Új privát üzeneted érkezett!

ripley, szia közöttünk megint! Jó volt a nyaralás? Tudtál egy kicsit pihizni is?

Igen, közeleg az én időm is, valószínű, hogy a jövőhéten már babázok.

Kép
judit70
 
 


[quote="ripley"]e írta:ripleyltűnt 20 percre szó nélkül


Örülök, hogy meglett! Tényleg borzasztó 20 perc lehetett :(

[quote="ripley"] írta:ripleyAmikor reggel Apa elmegy Győzővel az oviba"


Nem mondtad, hogy két ovis van a családban :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim. mikor jön már a friss hírekkel???

Ripley, örülök, hogy újra itt! El tudom képzelni, mit éltetek át az alatt a 20perc alatt :cry:

Judit, akkor jövőhéten te is jössz a friss képekkel :D De jó! A doki tudja mit csinál, amiatt ne aggódj, hogy előbb jön a baba.

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Judyt...a Kaális fórumon írtak tegnap Babai-ék...szegények kicsit még kaotikusak otthon. Lehet, hogy hozzánk már nem volt ideje benézni.

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, igen, utána olvastam én is, szegénykék, remélem hamar belerázódnak.

Tök jó idő van, végre nem fülled, meleg. Megyünk lassan a játszóházba, ott is ebédelünk (én is :lol: )

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Hát, Timi te nem változol semmit, a kedves megjegyzéseiddel:

"Nem mondtad, hogy két ovis van a családban" :-)

Rögtön kapcsolsz! :-)

Ripley utólag olvastam, csak a kalandot a strandon, hát biztos őrjítő 20 perc lehetett.
Én tavaly nyáron találtam egy éppen, hogy totyogni tudó kisfiút a strandon, pelussal a fenekén. Úgy vittem a hangosbemondóhoz, hát mit ne mondjak kb. félóra után jelentkeztek a szülei a leírás alapján, ami a pelusból állt, mert a nevét sem tudtuk.

Egy agyontetovált apuka a cicababa mamával, odajöttek és holt lazán,"hát te hova csavarogtál, észre sem vettük, hogy elmentél", mondat után elvitték, még csak azt sem mondták, hogy köszi.
Utána láttuk a párommal, hogy a strand másik feléről valók.

Csak ezzel azt akartam mondani, hogy persze ez előfordul, de őket nem nagyon izgatta a dolog, mint titeket.

Judyt, ripley, nálunk is Timi lesz a hírvivő, majd Ő közvetít és természetesen képet is küldök, ahogy tudok.

Holnap már okosabb leszek a doki után, hogy mi lesz jövőhéten :-)

De már minden éjjel összeálmodok annyi hülyeséget, hogy remélem ebből semmi nem lesz igaz.

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!
Aug 14-én 5 óra 28 perckor megszületett Bálint ,3140 gr,52 cm,mindenkinek ilyen szülést kívánok !1 és negyed óra.
a kezem még zsibbad ,majd jövök képekkel
ildibildi
 
 


Gratulálok! Sok örömet és boldogságot Bálintnak és az egész családnak!



Judit... elképesztő emberek vannak tényleg! Én ilyen esetben nagyon elgondolkozok azon, hogy milyen példát mutatnak ők a gyereküknek. De azért nagy szerencse, hogy megtalálták a kisfiú szüleit.
Ripley-től már személyesen bocsánatot kértem az óvodás megjegyzésért :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Ildi
Gratulálok Bálintkához, jó egészséget, sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok!

Nem vígasztaltál meg, hogy még mindig zsibbad a kezed, nekem már 4 hónapja, abban bízok, hogy szülés után megszűnik.
Tényleg szerencsés volt a szülésed! Várjuk a képeket :-) És a beszámolót is, hogy milyen volt a doki!

Timi, én csak vicceltem, tudom, hogy viccből írtad az ovis megjegyzést, ennyire már ismerünk :lol:


Kép
judit70
 
 


Judit...persze, hogy tudom, hogy nem bántásként írtad. Én is viccesen kértem Ripley-től bocsánatot :D

A zsibbadás és a lábdagadás nem egyik napról a másikra fog elmúlni...nekem úgy fél év után volt jó egy régebbi cipőm :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Gratulálok Bálintkához, sok boldogságot kívánok!

Nekem pár nap után elmúlt a lábdagadás, olyan fura volt újra látni a lábam körvonalát :D

Judit, ez nagyon komoly, amit írtál. Nagy baj is történhetett volna.
Mikor mi voltunk strandon, 8-an voltunk, mindenki figyelt a gyerekre, de éppen fél percig senki. Vivi meg is indult a medence felé, hogy megy pancsizni...

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

gyors bekukk, sokat gondolok rátok, de nem tudok írni. Hasfájós a drágám és még enni-inni-aludni sem tudunk, gépezni pláne. Ha összesezdtük magunkat, jövök. A császár utáni varratszedás megvolt. Tejci alakul. Szopi nehéz, de menni fog, remélem.Puszi nektek. (Visszaolvasni nem tudok.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim....... kitartás! Örülök hogy bekukk. Neked is császár lett a vége? Ezt eddig nem tudtuk.
Minél hamarabbi felépülést, sok kitartást és menni fog. Fannikának is könnyebb lesz, ha érzi rajtatok, hogy "összeszedtétek magatokat".
Tudom könnyen beszélek, hamarosan hasonló aggodalmaim lesznek.

Kép
judit70
 
 


Babaim...napról napra jobb lesz majd a helyzet. Mindenképpen pihenjetek, mikor Fannika alszik. A háztartás megvár. Most Fanninak két kiegyensúlyozott szülőre van szüksége :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre....
Időhiányban szenvedek....

Babai
és
Ildibildi
GRATULÁLOK!!!!!!!
Sok Boldogságot Nektek!

Levi már lassan egy hónapja nem ment bölcsibe.... de hétfőn kezdődik újra...
Ő jól van, az uncsitesója itt nyaral... Anyós vigyáz rájuk... még a héten...
Én csak melózok és melózok...

Remélem Mindenki jól van!
Már csak vissza kell olvasnom...

Hozok néhány képet
Kép Kép Kép Kép [/img]

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia...nagyon édesek a fiatalok a strandon :) Levi nagyon vagány a napszemüvegben!
Sajnálom, hogy ilyen sokat dolgozol...de mindannyiunkra ez vár sajnos a babák 2 éves kora után. Akkor majd mi is jövünk néha bekukkantani az akkor babázókra :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Kia..............örülünk, hogy újra bekukkantottál!
Nagyon vagány Levi a napszemcsiben!
Amikor időd engedi, gyere majd sűrűbben!

Timi, fogadjunk Ti már csavarogtok Zsoltival, de most elég elfogadható az idő. Jó sétát!

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam visszaolvasni, de a piros betűkön megakadt a szemem: Ildi, szívből gratulálok Nektek és sok boldogságot kívánok!!!
Ez a növekedési ugrás nem tréfa dolog! Két napja folyamatosan rajtam csüng a pici :lol: Mintha az életéért enne és az éppen aktuális lenne az utolsó lehetőség :shock: De az éjszakáink alakulnak, kop-kop :D
Jövök majd, ha Blanka megengedi...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaimado, ha módotokban áll, szerezzetek be egy ilyen hintát: http://www.adamo.hu/
Használtan is lehet kapni, nekünk most ő a legjobb barátunk :D Simán elaltatja a gyereket amikor a mi módszereink csődöt mondanak!
Infacol?

KépKép
Kép
szecs
 
 


Ildi, én is szívből gratulálok Bálint érkezéséhez és a gyors, ügyes szüléshez! "Szép munka" :lol: !

Szia, Kia! Jók a strandolós képek. Milyen hosszú nálatok a bölcsiszünet?

Judit, majd számolj be a doki látogatásról - ha tudsz. Csak nem fog még ott téged :) ...
A kézzsibbadás és a lábdagadás is elmúlt nekem pár nappal a szülés után.

Timi, én is szoktam mondani a férjemnek reggel: Te is oviba mész?! :lol:

Szecs, szépen alakul nálatok minden, úgy látom. Ügyesek vagytok Blankával...és apával.

Kép

Kép
ripley
 
 


Sziasztok!

Lassan indulok, 3-kor, majd jövök és megírom mi volt, elvileg 3/4-re megyek, de ki tudja mikor végzek.

Ripley, még korai lenne ha ott fogna nem? :-)
Huncut vagy, már tanulsz a Timitől látom! :-)

Addig pussz mindenkinek!

Kép
judit70
 
 


Sziasztok,

én is indulok a dokihoz :-)
hátha ott találom még Juditot!!!
este én is jövök az élménybeszámolóval!!!

Üdv mindenkinek!!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, hát jól elfáradtam 1/2 4-től majdnem 7-ig voltam ott. Most estem pár perce haza.
2 ctg-t is kellett csinálni, mert aludt Lillácska, úgyhogy elmentem sétálni ettem, ittam és utána már jó volt. Szombaton be kell mennem a kórházba még egy ctg-re. Majd azt is megírom.
Hát, nem mondhatnám, hogy nagy súlyt mondott, 3100 grammot, 2 héttel ezelőtt pedig 2740 volt, de azt mondta, hogy ez már jó! Aggodalmaskodott, hogy biztos minden rendben van, jól vagyok? A dagadás ugye nem lett rosszabb?

Kedden fekszem be, és úgy néz ki, hogy a délelőtt folyamán meg is császároz. Éhgyomorra kell mennem előkészítenek és ahogy lesz hely a műtőben megyek is, szerinte ez lesz a jó megoldás.
Kedden éjjel Gabi lesz az ügyeletes, mondta, reméli, hogy jól viselkedek. :-)
Majd segít, mert kb. este 10 fele kelhetek majd csak fel, mert rögtön úgy sem műtenek, csak valamikor délelőtt, már eleve lesz műtét előttem is. Jó lesz éhgyomorra, várni addig.

És képzeljétek összetalálkoztam a Krisztával, olyan jó volt beszélgetni vele. Aranyos volt és nyugtatott, hogy ne izguljak már annyira. Kíváncsi leszek, hogy Ő mit mesél! :-)

Egyenlőre ez van :-) Már csak pár nap és itt lesz Lillácska is :-)

Kép
judit70
 
 


Judit...akkor élvezzétek ki ezt a hosszú hétvégét!! Pihenj sokat :)
Minden rendben lesz!!! Szép súlya van Lillácskának!
Örülök, hogy találkoztál Krisztával, várom, hogy ő mit mond a dokiról.

Mi ma nagyiztunk, a férjem csak jó későn végzett, így most fürdenek a fiúk...kicsit elcsúsztunk az estével. Remélem az éjszaka jó lesz majd, én már most nagyon álmos vagyok :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, most már minden rendben lesz. Gondolom neked is megnyugtató, hogy szombaton lesz még1 ctg. Lillácskának jó súlya van. Nálam Zalán pont ennyi idősen született meg, ahol most te tartasz (38.), 2780 g, 51 cm volt, majd 2 hósan már több, mint 5 kg :shock: volt a drágám.
Látod még a Gabi is ott lesz, csupa ismerős :) !
Tök jó, hogy találkoztatok Krisztával :D !

Kép

Kép
ripley
 
 


Judit, de jó ezt olvasni, pár nap és te is babázol :D
Szerintem tök jó a súlya, Vivi majdnem a 40. héten született, 3150gm-mal és 54cm-el. Ahogy Zalán-baba, ő is itt kint szedte fel a kis husiját, 5 hósan 9kg :lol:

Timi, milyen volt az éjszaka??

Kia, de jó, hogy te is jöttél, Levi már szobatiszta? Vivi hisztizik, hogy a délutáni alvásnál ne adjak rá pelust. Csakhogy ő a nagyágyon alszik, az a 20cm vastag matrac nem szárad ki sosem. Majd kitalálok vmi okosat.

KépKép
b_judyt
 
 


Van itt a lakótelepről egy ismerősöm, nem rég szült. Nagyon szép kislánya van, én csak nézem, és olyan fura, hogy Vivi is volt ekkora. Már azt sem tudom, hogy kell megfogni egy ilyen pici babát.
Lányok, élvezzétek ki, hamar megnőnek a babák!

KépKép
b_judyt
 
 


Jóreggelt!

Fontolgatom a gondolatot, hogy anyumékhoz költözünk Zsoltival :D
(Persze nem komolyan, de biztos van ott valami a levegőben.)
4 óránként kelt...9kor elaludt, ébredt fél1 fele és 5kor. Persze 6kor már ébren voltunk...de így is nagyon jó volt.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok Lányok,

szóval....ahogy Judit írta, sikerült találkoznunk, nagyon örültem neki!! Mondtam is, hogy úgy látszik Lillácska és Petra összedolgoztak, hogy össze tudjunk futni. Mi is sokáig ott ültünk, ezért nem is írtam tegnap. 8-kor végeztünk a dokinál és mire a fiúkat összeszedtük a nagyitól már este volt.
G.I.-vel semmi gond, megbeszéltünk mindent, Petrácskához is bekukkantottunk ultrahangon. Mondtam is előtte, hogy tutira aludni fog, mert előtte kint a váróban nagyon virgonc volt....épp elcsíptük még alvás előtt, hatalmasakat ásított :-) és ásítás közben a kezét a szája elé tette, mondtam is G.I-nek, hogy már most intelligens a gyerek :-)
Kértem toxoplazmát, mert egy félszemű rühes macska bejár a kertünkbe (alapvetően nincs bajom a macskákkal, de ezt látnotok kellene-borzalmas)
és jön a forgatókönyv, vérvétel, cukorterhelés stb...
legközelebb 28 hetesen megyek hozzá, remélem addig nem lesz gond.
ja, és mennem kell kardiológiára, mert sajna van egy laza szívbillentyűm, amit évente kontrollálni kell....
Majd beszámolok,ha megvannak az eredmények.

Judit70 .... nagyon izgi, mindjárt babázol!!! Tök jó!!! nagyon várom a beszámolót!!!!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Sziasztok!

Ma csavarogtunk, elmentünk vidékre, már haza is jöttünk. Ott aludni nem mertünk, mert ki tudja, hogy nem akar-e még hamarabb jönni Lillácska.

Őszintén bevallom, kezd néha gyomorgörcsöm lenni ha a jövőhétre gondolok, de úgyis túl kell lenni és utána csak jó lehet :-)

És jó hogy megnyugtattok, hogy jó a súlya! Én azt hittem, hogy kevés.

Judyt, persze megnyugtató, hogy holnap lesz még egy ctg, de szerintem semmi gond nem volt tegnap sem, csak éppen aludt, utána már jó volt. G.I kérésére megyek.

Timi, anyukádék Újpesten laknak ugye? Mi itt lakunk pont a határában, de már Rákospalotán, remélem Lillára is ilyen jó hatással lesz a levegő :-)

Kriszta, jó volt látni Petrát az ultrahangon ugye? Mondjuk én azon az ultrahangon sosem látok semmit, hiába mutogatja a doki, de te már tapasztaltabb lehetsz, így a harmadik babánál.
Toxoplazmát lehet, hogy nekem sem lett volna rossz kérnem régebben, mert nálunk is mászkálnak kóbor macsekok, meg a szomszédnak van egy öreg, beteg kutyája.
És az egyébként másként nem derül ki, ha valamit elkaptunk?
Tényleg örülök, hogy taliztunk és dumcsiztunk!

Kép
judit70
 
 


Jóreggelt!

Judit...igen, anyuék Újpesten laknak. Az Árpád Kórházzal szembeni lakótelepen.
Mikor mész ma ctg-re?
Az ultrahangon anno én sem láttam semmit...legelőször GI mikor mondta, hogy fiú lesz...mutatta, hogy hol a fütyije. Na hát ott én aztán semmit se láttam...de meg van kinyomtatva, bekarikázva :D

Tegnap voltunk a Városligetbe vattacukrozni. Aztán sétáltunk egy nagyot. Odafele busszal mentünk, de hazafelé már sétáltam Zsoltival...csak apja jött busszal, mert nagyon sürgősen haza kellett érnie :D

Ma meg pasimentes délelőttöm lesz. Apja elviszi magával a dédiékhez, meg anyumékhoz is beugranak...aztán kíváncsi leszek, hogy milyen lesz. Én tutira itthon fogok izgulni :wink:

Timi
Kép
vt72
 
 


Megjöttem ctg-ről, már korán reggel odamentünk, 1 órát ültem, addig csinálták a ctg-t, mert most meg nagyon mozgékony volt, illetve 160-ra ment fel a szívhang. ez nem tetszett, azt mondták, hogy 140-150 a jó. Azt mondta az ügyeletes doki, hogy holnap is menjek csináljunk egyet.
Remélem, hogy azért holnap nem akarnak még bent tartani, egyébként szépen mozgott. Egyszer az a baj ha nem mocorog, máskor meg hogy nagyon mozog?

Na mindegy, megyek holnap is.

Ma vendégeink jöttek, már 1 éve nem tudjuk összehozni egy baráti házaspárral a randit, ma eljöttek, bográcsozunk, egy kis marhapörit.

Egy kicsit aggaszt, hogy most nem volt jó a ctg? Vagy miért menjek holnap is? Annyit kérdezett a doki, hogy hányadik hétben vagyok és hány éves? Közölte, hogy holnap is menjek.
Megyek majd délelőtt valamikor.
Látszik, hogy hosszú hétvége van, alig találtak dokit aki megnézze a ctg-met.

Szegény párodnak sietnie kellett! Sikerült időben hazaérnie? :-)

Remélem kihasználtad a pasimentes délelőttöt! :-)

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Kia, örülök, hogy benéztél! Cukik a képek és megint csak megerősíteni tudom, hogy Levinek nagyon jól áll ez a vagány hajviselet!
Ripley, köszönöm a biztatást, nagyon jól esett!!!
Timi, remélem ki tudtad használni ezt az egy napot, mert nagyon megérdemled! Miket csináltál (ha nem vagyok indiszkrét)?
Judyt, most még olyan nehéz elképzelni, hogy hamar megnőnek ezek a pici babók :D
Judti, drukkolok nagyon, szuper, hogy kedden már te is anyuka leszel!!! Szerintem a ctg 120 és 160 között jó (ha jól emlékszem). De ne aggódj, legalább holnap is látod a szülőszobát. Utána ebédeljetek egy jót valahol kettesben. Legalábbis mi mindig így csináltuk, úgyis rendesen elhúzódott a ctg, pont az orvosokra várás miatt :D
Kriszta, biztosan minden renben lesz, jó kezekben vagy! Örülök, hogy ezek szerint meg voltatok elégedve a dokival. Olyan jó, hogy megint van pocakos kismamánk itt a fórumon! Majd raksz fel képeket a nagyfiúkról? Mi meg majd kislányképekkel bombázunk, hogy felkészítsünk :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...semmi értelmeset nem csináltam. Ültem egy órát a kádban, mindenféle "fülelés" nélkül, hogy minden rendben van-e a fiúkkal, míg én pancsolok...aztán telefonáltam egy hosszút nyugodtan egy kedves kollégámmal...majd előkészítettem az ebédet, amit délután közösen megcsináltunk a férjemmel.
Aztán volt egy hosszú délutáni sétánk Zsoltival, addig apja kapott egy nyugis délutánt :)
Ti hogy vagytok? Blanka?

Judit...tényleg nem baj, ha holnap is elmentek. Legalább kicsit kimozdulsz, már úgysem nagyon mászkálsz, ha jól sejtem.
Szerintem csak biztonsági okokból kérték, hogy menjél...saját megerősítésükre. Inkább nézzék naponta szerintem.
Várunk a hírekkel majd!

Timi
Kép
vt72
 
 


[quote="szecs"] írta:szecsÖrülök, hogy ezek szerint meg voltatok elégedve a dokival.


Lassan kérhetnénk GI-től jutalékot :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Ildibildi: gratulálok!

Visszaolvasni nem tudok, itthon kaotikus minden, de majdcsak lesz ez jobb is. Szopis küzdelmeink vannak, majdnem elapadt a tejem is a sok idegességtől és sírástól, de most újra beindulni látszik. Iszom a sört és teázok.

Kérdésem: Nincs valakinek hagyományos pólyára való pólyahuzata eladó vagy kölcsönbe?

Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit+++++++++++++++++++++++++++++++++kitartás.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi, jól hangzik a tegnapi délelőttöd!
Ha megyek a hat hetes kontrollra, viszek a dokinak számlát, szóval küldjétek a bankszámlaszámaitokat és szétdobjuk a részesedésünket :lol: :lol: :lol:
Köszönöm, mi jól vagyunk! Még mindig kicsit zagyvák a napok, de Blanka egyre többet van ébren nem evés céljából is, ami nagyon jó :D Éjszaka nagyjából háromszor kelünk, kop-kop. Pénteken egy hónaposak leszünk, el sem hiszem!!!
Babaimado, sajnos én is kölcsön kaptam a pólyát és múlt héten visszaadtam, mert nem használtuk. De megpróbálok szerezni, mert úgy néz ki, hogy csütörtökön megint fogunk kapni egy csomó ruhácskát.
Judit, mi volt a ctg-n? A tegnapi dokit hogy hívták?

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaim...nekünk is csak 1 hétig volt pólyánk, de nem jött be Zsoltinál. Azóta lett egy másik kisbaba valahol a családi körben és ott használják. Remélem sikerül szerezni és Fannika szeretni fogja.

Szecs...gratula a három ébredéshez. Nagyon ügyes Blanka!

Tegnap volt valami a levegőben, mert éjféltől fél76-ig ébredtünk vagy ötször. De lehet, hogy hatszor...ilyenkor már totál összefolyik minden. Még szerencse, hogy mellettem van a kiságy, mert egy-egy ébredéskor nem emlékszem rá, hogy hogyan került Zsolti vissza az ágyába :)

Judit!! Hol vagy???

Timi
Kép
vt72
 
 


Mi kókuszpólyát vettünk: car. Hiba volt. Sógornőmtől elkértem a hagyományosat, az nagyon bejött nekünk. De nincs póthuzat. KÖZBEN ESZEMBE JUTOTT, HOGY AZ ÉN (!!) PÓLYÁMRA VAN ANYUNÁL 2 HUZAT. HOLNAP POSTÁRA ADJA.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...az anyukák már csak ilyenek :)
Zsolti abban a bundazsákban volt télen, amiben rajtam kívül még 4 gyerek telelt már...pedig az már több mint 37 éve volt. És még pár gyereket ki tudna "szolgálni". Remélem Zsolti még egy telet kitelel benne :)
Örülök, hogy a Te anyukád is ilyen "megőrző" típus.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi, itt vagyok!!!!!!

Megjöttünk, egy kicsit később mentünk ma, elhúzódott a délelőtt! Most is majdnem 2 órát voltam ott. Először is mire találtunk nővért aki megcsinálja az közel 1/2 óra volt. Utána egy bent fekvő kismamát tettek a ctg-re, utána én ültem 1 órát, na utána én rohangáltam a szülészet, nőgyógyászat, magasföldszint között orvost keresni aki aláírja a ctg-t.
Nem nagyon akart mocorogni, a végén végre beindult, na akkor azt mondták, hogy így már jó lesz. 160-hoz volt majdnem végig közelebb, mint a 150-hez. Én egyébként jól érzem magam, csak a hasam alja fájdogált tegnap este, ma meg a derekam.
Ma tényleg lustább Lillácska alig mozog.

Szecs, tegnap dr. Váradi Zoltán volt egy idős doki, ma meg dr. Debreczeni Attila egy fiatal doki, aki nem igazán foglalkozott a ctg-vel aláírta és kész. Nagyon meg sem nézte.

Babaim, én is kölcsönkaptam a pólyát, de sokan azt mondták, hogy felesleges. A kókuszpólyával mi a baj?

Kép
judit70
 
 


Judit...sajnálom a kálváriát a kórházban. Örülök, hogy azért rendben volt minden. Akkor már csak a holnapi nap, amikor 2:1-ben lesztek...kezd izgalmas lenni a dolog :)

A pólya arra jó volt nekünk, hogy az első napokban biztosabban fogtuk Zsoltit. Meg amikor jöttek a nagyszülők villámlátogatásra, ők is pólyában foghatták meg csak a csöppséget...persze a megfelelő fertőtlenítő kézmosás után.

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit: Debreczeni dokinál született meg a barátnőm babája, akiről írtam....nem lepett meg amit leírtál, ő sem volt jobb véleménnyel róla, ide le sem merem írni, majd személyesen....
De nem is ez a legfontosabb, hanem hogy jól vagytok és ahogy Timi is írta már csak holnap 2:1-ben és megláthatod Lillácskát!!!! Szuper!! Várom az sms-t!!

Én pólyát egyik fiúnál sem használtam. Bálintnál volt ugyan, de csak abban hoztuk haza a kórházból és többet nem raktam bele. Lukácsnál már elő sem vettem. Sokat feküdtek hason, pólya pedig ugye akkor nem ok.
Lehet, hogy Petránál célszerű lenne, főleg ha a fiúk megakarják majd fogni.

üdv Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Kriszta, természetesen jelentkezek majd.
Hát, akkor erről a dokiról ennyit. Először neki mondtam, hogy miért jöttem, de félóra után rájöttem, hogy nem szólt a nővéreknek.

Timi, akkor ugye most is felvállalod majd a tájékoztatást itt a fórumon, kedden?
Azt szeretném még kérdezni, hogy a kórteremben ugye nem lehet látogatni? Most azon gondolkoztam, miután nem tudta a doki megmondani, hogy mikor császároznak, így szerintem csak este kelhetek majd fel, akkor teljesen felesleges, hogy még aznap látogatók jöjjenek? Oda nem jöhetnek be? Csak a folyosóra, igaz?

Igen, már csak 1 nap a 2:1-ben, ha minden igaz.
Holnap még átnézem a dolgaimat és megpróbálok pihenni, mert ez a hosszú hétvége erre nem volt alkalmas, pont most volt átjáróház a lakás. Olyan fáradt vagyok, hogy majd összeesek. Még ma jönnek a sógornőmék haza vidékről és beugranak, úgyhogy még a fekvés arrébb lesz. Be akarnak majd kedden jönni látogatni, ezért kérdezem, hogy van-e egyáltalán értelme.

Kép
judit70
 
 


Judit...szerintem teljesen felesleges kedden látogatóba menni Hozzád. Hiszen nem tudod biztosra, hogy hány órakor lesz a műtét, így azt sem, hogy mikor kelhetsz fel. És amikor felkelhetsz, akkor úgyis a tisztálkodással, a "normál" kórterembe való átköltözéssel és Lillácskával leszel elfoglalva. Én nem örülnék, ha ilyenkor zargatnának látogatók.

A kórterembe én úgy emlékszem, hogy az apukák mehetnek be egy órára délután. Mindenki más a folyosón látogathat csak.

Az ügyeletet természetesen vállalom, ha véletlenül nem vagyok gép előtt, Szecsnek és Ripley-nek megküldöm a hírt...szerintem valaki biztos megírja majd itt. Ők lesznek a "helyettes híradósok" :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi nagyon szépen köszönöm a látogatós felvilágosítást, illetve a híradóskodást neked is és a többieknek is!

Én is így gondoltam, hogy jobb ha nem jön senki látogatni. És amíg nem kelhetek fel, a szülőszobán vagyok? Azért kérdezem, hogy a páromnak sincs akkor sok értelme sokáig ott maradnia, nem?
Most hülye kérdés, de addig mit tud az ember csinálni? Olvasni?

Olyan rendik vagytok, hogy segítetek az eligazodásban! :-)
:oops:

Kép
judit70
 
 


Nem maradsz a szülőszobán...felkerülsz a szülészetre. Csak van ott egy olyan kórterem, ami közel van a nővérpulthoz. Azt "lábadozónak" hívják és ott vannak a császárosok "megfigyelésen".

A párodnak "csak " a szülésre érdemes ottmaradnia szerintem. Utána Te úgyis aludni fogsz az érzéstelenítőtől.

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, én szívesen helyettes-híradóskodom!
Judit, dr. Váradit csak dr. Houseként emlegetik a MÁV-ban. És nem a szaktudása miatt... Ne törődj vele, szeret feleslegesen ijesztgetni és megbántani másokat.
Az őrzőben leszel műtét után és sajnos egy darabig nem tudsz majd mozogni (olvasni sem). Ilyenkor legjobb ha alszol, bár én nagyon remegtem még vagy egy órán át. Úgy éreztem, hogy fázom, de azt mondták, hogy ez normális, a stressz és a fáradtság miatt + ahogy megy ki az érzéstelenítő. Az őrzőbe a párod is bemehet, sőt, a babát is kikérhetitek picit. Infúziót fogsz kapni. Kekszet érdemes vinni, vagy adnak felkelés előtt. Először csak az oldalra fordulás gyakorlását engedik majd. Mindenben segíteni fognak!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Őrző=lábadozó :D

KépKép
Kép
szecs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?