Új privát üzeneted érkezett!

Keny, jó fej Kornélka, hogy megtisztelt:) Ez nálunk is gyakori volt és igen messzire el tudnak hordani:)) Gratula a 4 kg-hoz, ügyi vagy!

Jaj, már reggel óta akartam írni, hogy Rani: Boldog hófordulót Milánkának!!!! Éljen a kis féléves!!!

Angel, de jó, hogy jobban vagy! Reméljük, hogy nem kapja el a nagypapa. Jó hír, hogy már Makilány és te sem kapjátok el soha többé, örökké védettek lettetek. Ugye ez így van?

Nani, kíváncsi vagyok nagyon kisfiú vagy kislány az albérlőd!

Lili, esetleg próbáld meg puha plüss csörgős játékokkal. A fejbevágás még most is játszik nálunk is.

Amikor meséltétek, hogy a fogzás nehéz a babának és sokat hisztizik, azt hittem, hogy ez csak költői túlzás. Hát most megtapasztalhattam, hogy nem az. Egész nap sírás van és nem segít semmi. Úgy sajnálom már szegény Dorkát! Jön a második foga is.
Vendég
 


Keny!
Van olyan baba, amelyik így "vedlik". nekem az ikrek a kórházban hámlottak brutálisan, néhány nap, és elmúlik. A fürdetőkrémet használhatod testápolónak, nekünk sokat segített.
vovanda
 
 


Drága Baba és FanniApu :D
Gyönyörűséges a kislányotok, szívből gratulálok!
És hihetetlenül boldog vagyok, hogy hívtál Baba, nagy-nagy köszönet érte! Már úgy izgultam értetek :roll:
Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Sziasztok!
Ilyenkor Baba szokott ide írni, úgy hiányzik! Mi lehet velük?

Olyan vihar volt itt, hogy komolyan nagyon féltem. Éjféltől 3 óráig fent voltam és rettegtem. Ide a ház elé is becsapott, szerencsére tűz nem lett. Szerencsére Dorka simán aludt végig. :)
A legnagyobb villámlásban és szélviharban, olyan mennydörgések közepette, hogy majdnem becsináltam: hirtelen a sötétben világítani és csilingelni kezdett a telefonom. Na akkor diszkréten felsikoltottam. Pedig csak az Uniqa vihar előrejelzési sms-e volt. Ma persze már röhögök az egészen:)))
Ja és persze várom a szomszédok feljelentéseit, mert a kutyáim végig ugatták az egész vihart, szerintem senki sem tudott aludni a környéken.
Vendég
 


duplán ment el a hsz
Vendég
 


Twist!
Itt is brutál volt, a faasztalt(!!) felemelte és arrébb tette :shock: :shock: :shock:

Angyalom!

Örülök hogy túl vagytok rajta :roll:
Sajnálom, hogy gond a járás, Dévényezni fogtok rá?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Adnátok tanácsot?

Ma vagyok ET+5.napon. A 4. emeleten lakunk, és félek lépcsőzni, nehogy "baj" legyen. Ma reggel már óvatosan lesétáltam a kutyával. Már megőrülök itthon!!!!

Köszi nektek előre is!
candi75
Dunaújváros
 
 


Itt "csak" szolid vihar volt, a szél fújt, de nem volt vészes.

Candi!
Ha meg akart tapadni, akkor már ott van. Nyugodtan leviheted a kutyát. Én nem is nagyon tudtam feküdni, a nagyot hoztam-vittem bölcsibe, kicsit visszafogottan, de csináltam a dolgom, nehezet nem emeltem, de kb. ennyi volt az összes óvintézkedés.
vovanda
 
 


Köszi!
Én sem vagyok az az otthonülő típus!
Hozzá vagyok szokva a kutyával legalább 3-szori sétához!
Persze ez most leredukálódott.
A cél érdekében mindent!
candi75
Dunaújváros
 
 


Candi nekem kifejezetten azt javasolta a doktornő, hogy naponta 1 órát sétáljak, mert kell a jó vérkeringés a méhemnek (igaza is lett):) Tehát szerintem is nyugodtan sétálhatsz a kutyikkal és lépcsőzhetsz is.
Vendég
 


candi75 írta:Sziasztok!

