Új privát üzeneted érkezett!

Igen, úgy néz ki, hogy Lilla lesz a neve, apa is úgy szólítja, bár még van pár hét, de bízom benne, hogy már nem módosul, így is olyan nehéz volt megtalálni a nevet, most még szoknunk kell.

Szecs és apa is elkisért G.I-hez? Milyen gyorsan el fog telni az az 5 hét, figyeld majd meg!
Nagyon ari a vonalzó!

Timi, kiderül, hogy mennyire fog menni az alvás. Szerintem nekem is helyezkedhet már a pici, egyre erősebben fáj a szeméremcsontom és sokszor éjszaka is fordulásnál.

Kép
judit70
 
 


Babai, köszönöm a tippet. Én szívem szerint cukros édességet ennék, de férjem diétázik és szolidarítást vállalok vele :wink: .
Nagy szám lenne, ha Fannival 1xre szülinapozhatnátok :P !!

Timi, úgy látszik sütőtökkel minden "legurul"!
Én sima tököt készítettem, és Zalán nagyon szépen megette, pedig a múltkor a tökös üveges bébikaja nem kellett neki. Most büszke vagyok magamra :lol: .

Judit, a varratszedés tényleg nem fáj. És remélem most már jobb éjszakád lesz.

Szecs, Blanka egy CSIPKERÓZSIKA ezen a képen!
Jól tetted, hogy hagytál otthon lefejt tejet. Apának is kell a kihívás :lol: .

Kép

Kép
ripley
 
 


Jó reggelt.Később visszaolvasok, most túl kimerült vagyok. Továbbra is 2 in 1. Holnap terminus. Estém vacak volt 3-éjfélig kb.görcsöltem egyre jobban, de nem volt normális rendszer benne és a fájások közt sem nagyon volt szünet, így már nem tudtam, mikor kezdődik az újabb, nem tudtam, mit mérjek...Hányingerem volt, a vérnyomim, ami ugye 90-100 szokott lenni 123/69 volt. Hányingerem volt. 1/2 11-kor felhívtam szegény szülésznőmet nagy lelkiism.furdalások közepette, mert nem tudtam, mi legyen. A hasam kőkemény volt. Megbeszéltük, megpróbálok még várni, pihenni, elaludni. Ha sikerül, akkor jósló, ha nem, akkor figyeljek 1-2 órát és hívjam és klinika. Végül valahogy elaludtam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Babaim...próbálj pihenni minél többet.
Mi ma nagyizunk...de ha tudok benézek.

Judit...Lillácska hagyott aludni?

Szecs...remélem Nektek is jobb éjszakátok volt, mint a tegnapi :)

Ripley...nálunk is jobb volt. "Csak" háromszor kelt Zsolti :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim. próbálj pihenni, mert lehet ma születik Fannika :D
Igaz Szecsnél nem jött be a tippem :lol:

Blanka baba gyönyörűűű!!!

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt jól jósoltál 27-én:
"Szecs, letelt az 1 hét!
Ma már nagyon hideg van, jönnie kell Blankának!"

Babai, nehéz éjszaka lehetett :(

Kép

Kép
ripley
 
 


Igyekszem, de munkagépöekkel dolgoznak az ablak alatt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim, pihenj amennyit tudsz, már ahogy munkagépek mellett lehet. Reméljük a fáradtságod legyőzi a gépek hangját!

Timi, most Lilla hagyott aludni, 11 óráig ficánkolt, utána elaludtam, de 1 1/2-2 óránként szaladgáltam pisilni. 4 óra után pedig már nem tudtam visszaaludni, csak 7-8-ig aludtam egy picit.
Jó nagyizást!

Judyt, arra én is emlékszem, hogy 27.-én írtad, hogy jönnie kell Blankának! Igaz, akkor hajnalban már megszületett, de bejött a jóslás.

ripley, nem félek a varratszedéstől, volt már a méhenkívüli terhességemnél, csak azt hittem, hogy felszívódós varrat lesz teljesen.
A tök finom is, úgy látszik, hogy amit te készítettél az az igazi, nem az üveges bébi kaja. Ügyi vagy, és Zalán baba is!

Kép
judit70
 
 


Tényleg lányok, 27-én született Blanka :lol:

Babaim., akkor készülj fel egy ma éjszakai szülésre :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Babaim?????????????

Judyt bejön a jóslatod?

Kép
judit70
 
 


Jóreggelt!

Még nem kaptam sms-t...

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Timi, pedig gyanús, hogy tegnap reggel óta nem jelentkezett be Babaim!

Jön a vihar dörgés + villámlás!

Kép
judit70
 
 


Nekem is gyanús...itt most zuhog az eső. Nem is mentünk sétálni :(

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, Zsolti nem fél ezektől a nagy dörgésektől?
Már Rákospalotán is szakad! Ömlik!

A lényeget nem is írtam, tegnap voltam G.I-nél, elég későn jöttem haza.
Lilla jól van, méhlepény nem öregszik, megvolt a kenetvétel, vérvétel+vizelet, + az első ctg, minden rendben.

Azt mondta a doki, hogy utólag bevallja már, hogy a 28. hét körül nagyon félt, hogy húzzuk még,először a 32. hetet mondta, utána a 36. hetet, mert a vizesedés miatt félt, hogy meg kell indítania a szülést.
Most gratulált, hogy itt tartok, bár tegnap 150/80 volt a vérnyomásom, ez nagyon nem tetszett neki. Megbeszéltük a szülés körülményeit is.

Azt mondta, hogy készüljek fel a császárra, mert sok tényező az mellett áll, vizesedés+emelkedő vérnyomás+a korom és hozzá, hogy első baba, és nem szeretné sem a babát, sem engem veszélyeztetni.

Ha gondolom megkezdhetjük rendes szüléssel (de ezt még jövőhéten egyeztessük, nem igazán látja értelmét), de várhatóan császárral kell befejezni, mert bármilyen komplikáció felléphet.

Jajj és a lényeg 2740 grammot mért Lillácskára.

Azt mondta, hogy nem lesz nagy baba, de szerintem nem is rossz 36. héten ez a súly. Nem?

Kép
judit70
 
 


Judit...szerencsére nem fél tőle. A nagyobb dörgéseket már észreveszi...akkor figyel, de konkrétan nem látom, hogy félne.
Nyűgösebb kicsit, de ez attól is lehet, hogy most van nagyjából a sétaidő :)

Örülök,hogy minden rendben volt GI-nél. Bocsánat, hogy nem kérdeztem rá...pedig tegnap délután még eszembe jutottál, hogy mész hozzá :)
GI jól császároz...hiszen sebész is a szakterülete. Így legalább nem egy vadidegen doki csinálja. Nekem ez is szempont volt.
Lillácska súlya teljesen jó szerintem...a gyors gyarapodás a mostani hetekre lesz még jellemző.

Most akkor kivárjátok a végét? Ameddig Lillácska szeretne maradni?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Olvastam a másik fórumot, és ott írta az egyik lány, hogy Babaim azért nem tud írni, mert nem engedi belépni a babanet. Vagy vmi ilyesmi.

Nálunk is nagy vihar volt, a piacon ragadtunk, de én nagyon élveztem :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, ez szerintem is szép súly :) Lilla babának.
Tök jó, hogy így meg tudtátok beszélni GI-vel a dolgokat. És tényleg ügyes vagy, hogy "kihúztad" ideáig, ráadásul elég aktívan.
Lehet, hogy neki is kb. akkor születik gyereke, amikor te szülsz :o ?

Timi, Zalán is kicsit nyűgös. Most végre elaludt a hordozóban, ahogy ringattam (direkt nem akartam cicire tenni).
Ma éjjel csak 2x kelt fel. Hát korábban nem gondoltam volna, hogy ennek is örülni fogok :? .

Babaival vajon mi lehet????????????????

Kép

Kép
ripley
 
 


Gyors híradás, aztán visszaolvasok.
Tegnap apának vírusirtani kellett, mert a babanet egyes topikjai fertőzték a gépet. Ezért is nem tudtam mindenhova írni, később meg már megnyitni sem. Sőt a végén 3 böngészőnkből 1 sem működött.
Ma volt ctg, vizsgálat, magzatvíznézés. A helyzet változatlan. 1 ujjnyi továbbra is. Magzatvíz kristálytiszta. Babucim ezek szerint jól érzi magát bent. Holnap újabb ctg, vasárnap ctg+vizsg., szerencsére vas. az én dokim lesz megint. Kép 40+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Olyan édesek vagytok, hogy agódtok, de a Kicsikém még jól érzi bent magát:):

Judit, sztem szép súlya van a Picúrkádnak. Nem baj, ha császár, cska rendben legyetek mindketten. ++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tegnap Blanka megint elkényeztetett minket, nekem kellett ébresztgetni éjjel, hogy egyen egy kicsit. Hatkor tettem le reggel és utána fél tízig még visszaaludt, pedig reggel elég aktív szokott lenni :D
Rosszindulatú rokonaink szerint nem ártana már valami napirendet tartani, különben elrontjuk a gyereket. :shock: Én így közel kéthetesen még nem látom veszve a dolgot, ráadásul most azt érzem a legfontosabbnak, hogy megalapozzuk a kellő mennyiségű tej termelődését. Ha ehhez napi húsz alkalommal mellre kell tennem, akkor ezt csinálom (sajnos gyakran belealszik a szopizásba).
Nálatok hogyan és mikorra rendeződtek az etetési- és alvásidők?
Timi, Ripley, gondoltam rátok reggel, hogy ma mi lesz a sétátokkal... Szerencsére sokat javult az idő reggel óta.
Babaimado, éjjel többször is bevillant, hogy szerintem már a szülőszobán lehetsz. Talán majd ma... bár közülünk tényleg Judyt a boszorkány :wink:
Judit, ne aggódj a császár miatt, mert nagyon érti a dolgát a doki! Én reggel hattól du. egy-kettőig voltam az őrzőben, onnan már én toltam át Blankát és onnantól senki meg nem mondta, hogy császárral szültem...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs! Jól csinálod, Blanka fogja alakítani a napirendet, nem te, és ezt észre sem fogod venni :lol:
Vivi másfél éves koráig aludt napi 2X és mind a 2X cicin aludt be, na és?
Most 28 hónapos, most fejeztük be a cicit, és nem gondoltam, hogy ilyen könnyen fog tudni nélküle elaludni. Pedig este mindig azon aludt be. Most már egyedül. Nagy lány lett :D
A baba hamar rájön, hogy az éjszakát át kell aludni. Az egy dolog, hogy akár 4.5 évesen is felkelhet éjjel. Én is felkelek többször, akkor hogy várhatom el a gyerekemtől, hogy egy pisszenés nélkül végigaludja??
Éjjel Vivi is sírdogált egy kicsit, de nekem annyi a könnyebbség, hogy mellettem alszik :D

KépKép
b_judyt
 
 


Szecs, én azt nem értem ilyenkor, hogy a rokonok mi a f.... beszélnek bele??? Ezt én annyira utálom! Úgy alakítsátok az életeteket, ahogy NEKTEK ÉS A PICINEK JÓ!!!! Én is azt fogom tenni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm Judyt! Ilyenkor olyan kiszolgáltatott az ember... Ha valaki folyamatosan és kitartóan duruzsolja ugyanazt, akkor hajlamos vagyok elhinni :o
Én is úgy gondoltam, hogy majd Blanka úgy alakítja a dolgokat, ahogy neki a legjobb. Gondolom ahogy egyre nő és tágul a tudata, úgyis több minden le fogja kötni napközben, így kevesebb lesz ez a bealvás is. Igyekszem napközben nem csak a kiságyában altatni, hogy kicsit tudatosuljon benne, hogy mi a különbség az éjszaka és a nappal között...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaimado, teljesen igazad van, és én is ezen a véleményen vagyok! Remélem téged elkerülnek majd ezek a "jóakarók"!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Biztos nem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs...ne hallgass senkire, csak Blankára és a saját megérzésedre!
Nálunk még mindig nincs kimondott napirend...van pár mindennapos dolog, de nincs időhöz kötve semmi. Pedig Zsolti lassan már 9 hónapos. És még mindig nem alussza át az éjszakát. És még mindig cicin alszik el. Ő egy ilyen típusú kisfiú. És ő ettől boldog.
A szoptatásban jelenleg épp az az elfogadott nézet, hogy "igény szerint" szoptatod a babát, tehát akkor amikor ő kéri. Ha félóránként akar inni, akkor úgy. Hiszen nyár van, meleg...mi is többet iszunk. Neki a tej étel és ital egyben.

Sajnos a jóakarók soha nem fognak elhallgatni. Az én szüleim is tudnak még most is tanácsokat adni. És persze mondják több napon keresztül, hogy szerintük ne hagyjam Zsoltit egész nap "szabadon"...hiszen így nem tudok takarítani, főzni, mosni...amit egy jó feleségnek kell. És tény, nem mondom, hogy csillog-villog nálunk minden...de én nem tudom hallgatni Zsolti üvöltését a kiságyban, hanem inkább megyek utána egy nap 100-szor...és ritkábban sikálom ki a fürdőkádat.

Na kimorogtam magam :D :D

Óriásit sétáltunk...sajnos Ripley-ék nélkül. De ők meg most sétálnak, ha jól hiszem :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Változott a program: Győzőért megyünk az oviba Zalánnal, utána együtt a Sparba. Jó lesz :? ...

Judyt, teljesen egyetértek veled. És egy kicsit megnyugtattak a soraid. Zalán is 90 %-ban cicin alszik el, de ahogy írod, nem marad ez mindig így.
A babák is különbözőek. Zalán többször felébred éjszaka szopizni most is, Győző pedig 2 és fél hónapos korától átaludta az éjszakát. Igaz később 4 éves koráig időnként felsírt éjjel, néha még be is pisilt, de ez is elmúlott.
Amióta nyár van és Zalán már nem olyan pici, a napi programjaink színesebbek, többet mászkálunk vidékre, idegen helyre, szóval a napirendünk már nem annyira "rend".

Egyébként Győző baba korában igyekeztem én diktálni, és betartani a napirendet. Most Zalánnál az igény szerinti szoptatás megy. Kiváncsi leszek, mi lesz a különbség a két gyerek között felnőtt korukban. Majd 30 év múlva beszámolok, hogy melyik módszer vált be :lol: .

Kép

Kép
ripley
 
 


Timi, most látom az új bejelentkező képedet! Nagyon cuki Zsolti két lábon is :P !

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley...köszi :)
Élmény lesz a két gyerekes SPÁR-ozás! Kitartást hozzá! :)

Timi
Kép
vt72
 
 


De jó, hogy ezeket leírtátok lányok!!! Én is teljesen az igény szerinti szoptatás mellett vagyok és ehhez fogok ragaszkodni. Nálunk még egyelőre az nehezíti meg a délutánokat/kora estéket, hogy 5-10 perc szopizás után mindig bealszik a kisasszony és a büfi és egy rövid életű lefektetés után megint enni kér. Szóval ilyenkor fürdetésig szinte folyton cicin van...
De úgy olvastam, hogy ahogy nő, egyre többet és kevesebbszer fog szopizni.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Annyi jóakaró van, volt, lesz. Vivire az ujjszopása miatt csodálkoznak.

Ripley, majd írj, hogy sikerült a bevásárlás :D Nálunk ez mindig úgy megy, Vivi pakolja a kosárba a cuccokat, én pedig pakolom vissza :D

Ügyesek vagytok, hogy még szoptattok!

Judit, szerintem szép súlyban van Lilla, hiszen ahogy Timi is írta, most fog még igazán hízni. Mert ugye a tüdő érése most fejeződött be, már csak a husikat kell magára szedni :lol:

Babaim, hogy vagy? Nekem húz mindenfelé a fejem, terhesség előtt nem éreztem a frontokat, na azóta duplán.

Ripley, többet tudsz Zalánnal foglalkozni, hogy Győző már nagyobb?

Kia merre lehet? Biztos sokat dolgozik.

KépKép
b_judyt
 
 


Szegény Kia, ma is eszembe jutott, amikor a körúton a sok szegény rendőrt láttam, amint állnak kint forgalmat irányítani és múltkor Kia írta, milyen meleg az egyenruha. Remélem, azért ír majd, mi van velük..
B_judyt, köszi, jól. Fáradt vagyok, mert ugyebár napok óta nem tudtam kipihenni magam, meg ég a gyomrom, meg napok óta vacak menni, mert a combtőnél, forgó, medencerész rossz, amikor megyek.Sztem F. nyom, feszít, csinálja a helyet. Megfigyeltem a bugyijaim is kellemetlenül szorosak lent. Nem tudom, értitek-e. Apa is mondta, hogy lent mintha ki lenne gömbölyödve a hasam alatt.
DE EZEK NEM PANASZOK ÁM, hanem válaszok a "hogy vagy"-ra :D . Jól viselem ezeket. Görcsölgettem picit, mikor hazaértem, utána. Meg barna vér volt a betéten a vizsgálattól meg sztem egy kis nyákdugó db is. Mondtam már, hogy pár napja van 1-1 csepp tejcike?
Olvastam, hogy a szopiteákat ajánlják már most inni. Eddig 2-t ittam meg 2-3 naponta.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Örülök, hogy jól vagy Babaim.
Fannika jöjjön már, vasárnap elutazunk! Mondtad neki? :lol:
Bár lehet a bátyám hozza a notebook-ját.

Vivi és a csokipuding Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtató sorokat a súllyal kapcsolatban, bár ez csak méret alapján saccolt súly. A lényeg nekem, hogy Lilla gyarapszik szépen, nem csak az anyukája :-)


Babaim, tehát még egyben vagy, kitartás, talán együtt fogjátok ünnepelni a szülinapotokat? Na erre kíváncsi leszek :-)

Szecs, jó olvasni a kérdéseidet, illetve a lányoktól kapott válaszokat, nagyon hasznos lesz nekem és Babaimnak is.
Amikor átkerültél az őrzőből utána végig veled volt Blanka amíg hazajöttetek?

ripley, hogy sikerült a spár-os vásárlás?

Timi nagyon jó Zsoltiról ez az állós kép!
Azt mondta G.I., hogy jövőhéten térjünk vissza a szülésre, meglátjuk a laboreredményeket, ha jók az eredmények, Ő azt javasolta, hogy ha 20.-ig nem indul be a szülés, 20.-a után vagy megvárjuk, hogy beinduljon ha rendben vagyok, de lehet, hogy programozott császárt javasol majd. Jövőhéten hívni fog, hogy mi legyen.

Én mondtam neki, hogy egyáltalán nem tartok a császártól, ha nem megy a rendes szülés, legyen császár, csak minden rendben legyen.!!!!

Kép
judit70
 
 


Judit, mikorra tervezitek a következő babát? :)

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, hhhhheeeeeeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeee!

Különben pedig ha egy üzlet beindul? Nem?
Most mindent meg kellett venni, már akkor jöhet a következő! :-)

És ti Judyt mikorra tervezitek?

Kép
judit70
 
 


Judit, csak az első éjszakára vitték el a csecsemősök. Utána 20 percre toltam át másnap, amíg a doki kiszedte azt a "palackot" ami a sebben volt. Egyébként végig velem volt, sőt, még a műtőbe is behozták, mielőtt odaadták volna apának.
Judyt, én már holnap vállalnám a másodikat :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Milyen cuki Vivike :lol: .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BJudyt...látszik, hogy szereti Vivi a csokipudingot :)

Babaim...már nemsokára vége...megszűnnek ezek a panaszok. Jönnek majd másfélék :)

Én egyelőre nem szeretnék másik babát. Zsolti teljesen kitölti az életünket :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Babai, azért összességében minden szépen alakul nálatok.
Én is "híztam puncira" várandosságom alatt (ha egyeltalán létezik ilyen :roll: ?!) ha erre gondolsz...
Hétfőn mi is elutazunk, de addig mindenképpen benézek még, hogy mi van veled és Fannival :) .

Szecs, ugyanez ment nálunk is: szopizás alatt hamar bealvás, büfi, utána ébredés, majd ujjabb szopi. 1-2-3 hónap alatt aztán ez is megváltozott.

Judyt, Vivi még csokisan is szép kislány, bizony!
Győző már elég nagyfiú, így könnyebb nekem Zalánnal foglalkozni, illetve mindkettőjükkel :) .

Kép

Kép
ripley
 
 


Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk Babaim!!!

Judit, én nem akarok addig szülni még egyet, amíg nem oldódik meg a lakásproblémánk. Pár évbe még beletelik :cry: :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Babaim Nagyon Boldog Születésnapot Neked!!!

És hátha esetleg jövőre majd Nektek :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Most nem olvasok vissza, készülődni kell, aztán indulunk ctg-re, csak gyorsan hírt akartam adni: 2 in 1. :lol:
Vacak éjszaka volt, alig aludtam. Majd mesélek. Puszi mindnekinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm aköszöntéseket és a drukkokat is:):

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim

Isten éltessen születésnapod alkalmából, sok boldogságot és jó egészséget kívánok!


Várunk a hírekkel! puszi

Kép
judit70
 
 


Képzeljétek 10-kor keltem, 3-tól fent voltam, 7-8 között visszaaludtam és most keltem, de olyan vagyok mint egy részeg, kótyagos. Férjem dolgozik ma is, így egyedül vagyok, de alig tudok észhez térni.

Judyt, nagyon ari Vivike!
Na ilyenek az igazi gyerekek, amikor a fejük búbjáig csokisak, de édik.

Judyt, gyébként én is úgy érzem, mintha híztam volna "oda" is. Elég furi!

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Babaimado, sok szeretettel köszöntünk születésnapod alkalmából! Csodás dolog, hogy ilyen közeli időpontban ünnepeltek Fannival, Apa ezentúl felkötheti a gatyáját :lol:
Ripley, majdnem megkönnyeztem amit írtál, mert a mai éjszaka után igencsak el vagyok veszve, mert este héttől hajnali kettőig játszottuk ezt a szopizás-büfi-letevés-újra szopizás játékot. Kicsit kimerültem :D
Így most elég nehéz elképzelni, hogy egy ilyen periódusban hogyan jutunk el egyáltalán az egy hónapos vizsgálatra, pláne, hogy hogyan fogunk nekivágni egy kiadósabb sétának. Hülye vagyok, tudom én :lol:
Timi, nagy méretben nem teszed fel ezt a képet? Vagy csak én nem tudom kinagyítva megnézni?

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs! Ha nagyon kimerült vagy nappal, akkor feküdj le Blanka mellé, amikor alszik. Én mindig fekve szoptattam Vivit, és így nappal ki tudtam magam pihenni, a sok éjszakázás mellett. Éjszaka Vivi a kiságyban aludt, ugyan ez ment nálunk is. Szopi, büfi, ringatás, végre leteszem, majd fél óra múlva újra szopi. Igy nappal pótoltam az éjszakai kimaradt alvást.
Az már másik téma, hogy később magam mellé tettem éjszakára is.

KépKép
b_judyt
 
 


Ctg ok, holnap ctg+vizsgálat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...mi lesz az ajándékod? Ha már Fanni mégsem akar együtt szülinapozni az anyukájával?

Szecs...én is a nappali együtt alvást javaslom, mint BJudyt. Azzal sok energiát tudsz pótolni. És hidd el...szépen lassan majd változnak a dolgok. De még nagyon kicsi Blanka :)
Kép

A vizsgálatra pedig már szerintem biztosan el tudtok menni...a védőnéninél is lehet szoptatni, ott van erre egy külön nagyon jó szoba. A séták is beindulnak majd...szóljál és egyeztetünk :)

Timi
Kép
vt72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?