Új privát üzeneted érkezett!

Bizony, holnap van!

Miszike, nem nyitja meg nekem a táblázatot. Kép .

Elköltöztünk, nyögünk rendesen, bár lassan alakulnak a dolgok.

Fúrástanfolyamról nem hallottatok valamerre? Rühellek minden lyukért órákig könyörögni.
sofka
 
 


jó reggeltKép

Dupla csík jelentkezz!!!!KépKépKépKépKépKépKépKép

SofkaKép
Egyszer nézd meg hogy csinálják, és menni fog. Csak nem gondolod, hogy a fúrás nehéz??? Ha az lenne, biztosan nem a férfiak dolga lenneKépKépKépKép
Hova költöztetetk? Ha Dunakeszire, akkor megyek betanítaniKépKépKépKép Nem tudom emlékszel el a Bogárra (ritkán ír), őt is én tanítottam meg, ugyan ilyen okból, azóta van saját fúrófej készleteKépKépKépKép

MiszikeKép
küldök mailt!!!

Manócs
manócs
 
 


Sziasztok!

Manocs
Ez a 25-os kori meg ooolyan nagy ..na marad a csuszizas a jegen kori nelkul . Hol is van az a to mellettetek? Kép
Te furomester!!

Myssnia
Jo hallanai feloletek!!! Kép
Szili edes!

Zsofi
Miki buli ok! Kép Kép

2csikoska
Tunder? ;) Bar Jazi itt mellettem azt mondja,hogy "Mano,Mano,Mano" Kép De ez nem valoszinu...

Reka
Tok jooo a fal!!! Nekem nagyon tecc! Kissrac nagyon helyes!

Tegnapelott akkorat setaltunk. Talaltunk szuk kis utcakat, vettunk egy halom sutit es padikin szep lassan befaltuk Kép Annyira hangulatos volt!!

Na 2csikos, jelentkezz mar! Kép
Norka
norkini
 
 

 
 

U.I.
Csatlakozom a skorpiokhoz! Kép
N
norkini
 
 


NorkaKép

Te mikori skorpió vagy???Kép

Asszem az egész Topikot elárasztották a skorpiókKépKépKépKépKépKép

Amúgy, lehet, h van olyan szerkezet, mint régen, h a gyerek cipőjére kell ráhúzni valami csúszkás dolgot, és akkor már az idén korizhat a manódKép Ez a 25ös infó a pólus koripályájának kölcsönzősétől való, szóval lehet, h találni kisebbet is, de a csúszkálás kori nélkül is jó mókaKépKépKép
A tó meg Dunakeszi keleti részén, Fót felöl van, gyertek, ha befagyKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Manocs
En tegnap skorpio Kép
Megyunk ha befagy Kép Kozben atgondoltam, tenyleg nem nagy baj ha eloszor kori nelkul probaljuk ki! Kép
Mennem kell,Legozni invitaltak "Anya Legozik"...egyre hangosabban.

Franyo, Tunder
Osszefutunk a heten? Meggyogyultunk!

Norka
norkini
 
 


NorkaKép
Boldi szülcsinapooooooot!!!!!KépKépKépKépKép
Mi is megyünk sétálni, boltba.

Manócs
manócs
 
 


Duplacsík Kép hahóóó Kép Merre vagy?
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Elsőszülöttem nagyon elkényezetetett, csak most ébredt fel... Kép
Szép türelmesen vártatok, szóval elárulom, ki vagyok: Miszike Kép
Babus 4 hetes és 1 napos.
duplacsík
 
 


Miszikeeee
Gratulalooook!!!! Kép Kép Kép Ezexerint rendezodott a csaladi helyzet???
Pussssz
Norka
norkini
 
 


sziasztok,

csak ámulokés bámulok. Kép

Miszike,
hatalmas gratula. Kép A MÁV-ba szülsz majd megint,ugyi?
küldök mailt adatokkal.

Manócs,
igeeeen,mi is itt lakunk. de jóóóó,végre egy ismerős a környéken. na majd talizzunk má egyet,ha a pocimanóm végre hagy élni. Kép egyenlőe le vagyok amortizálva. Sajnos róka-rudi minden reggel és napközben is fürgébb nálam.

pussz
Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok! Kép

Myssnia,
Sziszka már kész felnőtt úriember Kép

Sofka,
sajna most nem tudom megint elküldeni, mert az a gép, amin van a tábla, csak délután fog működni legjobb esetben... Nem emlékszem, de talán Office XP van rajta, nem lehet, hogy neked sokkal régebbi verziójú az Excel? Vagy esetleg próbáld meg mégegyszer letölteni a táblát.

Norka,
köszi a gratulát! Kép Most úgy néz ki, a javulás hosszú és göröngyös útjára léptünk, remélem ez így is marad Kép.

Zulu,
ezek szerint Te tudsz valamit, amit mi nem??? Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Évi,
köszi Kép! Sajnálom, hogy rosszul vagy, de remélhetőleg hamar elmúlik! Homeobogyó nem használ? Egyelőre úgy néz ki, hogy megint MÁV lesz a dologból, bár a dokim most kevesebbet rendel.

Miszike
miszike
 
 


MiszikeKép

GratulaaaaaKépKépKép Utólag már bevallom, hogy te is benne voltál a titkos befutóimbanKép Problémamentes terhességet kívánok nekedKép Más: én még nem kaptam tőled levélkét a táblázattal. Kellett volna már kapnom? (Csak hogy türelmetlenkedjem, vagy sem?Kép) Nekem viszont 5.0 Excelem van, akkor lehet, hogy meg sem fogom tudni nézni?

ÉviKép
Drukk, hogy mielőbb túllegyél ezen a nem kellemes (legalábbis tünetileg) időszakonKép

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Miszikeeee
gratulálok!!! Átfutott az agyamon, hogy akár Te is lehetnél KépNagyon örülök KépKép

Sofka
és milyen az új kéró? Még nagy a felfordulás? írjál valamit a gyerkúcökről!!!

Zulu
gyanús vagy Te nekem Kép tudsz valamit??

Réka
szerintem állat jó a falatok! rokonok nem értenek hozzá Kép Mi amikor költöztünk, mondtuk mindenkinek , hgoy sötétkék járólap lesz a konyhában, erre mindenki próbált lebeszélni, hogy fúúú, az ronda, meg sötét... most meg ők is ilyet akarnak a sajátjukba Kép

Myssnia
milyen nagyfiú már Sziliboy is Kép

Gombóc
gratula még1x Nándikához Kép Majd ha lesz időd mesélj

Valaki kérdezte az altatást: nálunk Dani most kezdte igényelni, hogy meséljek neki. Eddig csak énekeltem egyet, puszi, alvás, most meg muszáj vmi könyvet elővenni, azzal beteszem a kiságyba, ő lapozgatja én meg mesélek. Aztán szokásos: aludj jól, anya is megy aludni, álmodj szépeket stb. és kijövök. Még egy darabig olvas aztán elalszik Kép

Andi
psandi
 
 


MiszikeKép
Gratulálok!!!
Szuper. Te voltál a másik, akire gondoltam, de mivel mostanában panaszkodtál, nem mertem rád gondolni. (a tipjeim onnen jöttek, hogy ha te vagy Beu képeket töltötök fel ide, akkor ti "alt"-ozzátok, azaz, ha rámegyek a képre az egérrel, akkor kiír egy szót. a tesztnél, azt hogy "teszt". Érthető? Kép)

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


MiszikeKépKépKép
te kis titkolodzósKép
gratula a 4 hetes 1 napos babóhozKépKépKép
Akkor majdnem a Mini szülinapján születikKépKépKép
Akkor mikorra is leszel kiírva????

ÉviKép
Ti melyik utcában laktok?
Persze talizzunk, de ezen a héten asszem egy hóhányó sem tudna kiszabadítani, annyi dolgom van, meg elég vacakul vagyok, remélem nem bújkál semmilyen betegség bennem!!!!
Te meg hamar legyél jól!!!!KépKép Az előző manóval is voltak ilyen tünetek, vagy most akkor fiú lesz???KépKépKép

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, kinyitom a mélyhűtőt, á klafa, van még fagyasztott töltöttkáposzta, berakom a mikróba olvasztóra, de tegnap grilleztem, és azt nem állítottam át, szóval a műanyag tál szépen beleolvadt a kápibaKépKépKép
Most főzhetek, és még a kápi is a kukáé lettKépKépKép
Asszem ma jobb lett volna, ha nem kelek fel!!!

Manócs, a szerencsétlenKépKépKépKép
manócs
 
 


miszike!

lefekvés előtt olvastam a dupla csík beírsáát, és tudod mit álmodtam? Egész álmomban terhességi teszt után rohangáltam, orvosi rendelőben voltam, ahol mondták hogy terhes vagyokKép

GratulálokKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Tüni,
küldtem a petronellára táblát, de már Csucsuka is bejelölte régen, hogy nem műkszik oda... Majd küldöm a másikra, jó?

Myssnia,
igazi Columbo vagy, ahogy nyomozol! Kép Hát igen, panaszkodtam, csak tudod a mi családunkban a remény és az ágybabújás hal meg utoljára... Kép Egyébként babóc keletkezése óta nem nézeteltértünk! Haladás, nem? Kép

Manócs,
július 3-ra vagyok kiírva a babanetes kalkulátor szerint, aztán hogy a doki mit mond majd, az más kérdés... Kép Még nem küldtél mailt (nem kaptam meg), úgyhogy nem tudom, Mini mikor született! Kép
Szegény kápi... Kép

Manó,
húha, nekem is így kezdődött! Kép Jobb lesz, ha veszel egy tesztet!!! Kép

Mindenkinek köszi a gratulát mégegyszer! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


köszi csajok a folyamatos biztatást,jól esik,meg minden,de tényleg nagyon várom már,hogy ennek vége legyen,mármint a rosszulléteknek.

Kérdeztétek többen is,hogy a homeobogyók beváltak-e? az az igazság,hogy az elején szinte csodált művelt,megszüntette az éjjeli fetrengéseimet,aztán 1 hét után minden ugyanolyan lett,mint előtte.most már két hete nem is szedem,mert semmit sem ért.bár lehet,ha újrakezdeném,megint segitene egy kicsit.

Manócs,
Petrával egyáltalán nem voltam rosszul,csak egy irinyó-pirinyót az elején....úgyhogy ha ebből indulunk ki szerintem is kisfiú lesz. Kép
a Kolozsvár u-ban lakunk. Ti?

Myssnia,
Sziszka csudahelyes. jó,hogy néha bejelentkezel,jó látni a nagyfiadat. Kép

Mesélés nálunk napközben megy,de akkor szinte folyamatosan.Petrának,ha semmi más játéka nem lenne a mesekönyveken kivül,az se izgatná,mert semmi más nem is kell neki szinte,csak egész nap mesekönyvezünk.

Réka,
cumisüveges Dani nagyon menő és a falatok is vagány. az egyik barinőméknél van ilyen szinű fal a hálószobában és szerintem is irtó jól néz ki. Kép Én szeretem az ilyen nem szokványos,merész dolgokat.

Norka,
de jó-de jó.....ha tényleg erre jöttök korizni télen veletek is találkozhatok végre. Képmég nem is taliztunk soha. Kép

na megyek pihegek egyet,mert Petra is alszik és még a végén azt hiszek,hogy nem is émelygek,pedig mindjárt felfordul a gyomrom. brüüühhh....

pussz
Évi és Petra

és végül egy kép,mert már olyan régen raktam fel
Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Miszike, gratulalok, Rad nem gondoltam.

Manocs, toltottkapi Kép

Evi,hess hess kis roka!!!

Myssnia, merre jartatok kirandulni?

Ari
Ari
ari
 
 


Helló Lányok!

Pár napig nem jövök és mit látok????Kép

Miszike!!!
Gratula!Kép Ezek szerint rendezödni látszik a helyzet? Ennek örülök!Kép Vigyázz magatokra!

Köszi a gyanúsítgatástKép, én a piros betüs napokkal ünnepeltem a 7végén, nem volt nagy élményKép Nálunk még ez a téma várat egy kicsit magára.

Képzeljétek mag reggel az új digigépet ráejtettem a zoomjára, amitöl az elferdült, így nem lehet kikapcsolni, mert nem csúszik vissza a zoom a helyére....Apát felhívtam, nem dícsért megKép, én meg bögtem, hogy lehetek ilyen bénaKép
Szervízt felhívtam, csak Belgiumban javítják, ha bizonyítható, hogy nem esett le(Kép), és akkor 40 e-be kerül a javításKép
Hát lehet, hogy újat, kell venniKép
Na befejezem a sírást, csak ez annyira lenyomott, hogy ihajKép

Gombóc!
Üdv, újra itt! Várunk szeretettel!Kép

Csucsuka!
Miki-buli jó 5let minket érdekel a dologKép

Manócs!
Töltött kápiKép

Kangi!
Nem fözésKép TojásKép

Évi!
Jobbulást mostmár aztánKép Petra nagyon édesKép

Myssnia!
Sziszka milyen nagy már! Jó, hogy benéztél, gyere sürübbenKép

Réka!
Szerintem állat a szoba színe! Nem tudom mennyire emléxel de nálunk is csak a WC. és a fürdöszoba fehér, minden más színes. Pont tegnap voltunk a szomszéd srácnál, és ö is ilyenre festette a hálószobáját én meg borultam, hogy milyen jól néz kiKép Dani édesKép

Norka!
Felölem jó a tali a héten, bár nem tudom, még hogy alakul ez a hét. Még egyeztessünk!
Jó, hogy meggyógyultatokKép

Most ennyire futotta, lépek mert dolog van és gyermek sem alszik egész délután...
Ha tudok még benézekKép

Pussz
Tündér&IlangKép

ps: képzeljétek párom Anyujával nagyon jót dumáltam, megbeszéltük a nézeteltéréseineket és most minden happy. Tök jól váltunk el, no harag, no sértödés, ez már kellettKép Mindenkinek hasonlókat!Kép
tündér
 
 


Sziasztok!

Miszike!

Gratulálok!!!KépKépKép

Édes drágáim, akik rám tippeltetek!
Ilyenkor úúúúúgy elkap a baba utáni vágy! Ne csináljátok ezt velem!Kép

Beu
beu
 
 


Bocsi még 2 kép a 7végéröl:
Usziban pihizveKép
Kép
Kocsiban kifáradvaKép
Kép

Tényleg leléptemKép

TündérKép
tündér
 
 


MiszikeKép
Nagy-nagy gratula a pocaklakóhozKép
Kívánom, hogy a férjeddel rendeződjön a kapcsolatod, és ez a baba is sok-sok szeretet hozzon a kis családodbanKépKépKép

Nelli
hnelli
 
 


Mennyit írtatok!!!

Miszike,
én is nagyon-nagyon gratulálok!!! Kép

Gombóc,
szupi, hogy minden rendben van, ha lesz egy kis idöd, írd majd meg, milyen volt a szülés!

Zulu,
mit tudsz te, amit mi nem? Kép Izgi... Most akkor nekem is van egy tippem... Mennyit kell még várni, amíg kiderül?

Évi,
jobbulást neked!

Norka,
akkor majd megdumcsizzuk, jó?

Babákok a képeken nagyon szépek, egyik aranyosabb mint a másik! Bocsi, hogy csak ennyi, de megint rohanásban...

F.
franyo
 
 


MiszikeKép

Mini július 2án született, úgyhogy mi ezen dátumnak drukkolunkKépKépKép
Mailt küldtem arra a címre, ahonnan a táblát küldted, nem kaptad meg?????

ÉviKép
Mi a Kismartonban lakunk, próbáltam kinézni a képből, hogy melyik lehet a ti házatok, de ehhez Sherlock Holmesnak kell lenniKép Ha van küldjél házképet!!!!KépKép De miután a manód a lényeg, így nagyon szupi a képKépKépKépKép
Nálunk is a mesekönyv a sláger, mert mi sokat olvasunk, így a manó is azt csináljaKépKép
Ha fiú lesz tényleg, kérem a receptetKépKépKép Nálunk is jó lenne, ha egy kicsit kiegyenlítődnének majd a nemek, bár a női elnyomás sem rosszKépKépKépKép

BeuKép
Azért én is lettem volna duplacsíkosKépKépKépKép

TündérKép
Ez az úszó manó nagyon ari, remélem jövő héten végre mi is lejutunk az usziba, annyira imádjuk mind a ketten a babaúszástKépKépKép

na csók, mert Mini felkelt, és enni kér gondolomKépKépKép

Manócs (akáposztakicsinálódehelyettesülthusisütőKép )
manócs
 
 


Sziasztok!

Miszike!

Hát sajnos annak az esélye hogy babaás legyek közel nulla, szóval azt hiszem most kihagyoma tesztetKép

Lábméret: Emmának 24-es lába van így 2 évesen, én téiből már 25-ös csízmát vettem nekiKép Szóval nem mindnekinek 3 évesen 25-ös a lába. Főleg a fiúknak szokott kb ekkora lenni mint neki, ahogy a bölcsiben nézem a cipőket. De más lánynak is van. Úgyhogy mi akár már korcsolyázhatnánk is ha jól értemKép

Zulu!

Ezek szerint te tudsz valaki másról is?Kép



manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Miszike
te boszorka, hát ezért nem alkoholizáltál a sörözős talin!!?? KépKépKép Nagyon-nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendeződjön! Nálam is titkos befutó voltál, bár a tippelésről lemaradtam sajnos, mondhatnám már a szokásos módon.

Tündér,
a minap nálunk K művelte ezt a digigéppel. Ha kikapcsoltam, nem húzta vissza a zoomot, ha meg visszakapcsoltam (fényképező üzemmódban) kiírta, hogy system error. (Ezt a fényképező művelte, nem KevinKép)
Én bátor voltam, mert nem akartam, hogy enyémférj megtudja, hogy a gyerek már megint a fényképezővel játszott (amúgy máskor MINDIG behúzott zoommal adom oda, de ez egyszer lusta voltam átkapcsolni) és én egy kicsit megmozgattam a zoomot, legalábbis próbáltam lazítani, és ki-be kapcsolgattam, és egyszer csak csodák csodájára behúzta. És működik. Szal valszeg csak mechanikus hiba, beakadt valami valahova. Ha mered, akkor óvatosan megpróbálhatod te isKép
Így én megúsztam a fejmosást, attól jobban tartottam, mint attól, hogy kárt teszek a gépbenKép

Ja, Norka, a gatyesz, amit rajtad keresztül vettem a Nemtudomkitől, tök jó!Kép

pusza
e
ellimami
 
 


Miszike!

Sokszor gratulálok és problémamentes babavárást kívánok!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Miszike,
gratu a legkisebbhez!Kép Remélem, rendeződik minden, szépséges pocakosságot kívánok!Kép

Kíváncsi bandaKép! Nem tudok senkiről konkrétat, csak azt, hogy _valaki_ szeretne, de ezen info közlése után kinyilatkoztatta, hogy nekem nem ér tippelniKép. Nnna, beforrtak az oldalak?Kép

na puszka kedveskéim, csak bepillantottam Csíkoskánk végett, de talán be tudok nézni otthonról is esteKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Csajok,
anyukám hintalovat akar venni Kevinnek karácsonyra, persze nekem kell megvenni...na, mindegy, a lényeg, hogy elkezdtem nézelődni, de mivel nem húszforintos tétel, nem akarok nagyon mellényúlni, szóval milyen a jó?
A börzén láttam már fémtalpasat is, van a Rody-kombináció is, sima fa, Ikeás, Kikás...
Sofka, ne mondd, hogy Apa csináljon, mint a Te aranykezű férjed, mert addigra már én is négyet szülökKép
kösziköszi előre isKép
pusza
e
ellimami
 
 


Nahát Miszike!
Óriási gratula!!!!
Én egyre jobban irigy, de sajna nekünk még decemberig várni kell, bár a dokimmal még nem beszéltem, de most már lehet felkeresem.

Gombóc!
Várjuk a híreket!!!!

MAnócs!
29-eiKép

Myssnia!
De jó képeket látni Sziszkáról! Írtó helyes nagyfiú lett!Kép

Norka!
Boldog szülinapoooooot!Kép
Én is járok a héten a Campona fele, csak még nem tudom melyik nap.

Évi!
Petra is nagyon nagylány lett. És persze nagyon kis helyes!Kép

Tündér!
Emlékszem a lakásotokra. És nagyon tecc! Most megy az utánozás, mert annyira bejött. És legjobban a párod által sk kreált dolgok tetszettek. NA meg az a sok virág.Kép
Pihizősök nagyon édikKép
DigigépKép

NA most lépek, mert van egy bőgő masinám.

Amúgy képzeljétek tök ciki van, mert az illeték hivatal kiküldött csekket, hogy fizessünk a tárolókra amit vettünk. Mi ki is fizettük, erre valamelyik nap jött megint, hogy fizessünk megint. Ekkor kiderült, hogy múltkor nem is a mi tárolóinkat fizettük ki. Most meg itt rohangálhatunk a pénzünk után. Olyan béna vagyokKép

NA léptem,

Pusza,

Réka
muki
 
 


Helló Lányok!!!!

Megmenekültem!!!!!!

Apa hazajött és megcsinálta a gépet!!!Kép
Szétszedte, "megigazgatta" a zoomot és mostmár müxik ezerrelKép

Hát nem tudjátok mekkora kö esett le a szívemrölKép

Ellikém!
Én ezek után rá sem mertem nézni a gépreKép Apának igaza volt. Azt mondta mit parázok ezen, ez csak egy gép. Elsöre azt hitte a gyerekkel van valami amikor felhívtam. Megnyugtatott, hogy semmi gáz, éljen az egészségKépKép

Na léptem, megyek megnyugodniKép

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Réka!

Megmutattam Apának amit írtálKép Hízott a májaKép
De mindentöl függ. szerintem is nagyon ügyi. Söt azóta is alkotott kész szekrénykomplexumotKép

Jöttök a héten erre felénk?

Tündér
tündér
 
 


ElliKép

Én az ikeás hintarénszarvasra szavazok, Mini imád rajta ülni az Ikeában, bár én elfogult ikeamániás vagyokKép Mondjuk mi kaptunk egy sárga hintacsacsi félét, a feneke közepén fújható fel, így nem vettem ikeásat, de akkor is arra adom a voksomKépKépKép

TündérKép
Én azt szoktam csinálni, ha valamit véletlen elrontok, hogy visszacsinálom, de nem lesz attól jó, és ha apa hozzányúl, akkor megy tönkreKépKép Így legalább megszereli, és nem dühös rámKépKép Hogy én milyen kis szenya vagyokKépKépKép Remélem apa nem olvassa ezt a topikotKép

Manócs
manócs
 
 


Toffi,
Boldog születésnapot!Kép

Réka,
KépKép

Myssnia,
KépekKép

Norka,
Boldog születésnapot (utólag)!Kép

Miszike,
Hatalmas gratula nektek!Kép Nagyon örülök a hírnek!Kép Problémamentes gömbölyödést!
Mi ez a dokival, hogy kevesebbet rendel? Megírnád? Jöhet magánban is.

Évi,
KépKép
Mesekönyv, nálunk is ez van.

Tündér,
DigigépKép majd Kép Tennél fel egy képet a banánfáról, hogy mi lett a virágból? Köszi.
KépekKép

Voltunk ma fogorvosnál, családilag. Persze Roni csak mit kisérő. Szegénykém teljesen odavolt. Aggódott azért akit éppen kezeltek, még pár könnycsepp is kicsordult, és közben azt mondta 'száj'(=fáj). Hiába mondtuk neki, hogy nem fáj. (Persze ez nem volt teljesen igaz.)

Na, leléptem.

Maci_2
maci_2
 
 


SziasztokKép

Maci_2
KösziKép
Valamikor teszek fel képet is szülinaprólKép

Norka
Boldog szülinapot!!!Kép
Anyukám is 24-i és az Ausztriában lakó barátnőm is (egymás mellett feküdtünk a kórházban, amikor megszülettünk). És a barátnőm Zsombi szülinapjára van kiírva a második babóvalKép

Miszike
Hát, amíg olvastam ezt az oldalt, én is próbáltam találgatni
Gratulálok!Kép

Mennem kell, enyém Apa itt tobzódik.
Lehet, hogy csak szerdán jövök.

Ja és nem tudtam kibarchobázni az ajit, így nem kaptam megKép

Puszi és jó éjtKép
Toffi
toffifee
 
 


Julkám most aludt el. Örökölte a kis alvásszükségletemetKép Hogy lehet ilyenkor már házi feladatot írni? Pedig kell jövő csütörtökre, sőt még ZH is lesz.
Babanetet sem lehet már Julka jelenlétében aktívan olvasgatni, ahogy meglátja, kérezik a ölembe BÁBÁ felkiáltással. És akkor kereshetem neki a babákat. Úgyhogy sok fényképet kérünkKép Én is tennék fel képet, csak napok óta nem találom az átjátszó zsinórtKép
Mesekönyv nálunk is sláger, leginkább az állatosak.

MiszikeKép gratula a kétcsíkoshoz, problémamentes gömbölyödést kívánok!

MyssniaKép milyen nagy fiú lett Sziszka! De pont olyan gyönyörűKép

ElliKép nekünk Ikeás hintalovunk van, még Andris kapta ajándékba, bírja a strapát. Soha nem borult fel, bár még állva is hintáztak rajta.

TündérKép én is jártam így a digigéppel, addig mozgattam, amíg helyrejött. Apa azóta sem tudjaKép

ManócsKép jó a taktikaKép TöltöttkápiKép

ÉviKép átérzem kínjaidat, uígy voltam a két lánnyal. Még most is elkap a rosszullét, ha eszembe jut. Rajtam sem segített semmi, csak az időKép

MaciKép Roni meg a fogászatKép

Urszila
urszila
 
 


Csajoxiasztok Kép

Szülinapos anyatársaknak boldoxülinapokat előre és utólag is Kép)))

Miszi, neked meg hatalmas gratulaaaaa Kép És bevallom, sárga vagyok irigységtől Kép
Nagyon szorítok nektek Kép

Tündérem, annyira fogsz nevetni : ez a 2 fotó egy az egyben olyan, mintha Ancsám fotóit látnám. Nem a stílusa... hanem vonások.... megdöbbentő... Kép
Egyébként nézegettem a legutóbbi fotókat, Petra is igencsak megnőtt, Myssina ifjoncára sem ismertem volna rá. Sőt, ikertesónk is igencsak komoly férfiembörré cseperedett KépKép

Hintaló téma : anyu tavaly kategorikusan kijelentette, hogy márpedig Ancsának csak olyan "beleülőst" hajlandó venni. Mivel ilyet a végén nem kapott, csinált egyet. Tök tuti volt, leginkább az tetszett rajta, hogy a ló tényleg lónak nézett ki rajta (illetve pónilónak), nem valami vézna gebe kitudjaminekcsaknemlónak KépSajtkukacot ki nem lehetett robbantani belőle Kép

Na azért egy képet én is teszek fel, ugyan ez már vagy 2 hónapos, de én imádom Kép

Mára jó éjt nektek, és tessék drukkolni, hogy holnap már a saját netemet tudjam használni Kép

Ciao :


Klár



Kép
clarissa
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, nem vesztünk el, csak olvasgatni van időm.

Myssnia: Szilárd nagyon kis vagány.
Alvásról nállunk is van néha, hogy nem akar még elaludni akkor azt szoktam csinálni, főleg este, mert reggel korán kelünk, hogy beteszem a kiságyába, kedvenc babája (nálla ez egy rozsaszín mackó) társaságában, egy kis tea, és ott hagyom,ilyenkor sír, visít mindent csinál, kap 10 percet, hogy megnyugodjon, beletörödjön a sorsába, de legtöbször 5 perc után már csönd van és alszik. Ha 10 percnél tovább balhézik, akkor kiveszem, és játszunk egy kicsit és utána újra próbálom, ilyenkor már Ő megy magától az ágyba.

Miszike: gratulálok, problémamentes pocakosodástKép

Manó: Emma hogy bírja a bölcsit?

Rólunk egy keveset: Dorka napközbe már csak bilibe pisil, és az este kapott pelus is legtöbször reggel is száraz, így az a gyanum nagyon jó uton haladunk a szobatisztaság felé.

Nö a szemfoga szegénynek, ezzel nyüglődik, este lázas volt, nem tudom miért 38,5-38,7 volt, semmi más jel nincs, bár már hetek óta folyik az orra, de semmi más baja nincs.

A cumisüveg hellyett csak a csörös poharat használjuk, ez részben kényszrűség is volt, mert az össze cumiját kirágta, kicsit drága az avent cumi, így váltottunk.
Enni már nagyon ügyesen eszik egymaga, bármit, ügyesen megfujja a meleg kaját (fagyit is)
Bölcsibe tanultak éneket ezt szokta a kocsiba énekelni, és mutogat hozzá. Sokat tanult a bölcsibe, észre lehet venni.
Ja és kaptam tőle ajándékot, egy kis süni gesztenyét, a bölcsibe csinálták.

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


ClarissaKép
ari a lurkóképKép Látom ti is bent használjátok a kis kerti medencétKép

Dorka2Kép
Biztosan nagyon jó érzés lehet kapni sünigesztenyétKépKépKép

Maci_2Kép
FogorvosnálKépKépKép

Na, apa felkeltette Minit, mikor elment,olyan hangos volt, klassz, persze még álmos, nekem meg majd nyűglődni fog! Na megyek összevisszapuszilgatniKépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Manócsom KépKépKép yaaaa, bár ha ezt a medencét fel akarnád tölteni, életed végéig folyhatna bele a víz KépKép Alján négy akkora lyuk van, mint a ház KépKép

Mindemellett Kukac nagyon szeret vele játszani Kép


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap lemaradt a nagy izgalomban, hogy minden szülinapos kismaminak és "szimpla" maminak nagyon boldog szülinapot kívánok ám!!!!Kép

Toffi!
Jó volt a hétvége?

Maci_2!
Majd csinálok fotót a "termésröl" és feldobom, jó?
FogorvosKép Roni édes lehetettKép

Clár!
Ancsa tündériKép Nem nevetlek ki, ezek a manók úgy tudnak egymásra hasonlítaniKép

Elli!
Sajna hintaló témában nem vagyok otthonKép

Manó2!
Gratula a szobatisztasághozKép CumisüvegKép Nálunk a szopi elhagyásával egyidöben tértünk át a csörire, azóta is abból iszik, de van hogy pohárból, vagy szimplán üvegbölKép

Manócs!
Ilyen nálunk is van, hogy Ilang ébred az Apjával, de nem tudok rá haragudni, mert ö csendben jár-kel, de mégis elöfordulKép

Na most megyek mert a gyermek betojt és dolgunk is van.

Még benézekKép

Pussz
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


Lányok!

Van 5letetek, hogy merre nézzek babakocsit szegedi barátainknak?
Nekem van tippem az egy újpalotai babakocsi diszkont, de ezen felül nem ismerek másikat.
Nem baj, ha használt az is jó, egy a lényeg, hogy újszülött kortól használható legyen és esernyöre össze lehessen csukni. (na és persze azért legyen jó állapotban és ne annyiba kerüljön mintha vennének egy újat)

A börzére sajna nem jutottunk ki ezért marad, az utánajárás.

Tippek????

Tündér
tündér
 
 


Tündérem : Nézd meg esetleg a Brumi Macit is (IX. Mester utca). Van WEBsite-ja is... Kép

Klár
clarissa
 
 


TündérKép
Metro, Auchan, Cora?

Manó2Kép
Gratula az egyre ügyesebb DorkáhozKépKépKép
AjándékKép
SzobatisztaságKépKépKép

El tudnátok mondani, hogy az állatkerti játszóház hol van pontosan? És mekkora, mennyien szoktak lenni?

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Enyém gyerek még mindig alszik. Fél hétkor csörgött a vekker véletlenül, arra felébredtünk, tápszer, visszaalvás, és még mindig. Pedig nyitott ajtónál készülődtünk, itt kattogok mellette. Ki érti ezt? Mikor fog elaludni délután???

Minden szülinaposnak kívánok én is boldog szülinapot!
Kép

Tündér!
Ha már Zugló, akkor az Örsnél is van egy babakocsi Diszkont. Az Ikea mellett a emeletesek aljában.
És ha már Zugló, akkor engem is meg lehet látogatni.Kép
Mikor jártok erre?

Myssia!
Mit csinálok én a képfeltöltésnél???????
Szilárd hatalmas fiatalember!Kép Mikor lesz kész a lakásotok?

Klár!
Még nem is üdvözöltelek itt újbóli felbukkanásod alkalmábólKép KépSzépséges lányodKép

Manó2!
Gratulálok Dorka produkcióihoz! Nagyon ügyes! SüniKépKépKép

Urszila!
Küldök egy képet Julkának!
Kép

Réka!
Az illetékhivatal velünk is furákat művel, folyton csekkeket küldözget, most is van egy, azt se tudjuk, mire küldte. Vagyis úgy néz ki, hogy a garázs utáni telekhányadra vetett ki illetéket, de akkor a garázsra miért nem??? Nem értem.

Toffi! Megkaptad már az ajit? Mit csinálsz szerdáig???

Zulu!
De jó, hogy bedugtad az orrod! Hogy álltok? Tart még a depid? Remélem, elhessentetted!Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Manó2!

De ügyes Dorka! Nálunk smemi jele a szobatisztaságnak, így 2 évesen. A férjem kezdi unni, de mondtam neki hogy ha két évig kibírtuk akkor csak bírjuk már még 1/2 -1 évig. ő is belepisil a bilibe, de csak ha szólok neki hogy pislijen bele, éjjel meg mázsásra hízlalja a pelust, szóval messz avn még tőle. Bölcsi egész jól megy, már múlt héten beadáskor sem sírt. Most sajna itthon vagyunk, mert tegnap hőemelkedése lett. De valószínű hogy holnap már viszem vagy legkésőbb holnap után. ma még nem volt hőemelkedése. De nagyon unatkozik itthon, tegnap este sírt hogy Nem beteg Emma, megy Emma, amikro mondtamneki hogy ma laudhat sokáig mert nem megyünk bölcsibe. Szóval szerintem jól érzi magát. ami még nem megy az az ottalvás. Beül az ágyába, d enem alszik el, és fél óra múlva kbmegunkja és akkor sír. Úgy volt hogy ezen a héten valahoyg elaltatják, d emost ugye nem mentünk, én meg jövő héttől dolgozom, szóval ezért most kissé feélek hogy mit fog szólni hogy egyszercsak 4-re megyek érte nem 1 körül.

Elli!

nekünk mezei hintalovunk van, ráadásul jó nagy mérte, házi készítésű, és imádja. Soha nem esett le róla, pedig már 1 évsen nyúzta

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?