Adnátok tanácsot?

Ma vagyok ET+5.napon. A 4. emeleten lakunk, és félek lépcsőzni, nehogy "baj" legyen. Ma reggel már óvatosan lesétáltam a kutyával. Már megőrülök itthon!!!!

Köszi nektek előre is!

nagyon sok európai protokollban nincs benne az a fajta pihenés, ami itthon jellemző - rendszeresen 2 hét táppénz -, és semmivel sem jobbak az eredmények, tehát nem ezen múlik.
Nyugodtan csináld azt, amit amúgy is szoktál. Hasizmot ajánlott kímélni - tehát hasizomgyarkolatot és nagyon nehezet ne emelj -, de ezen túl bármit szabad.
Anno nekem már megvolt a 2 db 2 éves fiam, mikor Lilivel terhes lettem, konkrétan még az emelést sem tudtam betartani, hisz ők ott voltak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Babával beszéltem tegnap telefonon, jól vannak. Vasárnap vagy hétfőn jön haza. Császáros szülés volt, a doki nem akart kockáztatni.

Nálunk is oltári vihar volt. Éjjel kirohantam beengedni a kutyát, veszettül meg volt ijedve. A teakfa széket nálunk is felborította szél. Eszti végigaludta az egészet. :lol: Én is megijedtem, mert a préri szélén lakunk, és minden villámláskor az egész dombot bevilágítja a vihar, rémesen közel vannak ilyenkor a felhők. Tiszta Twister. A hangzavarról nem is beszélve... :oops:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Kismamik hogy vagytok?

Van most táblázat,hogy ki hol tart?Bols,te vagy a következő?Sannah,Nani?És ki van még?

Rani,boldog félévest :wink:

Lois,na,sikerült bekötni?Mi a neve az ülésnek?
Vendég
 


Jó reggelt CSajok!

Bols, nemsoká itt az idő!Jön Peti. :wink:

Angel, örülök, hogy elment a bárány.

Vihar: erre jó a panelház, védve érzem magam. :lol:

Tegnap a Margitszigeten "RobinHood"-oztunk. Klassz a csillagos ég alatt színházazni. Jó sokan voltunk, majdnem teltház.

18+3
nani72
 
 


Nani: szuper lehetett, tegnap tényleg jó idő volt, kellemes szabadtéri program lehetett:)

Nyulasz, ikerbabócát már felállnak, járnak? Hol tartanak?
Tudnak már pl. hamburgert, vagy húst krumplival enni? Azért kérdem, mert kíváncsi vagyok, hogy Dorkának majd miket lenne jó tudnia egyévesen. Mi a cél?
Vendég
 


Ja, és a legfontosabbat nem is írom :oops:
Szerintem tegnap megmozdult a Kisemberem.
Érzem azt a bizonyos buborékolást a pocakban. :wink:
Jó nagyon.
nani72
 
 


Nani, gratula a buborékokhoz! :lol:

Twist, tegnap Eszti sült csirkét evett tepsis krumplival. Desszertnek meg epres joghurtot. Kapaszkodva feláll, oldalaz a bútorok mellett, és ha kinyújtom felé a kezem, akkor odatotyog egyedül. Ez persze csak pár lépést jelent, de akkor is egyedül tud menni. Magától még nem áll két lábra, és nem kezd el járni kapaszkodás nélkül.

skrisz72
 
 


Köszönöm a válaszokat, a bátorítást!
Rendik vagytok!
candi75
Dunaújváros
 
 


Skrisz!
Izzítsd be a futócipődet! :D és pakolj el mindent, amit épségben akarsz látni, reszkess világ, Eszti beindult! :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, igen én vagyok a következő :shock: , de még 2in1.

Nani, gratula, olyan jóóóóóóóóó érzés! Hamarosan nekem megszűnik sajna, én nagyon élveztem a mocorgást. (Még most is, pedig sokat feszeng, alig fér már.)

Angel. bárány nem kimélt Téged sem :twisted: .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Skrisz, olyan jó lehet, hogy már ilyen igazi felnőtt kajákat is lehet adni Esztinek!:)
A járkálásról mindig az jut eszembe, amit írtál, hogy oson a járókában, úgy jobban látja a tévét:)))) Nagyon édi lehet!

Mi ma kemény, sírós napon vagyunk túl, de estére kijött Dorka második fogacskája is. Az ujjammal már éreztem.
Remélem, hogy holnap már vidám napunk lesz.

Bols, te hogy bírtad a mai fülledt kánikulát? Feküldtél, vagy tudtál tenni-venni? Nagy pocival nehéz lehet.
Vendég
 


Bols,akkor jól gondoltam :D Hűha,vajon mikor jön?10 nap,hát nemsokára babázol :D

Nani,éljen a mocorgás :D olyan jó,persze majd lesz,amikor hólyagon rúg,hogy majd bepisilsz,és a bordáid kezdi taposni,hogy levegőt is elég venni,de akkor is ezek csodás dolgok :D

Twist,éljen az újabb fogacska :D
Még mi sem vagyunk önjárók,kapaszkodva már villámgyorsan,meg sokszor álldogál Noémi egymagában,de amikor elindulna,akkor elveszti még az egyensúlyát,így marad a mászás.Mondjuk kapaszkodás nélkül fel bír állni,meg a bébitaxi hátulját fogva tolja,és szépen lépeget.
Sajnos a darabos kajákkal nem igazán haladunk.Vagy öklendeznek tőle,vagy rögtön tolják ki a nyelvükkel...pedig róbálkozom folyamatosan.Egyetlen dolog amit szépen harapnak,rágnak és le is nyelnek,az a pilóta piskótatallérja :oops: mondjuk erre véletlen jöttünk rá,nagypapa ette,és ő adott nekik.Én a tejszelettel próbálkoztam,de Bazsinak csak a krám kell belőle,a többit kiköpi,Noémi megeszi úgy-ahogy.De a kifli,keksz,babapiskóta,kenyér,ezekből max 1-2 harapás,ha nagyobb sikerül,akkor a földön landol,mert kiköpik.

Skrisz,de jó nektek,én is azt hittem,hogy ilyenkorra nem kell mixerelni a kaját.De még a villával összetört se nagyon megy nekik,öklendezés a vége.
Te hogy adod?Pici falatkákat a szásába,vagy kanállal,vagy hogy képzeljem el a csírkét meg a krumplit?
Vendég
 


Nyulasz, nagyon ügyik a babucik!
Skrisz engem is érdekel, hogy adod Esztikének a kajcsit.

Két fogacskánál már kellenek darabosabb ételek? Még nem merném azért...

Babáék lehet, hogy már otthon vannak? Hétfő van.
Vendég
 


Sziasztok!

Twist,igazából nem is a fogak számán múlik,hogy mikórtól adod,mert az ínyükkel is tudnak rágni.A bébikajáknál 8 hóstól vanak darabosabbak,viszont mi kb 7 hós koruktól adtunk a kezükbe kenyérhéjat,kiflit,hogy szokják...csak sajna ugyanott tartunk,még szokják :lol:
Persze van aki hamarabb is ad :roll:
Vendég
 


Ja,babakekszeken meg 6 hótól van írva.
Vendég
 


Sziasztok!

Még 2in1, Peti jól viseli a frontokat, viharokat. Anyája is egész jól bírja, főzök, mosok, teszek-veszek, csak éjszaka nem tudok aludni 2-3 óránál többet. Nem tudom miért van (nem járok wc-re, enni és inni sem), csak olvasok vagy tv-t nézek. :?

Twist, gratu a 2. fogacskához!

Babáékról újabb hír? (hétfő van!)

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


összes kölköm beteg, Balu hány, az ikrek fosnak (pardon). A csütörtöki utazásunknak alighanem annyi. :?
vovanda
 
 


Lányok most csak gyor kukk!

Köszönöm a fél éves köszöntéseket!
El se hiszem, hogy tényleg már fél éves.

Twist Dorkának add a homeós bogyót én pici vízbe kb egy kanálkába oldom fel és úgy adom neki napi 2X5 golyócskát!!!
Szerintem valamiít segíthet!!!

Keresztelő ügybe még sajna nincs semmi nem érem el az atyát! :roll:
Kinéztem két teresztelő ruhát az egyik babás angyalos a másik igazi pasis csak az a baj hogy nins belőlle 74-es!
Itt a két ruhácska!
(na az angyalos apa szerint olyan mint egy kiskukta :lol: )

Kép kiskukta

Kép kispasi

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Baba???????

Raniko,
Boldog fél évet Milánnak!! Én a másodikra szavazok. :lol: Nagyon vagány!!!! Lehet, hogy addig még lesz belőle 74-es. :wink:

Lois,
Én is csak 4 hós kor után terveztem adni neki a gyümölcsöt, csak szeretem jó előre látni a dolgokat. Apa szerint ha lehetne már azt is kideríteném miből fog diplomázni.
:lol: :lol: És igaza van. :lol: :lol:

Vanda,
jobbulást a gyerkőcöknek.

Bols,
kitartás, már tényleg a végénél tartotok, és a frontok jönnek-mennek....... :lol:

Nani,
könnybe szaladt a szemem a mocorgás miatt. :lol: Én már alig várom, hogy ismét pocakos legyek. Jövőre teszünk róla. :lol:

Twist,
gratula Dorka 2. fogacskájához. Nálunk most kezdődött azt hiszem. Folyamatosan folyik Domi nyála, van mikor át kell öltöztetnem, a keze a szájában és nyűgös. Vettünk neki dologélt. Remélem az segít. :?

Keny??

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili igen nekem is a második jön be az Brendonos és a honlapon csak 84-es től van sajna! :(
Köszönöm a köszöntést!

Dominak próbáljátok ki a Dentinoxot is abba van fájdalomcsillapító de az is nagyon jó!
Persze azt naponta max 2 szer lehet használni én este szoktam!
Na és a homeós bogyó is jó!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Boldog Boldog fél évet Milánnak!!!Annyira kis cukorfalatka ezeken a fotókon!!!

Vanda!
Jobbulást nektek!!

Twist!
Fogacska :P :P :P Dorcika a kis vámpír hihi!!

Bols!
Rajtatok a topik szeme, Peti baba gyere ki!!!!Hajrááááá

Nani!
Megmozdult a kis Drágád, jajj milyen jóóóóó is volt....élvezd minden percét, figyeld Őt!

Lili!
Domikád már fogzik, hüüü jó hamar nyomja!Nyügioldó puszik neki!

Mi jól vagyunk, még mindig a Balcsin.Kornél elég nyügös, de nem is csoda olyan frontok vannak az elöbb leszakadt az ég, dörgött villámlott, most meg 100 ágra süt a nap.
Tejcim kicsit megcsappant ezért volt is para, de aztán újra beindult.
Babukám az elmúlt 7-en 330grammot hízott:)A napi tej adag 700gramm körül van :shock:
Kornél felfedezte a kezét pénteken egy óráig azt nézegette, és a hinta fölötti tehenekre is rácuppant:)Fürdeni pedig nagyon szeretünk ám!

Krisz!
Esztikéd milyen ügyes, mindjárt szaladgál!!!Te meg utána:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist, a rágás szerintem gyerekfüggő. Dokinő szerint 4-6 fog után kell elkezdeni a darabosat: nem turmixolsz, csak villával töröd. Rágcsika mehet a kezébe. Enyémek sose öklendeztek és nem fuldokoltak, kiflit, kenyérhéjat szopogatták, jó a fogzásra is. Kirus 2 foggal úgy rágott, mint a dédnagyanyám az almafa alatt, Kisnorbi meg 4-gyel se akart enni, most is inkább a leveseket szereti, a másodikból betöm 1-2 falatot, aztán neki mindig sürgős dolga van. A vasárnapi húslevesből is lehet a kezébe adni ebéd után egybezöldséget, aztán megnézni, hogy eszi-e.

Mi 15 hósan indultunk el, akkor viszont végleg.

Rani, nekem is a 2. tetszik.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Most biztos meg fogtok kövezni, de nekem a halálom, amikor kicsi gyerekre (akár 5-6évsre is) öltönyt adnak... :oops:
vovanda
 
 


Köszönöm a szavazatokat!!

Keny ezeken a képeken nem Milán van!
Csak a ruhák miatt tettem be őket!
Azért köszi! :lol: :wink:

Vanda miért köveznénk meg!
Én is így voltam vele főleg azok nem tetszenek amik fényes anyagból vannak!
Na attól kész vagyok!
Valahol úgy érzem így olyan mint egy kis férfi és ez még korai, de ez a világos színű szerelés olyan jól állna ennek a kis büdösnek!
Szürkébe is láttan na azt már nem adnám rá!

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda!
huhh, én sem bírom, bocs Rani :oops:
Két hete voltunk egy esküvőn, egy kétévesre hófehér szmokingot adtak :shock: Dögmeleg volt ráadásul. Aztán belemászott a homokozóba majd lehányta anyu szintén hófehér ruhájával együtt :roll:

Lili!
Az úgy oké, akkor nem szóltam :wink:

Nyuszi!

A rágás szerintem is egyéni dolog, Zétény 6 foggal úgy eszik hónapok óta mintha 20 lenne neki. Jött magától. Mindent megrág és nem kis falatokkal, hanem teljesen normális méretűeket. Ma reggelire kenyeret evett fasírttal mag paradicsomot de nem egyenként, hanem a háromból összerakott falatokat kell a szájába dugdosnom. Én elég hamar elkezdtem a kezébe adni rágni-valókat (babkekszet, bulátát, kölesgolyót, kenyeret), kábé ahogy foga lett. De ő valahogy rá is kapott rögtön.
Autósülés :arrow: Azóta sikerült megfejteni :roll: Az új ülés Nania.

Hogy magunkról is írjak :arrow:
Zétény fut ezerrel, teljesen okés labdavezetést csinál :shock: . Ortopéd néni pöpecre ítélte a lábikóját.
Alvásügyileg totál elkényeztet, beálltunk az egyhuzamban 12 órás alvásra, és egy napközbenire délben, ami bő 2 óra, de néha megközelíti a hármat. Kajálásáról már írtam, mindent eszik amit mi, nagyon lelkesen hosszasan kajál jó sokat. Nagyon jól ki tudja már fejezni mit akar, van pár szó is, amit teljesen rendeltetésszerűen és érthetően használ.
Jól eljátszik magában, a gyerekekért odavan,kis pincsikutyaként mászkál utánuk. Labdamánia tombol.

Eldugultam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili: nálunk is gyanús volt már a 3. hónaptól kezdve, meg volt duzzadva Dorka ínye, nyálzott, sírt, már azt hittük, hogy kijönnek a fogacskák. De csak 7 hónaposan jöttek ki. Ez egyéni dolog. Akkor jöttek ki a fogacskák pont, amikor tesóm kisgyerekeinek is kijöttek, tehát ahogy a családban volt.

Lois: jó olvasni, hogy KisZé (most már NagyZé) ilyen ügyesen mozog és minden rendben vele.))) Milyen labdái vannak? Már nagy felnőtt focilabda, vagy teniszlabda, vagy közepes méret, vagy strandlabda? Mit érdemes venni a babáknak?

Rani, nekem is a második tetszik. Mi majd szeptember elején lehet hogy kapunk még egy keresztelőruhát, de lehet, hogy marad az a szépséges fehér ruci, amit Vandustól vettünk. Szerintem az tökéletes!:) (csak anyósom szeretne venni egyet Dorka babának)

Köszi a rágásos, darabos ételek hsz-eket!

Keny, ügyes vagy, hogy átmeneti tej-zavart megoldottad! Piros pont érte! És jól eszik a kisfiad, de jó! SZépen hízik, ez igen:)
Vendég
 


Twist!
Bármilyet, mindegyikért odavan. Tesóméknál nagy bőrfocit rugdos, itthon egy focilabdaméretű gumi a sláger. Lakásban könnyű gumilabdával egyelőre kevesebb kárt okoz. Teniszlabdaszerűvel rombolna szerintem. Strandlabda meg túl könnyű, nem tudja eldobni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Fotót kérünk! (ha lehet, Pizsiset, személyes kedvenc lett nálunk a kuttyotok :oops: )

Twist!
A rendes focilabda túnehéz, nekünk hagyományos gumilabdánk van, több méretben, a kicsiket az ikrek is rendesen meg tudják fogni. De van szivaccsal kitömött labdánk is, azt Dani iszonyatos élvezettel rágja. :D
vovanda
 
 


Szöcsi!
Kétfogas nagymamás rágás nagyon szemléletes :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda!
Okééééééééé :roll:
És persze jobbulást, remélem az utatok nem kapott gellert. Hova mennétek?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttünk a 3. hónapos oltásról. A rotát is megkapta. Most egy kicsit félek a láztól, mert 2 hónaposan is belázasodott.
Volt ott egy csajszi együtt voltunk a kórházban. Három nappal idősebb a kislánya Dominál. És csajok!!!!! Azt hittem rosszul leszek. Főtt krumplit, répát összeturmixol tehéntejjel, cukorral, sóval és azt adja annak a csöppségnek. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Ja és van elég tejcsije, csak már úgy gondolja, hogy ez nagyon finom.

Lois,
jaj de édes lehet KisZé a labdával. :lol: kérünk videót róla. :wink:

Krisz,
Ha Esztike beindul futhatsz te is rendesen utána. :lol:

Keny,
Szépen gyarapszik Kornél baba. :lol: A frontok sajna megviselik a babákat, és most van belőlük elég. Jó pihenést!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
No igen, a hülyeség határtalan :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda,
akkor ezt Neked :wink:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Jajdeédescukorfalatok!!!!!! És KÖSZIIIIIIIII!ajd mutogatom a pasimnak is, mindig oda van, meg vissza a képektől (az összes gyerektől, szerintem ha tehetné, egy focicsapatnyi kéne neki cserékkel és ellenféllel természetesen :D).
Nagyapámhoz mentünk volna a Dunántúlra, tuti ugrott, Balu iszonyat rosszul van, 3 Daedalonetta kúp van benne, csak alszik szegény, két kúp után még hányt. Remélem, megússzuk a kórházat, a beutaló már itt van.

Lili!
MIVAAAAN????? Ez hülye. bocsánat.
vovanda
 
 


Rani!
Jujj neharagudj!!!!!Látszik milyen holdkóros vagyok a kialvatlanságtól :shock: :shock: :shock: ,már meg sem ismerem a gyereked.... a ruhák közül én az elsőre szavaznék.

Lois!
fúúúúdearanyosak!ebből a sok alvásból én is kérek!!!!!

Lili!
Reméljük nem lesz lázatok!
Igen furcsák a nők...más meg belegebed, hogy legyen teje, és hülyére aggódja magát a gyerek egészsége miatt.

4 hetes vagyok:)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny nem semmi már 4 hetes!!
Azta, mintha most született volna!

Lili tényleg nem normális az a nőszemély!!!

Lois KisZé nagyon cuki!
Imádom a kutyus képeket! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili: még jó, hogy nyers tojást és húst nem kever bele, hogy egy kis anyag is legyen benne.))
Egyébként a nekem is ilyet javasoltak, csak én nem vagyok hajlandó adni a babámnak. "Ó, ugyan, tegyél már bele cukrot és sót és akkor jobb íze lesz, én is így csináltam." "Ó, miért nem adsz tehéntejet a babának már most?" "Kezd el a hozzátáplálását 4 hónaposan, úgy könnyebb lesz neked" Ezekre nem hallgattam :wink:

Lois, de cuki a kutyusos kép!!! 10 pont!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.16 17:08-kor.
Vendég
 


Lili: még jó, hogy nyers tojást és húst nem kever bele, hogy egy kis anyag is legyen benne.))

Lois, de cuki a kutyusos kép!!! 10 pont!
Vendég
 


Keny, nagyon ééééééééééééééééédes!

Lois, szuper a közös kép!

Rani, Milánnak boldog félévest!

Vovanda, szegény Balu, jobbulást mindegyik gyerkőcnek!

Lili, igen frontok jönnek-mennek de Petit nem zavarja. Igaz sokat mocorog (ctg adatok is alátámasztják naponta), de úgy néz ki jól érzi magát a pocakban.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Keny!
Nagyon édes!

Horror volt a mai nap. Baluban jóformán semmi nem maradt meg, Daedalonetta kúp 3 ment, plusz egy B6 injekció. Remélem, megússzuk a kórházat. :cry:
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: