgival.(na és persze így az én nővéremmel és sógorommal)

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, a kakis sztorin jót rötyögtem, persze gondolom apának sokkoló lehetett. Jó utat kívánok nektek!

Rani nektek is jó utat és jó Balcsizást! (Mi is most mentünk volna hajókázni, de a betonozás miatt lemondtuk.)

Szöcsi, hogy álltok a betonozással? Mi holnap folytatjuk!:) :wink:

Fanniapu: nagyon édes a kiscsajotok:)) Olyan szép, kisimult babuci!:)
Mintha már kicsit jobban belejöttetek volna, jól sejtem? Nagyon ügyesek vagytok, hogy szoktatjátok a zajokhoz. Mi is így csináltuk annak idején, mert pl. én csak csöndben és sötétben tudok aludni, a párom bármilyen zajban simán. És szerettük volna, ha a baba is tud olyan jól aludni mint apa :wink:

Skrisz, Lois és akinek kutyusa van: Hogy érdemes bemutatni a kutyusnak a babát? Arra gondoltunk, hogy szájkosarat adok a kutyusra és én fogom és simogatom és jutalomfalatot adok neki és a párom odahozza Dorkát és megsimogatja a kutyus fejét. Jó ez így? Szeretnénk már őket bemutatni egymásnak.
Vendég
 


Twist, nem kell szájkosár. Hagyni kell, hogy megszagolhassa a kutyus a gyereket. Inkább Dorcira kell figyelni, hogy ne hadonásszon, azt játéknak fogják fel a kutyusok.

Fanniapu, szépen belejöttök! Fannika nagyon édi a pihiszékben. Természetes, hogy sírdogál ha egyedül van, mert megszokta, hogy mindig szorosan hozzásimulhatott anyához. Kell neki a kontaktus.

skrisz72
 
 


Vanda!
Virágkarnevált tegnap láttam a tv-ben biztos nagyon szép.

Twist!
Mit betonoztok??

Lois!
Nagyon jók a videók, kisZé tünemény mint mindig.A narancslén is tök jót röhögtem, még a férjemnek is megmutattam, annyira kis cukker :P

Rani!
Tök szép az új avatarod :lol: Jó Balcsizást!!

Bols!
Minden nap tessék bejelentkezni!Ki hozza a nagy hírt?????????

Baba!
Fannikátok gyönyörűséges csinilány:)Látom kicsit jobban mennek a dolgok :wink:

Angel!
Mizu veletek bárányok leléptek végleg?

Nani!
Nem ez lesz, ennél sokkal erősebb :P :P :P

Mi jól vagyunk, képzeljétek Kornél napok óta este fürdés után alszik 5 órát!!Nem akarom elkiabálni, de nagyon örülök neki.És ma reggel a hintában megfogta az oda lógatott állatkákat, lehet csak véletlen de tökre vicces volt :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkra van időm és egyben tanácskérésre, szeretnék pihenőszéket venni a kispasimnak, de nem tudom milyet vegyek, annyi félét láttam, tapasztalatok kellenének.
Van olyan, ami zenél, ringat, hintázik és van ami nem zenél csak hintázik és rezeg, melyik jobb? Jobb ha zenél is, érdekelni fogja a babát? A FP-nél vannak nagyon jópofák, még olyat is láttam ami esőerdő hangokat ad zeneként ez valóban jó, tetszhet a babának?

Köszi előre is a tapasztalatokat.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Twist!
Szerintem nem kell szájkosár, hagyd, hogy megszagolja, eleinte legyetek a sarkukban, mire Dorka járóképes lesz, szépen meg fogják szokni egymást. A skót juhászom anno, amikor a tesóm első gyereke született tök jó fej volt. Pepe két marokra tépte a szőrét, ő meg hagyta, sőt, állandóan a gyerek sarkában volt, vigyázott rá, még minket tolt félre, hogy ők elférjenek. :D

Sannah!
Nekünk egy teljesen fapados pihiszékünk volt játékhíddal, nagyon szerették, ringatást megoldottuk mi, ha kellett, nem hiányzott más funkció.
vovanda
 
 


Sannah, gratula a betöltött 24. héthez! :)
Nekünk sajnos csak 6 hónapos korig használható székünk volt és már tényleg nem is fér bele Dorka. Tehát én azt mondom, hogy a 2 éves korig használhatósat vegyétek, az a tuti. A többi funkciót, ahogy jól esik...:)

Vandus köszi a tippet az összeszoktatáshoz.

Keny: a teraszt építjük be, tök jó lesz! Végre lesz előszobánk, ahol a kabátok és a cipők elférnek. Most a fél nappalit elfoglalják a fogasok és a cipősszekrények és sok szekrényben is kabátok vannak és a kamrában is.
Nagyon ügyik vagytok Kornélkával! Elhiszem, hogy jó lehetett 5 órát aludni!!:) Milyen jó az a fölé lógatott figura, látod, hogy fejleszti a képességeit, csak így tovább.
Vendég
 


Jelen, 2in1 :D .

Keny, ügyes kisfiatok van! :wink:
Baba telefonszámát tudom, majd neki küldök sms-t.

Sannah, gratu a 24. héthez!

Lois, videók nagyon szuperek, narancslésen jót nevettem, annyira édes kisZé ahogy grimaszol!!!
Jó utat!

Fanniapu, kisoroszlán nagyon cukiiiiiiiiii! Rendeződnek a sorok?

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, ezek szerint csak jóslók voltak? Elmúltak a fájások? Hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm, hááááát igen már 24. hét, nagyon megy az idő. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bols: azta, mindjárt érkezik Péter baba!!!!!

Vanda, Twist: köszi :lol: :lol: :lol: :lol:

Twsit: 16 kg-ig jó? olyat vegyek?

Vanda: voltatok a virágkarneválon? Egyszer nagyon szeretném megnézni, biztosan nagyon szép lehet...
Vendég
 


Twist, igen csak jóslók, de annak elég dúrvák...
Nem tetszett Pedrosznak, h a védőnő megnyomkodta a pocakot :? !
Azóta fájások alig-alig, napi ctg rendben.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sannah!
A Debrecen TV élőben adta, ott néztük, majd pár év múlva kivisszük a lurkókat, de még egy darabig nem. Hosszú, és irtó sokan vannak. A virágkocsikat ma megnéztük (ilyenkor egy napra kiállítják őket), tényleg nagyon szép. Bár az ember ugye otthon sose csinálja azt, amiért a turisták oda járnak. :lol:
vovanda
 
 


Vanda: jhaa, kérem így könnyű. Én a Duna tv-ben nézegettem, de élőben biztosan jobb :lol: :lol: :lol: :lol:


Babakocsi vásárlásban is tudnátok tippeket adni? Köszönöm,

Twist: ne tegyél a kutyára szájkosarat!!!!! Nem szabad, összefog zavarodni a kutya. Pár perces találkozásokkal próbálkozz először, aztán hosszabbakkal, de sose hagyd őket egyedül!!!!

Lois: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Keny: már egy hónapos Kornél, tényleg repül az idő, nem rég még csak drukkoltunk.. most meg..... mindjárt járni fog..
Vendég
 


Visszaolvasni nem tudok, itthon kaotikus minden, de majdcsak lesz ez jobb is. Szopis küzdelmeink vannak, majdnem elapadt a tejem is a sok idegességtől és sírástól, de most újra beindulni látszik. Iszom a sört és teázok.

Kérdésem: Nincs valakinek hagyományos pólyára való pólyahuzata eladó vagy kölcsönbe?

Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah!
Konkrét tippem nincs, azt írom, mire figyelj. Hol, milyen terepen fogod használni. Hol lakotk(kertes vagy panel? Van -e lift (abba be kell férnie)? Autó csomagtartója mekkora (férjen be, de ne legyen vele tele az egész)? Súlya (bármikor előfordulhat, hogy a gyerekkel együtt kell megemelned)? Lábzsák legyen hozzá, esővédőt, táskát, egyebet tudsz külön is venni. Célszerű, ha levehető és mosható a huzat. Kb. ezekre kell figyelni. Rajtam röhögtek jókat, amikor az ikerkocsit vadásztam, még a bolt meg az ovi ajtaját is lemértem. :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Sannah: köszi a tippeket! Téged is meg szerettelek volna kérdezni mindenképpen :wink:

Babuci, szegényke, nehéz így az elején. Ügyes vagy, hogy visszahoztad a tejedet. Nagyon édi a kislánykád a fotón! Fel a fejjel!
Vendég
 


Bols!
???????????????????????????????

Sannah!
Vanda jól összefoglalta a szempontokat babakocsi ügyben.Bár szerintem tökéletes kocsi nincs, és csak akkor jön elö a gond amikor használod, nálunk az a baj vele, hogy lapra csukható és sok helyet foglal a kocsiban, bár a kombiba jól elférünk, viszont az én kis autómba necces berakni.Az enyém csak 2 funkciós, nincs mózes mert a sport rész vízszintbe dönthető, és jó választás volt nincs szükségünk mózesre.Nagy a fekvőfelülete így télen beöltöztetve bundazsákba is jól elfér majd a baba.Súlya nem kicsi viszont soha sem BKV-ok, így ez nem volt szempont, mert nem emelgetem.
Pihiszék jó dolog a miénk zenél, rezeg, hintáztat, jó ha minden funkciót tud.
http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... 5d013ea011
Jó vásárlást :lol:

Baba!
Naaa ne sírj lécci, azzal nem juttok előrébb!!Nem fog elapadni a tejed nyugi, csak kicsit kevesebb volt az nap.Majd holnap újra több lesz :!: próbálj pihenni minden percben amikor Fanni alszik.

Twist!
Akkor mindent bele, építkezésbe!
Fúúúú tudom milyen a kis lakás nyugi mi 40 nm-en lakunk, másfél szoba, állandóan pakolok, a legkisebb kupi is borzalmas lenne.Remélem hamarosan megtaláljuk álmaink lakását és akkor költözünk!

Az elöbb nem figyeltem és Kornél degeszre szopta magát 170gramm :shock: :shock: :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


és most így pöffeszkedik:):):)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, a sírás az első pár napban volt. Sírt a baba, sírt anya, sírt apa....
A tejapadás is megszűnt. Ma hajnal óta 3 etetés volt 70,60,50 ml és 2* fejtem 40-40-et, ami a hűtőben várja a folytatást. Tegnap meg 25-öt tudtam fejni és ez már a fagyasztóban vár. Sikerült visszafordítani. De gondolhatjátok, miben voltunk, mikor egész eddig fogyott a babánk. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, :mrgreen: ez kééép.... :lol:

Baba, az idegességtől és a sírástól nekem is elzáródtak a tejcsatornák. Tessék nyugalmat erőltetni magatokra. Csak ügyesen! Puszika

skrisz72
 
 


Baba!
2 hét alatt nyerik vissza a babák a súlyukat, de vannak kivételek így nem kell aggódni, és pláne más gyerekével hasonlítgatni, mert Fanni jól van és be fog indulni nyugi!!!!Lesz ott tej dögivel meglátod!Beáll a kereslet kínálat egyensúlya.
Skype-on mire írtam leléptél :(

Krisz!
köszi :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
A kis döbrögi :lol: .

Baba!
Tényleg próbálj kicsit megnyugodni. Meg picit olvass vissza, 1-2 oldallal visszább összeszedtünk sok mindent, ami segíthet.
vovanda
 
 


Keny, nagyon cuki a kisfiad, még a tejcsi is ott van a szája szélén, tényleg jól van lakva, poci kerek:))) Cukker:)
Most látom, hogy már egy hónapos? Hogy repül az idő, azt hittem, hogy még csak 2 hetes :oops:

Baba, ügyesen fejsz:) 40-es fejés szuper jó még szoptatás után! Ilyen nekem csak fénykoromban volt.)
Az szerintetek segít, hogy cicizés után még a lefejt tejet is oda kéne adni cumisüvegből, hadd hízzon? Vagy összezavarná a babát? Csak mert akkor még több tejcsit fogyasztana.
A barátnőm így hízlal. :wink:
Vendég
 


A lefejtet kanállal adjuk, vagy Aventes pohárból vagy a cumisüveg tetejéből. Az Aventes cumisüveg is cumizavart okozott, pedig direkt azért vettük, hogy az majd jó lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vagyok, 2in1 :P !

Keny, Kornélka szépen gyarapodik :wink: !

Baba, ügyes vagy, lesz ez sokkal jobb!!! Szopis küzdelmek husssssss!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok Lányok!

Baba,
örülök, hogy megoldódik a szopizás. 40-et én soha nem tudtam fejni szopizás után. Nyugi most már minden rendben lesz és gyarapodni fog Fannika. Napközben Domi is nagyon igényelte, hogy ott legyünk körülötte, alig tudtam csinálni valamit. DE: cserébe már végig aludja az éjszakát és elég gyorsan rászokott. Lassan már ti is alszotok egy jót. (természetesen az eddigihez képest) :lol: Fannika gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!

Bols,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois,
nagyon jók a videók!! Fürdős sztori nagyon tetszett!! :lol: :lol:

Sannah,
nekünk is olyan pihenő székünk van mint Kenyéknek. Nagyon szeretjük. :lol: :wink:

Keny,
édes Kornél nagyon. Milyen sokat változnak hétről-hétre. :lol:

Rani,
édes a kis ruha. Hol vettétek?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba, nagyon cuki Fannika! Minden nap egyre jobb lesz! Kajaügyet sikerült megoldani?

Keny, kis pocakos Kornélod. :D

Bols+++++++++++++++++++++++ !

Vanda, a virágkarneválról néhány kocsit elcsíptem a tv-ből, az egyiken E.T. volt! :shock: Nem értem, minek kell nekünk magyaroknak "ÍTI" virágból! agyrém.

Lois, kakis sztori állati! :lol: :lol: :lol: Sejtem apája hogy kiakadt.

Lili, Domid nagyon aranyos, meglestem wiw-en.

Sannah, minden kérdés jó, amit felteszel. Pár héttel vagy előttem, lassan engem is érdekelnek ezek a dolgok (vásárlás). Mi még nem vettünk semmit, nem érzem magam lemaradva, előbb szétnézek majd.
Most lassan az autóba övterelő kéne. Neten néztem, ezek olyanok, hogy rá kell ülni, és ülepnél bekötöm magam? :D

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Nani!
Volt Star Wars és Thomas a gőzmozdony is. :D A Star Warsosok voltak a sztárok, jedik meg Vader táncoltak, ráadásul tök jót a film zenéjére. Hagyományos kocsi (minden évben van) a város címere és a korona, volt Anna-bálos kocsi, a többi meg nem ugrik be, sok volt most, 16 összesen. Nem irigylem a készítőket, nehéz lehet minden évben újabb dolgokat kitalálni.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippet Keny, teljesen beleszerelmesedtem ebbe a székbe
(zöld lesz a babaszoba is, még ahhoz is megy) , milyen dallamokat játszik? Ha Liliéknek is bejött akkor csak jó lehet, meg is veszem.

Vanda: köszi, kertes házban lakunk, jó nagy kapunk van azon minden kifér :lol: , de a lényeg, szóval rengeteg kocsit lehet kapni, nem tudom melyik érné meg.

Négy kerekű bolygósat szeretnék , külön mózessel, de nem tudom melyik márka lenne a legmegfelelőbb, ami már bevált másoknál. Tudom, hogy ez itt nem a reklám helye, de tényleg csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi a márkáknál... ha esetleg valaki konkrétumot írna megköszönném.

Nani: sajna nagyon gyenge immunrendszerem van, így novemberben én már nem szeretnék nagy tömegben nézelődni vásárolni, nehogy elkapjak valami csúnya náthát, eddig nem volt olyan tél, hogy legalább kétszer ne álltam volna sorba a patikában tripla adag coldrexért :cry: így én szeretném szeptemberben, októberben letudni a vásárlást. Mikorra vagy kiírva?

Keny: Kornél nagyon nagy arc, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist: írok majd üzit is, abban bővebben kifejtem a kutyás dolgot.
Vendég
 


Sannah, előre is köszi a kutyás segítséget! Puszi érte! :wink:
Nekem egy drágább Bergon babakocsim van, mindent tud, újszülött kortól aszem 2 éves korig (míg van kedve babakocsizni) jó. Többfokozató, terepjáró kerekű, átfordítható a fogantyúja (...kottából zongorázik: :lol: stb.) De az én kicsi kocsimba nem fér bele, ráadásul nagyon nehéz nekem. És hiába a csilli-villi drága babakocsi, bizony vettem egy sík egyszerű, könnyű, összecsukható, de azért szintén 3 funkciós, bolygókerekű Chicco babakocsit és azzal járunk mindenhova. Fél kézzel ki tudom nyitni és be tudom csukni, könnyű, mint a pihe és elfér a kocsimban. Feküdni is tud benne Dorka, félig ülni és teljesen ülni (vagy hogy mondjam...). Nagyon jó felette a napvédő is, teljesen beárnyékolja a babát, ez is szuper.
Szóval, nekem az a tapasztalatom, hogy lehet akármilyen drága és szuper egy babakocsi, de ne legyen nehéz és legyen az is szempont, hogy beférjen a kocsiba, bárhol elő lehessen kapni és beletenni a babát.
A nehéz babakocsit nem is használom már.
Vendég
 


Sannah!
Na akkor tudtam segíteni.Több zenét játszik 2 fokozatú hangerővel, de azok olyan kis lüke babadallamok, férjemet idegesíti :lol: szerintem ne olyan rossz.

Nani!
Övterelőre tulképp ráülsz és a biztonsági öv alsó részét tereled a pocid alá egy lepatentolható résszel.Remélem érthető voltam, én kölcsibe kaptam, de a sógornőm is a neten rendelte 3000-ért, nehogy 10ezerért vegyél valami bababoltban, totál lehúzás....
Viszont fontos használni!!!

Twist!
Az én bkocsim is B....on, és ugyan az a bajom vele mint neked :twisted:

Lili!
Milyen nagy fiú Domika :P és már alszik éjszaka????Mióta???

Baba!
Jól van csak fejegessél, lesz eredménye.Nekem volt olyan, hogy 90 szopi után 120-at fejtem 1 ciciből :shock: :shock: :shock: , most viszont már nem kell beállt a rendszer :wink:
Amúgy meg legyen mindig annyi amennyi kislányodnak kell!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok Lányok!

Keny,
először 6 hetes korában volt az első meglepetés. Besütött a nap a szobába. :lol: Utána heti 1x majd kétszer, végül három hónapos korára szinte minden nap 6-kor kelünk. :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sannah!
Ikerkocsikból nálam a Hauck meg a Peg perego a nyerő, szerintem szimplát is jókat csinálnak. Ráadásul ezek viszonylag könnyűek. Tényleg figyelj a súlyra, tudom, az ikres extrém, de a bal könyököm már totál kikészült a terheléstől,pedig az én járgányom csak 11 kiló... Szóval tolni is elég húzós egy idő után.
vovanda
 
 


Sannah, ma 19+4 -nél tartok, kiírva január 12-re vagyok.
Megy az idő rendesen!
Dolgozni még 6 hetet fogok.
nani72
 
 


Nani,
köszi!! :lol:
Azért csak óvatosan a munkával. Már ti is a felénél jártok. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

2in1. Tegnap este sokat keményedett a pocakom, de a szülésznő javaslata (oldaltfekvés) ismét jót tett. Szokásos 3 óra alvás éjjel aztán olvasás, tv-nézés. :roll: :roll:

Nani, lassan félidős leszel :wink: !

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: