Új privát üzeneted érkezett!

na. már itt is vagyok!

a méhszáj vizsgálatos hsz-eket köszönöm! nekem is fura egy picit, de végülis, ha nyílnék, annak azért lenne jele! legutóbb olyan 18 hetesen vizsgáltak, mert akkor még ugye távozott a vérömlenyből, szóval akkor full zárt voltam, és görcseim azóta sem voltak! remélem, hogy nem is lesznek, csak már a maga idejében!

nekem ezek a keményedések is olyan megfoghatatlan dolgok! nekem nem volt ilyen Benivel sem! ;)

legközelebb amúgy olyan 30 hetesen megyek, akkor már biztosan lesz vizsgálat, vagy, ha nem, akkor rákérdezek! azt tudom, hogy a 36. héten veszik le a streppto mintát, sajnos ezt sem minden rendelőben, kórházban csinálják, pedig nagyon fontos lenne!

a 7végénk megint gyorsan eltelt. tegnap is kóvályogtunk, ma apa egyedül kóvályog, szóval holnap már megint meló, de szerencsére csütörtökön szabizik, szóval csak 3 nap lesz a jövő héten dolgozós! :)

Eta, nem semmi kényeztetésben van részed! használd ki! :) aztán utána jön majd a kis poronty, akit neked kell majd kiszolgálnod, és gondolnám, hogy ez nem csak 2-3 évre szóló mandátum! :)

védőnőt én általában 6 hetente látogatom, ha bajom van, felhívom, de ugye nálunk Beni miatt is menni kell, szóval van 1-1 köztes alkalom is, amikor találkozunk, na meg persze sokat jár ide a lakóparkba, mert sok a kisbaba, akit rendszeresen látogatnia kell, ilyenkor is összefutunk! nagy szerencsém van vele, mert igazán rendes! :)

kedden 12-re megyünk amúgy Benivel a 2 éves státuszra a dokinénihez, kíváncsi leszek, hogy mekkora lett a gyerekem! :)

Rodi, lejött a hanganyag, mp3, ha az jó, vagy van egy színházi felvétel is, szóval az dvd-re menne. vagy akár mind a kettőt tudom küldeni! :) priviben dobsz címet, hasonlókat?

Telokin, hogy viseled az anyóssal megspékelt 7végét? :roll:

na. apa lassan jön, kaja már félig készen van! megyek, lezuhizom gyorsban, mert ezt a meleget, fülledt időt egyszerűen nem bírom elviselni! :( vége lehetne már! ... igazi vénasszonyok nyarát akarok!!! :)

sophie27
 
 


Sophie!

Nagyon szépen köszönöm neked!
Dobom priviben a címet és küld el, hogy mivel tartozom, és hogyan juttatom e hozzád az összeget!
Jaj, annyira örülök! Juhééé!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek legalább olyan jól telt a hétvége, mint nekem: ))

Szofi:
Jó dolog ha minden rendben, az tuti. Nekem a nődoki annak ellenére hogy a 28. hétben vagyok nem akart megvizsgálni.
Én kérdeztem rá és igy azért nyugodtabb vagyok, mintha nem tudnám hogy zárt a méhszáj. De ő azt mondta., hogy ha nem fáj nem is kell vizsgálni... Na ez nekem furi, de végül is valahol igaza van.

A kényeztetést kihasználtam: ) nyertem egy rizikót (tök jót társasoztunk), úgyhogy feltöltődve várom a jövő hetet.

DORKA:
Hogy bírod az otthonlétet? csillog villog minden kéró? mi volt csütörtökön a dokinál?
Ha t.bányán jársz szólj, és talizunk ok???

Indulunk lassan haza, úgyhogy mindenkinek jó éjt: )

Pusz: Eta

Kép
Kép
eta
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy kérdés:
Van köztetek valaki aki parlagfűallergiában szenved??????? Nálam sajnos előjött... mondjuk még nem annyira brutális módon ahogy szokott, de azért félek, hogy mi van ha bedurvul... Csak orrspray-vel tudnék létezni...
(olvastam arról, hogy terhesség alatt enyhülhetnek a tünetek... van valamelyikőtöknek ezzel kapcsolatban tapasztalata????)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Lányok!

Eta,
mert megérdemled!!! :D :D :D

Eldőlt, nem utazom jövő héten.
Nem éri meg a kockázatot. Tegnap 5-en barátok töltöttük a napot, egy másik baráti futó páros + még egy lány.
A két fiú elment hosszú edzésre, a 3 lány egyedül maradt, főzőcskéztünk és nekem beugrott az isteni szikra, hogy mivel az egyik lány jelenleg munkanélküli, mehetne helyettem, megfinanszírozzuk és kész.
Ő ezt nagy megtiszteltetésnek vette, de az álláskeresés miatt nem mer menni, és igaza van.
De neki jutott eszébe, hogy a fiút is megkérdezzük ha visszaérnek.
Így előtte a barátnőjétől kérdeztem meg, hogy elengedné-e apával több mint egy hétre, és persze.
Amikor hazajöttek, kaja közben neki szegeztem a kérdést és simán igent mondott, mert kötetlen munkabeosztása van, a maga ura.
Így egy óriási teherrel és stresszel kevesebb.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok

Macs ha tudsz olvasni minket: sajnálom hogy be kellett vonulnotok a kórházba de ott legalább tényleg jó kezekbe vagytok. nem semmi hogy megint mást mondtak a nemére. akkor mégis vegyespáros :D nagyon cukik a babák a képeken

Dorka édesek lehetettek a pici babák én is nagyon szeretem nézegetni őket. tényleg lányok ti nem vagytok kiváncsiak a babóra? én már olyan sokat gondolok rá milyen lesz vajon. A tanfolyam vállalkozónőknek szól illetve olyanoknak akik terveznek vállalkozást. én az utóbbiak közé tartozom. szupik lehetnek a cuccok

Henne nagyon jók ezek a képek a kisfiadról olyan tündéri rajtuk. te is szép vagy és a ruha is nagyon klassz

Ebba hát megértem hogy nem örültél a viharnak. a hétvégén is hatalmas esők voltak tényleg megőrült az időjárás. neked is nagyon csini a hasad

Lucuzs jó hogy minden rendben veletek

Rabbe sajnálom az álmatlanságot szombaton én is fent kukorékoltam egész hajnalban. de aztán 7-10ig tudtam még aludni egyet. esetleg próbálkozz valami gyógyteával de nem tudom mit lehet ilyenkor inni. védőnő biztosan tud segiteni

Eclipse tényleg nem látszik a 15 év korkülönbség, helyesek vagytok összeilletek. párod igazi futós kinézetű srác :) amúgy minden okés elmúltak a rosszullétek?

Aranyoska örülök hogy jobban vagy és hogy el tudtál menni balcsira. vigyázz azért nagyon magadra

Rodi Kitti lak nagyon csini :)

Bedoha irigy a tengerpartért. szép lehet ott kint. fotókat kérünk :)

Hajni te is pihizz azért ha igy fáj a pocakod. sajna én is túl nagy overált vettem rájöttem hogy az pont nyáron lesz jó. megpróbálom majd becserélni vagy ha más nem elpasszolom

Viko elhiszem hogy izgulsz de remélem tényleg úgy van ahogy a lányok mondják és nem olyan nagy gond ez, kinövi a baba. képek szépségesek

Tatjana sajnálom a rossz hireket remélem rendeződik minden

Telokin de jó hogy kipróbáltátok a mosható pelust. én is egyre jobban elhatározom magam :) használtok papirbetétet? ezek lebomló anyagból vannak és egyszerűbb kiszedni a pelust

Eta nekem éjszaka szokott zsibbadni a kezem gondolom ráfekszem. kérdezz rá esetleg a védőnőnél v dokinál mit lehet vele csinálni

Ancsa szuper hogy ennyi mindent beszereztetek ügyesek vagytok

Csillag Gergőről nagyon jó a kép csodaszép pofija van

Zsófi nem semmi milyen szégyellős a babád. azért hamarosan csak meg tudod fiú vagy lány :) annyira helyes kisfiatok van. az én dokim nem csinál mindig manuális vizsgálatot, de múltkor megnézett mert mondtam hogy elég sokat keményedek. szerencsére zárt, kalciumot és magnéziumot ajánlott rá

Rólunk: mi kedden voltunk dokinál minden rendben a babóval. megnézte most is 4d-n de egyre szégyellősebb a kicsi lány most még a köldökzsinór is betakart. csinált azért egy jó képet majd felrakom

pénteken elutaztunk anyósékhoz most is itt vagyunk mert férjem szabin van. ma megyünk vissza. jaj megint sokat ettem itt annyira nem tudok ellenállni a kajáknak. :( pedig nem is esik jól olyankor úgy feszül a hasam. de ma már vissza fogom magam mert nem akarok annyi plusz felesleges kilót. nálam is megvan a 8-9 kiló már, ami egyébként nagyjából az átlag. de most már tényleg oda akarok figyelni ebben az utolsó pár hónapban

Kép
vayacon
 
 


Telokin azt akartam irni: úgy egyszerűbb kiszedni a kakit

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Eclipse! Jó, hogy megoldódott a kérdés, és bárhogy is, de a lényeg, hogy nincs több teher, és stressz!!!

puszillak!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Helló Kismamik!

Mindenkinek köszönöm a képdicsérteket! :oops: :wink:

Eclipse- Hogy vagy??Rosszullétek remélem elhúztak a francba :wink: Nagyon örülök, hogy ilyen jól megoldódott ez az utazás kérdés :D :D Lesz aki "vigyázzon" a párodra :D

Ebba- Ti építkeztek??Átalakítjátok a házat???Ez valahogy elkerülte a figyelmemet :wink: Hát nagyon sok türelmet és kitartást neked, azért az még kisbaba nélkül sem egyszerű!!Le a kalappal :wink:

Tatjana- Nézz körül a Vaterán meg a Teszveszen is, én is ott találtam ezt a lányt, akitől megvettem a kocsit, mert a miénk is használt :D Viszont fele annyiból megúszod, mintha boltban vennéd :wink: Örülök azért, hogy rendesen fogod kapni a pénzt!!!! :D A végén minden jól alakul :D

Sophie- Nekem is pont ennyinek mérték Lilit az előzőt héten ( 800 grammosnak :D ). Nagyon szépek vagytok a képeken, Beni egy igazi kis szívtipró :D A torta is mesés, nagyon jó lehetett a szülinap!!! :wink: Gratula a jó cuki eredményhez!!!Én csütörtökön megyek :?

Szissz- Nekem a barátnőmék laktak arra felé ( Etele téren egész pontosan). Közlekedésileg is szuper az a környék :D És mekkora a lakás??

Rodi- Tényleg most már nem kell feküdnöd ugye???" Csak " kímélni magadat??

Aranyos-????

Csillag- A turik nekem is bejönnek, de itt kint csak egy ilyet tudpok sajnos, az sem turi, de használtuhás....Nagyon szuper cuccok vannak, bár én teszvesz függő vagyok :D Annyi mindent vettem már onnan és még sosem csalódtam szerencsére, kopp-kopp-kopp :D

Telokin- Kitartás a fogfájás miatt :!: Megérkezett Anyós?

Eta- Hogy sikerült a grillezés, nyaralás a Balcsin???? :D Na akkor nálatok még nagyobb az öröm a lány unoka miatt :D Nálunk is eddig csak 2 fiú volt, most érkezik az első lány :D

Eta, Lucuzs- Annyira cukik vagytok a babakocsival kapcsolatban, köszönöm :D :D :D Én is valahogy a magaménak érzem az első perctől kezdve :D :D :D

Dorka-???

Vaya- Én is folyamatosan azon agyalok, hogy hogy fog kinézni a kisbabánk, kire fog hasonlítani, lesz-e haja, milyen baba lesz, nyugodt vagy hisztis :D Már nagyon szeretném a kezemben tartani, de valahol pedig azt is akarom, hogy bent maradjon, mert annyira élvezem ezt az állapotot, hogy itt van a pocakomban, azt sem akarom, hogy ez véget érjen :oops: :D Jó hülye vagyok, mi??? :D

Nálunk a szombat nagyon mozgalmasan telt, voltunk mindenfelé shoppingolni, aztán a baba szobát csinálgattuk, Csabi füvet nyírt, este vendégeink voltak.....Aztán vasárnap már pihengettünk is kicsit, dvd-ztünk, fetrengtünk :wink: Ma meg lakást pakolok, elkéne menni a Lidl-be, mert husi van akcióban.....Főzni kéne.....Hát nagyjából ennyi :D

Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Csillag: nekem minden más (por, nap, narancs, tojás....) allergiám van, a por az utóbbi időben nagyon eldurvult, mert a munkahelyen padlószőnyeg van. De most még annyira nem jött elő... de én ezt nem tudtam, hogy akár a terhességtől is lehet, hogy enyhül.

Eclipse: érződik az írásodból, hogy megkönnyebbültél, hogy sikerült megoldanod az utat. De remélem amúgy már jobban vagy!
(Még múlt héten írtad, hogy mész szülésfelkészítőre és én kérdeztem tőled, hogy ez az Istvánban lesz-e, gondolom elsiklottál az írásom felett.... légyszi írd meg, mert nem szeretnék lemaradni róla, de a kórházban nincs semmi kiírva róla. Köszi)

Vayacon: örülök, hogy minden rendeben a Babókával :) Nekünk 4D majd csak jövőhéten lesz, de nagyon remélem, hogy majd akkor tutira látni fogjuk, hogy tényleg kislányka-e. :) (a lányok olyan kis szégyellősek)
Mosható pelussal kapcsolatban nincsen tapasztalatom, de én biztosan azt fogok használni. El is mentünk az eladó csajhoz és mindenről kikérdezgettem. A papírbetét lebomló papír, tehát kakival együtt be a wc-be és ennyi, de pl. ha csak pisis, akkor állítólag ki lehet a pelusokkal 2-3-szor mosni, így többször fel lehet használni. Anyatejes kakinál egy kicsit necces a használata, mert az még folyós és nem nagyon vagy lassan engedi át a dolgokat, így van a mikor kifolyik. De én is mindenképpen ki akarom próbálni akkor is, mert a pelusból kimosni a kakit nehezebb.... Majd meglátom.
Amúgy köszi, a kedvem már jobb, mert megtudtam, hogy mindent ugyanúgy fogok kapni, mintha nem menne tönkre a cég. :)

Szisszka: jaj, az is nagyon jó környék. Ismerősöm lakik ott. Egyetlen hátránya, vagyis az ismerősnél, hogy távfűtésesek a lakások, de arra meg lehet valami támogatást kérni gyerekeseknek, a 11. kerület ilyet szokott adni.

Gyancsi: babakocsi megoldódott :) mindjárt le is írom! Örülök, hogy neked is ilyen jól telt a hétvégéd!

Jaj, lányok, én most olyan boldog vagyok! Kinéztünk egy babakocsit, ami nagyon megfelelne az elvárásainknak (nehéz terep+lépcső+min. 2 gyereknél szeretnénk használni), de a Brendonban 98e volt :( , ennyi pénzt meg nem akartunk rákölteni. A használttól meg nagyon tartottunk, hogy az tényleg kibírna-e még 2 babát. De pénteken Pancsi meghirdetett itt egyet, ami tényleg alig használt és megkaptuk 30e-ért :D . Imádom, nagyon jó babakocsi! :D
Mostmár csak tényleg az apróságok hiányoznak (körömvágó, orrszívó, stb....), meg a pelenka :)

Na, dolgozok is egy kicsit :(, sajna egyedül vagyok, mert a kollégám szabin van, még jó, hogy csak 4 napot kell dolgozni :)

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Csillag: nekem is van allergiám,a legrosszabb a porra, de kutya,macska+még egy pár dolog,nálam sajna rosszabbodott az allergia,semmit nem használok,orrspray semmire sem jó,vhogy túlélem


Anyós itt volt,tegnap este ment haza.Persze mindenbe burkoltan beleszólt,amit én odaraktam ő elvett,ááá már kényszerítem magam arra hogy nem foglalkozom vele,borzasztó

vayacon: még nem használtam a lebomló papírt,de tudok róla hogy van,készülök beszerezni,nekem eddig beváltak a pelusok,most csak 3 darab van de a köv.bababörzén veszek még,sőt foltokat is ki tudtam belőle szedni erőlködés nélkül,mondjuk tegnap elaludt délután benne a Virág és egy kicsit átázott mert már nem bírta ki a 4 és fél órát,tapasztalatom szerint 3 max 3 és felet bír ki,de attól függ mennyit iszik,ja és így csak napi két eldobhatót használtam el,szerintem nálunk főleg a kisöcsi miatt is megéri

Képzeljétek fiú névben még mindig semmi.Nekem tetszik az Ármin,Levente,Róbert.Végre megegyeztünk hogy legyen akkor Ármin erre jön anyós és mindenféle hülyeséget el kezdett itt mondani:hogy nem passzol a vezetéknévhez,nem szép....ja meg a Viárg elég nyügi a foga miatt amikor nyűgösködött ő egyből:Úristen

Kép
Kép
telokin
 
 


Telokin: nem irigyellek anyós miatt.... szerencsére enyém jó távol van és utál utazni :) Úgyhogy szerintem sokat nem fogom látni.
Pelusból foltokat mivel szeded ki? Vagy csak simán a mosással? És mivel mosod? Olvastam valamelyik fórumon, hogy egy idő után bekeményednek a pelenkák és akkor érdemes szárítógépbe rakni, mert attól milyen puha lesz, de nekem nincsen olyanon, meg nem is hiszem, hogy a közeljövőben lenne.... Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de mostanában csak a babakocsi és a pelenka foglalkoztat... (babakocsi már nem :) ).
Szerintem szép az Ármin név, ne hallgass anyósra, majd megszokja. Nekik még furcsák ezek a nevek. Az enyém állandóan azt akarja, hogy a mi kislányunk Anikó legyen, mert neki az a név nagyon tetszik. Elnézést, akit esetleg így hívnak, de nekem meg nagyon nem tetszik.

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Telokin,
francba az anyós beleszólásával... :evil:
Az enyémmel most teljesen okés a viszony, de előtte fél évig nem beszéltünk, és hát persze a jövőben is változhat a dolog sajnos. De most jó.

Tatjana,
elnézést kérek, totál feledékeny meg figyelmetlen vagyok.
Nem az Istvánba megyek, hanem privátba a dúlámhoz a párommal együtt, aki bár nem lesz ott a szülésnél. Meg a szoptatásról is lesz egy külön nap.
Ha bármikor megyek bármiért az Istvánba, szólni fogok előre!

Köszönöm mindenkinek, a közérzetem nagyon jó, minden a rendes kerékvágásban halad! :D Átmeneti volt a rosszullét, 2 nap + 2 nap regenerálódás, de már a múlté.

Lucuzs,
ti is elmúltatok már 28 hetesek, hogy telik az idő... :D
Mi meg holnap leszünk 30 hetesek, fel sem tudom fogni :shock: :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok, végre a végére értem… áááá… :shock: Nem volt jó a gépem, meg közben Balatonoztunk is kicsit!
Örülök, h. hellyel-közzel mindenki jól van… és akkor néhány reagálás:

Bedoha, üdv. én is!!! Nagyon szépek vagytok a fotón!!!! És Olivér is nagyon édes! :D

Vaya, jólvanna, annyira nem vagyok borzalmas tényleg! :lol:
Sógornőd miket mondott, ha szabad kérdezni? Olykor nagyon tapintatlanok tudnak lenni az emberek, sajna :(
Milyen tanfolyam lenne?
Jajj látom, jól van Noni-baba, képet kérünk!!!!

Dorka, annyira tetszik nekem is ez a bébihinta… jó lenne, ha valaki meglepne vele minket :)
Én nem eszem túl sokat… kb. mint eddig, bár még nincs vége, rámtörhet az éhezés!
Na viszont most baromi éhes vagyok, csak ezt már szerettem volna befejezni...

Andabella, nagyon édes Eszti-baba! Gratula a puncishoz! :D

Rodi, nagyon szép babakocsi!!! Most már nekünk is lassan be kellene szereznünk! Ja és a pocid is helyes! :D

Henne, a mi picink is így görbítette a száját végig… olyan édes!
Csini vagy! :wink:

Eclipse, agyérgörcs? Ez nem hangzik vmi jól :shock: Remélem, semmi komoly gond nincs!

Vikoo, nem lehet semmi baj, ne is gondolj ilyenre! Édes nagyon a fiúcska! Egyszerűen gyönyörűűűű :D

Tatjana, sajnálom a melót… örülök, h. mindent kapsz majd, ami jár!

Sziasztok, végre a végére értem… áááá…. Nem volt jó a gépem, meg közben Balatonoztunk is kicsit!
Örülök, h. hellyel-közzel mindenki jól van… és akkor néhány reagálás:

Bedoha, üdv. én is!!! Nagyon szépek vagytok a fotón!!!! És Olivér is nagyon édes!

Vaya, jólvanna, annyira nem vagyok borzalmas tényleg!
Sógornőd miket mondott, ha szabad kérdezni? Olykor nagyon tapintatlanok tudnak lenni az emberek, sajna
Milyen tanfolyam lenne?

Dorka, annyira tetszik nekem is ez a bébihinta… jó lenne, ha valaki meglepne vele minket
Én nem eszem túl sokat… kb. mint eddig, bár még nincs vége, rámtörhet az éhezés!

Andabella, nagyon édes Eszti-baba! Gratula a puncishoz!

Rodi, nagyon szép babakocsi!!! Most már nekünk is lassan be kellene szereznünk! Ja és a pocid is helyes!

Henne, a mi picink is így görbítette a száját végig… olyan édes!
Csini vagy!

Eclipse, agyérgörcs? Ez nem hangzik vmi jól

Vikoo, nem lehet semmi baj, ne is gondolj ilyenre! Édes nagyon a fiúcska!

Tatjana, sajnálom a melót… örülök, h. mindent kapsz majd, ami jár!

Sophie, nagyon cuki torta… tudnék most enni belőle és a kisfiad is aranyos, ahogy áhitattal nézi a tűzijátékot!

Macs, sokat gondolok rád, ahogy írtam a másikban is… ha tudsz, üzenj mindig!

Velünk: elvileg minden okés, bár holnap újabb vérkép labor... fosok kicsit, de ez van :roll:
Szerdán jön védőnéni, h. átbeszéljük a dolgokat: szülés, kelengye, stb... mi még nagyon le vagyunk maradva ilyen téren :oops:
Csüt-ön pedig sajnát nőgyógyi, szóval nem fogok uncsizni, az tuti! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


sziasztok!

köszönöm a kép dícséreteket! :) átadom az illetékesnek! :)

Eclipse, örülök, hogy megoldódott az utazás körüli mizéria, meg, hogy már teljesen jól is vagy!!!

Rodi, a héten küldöm valamikor! okés? majd aztán megbeszéljük, hogy mi, meg hogy!

Vikoo, mi volt az uh-n?

Csillag, sajnos én elég sokmindenre allergiás vagyok! fű, fa, virág, állatszőr, stb. nekem a parlagfű az, ami mindig kijön, és nagyon durván! most is! szóval szenvedek ezerrel! úgy fáj már az orrom, hogy kész vagyok tőle! :S kálcium pezsgőtabit iszok néha, de mást nem szedek ár! ez van! remélem, hogy hamarosan véget ér ez is, bár még csak 1-2 hete kezdődött! :(

Telokin, át tudom érezni az anyósos helyzetet, és bár nálunk nagyon segítőkész, és tényleg mindent a gyerekért, de ugyanakkor elég erőszakos is, szóval, ha valamit megbeszélünk, hogy ne csináljon Beninek, itt kajára gondolok első körben, van, hogy akkor is próbálkozik, és én ettől ki vagyok bukva! más nézetei vannak, mint nekem, és a legnagyobb baj az, hogy a férjem csak elengedi a füle mellett a hülyeségeket, pedig szerintem neki kellene lerendeznie! nem nekem összevesznem vele! :( szóval nehéz! előre félek, hogy mi lesz, ha itt lesz a pici, mert persze ő már nyugdíjas, sokkal jobban ráér, mint anyukám! nehéz ügy!

Eta, manuális vizsgálatot én is így gondolom, hogy érezném, ha gond lenne, addig meg minek piszkáljon feleslegesen! baba mocorog, a szívhang hallgatás is csak azt állapítja meg, hogy élő a magzat, de azt meg ráadásul a babák sokkal jobban utálják, az uh-nál is!

Tatjanak, gratula a babakocsihoz! annyira jó érzés, amikor megtalálod álmaid kocsiját! :)

mi voltunk lent délelőtt, de nem tudom elhinni, hogy még mindig annyira éget a nap, hogy komolyan leégek! :( Benit megcsípte egy darázs a fülén, szerencsére már semmi gond nincs, kapott calcimusc-ot, meg bekentem neki fenistillel! holnap megyünk a 2 éves tanácsadásra! pont 12-re van időpontunk! királyság! :S ha ma apa eladja az autót, akkor holnap gyalogszerrel kell mennünk, és Beni 1 körül már szundizni szokott, így nagyon nagy szívás, de lehet, hogy akkor meg babakocsival megyünk, és abban aludhat hazafelé!

kitartást ebben a nagy melegben! és várom, hogy szerda legyen, mert apa csütörtökön szabin van, és megyünk a 4Dre! :lol:

sophie27
 
 


sziasztok! Majd este jövök bővebben, csak meg akartam Nektek mutizni két képet Bence szülinapi bulijáról:

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Csillag, utólag is boldog szülinapot Bencének! szupi volt a tortája! :) hol csináltattad? milyen ízű volt?

itt most szakadt le az ég. durván esett, dörgött, villámlott, bár nem bánom, mert jobb lett a levegő! :) és a fiam úgyis imád gumicsízmában flangálni, neki pont kapóra jön mindig, ha esik! :D ugyanis, ő még 39 fokban is csízmában menne a játszóra!

na. lehet, hogy mégsem volt komoly a vevő, mert eddig még nem hívták a páromat... mondjuk legalább holnap tudunk kocsival menni a tanácsadásra! :P

sophie27
 
 


Halló

Gyancsi! Hát..az úgy indult, hogy csak a gyerek szobát, meg a párom dühöngő játékszobáját :) cseréljük ki. De akkor már miért ne piszkáljuk meg a másik kettőt. Így ez 4, de az 5. fél szobába be van pakolva minden fontos dolog, ahogy az lenni szokott. És mától megint lovas táborozok, így nem is halad a munka.

Csillag! Hú, de szupi a torta. Tényleg, hol lehet ilyet csináltatni?

Tatjana! Gratulálok a kocsihoz!! :) Irigyellek, hogy már minden megvan... Bezzeg nekem. ÁÁáááá

Hajnalban megtörtént az első olyan rúgása Jankának, ami nagyon fájt. De tényleg nagyon. És Délután merészeltem a hasam fölött keresztbe tenni a a kezem, és akkor a másodikat is megkaptam.

Kép
ebba
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy rég voltam, de párom is szabin, így ritkán jutok géphez :oops:
no meg elfoglaltam magam :lol:
És akkor az ígért képek a blogomon, aki kivi rá lesse meg :-)
Tettem fel nyaralásról is és a babaszobáról is.
Egyik nap voltunk az Ázsiacenterben és 1000ft-ért árultak micimacis falmatricákat (elég nagy volt és sok db kicsi is volt rajta).... akiket érdekel érdemes ott is körülnézni... volt másfajta is (már nem emlékszem milyen, főleg lányosak(virágok, pillangók) azokat már 800-ért odaadják.

Vizsgálat: nekem a doki azt mondta feleslegesen nem vizsgál, de 24-28-32 héten már fontos :shock: aztán nem tudom milyen sürün kell majd menni. a 24 heti volt az első...
augusztus utolsó hétfőjén megyek hozzá, védőnöhöz meg csak szeptemberben, nem látom értelmét hogy sűrűbben látogassam...
Anyóstéma::: hááááát, erről már egyszer írtam.... én nem panaszkodhatom-kicsit érzelemmentes-de legalább békénhagy :-D
De ha segítségre szorulnánk(kisebb anyagi vagy amiben tudna segíteni) rájuk lehet számitani... ez azért sokat számit, bár még soha nem kértem semmit tőlük :-)
Lassan vége a nyárnak....borszasztó ez a szélsőséges időjárás... sajnálom akiknél ez problémát okoz.

Szülinaposokat: Isten éltesse sokáig!!!! :!: :!:

Én nem is vagyok tortás, de megkivántam :-D

rabbe78
 
 


Látom mindenki jól van, ez szuper… fura 7végénk volt, főleg az időjárást nézve, nem bírom a fülledt meleget!

Na ma megjártuk a kórházat, olyan szerencsénk volt, h a dokim pont bent volt, így kezében a már megírt levéllel bement a Júliához és jól át is beszélték a dolgokat, utána be is hívtak és együtt nézegették Boldi baba buksiját. Én annyira kész voltam, h mikor azt kérdezte hány éves vagyok, én köpni-nyelni nem tudtam, jól átkellett gondolnom a helyes választ. :-)
Lényeg, a lényeg, h nem talált semmi fejlődési rendellenességre utaló dolgot. Boldi vicces kedvében volt, mert folyamatosan rugdalta az Uhu fejet, ha lent pásztázott lentről kapott egy öklöst, ha a szívecskéjét nézte megajándékozta egy jól irányzott rúgással.
Megnézte a szívecskéjét, nagyon szépséges volt, nem talált semmit, majd elkezdte nézni a buksiját és ugyan nem ment visszább a tágulat, de nem is nőtt. Annyit mondott ez lehet öröklött is, még megvárjuk a fertőzések szűrésének eredményét is és reméljük, h ki is tudjuk zárni az összeset. Jah, igen, meg, h szép nagy feje van a gyereknek. :-) Hát gondoltam mi sem panaszkodhatunk. :-))) Abban maradtunk, h ha kibújik akkor még vet rá egy pillantást és ha minden rendben el is felejthetjük ezt az egészet.
1ébként néztem és olyan édes kis profilja van, megint tisztára be volt szívva az alsó ajka, remélem azért majd normálisan is tudja majd tartani a száját, mert így erősen hajaz Simpson papa profiljához. :-)

Na haragudjatok, h most nem reagálok mindenre, majd holnap kipihenten jövök. Mindenkinek további szép napot!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Jaj vikoo!! Ugy örülök hogy minden ok!!! Jó lehett azért látni a kis huncut babádat!!!
Mostmár pihenj, mert ha nem is akartál , illetve nem is mutattad, azért az idegeskedés nyomot hagy az idegeken, ki kell pihenni!! :lol:

rabbe78
 
 


Sziasztok!

Vörösmacs: sajnálom, hogy be kell feküdnöd, kitartás, minden rendben lesz!

Vikoo: Hajdú Júliáról én is csak jót tudok mondani, én is voltam nála:)amikor azt hittem down-babánk lesz, azt mondta, semmi baja sincs Eszti babának.

Rodina: remélem nem lesz gond a cukroddal, nekem is 7,6 a 2. érték, egyelőre le vagyok tiltva az édességről.

Kép
Kép
andabella
 
 


Sziasztok!

Nekunk is szuper hosszú hétvégénk volt. Egy kicsit kiruccantunk.Képeket holnap rakok fel.csak át kell raknom a számítógépre.

Holnap megyek cukor vizsgálatra.Szorítsatok!Légyszi!

KépKép
ritya
 
 


Köszönjük a torta dicsiket! Egy sima pékségben csináltatta Anyukám Bencének. (Lipóti pékség) Ők bármilyen formát megcsinálnak. mi annyit mondtunk, hogy kisautós legyen, kék színű és ha sikerül, akkor bogárhátú formára hasonlítson. szerintem egész jó lett! És nem csak külsőre... belül sima csokitorta volt, de olyan jól csinálják, hogy se nem túl édes, se nem túl krémes... egyszerűen Isteni! ja és még 2 nappal később is ugyanolyan friss íze volt, mint mikor elhoztuk... a marcipán meg, hmmmmmm nyami-nyami....

Tatjana, mi is ilyen babakocsit vettünk most Gergőnek használtan. Nektek is volt hozzá bébihordozó???? Én nagyon örültem, hogy igen, mert bázistalpas, ami miatt egy kattintással be tudom majd tenni az autóba. Ez nekem azért jelent nagy könnyebbséget, mert olyan helyen lakunk, hogy csak kocsival tudok közlekedni, így ha csak a boltba akarok lemenni, akkor is használni fogom. (mi 25.000-ért vettük kompletten :D )

Sophie, sajnálom, hogy Te is szenvedsz a parlagfűtől... valahogy nekem sem akaródzik elmenni idén allergológushoz... azt hiszem megpróbálom átvészelni ezt az évet valahogy... homeós bogyókat nem próbáltál még???? Én gondolkodom rajta...

Vikoo, úgy örülök, hogy valamelyest megnyugtattak!!!!!!!!!! Bár azt is tudom, hogy teljesen nyugodt csak akkor leszel, ha egészségesen megszületik Boldi baba és a karjaidban tarthatod!
Amiatt ne izgulj, hogy azt mondták, hogy szép nagy feje van... amikor Bencét vártam, nekem is folyton ezt mondogatta mindenki (szonográfus, doki, védőnő) és mégis kifért. 35 cm-es buksival született és nagyon szép volt! Nem volt aránytalan (és most sem az). A szája is olyan volt, mint amit ma írtál Boldikáról. :) Én néha "Csőrmesternek" hívtam (talán tudod melyik mesefigura az, a Dr Bubóból). egyébként tudta ő rendesen is tartani a száját, csak így esett neki jól. :D

Eclipse, örülök, hogy megoldódott az utazás dolog és megnyugodtál!!!!!!!! A nyugalomnál nincs fontosabb, az a hét pedig hidd el, gyorsan eltelik! :wink:

Azoknak, akik dokihoz, védőnőhöz, vizsgálatra mennek, küldöm a drukkokat! Pusziiiiii!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


jó reggelt!

a szülinapi tortára visszatérve, mi egy ismerőstől kaptuk a hölgy elérhetőségét, aki csak hobbiból csinálja, de minden házi készítésű! 4e Ft volt ez a torta, de szerintem ez fix ár, szóval bármit ennyiért csinál! nagyon megérte! a marcipán isteni volt ezen is, a torta piskótája, illetve a túrós krém is, de csinál millió féle krémet, szóval választék az van bőven!

ha valakinek kell az elérhetősége, akkor küldöm priviben!

mi tegnap pocsolyázni voltunk Benivel! hááááát, 3x öltöztünk át, de ő nagyon jól szórakozott! :)

lányok! szed még valaki Maltofer Fol tablettát?

Ritya, mennek a drukkok a cuki ivászathoz!

Vikoo, nagyon örülök, hogy minden rendben Boldi babával!!! annyira vártam, hogy jó híreket hozz, és miért is hoztál volna mást! nem igaz? ez egy szerencsés topik!!! ez kell a szemünk előbb lebegjen! :)

nem tudom, hogy emlékeztek-e arra a falmatricára, amit én a möbelixben vettem... állatos, olyan Noé bárkája szerű, és legutóbb a möbelix újságban bent volt, hogy akciós, féláron adták, szóval olyan 750 Ft körül lehetett! akit érdekel, lesse meg a honlapjukat, hátha még mindig akciós!

és egy tegnapi kép a 2 éves mosolygósomról!

Kép

sophie27
 
 


Helló Lányok!

Tatjana- Nagyon ügyes vagy akkor a kocsival kapcsolatban :D Az tényleg egy nem rossz járgány :lol: Olyan jó érzés beszerezni az ilyen dolgokat....Én valamelyik nap este 10-kor szereltem rá a napernyőt a babakocsira és tologattam az előszobában :D Amúgy normális vagyok :lol: :lol: :lol:

Telokin- Ármin név nekem is tetszik :wink: Anyósra inkább nem írok semmit :D Az enyém sem egyszerű, mondjuk engem valamiért szeret, ráadásul 650 Km-re lakik, szóval nincs vele gond :D

Eclipse- Gratula a 30 héthez :D :D Milyen érzés???Lányok én néha úgy sajnálom, hogy így rohan az idő, annyira szeretném ha még sokáig tartana a terhesség....A másik oldalról viszont már a kezemben is szeretném tartani a kislányunkat.....Egy kicsit ilyen kettősség van bennem :roll: :wink: Érez még valaki hasonlóan?

Navared- Milyen volt a Balaton???Mai vérvételhez drukk, majd gyere az eredményekkel :wink:

Sophie- Akkor még szerencse, hogy a vevő nem volt komoly, így megoldódott a kocsi probléma :wink: Miért akarjátok egyébként eladni??Beni még mindig csodaszép kisfiú :D

Csillag- Tényleg nagyon cuki ez a torta :DBoldog szülinapot Bencének!!!! :D A kisfiad mennyire rád hasonlít, az a hajzuhatag nem semmi :D Adhatnál pár szálat kölcsönbe :lol:

Ebba- Így már minden világos a ház átalakítással kapcsolatban :D :D Jó táborozást :wink:

Rabbe- Megnéztem a baba szoba fotókat, nagyon szépséges :D

Vikoo- Örülök, hogy megnyugtattak és hogy minden rendben Boldi babával, mondjuk egy percig sem volt kérdés :wink: Képet nem kaptál esetleg a kis szépségről?

Többiek???Szisszka te mindig jössz reggel......Vagy Mikegirl te is jó régen voltál......Dorka is nagyon pihen otthon :D Mindenkinek tessék szépen életjelet adni :wink:

Csajok én nagyon durván rákattantam a teszveszre, annyi ruhája lesz/van már Lilikének, hogy hajjaj :D Apjuknak meg sem merem mondani......Majd csak előhúzom a fiókból :lol: :lol:

Mindenkinek szép napot !
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Halihó!

jó napot: ) Elhatároztam hogy ma reggel korán kelek, de ez nem sikerült. Sebaj, már mindegy, tehát ma Veletek kezdek.

Gyancsi!
Hát jó dolog vaterázni, tesz-veszezni az biztos! De én eddig csak a keresésig jutottam el: ( Szal alig valami , de majd belejövök.
Örülök hogy ennyire belelendültél: ) És lehet apjuk most nem örül, de később büszke lesz rád, hogy előre gondolkoztál!

Vaya:
A doki szerint: EZÉRT A ZSIBBADÁSÉRT NEM A BABA A FELELŐS: )
azt mondta, hogy valószínű rossz a tartásom és a nyakcsigolyáimnál keresendő a hiba: ) VAGYIS húzzam ki magam: )

Ritya:
Cukis, vagy zsemlés cukid volt?
Nekem újra kell csinálnom: (( mert éppen magas lett az érték, és most meg kéne csinálni a zsömléset is......

már alig van vérem: ) ráadásul mostanában egy csomószor megvágom magam a késekkel, meg mindennek nekimegyek: )
úgy néz ki a kezem mint Jacko-é olyan cuki ragtapaszokkal a végén: ))

Tatjana:
Van képed a csodajárgányról?
lehet hogy csak én vagyok lemaradva, de milyen??

Telokin:
Nem véletlen vannak az anyósviccek :roll:
De szard le a fiával élsz együtt nem vele: )
Anyóspajtásom nekem 12 km-re lakik, és BÁRMILYEN HIHETETLEN: TÖK NORMÁLIS!!!
Persze készül, mert első unokája, ráadásul óvónő volt, így aztán tudja mi kell a gyereknek. De mindezt aranyosan teszi, nem tolakodóan, hanem kérdezi mire van szükségünk. Mondja mit hol látott a turiban esetleg menjünk el együtt stb..
És mikor ott kajálunk mindig olyat főz, ami szuperegészséges, és szuperfinom: )
Na ebben csak a tökéletes figyelem a kiakasztó NEM?
JA mellesleg a Gizella név neki sem tetszik, de ezzel sajnos nincs egyedül....

Névvel még mindig hadilábon állunk: ((


Eclipse:
Mert megérdemled: )) Látod milyen okos vagy? tök jól elintézted az utazást! Bár én biztos sajnálnám hogy nem lehetek ott egy ilyen gyönyörű helyen de első a baba!
Én is élvezem a kismamaságot, de ugyanakkor várom is a babázást!
De a közte lévő pár órát, napot szívesen kihagynám: )
Félek egy kicsit, hogy mennyire fog fájni, meg hogy minden ok lesz-e, mert magamat ismerve nem szeretem a fájdalmat...
Most tök jól vagyok, és általában jó a kedvem! Ki vagyok szolgálva állati maximálisan, annyit alszom amennyit akarok és senki nem szól érte! Tök jó! De jó lesz felkelni is hajnalban szoptatni, meg pelenkázni, mert az a mi Kislányunk aki miatt felkelünk. Végre család leszünk, és ennél szorosabb kötelék szerintem nem sok van: )
Szóval én is kettősen érzek, sőt hármasan, mert amellett hogy ezek boldogsággal töltenek el, azért félek is a felelősségtől....

Na kilelkiztem magam: BOCS

Mivel velem van tele az oldal, és a mosás is lejárt, elköszönök, elkezdem a napot!

MINDENKINEK SZÉP NAPOT? JÓ PIHENÉST ÉS PUSZIT

Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Épp azon hüledezek itt egymagamban, h basszus pénteken már 20-a van és az a nap nekem mindig olyan nyárzáró hangulatú. Amivel egyébként nincs semmi bajom, mert én pl így várandósan jobban szeretem az enyhébb időt, a vénasszonyok nyarát pedig egyenesen imádom, a langyos napocska sugarainak simijét. :-)
És szeptember most a teljes készülődés ideje is lesz, mert ha baba méreteit nézzük, nem húzzuk ki novemberig, de még csak október végéig sem. :-)
Tényleg Ti mikor kezditek a kis ruhácskák mosását, vasalását, a kórházi cucc beszerzését, összepakolását???

Csillag, nagyon aranyos ahogy írsz Bencéről és egyben meg is nyugtat. :-)
A torta leírásánál konkrétan csorgott a nyálam, imádom a marcipánt, a cukros emberek legjobb barátját. :-D

Hűű, Sophie, nagyon jó árban volt a tortátok és gyönyörűséges is volt… most azon gondolkodom mikor lesz vkinek vmije.. lehet csak úgy csináltatok magamnak egy HelloKitty tortát, jó sok marcipánból, nyamm-nyamm…
Én még nem kezdtem el a vasat szedni, mert örülök, h kezd rendeződni az emésztésem, másfelől viszont senki nem akar nekem vérképet csináltatni és a védőnővel abban maradtunk, h feleslegesen ne kezdjem el.
Tényleg mit szóltok ahhoz, h a háziorvosom kijelentette, h Ő bizony csak 1 beutalót tud adni egy terhesség alatt. Azt meg ugye már kilőttem az első trimeszterben. Nálunk a védőnő sem tud adni beutalót, így maradt a magán dokim, de azért meg be kellene mennem a kórházba, éljen. :-( Én még sosem hallottam ilyenről…
De ÉDES a Kisfiad, ebben a gumicsizmában, meg térd naciban, meg kell zabálni. :-)

Telokin, az Ármin név nekem is nagyon-nagyon tetszik, ha ez a favorit nálatok tartsatok ki mellette, mert jó választás!!!

GyAncsi, én most már nagyon várom, h Pöttöm Boldi a két kezemben legyen, de az én türelmetlenségem érthető, gyakorlatilag tavaly május óta nyomom a kismamaságot és most már nagyon vágyom az illatára az érintésére, mindazonáltal imádom a pocakomat!!!!
Sztem ruhából nem lehet elég. :-) Apuci is imádni fogja, majd meglátod mikor a cukibbnál cukibb kis rucikba öltözteted a kis Hercegnőjét. :-)
Most megyünk reggelizünk vmi finomat…

Mindenkinek szép napot!! puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Szép, jó reggelt mindenkinek!

Lucus,
én kértem a pizzareceptet, köszi! :wink: Hihetetlen, hogy 4 évig éltem olaszba és nem tudok jó pizzatésztát csinálni. :oops:

Maccs,
HAJRÁ!!!!!!!!

Szissz,
én is a XI-ben nőttem fel. Nagyon szerettem. Panel a lakás?

Gyancsi,
kérdés merült fel a családban. A Lidli osztrák v. német? Hátha tudod. :) Én is szeretném már, hogy kint legyen a babám és foghassam de mindennél jobban szeretném, hogy bent maradjon addig amíg neki kell. Ja és a harmadik trimeszter már nem tetszik ám annyira mint az előzőek, szóval én nem bánnám már ha vége lenne. Utálom, hogy erőtlen vagyok. Ne értsetek félre nincs gondom csak eddig olyan könnyen ment. Ilyenkor mindig jön egy kis rugdosódás, bokszolás belülről és máris olvadozok. Ez a gyerek azt csinál velem amit akar. ELVARÁZSOLT!!!!!

Ebba,
jaj ne mond, hogy rúgott és fájt. Tudod ez mit jelent?!?! Habár eddig lelkesen követelek (ill. a babám a tiédet) most nem bánnám, hogyha nem lennénk lelkes követőtök. :lol:

Csajok,
köszi a méretválaszokat.

Tetra pelenka,
leveleztem egyet a pelenkadiszkonttal. Sajnos ezt a választ kaptam:
"A mintás még Cseh gyártmányú, a sima fehérek már egy ideje Kínából érkeznek."
Valaki mintha mondta volna, hogy mindenféleképpen a Csehre menjek rá. Szerintetek? :?:

Anyós,
én szerencsés vagyok. Az anyósom tündéri és istenien süt. :lol:

Gödöllőiek,
tudtok valami programot aug. 20-ra? Szokott tűzijáték lenni? Nincs kedvem bebumlizni Pestre.

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors életjel:
megvan a lakás, tegnap aláírtuk a szerződést :D
Tegnap voltunk Ikeában, beszereztünk pár cuccot.

Marci meg hiperaktív, de közben nagyon aranyos. :) Imádom :)
mi 5kor keltünk, már most hulla fáradt vagyok, és hol van még a nap vége...

Közben megy a pakolás, takarítás, mosás ezerrel... :shock:
Jaaa, és tanulnom is kéne, mert hétfőn lesz vizsgám... ez most igy kicsit sok nekem egybe.

Terhesség, babázás
Marcival én szebben éltem meg a terhességet, biztosan azért meg sokkal nyugisabb volt, ha kellett tudtam pihenni, meg sokkal jobban figyelni a babára. Most pörgés van, rohanás, egész napos ugrálás Marci körül, igy magamra alig van időm meg a babára is. Este meg csak szimplán beájulok. :(
Marcinál még bennem is megvolt ez a kettőség :) Most meg nem tudom... :D

Lakás:
panel, két szoba, kicsi fajta konyha, viszont praktikus szekrényekkel, szóval van hova pakolni :wink: Ééééés van étkező :D

Kórházi cucc, babaruhák:
Én a babarucikat a 36. héten mostam/ vasaltam, pakoltam szekrénybe. A babasarok a 38. héten állt össze, és akkor vettem meg a kórházi cuccokat is, és a 39. héten pakoltam táskába. De persze volt még olyan, amit a kórházba indulás előtt pakoltam be :D
Most szerintem korábban összepakolom a kórházi táskát, lehetőség szerint (az okosok azt mondják, hogy a 36. héten már jó összepakolni). A babarucikat most kimosom, h még a kertben szépen megszáradjanak...

Na, megyek folytatom a gályázást :( Gondoljatok rám, és küldjetek sok energie-t légyszi :)

szisszka
 
 


Ja, ahogy lesz időm, majd dobok táblit is!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Utánam van a cukor vizsgálat cukroslotyit ittam.
Dokit most már lefogtam és kértem lesse meg a nemét.Hát két here zacsit látott tehát fiúnk lesz.Tamás lesz a neve. :D :D :D Csinált képet a doki de nem vehető ki a formája.

Csütörtökön kell hívnom az eredményekért nővérkét.

KépKép
ritya
 
 


Rita
Gratula az öcsihez! :) A Tamás szép név, az öcsémnek választottam ezt a nevet annak idején és nagyons szereti :)
Nekünk meg lehet, h Dániel lesz az öcsi neve, de nem biztos... :) Apa bizonytalankodik :D Szokás szerint :D

szisszka
 
 


Gyancsi, köszike, mai vérvételen is túllennék! Már úgy megyek, mintha csak haza mennék, sajna :( Holnap majd megpróbálom hívni a szülésznőmet, aki egyúttal a dokim asszisztense is és megkérem, h. lessen rá az eredményre, ne a doki szembesítsen vele csüt-ön :roll:
Balcsi kicsit nedves volt :lol: Viccet félretéve, nem sokat voltunk, de addig is ki voltam szolgálva. Férjem főzött, anyu mosogatott, az öcsém meg szórakoztatott! :D Szóval itthon azért nem ennyire kellemes...

Eta, nekem is érezhetően ez már a 3. trimeszter, de szerencsére nem vészes és kisasszony is nagyon finoman rugdos! Pont ma reggel kérdezem a férjemet: te nem félsz a szülésemtől? erre ő: persze h. nem! ja mondom, a tiédtől én sem félnék! :lol: Hát sokszor én is már szeretném a karomban tartani, de imádkozom, h. maradjon bent legalább okt. végéig!

Szisszka, megértem, h. nem tudsz annyira odafigyelni a pocaklakóra, de ne legyen lelkiismeretfurdalásod emiatt, ő ezt választotta, h. hozzád születik, a tesó "ellenére" is!
Ma amíg vártam a vv-re, volt ott egy kismama/anyuka a pici lányával, aki elég betegnek tűnt és ült az anyukája ölében és azt figyeltem, h. teljesen hozzányomódott anyuci pocijának :shock: jajj mondom, szegény baba... de persze náluk ez a megszokott, csak nekem furcsa :D

Anyós: kb. 25 km van közöttünk, nincs vele semmi gond, bár nem nagyon vagyunk egy hullámhosszon, viszont nem szól bele a dolgainkba. Aztán h. mi lesz, ha megérkezik az első unoka... hát jobban örültem volna, ha sógornőmék jobban igyekeznek gyerektémában, de már mind1!

Ruhák mosása, pakolás, kórházi cucc :shock: :shock: :shock: azt sem tudom, miket vegyek :D Holnap meglátogat védőnéni, h. átbeszéljük a dolgokat, aztán lassan neki kellene állni vásárolgatni. Nem szeretnék úgy járni, mint szegény Macs, h. szinte alig vettek vmit és bentfogták a kórházban.... nagyon remélem, h. nem kell szülésig bent lennie! Majd hozok híreket róla, szerintem holnapra már tuti!

Ritya, én is gratula az öcsihez! Tamás szerintem is szép név, lehet újra ezeket a már nem annyira divatneveket kellene előltetni? :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Egy kis humor!

Egy politikus sétál az utcán. Eléje ugrik egy rabló:
- Azonnal add ide az összes pénzedet!
Mire a politikus.
- De kérem! én egy befolyásos politikus vagyok!
A rabló nagyot néz, és ezt mondja:
- Akkor az én pénzemet!

Kép
Kép
haynii
 
 


sziasztok!

Ritya, gratula a kis Tamáskához! én is várom már a csütörtököt, hogy kiderüljön végre, hogy ki is lakik a pocakban! remélem, hogy nem tréfál meg minket, és sikerül megkukkantani a lába közét!

Szisszka, örülök, hogy sikerült nyélbe ütni a boltot lakás ügyben! akkor ez is albi, igaz? kutyusok mehetnek???

apa ezután is ide fog kijárni melózni???

Marci édes lehet, kis hiperaktívkám! a terhességgel kapcsolatban én is hasonlóakat érzek, kicsit lelkiismeret furdalásom is van, hogy nem foglalkozom tesókával annyit, de egyszerűen nincs is rá időm! :( majd, ha megszületik, akkor meg úgyis ő lesz a központ, főleg az első időkben, amikor sűrűn szopizik, meg hasonlók!

Dániel is nagyon szép név! drukkolok, hogy apa végre megállapodjon...

vizsgához mennek a drukkok!

kórházi cuccot szerintem én is 36. hétre rakom össze, de most nem követem el azt a hibát, hogy a hazahozós cuccot nem rakom össze! apa kicsit sokkot kapott, mikor jött értünk, hogy mit is hozzon magával! :D

ruhácskákat én is tervezem még most kimosni, csak tudjuk már meg a nemét! :D

Gyancsi, szerintem a ruhák miatt ne fájjon a fejed. a pasik ezt annyira nem érzik. nekik az a fontos, hogy a gyerek fel legyen öltöztetve, nehogy nekik kelljen kiválogatni, hogy mit adjanak rájuk! aztán csak gyönyörködnek a picikben! :) mondjuk az tény, hogy sok ruci nem kell nekik, mert hamar kinövik, de az ember nem tud ellenállni a sok szép cuccnak. főleg a kislány cuccok nagyon édesek!!!

Vikoo, szerintem tök természetes, hogy így éled meg a terhességet, hogy ez a kettősség van benned! a vége, már a nagyon vége szerintem nagyon nehéz mindenkinek, de az ember úgyis csak a szépre és a jóra emlékszik idővel. szóval élvezd ki a pocakosságot, aztán hajrá babázás! :) Pöttöm Boldi meg nehogy ám megvicceljen, és még a 41. hétben is bent lubickoljon! ;)

Maccs, vajon mi lehet velük? remélem, hogy minden okés!

sophie27
 
 


Hali! Ebéd utáni szieszta: )

Sziszka!

Nem vagytok semmik! Ezt nagyon becsülöm hallod! Tök jó hogy megvan a lakás(van kép?) gondolom fel is vagy pörögve, és van kedved pakolászni!
Ez magában is nemes és fárasztó dolog, nemhogy még mellette tanulni! Ez már az utolsó vizsgád ugye? Nehéz?

Haynii:
Mit csináltál olaszo.ban? Mennyire nehéz a nyelv, vagy mennyire hasonlít a spanyolhoz? JA tök jó a vicc: ) CSak sajnos nem is vicc hanem a tiszta valóság: (

Rita!
Tök jó hogy túl vagy a lötyin!
Ami nekem furcsa: eddig nem mondta a doki hogy fiu-e vagy lány?
Mindenesetre most egy csomó kérdés megoldódott ezzel..
Lehet kezdeni a vásárlást, meg mindent amihez jó tudni a nemet: )
Csináltatok képet? kivi vagyok milyen Tomika!

Nava!
Hát igen apa nem fél a szüléstől. A legnagyobb probléma hogy merre rövidebb a kórházig eljutni!!
Mert ugye mi Tatabányán lakunk és ha minden igaz akkor Bp-en szülünk. Nem öt perc.... De eddig minden tesóm 5-10 órát vajúdott: (
remélem nekem nem lesz ennyi!! Ami azt illeti elég sok szar sztorit hallgattam végig mostanában. Közte pár jó is akadt, de nem volt két egyforma: )

Ami a pakolást illeti... hát lassan be kell szerezni az eldobhatós bugyeszt, meg a maxi betétet.... Bleeeee már most utálom a kórházat: ((

Nektek lesz szülésznőtök? hogyan választotok? mennyivel előbb kell találkozni vele? stb.....


Na ,megyek, mert én is elkezdtem kimosni vasalni a gyerekrucikat, meg pelusokat, és teregetni kell amíg süt a nap.

Nem is tudom ki kérdezte mit csinálok egész nap:
Fogalmam sincs, mert igazából mindent, és mire észbe kapok, már este is van!

Na puszipá!
Eta

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok Csajok!

Megvagyok ám!!!!!!!!!De kicsit túl sűrűre sikeredtek az elmúlt napok...Hulla vagyok, és a mai nap sem eseménytelen...

Vikoo, nagyon nagyon örülök, h. minden rendben és rendben is lesz!!!!!!!!!Boldi baba nagyon szépséges szuperek lettek a képek!
Megértem, h. már elfáradt a szervezeted, a tested, már nincs sok hátra!

Vörösmacs, gondolunk Rátok!Ha van rá lehetőség írj magatokról!

Ttajana, ezután már csak csupa szuper dolog jöhet!!!!!!!!!A meló is megoldódik, meglátod!!!

Rodina, mikor kell menned legközelebb cuki vizsgálatra?

Hayni, engem is érdekelne a körömvágószett!Csajok, ti milyet vettetek?

Eta, kép nem készült Gizikéről?Családod nagyon komoly :D
A kényeztetést pedig mindannyian megérdemeljük :D

Gyancsi, grat a szuper szerzeményekhez!!!!!!!Ügyes vagy!Ja, és mákos vagy-egészségpénztár, de örülök nektek :D A babakocsi nagyon komoly!!!Voltál Ikeában?Mit vettél?

Csillag, Gergőről is jól sikerült a kép, nagyon cuki!!!
Bencének utólag is Boldog Szülinapot!!!Édes nagyon, és tényleg nagyon hasonlít rád!!!A torta is nagyon jól néz ki!!!


Szissz, de jó, h. megoldódott a lakásmizéria!!!!!Mikor költöztök pontosan?A kutyákhoz mit szóltak?
Marci tényleg nagyon ügyes
:arrow: bili
A babadekoráció is szuper!!!!!!!!!

Sophie, szuper édes Beni, a gumicsizma is király.És az a torta...Hihetetlen, hogy tudnak emberek ilyen szépeket gyártani!

Eclipse, örülök, h. megoldódott az utazás kérdés!Jobb is ez így talán, és apa jó kezekben lesz az tuti!!!Mikor indulnak pontosan?

Húúú, csajok rengeteget írtatok szerencsére.

Kettős érzés: én is imádom, h. Lucababa a pocakomban van, de mellette várom is már, h. velünk legyen!Hihetetlen, h. milyen gyorsan eltelt az idő, és ha itt lesz velünk, még gyorsabban fog telni!

Tegnap vettem én is olcsó pénzért a tescoban szoptatós melltartót, 690,- volt, de elcsesztem, mert kicsi lesz!!

Szomabati esküvő szuperul sikerült!!!Még táncoltunk is egy picit, inkább csak lötyögtünk:)
A ruha rámjött!

Na, befejezem, puszi mindenkinek!Pedig annyi minden történt

:D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Ryta, gratulálok Tamás babához!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok koszike a gratulációkat!

Képem van de még én se veszem ki belole hogy van rajta lefényképezve.4D-re nincsen jelenleg pénzunk.

Eddig a doki mindig valahova sietett vagy kibeszélte magát hogy még kicsi a babóka ezért nem tudtuk a nemét.

KépKép
ritya
 
 


sophie: nekem elküldenéd a telefonszámmmot és hogy hol van helyileg? köszi.
Én szedem a maltofert mert a nődokim először egy másikat irt de nagyon kiütéses lett a hasam tőle :shock:
gyönyörő akis mosolygosod :-D

Gyancsi: köszi a dicsit :-) azért minden anyóst megszépit ennyi km távolság :-D na jó, ez csak vicc volt....
Már én is nagyon szeretném kezemben tartani Patrikomat, bár élvezema terhességet is minden nyűgjével együtt, de azért akkor lennék nyugodt ha már egészségesen itt lenne a szobában :-)
A ruhákkal és egyéb babaholmikkal én is hasonló vagyok, néha előveszek egyet-egyet mintha régi szerzemény lenne.... mondja is apárom már hónapok óta, hogy nemkell semmi már neki, de én azért mindig találok valamit....
Eta aranyosan irtál, mosolyogtam rajta, de szerintem mindannyian érezzük ezt...
Jó, hogy jól meg vagy anyóspajtival...

Vikoo: ahogy első soraidat olvastam hirtelen ugy éreztem egy pillanatra mintha már le is maradtam volna egy kicsit :shock: bár én csak novemberre számitok, de tényleg mindjárt itt a szeptember, aztán rohan az ősz és minjárt karácsony :-)

Sziszka: de jó, hogy sikerült alakás! és még van erőd tanulni is???!! hát te egy csoda vagy!!! Én azt hiszem majd a 33 hét körül mosok, merta fiam is 37 pés félre jött... aztán a férjem szinte mindent megcsinál nekem itthon, de mosni és vasalni nem szokott. legfeljebb kipakol a gépből (tereget)

Rita: nekem nagyon tetszika aTamás név! Grat a fiucskához ;-)

Navared:Az én fiam már nagyobbacska, de simán befekszik/ráfekszik a pocimra..... sőt nemegyszer véletlenűl hasbavágott, belekönyökölt stb....de szerintem a kistesó megbocsát neki :-D

Dorka: van képed amiben az esküvőn voltál? érdekelene... :-) mi jövöhétvégén megyünk.... de kellett uj ruhát vennem mert már a multhéten nem jött rám a kiszemelt. Majd az esküvön készitek róla képet...

Annyit irtatok, hogy mire a végére értem már mennem is kell... menni kell a körzetimhez a papirokért, meg megkérdezem mitől van már két napja hogy eldugulta fülem, olyan mintha viz alatt lennék, sőpt időnként lüktet zugbug de nem fáj. a vérnyomásom hol nagyon alacsony hol normális... szoval majd kiderül...
puszi mindenkinek!! :-)
:shock:

rabbe78
 
 


Lányok, az előző hsz-ban írtam, lehet nem elég egyérteléműen, h. hozok hírt Macsról, amint tudok, talán már holnap reggel! No para!

Eta, próbálj meg csak a jó sztorikra emlékezni, tudom, nem könnyű! Szerencsére engem nem riogat senki! Azért én lélekben felkészülök arra, h. lehet bármi... a lényeg, h. a pici jól legyen, egészségesen megszülessen, én pedig valahogy rendbe jövök utána, ahogy már 2 műtét után is így történt :roll: Ha pedig mázlim lesz, kipottyantom Zorkát pik-pakk és másnap már vígan leszek! :D Jó terv, nem?!

Szülésznő: én már kb. a 23. héten megfogadtam, de azt mondják nem árt a 30. hét körülig megtenni, mert ők sem vállalhatják túl magukat. Nálunk legalább is egy hónapban max. 5 szülést asszisztálhatnak végig! Lehet, ez máshol máshogy működik...

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Rabbe, szerintem is megbocsát a kistesó, de azért nem lehet kellemes ha hasbavág... persze még ha véletlenül is :?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


természetesen mindig véletlenről van szó, nehogy félreértsétek!! :-D és utána mindig ezer bocsánatot kér tőle és puszilgatja.... csak ez lemaradt a beszámolóból :-D szóval azért gondolom hogy megbocsát a kicsi a nagyobbnak :-D

na meg is jöttem a dokitól, még mindig szabin van :shock: szóval csak a papir munkát végeztem el.... marad a fülmorajlás :x de most perpillanat jo, főleg reggel, délelőtt idegesít.

rabbe78
 
 


Rabbe, meg sem fordult a fejemben, h. direkt ütné meg a hasid!!!! Néha még én is nekimegyek egy-két dolognak a pocimmal :oops: :D
Fülzúgásod van? Nekem is... szerintem alacsony vérnyomi okozza!

Jelentem Macsék jól vannak... mind3an, csak szegény aggódik és unja a kórházi létet, de már nem szúr a pocija és csüt. lesz köv. uh, ahol majd kiderül, h. a víz csökkent-e! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Macséknak nagyon örülök, hogy jobban és köszönjük navared a hireket.
Hozd máskor is mert izgulunk érte :-)

Neked is alacsony? na mindjárt utánanézek itt a neten....

rabbe78
 
 


Csillagvirág,
gyönyörű torta! :D :D nyamm-nyamm

Eta,
nagyon jó döntés hogy Pesten szülsz. Hidd el, annyira hirtelen nem fog jönni a baba hogy ne érnétek oda kényelmesen, apának nem kell rohannia :wink:

Sophie,
de kis huncut Benike :D :D

Vikoo,
örülök hogy megnyugtattak az UH-n.

Gyancsi,
köszi, nagyon jó 30 hetesnek lenni.
:D
Én már nagyon szeretném a karomban tartani a pici lányunkat. Nem akarom siettetni, csak szeretném ha már szép őszi színekben lenne a táj és tudnám hogy itt az én időm.

Párom aug. 23. hétfő este 8-kor indul.
A verseny 27-28-án lesz, 26 óra a limitidő a célbaérésre.
Aug. 31. este jönnek haza.
Szept. 1. lesz a szülinapja!!!

Sajnos tegnap reggel úgy kelt fel, hogy az éjszaka folyamán az isteni szikra kipattant a fejéből, hogy bár nem tudja a gyerek nemét, de ő meggondolta magát, és ha lány lesz a gyerek, IMOLA legyen a neve.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Reméltem hogy csak átmeneti rosszullét, mert olyan régen megbeszéltük, hogy a két nagymama nevét kapja... de nem.
És most hajthatatlan.
Honnan jött neki az Imola? :shock: :shock:
Most mit csináljak vele?
A két nagymama meg fog sértődni... :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Eta- Akkor te szerencsés vagy Anyóssal :wink: De azért én sem panaszkodom :D Én valahogy a szüléstől nem félek....úgy vagyok vele, hogy sokan már átestek rajta és élnek, tehát nekem is menni fog :D Na jó azt nem mondom , hogy ha már megpusztulok akkor nem kérek egy kis fájdalomcsillapítást, de hát legalább ennyi előnyét had élvezzem az orvostudománynak :D Ja és homeos bogyókat fogok szedni, mint Eclipse....Az egyik topiktársamtól egy másik fórumban kapok minden ehez szükséges bogyót és nem engedi kifizetni :shock: :shock: :shock: Hogy milyen cuki emberek vannak :D

Vikoo- Én olyan októberre tervezem a kisruhák mosását...Bár szívem szerint neki állnék most akár, csak hát addig még 3-szor poros lesz, meg már nem lesz olyan friss illata, ezért várok :D Képzeljétek nekünk állítólag semmit sem kell vinni a kórházba.....A barátnőm tavaly szült ugyanebben a kórházban és azt mondta, hogy ő is vitt egy nagy pakkot magával, aztán mikor hazament bontatlanul húzta elő a szekrényből, mert hogy állítólag mindent adnak, a hálóingtől kezdve a betétig, a 3 fogásos kajáig mindent :D Megértelek, hogy ennyire a kezedben akarod tartani pöttöm Boldit :wink: Már nem kell sokat várni :wink:

Haynii-Megnéztem nektek a Lidl-t és német eredetileg :D Én is érzem ezt az elvarázsolást amit írtál, imádom már most ezt a kiscsajt :D

Szissz- Gratula az új lakáshoz :D Kérünk ám majd képeket :D Egy hülye kérdés...Mennyi a fűtése ennek a panel lakásnak???Távfűtéses?

Ritya- Gratula Tamás babához :D

Navared- Na akkor jó lehetett Balcsi, all inclusive kiszolgálással :DKöszi a híreket Maccsékról :D :D

Sophie-Ahogy mondod...A pasik nem foglalkoznak annyit a babaruha témával, mint mi...De ha szépen vannak a babók felöltöztetve akkor aztán dagad a mellük, hogy ez az ő gyerekük :D

Dorka- Lepedőt, meg viráglámpát, meg egy tárolós akarsztós elemet vettem az IKEA-ban :wink: Esküvős képekre én is kiváncsi vagyok :D

Rabbe- Akkor te is hasonlóan adod elő a ruha dolgot, mint én :D

Eclipse- Honnan jöhetett a párodnak az Imola név???Nem nézte a Forma -1-en az Imola-i nagydíjat??? :D Szegény nagyik :wink:

Én ma takarítani fogok, este pedig megyek Apjukkal dolgozni....Ezen a héten és a következő héten szabin van a kollégája, így szerda-csüt-pénteken munka után még egy plusz kört mennie kell a vérekkel :? Na de sebaj, az plusz pénz is, így lesz mit elköltenem a teszveszen, hihihihihi :D

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Babaruhákat még én sem válogattam ki/raktam össze.Gondoltam ami a Virág után megmaradt és nem annyira lányos azokat is kiválogatom az öcsinek+megyek még bababözére is.

Babakocsi van,párom nővérééktől kapjuk(Virág használta,hiper-szuper,sötétkék,mózes+sport rész)gyerekülés is van,kezdetben bölcsőben altatjuk(ez is maradt).

Ami még be kell szereznem egy-két fiús meleg ruci,pelenka,szoptatós melltartók,betét,babapokróc,újszülött sapi,ja és cumi(biztos ami biztos).

Tegnap Virág úgy lefejelte a falat,hogy egy hatalmas pukli lett a fején,majd délután a csúszdát fejelte le.

Mosható pelenkákat:eddig kevés ecetes vízben áztattam,vettem a DM-ben mosószappan (a foltokra azt használom)mosógépben ha nagyon olyan kimosom Dreftet használva(öblítőt nem)van 2 coolbaby pelenkám és egy bambuszos,a bambuszos az ami nehezebben szárad és az valóban kicsit durvábbnak tűnik de semmi irritáció nem volt tőle.

Kép
Kép
telokin
 
 


Sziasztok!

Dobok egy táblit, hogy lássuk, hogy is állunk :)

Most megyek még pakolni, meg tanulni.
Aztán igyekszem visszaolvasni!

Addig is puszi Nektek!

Kép
Kép

szisszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: