Új privát üzeneted érkezett!

kissedi: Hajrá! :) Férjed hogy fogja bírni?
Szépen alakulnak a dolgok. Reméljük nem lesz éjszaka vihar.Bár a férjem is nézte az időjárást és nincs kizárva hogy lesz.

Az Ovant kapszula is termékenyységet növelő. Hallottatok már róla?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok

Csajok mindenki vigyázzon magára mi elmentünk nyaralni.Jók legyetek

Puszka és szép hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek,
méhpempőt én a Ferenc krt 37. szám alatt a Hermes kertészeti és méhészeti boltban szoktam venni.
Peteérést szerintem érdemes lenne ovulációs teszttel nézni, persze csak ha nem kapsz tüszőrepesztőt, mert az megtéveszti.

Vius,
jó pihit!

i.kata
 
 

 
 

Sziasztok!

Ideért a vihar. De még mindig iszonyatosan fülledt idő van, majd megkukulok. Api már fürdik. Készül az estére. Csinosítja magát. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi!
Pedig azt mondjk peteérésig cicka, utána palástfű. És nekem nagyjából működött is a dolog.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Jó nyaralást, várunk vissza.

Én is elköszönök mára. Puszi mindenkinek.

Rodim!
Hol a csoda babakocsi?

Agassi!
Szupi, hogy apa itthon van, az meg még jobb, hogy ennyi mindent hozott. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Nagyon örülök, hogy minden rendben veled! Remélem, apa sikeresen fogja kócolni a hajad! Nagyon szurkolok, hogy minél hamarabb meg legyen az eredmény!

Babakocsiról tegnap elkezdtem képeket csinálni, és képzeljétek, valami történt a memória kártyánkkal. A rajta lévő összes kép elszállt, pedig több száz kép volt rajta. Szerencsére a nagyját letöltöttük a gépeinkre, de hát nem is tudom mi veszett el. A hétvégén apa megcsinálja, vagy veszünk egy új kártyát és akkor lefényképezem újra!
Próbáltam netről keresni képet, hogy milyen, de pont ebben a színösszeállításban nincs fent.

Kiki!
Nagyon örülök, hogy megjött a mensid! Annak idején én is nagyon vártam! Remélem, hogy jók lesznek az eredményeid!

Babicsek!
Remélem, hogy a te eredményeid is tökéletesek lesznek. Mikor lesznek meg a leletek?

Kissedi!
Van még ideje megnőni a tüszőknek és a nyálkahártyának is!

Agassi!
Elküldenéd a képeitek elérhetőségét nekem is még egyszer? Köszi!
Örülök, hogy apa otthon van, és biztos nagyon jó volt látni, hogy mennyire örülnek a gyerekeid a párodnak!

Kata!
Hát, igen a 4-t és az 5-t nagyon nehéz mellé érteni! Sajnálom, hogy buktál hatezret! Remélem, minden rendben lesz a ház vásárlásánál! Majd kérünk képeket a házról!
Nagyon szép babátok lesz! Gratula a 12. héthez! A kombinálton is minden rendben lesz!

Vius!
Jó nyaralást!

rodina74
 
 


Vius jó pihenést !
Bikfy, Babi minket szerencsére elkerült a vihar. Nem is hiányzik. Még az előzőeknek is megvan a "hatása". Garázstetőt, előtetőt kellene csinálni..... :roll: Amit adott a biztosító az már lassan elkopik..
Rodi remélem addig még nő majd! Gondolatban turbózom.hátha segít neki!
Megyek vasalni :evil:

Kép
kissedi
 
 


Kata
Hol vesztek házat?

Seol a senki? Mi elmentünk megnézni a mini maratont, persze esett az eső. Kissé eláztunk, most punnyadás van, tegnap este buli volt és nem aludtam ki magam.

Ezek a fogazás teák jók? Én egyszer ittam valamelyiket. Egy hónap alatt gondolom ez se használ, így ne tudom, hogy jó-e vagy sem-e.

Luczus
Hogyhogy Tatán volt a találkozó? Megnéztem a képeket nagyon édesek vagytok. Azt néztem, hogy (gondolom novemberre van kiírva minden kismama) elég nagy méret különbségek vannak a pocakok között. Persze ez nem jelent semmit, csak feltűnt.

timejka
 
 


Timejka,
egyelőre úgy néz ki, hogy Tatabányán, de még azért nem 100%, de én nagyon szeretném azt a sorházat. Még jó sok munka lenne vele, de végülis februárig bőven van időnk elkészülni, ha sikerül megvenni :lol:

Képzeljétek, szerdán kiderült, hogy sógórnőmmel kerek 1 nap különbség van a terhességünk között :roll: :lol:

i.kata
 
 


Jó reggelt!

i.kata: De jó, akkor fognak tudni egymásal játszani a gyerkőcök.

Kissedi: Bocsika, tegnap pedig voltál az eszemben, úgyhogy akkor ma pótolom, hogy Boldog szülinapot kívánok neked! Reméljük a legszebb ajándékot fogod kapni.
Kép

Én tegnaptól nagy munkában vagyok, előjött a művészi hajlamom és üvegmatricákat festek. A mai remekművem egy napocska Marci szobájába. Tegnap egy delfint csináltam a fürdőszobába.

Rodi: 3 hét múlva lesz eredmény.

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt!

Kissedi!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kép

Többiek!
Merre vagytok? Nagy a csend. Megint egy szál egymagamban dumcsizzak? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katusom!
Én tegnap megittam az egészségedre a pezsgőt! Megy a drukk továbbra is.

Kissedi!
De jó, mindjárt inszemed lesz, és akkor izgulunk majd érted 2 hétig. Már alig várom.

Rodi!
Babakocsi kép amint tudsz fotózni, jöhet.

Agassi!
Na jól van, neked most felmentésed van, van mit bepótolnotok apácskával.

Babi!
Mit csinálsz? Mi lesz ma a kaja nálatok?

Beze!
Nagyon eltűntél.

Vius!
Remélem jól érzitek magatokat a nyaralás alatt.

Eclipse!
Merre vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!
Mi van mostanában Bencével? Még mindig kis hisztis? Bírod vele a tempót? Hamarosan kamaszodik. :lol:

Lucikám!
Bogi ünneplős képek jöhetnének ám. Imádok gyönyörködni a gyerekeinkben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kissedi,
nagyon boldog szülinapot kívánok! Remélem meghozza a szerencséteket az 1. inszemhez. :lol:

Babicsek,
sokat nem fognak találkozni, mert sógornőmék Németo-ban élnek.

Bikfy,
köszi a pezsgőzést. Megint jól beparáztam, mert tegnap nálunk is volt hajkócolás és megint véreztem egy kicsit. :evil:

i.kata
 
 


Sziasztok Lányok!

Kissedi,
isten éltessen!

Kata,
már nagyon babaforma szép kis manód van, továbbra is drukkolok!

Bikfy,
hajrá apára fel! :wink: Apid eredménye nagyon komoly, egész lánykoleszra egész :lol: :lol: :lol:
A hajkócolásról nekem először más ugrott be, de abból még nem lesz baba... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tatai tali:
Én okt. 23-ra vagyok kiírva, volt aki 4 héttel későbbre. 2. gyerekes anyukaként Lucuzsnak volt a legnagyobb pocija :lol: szóval tényleg volt szórás.

Ma itt volt anyukám, kaptunk minden szépet:

Kép bundanadrág

Kép sapi+kesztyű

Kép kispárna

Kép kötött sapi

Kép álmaim pólyája

Kép pólyánk

Kép Mi

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok,

Kata,

pontosan mikor van a kiírt időpont? Február hanyadika?
Nyugodj meg, minden rendben lesz.

Bikfy,

hát én csak ritkán és gyorsan tudok jönni, a két lurkó osztja a napomat rendesen.
Remélem rajta vagytok a projekten apával. Ennyi tüszővel és ilyen jó apa eredményekkel akár ikreid is lehetnek :wink:

Eclipse,

nagyon szépek vagytok, a pocid is gyönyörű :lol:

Babicsek,

én ma ettem egy Piruettet 8)
Nem bírtam türtőztetni magam, pedig nem ártott volna, mert így, hogy figyelek, hogy mit eszem már lejött rólam a Dávidkával felszedett összes kiló, csak a Danci utáni 7 kg van még rajtam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok csajok!
Köszönöm a köszöntéseket! Aranyosak vagytok. Kép
Apitól majd csak szerdán kapok ajándékot! :wink:
Úgylátom mindenkinek hajkócolás volt :oops: :lol:
Kata nekem egy időben szinte minden szex után volt vérzésem. NÉha még közben is. Volt, hogy úgy néztem ki mint aki disznót vágott. De szerencsére elmúlt. A doki sem tudta hogy miért. Mondjuk én nem voltam babás. Remélem azért nem lesz semmi gondod!
Eclipse nagyon szép a pocakod, és cukik a rucik! Én is akarok ilyeneket!!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 


Halihó!
Na sikerültek a képek a babakocsiról. Bocsánat, ha valakit fárasztok vele! :oops:

Téliesítve:
Kép

Kép

Téliesítve pelenkázótáskával:

Kép

Kép

Lábzsák nélkül:

Kép

Az 5 pontos biztonsági öv:

Kép

Nyáriasan:

Kép

Kép

rodina74
 
 


Kisedi!
Turbózd is őket! Mond nekik, hogy nőjenek! Nagyon drukkolok!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Kata!
Miért pont Tatabánya? Nincs az most nektek messze? Szülők laknak arra?
Biztos nagyon szép lesz majd a ház, ha felújítottátok!

Timejka!
Én palástfű és málnalevél teát ittam, nekem bejött, bár abban a hónapban nem használtam, amikor terhes lettem. De szép tüszőim voltak. De nem mindenki reagál rá ugyanúgy!

Eclipse!
Nagyon szép dolgokat kaptatok! Nagyon helyesek vagytok! :lol:


Bikfykém!
Csak annyit mondok: Hajrá! Nagyon szurkolok! :oops: :wink:

rodina74
 
 


Eclipse,
olyan jó a kép rólatok :lol:

Monic,
egy kis bűnözés belefér. Inkább egy ilyen kicsi, mint egy tábla csoki... :lol:
Ma vettünk magzati szívhang hallgató készüléket. Persze tökre megörültem, hogy megtaláltam a pici szívhangját, de persze ezen is csak beparáztam, mert mindenhol azt olvasom, hogy 140-160/perc a jó, nekünk meg csak 100-110 volt a 2 hallgatózásnál. :oops:

Rodina,
tök jó ez a babakocsi, nagyon tetszik a színe is.
Én tatabányai vagyok, és férjem is a közelből származik. A családból konkrétan senki nem lakik ott, de pont ez a jó. Abban megegyeztünk már jó régen, hogy "semleges" helyre költözünk, mert akkor senki nem problémázhat, hogy bezzeg xy-hoz közelebb lakunk :lol:

Kissedi,
nekem nem szokott utána vérzés lenni. Nagyon óvatosak is voltunk, remélem csak azért volt, mert most még az utrótól érzékeny vagyok belül.

Csajok,
szívesen bejelölgetnélek titeket iwiw-en, ha elkülditek priviben a neveteket :lol:

i.kata
 
 


Kata biztos nem lesz gond!
Rodi, köszi
Nagyon szép a kocsi, tetszik. A színe is szuper jó. Használjátok egészséggel!
A rokonsággal mi is így vagyunk. Mi anyuékkal majdnem szemben lakunk. Anyósom húzta is az orrát, mert tőle messzebb vagyunk.....stb. Mondjuk ők is 3 percre vannak. Egy faluban lakunk amúgy, meg itt laknak nagymamámék is. Tősgyökeresek vagyunk!!! :wink:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
be is jelöltelek :lol: Nagyon helyes csajszi vagy :lol:

i.kata
 
 


Óh nagyon :roll: köszi. mindjárt nézlek!

Kép
kissedi
 
 


Kata!Te beszélsz! Nagyon csini vagy!

Kép
kissedi
 
 


Kissedi,
én ugyan nem! Ma elmentünk kismama nadrágot nézni, és egy sem jött rám :evil: :oops:

i.kata
 
 


Nekem alapból nehéz gatyát venni :oops: Mi lesz ha még pocaklakóm is lesz :roll:

Kép
kissedi
 
 


Kata!
Szerintem a te szívverésed pulzálását találtad meg. A babáét csak 18. hét körül szokták megtalálni a gyakorlottak is. Szóval ezért csak 100-110 a szívhang. Szerintem. A védőnő is csak a 20. héttől nézte nálam, mivel előbb nem nagyon lehet hallani!
De a gyakorlottabbak biztos segíteni fognak benne, itt a topikon!
Nem fog hiányozni Budapest?

rodina74
 
 


Rodina,
tuti nem az enyém volt :lol: Azt írták a neten, hogy ezzel a 12. héttől hallható. Meghallgattam a sajátomat is és annak más a ritmusa, meg a babáét csak egy pici helyen lehetett hallani, ha kicsit odébb vittem a készüléket már semmit nem lehetett hallani.
Nem fog hiányozni Bp. Elég mobilisak vagyunk, barátokkal meg lehet majd oldani a találkozásokat, rajtuk kívül meg más nem igazán köt ide, csak a suli miatt laktunk itt.

i.kata
 
 


Sziasztok Csajok!

Rodi, Eclipse!
El vagyok ájulva, mennyi szépséges baba cuccotok van már. Babakocsi, pólya, kissapi, mind-mind álomszépek. És engem nem zavarnak. Sőt, ahogy nézegetem őket, bizsereg a gyomrom, mert tudom, hogy hamarosan nekem is lesz ilyenem. Úgyhogy tegyetek képet amennyit csak akartok, én imádom őket!!! :wink:

Katus!
Csak óvatosan a hajkócolással. Mit mondott a doki? Lehet?
Figyu! Most ezzel a vérzéssel annyira megijesztettél, hogy megint innom kell Rátok! :oops: :lol: :lol: Egészségetekre!

Edi!
Még pár nap. Lehet jobban izgulok, mint te. :wink:

Moncsi!
Szupi ügyes vagy, hogy máris lementek a kilók. Gyerkőcök rendben?
Igazándiból én nem szeretnék ikreket. Félnék tőle, nem hiszem, hogy ki tudnám hordani őket. Meg ezt a csodát 2x is át szeretném élni. Külön-külön. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!

MOst neked a ciklusodat, hogyan is kell számolni? Az előző ciklus közepén csinálták a műtétet, ugye? És akkor most ténylegesen a 12 nap vagy? Csak, hogy képben legyek! Majd este imádkozom a spontánért neked, hiszen lassan PETEÉRÉS! :wink:

rodina74
 
 


Bikfy,
persze, megkérdeztük a dokit. De nagy volt, mert férjem nem mert rákérdezni, és halkan elkezdte nekem suttogni, hogy kérdezzek már rá, erre a doki hangosan rákérdezett mi a gond :lol: Azt mondta nyugodtan lehet, de csak óvatosan.

i.kata
 
 


Katus!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Rodim!
Igen, ma vagyok a 12. napon és rettenetesen szurkál már a bal oldalam. Nekem mindig ott érik pete. Én ilyent még nem pacsáltam. Szerintem holnap, holnap után repedek. Úgyhogy a drukk kell nagyon.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ilyen sokáig nem voltam, de csütörtök óta pörög az élet nálunk, nincs megállás, nem mintha előtte annyi üresjárat lett volna. :wink: :D

Szóval pénteken a Bogi-névnapozás megvolt, sajnos a torta nem sikerült olyan színvonalúra, amit magamtól elvártam volna, de a családnak láthatóan mindegy volt, mert nyomták be rendesen! :wink:
Szombaton az új szobát betonoztuk, én persze nem, de volt dolgom így is bőven, folyton kaját-piát szolgáltam fel, rohantam annyit... Aztán este még baracklekvárt tettünk el.
Ja, és pár hét, míg szárad a beton, jó esetben addig meglesz a festés, és akkor már csak a parkattázás meg néhány apróság lesz hátra. Júúúj, már nagyon várom!

Ma elvileg pihentem, ami persze folyamatos rendezkedésbe, pakolásba, takarításba ment át :wink: , de asszem ez a 2. trimeszterre jellemző tenniakarás miatt van. :lol:

Holnap védőnő meg terhesgondozás, remélem megkapom a 30. heti uh időpontját!

Megpróbálok visszaolvasni, és egy kicsit reagálni, remélem apa még kibírja! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kata! Nagyon örülök a jó híreknek!!! Szorítottam értetek sokat! Csodaszép a babátok!!! :lol: :lol: :lol:

Kissedi! Sok boldogságot utólag is! :D
Látom szépen nőnek a méreteid! :wink: Jövő héten nyélbeütitek az inszemet!!! Drukk ezerrel! :D

Rodi! Itt is gratu a szuper szerés babakocsihoz!!! :lol:

Eclipse! Nem tudom elégszer mondani, hogy csodaszép, ragyogó kismami vagy!!! :lol: :lol: :lol:

Timejka! Tata lett a választása a csajnak, aki szervezte a pocakos talit, ezért volt ott. Asszem ő ott is lakik, vagy tudja fene, nekünk mindegy volt hol van, ráértünk, így mentünk. :wink: :D

Aagassi! Dejó, hogy apa megint otthon van veletek!!! :D

Kikinda! Gratula a mensihez!!! :lol: :lol: :lol: Hurrá!!!

Bikfy! Szuper, hogy a doki mindent rendben talált! És hogy ennyire sikerült megnyugodnod, egy hatalmas tehertől megszabadulnod!
Hajrá hajkócolás! Főleg, hogy már jelez a szervezeted!!! :wink: :lol:

Én annó Bogi előtt 3 hónapig ittam ciklus feléig cicka- másik felében meg palástfű teát, és lett egy spontán babám, mikor már másfél éve küzdöttünk, és a doki már mesterséges megtermékenyítési programra akart küldeni.

Monic! Ügyes vagy/vagytok a kilókkal!!! :wink: :lol:

Kata! Jó, hogy a doki engedi a hajkócolást, de persze ki ne kapna szívrohamot egy újabb vérzéstől! :?
Ezzel a szívhang hallgatóval én is kacérkodtam, de végül azért nem eröltettem apánál, mert féltem tőle, hogy csak strsszelném vele magam, ha mondjuk nem találom a szívhangot...

Vius! Jó nyaralást nektek! :D

Nati! Merre jársz?

na megyek, mert apa már noszogat! puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja, és a kép Bikfy kérésére:

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok


Kissedi boldog születésnapot utólag!!

Rodina szép a kocsi!!!!

Mi végig jártuk szombaton a várat Dari kergette a galambokat.Tegnap Westendben voltunk a c&a ban vettünk pár dolgot.ma pedig indulunk Siófokra

Luczus nagyon szép leányzó Bogi.És a torta is szép szerintem.

megyek majd jövök ha hazaértünk.

vigyázzatok magatokra sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Lucuzs!
Bogi gyönyörűséges. :wink:
Tortáról nem azt mondtad, hogy nem jól sikerült? Vazze, nálunk még a cukiban sem sütnek különbet. :shock: Nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!

Vius!
Nagyon jó pihenést kívánunk, azt hiszem a héten szép időtök is lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hahó!

Kissedi, nagyon sok boldogságot kívánok szülinapod alkalmából (és csak azt, amit Te magad is kívánnál Magadnak)! :wink: Hajrá, növeszd a petécskét meg a mnyh-t!!!

Lucuzs! Bogi nagyon szépséges kislány! A torta meg igen guszta a képen! :)

Vius! Remélem, már túl vagytok egy de-i strandoláson s már csak a kikapcsolódáson jár az eszetek, kellemes nyaralást!

Eclipse! Jaj, nagyon szépek vagytok! És édesek a babaholmik is ;)

Rodina! Jó vásár volt ez a babakocsi, a színei is szépek!

Kata! Én bizony 7végén seggére néztem a pezsgősüvegnek Értetek! :lol: Privi megy iwiw miatt...
Vendég
 


És Bikfy! Húúúúúzzatok csak bele abba a hajkócolásba rendesen! :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Nos a méretek. Mnyh 8.7mm, tüszőcském 18mm.Szerdán inszem. Ma este 8-kor lövöm magam :lol: , szerdán reggel lő api, aztán 10-kor inszem.!!! Úgy izgulok. De valahogy olyan nyugis izgalom. Nem is tudom leírni. Lehet,hogy előtte majd nem alszom.... most még így érzem.
Köszönöm a szülinapi köszöntéseket!
Lucuzs nagyon szép a kislányotok! És a torta :shock: nyitom az ablakot! a maradékot küld fény post! :lol: Tényleg cukrász is megirigyelhetné, ügyi vagy!

Kép
kissedi
 
 


Vius úgy látom nem unatkoztok! Mozgalmasan élsz.
Bikfy hajrá spontán!!!! Én meg érted izgulok majd!!

Kép
kissedi
 
 


Lucuzs!
Biztos nagyon fini volt a torta, ha mindenki csak úgy habzsolt belőle! De ennék én is most egy szeletet! Örülök, hogy minden rendben nálatok! (Másikba is ezt írtam!)
Ez a torta csudi jól néz ki! Bogi olyan helyes!

Kissedi!
Nagyon jó a nyálkahártya, és szép a tüsző! Nagyon drukkolok! Meglátod minden rendben lesz! Ovitrelle-t kaptál?

Ma itt volt egész nap az anyósom, és kicsit lefárasztott. Szerdán újra jön. :shock: Egész napra!

rodina74
 
 


Sziasztok!
Edi!
Ezek hiper-szuper méretek!!! Sikerülnie kell.

Rodi!
És ilyenkor mit csináltok egész nap? Minden elismerésem a tiéd.

Aagassi!
Aha! Akkor te is csak Kata miatt iszol? Én is. :oops: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Olyan keveset jöttök mostanság, ki merre van?

Mikor lesz megint traccsparti?

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!

Nem tudok belépni amoda. Csak engem tiltottak le, vagy más is így van vele?

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Megkérdezhetem, hogy mennyiért vettétek a szuper járgányt?

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát, az anyósom egész nap beszél, én meg hallgatom. :roll:
Sajnos, sok közös témánk nincs, mert őt a ruhák érdeklik, hogy mit mihez jó felvenni. Megemlítettem neki, hogy októberben van egy esküvői meghívásunk, és fogalmam sincs, mit vegyek fel. Na, már ő elkezdte megtervezni, hogy majd mit vegyek fel, mert neki az tetszene. Pedig én csak futólag megemlítettem. És csak mondja, csak mondja, csak mondja.
Egyébként nagyon rendes, csak ne beszélne ennyit, és ne hülyeségekről. Ma délután azt hallgattam, hogy annak idején 30 éve, a férjével, ki, hogyan, miért kezdett ki. Hát, nem nagyon voltam rá kíváncsi! Ja, és mivel a héten a férje táborban van - tanárember- így jön szerdán, és pénteken is, de már kitalálta, hogy jövő hétfőn is jön. Reggel 10 kor itt van és 6 körül ment el. Hát, szeretem őt, meg nagyon rendes, de ez egy kicsit sok lesz!

A babakocsi vadi újonnan 50.000+egyéb kiegészítőkkel (esővédő+pelenkatáska) 55.000. A neten 30.000 kínálták, de én mondtam, hogy 25-ért megveszem, és odaadták annyiért. Van még rajta 1 év garancia. A szúnyogháló benne van az alapárba.
Ezeket tudja:
- Hátul nagy Drifting kerekek, melyeknél a rugó erőssége állítható
- Dönthető háttámla
- Első kerekek bolygósíthatók és fixálhatók, ill fékezhetők
- Hátsó kerekek fékezhetők, a rugók erőssége állítható
- Mindkét irányból tolható ( váltókaros )
- Állítható tolókarmagasság
- 5 pontos biztonsági öv
- 38 cm x 90 cm – es belső fekvőrész, mely vízszintesre dönthető

rodina74
 
 


Bikfy!
Laptetű! Hajrá! Mostanában ne menj fodrászhoz, bízd apucira! :wink: (Remélem, nem vagyok indiszkrét, de ez a hajkócolás nekem annyira tetszik, hogy sajnálom, hogy nem én találtam ki!)

rodina74
 
 


Hát igen ilyenek ezek az anyósok. Én is elég sokat találkoztam vele mostanság. Itt volt pénteken,kb. félórát .Mi voltunk szombaton, jött vasárnap és ma hívott, hogy menjek be ha jövök haza mert szedett paradicsomot. Jó hogy ad, meg segít, de néha azért a jóból is megárt a sok! :roll:
Igen kaptam ovitrelle-t, már beadtam magamnak.
Meg valami hüvelygélt írt még fel, az inszem utánra. Az utro helyett, mert ez naponta 1x kell felhelyezni, az utrobol meg 2x2 kellene. Kényelmesebb ez, szerintem, mert én ezt választottam.
Remélem minden ok lesz. Egyre jobban izgulok!!!

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: