Új privát üzeneted érkezett!

Kis* aztaaaaaaaaaaaaaaaaa hogy megnőtt!!!!!!!!!!!!!!!!és milyen szép!H kéri magának feleségnek :wink:

Angel sajnálom.

Baba, ha nem indítanák, bébikéd simán húzta volna addig amit én írtam :lol:
Vendég
 


Jó reggelt csajok!

Babikám, mostmáraztán Fanni kifelé! :D

Angel, bárányok hess elfele!
a pöttyök el fognak halványulni.

Kiscsillag, szép a kislányod.

Skrisz, nem baj az, ha az első szülinap családias,bensőséges, úgysem emlékszik rá a gyerek. :D

Iszonyat sok munkám van :? , ennek persze örülni kell, leépíteni szinte lehetetlenség. Már minden vendégem törzsvendég, évek óta nem fogadok új vendégeket (kivéve ha meglévő vendég hozza feleségét/férjét/ismerősét). Már mindenki izgul, mi lesz velük, ha nem leszek? ( :) ) Hát majd lesz valahogy, persze terv az van. :wink: Helyettem majd beáll a keresztfiam heti 3x. ( már mondtam neki ,gatyáját erősen kösse fel, be fog sza.rni szegénykém, ezt hiába tudja, majd megtapasztalja) :lol:

puszi mindenkinek
17+5
nani72
 
 


Jó reggelt!

Kiscsillag, gyönyörűséges a kislányod! 8)

Nani, :lol: keresztfiad is fodrász? Vagy csak hülyéskedsz?

skrisz72
 
 

 
 

Baba, egy kávéskanálnyi teát le kell forrázni 2,5 dl vízzel. Hagyod állni, míg langyos nem lesz, úgy kell fogyasztani. Azt azonban tudd, hogy a vércukorszintet leviszi, nem ajánlják cukorbetegeknek. Napi egy csésze elég.
Hogy aludtál?

skrisz72
 
 


Rani!
Mindenképp keresztelőt akarsz? Névadó nem jöhet szóba? nekünk az lesz, ha lesz...
Jut eszembe: ahogy észre veszem, vidéken rugalmasabbak a papok. Lehet, érdemes lenne valami megközelíthető, vidéki helyet keresni.

Kiscsillag!
De kis mosolygós!

Baba?

Jó kis napunk lesz ma. Délelőtt ikres tali (ott is nagytesó+vegyespáros van), délután meg megyek apámhoz a lurkókkal, a szüleinél van a gyerekkori legjobb barátnőm, összeeresztjük a kölköket kicsit. :D
vovanda
 
 


Babukám!
Most málnázol??? :roll: Fannikának meg sem kottyan már semmi :lol:

Angel!
Húúúúú Ti szegénykék, jól megkaptátok :cry: :cry:

Lili!
Merre jártok ezer éve????

Lois!
Ja ez a csonk jól bírta :shock: , most már lehet végre Kornélt normálisan fürdetni kádban.

Kiscsillag!
Lányod tünemény :P

Itt minden oks, Kornél jól aludt, így én is, éjjel 4 óránként ébred, és az esti fürdetés után 5 órát aludt.Egyre többet szopizik, éjjel 3-kor beszívott 150-et :shock:

édes kisfiam
Kép

Baba itt van amit kértél:)
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, gyönyörű a kisfiad, látszik, hogy szépen gyarapszik, imádnivaló!:)

Angel: juj szegényke!!! A felnőtteknek van rá gyógyszer? Adnak valamit? Jól vagy már? Szegényke!!!
Különben a babáknál mikor lehet beadatni a védőoltást? Kezdem nagyon félteni Dorkát.

Baba, mikor indítanak? Hogy vagy?

Rani ment a privi!:)

Ja: ma 7 hónapos Dorka, annyira repül az idő!:)) Milyen nagylány már!:)
Vendég
 


De cuki ez a Kornélbaba! és rendes gyerek, eszik,alszik! :wink: Ügyes!

Baba, hol vagy? nem kukorékoltál. :lol:

Vanda, jó bulizást!

Skrisz, bizony, a keresztfiam is fodrász, 23 éves, és ügyesebb mint én. :wink: :D Ő már az újabb generációs fodrász. Van 1 nagymama is a családban, aki férfifodrász.
Tomi a Hajas iskolájában tanult 3 évig, jelenleg dolgozik 1 szalonban bp-en, rendszeresen "edz", versenyzik is. 2-3 éve ő nyeri a Magyar bajnokságot férfi szakágban ( nőire nincs ideje edzeni és nehéz a modellszerzés) , szóval irtóra büszke vagyok rá! Imádom a kölköt.
Már most sok vendége van.........mi lesz itt?! :lol: Szóltam a szüleinek, hogy amint elkezd nálam is dolgozni, ne számítsanak tőle otthoni porszívózásra,segítségre, mert aludni+enni fog hazajárni.
Apja azt válaszolta: nem baj, viszont akkor több pénzt kell hazaadnia. :lol: :lol: :lol:
nani72
 
 


Jelen! 2 in 1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vizsgálat is volt. Bő 1 ujjnyi, méhszáj előrébb jött, magzatvíz tiszta, vizsgálat szinte nem is fájt. Dokim megkereste a legvékonyabb kínzóeszközt:).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, Skrisz? privi ment.
kenym, gondoltam ártani nem árt, max.használ.
Csüt.indítás.
Kornélka cukorfalat. Úgy felkapnám, össze-vissza puszilgatnám.
Szülésznőm nagyon jó fej. Képzeljétek, kaptam egy tábla Milkát utólag a szülinapomra tőle. (Nem emiatt jófej, hanem alapból az. Nagyon bírom.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani!
A délelőtti buli kicsit viccesre sikerült. :D Már önmagában közfeltűnés két meglehetősen kicsi termetű csaj fejenként 3 gyerekkel, két ikerkocsival, de nekünk ma a két nagyot sikerült még mindezek tetejébe egyforma pólóba öltöztetni, plusz egyforma magasak, mindkettő szőke, kék szemű. Néztek ránk érdekesen, de senki nem merte megkérdezni, ki kivel van, túlerőben voltunk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Baba!
Úgy látszik, Fanni nagyon jól érzi magát. Tulajdonképpen igaza van. :D
vovanda
 
 


Köszönjük szépen mindenkinek! :D

keny
Neked utólag, de sok szeretettel GRATULÁLOK Kornélhoz!!! Gyönyörű kisfiú és milyen békésen aluszkál!!! :)

twist
Az Én kislányom most kapta meg a másodikat, mert kettőt kell már kapni és ez egész életükben védi Őket. A lányoknak különösen ajánlott mert ugye Ők majd szülnek, kismamák lesznek és akkor is védve lesznek. :) A két oltás között 6 hét telt el és kb. 14 ezer Ft volt a kettő. Ti még ráértek! Van aki pár hónappal közösségbe kerülés előtt adatja be.

baba
Hajrá!! :) Nekem 1 ujjnyi méhszájnál estére meglett Kincső. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Keny
itt vagyok kisebb nagyobb szünetekkel, csak nincs időm visszaolvasni, csak az utolsó oldalt. Az írásról már nem is beszélve. Kornél baba gyönyörű!!!! Domi reggel 7-ig alszik általában és nagyon ritkán kel fel enni éjszaka. Ennek a hátulütője, hogy nappal szinte egész nap a társaság kell neki. Most is apukámnak szóltam, hogy vigyázzon rá egy kicsit. Nekem tejcsi már nincs :cry: . Sírtam egy sort (na jó nagyon sokat) de nem tudok már mit tenni. Mindent próbáltam, még More Milk kapszulát is rendeltem. Mikor a nagy meleg jött napról napra csökkent a tejcsi, pedig ittam rendesen. Most tápit kap. 6 kg.

A hétvégén mi is voltunk Balatonon. Egész jól viselte, bár nem volt nagy meleg sajnos.

Baba,
rengeteget vagy az eszemben!!!!!!!!!!! Csütörtökön mindenképp jövök!!!! Végre találkozol Fannikával.

Kiscsillag,
nagyon szép kislányod van!!

Ismét rohanok. Már alig várom, hogy nagyobb legyen és elfoglalja magát a játékaival.

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


hunci
Még az is lehet, hogy anyós pajtik leszünk. :lol: :lol: :D :D

Lili

Köszönöm! Neked is nagyon aranyos és helyes kispasid van. ;) Ez a kép nagyon jó lett! :) Olyan kis huncut vigyori. :) Ja, ne reménykedj az egyedül játszásban... Az Én lányom 20 hós és nem játszik egyedül. :( Pedig már Dunát lehetne rekeszteni annyi játéka van. :?

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Lili, Dominiki is édes. Csüt.éjjel vagy pénteken lesz érdemes nézelődni.

BÁR, AMI AZT ILLETI, MIÓTA HAZAJÖTTÜNK GÖRCSÖLGETEK, DE ELÉGGÉ LIGHTOS MÉG! MÉRNI MAJD AKKOR MÉREM, HA KOMOLYAN IS VESZEM :D Végre aludtam kicsit most, de még mindig nagyon kimerült vagyok. Alig alszom mostanában. Ebédeltem most és sztem visszafekszem, mert nem lesz erőm, ha mégis indulni kellene...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vandus, örülök, hogy jó lett az ikertalálkozó! Épp dél körül emlegettelek, mert Gödöllőn jártunk és egy ikerpár fiú sétált ott. Mondtam, hogy biztos a találkozóról jöttek:)) Hol volt amúgy a találkozó, Pesten?

Babuci, szuper! Hátha megindul magától!!!! ++++++++++++

Kiscsillag, köszi, hogy leírtad a védőoltás dolgot. De jó, hogy egész életükre véd!!! Nálunk muszáj is lesz beadatni, mert apa még nem volt, meg sokan még a családban és baráti körben sem. De azt sem szeretném, ha a kislány beteg lenne.

Tényleg: influenza ellenit mikor lehet először adatni a babának?

Lili: de édi ez a Domi baba! Mindjárt 3 hónapos nagyfiú!!! Gyönyörű!

Ja, nagy öröm van: Dorkának ma kijött az első fogacskája! Áttörte a fogínyét és látszik már egy pötty. Hát ezért szenvedtünk mostanában éjszaka közösen (Dorka és a szülei sem aludtak). Az egész keze a szájában van, fogdossa az ínyét, nézi mi az:))
Vendég
 


Twist ment a mail.
Szupi Dorka első foga és gratula a 7. hónaphoz!! :wink:

Vanda háát igazából keresztelőt szeretnénk. :roll:
A névadóról írsz nekem egy kicsit? :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, boldog hófordulót!! Fogacska örömteli esemény! Vegyél chamomilla vulgaris homeós bogyót. Az én lányommal csodákat tett. Úgy alszik, mint a bunda. 8) Meg sem érzi, hogy jön ki a rágófoga. Ha ennek ellenére éjjel felébred sírva, akkor inkább adok neki panadol szirupot. Ne szenvedjen!

skrisz72
 
 


Twist!
Ez a mai csak itt volt helyben, egy barátnőmmel. :D

Rani!
Megpróbálom elővadászni, amit a barátnőmtől kaptam, elküldöm priviben.
vovanda
 
 


Baba????????????
Csak nem????????? :roll: :wink:

Kis*!
Kincső tündérédes szép nagylány :D

Lili!
Azta, mekkora nagylegény, nagy cuki kis husinyuszi :D
Tej, most már ne bánkódj, néha nincs mit tenni :?

Vanda!

Huhh, bevállalós kis csapat vagytok, ennyi gyerek egy kupacban két felnőttel, nem semmi :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ki lesz a Fanni hírhozó???? :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


loisom :)
Puszillak! KisZé-ről láthatok friss képet valahol? Voltunk Siófokon gondoltam Rátok!!! ;)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Jó reggelt!
Továbbra is 1 in 1. Nemsokára indulunk ctg-re, megyek reggelizni, készülődni. Mindenkinek szép napot!
Hírhozó:Skrisz lesz és Apa.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt! Mi is korán keltünk ma. Kutya 4-kor, Eszti 4.45-kor. Remélem mindjárt visszafekszik a kiscsaj, hogy még aludhassak egy keveset. :lol:

Baba, hátha bent fognak! :wink:

skrisz72
 
 


Lois!
Tudod: magad uram... Ők is olyan nagymamátlanok, mint mi. Még a szitter is "közös tulajdon". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Baba!
Bakker, első sorban miattad esek ide minden reggel, hátha... Fanni cica, gyere ki!

Skrisz!
Mi beálltunk reggel 6ra.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lányok,köszönöm mindenkinek a köszöntéseket :D

Bébik édesek,mindegyik,bocs hogy nem név szerint :oops:

Twist,fogacskához gratula :D

Rani,itt tétényben a pap elég "laza",semmi macera,vagy hasonló,csak egy adatlapot töltöttünk ki,meg a keresztszülőkkel szerette volna,ha eljövünk egyszer elötte,és elmondja,hogy hogyan zajlik majd a keresztelő.Ebből az lett,hogy a Noémi keresztszülei pont Kanadában voltak,Balázs keresztanyja eljött,keresztapa dolgozott épp.De nem csinált ügyet belőle.esetleg megpróbálatod itt.A templom gyönyörű :D

Angel,még tegnap olvastam,hogy hogy jártál :shock: :twisted: szegénykém,gyógyuljatok meg hamar!

Baba,oldószert küldök :D Fanni baba gyere ki :D Nagyon várunk már :D
Vendég
 


Jajj, 2 in 1.Elírtam reggel.
Szívás volt a ctg. Behívtak 8-kor, 1/2 9-kor kiküldtek,hogy nem jó, igyak valami kávét, colát, akármit. Ettem, ittam megint. 1,5 óráig nem hívtak. Így apa hozott még kaját, mert az előző már ki tudja, hol volt. Szóltam, hogy mi van már, elfelejtettek. Behívtak. Újabb 30 perc ctg. Dokimra csak picit kellett várni, mert épp az előző ctg-s az ő betege volt. 1 perc alatt megbeszéltünk mindent- Csodálkozott, miért kért a nő 2. ctg-t, mikor az első is jó volt. Ehhez képest, a nő a 2. nál is úgy engedett ki, hogy csóválta a fejét, hogy majd az okosok eldöntik. Gondolhatjátok mit éltem át. A vérnyomim is felment. Páromnak meg majdnem lejár már a munkaideje, mire beér. Olyan ideges, hogy jól össze is vesztünk. Mintha én tehetnék róla...ő semtehet róla..ez van..az a lényeg, hogy a pici jól van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, mondd meg a párodnak, hogy NYUGIIII!!!! Ne most cirkuszoljon. Az utolsó órákat élitek meg egy testben. Hadd legyen ez most már vidám és nyugodt! Pihenj sokat, készülj a holnapra. Lélekben fogadd el a fájdalmat, és minden simán megy majd. A párod nyugodságára és figyelmességére is szükség lesz. Úgyhogy üzenem neki, hogy szedje össze magát!

skrisz72
 
 


Baba, már nem sokáig lesztek 2in1 :D ! Holnapra nagy-nagy drukk, gondolataim állandóan körülötted forognak. Holnap már kezedben tarthatod Fannikát!!!
Pihi, nyugalom ez a lényeg!!!

Puszillak!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Skrisz, küldtem mailt.

Bols, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Kitartást nektek, párodnak külön is, és nyugi!
vovanda
 
 


Babucikám, kitartás!
Az én párom is ugyanezt csinálta a végén, nem bírta már, hogy fél napokat voltunk a kórházban CTG-n és neki közben dolgoznia kellett volna, várták odabent, folyamatosan csörgött a telefonja.
Erre kellett várni, arra kellett várni. Hiába voltunk időpontra bejelentve, mindig várni kellett a CTG gépre, vagy rossz volt az egyik, vagy nem volt nővérke, aki bekapcsolja stb. Aztán meg a doki nem volt sehol, aki értékelte. Szóval, minden nap bosszantottak. Persze néha jól is sikerült a CTG:)
Vendég
 


Nyulasz hol van az a templom!
Nanáááááá hogy érdekel!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, holnap akkor bevonulsz a kórházba?
Vendég
 


Baba!
Na most akkor mi van??? Reggel pakkal indulsz??
Vagy már benn vagy?? Végül is kettő óta nem írtál.... :roll:

Csillagom!
Öööö, szerintem a szülinapos képek óta nem töltöttem sehova, bár szerintem az iwiw-re még azt se :oops:
Majd állítok össze egy 13 hónapos pakkot, úgy havonta szoktam :roll:
Rám-gondolást mindig köszi :wink:

Skrisz!
Jujj, az de nagyon korán van :oops: A kutya kelt mindenkit?? Az eléggé gáz :? EnyémKutty még nálam is mormotább. Bár kinn ő is ugat, szóval lehet ha kinn aludna ő is kelne a tyúkokkal :?

Vanda!
Nagymamátlanság-sorba én is beállok :( Szitter még azért hadra fogható néha a munkája mellett??

Nyulasz!

Megjött az új ülés, nagy összehasonlító teszt után beszámolok nálatok :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba,nagyon drukkolok,hogy minden úgy alakuljon,ahogy szeretnéd :D

Rani,a nagytétényi úton jössz kifelé,elhagyod a bartók lakótelepet,aztán lesz egy S kanyar,és jobbra meg is látod a templomot.Van mellette egy étterem,sekrestyés,lehet azt ismered.Vele szemben van a pap-lak :D

Lois,és milyen fajta ez az új?És minek kelett mégegy?Apa kocsijába? :roll: Vagy jön a tesó? :lol:

Skrisz,hú,ez tényleg nagyon korai ébresztő:shock:

Enyémek egy ideje fél9 után kelnek,így pár napja átálltunk az 1 alvásra.Egész jól bírják.
Vendég
 


Puszi mindenkinek!

Rövid leszek, mert hótt fáradt vagyok.

Babikám! Veled leszek gondolatilag holnap nagyon!!!!!!!!!!!!!
Várjuk Fannit, Apukájának is sok erőt kívánok,mert arra is szükség lesz.Puszi nektek!
nani72
 
 


Sziasztok,

Babaimádó üzenetét küldöm: 1 IN 1 !!! MOST MÁR TÉNYLEG!
Ma éjjel megszületett a picurka, baba és mama jól vannak!
Nagyon boldogok vagyunk, sírtunk, nevettünk, reméljük minden OK lesz. Puszi mindenkinek, s nagyon köszönjük a sok szorítást, drukkot, a ránk gondolást!

Üdv,
Babaimádót és most már a kis Babaimcsikét is imádó voltam...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[b]Babim,éljen,végre,végre :D :D :D Isten hozta a Kis Oroszlánt,nagyon sok boldogságot kívánok! :D :D :D [/b]
Vendég
 


Sziasztok!

Baba és Fanniapu!
Nagy-nagy gratula!!!!!

Valaki megérkezett

Isten hozott,ölelésért nyújtózó

aprócska karok,szunyókáláskor

félig lehunyt kis szemek.

Isten hozott,apró kezek,

és apró lábacskák,édes kuncogások

és mosolyok.

Isten hozott egy világban,

mely csak rád várt...

hatalmas szeretettel!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


De jó, gratulálok Babucim! Sok tejcsit, boldog napokat a kórházban és otthon is utána és hosszú boldog életet nektek!:)))
Vendég
 


Drága Baba, Babaapu, Fanni!!!

Sok - sok szeretettel gratulálok kishölgy érkezéséhez :D :D :D

"Mikor megszületik egy várva-várt gyermek, az élet dolgai új értelmet nyernek. Apaszív, anyaszív dobban meg egy párban, új fénnyel ragyognak a világra hárman."

"Azért mert szerettek jöttem a világra,lettem új fénycsillag,szülők boldogsága. Szeressetek mindíg ilyen szeretettel,a kincsetek vagyok,pici kincs,de ember"

Anita
ancsi80
 
 


Baba!

Gratulálok Fanni születéséhez!! Anyuka vagy :))
Könnyû kórházi napokat, gyors hazaérkezést kívánok!

Kép
lona1
 
 


Baba! Éreztem, hogy most kell bekukkantani!
Fannikának nagyon boldog, hosszú életet, a családnak jó egészséget kívánunk!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kapott valaki SMS-t? Lehet, hogy kisfiú lett a baba? Mert hogy Kis Oroszlán és hogy Imcsike. Kicsit összezavarodtam:) Ezek csak ugye becenevek?
Ugye kislány lett és Fannika?
Vendég
 


Képzeljétek, ma már ülve játszott Dorka, úgy örültem neki:)
Kép
Vendég
 


Babáról semmit sem tudok. 12.21-kor küldött sms-t, hogy elfolyt a magzatvíz és zöld volt. Azóta nem írt semmit.

skrisz72
 
 


Baba,
Hatalmas Grtula a Bébitekhez!!!! Csupa szépet és jót kívánok nektek!!!!
(kislány v kisfiú húúú most összezavarodtam :oops: )

Twist,
nagyon ügyes Dorka és milyen édes!

Gyerkőcök csudaszépek, helyesek!!!! :)

KépKép
tobi
 
 


Eddig úgy volt, hogy kislány. Azért kisoroszlán, mert a csillagjegye oroszlán. 8)

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: