Új privát üzeneted érkezett!

Babaim...sikerült közben elaltatni...úgyhogy én is dőlök el.
Jóéjt :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó éjt!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!2in1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Az este hülyeséget írtam. Nem 1 cm, hanem 1 ujjnyi!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Babaim...én 1 ujjnyit is olvastam. Most néztem vissza és tényleg cm-t írtál :) Észre sem vettem :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Én sem, DE A KAÁLIS TOPIKBAN VKI GRATULÁLT AZ 1 CM-HEZ ÉS AKKOR NÉZTEM VISSZA :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...nálatok is apás szülés lesz?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim. akkor végre tágulsz, ez nagyon jó! Remélem vasárnapig megszülsz, mert megyünk pár napra a Tiszához, nem lesz net.
Vagyis remélem megyünk, Vivi megint taknyos :cry: Az a legszebb, télen a -20 fokban egyszer sem volt beteg, most megint taknyos. Mitől lehet?

És képzeljétek, a 28 hónap alatt tegnap először nem kért vacsit :shock: Pedig uzsira sem sokat evett. Remélem csak a meleg ártott meg neki :lol:

Tegnap csináltam friss képet, mindjárt teszek föl.

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt!!!!

Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Kép Kép
Kép Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Köszönöm Timi, el is feledkeztem róla :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


A puszilkodós kép nagyon aranyos :)
De Vivike nagyon szép kislány :)

Timi
Kép
vt72
 
 


[quote="b_judyt"]e írta:b_judytl is feledkeztem róla :lol:


Remélem azért lesz majd akinek eszébe jut és nem csak virtuális köszöntéseket kapsz :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt, apás szülésre készülünk. MI mindig mindent együtt csináltunk a lombikoknál is, ha lehetett a beültetésnél is bent volt. Most is ha lehet, mindig jön be velem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jutdyt, jobbulást a kislányodnak. Igen, én is remélem, hogy addig megszülünk. Szeretném, ha magától indulna be.
Nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szecs biztos nem éri még utol magát, de remélem, azért majd ír, hogy vannak, tesz képeket, stb..:)


Judit, mi újság? Minden oké?,??Jelentkezz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim, na akkor már jó úton haladsz, nagyon jó! Akkor minden esély megvan, hogy hétvégére Fannikát a kezedben tarthasd.

Timi, már biztos úton vagytok, jó csavargást nektek, most még elviselhető az idő.
Én is mindjárt indulok a bankba, van egy kis elintézendő dolgom.

Judyt, nagyon édes az a puszilkodós kép!
Vivi csodálatos a kis fürtöcskéivel.
Egyébként ebben a melegben nem csodálom, hogy nem eszik rendesen Vivike, tegnap és tegnap előtt alig ettem én is, inkább a folyadékot kívántam, meg görögdinnyét ettem.
Nem lehet esetleg allergia ez a sűrű taknyosodás.
Érezzétek magatokat jól a Tiszánál, jövőhétre nagyon jó időt mondanak.

Kép
judit70
 
 


Judyt


Isten éltessen születésnapod alkalmából! Sok boldogságot kívánok!

Kép
judit70
 
 


Babaim, most miben maradtatok az orvossal, ha még nem indul be a szülés mikor kell menned ctg-re?

Köszi, minden rendben, 1 nap kb. 2x, vagy 3x bekeményedik a hasam és fáj, alig bírok felállni és menni, azonkívül jól vagyok. Éjszaka arra ébredtem, hogy hányingerem volt.
Ezek gondolom még nem jóslófájások ugyi? Még korai lenne. Nem?

Kép
judit70
 
 


Judyt! Micsoda csók :lol: ! Nagyon aranyos!
Én is csatlakozom a szülinapi gratulációkhoz: sok boldogságot kívánok ez alkalomból!

Győző is beszerzett egy kisbarátnőt az egyik játszótéren, de maximum csak "távkapcsolat" lehet belőle :lol: .
Zalán pedig folyton "hódít", mint a legtöbb kisbaba :) .

Babai, szépen alakulsz. Most már nagyon izgi :wink: :D . Jövő héten én sem leszek gép közelben, de addig még van 6 nap...

Kép

Kép
ripley
 
 


Judit, először azt mondta, sze és pé., majd azt, hogy ááá..legyen péntek, ne kelljen annyit menni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HÉKÁS!MINDENKI! Én még ezezn a héten kezemben akarom tartani a Kicsikémet! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...én drukkolok, hogy így legyen.
De azért Fanninak is szóljál :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Tudja:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="babaimado"] írta:babaimadoÉn még ezezn a héten kezemben akarom tartani a Kicsikémet! :D


Az nagyon jó ötlet, nem akarok lemaradni a nagy eseményről!!

Köszönöm a köszöntéseket, de nem csak én vagyok ünnepelt ebben a hónapban, ugye?

Győzőnek miért csak távkapcsolata lehet??

KépKép
b_judyt
 
 


Babaim, még csak kedd van, szerintem a héten a kezedben fogod tartani, ha így tágulsz.
Jövőhéten csak ketten leszünk Timivel?

Győzőnek már barátnője van? Jujj, de jó! Nem lehet elég korán kezdeni! :-)

Kép
judit70
 
 


Judit...hátha azért már Szecs is többet lesz velünk. Letelik az 5 nap apa-szabi...kettesben maradnak otthon...így lehet, hogy jobban ráér majd :)

Zsoltinak is van már "barátnője"...egy héttel fiatalabb a kislány.
Kép

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, szerda este már én is közöttetek leszek :lol:

Édesek ezek a babák! Éljen az ifjú pár :D

Lányok, nem tudtok vmi jól bevált tortareceptet? Ami nem annyira bonyolult ebben a melegben? Mert a 2 bátyámnak is most lesz a szülinapja, a páromnak szeptemberben, úgyhogy egybe tartjuk meg a 4 szülinapot, de nem tudom mit süssek.

KépKép
b_judyt
 
 



Timi
Kép
vt72
 
 


Ebből az elsőt már megcsináltam. Nagyon finom lett.

Timi
Kép
vt72
 
 


Édesek a babák.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem, kicsit sűrűek még a napjaink a kiszámíthatatlan szopizási idők miatt :D És Timinek igaza van, bár Apa nagy segítség, de azért így kevesebbet vagyok gép előtt, mert ugye vele is kell foglalkozni amíg a pici alszik. De hát ez az összeszokás édes teher, mondtam is a férjemnek, hogy már nem is emlékszem, hogy milyen volt Blanka nélkül, olyan egyértelmű, hogy már hármasban vagyunk.
Apa egyébként még ráhúz egy hetet, mert más segítséget nem szerettem volna igénybe venni, ő pedig nem akar semmiről lemaradni :D
Judyt, Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!
Timi, gratulálok Zsolti mutatványához! Remélem már te is jobban viseled a borulásokat...
Babaimado, drukkkkkkkkkolok nektek! Mi is egy ujjnyival kezdtünk neki :D
Ripley, Zalán nagyon bölcs, hogy az etetőszékes étkezések kedvéért ilyen szépen hajlandó ücsörögni! Remélem hamarosan Blanka is elkezd ilyen cuki hurkákat növeszteni...
Judit, remélem azóta elmúltak a haskeményedések! Vigyázz magadra és pihenj sokat! Most már én is mondhatom, hogy "pihenj amíg teheted" :lol: :lol: :lol:
Kép Blanka itthon
szecs
 
 


Azt elfelejtettem mondani, hogy volt tegnap a védőnéni, ma pedig a doktornéni és mindent rendben találtak :D
Mindenkit puszilunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szecs
 
 


Szecs...örülök, hogy minden rendben!
Blanka pedig nagyon cukifalat...annyira kicsi még :)
Minden nap légyszi képet....:)
De ugye Apa nem lesz Veled együtt két évet otthon? :lol:
Az viszont nagyon jó, hogy még egy hetet együtt tölthettek hármasban. Így a legjobb.

Timi
Kép
vt72
 
 


Szecs, de jó, hogy jelentkeztél és raktál képet! Nagyon édes Blanka, a lábait úgy felhúzza, mintha még mindig az anyaméhben lenne! :-)
Haskeményedés időnként van, de megfogadom és megpróbálok többet pihenni, igazad van amíg megtehetem, addig pihenek is.
Csütörtökön megyek G.I-nek majd megemlítem neki is.
Azt tudom, hogy rögtön jön a doktornéni és a védőnéni, de mit néznek ilyenkor?
Puszi nektek is!

Timi, hát valami fantasztikus az a kép Zsoltiról és a kis barátnőjéről! :-)
Nagyon édik!

Kép
judit70
 
 


Timi, micsoda "erotikus" kép :lol: ! Olyan édesek!

Babai, bizony-bizony eljön ez a nap. Oly régóta vártad! Most már várjuk mi is, veled együtt :) .

Szecs, nagyon rendes tőled, hogy benéztél :) . Biztos szép/nehéz napjaitok vannak. Blanka szép. És gyorsan fog hurkásodni, meglátod :wink: . A párodnak igaza van, hogy több időt tthon tölt veletek. Én férjem is otthon volt 2 hétig Győző születése után. Zalánnál már nem...akkor anyukám jött.

Judyt, én is tortareceptet keresek, csak diétásat.

Kép

Kép
ripley
 
 


Jó reggel! :lol: 2in1. Azt hiszem, az elején annyi progipótlást kapott ez a baba, hogy most ki kell majd imádkozni. Úgy látszik, jól érzi még bent magát és okosan kivárja anya szülinapját.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Babaim????

Judit...a babát nézik, meg hogy meg van-e mindene, ágya, stb. Ez olyan "kötelező" látogatás. A gyerekorvos meg nézi a reflexeket, a torkát. Meg időpontot ad az egy hónapos vizsgálatra. Legalábbis nálunk így volt.

Ripley...diétás torta? Olyanról még nem hallottam.

Zsoltinál apja egy hétig volt itthon...aztán anyum jött két-három naponta...így főznöm egy pár hónapig nem kellett :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Ripley, a diab.receptek általában nem jöttek be. Én úgy csinálom, hogy fruktózzal kiváltom a cukrot. Csak vigyázni kell, mert ugye a mennyiség fizikálisan ugyanannyi kellene, de a fr.édesebb 30%-kal. Én legutóbb csináltam fruktózzal egy sütit és tök jó lett. Mindjárt rakok linket. Judit, neked is ajánlom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


http://www.noinetcafe.hu/index.php?opti ... k&Itemid=9

Féladagot csináltam fruktózzal, mert apa sokallotta a teljes adagot, aztán este már alig volt. Fruktózzal is fini volt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...Most láttam, hogy reggel szinte egyszerre írtunk :) Ezért nem láttam a szokásos bejelentkezésedet :D
Az jó, ha egy napon lesz a születésnapotok...mindjárt itt van az is :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim.... te még egyben? Pedig jött a "hideg" front. Na, de még semmi sem késő. Akkor a kislányoddal fogod a szülinapodat ünnepelni?

Timi, ripley séta? Most nincs olyan meleg végre!

Olyan jó volt, hogy Szecs bejelentkezett.
Babaim, majd tőled is várjuk természetesen, ahogy lesz időd jelentést kérünk!

Kép
judit70
 
 


Judit...igen, egy jó nagyot sétáltunk Ripleyvel és Zalánnal. A fiúk még aludtak is egy kicsit...mi csak álmodoztunk róla :)

Zsolti ma először evett csirkemájat. Sütőtökkel volt összepárosítva. Ízlett neki...igaz, a sütőtököt alapból szereti, úgyhogy nem volt gond :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Vigyáznom kell majd a kislányomra, mert itt nagyon csábos kisfickók vannak...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantok.
Hosszú, nyűgös éjszakánk volt, ez volt az első vihar amit átvészeltünk. Én is utálom az ilyen villámlást-dörgést, szóval nem csodálkoztam...
De reggel voltam varratszedésen a dokinál, így egy újabb lépést tettem a gyógyulás felé. Olyan fura volt, amikor elköszönt és mondta, hogy kb. 5 hét múlva találkozunk, akkor gondoltam bele, hogy milyen régen telt el ennyi idő két találkozás óta. Fura lesz, most védőnőhöz-doktornénihez fogunk járni nőgyógyász helyett :lol:
Teszek fel képet, mert MEGÉRDEMLITEK :D :D :D
Babaimado, drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk! Kép Blanka pár percesen

KépKép
Kép
szecs
 
 


De édes!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs, naaaaaaaaaaaaaggyyyyon cuki volt már akkor is!

Meglepődtem, hogy varratszedésre kellett menned, mert a szülésznő a szülőszoba látogatáskor azt mondta, hogy a császárosoknak is felszívódós varrata lesz, nem kell külön varratszedésre menni.
Hát, akkor mégsem így van.

Babaim, hogy vagytok?

Alig aludtam az éjszaka, pisilések, forgolódás, 1/2 3-tól Lillácska nagyon aktív volt, össze-vissza ficánkolt, úgy látszik Ő is érezte a vihart.

Kép
judit70
 
 


Szóval már tuti Lillácska? Szép neve van! Én megvagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...varratszedés nekem is volt. De pár perc az egész...nem is érez az ember semmit. Az volt az első Zsolti nélkül töltött fél órám...persze ő addig fel sem ébredt :)
Lillácskát kérjük, hogy hagyja anyukáját aludni ma éjjel :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Judit, szép neve van a picinek! A varrat csak részben felszívódó császárnál. De tényleg nem fájt és időpontra mentem. Nekem is csak fél óra volt, de nem voltam olyan szerencsés, mint Timi. Apának be kellett vetnie a vésztartalékként lefejt és lefagyasztott anyatejet. Rendesen megtáncoltatta a kiscsaj! :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs...akkor Apa átesett az igazi tűzkeresztségen. Ennél már csak a 6 hetes kontroll lesz rosszabb. Az kicsit hosszabb idő...főleg, ha csúszás is van.
Én nem is vártam meg anno, mert 2,5 óra csúszásban volt a doki...aztán meg 3 hét múlvára kaptam csak időpontot, de akkor meg valamiért nem tudtam elmenni...így ez elmaradt :oops:

Jóéjt!

Timi
Kép
vt72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?