Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

dorka: kitartás, már nem sok van a munkából! ;) nagyon cuki az a hinta. :)


sophie: én is mindig le vagyok maradva, és nem tudok mindenre reagálni. De azért gyere, és számolj be magadról, kíváncsiak vagyunk. :)

eclipse: nagyon jól álltok babaruha téren. :) sajnálom a rosszullétet. jobban vagy már?

esküvői fotók nagyon szépek! gratula! :)

sziszka: Te nagyon ügyes lehetsz akkor a keresztöltésben. Én régebben csináltam, és nagyon szerettem. szeptemberben meg el akarom kezdeni, lesz rá időm. a mintát még nem döntöttem el, hogy milyet is csinálnék. Van itt közel egy kreatív bolt, majd szerintem ott is szét fogok nézni. :)

bedoha: üdv köztünk! :)

vörösmacs: gratula a jó cukoreredményhez! :)

andabella: gratula a kislányhoz! :)

rodina:nagyon szupet a babakocsi! :)

rólam röviden: én ma voltam cukorterhelésen, hát örülök, hogy túl vagyok rajta.. az a cukros lötyi valami borzasztó. :S
hétvégén esküvőn voltunk. Dorka átérzem a ruha problémádat. én az esküvő előtt egy nappal találtam olyan ruhát ami kényelmes volt, és jó is volt rám. a felrakott képen az van.

voltunk 4D uh-n is, hát már 100 %, hogy kisfiúnk lesz. :D
teszek fel egy pár képet :)



Kép
Kép
Kép

ez pedig hétvégi pocifotó :)
Kép

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma nincs valami nagy pörgés, nekem lassan eltelik a nap :(
Igazából tényleg kicsit szomorú vagyok a meló miatt, mert bármennyire szidtam, azért a munkatársak közül néhányan komolyan hiányozni fognak...

Szisszka, köszi a gratulációt a 3. trimeszterhez, húúú nagyon telik az idő :D
Mi jót csinálsz ma?

Henne, nagyon szuperek lettek a sztárfotók! Gratula a már 100% kisfiúhoz!!!
Te is nagyon csini vagy, szupi a ruhád is, szerencsés voltál, h. találtál :D

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


helló csajok!

Henne, nagyon szép a pocakod, hát még a babád! Milyen jó minőségű a kép, amit kaptatok!

sziszka!
Irigyellek a keresztöltés tudásod miatt. Én is szoktam kézügyeskedni, de a varrás ügyben nem vagyok otthon..

vayacon!
Nekünk a nagy eső, és a vele körített szél levitt vagy 30 cserepet, és beáztatott sok mindent. Egy leanderem, muskátlim, paradicsomfám bánta. Így nem örültem a lehűlésnek :(

dorka! Kitartást! Már mindjárt vége :)

Ma voltam a véreredményemért. Hát... a szérum cukor: éhgyomor: 4,4, terhelés 60perc: 4,2, terhelés 120 perc: 2,7. Ami eléggé alacsony. Azért voltam olyan rosszul utána.
a vaskötőm magas, a vörösvértest pedig alacsony. Tehát felemelik a vas tabletta adagomat.
De!!!! Voltam a Tegel bababoltban kiváltani az ajándék csomagot. Van benne pár jó dolog.
Megvettük a babaszobába a szekrényt. Fenyő 3 ajtós, tök aranyos.
meg egy gardrób szekrényt, az csak bútorlapos, de annyira jó!! Végre elférnek majd a ruháim :)
majd lefotózom őket.
És nézzétek a kép hátterében a két puffot!!! Annyira jó, egy ezer éves puffot vonattam be katicás huzattal:)

és a pocifotóm:

Kép



Kép
ebba
 
 

 
 

jó kupi van a háttérben, azt ne nézzétek :)
ebba
 
 


Sziasztok!

Megjártam ma a körömet: lecsekkolt a védőnő, meg a helyettes doki is a kórházban. Semmi fontos nem történt, a vizelet negatív, a vérnyomásom még mindig 100/60, babó valszeg még farfekvésben mert fent volt a szívhangja. Kaptam időpontot 30. heti uh-ra, 26-án kell mennem. Illetve utolsó terhesgondozás szept. 6-án lesz nekem, utána már az NST-k jönnek, júúúújjj, azt már nagyon várom, az olyan jó buli! :lol:
Találkoztam Aranyoskával is, nála is minden ok, a méhszáj zárva, a doki rá bízta, hogy megy-e Balcsira. Kíváncsi leszek honnan fog jelentkezni.:wink:

Dorka! Szuper, hogy már csak 3 nap! Persze érthető, hogy nem lesz könnyű az elválás...

Ebba! Henne! Csudaszép pocakok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Henne! Nagyon szép felvételek! Gratu a kisfiúhoz! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült ideérnem :-)

Először is gratulálok és üdvözlöm az újjakat, meglepődtem, hogy még mindig jelentkeznek :-) De örülök nektek! Jó sokan fogunk novemberben babásodni! :-)

Aranyoska, Lucuzs: Köszönöm, hogy megismerhettelek titeket, nagyon jól éreztem magam! Olyan jó volt látni Titeket!
Lucuzs: az a joghurt torta valami isteni finom volt, ne felejtsd a receptet nekem ;-) ha nem bonyolult akkor meg is csinálom hamarosan, pedig én nem vagyok nagy tortafaló. :-)

Aranyoska: örülök hogy veled is minden rendben, remélem már a Balcsi partján lógatod a lábad! gyönyörű a babaszioba, élőben még szebbeka szinek-de ezt ott is mondtam :wink:

Rosszullétesek: sajnálom hogy ezt éreztétek, nekem is több délelőtt volt hányingerem, szédülés, szivdobogás, de pihenésre javult, én ugy gondoltam hogy a kicsi fiacskám nyomhat olyankor valamit és azt éreztem..... vérnyomásom sem túl magas, tegnap este fürdés után(törölközés stb) 97/56 :shock:
sokat szenvedek az álmatlanságtól éjjel egytől hajnal 5-6-ig fent vagyok, küzdök.... legtöbbször ekkor van gyomorsavam is, nem is kicsit... :cry: de ettől függetlenelül én azt mondom jól vagyok :lol:

Dorka: nem sok van hátra. Megértelek, hogy fognak hiányozni, de ha meglesz a babátok, akkor tuti nem erre fogsz gondolni! :P

Vörösmacs: te még fekszel? vagy mocorogsz.... hogy vagy? mekkora a pocid?

Én is örökké ennék, de megprobálom visszafogni magam.... nagyon nehezen megy, pedig a kilók csak ugy kúsznak fel. mondhatni hogy heti 1 kg jön. pedig még 14 hetem van hátra, tehát ezen változtatnom kell :x :x

Orrszivó: én is a porszivós változat táborát erősitem, nekünk sem jött egy csepp sem a kézivel. Én kiprobáltam magamon mindkettőt, a kézi semmi... porszivos meg marhára csikizett, de teljesen fájdalommentes, semmi kellemetlen nincs benne. szerencsémra Ádi anno hagyta, sőt 1 éves kora körül maga tette az orrához, abszolut nem utálta, nem ellenkezett. kb 10 másodperces hadművelet volt az egész... sose kellett harcolnom vele. aztán 1 éves kora után a bölcsiben megtanitották orrot fujni és olyan erősen trombitált hogy már alig használtuk a porszivósat. csak sajna kölcsönadtam és nem láttuk viszont :evil:

Nyaralásunk: fantasztikus volt, az időjárás változó, de ez minket nem zavart. majd valamelyik nap ha sikerül tezsek fel képeket, voltunk egy pár helyen... :-)

Bocsánat sokaknak nem irtam külön, pedig mikor olvastalak titeket sok mondnivalóm volt, de már nem tudom lkinek mit :-D

Képek csodálatosak :-)
esküvői ruha: én sem kaptam olyan alkalmit amit szerettem volna, illetve találtam, méretre is igazitanák, de nem adok ki érte 24000ft-t. aztán itthon átnéztem mégegyszer a ruhatáram és találtam olyat ami jó lesz, olyan mintha kismami ruci lenne: pántos, mellallatt varrott, muszlin.... azt feldobom majd egy-két kiegészitővel és kész.

Aranyoska: küld légyszia szmla számod és utalok :wink:

Puszi mindenkinek!!!

rabbe78
 
 


Aranyoska, Luzus, örülök, hogy minden rendben!! :D

Ebba csini a pocóóóó :lol: :lol: és jó a katicás puff :lol: Cukor terhelés hogy lehet ilyen alacsony???

Henne csodaszép a kisfiad és nagyon jók a képek. nagyon csini vagy!!!

Mi holnap megyünk védőnőhöz és szerdán 4D-re a Praxisba, már nagyon-nagyon várom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek voltunk ma Csucsunál és leraboltuk a kisfiú ruha felhozatalt, csodaszép plüs rugikat kettessével egyformát, meg bodykat és gyönyörű együtteseket. Ott is két kisfiú iker van, így duplán volt szinte minden. Aztán még elmentünk vásárolni és jelentem kész a ruhatárunk, lehet egy kicsit túl is lőttünk a célon, mert így a már meglévőkkel és a mai szerzeményekkel jó sok gönc lett a két kukisomra. Ruhaneműkből úgy nézzük már csak egyvalami hiányzik, téli overál, de arra azt mondta Anycim, hogy megkapom tőle.
Úgyhogy jöhetnek a technikai beszerzések.... bár már a múlt héten vettünk pelenkákat, meg pelenkaanyagú kifogókat, mert azt mondják a testvéreim, hogy azok a vastagabb frottir fürdőlepedők eleinte nem olyan praktikusak, mert picik a redők illetve a hurkák. Amolyan van egy jópár már, azokat örököltem tőlük. Légzésfigyelő+bébiőrt is a Csucsu barátnőjétől fogom megvenni, ikres. Mellszívót hugim lestppolta, hogy majd őtőle megkapom, a Medela Harmony kézit. Babakocsit már kinéztük a neten, hamarosanmegnézzük élőben és majd csak akkor vesszük meg, ha itthon leszünk. Bébihordozót a Vaterán néztem kettőt. Persze még van egy csomó apróság, de legalább ezek már fejben megvannak.

Rodi nagyon tuti a babajárgány!!!! :lol: :lol:

Sophie drukk a cukiterheléshez!

Maccs
vörösmacska
 
 


Lucuzs!
Biztos nagyon fini volt a torta, ha mindenki csak úgy habzsolt belőle! De ennék én is most egy szeletet!

Vaya!
Én nekem azért kell pelenkázó szekrény, mert nem tudom hova tenni a babák ruháit! Nincs felesleges szekrényünk. Pedig nekünk is jó lenne spórolni! Ha úgy érzed, vállald be a tanfolyamot. Végül is vesztenivalód nincs, max. ha bármi van, abbahagyod, és hátha máskor be tudod fejezni, ha mégis közbejönne valami. De ugye tudjuk, hogy nem fog!

Köszönöm a babakocsi dicséreteket. Biztosan van ennél szebb és jobb, de nekünk ez volt az álom babakocsink.
Lányok!
Hát nekünk is van október 9-re egy esküvői meghívásunk, és teljesen tanácstalan vagyok! Lehet, hogy még a cipőmbe, vagy a csizmámba sem fogok beleférni! Én is mit fogok felvenni!?!?

Henne!
Nagyon helyes vagy, és nagyon szép a pocid!

Ebba!
Nagyon szép a te pocid is!
Jaj, emlékszem ezekre a puffokra! Hát tényleg nem mai darabok, de így áthúzva, nagyon jól néznek ki!

Lucuzs!
Örülök, hogy minden rendben nálatok!

Aranyoska!
Jaj, de jó, hogy nálatok is minden rendben. Én mennék Balcsira! Remélem, onnan jelentkezel!

Vörösmacs!
De jó, hogy ennyi mindent kaptok! A ruhákról tehetnél fel képeket! Úgy imádom nézegetni őket!

Ma egész nap itt volt az anyósom. Egész nap beszélt, csak most ment el. Most olyan jó egy kis csend. Szeretem őt, de annyit tud beszélni!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon-nagyon köszönöm a sok aggódást, érdeklődést, a babaruha dicsiket meg a páros képes dicsiket.
Nagyon aranyosak vagytok, és nekem nagyon jól esik!
Talisok: ugye nem látszik az a 15 év diffi? :lol: :lol: :lol:

Henne,
nagyon szép vagy, és milyen vékony és törékeny!

Lucuzs,
ne szerénykedj, ha az a torta csak fele olyan finom volt mint amilyen szép, akkor is nagy sikere lehetett! És Bogi hogy örült neki! :D

Rodina,
csodaszép a babajárgány, nagyon komoly darab! A színe is tetszik, de a szerkezet még inkább. Szerintem nagyon tuti választás volt. :D

Hááááááát... nem is tom hogy írjam-e hogy mi volt velem, eddig nem is írtam inkább.

Szombaton felhívtam Erikát, és mondtam neki hogy mi van.
Eléggé meg volt ijedve, pedig nem ijedős fajta :( :(
Végül kerített egy hétvégén ismeretlenül is felhívható dokit, aki viszont csak arra tudott tippelni, hogy a csütörtök hajnali vihar előtti légnyomás esésben kaphattam egy agyérgörcsöt, és amíg az fel nem oldódik, addig tart a rosszullét :cry: :shock:

Mert sem a vérnyomásom, ami bár alacsony volt péntek-szombat végig, 100/60 körül, sem a vérszegénység nem indikál ilyen súlyos rosszulléteket ilyen hirtelenül, előzmény nélkül.
Egyébként megtudtam hogy a komoly, babát veszélyeztető vérszegénységnél a pulzus emelkedik, mert a szív a kevés oxigént szállító vért próbálja gyorsabban keringtetni, és ez nálam szerencsére nem áll fent, mert 78 és 82 volt minden mérésnél, ami ebben a szakaszban különösen jó (sportos előélet. Apa nyugalmi pulzusa 40 :lol: :lol: :lol: mint az állóképességi sportolóknak általában)

Szóval a választásom az volt, hogy vagy várok, hogy javuljon, vagy bemegyek a kórházba, de akkor bent fognak a neurológián és akkor lőttek a következő heteknek, és de pláne az utazásnak.
Ezt persze nem szerettem volna.
Ha rosszabbul lettem volna, hányás ilyesmi akkor persze egyértelműen kórház.

Szombat este apa meg-reikizte a fejemet, meg bal oldalon aludtam végig, úgy hogy apa figyelte egész éjjel hogy ne feküdjek hanyatt.
Így vasárnap reggelre egy kicsit jobb lett, és egész jól bírtam a napot. Ma és holnap szabin vagyok. Ma is ugyanaz, jobb, de nem száz százalékos, ez viszont az agyérgörcs mellett szól, hogy lehet tényleg az volt és az még mindig oldódik... :(

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Úristen! Hát, én lehet, hogy megnézettem volna magam! Nehogy bajod legyen, annyit egy utazás sem ér! Nagyon vigyázz magatokra!
Ha nem javulsz, nézesd meg magad, és ha bent akarnak tartani, még saját felelősségre is el tudsz jönni.
Remélem, jobban leszel!

rodina74
 
 


Rodi,
köszi szépen.

Henne,
a lényeg maradt le, hogy a pici fiadról nagyon szuper képek készültek, nekem a legfelső tetszik a legjobban, mint aki nagyon elfáradt, és a karjára fekszik aludni :lol: csúcsak ezek a kisbabák, a 3-4D UH meg akkora találmány, mindig rácsodálkozom :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Helló lányok!

Tündériek vagytok,h szorítottatok!!!!

Hála égnek,nem lett rosszabb a helyzet(bár jobb sem)
Ahogy már Lucuzs is írta,a dokim rám bízta a döntést,h maradok vagy megyek-e Balcsira.De nyomatékosan kérte,h továbbra is pihenjek és a gyógyszereket lelkesen szedjem tovább.
A genetikai uh-un mindent rendben talált,babyke szépen nődögél és a méhszájam is zárt.De a kicsi drágám buksija már egyértelműen ott a méhszájnál,beékelődött.

Természetesen nem bírtam magammal és még ma délután leutaztattam magam Balcsira...és ezt a hetet tuti,h lent töltöm,de vasárnap apa is utánam jön..és mivel jövő héten szabin lesz,lehet még azt a hetet is itt töltjük.Valószínű utána már csak a babukával hármasban fogunk jönni.

De furi :wink:

Remélem veletek is oké minden.Holnap visszaolvasok rendesen és igyekszem reagálni.

Rabbe:én is örültem nektek.Küldöm a privit.

Puszika..jó éjt mindenkinek!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Húúúú Eclipse! Ennek a fele sem tréfa! :( :? Mit mondjak, éreztem, hogy valami nem lehet rendben, ha nem jelentkezel...

Te figyi, lehet, hogy mégis meg kéne nézetni magadat a neurológián még az utazás előtt, nehogy ott idegenben legyen bármi! Gondold meg!
Persze eszem ágában sincs ijesztgetni, és az ördögöt a falra festeni... :oops:
De te is mondtad, hogy megterhelő lesz az utazás és a verseny napja is.
Én hiszek benne, hogy nem véletlenül történnek a dolgok, lehet ez egy jel volt...

Bocs a belepofázásért!!! Remélem nem bántottalak meg! :oops: :oops: :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Eclipse: gyönyörűek a ruhák, olyan édik tudnak lenni az anyukák. Mi is ilyen szép pólyát kaptunk Mesinek:)

Szisszka: köszi a javítást :D

Kép
Kép
andabella
 
 


Kitti-lak:

Kép

Kép

rodina74
 
 


Rodi, nagyon csini pocika!!! :lol: :lol: :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


Helóka!

Eclipse sajnálom a rosszullétet.Vigyázzál magatokra.

Vorosmacs örülök a sok kis ruhácskának.Lassan én is elkezdem mosni a ruhácskákat de először kellene vennünk valami kis komódot ahova tároljuk majd.Akkor leírom majd a listát is mire lesz még majd szükségünk.

Rodina helyes pocid van.Ideje lesz már nekem is feltolteni egyet.

Andabella gratula a kishúgihoz.

Ma nem voltam tornázni mert nem volt kire hagynom a fiamat.Jövő héten sem mehetek mert kora reggel cukorvizsgálatra megyek.
Hétvégén ha jó ido lesz megyünk Párkányba.Már régen láttam a nővéreméket.

KépKép
ritya
 
 


Eclipse jobbulást!!! :arrow: :arrow: :arrow:

Voltam védőnőnél, meghallgatuk a kislurkók szívverését :lol: :lol: . Szóval az nem fehérje a vizeletemben, hanem fehérvérsejtek vannak az üledékben. Úgyhogy vagy fel vagyok/voltam fázva, vagy valami gyulladás vagy valami baci. Megyek dokihoz a napokban és megnézetem.

Na fotóztam egy párat, de tényleg lehetetlen minden rucit lefényképezni, csak egy kis ízelítőül, Rodi főleg a te kedvedért :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


sziasztok!

túl vagyok a cukis lötyis ivászaton! nem volt szerencsére semmi gond, nem lettem rosszul, vagy ilyesmi! csütörtökön hozom el a leletem, vagyis akkor megyek a dokihoz is, meg uh-ra is!

Eclipse, nagyon sajnálom, hogy még mindig nem vagy 100%-os! mi van veled most? voltál azóta dokinál??? ne hanyagold el magad, hidd el, hogy nem éri meg!

jajj lányok, annyira cukik ezek a kis rucik! de tényleg! én is úgy várom már, hogy tudjuk, hogy fiú, vagy leányka lesz-e a kistesó, talán csütörtökön ki is derül végre! :)

nagyon szépek a pocik is! irigykedem rendesen! :) az enyém is növöget már, de még nem olyan igazán gömbölyű és babás, ha nem terhesgatyóban vagyok, kb. csak nagyon dagadtnak néznek :S

majd dobok fotót! 7 végénél szerintem nem előbb, mert addig van még dolgom bőven, főleg Beni szülinapi készülődés...

Henne, nagyon szép képeket csináltak a 4D Genesisben! remélem, hogy 19-én nekünk is sikerül majd hasonlóakat kapni! :) amúgy az egy kép van benne az árba, vagy ezek nincsenek kinyomtatva, csak a dvd-n vannak fent?

sophie27
 
 


most megyek, mert lassan kel a gyerkőc, aztán megyünk még játékboltba, majd a nagymamámhoz, és oda jön értünk apuci... sziasztok!

sophie27
 
 


Vörösmacs!
Jaj, nagyon szépek a babarucik! Úgy imádom őket! Nagyon jókat vettél! El is képzeltem benne a kis kukisokat! :lol:

A cukis löttyöt nekem meg kell ismételni a jövő héten! Nem is maga az ivászat a rossz, hanem hogy mivel ütöm el azt a 2 órát. Ráadásul 3 pontos lesz, így nagyon mászkálni sincs értelme.

Lányok, egy jó hete a macskám állandóan az ölembe akar ülni, és bújik a pocimhoz. Állandóan kéredzkedik, korábban inkább szorosan mellém feküdt. Azon röhögünk a párommal, hogy lehet, hogy már most féltékeny! :wink:

Sophie!
Remélem, jók lesznek a leletek! Várjuk majd a poci képet!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Mára még jobban vagyok, ill. vasárnap-hétfő-kedd folyamatosan egyre jobban vagyok, úgyhogy már nem aggódom.
Utólag hiába mennék dokihoz, nem tudna megállapítani semmit.
Ma voltunk apával mindenfele, holnap anyós szülinapja, ajándék, stb meg piacon is voltunk, meg mindenfélét csináltam és jól vagyok.
Megvan a kismama övterelőm, meg az utasbiztosításom, mert idehaza csak egyetlen cég biztosít kismamát 28 hét felett.
És nem is volt drága, sőt kifejezetten olcsó, pedig 62,5m ft a kerete.
:) :) :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Rodina,
nagyon szép a pocid!

Vörösmacs,
tündériek a rucik! :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok,
Udvozlet mindekinek a bolgar tengerpartrol. Az ido tokeletes tengerparti (30-35 C), a viz szuper *27-28C), es nagyon jol erezzuk magunkat.
Reggeli bufe valasztekaban minden szem szajnak ingere megtalalhato, a hotel kellemes, a tengerpart pedig csak 50m-re van.
Minden nap uszkalunk egy jo nagyot, este pedig hatalmas setakat teszunk a mar huvosebb idoben.
Majd ha lesz meg meselnivalo, irok nektek.

Pussz,

Hajni
bedoha
 
 


Ma voltam először a János kórház szülésfelkészítő tanfolyamán. Pont ma kezdődött a vajúdás, szülés témájával, és nagyon jó volt! 2 órán át tartott, és nagyon élveztem! Ha valaki a Jánosban szül, nagyon ajánlom! A jövő héten a relaxációról, és a légzésről lesz szó a vajúdás alatt.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kicsit ritkán jelentkezem mostanában. Sokat dolgozunk a ház körül mert be akarunk fejezni mindent mielőtt megjön a kis manó.

Nevared,
köszi jobban vagyok. Elég sokáig tartott de végül az az utifűlötty segített amit ajánlottál.

Dorka,
köszi, úgy néz ki kilábaltam mindenből. Én is sokkal többet eszek mint azelőtt. :oops: Úgy néz ki ez a harmadik trimeszter átka.

Vaya,
neked is köszi, jobban vagyok. :)

Aranyoska,
úgy néz ki, hogy kéne nekem popsitörlő meg babavíz. Egy kérdés mielőtt megrendelem. Baromi jó áron vannak a dolgok de a postaköltséggel nem veszítik el ezt az előnyüket? Valahogy személyesen kéne átvennem. Ha jól emlékszem Soproni vagy, nem?

Ágica,
ha a férjemet nem Attilának hívnák akkor gondolkozás nélkül Máté Ati lett volna. :wink: Szerintem gyönyörű név és külföldön is elég sokan ismerik.

Vikoo,
magazinba illőek az esküvői fotóitok!!!!!!!!!! Nagyon szépek.

Ebba,
mi a vér van ott Borsodban, hogy nem tud csak úgy normálisan lehűlni az idő????? Lovagolsz???? Illetve lovagoltál és fogsz? :lol:

Bedoha,
üdv itt, így már ketten vagyunk Hajnik. :lol:

Lucus,
Tudnál valami jó kis pizzatészta receptet küldeni? Holnap csinálnék. Ja és a joghurttortarecept is kéne ha nem titkos. :wink: Mi az az NST????

Jaj csajok,
napok óta úgy érzem, hogy leszakad a pocim. Biztos ez a fiam bosszúja azért, hogy elvittem a repülőnapra. Nagyon hangos volt, tiszta sok vadászrepülővel. Biztos nő a pocim és nyúlnak a szalagok, ja és szét rúgja a gyerek a hasam. Mondtam neki, hogy bármit csinál, nyomja nyugodtan én akkor is boldogan kihordom. :lol:
Szerintetek gáz ha 74es overallba hozom haza manókát a kórházból. Kaptam egyet, nagyon aranyos csak attól félek, hogy elveszik benne a baba. :lol:
Imádom az esküvői, babarucis és pocis képeket amit felraktatok.
Egyetértve Sophie-val, én is pártolnék egy pesti találkozót!!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Hajnii! Na végre! Már nem tudtam, hova tűntél!
Hát igen.. mostanában ránk jár itt a rúd időjárás ügyben. Tiszta káosz. Szerintem a biztosító meg azt hiszi, hogy elkezdtem csalni. 6 év alatt semmi, most meg az éven 3x jelentettem kárt tavasz óta.
Az enyém sem szereti a nagyon hangos dolgokat(tüzijáték pl)
És nekem is sokat mocorog:)
Igen, lovagoltam, míg nem tudtam meg, hogy terhes vagyok, és most is segítek a lovas táborban az oktatónak. Meg belélegzem az illatukat, kicsit hintózok, de ennyi. Már ettől is a frász kerülgeti a páromat...

rodina! Én vettem egy nők lapját, azt olvastam míg kivártam múlt héten az időt. De tényleg nem jó tétlenül lenni.

vörösmacska! Én is ma kaptam ilyen cuccokat a barátnőmtől, de milyen jó, hogy neked dupla van sok mindenből:) Akkora jó lehet:) Annyira várom már, hogy láthassam a fiaidat élőben:) pl hogy egyformák lesznek-e. Imádom az ikreket:) Sokat tanítottam már:)

pussz jó éjt

Kép
ebba
 
 


Jó reggelt!

mai tábla:2010.08.11.
Kép
Kép

szisszka
 
 


Ebba
Szép a pocakod, a katicás fotelek angyon cukik! :)

Lucuzs
Hajrá NST :) Hihetetlenül rohan az idő! :)
Nekem az Nst-t egy szülésznő csinálta a kórházban hetente 1x kellett mennem, ha jól emlékszem, és az eredményt mindig vinnem kellett a dokinak a rendelőbe.

Rabbe
Örülök, hogy sikerült a nyaralás! :)

Macs
Majd várjuk a képeket a 4D-ről! :)
Cukik a kis rucik :)

Eclipse
Örülök, hogy jobban vagy!

Emese
Biztos szupi nektek a Balcsin! :wink:

Rodi
Szép pocak :)

Sophie
Örülök, h rendben volt a cuki ivás! Majd meséj mi volt a dokinál, meg uh-n! :)

Bedoha
Örülök, hogy jól érzitek magatokat! :) További szupi nyaralást!

Hajni
Mi is 74-es overálokat kaptunk annak idején, 3-at is. De mi inkább vettünk egy 62-est. Nálunk Marci 8-9 hósan hordott csak 74-es rucikat.

szisszka
 
 


sziasztok!

Hajni, szerintem a 74es tényleg óriási lesz neki, de hátha nem is fog kellene még az overáll... lehet, hogy enyhébb idő lesz, mikor szülsz, bár ez elég hülyén hangzik! :) nekem Beni 60 centivel született, de azért az 56os rucikat vígan hordta az elején... most, 1 nap híjján 2 évesen már 92s a mérete! :)

Rodina, én is olvastam, meg a vége fele elmentem a közeli piacra és vettem reggelit, mert utána rohantam a buszhoz, hogy menjek anyuékhoz a tali pontra! szóval dög unalom, az tény! és miért kell megismételni? bocsi, ha lemaradtam róla... rossz lett az eredmény és most pontosabbat akarnak?

Bedoha, de jó lehet most nektek! jó pihit és élvezzétek a nyaralást, utána már gyerkőccel az első években úgysem a mi kényelmünkről és kikapcsolódásunkról szól! :P

Eclipse, mikor mentek Svájcba? örülök, hogy sikerült biztosítást kötnöd! :)

NST=CTG, ahol a baba szívhangját figyelik, valamint a mozgásokat is, illetve azt, hogy akkor hogyan dobog a pici szíve! szóval a babát figyelik és a méhtevékenységet is, az utolsó 4 hétben általában hetente! túlhordásnál már sűrűbben, talán 2 naponta!

nekem amúgy a Szt. Imrében 2 éve, az NSTs szobában csinálták, ott ültünk ketten, hárman, hasunkon a cuccal, és vártuk, hogy leteljen az idő, amit az asszisztensek gondoltak... de, hogy ők szülésznők lettek volna, az nem jött le! szerintem asszisztensek csinálják, illetve, ha van fogadott szülésznőd, akkor ő csinálja, az tuti! :)

na. holnap a nagy nap! este, ha tudok, jövök a beszámolóval! szerintem képet nem kapok az uh-n, így azt a 19-i 4Dről fogok csak tudni hozni!

sophie27
 
 


Sziasztok Csajok!

Eljött az utolsó napom melóban.Azért tegnap megszivattak elég rendesen, még most is fáj a fejem, úgyh. azt gondolom, tényleg jobb lesz nekünk otthon Lucababával. A pénzt meg úgyis megoldjuk valahogy!

Ebba, nagyon szép a pocakod, és gratula a szerzeményekhez!
Én megint elfelejtettem rákérdezni a védőnéninél arra a csomagra.

Lucuzs, NST- amikor még csak néhány hetes terhes voltam a dokinál mindig az "NST-sek" mentek előre.Irigykedtem a nagy pocakjukért.És most már lassan mi is ott tartunk :D :D

Rabbe, várjuk a képeket!

Vörösmac, édesek a rucik!!!!Hogy bírod a fekvést?Húúú, nagyon várom a 4D-s képeket!

Rodi, az én anyósom is beszédes típus eléggé!
Nagyon szép a pocakod!!!

Eclipse, sajnálom, fenébe! És most hogy vagy?
Szerintem nem látszik a korkülönbség, szép pár vagytok!!!!!
Akkor mikor indultok?

Aranyoska, örülök, h. minden ok, és jól tetted, h. lementél a Balcsira!Meg ott amúgy is mindig kényesztetés van :D
Jelentkezz ám! :D

Sophie, várjuk a képeket!!!És jó szülinpozást,meg persze boldog szülinapot Beninek! :D

Voltam tegnap védőnéninél, 6 kg hízásnál tartok...háát nem is érdekel :D
Azt mondta kicsit elkezdtem vizesedni, de zet én is láttam a lábamon :(
Megvan a terheléses cuki erdemény: 4,25 2 óra múlva 5,42.
Ez még elvileg a megengedett határon belül van.
Viszont van 2 csillagos eredményem....
De holnap reggel megyek dokihoz, majd meglátjuk mit mond!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lányok,

Most csak gyorsan mert rohanásban vagyok… hétfőn voltunk 4D-n és sajnos találtak a buksijában oldalkamra tágulatot, 10mm-t mindkét oldalon. Nagyon megijedtünk, sajnos nagyon nehéz pozitívnak maradni. Boldi baba tartja bennem a lelket az egész napos finom kis mocorgásával. Tegnap még egyeztettem a dokimmal, ma elküldött vérvételre, h kizárjuk a fertőzéseket, jöv7 hétfőn Hajdú Júliához megyünk buksi kukkra, h nem e vmi elváltozás van. Ha ezt a két dolgot kizártuk, nem marad más csak a nagy semmi, ha pedig nem nő tovább akkor nem is lesz semmi baj. Nem is kérdeztem, h mi lenne ha… mert azzal most nem tudnék mit kezdeni. Ma már jobban vagyok.. és majd jövök is, csak most rohanok tovább… Addig is néhány kép a kis szerelmemről!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
vikoo
 
 


Rövidhír: voltunk 4D-n Győrfi Mátyásnál, aki szerint B baba 100000%, hogy kislány!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: majd hozok képeket, meg beszámolok.... teljesen össze vagyunk zavarodva!!!!! :lol:

majd jövök, csak éhen halok és feszít a hasam, elfáradtam.

Maccs
vörösmacska
 
 


vörösmaca!
NNa, ettél már?
Mondd már, hogy mi volt? Emlékszem, hogy mi volt, mikor nekem is Balázst lánynak nézték végül is. Döbbenet. Ez a legjobb szó rá.

Kép
ebba
 
 


Sophie
Szép szál legény akkor Beni! :)
Marci is 92-eset hord, bár ez is tök változó, képzeld.
Pl a 92-es nadrág leesik róla derékban, a 86-os meg már bokalengő :D Viszont van olyan felső, amiből a 98-as kell :D
Cipőből meg most 24-es kell neki. Télen még 22-es csizma kellett, olyan durva, nőnek mint a gomba!
Holnapra Boldog Szülinapot Beninek!!!!!!! Az sztk-ba mész uh-ra holnap?
Nst- lehet, h ez is változott azóta, Marcival amikor voltam, még szülésznők voltak bent ott bártfaiban. Kíváncsi leszek, h most hogy lesz?!

Dorka
Meglátod, szupi jó lesz nektek otthon :) A 6 kg nem is sok! Én már 8nál járok simán, lehet azóta híztam is! :D

Viko
Nagyon tündéri, édi a babád! :)
Ne félj, nem lesz semmi baj, tudod, ez egy szerencsés topic!!!!!! :) Ezt ne feledd!!!!
Boldinak nagyon szép kerek pofija van, a súlyán se aggódj, amúgy sem minden baba egyforma, meg ezek a gépek is csak saccolnak ám! Direkt megnéztem neked, Marcival pont ebben az időszakban írták a leletemre, h az átlagosnál több magzatvíz, a köv uh-n meg már rendben volt!

Macs
Ez durva :shock: Nah mostmár kiváncsi vagyok nagyon, h milyen nemű babáid lesznek! :o

szisszka
 
 


Dorka, hidd el, jobb lesz nektek otthon! az anyagi része meg úgyis rendeződik, de tényleg!!!

a cukid pedig szerintem teljesen normális! nálunk 7ig fogadják el normálisnak, attól meg még nagyon messze vagy! ;)

köszi a köszöntést, ari vagy, képeket hozom, amint tudom! :)

Vikoo, eszméletlen édes Boldi baba! a másik dologgal kapcsolatban pedig, ha azt mondanám, hogy semmi baj nem lesz, elhinnéd? szerintem nem, és szerintem senki más sem, de hétfőn majd Hajdú Krisztina jól megnyugtat! figyi, eddig semmi, de semmi gond nem volt, ha akkora gond lenne, az már feltűnt volna korábban is, szerintem! szóval remélem, hogy a helyzethez képest nyugodt tudsz maradni, és ki tudod várni a 7főt! én küldöm a pozitív energiákat! szóval 7főn várom ám a beszámolódat!!! és csak pozitívan!

de amúgy a pofija milyen édes már! kis pufók pofi! mit mondanak amúgy a korához képest nagyobb, vagy átlagos?

Vörösmaccs, nem semmi! :) ruhákból még jó, hogy kaptok a tesódéktól! képeket tudsz majd hozni???

amúgy nekem pár értékem rossz lett a laboron (hematokrit 0,37, eozinofil 0,61, eozinofil 8%, limfocita 17%), holnap majd jól kikérdezem a dokit...

sophie27
 
 


köszi lányok a köszöntést Beni nevében! :)

majd mehetnénk együtt nst-re, ha úgy alakul, úgyis időpontot kell kérni mindig... legalább nem unatkoznánk! nekem Beni el lesz, mert a mama biztosan jön, ha szólok, de legalább Te nem mész egyedül, meg, ha úgy megyünk, akkor addig tudok Marcira figyelni, ha kell! :) vagy ilyenkor Te is mindig anyudéknál hagyod?

vezetni sajnos a férjem már nem fog engedni, így vagy buszozom, vagy nem tudom, megtanulok repülni! :D

amúgy tényleg nagy fiú Beni, mármint magas, majd jövő kedden megyünk a 2 éves tanácsadásra! kíváncsi leszek, hogy mit mérnek, főleg a kilóra, mert én itthon max. ruhában méregetem!

sophie27
 
 


Most értem haza, védőnőnél minden rendben volt, nincs cukor, sem fehérje a vizeletben, így Boldi nem miattam ducibb, ennek legalább örülök. A kincsem 1296 gramm, ami azt jelenti, h 30 dekával több, mint az előírás. Nahh, puff, hogy örülnék ha rajtam volna csak 30 deka plusz, én eddig 7kg-nál tartok, ami összességében nem sok, csak ha azt nézzük, h maradt rajtam Bendi pociból is, én már baromi soknak érzem.

Szisszka: tudom, h ez egy szerencsés topik, és elhatároztam, h nem fogok idegeskedni, mert két hét totál idegben se nekem, se a házasságomnak, se pedig az én kis Hercegemnek sem jó. Szóval, most türelmesen várunk…

Vörösmaccs, nagyon izgi dolgok ezek. Milyen kis viccesek azok a kis Csöppek odabent, van humorérzékük, az bizti. :-) Majd mesélj, h mi volt és kérünk képeket is. A pociról is, lécci-lécci-lécci.
A rucik nagyon szépek, a színek is és néztem még kislánynak is szuperek lesznek.

Dorka, jó lesz otthon majd meglátod, jót fog tenni a pihi, a babák pedig szeretik ha egész nap csak velük foglalkoznak. Boldi imádja a zenés meséket, meg ha kicsit lefekszem és simizem meg mondókázom… :-) Vicces mert csak 3 mondókát tudok… van mit tanulnom. Majd mesélj mit mondott a dokid a csillagos eredményekre. És gratula a cukid eredményéhez.

A többieknek millió pusziii

Kép

Kép
vikoo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Na itt vagyok, de még nem tértünk magunkhoz :shock: , mert már nem tudjuk mit higyjünk. :?: :?: :!: :!: :!:
A szív UH-s prof asszony mondta először, hogy B baba kislány, aztán az UH spec orvosom rácáfolt, hogy B baba nagyon fiú és a magzatvízvétel is ezt igazolta, hogy A és B baba kisfiú kromoszómákkal rendelkezik.
Most pedig Győrfi Mátyásnál voltunk a Praxis 4D Uh rendelőben és ő 1000 %-ra mondta, hogy a kisebbik babám, B baba kislány, meg is mutatta 2D-ben és 4D-ben is, hogy ott bizony csak szeméremajkak vannak :shock: , azt mondta olyan biztos, mint ahogy ott ülünk!!!!

Hát a képek nem lettek olyan jók, mert "A" kisfiam egyfolytában az arca előtt tartotta a mancsát, lába egyfolytában a nyakában (Ő van alul), de azért ez sikerált:
Kép

B babucim, aki immáron kislányforma, ő volt eddig Balázs, már nem is tudom mit gondoljak :?: :?: :!: :!: :!: pedig háttal kegyeskedett lenni mindvégig. egyébként egyfolytában püfölte a lábikójával a kistesója fenekét :lol: :lol: :lol: . Így sajnos az arcocskáját nem is lehett elkapni, ez sikerült 4D-ben, ez majdhogynem egészalakos:
Kép

A magzatvizem egy kissé több a kelleténél, majd mindjárt utánanézek mi lehet, azt mondta lehet a magzatvízvétel miatt, vagy cukorprobléma akár, de azt tudjuk, hogy jó, mert a múlt hét végén volt a vizsgálatom. Napokban megyek majd orvoshoz, persze ezt megemlítem.

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok!

A tali óta nem jelentkeztem, mert utána 1 hét szabin voltam és hazamentünk szülőkhöz, majd csütörtök óta szinte csak a rossz dolgok történnek velünk :( , aki nem akar negatív dolgokat olvasni, akkor a következő bekezdést hagyja ki, csak mostmár muszáj leírnom, hátha vége szakadna. :(

Babóval szerencsére minden rendben van. Bár már mindenki volt cukorvizsgálaton, de azért leírom, hogy velünk mi történt.... Múlt hét csütörtökön kellett volna mennünk, keltünk hajnalban, hogy fél 7-re ott legyünk a kórházban. Amikor bejutottam a vérvételre, mondom, hogy terheléses cukorvizsgálatra jöttem. Erre a nő kérdezi, hogy be vagyok-e jelentkezve. Persze nem voltam, mert nem tudtam róla :( És nem voltak hajlandóak megcsinálni a vérvételt. Erre a hétre keddre kaptam időpontot. Nagyon szerettem volna, ha Jani is ott van velem, de már most kedden ő dolgozott. Ahogy mentünk kifele, pont összefutottam a dokimmal és mondom neki, hogy mi van, erre ő persze nagyon sajnálta, de állítólag múlt héten még nem kellett bejelentkezni.... Na mindegy, akkor nagyon kiakadtam rajta.
Hazafele menet bementünk tankolni az M5-nél lévő shell-hez. Jani éppen fizetett, amikor egy kisfurgon megelőzött bennünket és a kocsink elejét elvitte, én meg a kocsiban :( . Nagyon megijedtem. Szerencsére nem lett bajunk, meg a vezető is megállt, így majd a biztosító kifizeti a javítás árát, de ez is plusz macera.
Tegnap voltam a cukorvizsgálaton, szerencsére nem lettem rosszul, bár egész nap szédelegtem, de azt kibírtam.
Délután a munkahelyen megbeszélés volt, és kiderült, hogy a közvetlen főnökeim kilépnek a cégből és külön céget alapítanak és visznek magukkal 12 embert. Persze engem már nem, ezt meg is értem, úgyis csak szeptember végéig szeretnék dolgozni (vagyis nem szeretnék, csak muszáj, mert nagyon kevésre vagyok bejelentve és a táppénzem csak 47e lenne), azután meg nem jönnék ide vissza úgysem. Viszont így változik a helyzet, mert felröppentek olyan pletykák, hogy akik maradnak az eredeti cégnél, keressenek más helyet, mert csak dec. végéig van a megrendelővel szerződés kötve, és lehet utána le is húzzák a rolót. Na ettől tartok én, hogy akkor mi lesz velem? Mert ha a cég megszűnik, akkor fogok-e kapni tgyást, gyed-et? Majd most ennek próbálok utána járni. Ja és a pláne, hogy ebben a hónapban csak a bejelentett fizumat kaptam meg :( , nem tudják, hogy a maradékkal mi lesz (az nekem 100e lenne :( ). Ennyi erővel már maradhatnék otthon, de akkor még ennyit sem kapnék :( Na de ezzel már tényleg nem akarlak benneteket terhelni.

Örülök, hogy a talin megismerhettem azt a pár embert, nagyon jó kis csapat volt! Köszi Eta a szervezést!

Dorka: de jó neked, hogy ez az utolsó napod! Irigy vagyok :), bár te majdnem 1 hónappal előttem jársz már, úgyhogy nekem a szeptember közepe lett volna az ideális.

Eclipse: köszi a homeos listát! Sajnálom a rosszullétet, de örömmel olvasom, hogy már jobban vagy. Nagyon jók a képek, és meg is lepődtem, hogy mennyire nem látszik a korkülönbség párod és közted. Nagyon aranyosak vagytok együtt :)
Én is a tiptopbaba.hu-n néztem ki a Coolababy pelusokat, így hétfőn el is mentem megnézni személyesen, mert kíváncsi voltam, hogy milyen. Nagyon aranyos az eladó, bármit meg lehet vele beszélni. Mivel Dunaharasztiban van a "raktár" (igazából a lakásuk), útba esett nekünk. Esetleg ha kell valami, akkor elhozom neked, ha mi is megyünk a pelusért és akkor nem kell postaköltséget fizetned.

Lucuzs: nagyon fini volt a talis süti :) Sajnos, amit beszéltünk a szocpollal kapcsolatban, rá kellett jönnöm, hogy a mi szerződésünkben sincs semmi róla :( . Gondolom azért maradt meg bennem, hogy benne lehet, mert akkor nagyon sokat olvastam róla. De persze most szinte semmit nem találok meg, amit akkor. Lehet a bankba kellene bemenni és ott megkérdezni, hogy milyen esetben mire lehet számítani.

Henne: 4D-s képek nagyon szupik és te is nagyon csini vagy!

Vörösmacs: ez nagyon jó! Gratula a kislányhoz! :) Így az első verzió állt fel újra...

Vikoo: szorítok, hogy ne legyen semmi baj, de biztosan nem lesz, mert itt nem is lehet!!! Vigyázz magatokra! :)

Bocsi a többiektől, hogy másnak nem írtam, csak elég negatív vagyok most, kavarognak a fejemben a gondolatok mindenről, hogy hogyan is lesz majd, ezért nem sok értelmes hozzászólást tudtam most összehozni.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Maccs, én csak azon tűnődöm, hogy egy 100%-os pontosságúnak mondott genetikai vizsgálat biztosan felülbírálható egy uh specialista által? nem azt mondják, hogy a nemmeghatározás az a tuti, 1000%-os pontosságú? de végülis a lényeg, hogy egészségesek legyenek, nemdebár? :)

Tatjana, nagyon sajnálom a problémákat! amúgy határozatlan időre szól a szerződésed? mert, ha igen, akkor neked ugyanúgy jár minden, főleg, hogy decemberben már régen TGYÁSon leszel! fel a fejjel, minden jóra fordul, ráadásul egy egészséges kisbaba növöget a pocakodban, szóval szerintem ez mindennél többet ér! a balesetet jó, hogy így megúsztátok! annyira felelőtlen emberek vannak! :(

Vikoo, jajj, remélem, hogy nem bántottalak meg, nem volt szándékomban, és különben is, nagyon szeretem a kis pufi babákat! amúgy az a 30 dkg, amit írsz, tényleg semmi, ráadásul az is lehet, hogy a következő harmadban nem fog ilyen ütemben nőni, de, ha igen, akkor sem lesz óriási baba! :) de még mindig úgy gondolom, hogy irtó cuki a pofija! :) tényleg egy komplett kisbaba! a másik, hogy örülök, hogy így állsz hozzá az uh-n tapasztaltakhoz! csak türelmesen!

jajj, lányok! akiknek már megvan a terheléses cuki eredményük, megtennétek, hogy feldobjátok, hogy mi a határ? próbáltam telefonon érdeklődni, hogy mi lett az eredményem, és most kicsit be vagyok parázva! nem emlékszem, hogy Benivel mi volt a határszám!

a neten most olvastam egy olyat, hogy 7,8-ig okés a dolog! hm?

sophie27
 
 


Sziasztok Csajszik!

Jelentem megvagyunk,de egyszerűen nem volt időm írni.Szakdogát kell írnom,októberben államvizsga,huuuu szóval.
Virágnak jönnek a fogai,3 napig lázas volt,a dik látta még a torka is begyulladt,kapott rá kanalas gyógyszert.Most hasmenése volt.Közben állandóan vagy udvar vagy városban játszótér.
Visszaolvasni nem tudok szerintem,de remélem mindenki jól van.
Ma voltam cukorterhelésen,semmi extra nem történt kivéve,hogy nagyon sokan voltunk így délig nem ehettem.

Jelentem 3 mosható pelenkát használunk eddig.Voltam bababörzén és ott vettem kettőt(2200 /db,új,+betéteket)már beszereztem mosószappan amivel lehet mosni+mosószert.
Szerintem nem rossz,nem is kínlódtam vele sokat,most a melegben nagyon hamar megszáradt,csak pont akkor kakilt egy óriási adagot amikor az egyik volt rajta,így egy kicsit tovább kellett vele foglalkoznom.
Szerintem fogok még venni,és csak ajánlom mindenkinek.Rengeteg eldobható pelenkát használt el az elmúlt 2 hétben,tiszta pénzkidobás volt.
Dokihoz csak szept.első hete körül kell mennem.

Kép
Kép
telokin
 
 


Maccs, én csak azon tűnődöm, hogy egy 100%-os pontosságúnak mondott genetikai vizsgálat biztosan felülbírálható egy uh specialista által?
Sophie én már nem tudom mit gondoljak. De simán el tudom képzelni, hogy amnio-kor rossz helyre szúrtak, hiszen annyit tanakodtak a szemem láttára, hogy akkor most hogy is fekszenek a babák és hova is kellene szúrni....melyik az A és melyik a B illetve hol is az elválasztó burok...

Maccs
vörösmacska
 
 


Maccs, ja, értem, szóval lehet, hogy simán 2x vettek ugyanabból a vízből mintát? és ezért írták, hogy fiú? mondjuk az azért durva lenne... bár tényleg az egészség a fő! :)

sophie27
 
 


Sophie, ne butáskodj, dehogy bántottál meg, sőt… csak olyan rohanásban, főzésben meg pakolgatásban vagyok, h nem is frissítettem, és nem láttam, h közvetlen előttem kik írtak. Köszönöm a biztatást, és próbálom hinni, h nem lehet semmi baj, vhogy úgy érzem, Boldi csak úgy árasztja magából a nyugalmat és én sem tudok idegeskedni. :-) Ez jó, imádom!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Vikó nagyon jó képek készültek Bendi babáról :lol: :lol: , irigyellek érte! Nagyon cuki :lol: :lol: :lol: :lol: ! Hajdú K. nagyon jó, mindannyian tudjuk, de figyeld meg nem lesz ott semmi komoly. Nagyon drukkolok :arrow: :arrow: :arrow: Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


sophie!
Mert pont 7,8 lett a terhelésim, is mielőtt gyógyszert írna fel, még egyszer meg akarja csináltatni. De az a baj, hogy előtte hetekig barackot és sárgadinnyét ettem este, nem is keveset, és valószínű ez nyomta meg. Most leálltam az esti gyümölcsevéssel. Majd meglátjuk mi lesz. Ja, és most 3 pontosat csinál.

Vikoo!
Nem lesz semmi baj! Minden rendben lesz! Eddig miért nem vették észre, vagy az utolsó uhu után alakult ki a tágulat? Eddig nem Hajdú Krisztinánál voltatok? (Biztos, hogy Júlia, nem a genetikai intézetes Hajdú Krisztinájára gondolsz?) Nagyon szurkolok neked!
Nagyon jók a képek Boldiról!

Vörömacs!
Hát, nem semmi! Kívánom, hogy vegyes páros legyen! Bár, már lehet, hogy beleéltétek magatokat a fiúkba!

Tatjana!
Meglátod a sok rossz ellenére, ami történt veletek, minden jóra fordul! Szerintem, ha megvan a biztosítási időd és a cég tönkremegy, te ugyanúgy kapod a tgyást, hiszen, az a korábbi biztosítási időtől függ. Bár ez csak okoskodás a részemről, van, aki biztosan jobban tudja nálam.

rodina74
 
 


Macs, nekem is volt amniom, és utána UHn több magzatvíz, pedig a kettő között közel tíz hét telt el. Mostanra beállt. Amúgy meg... csak egészségesek legyenek. :)

freestyler
 
 


Sziasztok Lányok!

Vörösmacs,
öööö izééé nem tudom mihez gratuláljak! :oops:
Őszintén lehet hogy ezt én már nem tudnám jól tolerálni, hogy ilyen sokan ennyire ne tudják eldönteni ki lakik bent...
És ha megláttam volna, hogy takuvakuznak az amnio előtt, na akkor biztos hogy ordítva futottam volna el messzire. Nem is értem hogyan bírtad ki, amikor láttad a bizonytalanságot... :shock:

Vikoo,

Boldi baba gyönyörű!
Nekem a 28. héten mérték 1200gr-nak a babát, de ezeket az UH-s súlybecsléseket sem kell készpénznek venni.
A kisfokú agykamra tágulat miatt ne aggódj. Tudom könnyű mondani, mert én is ugyanúgy izgulnék, sőt hisztiznék, megfelelő felvilágosítás nélkül.
Igazság szerint a régebbi típusú, kevésbé jó felbontású UH-kon észre sem vették az ilyen egyébként nagyon gyakori, és ártalmatlan fokú elváltozásokat, mint a kisfokú agykamra tágulat vagy a kisfokú vesemedence tágulat. És mégis egészséges gyerekek születtek. Ezek maguktól elmúlnak a gyerek pár hónapos koráig, és nem okoznak problémát. Ha megnyugtat, kérdezz rá a kórházadban, hogy elvégzik-e az újszülöttnél a koponya UH-t kérésedre az első 1-2 napban.

Lucuzs,
persze hogy nem sértődtem meg.
Mindenkinek meghallgatom a tanácsát.

Tegnap már voltam melóban, és minden oké volt, kivéve hogy halomban áll a car az asztalomon, és tegnap sem tudtam haaldni vele, mert fél 11-től 3-ig tolmácsolnom kellett. Le is szívták az agyamat rendesen.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jó reggel Lányok,

Vörösmaccs, köszi a kép dicsit, de tudod mit tisztára irigy vagyok azért az érzésért, látványért amit Ti ott megélhettek, a két kicsi csemetéd, ahogy bent játszik a pocakodban és vmi olyan kapcsolat van közöttük, amit mi meg sem érthetünk, és mindezt látni, fantasztikus lehet!!!!

Rodina, én Papp Csaba magánrendelésére járok, itt szigethalmon van a miniklinika. Ő pedig az I. sz. Női Klinika docens, professzor, tanára vagy mi – egy csomó rövidítés van a neve előtt :-). Asszem a kórházban már nem is rendel, és Ő ismeri a szintén ott tanító Hajdú Júliát, szívspecialista. Júlia hétfőnként rendel a kórházban és nagyon nehéz hozzá bejutni, de remélem a levél segítségével nem lesz probléma.
1ébként a genetikai uh-t eddig egy hölgy végezte aki szintén a kórházból járt ki, és a közbenső kontrollokon pedig a Papp Csaba kukksizta meg. És eddig nem volt semmi baj, pedig kb 3 hete voltam uccsónak és akkor is átnéztük a babót. Ez most alakulhatott ki, az okát pedig nyomozzuk. :-)

Eclipse, nagyon kedvesek a szavaid, és 1ébként annyira akarom hinni, h nem lehet semmi baj, h minél többen mondogatják én annál erősebben kapaszkodom azokba a pozitív szavakba. Az biztos, h most kiemelten fogják figyelni Boldi buksiját, így reméljük a világrajövetelét követően már nyoma sem lesz.

Sophie, majd gyere, h mi volt… és a cukis papíron majd rajta lesz, h milyen értékeken belül normális az eredmény, de nem lesz semmi baj.

Puszik mindenkinek!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: