Új privát üzeneted érkezett!

Hali Csajok!

Manócs, nehogy kevesebbett írj!!! Szeretem olvasniKép, csak néha kevés a 24óra... Hasammal majd megyek egy jó bördokihoz, aki állítólag nagyvarázsló és műtét nélkül tüntet el ilyen dolgokat... de még van rajtam 3-4 kiló (nemértem mért ragaszkodnak ennyire???)

Toffi, persze, aztán jön a kommandó és lefog, mint nagyüzemi pénzmosótKép! amíg van fixpont akörmön, úgyse esik le, ha meg ilágosodik, mégúgyseKép, különben hogy működne az orrpiszkaujja?Kép

Tüni, szomszédnénik még nem látják?Kép Na de majd ha átlátnak a szitánKépKép Anyóssal meg ne foglalkozz, a férjed a bizonyíték, hogy legalább eccer ő is művelte a nyulakra utaló magatartástKép

Klár, igen te vagy az emlegetett szamárKép! Mi van veletek? Milyen az új kégli? Kiscsaj hogy bírja?

NA menek, kölköcök bealudtak, illene tanulni...

Pussssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Jééééé Klar! Kép
Jo,hogy josz! Irhacc bovebben is!

Lanyok
Mi van Mariannekkal?

Zsuzsiek megerkeztek?

Zsofi
Le a kalappal,hogy meg birsz tanulni ilyen pocsek idoben!!!

Manocs
De jo,hogy megerkezett TiApatok!!! Kép

Toffi
Leteznek tenyleg egesz jo kis karpit tisztitok! Probalkozzatok, sok sikert... Kép

Nelli
Domcsi Kép

Lanyok
Aruljatok mar el,hogy anyosok milyen jogon tesznek megjegyzeseket arra,hogy ki hany gyereket szeretne???????? Total felhuztam ezen magam....

Mas
Akinek nagyobb gyerkoce van- hany eves kortol lehet korcsolyat adni a kolkok labara?? 2 eve lattam egy testverpart, kb. 3 evesek lehettek es ooolyan profin nyomtak! Apa kivinne Jazit egy par korre koripalyara.Korai meg? (En megint lemaradok, pocival nem merek... Kép )
Es lesz valami osszenepi Mikulas unnepseg? Kép Nekem mar majd' karacsonyi hangulatom van... Kép

Norka
norkini
 
 


Ja Evi!
Jobbulast mostmar hamarhamar!!!! Kép
N
norkini
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is annyira várom már a karácsonyt!! Kép Már festettem egy csomó télapós meg harangos üvegmatricát az ablakra, de még nem merem felragasztani, mert hülyének néznek Kép

NOrka
nekem kiskoromban olyan korim volt, amit a cipőre kellett rácsatolni és 2 éle volt. Szerintem azzal már Jázi is boldogulna.
Az én anyósom meg mikor mondtam neki, hogy szerintem a mostani is fiú, aszonta, hogy na majd a harmadik! Mondtam, jó, de azt már a Peti szüli Kép
hintázó Jázi Kép

Évi
szegény, hát mégsem váltak be a homeobogyók? jobbulást Kép

Klár
nahát!!! de jó, hogy előkerültél! írjál valamit a csajsziról! Kép

Toffi
sikerült a fotelt kitisztítani? Dani a kihúzókra van rákattanva meg a popsikenőcsre.
pénzmosás Kép

Tüni
fejfájásod elmúlt?
garázs Kép

Csucsuka
hát Neked is volt egy pociméreted Kép
csodállak, hogy így bírsz tanulni, engem még a gondolattól is ráz a hideg

Vérleleteim megvannak, minden szupi, csak magas a koleszterinem, de ez nálam genetikai, szülőknek is magas. Doki szerint majd szopi után gyógyszert kell szednem, de én nem akaroooook!
A vérnyomim most szerencsére nem volt magas.
Szerdán megyek UH-ra már úúúúúgy várom!

Andi
psandi
 
 


Manócs
ÉrkezésKép
Mit kaptál?Kép Enyém Apa is kérdezte tegnap, aztán azt mondta, írjak listát és majd választKép.
TúrórudiKép, ha nyílik a hűtő, már a szobából hallom, hogy "dudi, dudi"Kép

Évi
Már éppen kérdezni akartam, hogy nincs netetek?
Jobbulást!!!!

Zsófi
Nagyvarázsló bőrdoki ha beválik, engem is érdekel.
Körömmel legyen igazad! És ma eddig nem is piszkálta a körmét (eddig folyamatosan), de még mindig félek, hogy leszereli magának.

Norka
Anyósok szeretik irányítgatni a csemetéjüket még ilyenkor isKép
Ezen a kori dolgon éppen tegnap merengtem én is. Én nem nagyon tudok, jó lenne gyakorolni, de mi legyen Zsombival? Szandi azt mondta, én maradjak otthon vele, úgyis béna vagyokKép

Jövő héten megyek ki a munkahelyemre szakdolgozat ügyben... Pont a cég leghülyébb emberével kell beszélnemKép

Kárpittisztítós tippeket köszi! Attól félek, hogy ha a foltot kezelem, akkor az egész fotelt kell, ha egy fotelt megcsinálok, akkor meg az ülőgarnitúra következik Kép Ennyire nincs kedvem ráérni Kép

Ja és vasárnap megyünk a tervezőhöz

Jó hétvégét MindenkinekKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


NorkaKép

Tudom, hogy Mini nem nagyobb gyerek, de itt nálunk van egy tó, kb 20 mre tőlünk, ami télen remek korihely. Szerintem, ha még nem is korival ( nem tudom, h mekkora a legkisebb kori, de síbakancsban a 26os volt a legkisebb, amit láttam - nagynénéméknem síkölcsönzője van), szóval kori nélkül is bizti élvezetes a jégKép Szóval már várom, h befagyjon, és mehetünk csúszkálniKép Itt olyan élet van télen, hogy már azon gondolkodtam, gesztenyesütő standot kellene felállítaniKépKépKépKép

CsucsukaKép
Apa azt mondja hamarosan lesz még egy MiniKépKépKép
Szóval ha jó a bőrdoki, utána én is felkeresném, addig nem érdemes, max addig sötétben csináljukKépKépKépKép Szóval majd kérek infót, h milyen a hatás!!!!!!!

Azon filózgatott apa az este, h mi legyen a beceneve a következő gyermeknek. Ugye apa a Nagymanó, én a Manócska, Lili a Minimanó, és a legkissebbnek a mikro- vagy pikomanó nevet találta kiKépKépKépKépKépKép SZEGÉNY!!!!!

Manócs
manócs
 
 


AndiKép
Ne aggódj, az IKEA-ban már két hete karácsonyi díszítések vannakKépKépKép Én meg még strandszatyorral jártam akkoribanKépKépKépKép
Én is az üvegfestés mellett döntöttem az idén, mert a hóspray lenyalva az ablakról nem hiszem, h egészséges MininekKép

TofiKép
Neked mikor van szülcsinapod?????
Kaptam egy szépi rózsát ( München belvárostól Dunakesziig kissé viseltesen érkezettKép ), kaptam egy Cindy Crawford parfümöt, meg egy melltartó-bugyi párost, ami annyira szép ( bordó-fekete), hogy ha ott vagyok sem tudtam volna szebbet választani, ja és a méret is tökéletesKépKépKép Remélem nem próbáltatta fel ott senkivelKépKépKépKépKép Ja meg a szokásos kindertojásKép Mi mindig azt veszünk a másiknak, ha kedveskeni akarunk, meg ha húsvét vanKépKépKép
Te mit írsz a listára?????

Jövő szombaton utazik Apa Japánba, én meg egész álló nap a National Geographicon nézem a repülőgép katasztrófák nyomábant, nem vagyok normális!!!!!KépKépKépKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Manócs
PikomanóKépKépKép Ez tetszikKép
AjándékokKépKép (csak nem próbáltatta fel!)
Én úti ajándéknak megint csokit kaptam, 30 dekás Milkát, amíg néztük Fábryt, majdnem a felét meg is ettem. Ennyit az update-rőlKép
Tiéd Apa mit csinál, hogy ennyit utazik? Én begolyóznék, néha így is parázok, hogy valami köcsög miatt balesete lesz
Én 25-én leszek sokKép Te mikor?
Listára elsőre egy dögös nacit mondtam, arra azt mondta, hogy kapok csak úgy, valami értelmeset mondjakKép
Azért tudnék írni jó hosszú listát, csak egyik se lenne "értelmes".

Megyek Zsombit ébreszteni... Ha minden igaz, eladtam Szandi kinőtt kabátjátKép
Toffi
toffifee
 
 


Hát a tanulás nekem se nagyon megy... viszont beszkenneltem 50 oldalt, így ki tudok dolgozni 10 tételt! ElvilegKép, mert ahhoz nem ezt a progit kéne futtatnom, ugyiKép

Szóval legyek kísérleti nyúl? Kép

Zsófi
csucsuka
 
 


TofiKép
Most céges úton volt, de a Japán út az félig magán. Két versenyre megy Motegibe meg Sagaba, ezért lesz kint majdnem 4 hétigKépKépKép Én is utálom, h ennyit megy, de tudom, h ráfér egy kis pihi, annyira nyúzott szegényke.
Kedves skorpió társam!KépKépKépKép én nov 4-én töltön az utolsó 2essel kezdődőt, és nem elég, h apa nincs itthon, de még suli is vanKépKépKép

Ezt a Family Frostos embert egyszer esküszöm orrba vágom!!!!! Mindig akkor trallalázik, mikor Mini alszik!!!!!

Manócs
manócs
 
 


Toffi
most miattad fel kellett bontanom egy tábla csokit Kép de a vércukrom rendben, úgyhogy nincs lelkifurdim Kép

Manócs
Family Frost Kép
Nálunk a zöldséges/gyümis pasi jár mindig alvásidőben, és hangszórón elordítja 50x, hogy mit hozott

Andi
psandi
 
 


Ja, a babaszobán láttam, hogy be lehet megint küldeni Libero-babákat, 5db-ért mesekönyv, 10-ért esőkabi ,15-ért ágyneműhuzat
Andi
psandi
 
 


Helló Lányok!

Azta termeltetek rendesen!Kép

Mi rohangáltunk egész de. ebédre estünk haza, de Ilangocska bealudt, mielött ehetett volna, azóta is húzza a lóbört.. de ha felébred, szerintem kieszi a hütötKép

Beu!
Tavaly nyár elején kezdtem irogatni, a friss kismamikba, aztán Ilang születése után, úgy bö 1 éve írogatok ide a friss babás topicbaKép
Lörinc ügyes lehet ahogy mondja a magáétKép PihiKép
Pocis képem van de még nincs elöhívatvaKép Ha meg is lesz még nincs scanner, stb. stb.... de talán valakinek a rokonságban van digiképe, akkor rakok felKép

Andi!
LeletekKép CsokiKép

Manócs!
Szülinapi meglepikKép Bár lehet, hogy az volna a legjobb ha veletek lenneKép Tudom-tudom a munka nagy úrKép

Toffi!
Vasalás ötezerért? Nem rossz, de azért a pénzmosást én nem verném nagydobraKép

Maci_2!
CukrodKép Hogy mindig van valami... Roni ennyire nem alszik mostanában?

Klár!
Üdv, újra köztünk!Kép Remélem, Apeh és a többi "jóakaró" már nem zaklat TiteketKép

Norka!
HerpeszKép Bébisintéretek érdekel, föleg ha nektek beválik, pláne! Gyógyuljatok meg és találkozzunk már!!!!Kép

Csucsuka!
TanulásKép együttérzekKép Vizsgázom hamarosan nekem is neki kéne ülnöm, de valahogy nem megy...föleg ha itt ülök helyetteKép

Miszike!
Néztem a hibaüzikben a mailcímeket, lehet, hogy elírás van, az emailcímem: recuska@freemail.hu, vagy tunderek@freestart.hu. Bármelyikre küldheted.
Elöre is kösziKép

Tüni!
GarázsKép AnyósKép Milyen kedvesKép Még jó, hogy a párod helyreraktaKép

Évi!
Várunk, amint tudsz jönni! Vigyázz magatokra!Kép

Nelli!
NévKép Mit tesz a társaság??Kép

Azt hiszem eddig jutottam most.
Ma du. a Dettiékkel megyünk zene-és játszóházba itt nálunk Diósdon, a múltkor Ilang nagyon élvezte, de utána lettünk betegekKép Remélem ez most elmaradKép

7végén jön Anyós (sz-v.), megyünk úszni, meg dolog van, söt még az is lehet, hogy szombat este mozizunk Apával, úgyhogy nem tudom , hogy tudok jönni.

Mindenkinek nagyon jó 7végét és vigyázzatok magatokra!

Pussz,
Tündér&IlangKép
tündér
 
 


ManócsKép
Nálunk a nagyobbik lányomat a férjem sokáig Vakarcsnak nevezte. Amint megszületett Domcsi, megörökölte ezt a nevetKép
PikomanóKép

AjándékokKép
Lehet, hogy elvitte egyik alsóneműdet, és a boltban összehasonlította az újjalKép
Lehet, hogy a bugyit és a melltartót a maga örömére vette, nem?KépKépKép
Azért megnézném azt az orrbavágástKép

ToffiKép
Egész ülőgarnitúra kivegyszerezéseKép

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok'

Gombocnak utolag is nagy-nagy gratula Kép

Miszike
majd megirom a jo email cimemet email-ben (mindig megszunnek a szolgaltatol vagy megszuntetik a felhasznalo szamlamat grr.)

Andus nyomul igy bucsuznom kell, majd dobok fel kepet a norol a miniaturizalas utan

sziasztok
zs es a
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Remélem kijavítottam mindenkit, aki írt... Hétfőn megint megpróbálkozom a dologgal, addig még légyszi aki tartozik, az írjon!!!

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Klár,
Végre előkerültél!
Képek?

Csucsuka,
Próbálom én lefárasztani (magamat sikerül isKép), délelőtt fix program (ha az idő engedi) a játszótér.

Toffi,
Cukrot befolyásolja a pajzsmirigy ingadozása is.

Norka,
Már én is kérdeztem, hogy ki tud Mariannékról, de nem kaptam választ...

Manócs,
Én is skorpió, a kettő között ünneplek.

Andi,
Milyen Libero-babátkat kell beküldeni és hova?

Betegeknek jobbulást!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok ám, csak nem minden nap, és csak olvasóban.

Gombóc
Oriási gratula Nándorhoz, nagyon szép neve van!
Sok boldogságot mostmár a két gyerkőccel, na és problémamentes sokáig tartó szopit!

Orsoly
Boldog névnapot utólag!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Csajok pussz, édesek vagytok Képű

Ma megint élni nem volt időnk, végre lefóliázták a múlt héten feltört (belső udvaron) kocsi ablakait betörésvédő fóliával (ez a tipikus eső után köpönyeg :D), aztán egész nap rohanás, este papírokat rendezgettem, most épp hajnali 1 óra van, hogy végeztem Kép

Ancsa fiam mint a kisördög, mindent visz, ami tiltott, nagyiéknál a csavarhúzókat, idehaza is az első fokozatú veszélyes eszközöket leginkább, amit meg nem ér el, azért megküzd Kép
Szöveg ezerrel megy, sok mindent mond már a kis beste, viszont sok mindennek csak az első szótagját (néha ez érdekes dolgokat szül... Kép). Viszont egy két lábon járó haspók a lelkem, a hami c. szöveg egész nap megy - nem is folytatom Kép
Új helyünk egyébként jó, nagyon hamar megszoktuk mindannyian. Csak hát még van mit csinálni. De majd egyszer ez is kész lesz Kép

Pocakosaink jól vannak ? Vannnak újabb jelöltek ? Én asszem még Leszternél akadtam el. Valaki tájékoztatna ezen témában ? Kép

Na most menek. Agyrém, a posta megint eltüntetett egy csomagomat, reklamálhatom meg...

Ja, Ancsafotók most nincsenek, ideje lesz csinálnom párat, utána majd teszek fel Kép

Pussz holnapig :


Klár
clarissa
 
 


Halihó Kép
Mindenkinek köszi a drukkokat epe ügyben - megfogadtam az orvos tanácsát és szedem a napi 2 szem Nilacidot, ráadásul tegnap halált megvető bátorsággal befaltam egy keménytojást, hogy legfeljebb lemészárolom a dokit, ha rossz volt a diagnózis, és lássatok csodát, nem volt semmi bajom az éjjel! JIPPIIIII!!!! KépKépKépKépKép

Csucsuka Kép
Azért elmegyek UH-ra, és ha visszajönnek a panaszok a Nilacid ellenére, csináltatok májfunkciós vérképet is (a háziorvos is mindjárt eszt kérdezte, jelesül az alkalikus foszfatázt, de a cukros vérképen ez nem szerepel). Tanuláshoz kitartást!

Klár Kép
Namárvégrehogy előkerültél! Hogy van a problémás sarj?

Megyek hajat mosni. Ma nem főzök, elmegyünk valahová enni (Apacuka a Somlón van).

Pussz
Kangi
kangi
 
 


SziasztokKép

Tegnap annyira lefagyott a gépem, hogy már a ctrl+alt+dlet is belefagyott, de ma Apa meggyógyítottaKép

Maci_2skorpióKép
Te mikor ünnepelsz?????

NelliKép
akkor ezek szerint örökölhető a becenév???
Bár van még néhány neve Lilinek a Minin kívül, pl: Törpulya (mert állandóan furulyázikKép ), Liliput, Cicabogár, csimota, dodómanó, meg hasonló elmés társaik, de a Mini név már annyira egyet jelent vele, szóval erre majd még alszom néhányatKép

Minikém a nagypapinál van, apa iskolában, furcsa ez a nagy csönd, lehet szundítok fél órátKépKép

Pusz:

Manócs
manócs
 
 


Manócs,

merre laktok Keszin,csak nem a Tókertben? Mert itt is van egy tó,amitől mi is nem messze lakunk. Kép

Évi és Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Manócs,
csak írj egy mailt az adataiddal és benne leszel a köv. táblában! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Tegnap sógornőméknél voltunk. Lássatok csodát, Roni most először nem sírt. Már régén nem fél az idegenektől, kivéve őket. Most már tőlük semKép
Persze alvás nem volt, csak hazafele a kocsiban. Viszont olyan rosszul ébredt, hogy amikor hazaértünk rögtön kapta a tejet és ment szundizni.

Manócs,
1-én (kicsit morbidan, amikor a holtak)Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Megint csak kutyafuttában, mert igazából dolgozni ültem le a gép elé, mivel alszik a család, ezt ki kell használni.

De láttam mennyi skorpió van itt (akiknek persze boldog szülinapot!) és akkor én is csatlakoznék ehhez a népes táborhoz.Kép

És persze a névnaposoknak is Boldog névnapot!!!! az az igazság, hogy nem tudom kit is köszöntöttem utoljára.

Dani szobájába beszereztem az alapanyagokat, szerintem tök állat lesz, de majd meglátjuk. Ha jól sikerül majd teszek fel képet.

Most megyek, mert eddig az én szülinapi ajándékomat szereztük be, de még próbálok jönni, bocsi, hogy nem reagálok, de olvasni mindig rendesen szoktam.

Pocisokra nagyon irigy, de lassan mi is próbálkozhatunk újra, ciklus egyből beállt 28 napra, ez ad egy kis reményt, hogy majd nem kell sokat várni.

Réka
muki
 
 


Felrakok egy képet az én cumizós nagyfiamról, aki bár tökéletesen megtanult inni pohárból, a tejpépet csak cumiból hajlandó elfogyasztani. És persze rohanva, mert egy percre nem tud megállni.
(A háttérben lehet látni milyen falat festettem a hálóba. Szerintem tök jó, egyes családtagjaim szerint olyan mintha egy béna festő félúton megunta volna)
Kép

Réka, aki most már tényleg eldugul
muki
 
 


Hali Csajok!

Tételeket sikeresen kidolgoztam, most már csak úgy 100 oldal logisztikát kék elolvasnom, bel is kékülökKép...

Mit szólnátok megint egy mikulás-bulihoz? Mondjuk most hétfőre esik, de lehetne elötte szombaton (4.- én). Már ha teccik valakinek az ötelet. Helyet tudok biztosítaniKép

Réka, szerintem nem béna az a festőKép

Na menek, kezdődik az esti előadás
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Most mar itthon. Kép
Nandi besargult, ezert 1 nappal tovabb kellett a korhazban maradnunk. Kép
Most kicsit zuros meg az eletunk, amint tudok, jovok majd es meselek. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Hali!

Csucsuka!
Miki-buli!!!! Juj de jó!!!!

Gombóc!
Kitartás az új élethez!KépKép

Réka!
Tök jó a szoba! Dani helyespofa, mint mindig!

Ma annyira jó idő volt!!!!
Börzéztetek? Vettem egy csomó játékot. Jó volt. Tömeg viszont iszonyú.

Beu
beu
 
 


Éjjel fantasztikusan jót álmodtam: egy óriási terhességi teszt lebegett az arcom előtt és két élénkpiros csík volt rajta... Nem bírtam hétfőig várni, hátha valóra vált az álom, úgyhogy elugrottam a boltba egy tesztért, és láss csodát, két csíkot mutatott!!! Kép
Kép
Ki vagyok???
duplacsík
 
 


Sziasztok!

Zsofi, ha nem akkor koltozunk, mi mennek Miki bulira,
Ha felkoltoztunk, tarthatnank egy lakas avato bulit mondjuk januarban.

Beu, jovo heten varunk!

Gomboc minel elobb razodjatok bele az uj eletbe!

Reka nagyon szupi az uj fal szineKép, nekem nincs batorsagom ilyen szinesre festeni Kép.

Maci_2 bator Roni Kép

Kangi, nem elkeseriteni akarlak de a tojastol en sohasem voltam beteg. Drukk a ko mentesseghez!

Missnia, fenykep a nagylegenyrol?

Klar, udv ujra itt!

Ari
ari
 
 


DuplacsíkKép
Gratula, de miért mindenkire késő este jön rá a titkolózhatnék, mikor én majd' leszédülök a székről?KépKép Az túl kézenfekvő volna, ha Beu lenne azKép Egyéb tippem meg momentán nincs. Talán ElliKép

CsucsukaKép
Miki-buli tök jó volnaKépKép

GombócKép
Jó, hogy már otthon vagytok. Kívánom, hogy gyorsan belerázódjatok a kétgyerekes létbeKép

RékaKép
Dani tök aranyosKép

Börzézni mi is voltunk. Igaz, hogy főleg babakocsiért mentünk ki, nem sok minden egyéb dolgot vettünk, de már ezért megérteKép Ja, meg vettem Gergőnek egy tök helyes overált télre, meg néhány bodyt. Oszt ennyi, többre most nem futotta.

Izgalom ide vagy oda, én most nyugovóra térekKép

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Duplacsik: Beu, Elli?

Ari
ari
 
 


Hihi, most még nem árulom el! Kép Majd holnap, addig csak tippeljetek nyugodtan! Kép
duplacsík
 
 


Duplacsik, ez gonoszsag, reggelre lesz egy csomo lyukas oldalu anyuka Kép

Ari
ari
 
 


Kedves Duplacsík, csak annyit árulj el légyszi, hogy én tippelhetek-eKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Én is Ellire tippelek így elsőreKép Imádom ebben a topikban a folyamatos két csíkokatKép


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zulu drága, miért ne tippelhetnél? Kép
duplacsík
 
 


Akkor nem az vagy, akire elsőre gondoltamKép.
Merengek tovább, talán reggelre kitalálomKép.

szép éjjelt mindenkinek!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu, gondoltam, hogy protekciód van valakinél! Kép

Ari, egyébként a lottószámokat sem azonnal árulják el, pont az az izgi, amíg vársz, hogy bejön-e a tipped vagy sem. Kép
duplacsík
 
 


Nnnna, tipp: (Timicivel okoskodtuk ki)

TündérKép.

Z.

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc,
látom, otthon vagytok!Kép Hajráhajrá, aztán tessék gyorsan beszámolni nekünk!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Duplacsík Kép
Óriási gratula! Ne szadíjjjj. Kép Nagyon kiváncsi vagyok. Azt tudom, hogy én nem, de itt lassan már mindeki a következőt várja, tehát egyre kevesebben a lehetőség. Kép

Csajok, egy kérdés:
Szilárddal kész cirkusz az elalvás délután,és este is), van, hogy másfél órát is eltart. Nálatok hogy megy az altatás?

AriKép
Akkor itt két kép a mai túráról (a képen szilárd keresztanyja láthatóKép):
KépKép

pusza:
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia, a lukas oldalakra küldök majd ragtapaszt! Kép

Na megyek aludni, mert egy kismamának ilyenkor már ágyban a helye Kép.

Folyt. köv. Kép
duplacsík
 
 


Na jó, egy tippem van. Beu?
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Na szép!Kép

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Reka? Tunder?
gombóc
 
 


gondoltam még bekukkantok lefekvés előtt és mit látok?????
Ki vagy Duplacsík???? Elli? vagy Beu? (az az UH mégsem epeköveket mutatott? Kép)

Tündér még hormonbogyózik, vagy máris meglett volna az eredménye?
Réka most kapott zöld utat...
Nem tudooooom, mikor lesz már reggel??
psandi
 
 


SziasztokKép

Már reggel van, vagyis másnap, Dupla csík sehol, szóval ki is vagy???????????
Fogadás köthető??????
Akkor én Beura szavazokKépKépKépKép
Minden esetre gratulaKépKépKépKép

NorkaKép
Utána kérdeztem a koris dolognak, a legkisebb koricipő 25ös, gondolom míg nem akkora a lába, addig nem túl sok lurkó korizik. Az kb 3 éves kor??? de nem tudom, mert még akkora gyerekem sosem voltKépKépKép

Évi24Kép
Aha a Tóváros lakóparkban lakunk, te is?

MiszikeKép
dobok mailt, köszkeKép

MukiKép
Te mikori skorpió vagy????
A falad meg tuti jó színű, jöhetsz hozzám is pingálni, ha kedved vanKép

GombócKép
Jó, h már újra köztünk, és persze nagy gratula a manódhozKépKépKép Azért,ha a gyermekek nem sínylik meg nagyon anyjuk hiányát, leírnád a születésstoryt???

na jó éjt, és az én oldalam is lyukas leszKépKépKép

Manócs
manócs
 
 


Duplacsík, már Holnap van!!!
csucsuka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?