Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Csak gyors bekukk, mert holnap ünnepeljük a nagycsaláddal Bogi névnapját és neki kell állnom a tortának! :D

Orrszívó téma:
Nekünk volt kis kézi, azzal semmire sem mentünk, de komolyan egy csepp sem jött ki vele. Meg volt porszívós is, az tuti, de kellett idő, mire Bogi megbarátkozott vele. Szerencsére igen picinek nem kellett szekálni, mert gyakorlatilag nem volt beteg.

Megvolt a minitali itt Sopronban: Aranyoska, Rabbe és én. :lol:
Csajok! Köszi a kellemes délelőttöt!!! :lol: Nagyon jól éreztem magam!
Mikor visszamentem Bogiért annyira meglepődtem, a sok kisbabás sztori után, olyan nagy volt, több évet öregedett. :lol: :lol: :lol:

itt egy kép rólunk Aranyoska baba-szentélyében :lol: :

Kép

Rabbe! További jó nyaralást nektek itt Sopronban! :D

Bedoha! Üdv itt nálunk!!! :lol:
Tök jó, hogy még ilyenkor is van újonan csatalkozó tagunk! :lol:

Sophie! Dejó, hogy visszataláltál! És ne izgulj, ha nem ülök egész nap a gép előtt nekem sem megy képben lenni! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lányok!
Feldobok egy újabb témát, ami mostanában foglalkoztat engem. Ti milyen pelenkázó feltétet választottatok? Olyat, ami két oldalt merev, vagy olyat, ami három oldalról van biztosítva, de nem annyira dudorodik ki a szélei? Tapasztalat? Én kicsit tanácstalan vagyok!

Sophie!
Kösz az esküvői dicséreteket!
Sajnálom, hogy nem tudjátok még a baba nemét, de majd 19-én már biztos megmutatja magát!
A babák a kezüket tényleg egyformán tartják! Egyébként én látok hasonlóságot, bár nem tudnám megmondani, hogy mi alapján, hanem csak úgy összességében!

Dorka!
Hát, valóban nem kevés. Pedig tartalmasakat eszel, nem üres kalóriákat! Mekkora adagok ezek, mert ha nem nagyok, akkor még sem sok. Melyik terhes vitamint szeded? Az elevitnek van ilyen „mellékhatása”!

Vörösmacs!
Remélem, hogy jó lesz az eredmény! Neked is kétpontos volt?

rodina74
 
 


Rodina! Nekünk a pelenkázó komódunk széles fajta, így a 3 oldalas stimmelt hozzá, az a mérete. A kemény oldalú keskenyebb, bár lehet van többféle is...
Merevet, merevített lapú és oldalt kemény-magasat mi később vettünk a Boginak, mikor 1 éves kora körül végre lett nagy kádunk és ott kezdett fürdeni. Akkor azt csak rádobtuk a kádra keresztbe, és azon ment a törölközés, öltöztetés, persze térdelve. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Lucuzs!

Köszi a tanácsot. Nekünk is széles lesz a pelenkázó komódunk.
Akkor nekünk is a három oldalút kellene vennünk?!

rodina74
 
 


Sophie, örülök, hogy előkerültél és hogy jól vagytok! Nekem sincs sokszor időm egyesével írogatni Mindenkinek... mégis jól esik belekapcsolódni a beszélgetésbe. Szóval gyere ha tudsz és írj magatokról!

Orrszívó:
Én is a porszívósra szavazok. Nekünk is Csöpi márkájú van, a levehető vége üvegből készült, így jobban (talán inkább szebben???) lehet sterilizálni, mint a műanyagot. Mondjuk mi szerencsések vagyunk, mert bőven egy éves elmúlt Bence amikor vettem. Előtte soha nem volt náthás.
Az való igaz, hogy üvöltenek a gyerekek amikor használjuk, de az főleg a zaj miatt van. Kicsit félnek tőle... De volt olyan is, hogy Bencus mondta, hogy "Anya, szívjuk ki az orromat." és még így is sírt amikor csináltam neki, de amint végeztünk, felállt és ment tovább játszani, mintha mi sem történt volna.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kép

Rodi,
nekünk ilyen lesz a Baby outletből, 3790 Ft, merev, 50x80-as.
Nekünk semmilyen komódunk se lesz, ezt a pelenkázót ráerősítjük a babaágyra, a barátnőmék és így csinálták, mert ők is egy túlzsúfolt garzonban vannak, és azt mondta teljesen OK.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Jelenlegi leltáram: Látszik, még van mit venni, de most augusztus 5-én nem rossz az állás :)

Body 50-56 13db
Body 62 4db
Body 68 3db
Rugdalózó 56 7db
Rugdalózó 62 5db
Overál, őszi-téli plüss 56 1db
Overál, téli, extra, 62-68 2db
Hálózsák, téli, 62 1db
Hálózsák, átmeneti, 68 1db
Kocsikabát 5db
Nadrág 56 7db
Téli sapka, szőrös 62 1db
Vékony sapka 56 2db
Pulóver 56 1db
Kocsicipő téli 1db
Zokni 4db
Pólya 1db
Kesztyű 1db
Párna 1db
Párnahuzat 1db

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Hú!! Neked nagyon sok mindened van! Lehet, hogy lesz olyan cucca is a babának, amit hordani sem fog, mert kinövi!
Biztos nagyon szépek! :lol:

rodina74
 
 


Köszi a képet a pelenkázóról!

rodina74
 
 


jó reggelt :)

Mai tábla: 2010.08.06.
Kép
Kép

szisszka
 
 


Eclipse
Nagyon nagyon jól álltok :) Gratula :) Nekünk ugyanilyen mintájú pelenkázónk van :) csak nem merev. De jó választás a kiságyra tehető pelenkázó, tényleg helytakarékos! :wink:

szisszka
 
 


Sziasztok, jó reggelt! :)

Ahogy ígértem, itt egy esküvői kép:

Kép

Hajni[/img]

Kép
bedoha
 
 


Sziasztok!

Csillag dehogy haragszom hogy elmondod a véleményed a babakocsiról sőt örülök. de egyébként ez a probléma szerintem megoldható mózessel + még valaki esővédőt szokott használni a szél ellen, az is egy megoldás lehet.

Eclipse? már 1200 gramm? hú mostmár gyorsan nőnek a picik. kutyás sztori vicces, jót mulattam. szedd a cuccokat a hemoglobinra és biztos nem lesz baj. azt hiszem Navarednél is alacsony ugyanez. én is novemberi vagyok :) csak én 12-én születtem

Aranyoska rendőrös sztori nagyon durva tudnak alakitani. gyönyörűséges a pockod

Vikoo köszi a tippet büntetés ügyben, lehet hogy élünk vele. majd még meglátjuk ki tudjuk e szoritani. ne aggódj a kilók miatt én sokkal több vagyok :P persze jó odafigyelni én is azt teszem (legalábbis próbálok)

Lucuzs szerintem ha biztosra akarsz menni szopis melltartót csak a terhesség vége felé vegyél akkor is egy számmal nagyobbat

Rodi kérünk képet a babakocsiról :D

Ebba hú szegény látom rosszul lettél cuki vizsgálaton. én a lötty megivása vége felé éreztem hogy mindjárt kitaccsolok de aztán elmúlt.

Vikoo Boldi kuckó is nagyon szépecske

esküvős képek szépségesek én úgy szeretem ezeket a képeket

Navi hát lehet hogy tévedek ami a hasonlóságot illeti, hiszen csak egyszer láttalak titeket. dilis vagy most is szép csaj vagy nem csak kicsinek meg a párod is helyes úgyhogy a babónak lesz kitől örökölni a szépséget :) (na jó többet nem dicsérlek szembe mert még elbizod magad ;))

elektromos orrszivót nem használt valaki? az nem kiméletesebb mint ez az orrszivós megoldás?

Bedoha üdv nálunk

Zsófi jó hogy jöttél nem baj ha ritkábban tudsz akkor is örülünk neked :) Nem semmi hogy titkolózik a baba a nemét illetően akkor lehet még izgulni kisfiú vagy kislány :D

soproni minitali jó lehetett :) csinikék vagytok a képeken

no megyek, reggelizek valamit. velünk amúgy semmi különös, tegnap jól lefárasztottam reggeltől estig mászkáltam. nagyon elfáradtam estére úgyhogy most kicsit kimélősebbre veszem a figurát. baba jól van valamelyik nap reggeltől estig szinte folyamatosan mozgolódott. egyszer akkorát rúgott hogy megijedtem :D
Sziasztok!

Csillag dehogy haragszom hogy elmondod a véleményed a babakocsiról sőt örülök. de egyébként ez a probléma szerintem megoldható mózessel + még valaki esővédőt szokott használni a szél ellen, az is egy megoldás lehet.

Eclipse? már 1200 gramm? hú mostmár gyorsan nőnek a picik. kutyás sztori vicces, jót mulattam. szedd a cuccokat a hemoglobinra és biztos nem lesz baj. azt hiszem Navarednél is alacsony ugyanez. én is novemberi vagyok :) csak én 12-én születtem

Aranyoska rendőrös sztori nagyon durva tudnak alakitani. gyönyörűséges a pockod

Vikoo köszi a tippet büntetés ügyben, lehet hogy élünk vele. majd még meglátjuk ki tudjuk e szoritani. ne aggódj a kilók miatt én sokkal több vagyok :P persze jó odafigyelni én is azt teszem (legalábbis próbálok)

Lucuzs szerintem ha biztosra akarsz menni szopis melltartót csak a terhesség vége felé vegyél akkor is egy számmal nagyobbat

Rodi kérünk képet a babakocsiról :D

Ebba hú szegény látom rosszul lettél cuki vizsgálaton. én a lötty megivása vége felé éreztem hogy mindjárt kitaccsolok de aztán elmúlt.

Vikoo Boldi kuckó is nagyon szépecske

esküvős képek szépségesek én úgy szeretem ezeket a képeket

Navi hát lehet hogy tévedek ami a hasonlóságot illeti, hiszen csak egyszer láttalak titeket. dilis vagy most is szép csaj vagy nem csak kicsinek meg a párod is helyes úgyhogy a babónak lesz kitől örökölni a szépséget :) (na jó többet nem dicsérlek szembe mert még elbizod magad ;))

elektromos orrszivót nem használt valaki? az nem kiméletesebb mint ez az orrszivós megoldás?

Bedoha üdv nálunk

Zsófi jó hogy jöttél nem baj ha ritkábban tudsz akkor is örülünk neked :) Nem semmi hogy titkolózik a baba a nemét illetően akkor lehet még izgulni kisfiú vagy kislány :D

soproni minitali jó lehetett :) csinikék vagytok a képeken

no megyek, reggelizek valamit. velünk amúgy semmi különös, tegnap jól lefárasztottam reggeltől estig mászkáltam. nagyon elfáradtam estére úgyhogy most kicsit kimélősebbre veszem a figurát. baba jól van valamelyik nap reggeltől estig szinte folyamatosan mozgolódott. egyszer akkorát rúgott hogy megijedtem :D

Kép
vayacon
 
 


bocs nem tudom mért rakta be 2x a hozzászólást

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok Lányok,

Rodi, köszi. Apa is ezt mondja, hogy nem lesz minden kihasználva a babaholmik közül, de azért igyekszem majd...

Bedoha,
gyönyörű a kép. :D

Soproni talisok, nagyon szépek voltatok együtt! :D

Sophie,
örülök hogy minden oké. Jössz amikor tudsz, írsz amennyit sikerül, nem baj ha nem vagy naprakész.

Lányok,
nekem nagyon rosszul indult a nap... félek hogy valami nyavaly kezdett bennem bújkálni :cry:
Eleve tegnap este 8-kor felborultam aludni. Apáék elmentek éjszakai futásra 11-en a Hármashatárhegyre, riogatni a vadkempingeseket meg csöveseket :lol:
1:15-kor jött haza, akkor felébredtem. Égett a gyomrom, ettem 3 szem kekszet, de aztán nem tudtam visszaaludni.
Aztán reggel elaludtam, nem ébredtem fel a csörgésre.

Aztán amikor fel akartam ülni, egyszerűen visszaestem :shock: :shock: :shock: az egész világ a feje tetejére állt, utoljára akkor éreztem így, amikor még lánykoromban rummal kevertem a pezsgőt :oops:
Levert a víz, légszomjam lett, hányingerem... de valahogy elindultam melóba, mondván kiszellőzik a fejem.
Az utcán már éreztem a borzasztó vihar előtti feszültséget a levegőben, hát ettől sem lettem jobban.
Szó szerint nem tudtam egyenesen menni, kacskaringóztam mint a részeg.
És még most sem sokkal jobb, pedig már bent ülök az irodában.
Nem tom mi van, nagyon rossz :cry:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse, mérd meg a vérnyomásodat és menj haza!!!!!!!! Ez a rosszullét nem vicc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vaya, mózessel szupi lenne a babakocsi, csak az nem volt a képen és azt hittem anélkül használnád...

Bedoha, gyönyörűek vagytok az esküvői fotón!

Aranyoska, Rabbe, Lucuzs, de jó így végignézni rajtatok! Cuki pocikátok van!

Rodi, várjuk a képet a babakocsiról!!!!

Ma egy kicsit nyomottan ébredtem... iszonyat undorító idő van errefelé. 16 fok és ömlik az eső... lámpát kellett kapcsolnom a lakásban fél 9-kor...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Helló LÁnyok!

Hát nálunk is elég mocsok idő van! Bárcsak hozna egy kis lehülést. Eddig csak dörgött és villámlott, na, meg nagyon be volt borulva, tiszta sötét volt odakint. Vagy 2 perce kezdett el esni az eső, jó kis kövér cseppekben!
Reggel nekem valahogy olyan furcsán szúrt és görcsölt a hasam, hogy alig bírtam felkelni. Aztán ahogy lábra álltam elmúlt, de azóta Kittike úgy mocorog, és rugdos, hogy csak na. Biztos ezt a hülye vihart érezzük!

Babakocsiról tegnap elkezdtem képeket csinálni, és képzeljétek, valami történt a memória kártyánkkal. A rajta lévő összes kép elszállt, pedig több száz kép volt rajta. Szerencsére a nagyját letöltöttük a gépeinkre, de hát nem is tudom mi veszett el. A hétvégén apa megcsinálja, vagy veszünk egy új kártyát és akkor lefényképezem újra!
Próbáltam netről keresni képet, hogy milyen, de pont ebben a színösszeállításban nincs fent.

rodina74
 
 


Sziasztok Csajok!

Rossz idő, én már tegnap este nagyon szarul voltam, fájt a hasam, a vérnyomásom 80/ nem is emlékszem mennyi volt, teljes k.o , az éjszaka is.Most meg szenvedek, fáradt vagyok, reggel eláztam, fáj a fejem, és nagyon sokára keveredek még haza, és este még Győrbe is mennünk kéne...hát nem tudom...

Orrszívó: köszi mégegyszer mindenkinek a véleményt, nagyon!!! :D

Evés: Rodi, Elevitet szedek, leht, h. tényleg az okozza.
Csajok, ez már nagyon durva, és nem az van, h. kívánom a kaját, hanem komolyan éhes vagyok, és szédelegek.Mondjuk tegnap este is megálltam, h. már ne egyek, annyit próbálok, h. este már tényleg visszafogom magam, és 19 óra után semmi kajálás!!!

Vörösmacs, megvan az eredmény? De miért is lenne magas? :D Szedsz valamit a savadra?Nekem a Rennie nagyon bejött.

Csajok, nagyon szépek vagytok a képen!!! :D :D :D Olyan jó lenne, ha még tudnánk találkozni!!!

Eclipse, valóban jól álltok már ruha ügyileg! Hogy vagy?
Remélem már jobban, talán már arra felétek is leszakadt az ég, és kicsit felfrissült a levegő. Meddig leszel ma bent?

Bedoha szépek vagytok az esküvői képen!!!

Csillag, sem jött még meg a felfrissülés?

Rodi, sajnálom a memóriakártyát! A lehülés meg hozzátok is elér, küldöm :D

Csajok, tegnap voltam este Andris tesójáéknál, és mutatták, h. mit kap tőlük Lucababa.Hát el vagyok ájulva!!!!Mindjárt megpróbálok róla letölteni képet-babyhinta.Szerettem volna ilyet, de nagyon sokalltam....

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka,
nagyon cuki ez a hinta! :D :D Nagyon kedvesek a sógorodék :D

Ma csak 2-ig vagyunk hálistennek, már addig kibírom.
De a vérnyomásmérőm most anyósnál van, fel kellene mennem hozzá megmérni. Vagy venni kéne egyet otthonra.

Ahogy látom, más is elég nyavalyás :( :( :( ...lehet hogy "csak" a durva légnyomás változás volt az oka... akkora vihar volt, hogy őrület, most sütött ki a nap... aztán majd a fülledt párát nem fogom bírni, de jó :?

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Dorka!
Szerintem állj át a femibionra! Az elevitről azt hallottam, hogy nagyon nagy étvágyat csinál, ezért is trafáltam bele. Próbáld ki a femibiont, szerintem.
Azért nagyon vigyázz magadra, ne pörögj sokat!
Nagyon szép, amit kapni fogtok!

Eclipse!
Nálunk is már hét ágra süt a nap! Szerintem ez az idő mindenkit megviselt egy kicsit!

rodina74
 
 


Jaj csajok, én is annyira nagyon örülök a hintának :D

Nálunk az előbb kisütött a nap, most meg ismét szakad az eső....Katasztrófa, és én is szarul vagyok, húzódik a pocakom nagyon :(

Eclipse, nálunk kb. 20 percet sütött a nap, aztán újra dörgés, villámlás, és most ismét szakad.

Úgy volt, h. barátnőmmel találkozom meló után, de Andris értem is jön 14h-ra, és hazavisz, ő meg majd megy dolgozni tovább.Olyna rendes.
Estefelé meg mindenképp be kell ugranunk Győrbe, mert ugye esküvőre megyünk 14-én, és szó szerint nincsen ruhám, jövő héten meg már nem lesz alkalom bemenni.De ha szarul leszek, nem megyek sehová!

Rodi, az a baj, h. 100-as csomag elevitből kb 20-at, aha megedtem, szerintem nem vsezek mást, már nem akarok költeni, csak csökkentem az adagot.De amúgy szerintem is attól van.Csak akkor eddig miért nem?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Innen a babanetről:
27. hét:
"Testednek már 300-350 plusz kalóriára van szüksége naponta. Még mindig csak gyarapodik a súlyod, és ez már csak így marad a 36-37. hétig. De mostantól máshová fogsz hízni, mint eddig. Ha továbbra is egészségesen próbálsz táplálkozni, és alaposan átgondolod, mit eszel, akkor ez a súlygyarapodás nem lesz tartós vagy egészségtelen mértékű, sőt, ennyire szükséged van neked és gyermekednek is. De ez most nem az az időszak, mikor a mérleg nyelve miatt kellene aggódni..."

szisszka
 
 


Bekukk. :lol:
Én porszívós orrszívót fogok venni, mindkét tesómnál bevált.

Nálunk is ilyen merev aljú pelenkázó feltét lesz és nem lesz komódunk, hanem az ágyra tesszük ezt. Pedig tényleg nem kunszt a férjemnek pelenkázószekrényt készíteni, még hely is lene rá a babaszobában, de így döntöttünk. Ha meg nem válik be, akkor még utólag is tudunk változtatni.

Hát most ezt a frontot én sem viselem valami jól, nem kapok levegőt, dobog a szívem, úgyhogy mindjárt fekszem le, csak megírom, hogy megvan a cukkerooo laborom jippiii éhgyomri 4,5, a terheléses meg 4,7 lett.
De :( ami aggaszt, hogy vizelet fehérje: 8-10 fvs g nyom - ez van írva, remélem ez még nem olyan nagy gáz. Kedden megyek védőnőhöz, ő is úgyis megnézi, remélem okés lesz, mert ez az egyik mumus. :(

Maccs
vörösmacska
 
 


Dorka, én az előző terhességem alatt Elevitet szedtem minden nap egészen a 36. hétig és nem volt tőle nagy étvágyam... összesen 6 kg-ot híztam.
Most Femibiont szedek (igaz csak kétnaponta), de én is most kezdem érezni, hogy többször vagyok éhes, mint eddig. Ez biztos, hogy azért van, mert most kezd intenzíven hízni a kis pocaklakó és bizony kéri (elveszi) azt a plusz kalóriamennyiséget amiről Szisszka is írt.

Nálunk reggel óta f@s idő van... hideg van, borult az ég... és én is sz@rul vagyok... érzem a hasam, fáj a fejem, szédülök...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Helóka csajok!

Látom mindenkinek valami gondja van az idovel.Mindig ha jon a front elozo éjjel ok nélkul sírok aztán másnap meg ki vagyok .Nekem is húzódik a pocim, tobbet eszek de próbálok kisebb adagokat gyakran enni és változatosan.Ha már nem bírom akkor gyumolccsel helyetesítem.

Dorka szupi a hinta, igen tetszik.

Csináltam ma piskóta tésztát és tele raktam sok sok gyumolccsel.Fiamnak ez a kedvence tejecskével.

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok!

Tessék ám vigyáznia mindenkinek magára!

Tegnap voltunk 4D-n:) Mesinek kishugija lesz:) Kép Eszti baba

Kép
Kép
andabella
 
 


Van valakinek szabásmintája baldachin függönyre?

rodina74
 
 


Sziasztok,

Andabella: Nagyon cuki Eszti baba! :D

Mi jó korán keltünk ismét. De most örömmel, mert nyaralásra készülődünk. Ma lemegyünk Gyulára, én onnan holnap hajnalban indulunk Bulgáriába. Igaz, hogy jó hosszú kocsikázás lesz, de eddig nagyon jól bírtam, bízunk benne, hogy nem lesz semmi gond.
Majd csinálunk jó kis bikinis pocakos képeket, és ha hazaértünk, küldök nektek.
Tominak (a páromnak) említettem, hogy azért ha Bulgáriában találunk netkávézót, azért akkor mégiscsak felnéznék hozzátok. :wink:


Kép
bedoha
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma reggel folytatódott a tegnap reggeli rosszullétes ébredés. :cry:
Nem tudom mi a baj... már kezdem azt hinni, neurológiai???? :shock: :shock: :shock: :shock:

A vérnyomásom este is meg reggel is 100/60.
Ez alacsony, de nem annyira, hogy ülni ne bírjak.
És mindez csak tegnap meg ma jött.
Fektemben ettem két marék háztartási kekszet, mert régen volt vacsi. Így legalább fel tudtam kelni. De továbbra is tántorgok, szédelgek.
És holnap jön anyám! Addigra muszáj lenne összeszedni magamat valahogy!

Csak bal oldali fekvésben nem szédülök. Ha átfordulok jobbra, vay félig ülésbe, katasztrófa, feje tetejére fordul a világ és hányingerem lesz. Talán éjszaka túl sokat forgolódik, és a baba elnyomja a méh alatti eret, és reggelre oxigénhiányos leszek? Ez létező jelenség, véna cava (üres véna) szindróma. Ezért nem bírja sok kismama a hanyattfekvést.
Hát nem tom... kicsit később felhívom Erikát is.

Kellemes hétvégét nektek!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!
Sajnálom! Remélem azért ez el fog múlni. Én sem bírom más annyira a háton fekvést, pedig köztünk van 3 hét különbség! Vigyázz magadra!

rodina74
 
 


Andabella
Gratula Eszterhez! Nagyon cuki pofija van :) Javítottam a táblit! :wink:

Rodi
Milyen baldachinra gondoltál? Jó a sima is? Vagy kerekített? Fodros? Sima pamut anyagos, vagy ami átlátszós?
hmm? :)
esetleg tegyél fel képet, és akkor okosabb leszek :)

Bedoha
Jó nyaralást!

Eclipse
Jajj, szegénykém, remélem már jól vagy! Erikával sikerült beszélned?

szisszka
 
 


Szisszka!
Végül is mindegy! Mert nekem van két garnitúra ágyneműm, csak nincs hozzá baldachin függöny. Színben pedig nem találtam olyat, ami tetszene. Így arra gondoltam, hogy varrnék egyet. Ha lenne fodros, az jó lenne, de a sima is tökéletes! Valami fehéres-zöldes színkombinációt szeretnék. Majd keresek képet, mire gondoltam!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Anyukámtól ilyen szépeket kaptunk:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eclipse 2010.08.08 12:36-kor.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Valamit kétszer sikerült feltenni, elnézést.

Mi meg ma:

Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Élek még, csak nagyon sok itthon a tennivaló, de jövő hét csütörtöktől a Zember dolgozik, én meg otthon leszek, úgyhogy remélem minden visszatér a régi kerékvágásba és tudok jönni rendesen :wink:

Jövő héten visszatérek, asta la vista :D

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Halihó!
Na, sikerültek a képek a babakocsiról. Bocsánat, ha valakit fárasztok vele! :oops: Én nagyon oda vagyok érte! :lol: :wink:

Téliesítve:
Kép

Kép

Téliesítve pelenkázó táskával:

Kép

Kép

Lábzsák nélkül:

Kép

Az 5 pontos biztonsági öv:

Kép

Nyáriasan:

Kép

Kép

rodina74
 
 


A tolókart is át lehet tenni, így tolható szemből is, és hátulról is!

rodina74
 
 


Eclipse!

Csak azt tudom írni, mint a másik topikban is:

Nagyon szép dolgokat kaptatok! Nagyon helyesek vagytok! :lol:


Látom a hétvégét mindenki a szabadban töltötte!
Holnap megy valaki valahova(doki, uhu, védőnő) ?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Örömmel tapasztalom,h nem maradtam le semmiről.Úgy látszik mindenki kihasználta,h jó idő van.

Eclipse:nagyon szépek a rucik,anyudnak jó izlése van.Különösen az a kis sapi tetszik,meg a micimacis rugi. :wink:

Rodina:szupi a babyjukker is :wink:

Mi holnap délre megyünk a 30 hetes genetikai ultrahangra,és megvizsgál a saját dokim is.Alig várom,h lássam a kis drágát.Tudom azt mondják,h ha már beékelődött a feje,akkor nem fog már elmozdulni onnan,de én mégis kiváncsi vagyok,mert tök azt érzem,h másképp fekszik a kis drága.Aztán lehet,h tévedek és csak szeretném,ha úgy lenne...meglátjuk holnap.

Ha nem lesz semmi probléma,rákérdezek,h engedélyez-e nekem egy hetet Balcsin,mert akkor már lehet,h holnap lemennék,apa meg hétvégén utánam jönne.Jövőhéten szabin lesz,csak én szeretnék már most lemenni,mert az unokahugomék is lent lesznek a héten.Ha most nem tudunk talizni,akkor nagy rá az esély,h már nem látnak egyben :lol:

Többiek?Valaki valahova rajtam kívűl?

Lucuzs:holnap tali a kórházban,ugye???Majd szólj rám,h kérdezni szeretnék valamit(előfordul,h én magamtól elfelejtem) :oops:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska!
NA, akkor neked holnap nagyon szurkolunk! Minden rendben lesz!
Jé, te már a héten betöltöd a 30. hetet! Hogy szalad az idő!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Pénteken megvolt Bogi névnapja, sajnos a torta nem ütöttem meg azt a szintet, amit magamtól elvártam volna, de végülis jól fogyott. :wink:
Szombaton meg játszós-szoba betonozás volt, végre megint felpörögtek az események!!! :D Fateromék is ígérték már magukat a jövő hétre gipszelés/festésre, aztán pár hét száradás a betonnak, és ha lóvé is lesz, jöhet a parketta, és nagyjából kész vagyunk!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon izgatott vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
Szombat este végre üvegekbe került a baracklekvárom! Én azt mondom igen finom lett!!!! :lol:
Ez a szombat nagyon húzós volt nekem, mert a betonozás miatt folyton rohangáltam a fiúkat kiszolgálni, egy kis pia, egy kis kávé, egy kis szendvics, ebédre meg megsütöttem 3 pizzát. Hát lógott a nyelvem a végére, a lábamat meg alig éreztem. :roll:
Mára pihenés volt betervezve, ami persze nem sikerült, érzem magamon a rendrakási, készülődési, tenni-venni akarási lázat!!! De legalább nem fut a lakás! :wink:

Mennem kell Boginak hajat szárítani, de utána szeretnék jönni reagálni pár dologra! Remélem sikerül!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na itt vagyok!

Eclipse! Sajnálom a rosszulléteket! Elég ijesztően hangzanak! Azóta sikerült beszélned a dúláddal? Mit mond? Mi volt ez? Simán a front?
Jajj, a kis rucik imádnivalóak!!! És ti is milyen szépek vagytok!!! Sugárzóan szép kismami vagy!!! :D :D :D

Látom másokat is megviselt az időváltozás!!! :evil:

Dorka! Én bármikor benne vagyok egy újabb taliban!!! :lol:
És ahogy Tatán szóba is került, akár nálunk is szívesen látjuk a bandát egy kis kertipartyra!!!!
De azt hiszem, még pocakosan meg kéne ejteni a következőt, mert szerintem ha már meglesznek a babák a többség még ennyire sem lesz mozgékony, még egy év után sem...
A babyhinta igen szép!!! :D

Vörösmacs! Gratula a szép cuki eredményhez!!! :D

Andabella! Dejó! Egy kishugi!!! :lol: :lol: :lol:

Bedoha! Jó nyaralást nektek!!! :lol:
Mióta mi megjöttünk a Balcsiról, Bogi csak azt magyarázza, hogy milyen kár, hogy már nem nyaralunk, és hogy mikor megyünk legközelebb. :lol:

Rodina! Igen tuti ez a babakocsi!!!! Gratula hozzá!!! Jó szerzés!:lol:

Aranyoska! Igen, holnap kórházas tali délben!!! :wink: Megpróbálom nem elfelejteni, hogy kérdezni akartál valamit! :wink: :lol:

Nekem holnap délelőtt védőnő, délben meg tali Aranyoskával a kórházban :wink: , ennek kapcsán meg terhesgondozás remélem a saját dokimmal! Ha minden igaz kapok igőpontot a 30. heti uh-ra.

Rabbe! Hazaértetek? :wink: Jól éreztétek magatokat a soproni pár napban? :wink:

puszi mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Rodi, nagyon szép a babakocsi, nekünk is Bergon van, de a nem bolygósíthatós kerekű, jó nagy hajó, Beni lazán elfért még 1 éves korában is benne! :)

Eclipse, nagyon sajnálom a rosszulléteket! remélem, hogy ma már jobban vagy, bár ez az időjárás... kiakaszt engem is!

anyukád nagyon édes rucikat vett! ő tudja, hogy kislányotok lesz, igaz? bár a fehér az nagyon semleges, szóval abból a párod csak nem vette le, hogy mi lesz a baba neme, vagy ő a rucikat sem látja?

amúgy nagyon helyesek vagytok együtt!!!

holnap amúgy én megyek a cuki terhelés I. fordulójára, ami éhgyomri vérvétel, meg vizelet lesz. aztán kedden a II. forduló, ha jó a holnapi eredményem! :) királyság!

Lucuzs, Aranyoska, nektek jó talit holnap a kórházban!

Aranyoska, de jó, hogy Te már itt tartasz! nem semmi, hogy ennyivel előttem jársz! olyan hihetetlen, aztán eddig meg azért sírtam, hogy teljen már el legalább az első fele... :)

az esküvős és pocakos képek még mindig szuperek! lehet, hogy én is vadászom egy esküvőset a napokban, bár már lehet, hogy mutattam magunkat! :)

ja, és csütörtökön Beni szülinap! eléggé izgulok, szóval szorítsatok, hogy majd minden klappoljon! egyébként aznap megyek uh kontrollra is, remélem, hogy végre kiderül, ki is lakozik a pociban... nevek terén elég szarul állunk! egyelőre kisfiút nem is néztünk még, kislányban sincs meg az igazi összhang... de van még időnk bőven! na. megyek fekszem, mert holnap baromi korán kelek! :(

szép hetet mindenkinek, de előbb jó éjt!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Eclipse jobban vagy már? elég ijesztőnek hangzik amit irtál tessék beszélni Erikával vagy az orvossal, nehogy nagyobb gond legyen (bár nem hiszem). És ha nem múlik, akkor ne járj be dolgozni szerintem, annyit nem ér meg. fő az egészséged és a babáé

Csillag igen ahhoz a gracohoz nincs mózes de mindenképp vennék hozzá tudom, hogy ilyen kocsikba kell téli babákhoz. Mondjuk a másik graco jobban bejön, lehet hogy most végre bejön egy kis pénz (bár nem akarom elkiabálni) és elkezdek érdeklődni, hol lehet hordozó nélkül a legolcsóbban megkapni. a hordozót meg használtan vennénk

Lányok nekem olyan jó volt, amikor esett pénteken igaz nem hozott nagy lehülést olyan sokszor fülledt az idő. de sokkal jobban birom mint a nagy melegeket. igaz ezek a mostani viharok rémisztőek most Németországban öntötte el valamelyik várost nagyon durván. a frontokat én most elég jól birom csak a fülledt meleget nem szeretem

Orrszívóról még annyit hogy olvastam a neten véleményeket az elektromosról sajna nagyon sokan szidják, hogy nem hatékony. úgyhogy marad a porszivós megoldás, bármennyire fogom sajnálni a bébit. tudtátok hogy ez utóbbi magyar találmány? :D amugy azt irják sok baba ha hozzászokik már maga kéri hogy szivják ki mert annyira jó nekik hogy megszabadulnak a trutyitól

Dorka ha éhes vagy este szerintem nyugodtan egyél csak egészségeseket, a cukis diéta korpás kekszet és egy deci kefirt ir késő estére szerintem ez simán belefér ;) hinta nagyon klassz, rendesek sógorodék

Nálunk a férjem szeretett volna pelenkázó szekrényt de mondtam neki hogy tök felesleges elég a feltét. amúgy is kicsi a lakás el sem férne és pénzben sem mindegy. max ha nem válik be később veszünk

Macs gratula a cukihoz, majd ird meg mit mondott a védőnő a fehérjéről de csak nem lesz gáz remélem

Rita jól hangzik a piskóta :)

Anda gratula Eszti babához

Bedoha jó nyaralást nektek

Eclipse csudiszép dolgok. helyesek vagytok a pároddal, ő igazi futó alkat :) irigylem aki ennyit tudnak futni, állitólag olyan ez a dolog nekik mint egy kábitószer :D pocakod is milyen szép, jógán nem is lehetett látni ennyire :)

Ancsa várunk :)

Rodina szép a babakocsitok

Aranyoska nagyon szoritok mára, ird meg majd a hireket. drukkolok hogy mehessetek még a balcsira

Lucus ne szerénykedj biztos fini lehetett az a torta :D utólag is boldog névnapot Boginak

Zsófi kitartást a cuki vizsgálathoz. Beninek boldog szülinapot, drukkolok hogy megtudjátok végre kishugi lesz vagy kisöcsi.

Engem amint látjátok korán kidobott az ágy fél hatkor :( voltak nálunk sogórnőmék a két uncsitesómmal, hát volt egy pár beszólása sógornőmnek ami nagyon nem tetszett azon agyaltam. most azon gondolkodom hogy szóljak bátyámnak mert nem először fordul elő. másik tesóm meg azért panaszkodott hogy milyen rossz kedve van, sajna az ő férje nem olyan családcentrikus mint az enyém szerintem az is nyomasztja. haj ezek a családi gondok :(

hétvége ezt leszámitva jól sikerült, unokahugaim jól érezték magukat, doboltak, voltunk játszón. szombaton meg a keresztfiamat pesztráltam szóval kigyerekeztem magam.

most nagyon gondolkodom egy tanfolyam elvégzésén ami jól jönne a jövőm szempontjából, szeptember közepétől október végéig tart heti két nap. kicsit necces de olyan jól viselem a terhességet hogy nem hiszem hogy gond lenne belőle (ja és alapitvány csinálja potom áron)

szép napot mindenkinek

Kép
vayacon
 
 


Jó reggelt!

Mai tábla: 2010.08.09.
Kép
Kép

szisszka
 
 


Eclipse
Nagyon szép dolgokat kaptatok :) Cukik vagytok apával! :)
Jobban vagy?

Rodi
Tök szupi a babakocsi!

Ancsa
Várunk! :)

Emese
mennek a drukkok! De tuti minden rendben lesz! :)

Lucuzs
Nem semmi vagy! Torta és pizzasütés, lekvárfőzés, takarítás! Szupi anyuka vagy, h ilyen ügyesen megoldod a dolgokat! Tanulhatnék tőled, az biztos!
A torta biztosan szép és finom lett! Nyamm!

Sophie
Drukk a vérvételekhez, majd gyere az eredményekkel!
Na megvan, h milyen tortája lesz Beninek?

Vaya
Még most egyszerűbben el tudod végezni sztem azt a rövidke tanfolyamot!!! :wink: Szerintem szupi lenne! Én belevágnék!


[/b]

szisszka
 
 


Sziasztok Csajok!

Pénteken elszállt a net, és egész hétvégén nem volt, bár nem szoktam akkor írni, de olvasni igen, és komolyan mondom már alig vártam, h. beérjek melóba, és elolvashassam, h. mit írtatok :D

Nekem elég sűrű volt a hétvége, fáradt is vagyok rendesen.Pénteken viszont szuper élményem volt, a barátnőm anyukája főnővér Tbányán a koraszülött osztályon, és megnéztük a babákat ott is, és az újszülött osztályon is :D
Csajok, én annyira a hatásuk alá kerültem, és Lucababa végig rugdosott a pocakomban.Utána azt is álmodtam, h. megvan a mi kincsünk, annyira jó volt!
Aztán mentünk Győrbe ruhát vadászni a hétvégi esküvőre, semmi, de aztán a barátnőmtől hoztam 1et, ami nő 2-3 cm-t a pocakom, nem lesz jó rám, de mindegy, fogalmam sincs, h. mit veszek fel!

Szomabaton együtt voltunk Andrisasl boltban, csavarogtunk délelőtt, dvd-t néztünk, aztán barátokkal bandáztunk.
Vasárnap nagyszülő, barátok, anyukám, sokat mentünk nagyon, el is fáradtam.

Ma meg meló.....

Szissz, köszi a jótanácsot a jó étvággyal kapcsolatban.Amúgy otthon a hétvégén már nem is ettem annyit.... :D

Vörösmacs, gratula jó cuki eredményhez!Én holnap kapom meg, nem tagadom, tartok az eredménytől...A vizelet mintám nekem sem szokott jókat mutatni, majd gyere a hírekkel!

Andabella, gratula Eszter babához!!!

Bedoha jó nyaralást!!!

Eclipse, beszéltél Erikával?Mit mondott?Hogy vagy?Nagyon szépek vagytok a képen, és határozottan megállapítottam, h. sokat nőtt a pocakod a találkozásunk óta, legalábbis a képen úgy tűnik.

Ok, Ancsa, akkor majd gyere!!!

Rodina, szép a kocsi!!!!

Aranyoska gondolok ma Rátok!Gyere majd mesélni!!!

Lucuzs, a muffinból kiindulva, tuti, h. finom volt a torta!! :D
Megint jó sokat pörögtél :D

Sophie, kitartás a cuki terheléshez!!!!

Vayacon, ne is foglalkozz a sógornőddel!!!DE ha úgy érzed, szólj, h. tged bánt, amit mond!A tanfolyam szuper lehet.És milyen végzettséget ad?

Jja, csajok ma visszajött az idióta kolléganőm, 2 hét szabi után.Rájöttem, h nélküle jobb itt.Ugye mi ketten vagyunk egy irodában...de ez a 3 nap, már eltelik...

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jaj csajok, azt meg el is felejttem írni, h. itthon voltak a barátnőmék, és egy csomó szuper dolgot katunk tőlük kölcsön.Játszószőnyeg, nekem ruhák, babapaplan, készségfejlesztő játék, fürdetőállvány, meg egy szopipárna, amivel már aludtam is, és nagyon bejött, tök jó!!! :D
Nagyon örültem :D

Hol van mindenki?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Akkor jó kis mozgalmas hétvégétek volt :)
Egyébként gratula a 3. trimeszterhez :wink:
Ezt a pár napot már kibírod a melóban :)

szisszka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: