Új privát üzeneted érkezett!

Kapocs egyenlő Kapolcs. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Jó reggelt!

Beze!
Sok Boldog Névnapot!
Szépen növöget Marci baba.

Évi!
Nehéz lehet Lillával hogy ilyen rosszul vagy, de nagyon jó hogy ilyen ügyesen megérti.
Vizsgálatok után gyere.

Panndi!
Hajrá következő hónap!

Szilvi!
Már most rakoncátlankodik a babóca. Mi lesz ha kibújik?
Sikerült nevet találni neki?

Moti!
Kapolcs nekem már régen tervbe van véve, de sose jutok el odáig.
Még mindig szomorú leszek a kutyusotok miatt. Szereztek egy új kutyát?

Angie!
Már csak 3 nap!!! :D

Kri!
Hétvégén voltatok valahol?

Pénteken a férjem kifestette a fürdőt és a wc-t. Ennek köszönhetően péntek délután és szombaton annyit takarítottam hogy fáj az ujjam. De cserébe van egy szép fürdőnk és wc-nk. Már csak a konyha és a szekrények rendbetétele van hátra.

Tegnap délelőtt a szüleimmel és a kicsi fiammal voltam. Gergő úgy ölelt, mint aki egy éve nem látott, pedig csütörtökön találkoztunk előtte. De olyan jó volt hogy hiányzom neki. Nem mondta, mint mikor bölcsibe járt, csak bújt és ölelt.
franci
 
 


Jó reggelt!

Zsófi újra csanában :)

Néhány párbeszéd ma reggelről:

- Apa! Mikor megyek óvodába?
- Reggeli után.
- Aztapaszta, de jó lesz! :lol:

Aztán vittem, bekanyarodtunk az ovi utcájába. Mondtam neki, hogy na mindjárt ott vagyunk az ovinál. Erre ő: "Na végre, végre játszhatok!"
(Nem tudom, szerinte mit csinált az elmúlt négy hétben... :) )
:lol:

Bevittem, örültek neki, ő is vigyorgott ezerrel, mondtam neki, hogy ebéd után jövök, hátra intett nekem, és bement játszani :D

Szerintem nagyon unt már minket :oops: :roll:
Vendég
 

 
 

Aztapaszta! De jó Zsófinak! :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Aztapaszta, de jó Zsófikának! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi!
Sajnálom, hogy most nem jött össze, de szerintem a következő hónapban már sikerülni fog.
Zsófi :D :D :D :D :D :D :D :D

Franci!
Aranyos lehetett Gergő. :lol: :lol: :lol: :lol: hogy bírod a melót? kollégák most nem szívatnak???

Moti!
Boldi, hogyan áll az evéssel? Most se akar nagyon enni???? Gondolom jól érzitek magatokat a Balcsin.

Beze!
Boldog névnapot!!!!!
Kép
Lassan te is a félidőhöz közelítesz. Hogyan szalad az idő.

Sucer!
azért olvaslak ám az augusztusiba. Látom nem akarnak megindulni azok a babák. :lol: :lol: :lol: :lol: neked se sok van hátra. Ilangnak minden kész az iskolakezdéshez?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Azt próbálják meg. Ma verekedős kedvem van. :lol:
franci
 
 


Franci!
Talán rajtad van a feketeöv, s azért hagynak békén. :lol: :lol: :lol: :lol:
Miért nincs jó kedved? Megjött??? (vagy mikor kéne nem megjönnie??)

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Így keltem.
Már reggeli megettem egy fél férjet. Lassan folytatom a másik felével. :lol:
fogalmam sincs mikor kell megjönni. Próbáltam a hőmérőzést, de nem értem igazából, igaz elég összevissza alszom.
A nadrágoktól, bugyiktól fáj a hasam, pedig most ment le 1,5 kg. Valószínűleg a méhem megint nem találja a helyét.
franci
 
 


Kapolcs tényleg szuper volt!
Minden oké velünk! Boró szombaton volt 6 hónapos, elkezdtük a hozzátápit, de nem aratott nála nagy sikert az alma...holnaptól barack, aztán majd meglátjuk...

Rengeteg a munka nem nagyon tudok jönni, de általában olvasok szopik alatt...

Puszi mindenkinek!
danyuci
 
 


Sziasztok!

Franci, Annamari, köszönöm szépen! :)

Szilvi, hú, elhiszem, hogy megijedtél. Ma Marci se volt valami aktív, bár ő még azért nem olyan nagy fiú. :wink:

Annamari, ne is mondd! Még fel se fogtam, hogy hamarosan 2gyerekes anyuka leszek... :roll:

Franci, mikor kell nagyon drukkolnom?

Panndi, Zsófi édes volt nagyon. :lol: Mióta jár csanába?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Franci,

de jó, hogy írtad, azt hittem, csak én kelek néha szarul. :D
azért rendes a férjed, hogy kifestett! a másik felét ne edd meg, jól jöhet még.
nem lesz egyelőre új kutyánk.nem tudom elképzelni, hogy valaki Csipke helyére lépjen. kell még hozzá egy kis idő....persze, ha találok valami gazdátlan szerencsétlent, az más...egyébként is árva kutyát szeretnék majd örökbe fogadni.

Danyuci, egy hős vagy ezzel a sok munkával!
a barack szerintem ízleni fog Borónak, Sebi is imádja, pedig ő semmit nem fogad el senkitől, még anyatejet sem üvegből..

Annamari,köszönöm kérdésed, Boldi a Balcsin jól eszik!meg mostanában úgy alakult, hogy többször jártunk vendéglőben, és oda nagyon szeret járni.kitalálja, hogy mit rendel.és meg is eszi.egyik nap, mikor én főztem, azt mondta, ő nem kér, menjünk étterembe..no komment..pedig esküszöm, jól főzök. :D
Kicsi keresztlányod hogy van?megfogtad már?messze laknak tőletek?lehet, hogy már írtad, csak olyan hülye vagyok és feledékeny.

Panndi,tök jó lehet ez a csana, hogy Zsófi így szereti.Fruzsi is fog járni?
Boldi most kitalálta, hogy óvodába akar menni. :D mondtam neki, majd 1 év múlva legkorábban, ha felveszik. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Csajok!
Tegnap kaptuk a hírt Szilviről.
Bemásolom ide: "Sajnos megrepedt a magzatburok, s most korhazban, folyamatos kontroll mellett probalunk idot huzni. Harom hetrol beszelnek, meglatjuk... A szivem szakad meg Marciert, hogy nem latom, s kozben tudom, hogy nekem most itt a helyem...NAGYON NEHEZ :( "

Moti!
Igen, fogtam. Olyan fura újra ilyen picikét fogni. Ő még kisebb, mint az enyémek. Tegnap kellett visszajönnie a zárójelentésért, s sógor kezéből ki is kaptam a hordózót, s vettem ki belőle Rebekát. Olyan pici benne, majdnem nagyítóval kell megkeresni. :lol: :lol: :lol: :lol: aztán csak fogtam. anyu hiába mondta, hogy tegyem le, nem tettem. Sőt Réka is kérte, hogy ő is meg akarja fogni. Leült az ágyra, s az ölébe tettem. Olyan aranyos, ahogy babázni akar vele. Bár tegnap este azt mondta, hogy nem szereti Rebekát, mert olyan kis sírós. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://images.iwiw.net/0103/user/01/14/ ... 303724_box


Ma voltam dokinál, csinált uh-ot. Elfelejtettem megkérdezni, hogy kb. mekkora lehet a súlya.
Ééééééééééééés 1 hónap múlva kell visszamennem, s már nst-re is kell mennem. Már a finisben érzem magamat. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Szilvinek szorítok!

danyuci, jó munkát!

moti: én Zsófit sem akartam csanába járatni, de így alakult. Fruzsit majd meglátjuk, alapvetően őt sem szeretném vinni :) De ha ő is igényli, menni fog.

beze: január óta jár Zsófi, heti három délelőttöt, most nem volt egy hónapig, de már várta :)
Vendég
 


Csajok!

Nektek is bemásolom Szilvi üzenetét:

"A vártnál sajnos jóval korábban érkeztem, de a helyzethez képest jól vagyok!
Súlyom: 1740gram, apgár értékem 8/10.
Kérek sok-sok drukkot, hogy gyorsan nőjek!
Puszi,
Szabó Mátyás Bence"

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Akkor itt is:
Gratulálok Szilvi Mátyás babához!!!! Drukkok mennek, hogy minél nagyobbra nőjön, s mielőbb otthon legyetek. Sok-sok tejecskét kívánok nektek!!!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Szilvi gratulálok Mátyás babához, mielőbbi gyarapodást és sok tejcsit nektek.

Annamari, hihetetlen hogy lassan te is a véghajrában leszel.

Beze, utólag is boldog névnapot!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Szilvi drága, nagyon-nagyon drukkolok, egyben gratulálok, és sok tejecskét és sok boldogságot kívánok Mátyás babával! Én anno, igaz, 35 hétre, de 1650 grammal születtem, aztán a rövidlátást leszámítva teljesen egészséges vagyok. :wink:

Annamari, nagyon szépek a gyerekek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szilvinek sok puszit küldök Mátyásnak pedig pozitív energiát a gyors erősödéshez! lélekben veletek vagyunk szerintem mind!
Vendég
 


Sziasztok!

szilvi: Nagyon szorítok nektek! Gyors gyarapodást és sok-sok tejcsit kívánok! Puszilunk benneteket, és küldjük a pozitív energiákat!!!
(unokatesóméknakl 1700 grammal született a picikéjük 2 éve, most gyönyörű, egészséges kislány)

Évi[/b]

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Szilvi, gratulálok, és nagyon nagyon drukkolok!!! Jó egészséget Nektek!
Vendég
 


Szilvi!
Most olvasom a nagy hírt!
Gratulálunk Mátyás babáho!!! Nagyon szép súllyal született a 31. héten. Az Apgar is azt jelzi, hogy szép fejlett baba. Gyorsan el fogja érni a 2 kilót, és mehettek is haza! Gyors gyarapodást kívánunk a babónak, neked pedig gyors felépülést és sok tejcit!

Annamari!
Hát igen, már te is lassan a finisben vagy. Azért ha lehet, még ne kövesd Szilvit, ráérsz még 4-5 hét múlva szülni.

Tegnap voltunk 4D-n és nagyon nagy élmény volt. Azt hittem, hogy már nem fog úgy megérinteni, mint Szilárdnál, de máris sokkal közelebb érzem magam a kisfiúnkhoz. Gyönyörű baba, ezt az uh-s is megerősítette, hogy ebben a korban ilyen szép tiszta arcú babát ritkán látni. Nagyon jó fotókat csinált. Dobok is párat :)

Első kép, itt még aludt, ölelte a köldökzsinort :)
Kép

Aztán szépen megmutatta az arcát
Kép

Itt meg a férfiasságát
Kép

Jaj Istenem, mi történik most velem?
Kép

Könyöklöm (lehet épp újságot olvas :) )
Kép

Nyelvem is van :)
Kép

Most aztán elég volt, hagyjatok aludni tovább
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Szilvi gratulálok Matyi babához. Drukkolok, hogy minden rendben legyen vele, és hogy hamar összeszedje magát.

Danyu!
Boró már 6 hónapos? Milyen nagy lány lett. Ízlett neki a barack?

Moti!
Én is megkaptam már, hogy a bölcsibe jobb a kaja mint otthon. :oops:

Annamari!
Nagyon drága a 3 gyerkőc.
Mit mondott a méhszájra a doki? Neked még sok van hátra, ne finiselj!

Angie! Merre vagy? Utolsó munkanap!!!! :lol: :lol: :lol:

Gyerekemet teljesen elkényeztetik a nagyszülők. Tegnap fürdés közben is mesét nézett. (fürdőből látnia tv-t, de hogy be is keljen kapcsolni?)
Nem hajlandó fogat mosni, fiam közölte, hogy inkább almát eszik, mint ahogy a mesében van.
Mit fogok ezzel a gyerekkel kezdeni a jövőhéten????
franci
 
 


Franci!
Hogy merre vagyok ? :wink: Hiszen már előtted itt voltam (talán csak nem frissítettél, mielőtt írni kezdtél :D )

Nem semmi Gergő fiad van. Szilárd imád pancsolni, egy órát is eljátszik a kádban. Mondjuk, ő maximum egy másik ajtót lát a fürdőből. Szerencsém is van vele, mert neki a körmét is mindig le lehetett vágni (sosem alvás közben csináltam), hajánál igaz húzza a száját, de végül szépen végügüli, és a fogmosás sem gond. Nekünk a kajával vannak gondok, mert 5 falat után megunja, és utána már csak nyögve-nyelősen eszik, és legalább 1 órán keresztül, veszekedések árán. Ha sietni kell valahová, akkor muszáj megetetni, mert sosem fejezi be egyedül. Na, én az ilyenektől tudok kiborulni :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Ja, azt nem is mondtam, hogy 750 gr-ra becsülte a gép a babómat, és 25+1 hetesnek.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!
Nem frissített. Ez van. Bocsi. :oops:

Nagyon szép a picurka, aki már szép nagy babó. Már vagy 3-szor megnéztem, egész nap lehetne nézni. Jó kis pofija van.
Nagyon jó képeket csináltak, tiszta jól kivehető képek.
Találtatok már neki nevet?

Látom Szilárdnak is megvan a maga hepje. Gergő jó evő. Körmét csak nekem engedi vágni. Pénteken le is kell vágnom!!!
Szeret fürödni, csak az anyunál lehet nyafogni és bömbölni. Anyukám sajna mindent ráhagy. Fogmosással is azért van gond. Lett egy kis dudor belül a szájában. Csípi minden. Volt már ilyen, akkor is nyafogott, de szépen megbeszéltük, hogy fogat kell mosni és attól elmúlik. 2 nap alatt helyrejött, most meg már egy hete vacakol vele.
franci
 
 


Sziasztok,

mi még 2:1-ben vagyunk.

Szilvi,
látom Mátyás baba a kinti léttet választotta, de szép súllyal született! Nagyon szorítok nektek, gyors gyarapodást, sok tejecskét, jó egészséget nektek!! :) :)

Angie,
nagyon szép kis babókátok van!! Örülök, hogy jól vagy! :)

Annamari,
igen sulikezdésre minden megvan, tegnap voltam a sulinál is, felírtam, hogy mikor lesz tankkönyvvásár, ebédbefizetés, évnyitó. Már nagyon izgi :) . Olivérke be van betonozva, jól érzi magát, kiváncsi leszek mit mond holnap a doki, hogy áll a méhszáj.

Franci,
látom a nagyiknál nálatok is nagyobb lazaság van. Ez nálunk is így van, eleinte höbörögtem, de mára már, van amiért szemet hunyok. Persze a fogmosás nem tartozik ezek közé!

Megyek semmit tenni, gyerekem nyaral, kettesben vagyunk Apával.

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Drága SZilvi!

Gratulálok!, de erre a hírre még nem számítottam...remélem ez csak azért történt, hogy mielőbb MArcival lehessetek...
Sok boldogságot a nagycsaládhoz...
Remélem pici fiacskád hamar megerősödik!

Angyalka,
jó pihit...azért néha jelentkezz be, hogy ne aggódjunk!

Puszi mindenkinek!
Boró a barackra is fintorgott, de becsületesen megette ezt is...
Altatok, és délután munka...most épp a régi vakolatot verjük Gabival...aztán majd jön Apa erősítésnek...
danyuci
 
 


Angie!
Nagyon édes Gombócka, tényleg tök jó fotókat sikerült róla készíteni. Szilárdnak is tetszett????

Franci!
tegnap nem vetkőztem le a dokinak, így nem is nézte meg a méhszájat. :lol: :lol: :lol: :lol: ő meg nem mondta, hogy megnézné.
Még nem akarok finiselni, csak olyan fura, hogy Szilvi utánam volt 2-3 nappal, s ő már nézheti a babáját.
Ma nálunk is hisztivel kezdődött a nap. Réka nem akarta azt a ruhát felvenni, amit elővettem neki.

Sucer!
Olyan izgi, hamarosan majd neked is lehet gratulálni. Olivér okos kisfiú, esőbe, szélbe nem szeretne kibújni. :lol: :lol:
Engem a doki az utolsó hetekben nem is szokott megnézni.

Danyu!
Isten éltesse Borót féléves szülinapján. Hogy megy az idő. Linus Tulija is már fél éves elmúlt.

Évi!
Hogy vagytok??? Hányinger??

Maryka!
Te merre csavarogsz? Rég jelentkeztél? Jól vagy?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sucer!
Ketten te vagy! Apával már 3-an vagytok!
Anyu nem tudja, vagy nem is akarja fegyelmezni az unokáját.
Izgi lehet a suli kezdés. Mi az ovira gyúrunk!

Danyu!
Ügyesen eszik Boró!
Gabi lassan építész lesz!

Annamari!
Dokinál én is csak akkor vetkőzöm, ha mondja!
Réka tipikus lány, nem vesz fel akármit. :lol:
franci
 
 


Franci!
Én mindig levetkőzöm, de tegnap úgy gondoltam, hogy úgyis uh-ot csinál, akkor már nem vizsgál. :lol: :lol: :lol:
Én inkább úgy írnám, Réka tipikus hisztis lány. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tegnap nevettem rajta. Ültem a fürdőkádban, bejön, elkezdi simogatni a cicimet. Aztán mondja, anya, ebből fog majd szopizni Szonja, ugye? Mondom neki, igen. erre ő: ebben van a tejci, ebben meg a kakaó. (mutatott az egyikre, majd másikra) :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikor kezditek az ovit? Szept. 1-én? vagy nálatok is már lehet vinni aug. végén?

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Ovi csak szeptember 1-jén lesz. Nyitni is csak aug. 30-án nyit. Kibírjuk azt a két napot. Addig kicsit anyázik még a Drágám.
Nem is hisztis Réka! Hisztis a két szomszéd kiscsaj. Egyik 3 éves a másik 14 hónapos. Olyan ricsajjal vannak. Most hogy nincs Gergő aki túlüvöltse, lehet hallani őket tisztességgel. Még a férjem is megjegyezte, hogy milyen hisztisek, pedig rajtam edződött. :lol:
Tetszik a kakaós cici! :lol:
Gergő ha bejön a fürdőbe engem kapásból meg is fürdet. Lemossa a karomat, lábamat, hátamat.
franci
 
 


Franci!
Talán apától látta, hogyan kell téged fürdetni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mensi még sehol????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hát ezen a kakaós cicin bepisilek! Nagyon édes Rékusz :lol: :lol: :lol: És nem is hisztis!!!!

Szilárd krémezni szeret engem, és érdekes, ő is sokat simogatja a cicimet, de az még nem jutott az eszébe, hogy kakaó jönne belőle. Mondjuk, ő nem is kakaós, nem issza meg.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Annamari!
Apát látja, hogy kell Gergőt fürdetni. Kötelező program nekik, ha apa későn ér haza. Anyát nyúzzuk az udvaron.
Mensi még a kanyarba sincs. de ez még csak a 27. nap.

Angie!
Gergő engem a strandon krémezett be.
franci
 
 


TV b..zi gyerekem felkelt 5 perce, és már a távirányítót bütyköli.
„Minimax-ot akarom”
:lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Sziasztok!
Vagyok csak nagyon lusta, ha van egy kis idő akkor inkább alszom :oops:

Szilvia!
Sok sok erőt és egészséget kívánok nektek, fentről vigyázzanak rátok!
Graulálok!

Franci!
Nálunk nagymama ugyan ez :roll: ha nem szeretne enni mama szaladgál a kisunokája után és könyörög neki, háát én ezt nem csinálom!
mensi?

Beze!
Örülök, hogy jól vagy!

Jaj, Angie!
Gyönyörű kisfiatok van :D Gyönyörű, gyönyörű!!!!!!!!!!!!8ha fiúra nem is illik ilyet mondani, másképp nem tudom kifejezni)

Annamari!
Imádom Réka beszólásait :lol:

Moti!
Jobb időtök van? Hol lesz az esküvő, gyerekekkel mentek?

sucer!
Jó nyaralást apával :wink:

Panndi!
Ezt úgy érted, zsófi igényelte a gyerek társaságot?mennek a drukkok a jövő hónapra!

Boni!
Jöhetne már a pillangód, neked is drukkolok!

Ma voltam dokinál: 3,8 cm-es már és nagyon forgolódik, eddig minden Ok :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Sziasztok!

Annamari, Réka beszólásán még most is kacagok :lol: :lol: :lol:

Angie, gyönyörű baba lakozik odabent :lol: :lol: :lol:

Boni, Lillanyu mere vagytok?

Maryka, örülök hogy veletek minden ok.

Franci, hányadik napon is jársz pirit illetőleg, mikor kéne meg nem jönnie?

Tegnap extra nyűgös napunk volt, ami hajnalban folytatódott. Reggel már nem volt annyira nyűgi remélem a mai nap kicsit nyugisabb lesz.


Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Sok Boldog Névnapot kívánok!
Mivel már csak holnap vagyok: Sok Boldog Születésnapot is kívánok!
Lehet Zsombi is kér ajándékot azért nyűgös, vagy csak te vagy érzékenyebb. Mikor tesztelsz legkorábban.

Boni!
Drága Zsigának Sok Boldog Születésnapot kívánok!
franci
 
 


Marika!
Milyen nagy már a babád! Hány hetes terhes vagy? Vonalzó mikor lesz?

Mensi: passz!
franci
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok a zavarásért, egy 8 hónapos kislány anyukájaként szeretnék Nektek ajánlani egy terméket: a Lovemoon anionos betétet!
Azon túl, hogy a betét extra nedvszívó képességű, a benne lévő anionos csíknak köszönhetően antibakteriális, gyulladáscsökkentő és gombaölő hatása van!
Semlegesíti a kellemetlen szagokat, fenntartja a hüvely megfelelő PH értékét!
Így kifejezetten ajánlott áldott állapotban, szülés után, vizelettartási, aranyeres problémáknál is!

Ha érdekel Benneteket a termék, írjatok privit!!

Üdv mindenkinek!
mbaba82
 
 


Franci köszi. 15-énél korábban semmi képp.
Nyaralni mentek?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!
Vendég
 


Na szóval sziasztok!

Egész nap rohangáltunk, IKEA, Brendon, megyünk esküvőre augusztus végén, Zsófinak vettünk ruhát, csajok kidőltek, én is kezdek... :)
Vendég
 


Ja igen: Angie, nagyon jó képek lettek!

Marya, örülök ,hogy minden oké Veletek is!

Én mostanában megint sokat sírok, azért azt hiszem, megviselt, hogy megjött...
Vendég
 


Kri, boldog névnapot!
Vendég
 


Na megyek, én is alszom azt hiszem, este buli lesz nálunk :)
Vendég
 


Kri!
Boldog névnapot!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Kri!
Boldog névnapot!

És boldog szülinapot minden szülinaposnak :D

Franci!
11 hetes vagyok, nemsolára csinálok vonal zót is!

Kép
Kép
maryka
 
 


Boldogságot az ünneplőknek

Köszöntést köszönjük

Képekben

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?