Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép

Ágiboszi: bocsi, de nagyon megtetszett...

Többieknek köszönöm...

AK
akriszti
 
 


Minimaxi!
Megnéztem a köcsögöket! Nagyon szépek,csak most pont nincs rá manym...de később ha csak el nem fogynak,visszatérek a témára.

Melinda! Köszi az infót!:-)

Juborka! Most láttam csak igazán milyen gyönyörűeket alkottál! Bevallom leesett az állam rendesen...A fényképkereteket mibe öntötted ki? Lehet kapni ilyen kiöntőformát?

Abby! Jobbulást kívánok nektek!

Anyko! Nagyon sajnálom ami történt...egyszerűen nem tudom mit lehet ilyenkor mondani...

Ági! Nekem is elnyerték a tetszésemet a mécsestartóid!:-)) Irigyellek is,mert nekem sosem sikerül...pedig szorgalmasan próbálkozom vele.
Múltkor meg vázát szerettem volna kiönteni gipszből,de ez hiú ábránd volt...:-)) Az Istenért se száradt meg...
orsi21
 
 


.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

SziasztokKép

OrsiKép
Baromi jó lett a síelős maci kerete!

MiniKép
Micsoda lendület! nekem azok tetszenek rettenetesen, ahol a szalvétákkal kimentél a keretre isKép

És itt vannak a köcsögök, amiket Mini küldött. Persze a konyhámba készültek, ezért ilyen barnás egyhangú színűekKép

Ilyen volt az eredeti szín:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84726.jpg

És ilyenek lettek:

Ez még csupaszon, minta nélkül. Csak az alapszín van meg.:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84724.jpg

Ők már mintával:
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84725.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84727.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84728.jpg
http://babanet.hu/album/albumimages/3247/84729.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ja itt van egy kiöntőforma amit el szeretnék cserélni szalvétákra. Akit érdekel,szóljon!

Kép

Jó karácsonyfadísznek,és hűtőmágnesnek...
orsi21
 
 


Koda!

...hát nem vagy egyszerű!:-)) Nagyon szépek a köcsögeid,és a tányérok is! Nagyon ügyi vagy!
orsi21
 
 


SziasztokKép

AKrisztiKép
Dehogy baj, hogy arra csináltad, én nagyon örülök nekiKép És nekem is nagyon tetszett, tök ötletes és szép. Rengeteg ötletet én is innen meritekKépKép
Pl a szőlős mécses Jubi rózsása után szabadonKép

KodaKép
Mesterművek, nagyon szépeket alkottál, már nagyon kiváncsi vagyok a konyhádról egy panorámaképreKép

MiniKép
Ok, csak nosztalgiáztam egy kicsit, anno én is nagyban nyomattam az ilyen munkákat, csak sajna mostanában nem igazán találtamKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Koda!


Naaaaaaaaaaagyon szépek lettek:-))))
Megpróbálom majd elvinni a fazekasnak megmutatni:-)
És baromi gyors vagy :-) Hiszen még csak épp, hogy odaértek:-))))
Őszinte , mély elismerésem, pálytévesztő vagy, mert szerintem ezt kellene csinálnod:-))))
Bár ebből is nagyon nehéz megélni, mert ahogy Anykónak kifejtettem az imént ezt nem fizetik meg itt Magyarországon :-(((
Gratula Neked :-))))
minimaxi
 
 


Kop-kop...

Sziasztok! Beköszönhetek még?Kép

Tudom, nagyon régen jártam már, erre.Kép Nem magyarázkodok, csak olvastam. Bocsánat.

Viszont kérdésem van. Jókor jövök, mi? Ha bajom van...Kép Nem tudom értitek-e a gondom, ha nem, akkor teszek fel róla képet.
Szóval van egy kis gondom. Van egy gipszkiöntő formám. Kép. Sajnos minden egyes kiöntésnél, bizonyos helyeken, benne marad a gipsz az éleknél. Nem mondom, hogy feltűnő, de engem zavar, hogy nem szép sima. Mit lehet vele tenni? Gondoltam ici-picit beolajozom, vagy szilikonozom, de félek, hogy viselkedik majd a gipsz és főleg, hogy nem fut-e majd szét az olaj miatt a festék és nem fogom tudni lefesteni a keretet.
Van valami ötletetek?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Szia Kata!

Én azt javasolnám,hogy esetleg csináld hígabbra a gipszet. Nem tudom használ-e majd,de egy próbát megér!
orsi21
 
 


Koda! Kép

Arik a köcsögök, azon vigyorgok, hogy hasonlókat kenek le gessóval, hogy eltűnjön a minta Kép

No megyek elolvasom miket írtatok, ezt csak gyorsan nem hagyhattam ki Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!

Hmmmmmmmm...ez aztán valami! A sebességre és a minőségre egyaránt értem Kép

Kata!
DE JÓ TÉGED ÚJRA "HALLANI"! Mi újság veled? A kérdésedre nekem annyi ötletem lenne, hogy tegyél egy pár csepp plextolt a vízbe, amikor kavarod bele a gipszport, és talán még az is segít, ha csak akkor veszed ki a formából a gipszet, ha már majdnem teljesen megszáradt.

Orsi!
Köszi Kép A fotokereteket szilikon öntőformába öntöttem, amik nagyon jó minőségűek és nagyon drágák....és nagyon nem az enyémek, csak kölcsönbe voltak nálam.

Én is megdolgoztam a köcsögök egy részét:
gyümis köcsög
bogyós köcsög
bogyós bödön

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kata!

Nekem is volt egy ilyen formám, amiből egyszerűen képtelenség volt épen kiszedni a képet. Hígabbra kevertem a gipszet és jóval tovább hagytam a sablonba kötni, mint általában. Nekem bevált. Azóta minden darabja megvan a keretnek!
Remélem tudtam segíteni!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubiiiiiii!!!!!
Ezek a köcsögök nagyon szépek! Hűűűűű, nem is jut semmi több dícséret ezsembe, mert valóban nagyon tetszik mind!!
Ügyes vagy!!!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Orsi!

Stopp! Az én cseréimet légyszi szedd le, egyrészt abból a csigásból már csak cafatok vannak, meg különbenis Kép Elfelejtettem szólni, hogy én annyira nem akarok mostanában csereberélni, mert már van elég szalvim, a kis készletem meg pont arra lessz elég, ha valakinél mégis megtetszene valami... Szóval köszi de ne.
A "műveimet" felteheted, ha oda jutsz, az nem bánom Kép
A Csomagolással kapcsolatban, szerintetek az a buborék fólia nem lenne jó erre a célra? A cégünkhöz küldtek olyan prosit ami csomagolóanyagokkal foglalkozik, mondjuk nem olcsó 4-5000 ft egy nagy tekercs, ha akarjátok megnézem pontosan.
Látom ti is erre jutottatok! Kép Mikor kész öntött keretet vettem ilyen bubifólia volt, de csak a sarkaira húzva,ahoz kéne egy fóliahegesztő, de baromi sokáig elég lenne, egy ilyen kereskedelmi tétel ebből! Kép
Mini!
Mán nem is hiszem el, hogy míg "dolgoztál" nem éppen dekupácsoltál! Kép Micsoda termés!!!
Ágiboszi!
Nem tőllem kaptad a bababörzejegyet? Kár! Mert az a mécsestartó nagyon teccik nekem! Kép Kép
Kata!
Biztos valami karcolás van a formában, nem tudom mit lehetne tenni Kép

Kép
krimo
 
 


Juuubii!
De szépek!

Kép
krimo
 
 


Örülök, hogy az én köcsögeim is tetszenekKép Nekem most meg volt kötve a kezem, mert naggyon népieset kellet készítenemKép Amúgy az alapszín nem festék, hanem diófapác. Attól lett ilyen szép barna.

Jubi!
Azt hittem leülök, mikor megláttam a dolgaidatKép Látod, hogy mennyi mindent ki lehet hozni belőlük??Kép

MiniKép
Épp ma mondtam a férjemnek, hogy pályát tévesztettemKép Könyvelés helyett ezt kéne csinálnomKép Ehez legalább kedvem is lenne.

KrimoKép
Hááát..kinek a pap, kinek a papnéKép Sikerül azért a népi mintákat eltüntetni??

KataKép
Én jó keményre csináltam a gipszet plextol segítségével, ahogy Jubi tanítottaKép Azóta nem törik egy képem sem!

PAAAAATKép
Itt vannak a szalvétákat! Naggyon köszönöm, de nem kellet volnaKép Kedves vagy! És nagyon szépek!

MelindaKép
És mi jót tanulsz?? babuci? Jól van?Kép

AbbyKép
Azt üzeni Gabi, hogy akkor az ajtóban gyorsan odaadja a férjednek az cuccokatKép Holnap 6 után? Hmm?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jubiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Gyönyörűűűűűűűű!!! :-)))
Hozzá se merek fogni a köcsögökhöz ha még eygen-ketten megmutatjátok mi lett belőle.
Igyekszem, prezentálni majd a fazekasnak a műveiteket, szerintem neki is fognak tetszeni :-))
De ha ilyen gyorsan megcsinyájjátok akkor hamar elfogynak a köcsögök:-(
minimaxi
 
 


Lányok!
Leszedtem a közös oldalt egyenlőre...nem volt túl nagy sikere. :-)) Nem baj,helyette csináltam egy saját honlapot!:-) Nézzétek meg,fent vannak a cseréim! www.orsi21.fw.hu
orsi21
 
 


No már én is lázas vagyokKép...Szóval Koda felelősséged teljes tudatában kell döntened! Én nagyon várom a köcsögöket-főleg miután itt megláttam a csodákat- de ahogy jónak látjátok! Beru még rendben van...remélem legalább ő kimarad belőle!
No Koda és Jubi! Hát....nem jutok szóhoz...GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰ! Mindkettőtök alkotása...mind más, de bármelyiket elfogadnám!
Csomagolásra-akinek megéri-ajánlom a pizzás dobozt. 50 ft darabja.
Most megyek kinyúlok...az ágyon!
Vigyázzatok magatokra!
abby
abby
 
 


JUbi!

Nagyon tetszenek a bödönök.Pacsmag vagy antik paszta vagy patina?

Koda!

Petőfi Csarnokban voltam bolhapiacon és egy néninél láttam olyan falvédőket amilyeneket kerestél,de látom már van.2000Ft/db-ért adta de komplett szettben is volt neki:terítő,falvédő és még nem is tudom,hogy mi.Egyből rád gondoltam.

Ágiboszi!

remélem megkaptad a kéket,két címre is átküldtem!

Jucus
20170114224602
 
 


Orsi!
Valóban, egy kicsit nehéz volt eligazodni a honlapodon. Szerintem jobb, ha mindenkinek külön van! Ugye nem baj, hogy ezt leírtam! A tued viszont tetszik! Kép
Csak érdeklődés szinten. Mennyi szalvétát és milyeneket szeretnél a kiöntőformáért? Tetszene, csak túl messze lakunk és ugye a postázás...

Lányok!
Van egy barátnőm, akinek vannak eladó formái. Elég olcsó. Van, ami használt és van ami még új. Érdekel valakit? Ha igen, akkor írok neki, hogy tegye fel őket!

Koda!
A tányérkáid nagyon szépek! És teljesen sk? Vagy volt sablonod, amiről a mintákat szedted? Ügyes vagy nagyon.

Én most egy hatalmas mécsestartót szeretnék csinálni. Volt egy kb 40 cm átmérőjű különleges formájú cserepem, de szépen letört egy darab belőle. És ebből akarok mécsestartót. Még nem döntöttem el, hogy dekupálom, vagy festek rá. Majd meglátjuk!

Megyes is alkotni!
Puszi!
Anyko

És mindenki nagyon vigyázzon magára!!!!!!!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Csak egy képemet szeretném megmutatni, remélem Ti hamarabb rájöttök, hogy mit jelent, mint a férjem... Kép (Majd holnap jövök részletesebben Kép)
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok!

Koda, Jubi mesterműveket alkottatok megint!

Minimaxi, nekem is azok tetszenek amik kimennek a keretre, nagyon klasszak!

Miszike, ezek a férfiakKép GratulálokKép

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Miszike!

Gratula! A képhez is! Kép Szép!

Koda!

Áhá! Diófapác! Különben ám nagyon klassz az a szín. Nekem tökéletesen sikerült eltüntetni a matyóságokat, de amit helyette felpakoltam, nem igazán teccik Kép Úgyhogy még vár az ihletemre Kép

Anykó!

Igazán kiváncsivá tettél, mi lessz a törött cserépből, majd mutizod ugye?

Orsi!
Hát jó akkor leszedem a közösoldalt a lapomról. Nagyon nagy munka az, inkább kupálj! Kép

Kép
krimo
 
 


SziasztokKép

MiszikeKép GratulaKép

Jubi, Nagyon szépek a köcsögökKép

Többiek is szépeket alkottak.. jó termékenyek vagytokKép írásban isKép))))

Én is hoztam 3 linket
Az előző két képemnek a folytatása..
Ezek mennek az folyosóraKép
1. boros
2. tobozok
3. még egy boros

a borosokat Apa választotta szalvik... pedig nemis isszaKép

Hajni
hajnii
 
 


Koda.
Bocs ha írtad és nem láttam..
Konyhád? Milyen szekrényt alakítasz át? Régit csinálsz meg, vagy nem.
De teccik, amit mutattál belőleKép

Hajni
hajnii
 
 


Miszike!

Hát erre mondják, hogy ez pedig nem célzás, hanem tuti telitalálat :-))))A baba tündéri. a kép magyon szép, szerintem, ha esetleg ráírtad volna, hogy "MINTA" akkor még meg is kérdezte volna, hogy mihez :-((((

Hajnii!
Nagyon szépek a képeid:-)))) Hogyan csinálod ezt a barna keretet? Ha esetleg már írtál erről, akkor bocsi, de én nem emlékszem, ha megtennéd, hogy beavatsz hálás lennék :-))))

Jelentem már minden általam fellelhető dobozkába öntöttem ma este mécsestartót:-)) Lassan az egész várost ki lehet ennyi mécsikével világítani áramszünet esetén :-(((
A párom azt mondta hétvégén kiáll a temetőhöz a kocsival árulni :-))))
Majd kíváncsi leszek rá :-)))
Na mindenkinek szép és termékeny álmokat! Szálljon meg benneteket az ihlet, és holnap váltsátok valóra :-))))
Jó éjszakát !
minimaxi
 
 


Koda!

Széchenyi István Egyetem gazdálkodási szak.
Kicsi fiam jól van, csak fogzás előtt állunk ezért az éjszakák kicsit nehezek.

Miszike!

Gratulálok! De a férfiak néha a telitalálot sem találják ki. Bezzeg nálunk a párom már mondta, hogy terhes vagyok amikor én még: Á, honnan gondolod ezt? KépKép

Hajni!

A borosok nagyon tetszenek!!

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Koda!
Arról nem is beszélve, hgoy milyen kelekótya vagyok! Itt nézegetem, hogy milyen szépek a köcsögjeid és nem is mondom neked. Hát méág ilyet? De biztosan a korral jár.
Szóval nagyon jók a köcsögjeid.

Minimax!

A karácsonyi tetszik nekem nagyon. Hol találss ilyen jó szalvikat?

üdv. Melinda
szokolka
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket a munkáimmal és a honlapockámmal kapcsolatban!Kép

Paat, Krimo és aki még hirdeti a kreatív oldalamat!Kép
Köszi! Igyekszem minél hamarabb közkinccsé tenni az eddig kigyűjtött ötleteket!

Kriszti!
Köszi a leírást!Kép Megyek is az Auchan-ba és veszek, tényleg mennyibe kerül?
Már nagyon szeretném megcsinálni az egyiptomos órát a férjem anyukájának... jut eszembe, ha bárki lát egyiptomi mintás dekopapírt sikítson!!!Kép Az egyiptomi mintás szalviról már szinte lemondtam... Még 1 hónapom van, hogy beszerezzem, de eddig nem sikerült találnom.Kép

Miszike!
HATALMAS GRATULA!KépKépKép Szerintem a kép magáért beszél, még egy férjnek is...Kép Nagyon szép lett!

Orsi!
Nagyon tutik a képek!
Scanner? Eddig én csak a szalvikat szkenneltem be, képeket még nem, de majd azt is kiprószálom...

Koda!
Tőled nem is vártam mást!KépKépKép Valóban pályát tévesztettél, nagyon-nagyon ügyes vagy!Kép

Köcsögösök és cserepesek!Kép
Miket nem műveltek, nagyon klasszak lettek! Még a végén engem is belerángattok...Kép

Jubi!
Mennyire nagyon drága a szilikonos öntőforma? És hol lehet ilyet kapni?(mert nálunk már meg sem merem kérdezniKép)

Abby, Krimo, Anyko és mindenki!
Köszi a csomagolási ötleteket, hátha nekem is szükségem lesz rá.Kép

Ágiboszi!
Nagyon tetszenek a mécsestartóid, lassan ideje nekem is kipróbálnom.Kép
Ja, és én is szeretném "ellopni" az órás ötletet!Kép

Anyko!
Nem is lettek olyan rosszak a képek, Geri nagyon aranyos rajtuk!Kép Nekem a "zsebredugott kézzel, könyökölök az asztalon üveggel a kezemben" teccik a legjobban.Kép

Szia Kata!Kép
Igaz te még nem ismersz engem, de én igen!Kép Mostanában az archívval kelek és fexek...

Plííííííííz! G-portálosok!
Segítsen valaki, hogy tudok olyan menüpontot létrehozni, amire rákattyintva sok-sok kép jelenik meg, de képtár kategórizálás nélkül, egyszerűen ömlesztve?

Na, megyek megpróbálok aludni egy keveset, de ennyi szépség láttán nehéz lesz...KépKépKép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Anyko!

Nem baj,hogy leírtad a véleményedet,..igazad van! :-) Nem volt túl átgondolt ötlet...jó lett volna csak az volt a baj,hogy csak én tudtam az oldalon szerkeszteni. Én nagyon kíváncsi vagyok a kiöntőformákra!!! Légyszíves írj a barátnődnek!
Ami az én kiöntőformámat illeti,szerintem tényleg nagyon messze lakunk egymástól.A postaköltség többe kerülne mint maga a forma. :-) Tényleg,a barátnőd hol lakik?

Miszike! Csatlakozom az elöttem szólókhoz! Nagyon nagy gratula!!! A képhez is!

Krimo! Oké. De van egy másik oldalam,ami a sajátom,láttad?:-) www.orsi21.fw.hu

Hajni! Hogy tudsz ilyen szép keretet csinálni??? Csak ámulok és bámulok... Ráadásul több képednek is ez a kerete...hát én örülnék ha egyszer sikerülne ilyet csinálnom.

Sztigris! Köci!:-) Én nem szoktam lefényképezni a dolgaimat,csak bedobom a scenner-be.:-) Múltkor egy 30 centis plüss mackót tettem bele:-))Az az egy bajom van vele,hogy a képek nem férnek el benne...



Na jóészakát mindenkinek!
orsi21
 
 


Szokolka!

A szalvijaim nagyobbik felét itt vettem Érden a kreatív boltokban:-))) Eddig kettőről tudok, az egyikben különösen szép szalvik vannak :-)))
A Másik felét meg Stucitól rendeltem a Gportálos oldalán még mindíg rengeteg szép szalvi van, bár már fogyóban vannak és azok nagy része itt nem kapható, mert Svájcból hozzák neki, szerintem ha érdekel a dolog nézz be hozzá a portálra! :-)))
Itt megtalálod :-)))
http://www.gportal.hu/portal/szorgos-stuci/
És persze nem csak Te hanem mindenki aki szeretne szép szalvikat:-)))
Veszélyes hely mert könnyen rengeteg szalvi vásárlásába keveredhetttek :-)))) De megéri!!!!!!
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Koda!
9 évig tanultam népi kerámiázást, de már akkor is lecsesztek folyvást, hogy túl modern módon mázazok és semmi hagyományos...
De a tied nagyon tetszik! Körülnézek, akad-e vmi belőle, mert én csak a folyatatot élveztem, a végtermékeket meg elajándékoztam vagy padlásKép
De vmi klasszik konyharuhákat örököltem valaha.
Majd ha egyszer feléd jutok...Kép

Hajni!
Nem csoda, hogy a férjednek tetszenek a szalik, pont tegnap vettem egy ilyent, a kereteid meg csak tovább ékesítik.

Minimaxi!
Párom vszleg csak jövő héten megy Pestre, gondolom elpihennek addig a köcsögeimKép Most azokat alapozom, amiket a zsibin vettem.

De Koda! nekem is eszembe jutottál, amikor lealapoztam a nagy fém tálalót, hogy lehet, hogy sikítanálKép Már mindegyKép

Orsi!
Szerintem nagyon jó ötlet volt az a szalvikereső lap, csak igazságtalan lett volna ekkora melót a nyakadba venni, hogy csak te tudsz benne módosítani. Inkább kupálj azalattKép

Csomagolásra nekem azok a képcsomagoló karton cuccok tetszenének, amikkel boltban lehet kapni: sarkait védő, az elejét láthatóvá tevő...
Nagyobb tételben szerintem tudnék csináltatni, csak a méretünk nem egységes... De majd próbálkozom
paat
 
 


Sziasztok Lányok!

Már napok óta bújom az archívumotokat, és annyira megtetszettek a munkáitok, hogy ha megengeditek, abszolút kezdőként én is csatlakoznék. Kép
Mint laikus, tegnap rendeltem meg Interneten keresztül a kezdéshez szükséges felszerelést. Úgy gondoltam kezdem a fával, s ha sikerül, jöhet a gipsz, és az üveg.
Az alábbi listát rendeltem meg, ugye nem hagytam ki valami fontos kelléket?
Decoupage ecset, 6db-os hobby festék készlet, Decoupage ragasztó általános 75ml, Decoupage lakk 50g, Hobby lakk 30ml, Repesztő lakk 30ml, Hobby festék drapp 30ml, Hobby festék világoskék 30ml, Fa képkeret, és persze szalvik.

Annyira kedvet kaptam hozzá, hogy alig várom, hogy megérkezzen. Kép Addig is gyönyörködöm a munkáitokban, és ha lehet kérdezgetek.

Minimaxi,
látom te is érdi vagy. Kép Kép
Nem is tudtam, hogy Érden van kreatív bolt. Mennyivel hamarabb elkezdhettem volna, ha ezt tom. Most aztán várakozhatok, míg megérkezik a motyóm.

Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Gabi!Kép
Szia! öRülök, hogy csatlakozol hozzánk! Szerintem jó a kezdőcsomagod, de ez csak egy szintén kezdő véleménye volt.Kép A csajszik itt már mágusok, nagyon sokat tanultam már tőlük, pedig csak alig 1 hónapja kezdtem én is a szalvizást.

Orsi!
Milyen scanner-ed van??? Nekem csak egy Mustek síkágyas...
A karis forma engem is érdekelne, persze Anyko után!Kép

Sztigris
sztigris
 
 


SziasztokKép

Sziaaaaaaaaa GabiKépKép
Üdvözöllek így elsőkéntKép Vagyis látom, beelőztekKép Amiket megrendeltél, azok jók, de majd segítünk benne, hogy ne kelljen ilyen drága cuccokat megvenned. Helyettesíteni is lehet néhányat! Főleg a festékekre gondolok. Bár ha olvasod az archívumot, akkor sokmindent fogsz olvasni ezekről!Kép Na és egy-két ötletet, praktikát is elleshetszKép
És hát igen. Sajnos interneten keresztül rendelni elég drága. De látom, most már tudod, hogy nálatok is van hobby bolt, tele szép szalvétával. Inkább onnan vásárolj, talán olcsóbb.
És milyen tündér drága kicsi benid van!!Kép nagyon aranyos. Már a z UH-s képek is szuperekKép

PaatKép
Miiiiiiiiiiiii?????? Népi kerámiázás? Jesszus, mit gondolhattál az én dolgaimról?Kép Azoknak semmi tudományos alapja nincs..csak úgy odafestettem őketKép Nagyon irigyellekKép és ha esetleg a padláson találsz valami elfekvőt.....Postaköltséget mindenestől állok! Ez komolyKép Vevő vagyok ilyenekre!

OrsiKép
A plüssmackót miért kellet bedobni a scennerbe?Kép

SztigrisKép
nagyon köszi a cserepek nevébenKép Remélem vlaki tud segíteni a g-portalos dologban. Sajnos én azóta sem értek hozzá..

MelindaKép
Fogzáshoz kitartást! Nekünk a 14. jön. Szerencsére csak akkor tudok róla, ha már kijött. Nem fáj neki.

HajniKép
Tulajdonképpen az egész konyhát átalakítom. Polcokat fúrtunk fel, ablakot átfestettem, az egész konyhaszekrényt átfestettem, kidekoráltam a falakat. Textíliákat vettem, új függönyt. Egyedül a linóleum marad, ami sajna kék....olyan népies hangulatot csinálokKép
A te képeid változatlanul szuperek! A keret annyira tetszikKép

MiszikeKép
Annyira szép lett ez a babás képKép ilyen szép lesz az utód is?Kép

AnykoKép
nem, nem volt sablonom. Sk. készültek. Még csak elő sem rajzoltam őket. Na ez látszik is néholKép

JucusKép
Szerencsére Akriszti jóvoltából sikerült szereznem falvédőt! Nem is tudok elég hálás lenni érteKép Itt Miskolcon 4800 ft volt......

AbbyKép
Akkor 6 után egy villámfelszaladás hozzátok! Gábor viszi a cuccokatKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kismamai feledékenység!

Az előbb azért ültem le írni, hogy GYORS-GYORS segítség!!!!!
A zsibin vett:
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=148402&index=1

kerámiák teljesen natúrak, de használni szeretném a poharakat.
Minimaxi!
Az az impregnáló lötyi elég a vízhatlanításhoz? Vagy lakkozzam le többször, hogy bírja a kávét, teát? Azt tudom, hogy mosogatógépbe nem szabad tenni, de inni szeretnék belőle.
Ja! És alapozás nélküli díszítést terveztem, szóval a belsejének sem ártana közel színtelennek lenni.
Aki csinált már ilyent, légyszi szánjon meg!Kép
paat
 
 


Jucus!
Pacsmag + kréta! Nekem nincsenek olyan extra dolgaim, mint a patina meg az antik paszta Kép

Orsi!
Szép a honlapod! Hidd el, még egy "egyszemélyes" lapot is nehéz naprakészen tartani, hátmég egy tömegest!

Abby!
Jobbulást!! Mi ez a nyavaja? Felénk hála Istennek nincs semmi...

Miszike!
GRATULÁLOK! Előbb utóbb csak leesik majd a tantusz a férjednek is Kép

Hajni!
Látom, most ez a keret a sláger! Kép

Sztigris!
Ha jól emléxem 2600 ft volt, itt Debrecenben.

Paat!
Hogy mik derülnek ki?? Népi kerámiázás?? Hmmm... A páromról meg kiderült, hogy egy híres nádudvari fazekasnál tanult korongozni "fiatal korában" Kép, már csak egy korongozó masinát kell szerezni, és engem is megtanít...ja, és fel kell hozzá építeni egy házat, hogy legyen helyünk is hozzá Kép

Gabi!
Kép Kérdezz - felelünk!! Kép
Érezd jól magad közöttünk!!

Minimaxi!
Tudsz róla, hogy tegnap délután nem működött az Erste bank rendszere? A párom kettő után volt bent, és mondták, hogy leállt az egész se utalni, se pénzhez jutni nem lehetett Kép Ma újra próbálkozik...annyira restellem, hogy még mindig várakoznod kell a pénzedre...de erről sajna nem mi tehettünk Kép

JubiKép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Koda!
Ne izgulj, engem hosszó évekig csak képlékeny állapotában érdekelt az agyag. A mázazás csak nyűg volt, sosem ment. Már bánom, hogy nem figyeltem jobban...Kép Körülnézek a szemeddel, mert kidobni sajnáltam őket, nagyon sok még gyermeki naív kéz terméke, szóval a szívemhez nőttek. A lakásunkba viszont cseppet sem illenek.
Szóval CSAK NEKEDKép szívesen adnám, ha tetszik. Fotózok, és írok mailt

Szia Gabi!
Szegény porontyod! Ha ránk kattansz, neki is csak másodállásban lesz anyukája Kép

Jubi! Pont ma csinálom a zsibis tortástálra azt a narancs-bogyós szalvit a köcsögödről. Megint megelőztél! Lassan szárad az alapom...Kép
paat
 
 


Jubi!

Semmi gond, mert annyi időm sincs, hogy bankautomata felé menjek:-(((
Szerintem majdcsak megjön :-))) A hétvégére ígértem meg a fazekasnak a pénzt, úgyhogy remélem addig ideér :-)))

Paat!

Megkérdezem,a fazekast, hogy ezzel az impregnálóval olyan kerámiát is lehet-e kezelni, ami utána étkezési (ivási) célú.
A köcsögök ellesznek itt persze a jövő hétig, viszont lenne egy kérésem akkor! Ahogy Jubinak írtam, a hétvégén kellene kifizetnem egyben az egész elhozott cuccot, és ha Neked nem gond akkor jó lenne, ha be tudnád fizetni a napokban a bankszámlámra a pénzt, mert most én se nagyon tudok ebbe a sajátomon kívűl pénzt tenni:-( Szerintem így is jó fej volt, hogy nem kellett kifizetni mikor elhoztam, nem akarok visszaélni a jóindulatával, hogy halasztást kérek:-(
Megoldható ez?
minimaxi
 
 


Paat!
Megkérdeztem, lehet használni, mert csinál tejes és tejfölös köcsögöket is a fazekas és azok is vannak kezelve ezzel :-))
minimaxi
 
 


K_gabi!


Írtam neked mailt:-)))
Örülök, hogy már nem csak egyedül vagyok a topicon Érdről :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok köcsögösök! Hát el vagyok ájulva! Gyönyörűek!
Miszike! Gratula a képhez és a jelentéséhez is!!!

Hajnii! Részletes leírást ha lehet kérni!!! Mivel, milyen irányban, hányszor???? Köszi!!!
anizs007
 
 


Szia Gabi!!!
Üdv az újak között! Én is kb 5-6 napja kattantam rá a decoupage-ra....figyelmeztetlek,függővé lehet válni,hamar.:-)

Sztigris! A scennerem hp. Sajnos Anykó-val nem jöhet létre a kiöntőformás "üzlet",mert nagyon messze lakunk egymástól,így a postaköltség több lenne mint maga a forma. Te hol laksz? Én Bp.

Koda! Hogy miért dobtam a plüssmackót a scennerbe? Húú már nem tudom,azt hiszem valami háttérképet akartam a Domi fényképe mögé vagy valami ilyesmi. De megnyugtatlak nem lett semmi baja mackóúrnak! Szolizott egyet.:-)

Jubi! Köci!:-)
orsi21
 
 


Jah,egy kérdés...hogy lehet olyan kis mosolygó fejeket beilleszteni?
orsi21
 
 


Van valakinek ékszerlakkja? Mert elvileg attól kidomborodik a minta...hát nekem nem igazán...olyan mintha csak belenne lakkozva. Vagy kenjem át többször? Akkor meg semmi érteleme az ékszerlakknak,mert a sima lakkot is át tudom kenni sokszor...előbb-utóbb az is domború lesz...
orsi21
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok üdvözletet, nagyon arik vagytok! Kép

Koda,
köszönöm a dícséretet, már ami Benit illeti. Kép

Paat,
megpróbálom kihasználni, hogy a fiam jó alvó (kipp-kopp), 2-3 óra alatt sok mindent meg lehet csinálni. Kép

Minimaxi,
mailt előre is köszönöm, sajna még nem kaptam meg. Mailbox megint rendetlenkedik. Kép

Orsi21,
mosolygós fej: kettőspont és zárójel. ) -nevetős,
( -szomorú. Szóköz nélkül. Kép

Egy kérdés:
Fa keretet lehet-e gipszalapra, illetve fordítva: gipszkeretet lehet-e faalapra ragasztani?

Gabi
k_gabi
 
 


Gabi! Köszi!!!Kép
orsi21
 
 


De komoly!!!! Kép Most néztem a receptklubbot,és a Kovács Lázár félbeszakítva a műsort kapott egy telefont...Elkomolyodott arccal üvöltötte: Jézusom,szül a feleségem!Kép És kirohant...

Bocs az OFF-ért de ez olyan ari volt.
orsi21
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?