Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Továbbra is 1 in 1. Nemsokára indulunk ctg-re, megyek reggelizni, készülődni. Mindenkinek szép napot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...Nektek is szépet!
Hogy érzed magad?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaimado, nálunk is ez a szigorú rendszer van most, és a mi rokonaink sem 100%-ig megértők, de nem tudnak mit csinálni :lol: Engem nem érdekelnek az érzéseik, csak a kislányom nyugalma, egészsége. Ezzel te is így leszel, azok a dolgok, amik régen nyomasztottak volna, egycsapásra elvesztik a jelentőségüket. Kitartás, ne engedjetek az elveitekből!!!
Mi az, hogy 1 in 1? :lol:
Timi, jó hogy ti sem engedtetek. És gondolom a nagyszülők nem neheztelnek örökké. A kis unoka első mosolya úgyis leveszi őket a lábukról :D

KépKép
Kép
szecs
 
 

 
 

Jajj, 2 in 1. Semelyik topikban nem szólt senki, pedig uazt másoltam mindenhova.
Szívás volt a ctg. Behívtak 8-kor, 1/2 9-kor kiküldtek,hogy nem jó, igyak valami kávét, colát, akármit. Ettem, ittam megint. 1,5 óráig nem hívtak. Így apa hozott még kaját, mert az előző már ki tudja, hol volt. Szóltam, hogy mi van már, elfelejtettek. Behívtak. Újabb 30 perc ctg. Dokimra csak picit kellett várni, mert épp az előző ctg-s az ő betege volt. 1 perc alatt megbeszéltünk mindent- Csodálkozott, miért kért a nő 2. ctg-t, mikor az első is jó volt. Ehhez képest, a nő a 2. nál is úgy engedett ki, hogy csóválta a fejét, hogy majd az okosok eldöntik. Gondolhatjátok mit éltem át. A vérnyomim is felment. Páromnak meg majdnem lejár már a munkaideje, mire beér. Olyan ideges, hogy jól össze is vesztünk. Mintha én tehetnék róla...ő semtehet róla..ez van..az a lényeg, hogy a pici jól van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, én csodálkoztam az 1 in 1-en, de gondoltam, hogy siettél és elirtad.
Örülök, hogy babuci jól van.
Akkor mit beszéltetek meg, holnap megindítja a szülést?
Szegények, gondolom már mind a ketten fáradtabbak és izgatottabbak vagytok.

Elmentem vásárolni papucsokat, hát mit ne mondjak 43-as férfi papucs volt csak jó az eredetileg 40-es lábamra, így azt vettem. Mind a kettő férfi, ez van, csak nem veszik le a kórházban rólam. :-)

A baba látogatásról nekem is az a véleményem, hogy az elején nem kell, hgoy átjáróház legyen a lakás. Az immunrendszerük még nem olyan jó, így nekünk is és neki sem jó, ha mindenki jön nézegetni.
Nekem anyósom mondta, hogy az elején jönne pár napra segíteni, de mondtam, hogy ne utazzon 150 km-ről, de a párom viszont azt mondta, hogy jó lesz a segítség, mert Ő most pár hétig még nem tud itthon maradni, nem engedik a határidős munka miatt. Utána is csak azt az 5 napot.
Kíváncsi lennék, hogy a főnöke otthon maradt-e akkor amikor a gyermekei születtek????????????????
Na mindegy!
Én csak attól félek, hogy mire a picurkánk megszületik olyan fáradt lesz, hogy élvezni sem fogja. Ez a 4. hét, hogy hétköznap+hétvégén is nyomja a munkát.

Szecs, hogy vagytok?

Timi, nagymamiztok, hogy most nem nagyon vagy fent?

Kép
judit70
 
 


Jó lezs az a ffipapucs.
Sajnálom, hogy a férjedet nem engedik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...sajnálom, hogy a férjedet nem engedik szabadságra. Azt Neked kell eldönteni, hogy mennyire akarod anyósodat pont a legelején. Ebben a pár hétben még szerintem úgyis az eszik-alszik-pisil-kakil időszak van...a gyerekkel mást még nem lehet csinálni.
Ha tudtok, rendeljetek házhoz hozós ebédet...és akkor még kettesben is elboldogultok Lillácskával. De ez csak az én véleményem :)

Babaim...sajnálom a reggeli tortúrát! Most akkor mikor lesz a születésnap?

Bocsánat, ma Zsoltival vagyok szinte reggel óta...nagyon nincs el ma magában. Sikerült ma még a nyelvébe is beleharapnia kicsit...vérzett is. De nagy baj nem lehet, mert szopizott utána a kincsem. Igaz, mind a ketten elaludtunk egy jó 1,5 órányira. De mostanában nincsenek túl jó éjszakáink...de ez egy ilyen időszak az ő életében most :)
Délelőtt először elvittem játszótérre ebbe a kimondott babahintába...nagyon élvezte. Tudom, hogy nem ül még teljesen önállóan, de ez a hinta nagyon jól tartja a kis hátát. Alig akart kiszállni belőle :)
A nagyihoz holnap megyünk majd.

Timi
Kép
vt72
 
 


Holnap este/éjjel vagy h.után. Nem tudom, mennyi idő lezs. :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igaz...ez Fannikán is múlik!

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi ez nem is rossz ötlet, hogy házhoz hozatni a kajcsit! Szerintem is úgy el leszünk kettesben is! :-)
Majd belerázódok.

Babaim, várjuk szeretettel Fannikát!
Pénteken 13.-a lesz.
Drukk+++++++++++++++++++++++++++

Kép
judit70
 
 


Judit...a férfiak (legalábbis az én meglátásom szerint)...az első félévben szinte semmit nem tudnak a gyerekkel kezdeni. Az én férjem csak félév után tud rövidebb időt foglalkozni a gyerekkel...de ez sem rendszeres :) Kivéve a fürdés...de ott kommunikálnak egymással :D
Máskor azért az van, hogy "odaadlak anyának, ő majd tudja, hogy miért sírsz" :D
Később persze majd más lesz a helyzet, játszótérre, sétálni már tudnak velük menni, de az elején szerintem nem :)
De ha valakinek van más tapasztalata...szóljon :)

Sok ilyen házhoz szállítós cég van, neten is tudsz rendelni. A Laci bácsi félét hallottam dicsérni...de még nem próbáltam egyiket sem.

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, én a magzatvíz mintavétel utáni időben rendeltem néha, hogy pihizhessek. egeszsegkonyha.hu
még az én finnyás ízlésemnek is tudtak jót csinálni és talán nem túl drágán:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/37.hét.jpg[/img]

Kép
judit70
 
 


Kép

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantok. Ma először fogom egyedül fürdetni a picúrt, úgyhogy drukkoljatok :D !
Én is egészségkonyházni fogok szerintem, legalábbis két-három hétig biztosan. Eddig a férjem főzött ránk, de jövő héttől ennek is vége :(
Timi, nálunk is teljesen lefagy Apa amikor nagyobb hiszti van. Mindig mondom neki, hogy nem fog éhen halni, ha 10 percig nem kap enni, de csak pánikol, hogy biztosan éhes, mert semmi nem nyugtatja meg. A semmi alatt érts a ringatást :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


De jó a kép Judit!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Judit...csinos vagy nagyon!!

Szecs...mennek a drukkok, ügyesek lesztek Blankával! :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, szép nagy poci.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! dr. Gulyás Istvánt ajánlották a volt Máv kórházban. Tudna valaki friss szülés info-val szolgálni róla?
mkriszta75
 
 


Köszi aranyosak vagytok, de azért látszik, hogy a súly is jött a babához, úgy nagy a pocim. Hát ez van, most már elég nehéz cipelni
Ma csináltuk a képet, a párom kisfia fényképezte és fel is rakta itt gyorsan, pedig akartam mellé írni, de lemaradtam :-)

Most volt itt a sógornőm azt mondta, hogy lejjebb ment a hasam, reggel meg a szomszédasszonyom mondta.
Egyre sűrűbben fájdogál a pocim, olyan érzés, mintha meg akarna jönni.

Szecs, biztos, hogy ügyesen megoldod. Blanka és ti tökéletes páros vagytok :-)
Na én is félek tőle, ha hazajövünk, hogy fog menni a fürdetés? A kényszer megoldja majd a helyzetet.

Babaim sokat gondolok rád!!!!!!!!!!!!!

Kép
judit70
 
 


Szia Kriszta!
Milyen infókra vagy kíváncsi?

Judit...biztosan minden flottul fog menni Nálatok is!
Nálad is kezdődnek a jósló fájások????

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Csak pár szóra jöttem, látom Babaim. még nem szült meg, nem maradtam le semmiről.

Mikor Vivivel hazajöttünk a kórházból, én egyedül voltam vele az első naptól fogva, és bevallom, 3 napig nem fürdettem meg, nem tudtam hogy kezdjek neki :lol: De 4. naptól már fürdik Vivi :lol:
Egy jó tanács: ne a pelenkázón kenjétek be a babát a fürdetőkrémmel, hanem vagy a vízbe tegyétek, vagy amikor már a vízben van a baba, akkor egy kézzel fogod, a másikkal kened. Nagyon csúszik az a krém.

Na holnap jövök bővebben.

Még nem tudtam visszaolvasni, most akkor holnap indítanak Babaim? Mikor?

Üdv!

KépKép
b_judyt
 
 


Szia Timi, igazából a véleményetekre lennék kíváncsi, meg vagytok e vele elégedve stb.... olvastam róla sok jót és sajnos sok rosszat is, emiatt bizonytalan vagyok.

Kriszta
mkriszta75
 
 


Sziasztok,

Babaimádó üzenetét küldöm: 1 IN 1 !!! MOST MÁR TÉNYLEG!
Ma éjjel megszületett a picurka, baba és mama jól vannak!
Nagyon boldogok vagyunk, sírtunk, nevettünk, reméljük minden OK lesz. Puszi mindenkinek, s nagyon köszönjük a sok szorítást, drukkot, a ránk gondolást!

Üdv,
Babaimádót és most már a kis Babaimcsikét is imádó voltam...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hurrá!!!!! Fannikát Isten hozta a kinti világban!
Babaim...Neked gyors felépülést és sok tejcsit kívánok!!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Kriszta...én csak jót tudok róla írni. Egy végig problémamentes terhességgel jártam hozzá. A kisfiam most lesz mindjárt 9 hónapos.
Figyelmes volt, időben érkezett a szülésre...szóval nem tudok rosszat írni róla.

Babaim írt éjjel sms-t...0.22-kor, hogy elfolyt el a zöld magzatvíz és már úton vannak a kórházba. Az eredmény már itt várt reggel :)

A fürdetőkrémről én azt hallottam, hogy forró vízben feloldódik és olyan lesz mint a folyékony szappan. De mikróban is fel lehet olvasztani, aztán felhigítani vízzel és betenni egy folyékony szappan flakonjába.

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim. sok boldogságot kívánunk!
Nagyon vártuk már Fannikát!

Judit, most már te jössz :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Babaim:Sok boldogságot a picihez!!!!!!!!
Judit: Akkor tényleg te voltál,én akkor voltam a Gabinál,mikor ctg-n voltál,kivágott felső volt rajtam,csak el voltam azzal foglalva,hogy már csak a kórházba kell mennem vasárnap :D
.....de aztán ma lehet,hogy én is a rendelésen fogok kikötni,mert a kezeimmel egyáltalán nem tudok fogni,és iszonyúan görcsöl,egészen a vállamig,ráadásul a hasam is folyamatosan görcsöl,így nem bizti,hogy kibírok,még egy hetet.Bár nem tudom mit csinálna,ha nem rendszeresek a görcsök?
Kriszta:Nekem az első babánál ő volt az orvosom,és nekem csak jó tapasztalataim vannak,akkor még lehetett szülésznőt fogadni,és hát igazán ő volt végig mellettem,szerencsére 1 és fél óra alatt megszületett a fiam.Majd most kiderül :D
Most pár napig ennyi,majd teszek képet én is fel.
ildibildi
 
 


Babaim.......... isten hozta Fannikát! Gratulálok! Jó egészséget nektek és sok tejcsit kívánok!



Látod megijesztettem Fannikát, hogy péntek 13.-a lesz :-)

Kép
judit70
 
 


Bocsika, pirosra akartam, erre rusnya fekete lett!

Kép
judit70
 
 


Judyt, igen már én is készülődök rá! Most kezdem már felfogni, hogy - az előttem levők Szecs és Babaim is megszült - én jövök!!

Ildi, én tiszta ideg voltam ott a ctg-nél, nem elég, hogy az első ctg volt, de ráadásul a méhenkívülim ami volt, sok összenövés van a hasamban, így nagyon nehezen ment, nem nagyon figyeltem.

Akkor te lehettél, aki olyan mosolygós volt és mondta, hogy megijesztetted a dokit, azt álmodtad, hogy 20.-án fogsz szülni?
Te most a 2. fiadat várod? Na itt a sok újszülött lány között, jól jön a fiú is.
Én ma is 5-6 között megyek valamikor G.i-hez. Gondoltam, hogy elmegyek hamarabb, de már nem merek egyedül elindulni, így megvárom a páromat.

Kép
judit70
 
 


Kriszta, üdv. itt nálunk! :-)

Hát, én is így indultam a dokinak, hallottam ezt is azt is, de itt a a lányok, csak jókat írtak róla, így elmentem hozzá. Én eddig nem csalódtam, figyelmes volt velem, egy kicsit laza, ami nem is olyan rossz, mert közvetlenebb lett a kapcsolatunk, de ettől azért hozzáértő és tényleg ha valami kis eltérést lát, már utána néz a dolgoknak. Nálam volt rá példa, korom, vizesedés, stb.

A szülésről még nem tudok mit mondani, majd pár hét múlva. :-)

A lányok abban viszont tudnak segíteni, Ők nála szültek!
Szerintem érdeklődj! Aranyosak nagyon!

Kép
judit70
 
 


Drága Babaimado!
A kis Fanni hihetetlenül szerencsés, hogy ilyen szerető szülőkhöz érkezett! Nagyon megérdemlitek ezt a felfoghatatlan örömöt és kívánom, hogy a most érzett földöntúli boldogságból minél többet és minél tovább őrizzetek meg! Szívből gratulálunk!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Gyors helyzetjelentés:
Köszönöm a drukkokat, a fürdetés fantasztikus volt, kicsit el is nyújtottam, mert annyira élveztem :lol: Judyt, nekünk van egy speciális babafürdető hálónk (hepinet), anélkül én sem mertem volna egyedül belevágni... Timi, mi is a mikróval trükközzük meg a krémet, különben szerintem kezelhetetlen lenne.
Judit, ha visszaértél a dokitól, várjuk a híreket!
Kriszta, én is csak jókat tudok mondani a dokiról! Nem az a lelkizős-atyáskodós típus, de én pont azért választottam, mert hihetetlenül nyugodt, higgadt, alapos és körültekintő. Úgy voltam vele, hogy rá merem bízni a saját és a gyermekem életét, ha arról lenne szó. Szerencsére minden simán ment a terhesség és a szülés alatt is. Boldog babavárást!!!
Ildi, mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...gratula a fürdetéshez!! Mi nem mikrózzuk a krémet, de ha egyedül fürdetném Zsoltit, akkor biztos mikróznám. Nálunk ilyen helyzet a 9 hónap alatt háromszor fordult elő. Apáé a fürdetés privilégiuma...persze egy olyan kiegészítéssel, hogy én vetkőztetem, krémezem...ő elviszi, pancsolnak, bohóckodnak, fogat mosnak...majd én visszakapom, megtörlöm, testápolózom, pelenkázom és öltöztetem :)
De nekem így is jó...nekem valahogy nem kedvencem a fürdetés :)
Persze megcsinálnám, ha úgy alakulna :))

Ildi...drukkolok Neked én is! Gyere majd gyakrabban, jó lesz egy fiú is a lányok mellett!

Kriszta...Te mennyi idős terhes vagy? Tegyél majd fel vonalzót ha gondolod...akkor tudjuk majd, hogy hol jársz.

Judit...már csak Te maradtál! Most vagy kb. a dokinál...várunk majd, hogy milyen lett a ctg.

Timi
Kép
vt72
 
 


Íme a drága picurka. :-)
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De gyönyörű ez a csöppség!!
Köszönjük Fanni-apunak a képet :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Nagyon-nagyon cukorfalat!
Köszönjük!! És mégegyszer gratula!!!!
Ripley nevében is :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, csak közben vacsiztam is. Elég sokan voltak, másfél órát vártam, tele volt a várakozó.
Én most csak ctg-n voltam, rendben volt, pont elkezdett csuklani a kis drága és mocorgott is rendesen.
A fájásgörbére azt mondta a Gabi, hogy látszik egy kicsi, de lehetne ívesebb is. Elvileg szept.01-re vagyok kiírva, már kellene hogy fájások legyenek? Na én ehhez nem értek.
Laboromban vannak kis eltérések. Megjelent a fehérje a vizeletben egy kicsit. Még jó, hogy csak most, a doki végig ettől félt a vizesedés miatt. A vasam nagyon alacsony, most felemelte duplára az adagot.
Streptococusban is van valami kicsi eltérés szerintük, bár én a leleten nem látom, kaptam rá Semicilint.
Hüvelyflóra ne tenyészett ki, Gomba tenyésztés negatív. Ennyi van ráírva.

Jövőhéten lesz vizsgálat is és uh is.
Doki meglátott amikor jött a Gabihoz, mosolygott mondta, hogy jövőhéten beszélünk és nemsokára szülünk.

Ildi veled mizujs? Mesélj!

Szecs, ugye, hogy milyen ügyi vagy? Megy ez neked, sőt még el is húztad, úgy élvezted. Nagyon jó lehetett!
Hát én is félek az első fürditől!

Babaimék, naon édi a kis hajasbaba Fanni! És titok a súlya és a hossza?????????? Az oldalunkat furdalja a kiváncsiság! :-)

Kép
judit70
 
 


Sorry, kissé keszekusza volt a mai nap, nem szándékosan maradt le. :-)

3280g, 55cm a drágaság

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Nagyon szép hosszú a kis Fanni!!! A súlya meg teljesen ideális...most még könnyű fogni :D
És már új vonalzója is van...ezt nevezem!! Ilyen gyorsan egyikünk sem csinálta meg a szülés után! Látszik, hogy jó segítsége van Babaimnak :D

Nálunk már most nagyüzem van...megy a mosógép, megyünk mindjárt virágot locsolni a szomszédba. Aztán még a hűvösben sétálunk egyet, mert mára is még nagy meleget mondanak.

Lehet, hogy ma azért van ilyen jó kedvünk, mert csak háromszor ébredt Zsolti éjjel? Miknek nem tud örülni az ember :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Fanni, gyönyörű vagy! Gratulálok a szüleidnek!
Timi, három ébredéssel ma én is kiegyeztem volna :lol:
Judit, ügyesek voltatok a ctgn! A fájásokra szerintem nincs általános szabály, van akinek a szülésig egyáltalán nincs. A mértékét egyébként nem veszik figyelembe a ctg alatt, csak a szabályszerűséget keresik benne.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Timi: tennék fel vonalzót, de még rutintalan levelező lévén nem tudom hogyan kell :-)! Segítenél?

Judit: beszéltetek róla, hogy mennyit kér G.I a szülésért? Jó neked, hogy már a finisben vagy, Gondolom most telnek leglassabban a napok! Hogy fogják hívni a kis csajszit? A fehérjére mit mondott a doki? A streptococusról azt hallottam, hogy szülés közben antibiotikumot adnak...de hátha addigra neked elmúlik a gyógyszertől!

üdv, Kriszta
mkriszta75
 
 


Kriszta...bármelyikünk vonalzójára kattintva tudsz arra az oldalra kerülni, amelyik féle vonalzót szeretnéd.
Aztán a profilban az aláíráshoz kell beilleszteni a vonalzó készítésekor kapott hosszú kódot.

Szecs...lesz majd még háromébredéses éjszakád!! Sőt, lehet, hogy átaludt is...nekünk egyszer volt már valamikor ha jól emlékszem. De nagyon régen volt :D :D

Judit...nekem még a szülés előtti nap sem volt értékelhető fájás...egy-két kisebb kiugrás volt a görbén.

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű méreteid vannak Fannika. Természetesen elnézzük, hogy lemaradtak a méretek, én is csak vicceltem, naaaaaaaaaaaaa meg nagyon kiváncsi voltam :-) :-)

Ebben az utolsó hónapban az éjszakák, nem is éjszakák. Most már napok óta 2-kor kelek és 7-8-ig mászkálok pisilni, utána visszaalszom, most 1/2 8-kor sikerült és 9-kor ébredtem, de ez nagyon kevés. Úgy látszik készülök a kiscsajszival történő éjszakázásra.

Timi el is hiszem, hogy jobb kedved van, ha már egy kicsit is pihentebbek vagytok :-)
Holnapra 37 fokot hallottam. 20.-a körülre pedig a szokásos lehűléses frontot. Gondolom beindulnak majd a szülések.

Szecs, azért most már könnyebb egy kicsit ahogy telnek a napok? Gondolom rutinosabban csinálod már a dolgaidat.

Kriszta, a csajszi neve hosszú-hosszú keresgélés és tanácskozás után Lilla lesz. Juditnak indult a drága.
A szülést még az elején megkérdeztem azt mondta, hogy nincs konkrét ár. Ki mennyit gondol.

Fehérjére a vizeletben nem mondott semmit, bár az asszisztensnője vitte be a labort én most nem mentem be és csak a vasra mondta, hogy emeljük meg.
A streptococusra írt fel gyógyszert, illetve azt mondta a Gabi, védőnő, hogy szülés közben folyamatosan adják majd az antibiotikumot vénásan.
Te mit vársz? Fiúcskát, vagy kislányt? Első baba?
Tessék írni magatokról többet :-)

Én a picibaba.hu-n csináltam a vonalzót. Nekem sem ment rögtön. :wink:

Kép
judit70
 
 


tesztelem a vonalzómat :-)

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


jaj-jaj.... mit rontottam el?

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Timi, kilenc hónap után jár egy átaludt éjszaka? Ez szuperül hangzik :lol: :lol: :lol: De nem baj, megérdemlik, hogy körülöttük forogjon a világ!
Kriszta, örülnék neki, ha te lennél a következő Gulyás-féle pocakos itt köztünk! Várunk vissza minden hírmorzsával! Én egy másik fórumon néztem utána a vonalzógyártásnak (bár Timi nagyon jó leírta):
"A Családineten eddig a következő oldalakról láttam beszúrva vonalzókat (lehet máshonnan is, ezek a gyakoribbak):
www.lilypie.com
www.tickerfactory.com
http://tickers.baby-gaga.com/
http://www.snugglepie.com/admi.....38cc843a8c
http://www.babysfirstsite.org/.....mode=login
http://www.tickercentral.com/tickertypes.php
(Az első három regisztráció nélkül is működik, a második három csak regisztráció után.)
Ezek lehetőséget adnak a fogamzásra felkészülés, a babavárás hónapjainak, illetve a gyerekek korának képes megjelenítésére.
Az oldal útmutatása alapján elkészíted a saját vonalzódat (érdemes más topikokban is körülnézni, hogy egyedi lehessen a sajátod!), majd vonalzó-generálása után a kapott BBCode-ot tartalmazó linket átmásolod az aláírás ablakba."

KépKép
Kép
szecs
 
 


szupi, működik:-) köszi Timi!
Judit: én is kislányt várok és Petra lesz a neve...de volt már Laura, Lea és Orsolya is... :-) Nekem ő a harmadik, két fiam van már. Ez a várandóság azonban teljesen más , mint az első kettő, össze sem lehet hasonlítani. Persze...hiszen ő lány :-) Az elsőt észre sem vettem, a másodikkal feküdnöm kellett, de valahogy most mindenért izgulok...hogy rendben lesz e. Nem is értem mi van velem.
Kérdezz és szívesen válaszolok !!!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
mkriszta75
 
 


Kriszta, sikerült! És nagyon szép vonalzó :D

KépKép
Kép
szecs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?