Új privát üzeneted érkezett!

bocsánat!!! :oops: értem most már :wink:

KépKép
tobi
 
 


Baba,
tiszta szívből gratulálok nektek, sok örömet és boldogságot és mindenekelőtt jó egészséget kívánok Nektek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lányok,most akkor mi van?Imcsike :roll: Szerintem csak becézés :lol: Azért szép lenne :shock: :lol:

Twist,jajj,nagyon édes :D És gratula :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Baba!!
Hatalmas gratula!!!! Kívánok Nektek sok egészséget, boldogságot, és tejcsit!!! Várjuk a képeket!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Igen, csak becéztem, hirtelen azt sem tudtam, hogyan becézgessem. :-) Maradt továbbra is kislány! :-) S maradt a Fanni név.
Adatok: 3280g, 55cm. :-)
Köszönjük a gratulációkat!
Üdv,
Fanniapu

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, olyan boldog vagyok,itt bőgök az öröm közt.
Isten áldjon benneteket, sok boldogságot az új kis családnak!
Fannika adatai (g/cm) tökéletesek. :wink:
puszi nektek!

Fanniapunak kösz a hírhozást!
nani72
 
 


Babának és Fanniapunak szeretettel gratulálunk!!! [törölt kép]

Lois!
Délután 4től, meg hétvégén ráér a szitter, úgyhogy ha gáz van, besegít.

Dobtam tegnap egy hátast. Kiváncsiságból nézegettem az itteni családi napközik honlapjait (mire számítsak, ha nem sikerül a bölcsi). Basszus, szittert felvenni is olcsóbb lesz, cirka 90 rugó lenne a két gyereknek/hó. :shock: :?
vovanda
 
 


Baba drága hatalmas gratula drága Fannikátokhoz!!!
Végre itt van köztünk és elhagyta az albérletet!!!! :lol: :lol:
Képet természetessen nagyon váruk a drágáról!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz drága sajna így nem tudom, hogy hol van.
Vagyis nem hiszem, hogy az az amire én gondolok. :roll:
Valami elérhetőséged nincs oda és esetleg a papa neve?
(nem tudom hány pap van ott) :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz a Szent Lipót lenne?


Twist Dorka baba írtó ügyes! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba-családnak nagyon sok szeretettel gratulálok ! Legyetek nagyon boldogok a kis Fannival ! Jó egészséget kínánok mindannyiótoknak !
Niki
mniki
 
 


De jó, hogy természetes úton megindult Fannika:) Szuper minden!:) Sok szeretettel gratulálok ismét, sok puszi az újdonsült kis családnak és sok örömet kívánok!
Majd kérünk szépen Fanni képeket!

Köszi szépen a Dorka dícséretet:) Az egyfogút még nem sikerült lekapnom, hogy látszódjon is a kis fogci. Állandóan a szájában van a keze, fogja, hogy mi lehet az a szájában. Olyan kis éles a széle, hogy megszúrta az ujját és sírt szegényke. De majd megszokja:-)
Vendég
 


Fanniapu,ezezk szuper méretek :D Várjuk a fotókat is :D

Rani,megnéztem a keresztlevelet,Nagytétényi Római Katolikus Plébánia,Szabadság u.2. tel:207-4894,a pap nevét nem tudom elolvasni,de csak ő van itt.
Na,megnéztem,Fülöp Ákos,és nincs honlapjuk.szerintem hívd fel,hogy mikor van ott.Valahogy heti 2 nap,délután 4-től :roll:

http://www.plebania.net/vendegszoba/?op=view&vid=52
bocsi lányok,hogy itt dumáljuk nem priviben :oops: hátha mást is érdekel a templom :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.08.12 09:25-kor.
Vendég
 


BABA!

ISTEN HOZTA DRÁGA KISLÁNYOTOKAT!!!!!!
BABA APU NEKED IS HATALMAS GRATULA!!!
majd kérjük a részleteket, és a képeket

(((éjjel sokat gondoltam rátok éreztem, hogy megszülsz)))

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba és Fanniapu hatalmas gratula nektek. Minden jót kívánok! Fanninak pedig csodaszép életet!:)
Vendég
 


Nyulasz nagyon köszönöm a sok infót!!!
Hívni fogom!
Jó lenne ha ilyen simán menne nekünk is! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a betolakodásért!

Baba!
Gratulálok Nektek Fannikához!!!!!! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!!!

Pusza:

Juhar

Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie Terhesség tickers
juhar
 
 


Baba: gratulálok Fanni babához! Sok sok boldogságot, egészséget és örömöt! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Babaimádó család! Szívből gratulálok Nektek! Jó egészséget és nagyon-nagyon sok örömöt-boldogságot kívánok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Drága FANNIKA! !Isten hozott drága kincs .Szívből gratulálok csúcs szuper Anyukádnak.Nagy ölelés az egész családnak . Kép
dalmácia
 
 


Baba szívből gratulálok!
Vendég
 


Hát akkor lássuk a kisasszonyt... :-)

Kép én vagyok a szavannák legújabb hercegnője! :-)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni imádnivalóan édes, csodaszép!
gratulálok mégegyszer!

Kép
lona1
 
 


De édes! :D
vovanda
 
 


Baba apu! Fannika rád hasonlít!!! Eszméletlen módon!!!! Nincs mese, le sem tagadhatod!!! :wink: Nagyon szép a kislányotok! És igazi oroszlány sörényt növesztett!! :wink: Édes pofa nagyon. :D

skrisz72
 
 


Babuci

GRATULÁLOK, GYÖNYÖRŰSÉGES BABA!!!!! :)

„Mikor megszületik egy várva várt gyermek,
az élet dolgai új értelmet nyernek.
Apaszív, Anyaszív dobban meg egy párban,
új fénnyel ragyognak a világra hárman.”


Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Babám!
Gyönyörűséges kicsi Lány, szerintem megérte rá várni :wink:
Boldogságos időket kívánok Mindhármótoknak innentől kezdve az örökkévalóságig :D :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda!
90 ezerrel még nem is mondtál sokat, hallottam durvábbakat is :shock: Én is inkább szittert vennék fel állandóra. Már ha terveznék ilyet, ha bölcsi kéne. Szerencsére nem kell.

Nyuszi!
Nem a tesónak, neki itt vannak a hordozók :wink:
A férjem kocsijába vettem, hogy ne kelljen cserélgetni.
Ma megjött amúgy, egyelőre elakadtunk a rögzítésénél :oops: :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba,csodaszép ez a kicsi lány :D :D :D Micsoda séró :lol: Gratulálok mégegyszer! :D

Lois,ja,tényleg,elöbb a hordozó :lol: nemááá,nem bírjátok bekötni? :shock:

Angel,jobban vagytok?

Szandra,múltkor elfelejtettem válaszolni :oops: Az Erzsébet házba lett volna a szállás,de miután írtál,módosítottam az Istvánra :D Köszi :wink:
Vendég
 


Babim, Fanniapu gratulálok a csodaszép leányzóhoz! Kivánok sok örömet, boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejcsit!
Itt pityergek örömömben :oops: .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Drága Babim és FanniApu! Szívből gratulálunk gyönyörű Fanni hajasbabátokhoz! Sok boldogságot, egészséget: Puszedliék

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nyulasz!
Igen elakadtunk :oops:
Szerintem a végén az én kocsimba nem tudjuk majd (most abba próbáltuk), de ott valahogy máshogy vannak az isofix fülek. Nekem ez új, mert a másik safefix rögzítésű támasztókaros, és az ülés mögé nem kell hátravezetni semmit. Eltérően van az én kocsimban meg a férjemében. Engem eléggé meglepett, mert úgy tudtam, hogy az isofix nemzetközi szabvány.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba: nagy-nagy gratu a szépséges Kisoroszlánhoz, nagyon szép baba, sok-sok boldogságot kívánok!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Lois!
Pedig ennyit nem engedhetünk meg magunknak. Szerintem napi 6 órában ennél olcsóbban kapunk szittert. De a bölcsi lenne a legjobb, remélem összejön.
vovanda
 
 


Baba: Nagyon szép a kislánykád! Micsoda sok haja van, tényleg kis oroszlán:))) Tejcsi megindult szépen?

Keny, hogy telnek az éjszakák, hogy bírod?

Nekem tegnap nosztalgikus élményem volt, Dorka ugyanis 3-kor sírni kezdett és szopizott, mint régen. Most hulla fáradt vagyok.
Vendég
 


Jó reggelt!

Bols, Nani, hogy vagytok ma?

Vanda, jó húzós! Nálunk is játszik majd a bölcsi, remélem csak jövő ősztől. Van itt a faluban egy óvoda, de ha minden igaz, bölcsis ovi lesz.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Három szóba jöhető bölcsi van, szeptemberben kell érdeklődni, hogy lesz -e helyünk januárban...
vovanda
 
 


Baba Fannikátok gyönyörűűűűű!
Icsoda hajcsoda!
Nem is viseltes, olyan mintha nem is most született volna, tisztára ki van simulva! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Baba és Fanniapu! nagyon helyes ez a kicsilány! Cukorbogyó. :D
lassan levághatod Babikám a haját. :lol:

Twist, aranyos a leánykád.


Nálunk minden rendben, jól vagyok, poci nő. Már kapom a kedves megjegyzéseket. :)
Jövő héten elmegyek egy 4d-re kukucskálni, hátha kiderül mi van a Kisember lába közt?!%

Szép napot mindőtöknek!

18+1
nani72
 
 


Sziasztok!

Baba család!
Fannika GYÖNYÖRŰŰŰ!!!!!! Remélem nem sokára már otthon lesztek és élvezhetitek a babázás minden örömét!! :lol: :lol: :lol:

Nani,
nagyon telik az idő!! :shock: Örülök, hogy jól vagytok. Akkor jövő héten fény derül mindenre, ha a baba is úgy akarja. :lol:

Bols,
most már te jössz! :lol: Hogy viseled?

Vovanda,
nem semmi árak vannak. :shock: Én nem is gondoltam, hogy ez ilyen drága. Döbbenet....

Twist,
édes Dorka baba!! És milyen ügyes már. Jaj már én is úgy várom, hogy tudjon ülni a kis drágám. Már úgy játszanék Domival.

Ma kezébe adtam egy csörgőt, de úgy fejen vágta magát, hogy többet nem nyúl ahhoz a játékhoz. Hány hónapos kortól kezd már nyúlni a tárgyak után?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Mikortól és mit adhatok Dominak a tápszer mellett? A védőnőm és a dokim szabin van egy hónapig és nem tudok beszélni velük ez ügyben. A vizet nem hajlandó inni, pedig szerintem jól jönne neki két evés között.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba-család, gyönyörűséges a kislányotok. Nagyon meghatódtam, olyan jó érzés ránézni :)

Niki
mniki
 
 


Lili!
Egy gyereknél ugye 45ezer+kaja, ezt még tán valahogy ki is nyögnénk, kettőért már nem megy.

Kaja: Domid csak tápot kap? Mert akkor olyan 4 hónaposan elkeudhettek kóstolgatni gyümölcsöt. Arra figyelj, hogy ha egy az egybe látod viszont a gyümit a pelusban, akkor érdemes még várni vele, mert nem tudja megemészteni. Tápos babáknál amúgy az őszibarack megváltás szokott lenni, nem tudom, Dominak van -e szorulása...
vovanda
 
 


Baba!

Micsoda gyönyörűséges csodakislány :lol: Megmutattam Kornélomnak és stoppolta hírtelen :lol: Milyen a kórház 2 ágyasban vagytok?Tejcsi indulgat?

Twist!
Micsoda ügyi Dorcika :P .Éjszakákat egész jól bírom Babukám nagyon ügyes szinte mindig azonnal vissza alszik Infacol csodaszer!!!Ja és képzeljétek tegnap este meztelen 4000gramm volt a kicsim :lol:

Nani!
Óvatosan ám a melóval, próbálj többet pihenni!!

Pelenkakérdés hmmmm, Pampers szupi puha, de néha kifolyik a kaksi, Libero frankó viszont kemény...
Ja tegnap Kornél mindent lef@sott, engem, magát, szőnyeget, mindenki tusolt utána, és átöltözött :lol: :lol: :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Ja és tök száraz a bőre Kornélnak de csak gysztári olajjal kenem, és kenőccsel fürdetem, ötlet?

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba,
Fannika nagyon édes kislány! :D :D
nagyon gratulálok hozzá, puszi a kis családnak! :D

ülve játszó Dorkának gratu! :wink:

bárányos hsz-eket köszi, bocsánat, csak átfutottam.
tegnap bemerészkedtem a városba is már, szal úgy néz ki túlvagyunk (koppkopp).
a kérdés még ,hogy nagypapa megússza-e :roll:

sajna nem nagyon tudok jönni mostanság, ez még egy darabig valszeg így lesz.

aug. végétől nálunk ismét sűrűsödnek a dolgok, fülészet, ortopédia, konduktor, Péterfy, gyerekdoki, lassan újabb oltás is.
a járásra is valszeg rá kell gyúrnunk :?

angel37
 
 


Vanda,
csak tápot kap. nincs szorulása szerencsére. 1 nap egyszer kakil, de akkor hatalmasat. :lol: Gázmaszk stb. :lol: Akkor megpróbáljuk a barackot, most annak a szezonja van. :wink:

Keny,
mi a fürdetést úgy csináltuk, hogy az olajjal bekentük a hajlatokat, utána még a pelenkázón bekentem a gyógyszertári fürdetőkrémmel, és utána tettem a kádba. Ha még mindig száraz volt valahol a bőre, bekentem a fürdetőkrémmel. Ezt a dokinéni tanácsolta. Tényleg jó volt.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
3 hónaposan el akarod kezdeni??? :shock: Szerintem nagyon picike még egy ennyi idős baba ehhez :roll:

Keny!
Zéténynek is nagyon száraz volt, nekünk a gyógyszertári fürdető nem vált be, akkor lett jobb mikor elkezdtem 2.5 hósan DM sensitive olajos fürdetővel fürdetni + annak az olaját használni és a szárazabb foltokra kentem még pluszban gyógyszertári krémet.
Ez a kombó vált be, pedig sok mindent kipróbáltam.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nálunk minden rendben, igaz éjjel 3/4 1-ig nagyon sokszor keményedett a pocakom, de aztán 1/2 3-ig tudtam aludni. Utána nagy vihar volt nálunk, de Petit nem hatotta meg, anyája meg olvasott. :?

Tegnap voltunk védőnőnél. Minden ok, a múlt heti genny is a vizeletben, teljesen eltünt. Este dokibácsi uh-zott (vizsgálat nem volt, azt mondta nem bolygat feleslegesen). Ha jönni akar a kisfiúnk, úgyis jön. Magzatvíz átlagos. Naponta úgyis küldök ctg adatot, ha továbbra is így haladunk, találkozunk a 40. héten :roll: .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lili, én ennyi idősen kezdtem el a gyümiket,semmi gond nem volt, doki engedte, mivel tápos gyerek volt.

Baba lányod csodaszép.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: