Új privát üzeneted érkezett!

Bocs lányok, mindjárt visszaolvasok, csak most jöttünk haza! Ma megvettük a babakocsit! Igaz, hogy használt, de pont az a típus és szín, amit szerettünk volna, és nagyon jó állapotban van! Annyira boldog vagyok! Majd holnap teszek fel képeket!
Na, most visszaolvasok!

rodina74
 
 


kissedi: Ne izgulj, meglesz az inszem nyugi. Hát igen a clostinak ez a hátránya, hogy vékonyítja a méhnyálkahártyát. Nekem ezért nem is örült nagyon neki a doki, mikor mondtam neki hogy próbáljuk meg azzal. Előtte 3 inszemet Gonal-F-el csináltunk.

Egyébként volt már nekem is 16. napon inszem. ezen ne aggódj, nem a napok száma befolyásol, hanem a tüsző mérete. Konkrétan mennyit mértek most neked méhnyálkahártyára és tüszőre?

i.kata: Nagyon nagyon örülök a jó hírnek. Hurráááá! Rendben lesz minden!

Kóstoltátok már a Milli mia Piruettet? annyira sinom, most azzal tömöm a fejemet.

Kiki: Igen holnap megyek. gondolom lesz vagy 2 hét mire lesz eredmény. Nagyon szép képeket tudsz csinálni. Milyen jó lesz majd télen nézegetni őket, amikor állandóan szürke lesz az ég.
Majd akkor is dobj néha fel egy-egy ilyet, hogy jó kedvünk legyen. :) [/u]

Kép
babicsek
 
 


sinom=finom (hehehehe)
Sötétben írok bocsi.

Erről jut eszembe, hogy észrevettétek hogy milyen hamar sötétedik már? Hajnalban is később kel fel a nap.

Kép
babicsek
 
 

 
 

Eclipse!
Örülök, hogy minden rendben volt veletek! Nagyon jó, hogy a babóca ilyen szépen növekszik!

Vius!
Nagyon sajnálom, hogy megmaradt a cukor. Most már ez végeleges lesz? Mit szedsz?
Jaj, de jó, hogy mentek nyaralni. Azt hallottam, hogy a jövő héten már megint szép idő lesz!

Kiki!
Hát , elhiszem, hogy jobban szeretnél inkább babacuccokat nézni. De élvezd majd a kirándulást, hiszen utána babásan már nem lesz olyan könnyű menni! :wink:
Nekem ezek a felhős képek nagyon tetszenek. Egy ideig nekem a topikon egy ilyen kis képen volt fent a baba kép helyett. Pont így sütött át rajta a nap, ami nekem a reményt jelképezte! Szerintem, nem véletlenül láttad meg te is ezt!
Kissedi!
Ha akarsz dolgozhatsz, egészen addig, amíg az egészségi állapotod engedi. És hát ugye pozitívan gondolkodunk, így sokáig tudsz majd dolgozni, ha akarsz!
Szerintem nem késő. Pont ezért nézik gyakran a tüszőket, hogy ne szalasszák el repedést! Úgy határozzák meg az inszem napját, ahogy növekszik a tüsződ, és a nyálkahártyád.
Kisedi! Még igazából el sem kezdtétek, és már így állsz neki! Pozitív gondolatok! Küldöm neked a pozi energiákat! Azt hiszem rád is rád férne a titok! Én is azt néztem meg többször, amikor így éreztem, mint te! Egyébként mindig a legnehezebben induló inszemekből, lombikokból jöttek össze a babák!

Kata!
Jaj, de jó hír! Nagyon ügyesek vagytok!

Babicsek!
Holnapra szurkolok! Örülök, hogy nem halogatod, hanem gyorsan elintézted! Nálunk is esett, dörgött, villámlott, de azért nem volt vészes.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Katus!
Tiszta szívből gratulálok, nagyon örülök a jó híreknek.

Kissedi!
Csak pozitívan. Ne törődj azzal, hogy hányadik napon lesz az inszem, volt már inszem 9. napon is sikeres, meg 21. napon is. Hidd el, tudják a dolgukat. Ne izgulj semmin, örülj, mert nagy dolog előtt állsz. Még sosem voltál ilyen közel a sikerhez. Igyekezz elkapni! :wink:

Babim!
Sajnálom a vihart apival mi is szörnyen rosszul aludtunk. Itt is cudar világ volt, de tán nem annyira, mint nálatok.

Aagassi!
Gondolom várjátok a kis csibészekkel együtt haza az aput. De jó lesz nektek. Sokat vagytok eszemben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata! Ez aztán a jó hír!!! :lol: :lol: :lol: Ügyesek vagytok!!! Csak így tovább!!! :wink: :lol: Gratula!!! :lol: :lol: :lol:

Kissedi! Nem lesz későn, akár a 16. napon lesz is az inszem. A többieknek igaza van, az a lényeg, hogy elérje a tüsző a repesztéshez megfelelő nagyságot.
Amúgy pontos méreteket nem tudsz? Tüsző és méhnyálkahártya?
Ja, és mnyh vastagításra tudom neked ajánlani a napi több liter natur csipkebogyó tea. Nekem nagyon bejött!!!
És tényleg fel a fejjel!!!! Hittel előre, mert az rengeteget segít!!! :D :D

Rodi! Várjuk a képeket a babakocsiról!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!
Alig várom a képet a babakocsiról. Én ha babás leszek, az lesz az első, amit megveszek. Aztán a babakád. Ne kérdezd miért, ezek már annyira babavárós dolgok. Aztán belefektetem a mackó gyerekeket és napokon át csak tologatok. :lol:
Biztos szuper érzés volt a vásárlás.

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!
Látod? Napok óta sokkal pozitívabb a hozzáállásod, máris laptetűre kerültél. :wink: Mi ez, ha nem jel arra, hogy ne add fel?

Akkor holnap megmondalak neki.

Eclipse!
Már 1200g? Hűha!!! Szépséges nagy lány lesz belőle. Istenem, de irigy-mirigy vagyok! :lol:

Luci!
Torkod hogy áll? Neked fájt a napokban, ugye?

Csajok!
Holnapra kérek drukkokat, megyek a dottóréhoz kontrollra. Biztos minden rendben lesz, érzem, de azért mégis. Gondoljatok rám! Jó? :wink:
Aztán hét végén el sem eresztem apit. Na meg a jövő héten sem. De gondolom ennyi önmegtartóztatás után nem lesz ellenére, ha megkérem, hogy kócolja össze a hajam. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Köszi a kérdésed, igen már jól van a torkom, bár már kisebb hidegre is hisztisen reagál.

Drukk holnap a dokihoz!!! Várjuk a híreket, persze, amik csak szuperek lehetnek!!! :lol:
Aztán kócoltasd a hajad rendszeresen apával!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kissedi, csak pozitívan, különben ha előre eltemeted, tényleg nem fog sikerülni! :roll:

Bikfy, naná hogy drukkolok, de én is tudom, hogy minden rendben! Szerintem a mostani ciklusod minimum 8,5 hónapig fog tartani. :D

Rodi, milyet vettetek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!
Ez a 8,5-ös ciklus elég jól hangzik. Tetszik nekem. :wink:

Luci!
Már fodrásznál is voltam, extra szép lettem, olyan api csábító, kócolni való. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Kata vazze, ma berúgok Helyetted is; és megy a húszas a Szent Antalnak, hehehe, nagyon örülök!!! :lol:

Eclipse! Még meg se dicsértelek, h milyen csinos kismami vagy :oops: és most plusz jó híreket hoztál...hát kérem, ezt így csinálják a profik! :)

Kissedi! Nem maradsz le a saját inszemedről, ne aggódj! Ez az asszisztens micike meg pukkadjon meg! :twisted:

Rodina! Örülök, h a babaverda már megvan, majd tényleg dobj egy fotót, kíváncsi vagyok!

Babicsek! Hú, Te holnap túlesel a vizsgálatokon, de jó Neked! Én majd jövő 7en vlmikor végre. Vihar itt is volt, nagy durrogások-villámlások, de nem tudom megmondani, mennyire volt durva, mert éppen Barátosnémmal telefonoztunk bő 1 órát.

Kiki! Ez az ég-fotó is gyönyörű!!!

Vius! Hú, ez a cukkerbetegség nem vlmi jó, de ki kell hozni belőle a legtöbbet! Vigyázz Magadra, hisz ott van hétördög-cukimosoly-kékszemű Darinkád!

Jelentem, a Zuram a kompon van autóstól, holnap estefelé remélhetőleg már itthon lesz. A naptár legalábbis "kifogyott".
Vendég
 


Bikfy! Holnapra millió drukk, bár szerintem nincs rá szükség, minden rendben lesz és jöhet a kócolás éjjel-nappal! :lol:

Babakocsi...hát röhögjetek ki, de mikor megvettem, beletettem a macskát s úgy tologattam a lakásban fel-alá. :oops:

Fodrász...jövő 7en meg kell ejtenem nekem is (igaz, Unokahúgom a fodrászom, aki épp nyaralni van)...a macsek úgy bedagasztotta a tarkómon, h sehogyse tudom kibontani...szerintem csúnya rövidítés lesz ebből. :roll:
Vendég
 


Aagassika!

Macskát tologattál? :lol: Mégiscsak jó helyen vagyunk akkor a speckó suliban. Én a mackógyerekeket, Te a macskát. Sebaj. :lol:

Átküldenéd nekem még 1x priviben, hogy a gyerekek képeit hol találom meg? Merthogy a régi leveleid eltűntek a privát fiókomból. És tudod, ahányszor csak lehet gyönyörködöm bennük. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Privi ment...közben rájöttem, h nem jó a régi link amúgy sem, mert az angolok miatt átneveztem a mappákat (a dilisek biztos nem tudtak albumborító kép alapján tájékozódni, mert az OLYAN NEHÉÉÉÉZ)...

...szóval Aki tudja a régi linket, az a végén a "Gyerekek" helyére írja be, h "Kids" és helyben lesz! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,
Kissedi, szurkolok, és bár nem vagyok inszem szakértő, szerintem is jókor lesz akkor amikor lesz! :) Tippet köszi, de csak most olvastam és tegnap este már beszereztem homeopátiás vasat, ill. a Floradix Krauterblut szirupot, és már el is kezdtem tolni :D

Vius,
nagyon sajnálom a cukrot. Tudtommal nagyon ritka az ilyen eset :( :( remélem szinten tartható lesz könnyen diétával és mettel.

I.Kata,
nagyon gratulálok a szépen fejlődő kis magzathoz! Már mindjárt túlvagy az első legnehezebb időszakon! :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


bikfy, agassi: Nagyon arik lehettetek, ahogy tologattátok a "gyerekeket". :lol: :) Ne aggódjatok, szerintem ez a mi esetünkben normális. :)

Bikfykém: Gondolok rád! Minden rendben lesz, aztán csapjatok bele a lecsóba. Szeptemberre kell egy pozi teszt végre.

agassi: De jó estétek lesz ma! Kiváncsi vagyok a gyerekek mit fognak csinálni, amikor meglátják apát!

Luczus: ezt a csipkebogyót elraktározom a fejemben. Nekem is mindig vékony szokott lenni. Mostanában időnként ha eszembe jut bekapok egy E-vitamint. De nagyon rossz vagyok, mert az esetek többségében elfelejtem. (És még én ellenőrzöm apit szedi e a bogyóját, de lehet hogy ezért feledkezek meg a magaméról, mert őt tartom számon :lol: :lol: )

Most megyek, gyerkőcöt lepasszolom a nagyapjának, aztán nics más hátra, mint előre! :)

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok

Bocsi de megen nem nagyon olvastam vissza.

I Kata régebbi kérdésedre a válaszom esküvök diszítése berendezése a berendezőnek a feladata.
NAgyon nagyon gratulálok és örülök hogy minden rendben van.

Rodi de jó hogy jó híreket kaptál.

Bikfy gyere a jó hirekkel!!!!

Kissedi nekem az első inszem 21.napon volt.ha akarnak a katonák akkor akkor is megtermékenyűlnek

Cukor betegségem kettes számú diabetesz szedem a meforált méregetem naponta többször és úgy néz ki hogy már is be állt.Lehet terhesség elött is volt már csak nem tudtam róla.
Nálam nagy esélye van az öröklésnek is apum is cukros meg a nagypapám is és ugye bár nem vagyok vékony és ez is elősegítheti.


Tegnap tönkre ment a kocsink CSávolyon mi a csajszikámmal busszal jöttünk haza rohantam a fodrásztól a kislányé onnan meg a buszmegbe végig szaladtam a falut de közben szerencsém is volt megy a legjobb barátunk aki buszsofőr éppen jött már vissza Szegedről és megvárt a buszmegállóban a busszal.mostmár szerelőnél van az autó elég komoly baja lett mert a vezérműszíj szakadt el csak annyi hogy nem verte össze a motort pedig simán megtehette volna.
Még jó hogy nem nyaralás közben.Budapest vagy Siófok felé.

Ha lesz még időm akkor jövök.

Puszka

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,

Kata,

nagyon örülök a jó híreknek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez már a 12 hetes uh volt, vagy lesz még egy olyan is? Csak azért kérdezem mert nekem 11+2-n csinálták a 12. heti uh-t mindkétszer.

Babicsek,

én nagyon szeretem a Piruettet, a kapuchinós a kedvencem, de csak ritkán veszek mert akármennyit meg tudnék enni...

Bikfy,

drukkolok mára+++++++++++++++++++++++++
Akkor hétvégére igazoltan leszel távol a babanettől, esetleg a pihenőidőben jöhetsz

Aagassi,

én játékkutyát tologattam elég sokáig, a férjem várta is, hogy mikor lesz annyi bátorságom, hogy az utcára is kivigyem és ott toljam :lol: :wink: :lol:

Hurrá, hogy férjed mindjárt itthon lesz!

Takarítónő: eddig nekünk is azért nem volt mert nem szívesen engedek be idegent a házba, de mostmár eljutottunk arra a szintre, hogy inkább jöjjön egy idegen aki segít, mert a kapcsolatunk fog rámenni, hogy a munka-gyerekek-háztartás mellett semmi időnk egymásra.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata
Ez tök jó! Csak Így tovább!

Bikfy
Valóban 8,5 hónapig fog tartani ez a ciklusod. Na mi volt, mi van dokinál?

timejka
 
 


Rodi!
Várjuk a babakocsi fotókat! Örülök, hosz sikerült olyat venni, amilyet akartatok! :)

Monic, Bikfy, Agassi!
Én szerintem ki fogok menni sétálni üres babakocsival -ha egyszer eljutunk odáig- kutyát sétáltatni, hogy szokja... :lol:

Kissedi!
Nekem az volt mindig fura, hogy megdícsértek, hogy szépen nőttek a tüszők. Mintha rajtam múlt volna. Ha nem nőttek szépen, akkor meg magam okoltam, pedig arról sem tehettem igazából. Úgyhogy a lényeg, nyugi, minden rendben lesz, és drukkolunk neked nagyon!

Babicsek!
Vizsgálatokon túl vagy? ;)
Nekem még nem tűnt fel a korai sötétség, vagyis most borongósabb is az idő, van, hogy délután 4-kor nézem, hogy milyen sötét van... :?

Agassi!
Várjátok már nagyon a párod, ugye? Lehet még a gyerekekkel bírni, nem kérdezik folyton, hogy mikor ér már haza?

Bikfy!
Túl vagy már a kontrollon? Sokat gondolok ma rád, várlak a jó hírekkel! :)

Vius!
voltál most dokinál is a cukorral, vagy hogy derült eez ki?
Sajnálom nagyon a kocsit. Legalább a hazajutások szerencsés volt, hogy megvárt a busz.

Monic!
Néha kell az embernek ilyen döntést is hozni (takarítónő), hisz a kapcsolatotok fontosabb sokkal, mint az "elvek". Eddig is csodáltunk, de ezután is fogunk, hogy ügyesen szervezet az életeteket, és boldogulsz a két csőppséggel! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hali

Kikinda voltam cukorterhelésen mert sokszor voltam szarul és mikor megmértem magamnak azok is magasak voltak így az uram nem hagyta tovább húzni és elvitt vérvételre.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Sajnálom. De igaza van a párodnak, hogy jobb tudni, ha gond van, mert akkor van esély, hogy nem romlik tovább a helyzet. Örülök, hogy most úgy tűnik, kordában tudod tartani!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Csajok!
Én majd kiugrok a bőrömből! Megjött, megjött, megjött!! :)
Ugyan hétvégén megyünk a Balatonra nyaralni, de nem érdekel, már eléggé aggódtam, hogy mi van... Csúcs! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Nati,
Még alkudozunk a sorházra, nagy franc a nő, mindig kitalál valamit, amivel húzni tud minket, de azért nem most jöttünk le a falvédőről.

Rodi,
nagyon örülök, hogy minden rendben van, de azért csak lájtosan

Monic,
Szépen beosztottad a feladatokat. Szuper hogy így meg tudjátok oldani, de még így sem fogsz unatkozni.
Jövőhét csütörtökön megyek a 12. hetes uh-ra az Istenhegyi géndiagnosztikába. Kombinált tesztet kértem, remélem minden rendben lesz.

Beze,
Anyósom is szokott hasonló csirkét sütni, mint a te tejszínes pulykád, de ő tesz bele egy szint reszelt krumlit. Isteni finom.

Kissedi,
Igyál sok folyadékot és egyél sok fehérjét. Ezek szépen vastagítják a nyálkahártyát. Én is kaptam ösztrogént a mostani beültetésem előtt nyálkahártya növesztőnek és látod bevált. Ne izgulj, ha nem nagyok a tüszők, akkor nem pont a ciklusod félidejében fognak megrepedni, még simán beleférsz a hétfőbe is.

Bikfy,
Mi volt a dokinál?

Agassi,
Remélem férjed már hazaért. Gondolom már nagyon várjátok.

Bocsi, hogy ilyen szűkszavú vagyok, de nem is voltam itthon, nagyon elfáradtam és meg vagyok fázva, ami most baromira zavar, mert amúgy soha nem szoktam beteg lenni.

i.kata
 
 


Íme őnagysága :lol:

Kép

i.kata
 
 


Én mgjöttem, Jelentem túl vagyok rajta, majd 3 hét múlva lesz eredmény.Látsólag rendben voltak a dolgaim.

Bikfy: ????????

Kiki: Ez nagggyon jó! Örülök neki! :) Ha végeztél vele, küldheted hozzám, átveszem. :wink:

Most megyek, mert vettem kukoricát és már ide érzem az illatát. :)

Kép
babicsek
 
 


Nagyon köszönöm a biztató szavakat, olyan aranyosak vagytok!
Bízom amúgy a sikerben, de nem nagyon akarok rágörcsölni, jobb a pozitív csalódás :wink:
A mnyh doki szerint erős jó indulattal 5,1 mm, a nagyobb tüszők 10 és 11 mm voltak, és volt még a balban több kicsi meg a jobban még egy 9mm. Holnap este már többet tudok majd.
Bocsi de megyek aludni mert hulla vagyok, ugyanis a kertben "füveztünk" :lol: Az nagyon nő.
Holnap jövök a beszámolóval, jó éjt mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


i.kata: gyönyörűűű! :D Jaj de jó, én is szeretnék egy ilyen képet!

Kép
babicsek
 
 


Babi,
hamarosan neked is lesz :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de most csak gyorsan magamról:
Megdícsértek, minden rendben, szépen begyógyult aminek be kellett és mutatta a doki, hogy milyen szép nagy a méhem ürege. Megint a bal petefészekben van domináns tüsző, bár a jobb oldalon is van 3 versenyképeske. Mnyh 5 mm, azt mondta ez jó, mert még csak a 9. napon vagyok. Engedélyt kaptam a Balatonban fürdésre, a kádban pancsolásra és a hajkócolásra.
Doktor Úr szerint felszabadult, boldog együttlétek kellenek. Görcseimet el kell felejtenem. Ja és 4-6 hónapot kaptunk, ha addig nem jön, akkor inszemet javasol. De most is elmondta, ha van türelmünk, akkor várjunk tavaszig, vagy ameddig akarjuk. Szerinte is sikerülni fog.

Ráadásul api is megint megnyugodott, megint béke honol nálunk. Ez olyan jó.

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!
Tényleg meseszép. Kíváncsi vagyok, hogy kislányod lesz-e vagy fiad.

Kissedi!
Türelem, sikerülni fog. :wink:

Rodi!
Hol a babakocsi?

Kikim!
Tiszta szívből örülök Neked! Látod egy mensinek is mennyire lehet örülni?

KépKépKép
bikfy
 
 


Babikám!
Mi volt ez? Chlamydia? Ugye, hogy semmi az egész?

Aagassi!
várjuk apidat nagyon. Remélem már meg is érkezett és közösen gyönyörködtök a gyerkőceitekben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: hát az 5 mm-es méhnyálkahártya nagyon jó a 9. napon. Nekem a 25. volt tegnap és csak 8 mm volt. Nemtudom mi az oka hogy ilyen gyengus mindig. Hajrá hajkócolás. Nálatok apus rendben van ugye?
Mert akkor már tényleg nincs akadály, csak megfelelő időzítés kell. :)

Rákszűrés és Chlamydia volt igen. Tényleg semmiség volt. Mondjuk a rákszűrés sem ijeszt meg már, amiken kerersztül mentem, de a másik az meg tényleg semmi. Csak olyan rossz, hogy minden eredményre ennyit kell várni.

Mit csináltok hétvégén?


Kissedi: Mi volt ma? Méretek?

Én most takarítok, elhatároztam, hogy az egyik szobát teljesen rendbeteszem. Még a felénél se járok.

Kép
babicsek
 
 


Babim!
Apinak egy gyengébb lövésnél volt 150 millió sejteje. :oops: Nagy kan az öreg mackó papa. :lol:
Most már csak a diétámat kellene tartani, na meg újra mozogni. Mától megint futok. Csak keveset, de elkezdem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Gyerekek, nekem annyira fura, hogy mindjárt 30 éves leszek, szinte minden alkalommal meg vagyok átallkodva! Azt hiszem, rosszul számol a vonim, pedig dehogy!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata!
Remélem sikerül megszerezni a sorházat! Jól emlékszem, hogy ma mégy a választott dokitokhoz is?
Gyógyulást neked!
És csodálatos babátok van!! :)

Babicsek!
Látom, pont váltjuk egymást. Majd küldöm a mensit, de most még örvendezek, hogy itt van. Mondjuk vettem be nemrég egy nospát, pedig nem szoktam, de most eléggé görcsöltem. :? Nem mondom, hogy sosem örültem ennyire a mensinek, mert nem vagyunk mi rosszban, szoktam én örülni máskor is, de most már tényleg nagyon vártam. Úgyhogy ennek örömére ma hajnalban a laborban kezdtem, hogy második napi vérvétellel megnézzük a hormonokat. Pont a héten szereztem hozzá beutalót, így minden klappolt. :)
Irigy-mirigy vagyok a kukoricáért. Küldesz? ;)

Kissedi!
A mnyh szerintem nem is olyan vékony, és most még tovább fog vastagodni, úgyhogy mire inszem lesz, azzal se lesz gond szerintem. Mesélj, hogy mi volt ma!

Bikfy!
Minden szép és jó, örülök neki, hogy rendben vagy! És tényleg jó, ha hagysz időt magatoknak, és nem görcsölsz rá minden hónapra, hanem egy kicsit elengeded magad. Ahogy írtad is, most már veled is minden rendben, enged el magad, és próbálj tisztalappal indulni a babásodás felé! Tudod, mikor minden rendben, akkor 4-6 hónap alatt tényleg jön a csoda! Drukkolok! (És tudom, könnyű mondani... :oops:)

Beze, Kata!
Ezek a kaják nagyon jól hangzanak! :)

Nati!
Sikerült döntened, mit süss?

Agassi!
(Már úgy megszoktam a régi neved, figyelni kell, hogy az újat írjam. :)) Remélem, az urad épségben hazaért, és újra együtt a család, nagy az öröm. :)

Rodi!
Várjuk a babakocsis képet! :) Hogy vagy?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


bikfy írta:Gyerekek, nekem annyira fura, hogy mindjárt 30 éves leszek, szinte minden alkalommal meg vagyok átallkodva! Azt hiszem, rosszul számol a vonim, pedig dehogy!!!

Bikfy!
Nagy lépés, de nem féltelek, hidd el, megbirkózol ezzel is! :lol:
Viccet félretéve, én is megborultam kicsit pár napra, a 30 előtt, és most is megdöbbenek néha, mikor egy-egy hír hallatán rádöbbenek, hogy a 26-28 éves felnőtt emberek fiatalabbak nálam! :shock:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kata, gyönyörűséges a Babó! Nőcivel meg csak keményen, ami az alkudozást illeti! :) Torokfájásra,megfázásra tantum verde...

Kikinda! Éljen a mensi! ;)

Bikfy! Hajrá kócolódás! :lol:

Vius! Remélem, az autótok gyorsan és főleg nem túl drágán rendbejön s mehettek nyaralni!

Ember hazaért. Gyerekek reakciói...háááát...Fiam vigyorgott, mint a vadalma, be nem állt a szája; Lányom matrica lett rajtam. Mostanra minden okés, le se szállnak róla, csak ha épp alusznak (mint most).

Annyi mindent kaptunk, h nem győzöm pakolászni, dugdosni. Megvan Lányom szülinapi ajándéka (babakonyha), Fiamnak is vlmi akkorra (Bob the Builder barkácsszett), és még rengeteg játék, amik majd Karácsonykor kerülnek a fa alá; és ezek nagy részét úgy kaptuk, alig vett az Ember vlmit. Ruhákat szintén.

Én is kaptam szívemnek kedves holmikat: Simon's Cat képregényalbumot, Beatrix Potter ajándékokat és rengeteg scrapbook, s egyéb craft holmikat. Gyerekek is Beatrix Potter rajongók lettek. Van ilyenjük:
Kép
meg ilyen könyvecskéjük:
Kép

és ilyen csészét is kaptak:
http://cgi.ebay.co.uk/Queens-China-BEAT ... up-/280543

Hát mit mondjak, ma kevésbé vagyok idegbeteg, mint az elmúlt napokban...

Ja és h még jobb legyen, egy kedves férfiember felhívott a MÁK-tól, h közölje, ő a családi pótlék ügyintézőm és h jövő 7en utalják visszamenőleg. Vannak még csodák a magyar bürokrácia berkeiben. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ha jól látom nálunk megint vörös riaztás van. Olyan sötét van és megint kezd dörögni. Mi lesz ebből?

Kiki: Ezt neked küldöm. Igaz a netről szedtem le a képet. :)
Kép

agassi: De jó hogy ilyen sok mindent hozott apus. Örülök, hogy anyagilag is rendeződik a helyzet.
Nekünk is ma telefonált a biztosítótól a kárszakértő, hogy az egy éve betört ajtónkra most már megkapjuk a kártérítést. De ezt is úgy, hogy apus a múlt héten bement hozzájuk és az asztalra csapott.

Na megyek mentem ami menthető a teraszon. Remélem nem megy el az áram, meg ilyenek.

Kép
babicsek
 
 


Ja! Bikfy: Hát apuskád ügyesen produkál. Evvel már tutira nem lesz gond. :lol: Csak kócoltasd ahajadat kitartóan. :D

Kép
babicsek
 
 


Bikfy,
örülök, hogy mindennel elégedett volt a dokid :lol: Akkor mostmár összenőhettek apával a siker érdekében :lol:

Agassi,
hű mennyi mindent kaptatok, nem semmi. De jó, hogy már legalább karácsonyra nem kell vásárolnotok :lol:

Kiki,
szerdán a saját dokimnál voltam, majd csütörtökön megyek az Istenhegyibe a kombinált tesztre.

Ház elég zűrösnek tűnik, mert tegnap bediktálta a tulaj a helyrajzi számot, ma el is mentem tulajdoni lapért, de azon nem szerepel a ház, csak telek. Kiderült rossz helyrazit diktált, ami miatt buktam 6.000 Ft-ot :evil: Aztán még mi voltunk a hülyék, pedig nehéz félrehallani az 5-öst és a 4-est, nem? Ő azt mondta xxx/15, aztán ma már azt mondta ő xxx/14-et mondott :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok,

örömteli nap van ma:

Kata,

nagyon boldog vagyok és szívből gratulálok a betöltött 12. héthez!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én alkoholt nem ihatok, de a 20-as megy Szent Antalnak :wink: :lol:

Mindenkit puszilok, de most kikapcsolom a gépet, mert jön a vihar, meg ma Pesten voltam megint a gyerekekkel, ismét ügyesek voltak nagyon, de azért elfáradtunk rendesen.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kata,

ja, és GYÖNYÖRŰ a babátok, annyira szép kis formás, a teste, a pici kezei és a lábai :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
ránk mindig azt mondta apum, hogy benzin tyúkok vagyunk nővéremmel. Nem tudom Dancira és Dávidkára mi illene? Benzinkakas? :lol:

Én tiszta takony vagyok, kicsit érzem az arcüregemet is, de a torkom nem fáj. Lámpázom bioptronnal, döntöm magamba a teát, de semmi hatása. Ráadássul ma már vagy 20x tüsszentettem, és a férjem úgy jött be a lakásba kutyasétáltatás után, hogy egyből azt mondta egészségemre, mert már a lépcsőházban hallotta a tüsszentésemet. :oops:

i.kata
 
 


Nézzétek csak mit találtam:

"Fogamzás teakeverék"

- barátcserje (kihagyható, ha tabletta formában szedjük)
- citromfű (jóízű)
- kamillavirág (gyulladáscsökkentő)
- körömvirág (gyulladáscsökkentő) egyenlő arányban elkeverve

- kiegészíthető ánizzsal, orbáncfűvel (mindkettő jótékony hatással van a női szervekre)

- cickafarkfű (1.)

- palástfű (2.)

Elkészítés: Mérj ki minden teafűből azonos mennyiséget, mondjuk 30 teáskanálnyit egy mély tálba. A cickafarkfű és a palástfű kivételével keverd jó alaposan össze a teafüveket. Oszd két részre. Az egyik részt a cickafarkkal (ezt kell a ciklus első felében inni), a másikat a palástfűvel (ciklus második felében) keverd össze. Reggelente forrázz le 3dl vízzel 2-3 teáskanálnyi keveréket. 8-10 percig hagyd állni, majd esetleg kevés mézzel ízesítve fogyaszd. Jó tudni, hogy a cukor és a citrom befolyásolják a gyógynövények hatását, így lehetőség szerint érdemes ízesítés nélkül inni.

Alkalmazás: reggelente 1-1 csészével kell inni a ciklus első felében (tehát a menstruáció első napjától kb. 2 hétig), a cickafarkasat, a peteérés után igyuk a palástfüveset.

Kép
babicsek
 
 


Most mondjuk az lenne a kérdésem, hogy honnan tudom tutira, hogy peteérés után vagyok?

A méhpempőt is olvastam hogy jó. Tegnap a doki azt említette a méhnyálkahártya vastagítására. Most azt keresem, hol tudnék ilyet beszerezni.

Nem tudtok esetleg erről?

Kép
babicsek
 
 


Hello csajok!
Mnyh 6,4. Jobb oldalon maradt egy tüsző, reméljük ő lesz a befutó. 13,4 mm. Ma vagyok a 12. napon. Doki szerint jövőhét szerdán lesz inszem,ha hétfőre összeszedi magát a belsőm. Elég szépen halad egyébként azt mondta. most örülök.....Asszisztens csaj tökre aranyosra váltott. Lehet,hogy túl korán ítéltem,.... hát igen neki is lehetnek rossz napjai, dehát nem én tehetek róla. Na mindegy.
Bikfy hajrá hajkócolás. Húúúú párod tényleg bikának indult?!Korral kapcsolatban én is így vagyok. HOlnap leszek 29, és tök hihetetlen. (nem érzem magam annyinak, de ez csak jó nem? :wink: )
Babicsek mi megúsztuk a vihart most, de éjszakára megint ítélet jön. :twisted: Nehogy már aludjunk egyszer a héten.
Kata nagyon szép a babó. Vigyázz magadra. Pihizz és teázzál.

Kép
kissedi
 
 


Mostanában mindig laptetőn 2.vagyok- :lol: alakul :wink:
Megyek én is összekócoltatom a hajam, utánna úgyis coki lesz, mert szerdáig pont 5 nap lesz. úgyhogy most beleadunk mindent, hogy 5 napig kitartson. :oops: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Babi én ittam a cickát, vagyis iszom. Úgy számold ki a pét, hogy vedd a ciklusod hosszát és vonjál ki belőle 14-et. akkor van pé, menszi előtt 14 nappal. Elvileg. Gyakorlatilag meg....
Egyébként én voltam egy herbáriában, és akartam venni palástfüvet. KÉrdezték mire kell, mondom. erre a nő, hát ez erre nem jó. A cickát kell inni végig. Így hát nem vettem meg. Iszom a cickát amíg kell.

Kép
kissedi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: