Új privát üzeneted érkezett!

Rani: gratula a barátnődnek, ügyes volt:) Tényleg szép nagy babci. Természetes szülés volt?

Baba: izgi, hátha ezek már azok a görcsök!++++++++
Vendég
 


Nyulasz:

Addig jó míg foghatod a kezét, engem a frász kerülget mindíg. Félek, hogy elesik.


Nani:

tavaly nyáron én is így jártam strandolni. Laptop és egyebek míg a többiek pancsoltak.

Vanda:

2 gyerkőcnél én sem engedném el a kezét, meg csak olyan helyen van ez ahol nem járnak autók és gyalogos is alig. Felső Duna part csupa zöld nálunk ott a legjobb sétálni velük.


Baba:

akkor hajrá!!!!!! Szerintem ma éjjel szülni fogsz! :D

Rani:

Grat a szép nagy babához.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hajrá Baba!!!!!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

 
 

Ha már a gyomorégéstől nem tudok aludni, akkor gondoltam jelentkezek. "Csak" jóslók voltak végül. :shock:

Xandra:pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, jöttem megnézni, mizu veled. Fannika nagyon jól érzi magát odabenn, látom. De én már tippeltem, kíváncsi vagyok, mi lesz. Tudtál végül aludni éjjel?
Vendég
 


Nikó!
Nem gondoltam egy percig sem, hogy belvárosi forgalomban ereszted szélnek. :lol: De bevallom, én még itt a mögöttünk lévő parkban sem engedem el őket, max. ha az apjuk is ott van. Szintén nincs autó, de én nyúl vagyok, na meg ezek háromfelé mennek (mármint az ikrek, Balu szót fogad).

Baba!
Hátha!!! Hajrá!
vovanda
 
 


Most 1 órája visszaaludtam, erre mire ébredek? AZ ablak alatt egy munkagéppel dolgoznak. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Baba:

Pedig én azt hittem reggelre már kibújik Fanni baba.

Vanda:

:D :D Gréti is egy szélvész de olyan erőszakos és már most tudom nehéz lesz vele ha teljesen biztosan menni fog. Próbáljuk tanúlni ha anya azt mondja nem megyünk arra akkor nem megyünk arra. Na ez sem akar összejönni, egyböl jön a hiszti én beszélek hozzá ő sír ahogy a torkán kifér és persze feladom mert ne tölünk zengjen már az utca. Tudom ez hülyeség de nem tudom honnan a hiszti és hogyan szoktassam le róla.
Nagyon nehéz lehet egyedül sétálni velük még jó, hogy Balu szót fogad.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, akkor is cuki lehet:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi lányok a gratulációkat!!


Baba nekem égett a gyomrom szülés közbe szóval hajjjráááááá!!!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


köszi Rani, most megnyugtattál:) :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Én pont "ma" (39+3) szültem :wink:

Nem nagyon érek ide, sűrű volt a hétvége is. Pénteken csajos este volt, első Zétény óta, rekedtre üvöltöttem magam Neoton koncerten :oops: Tegnap meg esküvőn voltunk, első hogy nem mi fektettük, kábé lesz@rta, hogy nem vagyunk ott :roll:

Rani!
BArátnőd Lucájához gratula!!
Képek nagyon szuperek, jó az úk Milán-séró (mi még nem vágtunk :roll:), a közös kép meg nagyon szép rólatok :D

Keny!
Látom hinta-kérdésről lemaradtam, de nagyon jópofát vettetek. Nekünk is kombó van, mi szerettük. Most kéne szétszedni az állványát, mert a hintát már kinőttük, de hintaszékként nekünk jó még 18 kg-ig.

Nikó!
Ügyes Gréti :D
MI nem szoktunk még így sétálgatni, Zéténynek még cipője sincs :oops:

Twist!

7 hósan jött ki az én fiamnak is az első foga, de ismerek bőven nagyobbakat is fogak nélkül. Minden verzió normális.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny!
Hova mentek helyileg?
Nyár végén én is vittem már le a partra, alukált is, kajáltuk is, elvolt simán.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó: a nyaralás szupi lehetett, aranyos, ahogy a babát a fű és a homok érdekli a játékai helyett:) Mi elvittük vízpartra egyszer Dorkát, gondoltuk, hogy majd néz nagy szemekkel, milyen szép a nádas és játszanak az emberek a vízben, de őt nem érdekelte, hanem apa nadrágszárával játszott inkább.)) Azóta is ezen röhögünk, hogy elvisszük egy szép helyre és őt a gatyaszár érdekli:)

Lois, köszi a megnyugtatást:) Mindig mondjuk Dorkának, hogy nyomja már ki a fogait, nagyon várjuk.))))
Vendég
 


:lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Sófok

KépKép

Kép
keny
 
 


Nikó!
Nekem az ikrek piszokul szeretnek sétálni, úgyhogy az a fenyegetés, hogy ha nem jössz szépen, ölbe veszlek. ha így sem jön rendesen, akkor a balhézó delikvenst szimplán a hónom alá csapom. Pár méter után leteszem, és akkor már jön rendesen. Azzal meg ne foglalkozz, hogy zeng az utca. :D
vovanda
 
 


Baba, megyek haza, jöhet Fannika!!!!!

skrisz72
 
 


Megjöttünk dokitól. 2 ctg-t kellett csinálni, mire jó lett. VISZONT: végre nyílik a méhszáj. Gondolom a tegnapi fájások nyitottak ki 1 cm-re.MA már pár csepp tejci is volt. Alakulunk. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja Skrisz, értem. OKÉ. :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ezek szuper hírek.) Nagyon szépen időre jön Fannika, ügyes kiscsaj.
Vendég
 


Babika , nagyon drukkolok nektek! :wink:
Jöhetsz "kisoroszlán" Fannika!
nani72
 
 


Babim, hajrá!!!!! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Baba:

Hajrá!

Vanda:

Köszi a tippet ki fogom próbálni.
Nem tudom miért vagyok ilyen, hogy zavar ha zemg az utca és minket néznek a hiszti miatt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Ma egyébként nincsenek fájásaim, mint tegnap. Kicsit görcsölök, de az nem számottevő, az is inkább azóta, hogy a doki játszott a méhszájjal és próbálta a kicsimet alulról noszogatni az 1. ctg után.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Hűha.......... :lol: :lol: :lol:
Nyíló méhszáj nagyon örvendetes :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, én is örülök.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ez igen (1cm) :lol: :lol: :lol:
Fannika nagyon ügyes, időre jön!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Jó reggelt!2in1
Az este hülyeséget írtam. Nem 1 cm, hanem 1 ujjnyi!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Legalább nem totál zárt méhszájjal indultok! Szerintem a mai nap nagyon szép lenne a szülésre. :D

Nikó!
Valszeg azért zavar, mert láttál korábban pár hisztiző gyereket, és láttad az anyukára vetett pillantásokat. Nekem a pórázért is folyton beszólnak. Jobb napjaimon leszarom, rosszabbakon visszaszólok. Persze van pozitív tapasztalat is: amikor azért jön oda valaki, hogy hol vettem, mert a gyerekének/unokájának is kéne.
vovanda
 
 


Vanda, oké:))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Drága Baba!

Háttérből nagyon de nagyon szorítok érted ,csak ügyesen :wink: :wink: :wink: Éjszakás vagyok ,hívhatsz bármikor .Puszika Kép
dalmácia
 
 


De drága vagy Te is Dalmi! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ó, Baba!
Akárhogyis maximum csak napok kérdése és a karodban lesz Fanni :D

Kép
lona1
 
 


Baba, így már jobban hangzik! :wink:
Drukk +++++++++++++++++++++++++++++++

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba drága akkor hajjrááá, ahogy már többször írtam!
Fannika nagyon várunk!!!

Lois köszi! :oops:

Mi tegnap kaptuk meg a járókát.
8 szögletű és nagyon édes minták vannak az alján ennek úgy örülök (álltalába olyan randák :roll: )
Azt hittek a 8 szögletűek egy méretbe vannak, hát rá kellet jönnöm, hogy nem , ez igen nagyra sikeredett és a fél nappalit elfoglalja! :roll:
Igaz Milánnak eddig tetszik!(eddig :roll: :oops: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, majd teszel képet az új szerzeményről: mi hálósat vettünk a Brendonban a kis méretűt, de még ezzel is sakkozni kellett, hova tegyük összecsukva. Kinyitva meg épp, hogy el fog férni a nappali közepén:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
nagyon drukkolok neked, már csak napok kérdése :D Izgalmas

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle, puszillak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát asszem a 3.-i tippem nem lesz nyerő. Fannika ma nem fog kibújni. :wink:

skrisz72
 
 


Sosem tudhatjuk...Meg vagyok hülyülve..felszedtem a lakásban a futószőnyegeket és azokat mosom.. :oops: A spájzban rendet raktam már ma. Megettem egy sárgadinnyét. Most főzni fogok és még van szőnyeg, ami mosásra vár. Azt hiszem a fészekrakó szülés előtti ösztön hajt. MA már 2 hasmenéses wc kör is volt, tehát még bármi lehet.
Egyébként is Skrisz, nem névnapodra kérted?Csodálkoztam is, hogy 3-át írtál múltkor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babám, ebből biza mindjárt Fannika lesz. :D
vovanda
 
 


Közben felmostam, tettem fel csirkepaprikást főni, krumplikása félkész már és egy adag palacsinta várja a hűtőben, hogy kisüssük. Azzal meg kell várjam Apát, mert nagyon magasan van a palacsintasütő. Hasam kemény.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Még 2 nap :wink: szerintem.Egy ujjnyi méhszáj király!!!!
Hasmenés, keményedés jó előrejelzés, és jön a hideg front is :roll:
Nagyon szurkolok, hogy könnyű szülésed legyen!!!!

Mi jól valgyunk, esti hasfájós óráktól eltekintve.Éjjel változatlan egyszer szopizunk.
Most meg itt meztelenkedünk, imád Kornélkám rajtam csimpaszkodni :P
Ja már a hordozókendőbe is beletettem, csak az most nagyon meleg, totál össze izzadunk.

Rani!
Már járóka kell Milánnak, hogy rohan az idő...képet teszl?

Twist!
Hogy van kis zabagép Dorcika?

Lois!
Nektek a legjobb a medencében, ebben a dög melegben!

Bols!
Mizu veletek, adj életjelet!

KépKép

Kép
keny
 
 


7 végén éttermeztem anyával+apával!

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, az Espumisan nem segít neki?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Roppant elegáns a fiatalúr. :D
vovanda
 
 


Keny, jajj, de édes!!Megzabálom!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, nagyon édi a kisfiad! Sokkal nagyobbnak néz ki pár hetesnél. Erős kisfiú:)
Köszi, édes kis jóétvágyú hercegnőm ma is alakított kaja-terén.) Elmentünk Bp-re és ott a Burger Kingbe (anya kedvéért). Dorci már tiszta éhes volt, ezért a felkészült anyuci lazán odaadta neki a bébiételt. Büszke is voltam magamra. Ámde nem volt neki elég! Egy dobozni után még sírt, hogy éhes. Adtam neki vizet, de neki keményebb kaja kellett volna. Így aztán irány haza ezerrel és itthon még egy dobozzal bevágott, most pedig békésen alszik. Neki is állok bébiételt főzni neki, legyen tartalék, mert már a bolti bébiételt enni kész anyagi csőd.
Jaj, nagyon ügyes volt ma, mosolygott minden kolléganőmre, kurjongatott is nekik, produkálta magát, nagyon büszke voltam rá:) Kis mosolygós csajszi szerencsére.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: