Új privát üzeneted érkezett!

Nita, ez nagyon szupi! Én amúgy is zöld mániás vagyok! Ha nem vagyok indiszkrét, mennyiért sikerült venned? Új vagy használt lesz? és milyen márka?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


20.000-ért sikerült elkapnom:)))))adnak hozzá lábzsákot és napernyőt is:)))))))..alig használt.....de ez látszik a képen is:))))
Baby Point Mark 4 a tipusa........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Elraktároztam magamnak ezt a márkát és jövő nyáron keresni fogok egy ilyet Gergőnek! Teljesen beleszerettem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (addigra lesz tapasztalatod is róla. :wink: )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

valami megindult,nem is tudom mi,de a tippem szerint a pici jelzett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)el sem hiszem:)A hasam aljában kis rezgéseket érzek,de egyfolytában,ilyen még nem volt soha,és nem a belek,hanem azon a helyen ahol ő most elhelyezkedik:)rezgésként tudom leirni,valahogy arra hasonlit,fura,de érezhető:)))Most nagyon kész vagyok,fura érzés érezni őt,igy 2 nappal a 17.hét előtt:)anyukám azt mondta hogy én pontosan 17 hetesen mozdultam meg elöször:)


Érzem végre a picikémet,hihetetlen érzés:)annyira meghatott,hogy nem térek magamhoz:)))))

KépKép
bettike83
 
 


Virág most is van hasonló a vaterán asszem 25.000-ért és gyönyörű igaz piros......... :lol: :lol:
Bettike gratula az első mozgásokhoz!!!!!!!!!!!!!:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gratulálok a kismamiknak, csak bekukkantottam, hogy Diáról híret hozzak nektek:

"Kiderült a nagy titok. Ma, 2010. 07. 29-én 9.27-kor 3350 gr-mal és 50 cm-vel megszületett Bence kistestvére, Áron. :lol: "

Dia, sok szeretettel gratulálok itt is Nektek, sok tejcsit és boldogságot kívánunk az egész családnak!

Mindenkinek drukkolok, kicsit elhavazódtam, de néha olvaslak benneteket.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Dius SOK BOLDOGSÁGOT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!
Van itt valaki?szeretnék tőletek tanácsot kérni a baba projektel kapcsolatban!?Mi a párommal lassan 17 hónapja próbálkozunk de sikertelenül.szeretném kérdezni akinek összejött annak hogyan sikerült összehozni a kis pocaklakót?Előre is köszönöm a segítséget.
kisrozika
 
 


köszönöm nita :) :) :) nálad mikor mozdultak meg elöször a gyerköcök?

gratulálok a ki pici fiuhóz :) :) :)

KépKép
bettike83
 
 


hú Betti ....már rég volt......... :oops: :oops: Máté kb a 20.hét körül........Barni a 16-17.hét között...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sehol senki? :cry:
kisrozika
 
 


rozika

nekem 2 év után sikerült a pici,egy nagyon esélyelen ciklusban :) nagyon rendszertelen ciklusom volt,,50-60napos és nem volt peteérésem,igy hiába probálkoztunk.decben elkezdtem inni a cickafark,palástfű teát és már a második honapban lement 33 napra a ciklusom,következőben meg 35volt.közben elmentem dokihoz és kiderült h az egyik hormonom elég magas ami gátolja a peteérést,kaptam rá gyogyszert és 2 havi szedés után sikerült a baba :) a gyogynővények és plussz a gyogyszer hatására :)

KépKép
bettike83
 
 


Akkor kezdjem el én is inni a cickafark teát?Hallottam azt is hogy teherbe eshetek menstruáció alatt is?
kisrozika
 
 


rozika

ha van kedved és szereted a gyogynővényeket akkor kezd nyugodtan,segithet,itt sokaknak segitett :)

KépKép
bettike83
 
 


Rozika menzi közben nem tudsz teherbe esni.......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Betty: gratula a mozgáshoz :):):)

Királylány itt is nagy nagy gratula a kis Áronhoz :):) a párom is 29-én született eme hónapban :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Királylány: HATALMAS GRATULA A KIS ÁRONHOZ! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJECSKÉT KÍVÁNOK!

Betti, örülök, hogy érezted a babátokat!!!!!! Most azért ne ijedj meg, ha még csak ritkán fogsz találkozni ezzel a csodálatos érzéssel. Még jó pár hétig főleg akkor fogod érezni, amikor Te pihizel vagy elfekszel. Na de pár hét ééééééés beindul ám a dolog! :D
Engem már sokszor nem hagy elaludni Gergő. :D

Nita, most még biztos nem veszek sportkocsit... örülök, hogy beadagoltam a férjemnek azt, hogy cseréljük le a nagy babakocsinkat! :D Na de ami késik, nem múlik! Jövő nyáron bizti megpuhítom, hogy cseréljük le a sportkocsinkat is! :wink: Addigra eladhatjuk azt amit most vettünk + azt is ami van és már meg is van a pénz! :wink:

Rozika, a teherbeesés nálam nagyon könnyem megy, mindig elsőre sikerült. Ha a vonalzóimat nézed, láthatod, hogy most a 2. gyermekünket várom. (A kettő között sajnos volt egy vetélésem is.)
A jónásnapjaimat megkerestem egy Internetes oldal segítségével a vetélésem után, de sajnos azt az oldalt fizetőssé tették és azóta nem találtam olyat, ahol ingyen meg lehetne nézni...
egyébként voltál valamilyen nőgyógyászati kivizsgáláson? A 17 hónap azért elég hosszú idő... A mensid rendszeres?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Dia, gratulálok, sok boldogságot, kitartást és tejecskét kívánok!

Csillag, igazából szerencsére még nem keményedek, a hasam fájt elég sokat, mondjuk nem erősen, de azért kellemetlen volt.

Rozika, a kislányom 23 hónap után, hosszú kezelés után, a kisöccse spontán fogant. Voltatok kivizsgáláson?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Virág akkor mi hasonlítunk...........én is könnyen teherbe esem......de nekem is ment el csak 2 baba is........

a párjaink is majdnem egyformák....az enyémet is nagyon de nagyon puhitani kell ha babakocsiról van szó.......... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nika

köszi :)

csillag

meglepi volt ma,csak úgy egyszer beindult éppen cs.kukorica evés közben :) elsözör nem vettem komolyan,de utánna többször is egymás után csainált produkciót és azóta is :)

KépKép
bettike83
 
 


Nita, az én is férjem is tipikus pasi... ha a számítógépéhez akar venni valami kiegészítő sz@rságot vagy valamilyen elektronikus kütyüt, akkor nem számít a pénz... Egyik szülinapjára teleszkópot kért (szerintem azért, mert a kollégájának is van) és kb. 2X volt kint az erkélyen, hogy kémlelje a csillagokat meg a Holdat... na erről ennyit... még sorolhatnám... De a 25.000 Ft-os babakocsiért puhítanom kellett..

Betti, úgy örülök, hogy érzed a Picurotokat!!!!!!! Tényleg, dokihoz ugye azért elmész hétfőn, hogy megnézesd magad a sok görcsölgetés miatt...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!
Hogy vagytok? Én nagyon izgulok a holnapi nap miatt!!El szeretnék menni egy dokihoz és izgulok mit fog mondani! Igaz még csak vizsgálatok lesznek hogy miért nem jön a pocaklakó de akkor is izgulok!És azt is remélem nem találnak nagy bajt ha találnak is valamit. :cry: :D :oops:
Hogy vagytok babások?Úgy irigyelek titeket hogy csak na.Na de remélem eljön lassan a mi időnk is...

kisrozika
kisrozika
 
 


Virág hát igen a pasiknak nem számít ha maguknak kell valami de ha nekünk akkor "pitizzünk" :P
Rozika persze hogy eljön a ti időtök is.........mindenkinek eljön :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag

már napok óta semmi bajom hála az égnek :) sztem nőtt a hasam is,és lehet ezért is éreztem magam kicsit rosszabbúl,terjeszkedik a gyerkőc belül :D

ma is édi,már reggel fél 9 körül mocorgott,annyira édes,még kézzel foghatatlan de úgy megzabálnám :D

rozika

drukk holnapra :D ha kis bajod is van,de ha kezelik akkor szépen hamar jönni fog a baba.várni a csodát sajnos nem lehet,tenni kell érte és ez nagy igazság,most megkezded a kivizsgálást és menni fog.de légy kitartó,nem hagyd magad lebeszélni a vizsgálatokrol,nézzenek meg minden hormont.

KépKép
bettike83
 
 


Betti nemsokára szemmel és kézzel is látni érezni fogod:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tök cuki nita :) :)

KépKép
bettike83
 
 


elhiszem:)....sokat játszottam Barnival is még odabenn volt:) :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hogy játszottál? :D

KépKép
bettike83
 
 


Köszönöm lányok aranyosak vagytok!!Akkor holnap délután jelentkezem a hírekkel.puszi mindenkinek :D

kisrozika
kisrozika
 
 


ezzel a vásárlásos dologgal én is igy vagyok.mikor a drága uram venne valamit az nem sok ám,de mikor én az az igazán sok és drága,csak én nem hagyom magam lebeszélni róla,visszaélek a helyzettel és mondom h aha bezzeg te multkor mennyit költöttél,nehogy már sajnáld :D :D :D

KépKép
bettike83
 
 


Bettike ugy hogy finomat meg nyomkodtam a pocakom ahol épp a popója volt...mindíg vissza rugott...vagy boxolt..........nagyon muris volt:)))))

én is ezt szoktam......"zsarolom" apit ha valamiért jár a szája amit én szeretnék........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Dius! Nagyon nagy gratula a pici Áron érkezéséhez! Jó egészséget, sok tejcit kívánok! :D :D

Rozika: Üdv köztünk. Nekem is hasonló a helyzetem, mint Csillagvirágé. Én is könnyen esem teherbe, de sajnos az első gyermekem után volt egy méhen kívüli terhességem és egy vetélésem is. Gyógyszereket nem szedtem, nem ittam teát sem, mert mire ezekről tudomásom lett, megfogant a picikém. Remélem, veled is minden rendben lesz, és hamarosan teljesül az álmod!

Nita: Szuper ez a kocsi!!! Nagyon tetszik... és állati jó színe van :) Örülök, hogy sikerült eladnod a MAgelant! Szuper!
Nálunk a Quinny miatt nem kellett puhítani Apát, mert ebbe beleszeretett. Az első kocsinkat nem szerette, és ezért úgy volt, hogy most nem veszünk... hehe, de vettünk :D

Nika: Mi a helyzet? Elütöttétek az időt? :D :D :D :roll: :oops:

Bettikém: Szuper, hogy érzed a kicsidet :) Olyan jó érzés. Én is sokat érzem mostanában, nekem szemmel is látszik már, kézzel is tapintható. Én is szoktam játszani vele, ahogy Nita is Barnival. Olyan érdekes. És jót is tesz a babának, mert stimulálja az idegrendszert, az agyi tevékenységet.

Csillagom: Milyen volt a buli Bencének? Fotók? Én eléggé elfáradtam tegnap, pedig semmit sem csináltam... Olyan roggyant vagyok... :(

Fotók Panka zsúrjáról.

Kép Kép Kép Kép

kovacszsuzsi
 
 


na majd akkor én is kiprobálom ha már rugdos :)

KépKép
bettike83
 
 


Zsuzsi én is örülök a szerzeményemnek.......főleg hogy nagyon jó áron sikerült hozzá jutnom!!!!!!!!!!

gyönyörű volt Panka tortája..........megindult a nyál termelésem is:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hú de szép tortácskája volt a kiscsajnak,kis tündéri lányzó :)

KépKép
bettike83
 
 


Húúú de szép az a torta Pankának :):):) biztos nagyon fini is volt :)


Rozika: hallgass a csajokra és kezd el mielőbb a kivizsgálást:) én csak azért nem megyek dokihoz mert nekem már van egy babám és annyira görcsölünk már a dologra de nagyon szeretnénk mi is kistesót :)

Bogárkám merre vagy? és persze a többiek is hol vannak?

Igen kihasználtuk az időt bár előtte volt pém de ha a harmonet kártyára gondolok akkor szer9intem minden összejött most :):):):)jövő hétvégére kiderűl :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Most tudtam csak leülni a gép elé, mozgalmas napunk volt. Minden OK velünk, de azért gondoljatok rám holnap délután, mert megyek dokkerhez a szokásos vizsgálatra. Igazából csak egyetlen kívánságom van, hogy azt mondja, hogy zárt a méhszájam!

Zsuzsi, ez aztán a torta!!!!!!!!!!!!!! És milyen helyes a kis családod! Végre a Te nevedhez is tudok arcot tenni! :D
Miért érzed magad roggyantnak????? Fáj a pocid vagy egyszerűen csak fáradékony vagy? Én most lekopogom, de két napja egész jól vagyok! Alig-alig volt keményedésem. Viszont Gergő most már a köldököm felett matat és bukfencezik. Egész jól ki lehet tapogatni néha egy-egy lábacskát!

Nika, úgy várom már a jövő hetet! Úgy izgulok Értetek!!!!!!!!!!!!!

Nita, Betti, én sem hagyom ám magam a vásárlások terén... kiharcolom (vagy egyszerűen megveszem :D ) amit kinézek... :wink: Én is dolgozom, sőt maszekoltam is sokat, Bence mellett is, úgyhogy teszek a családi kasszához...

Rozika, Neked is mennek a drukkok holnapra. Jól teszed, hogy kivizsgáltatod magad! Lehet, hogy egy apró bibi van csak, ami miatt még nem sikerült a teherbeesés amin gyorsan lehet segíteni és akkor hamarosan Te is pocakosodni fogsz!

Mona, milyen volt a lánybúcsú?

Beze, remélem jól vagy!

Pampi, megjött piri?

Bogárka, Kati, Mia????????????????

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Tudtam, hogy elfelejtek valamit...

Beze, nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Jajj, Bezeee: Boldog névnapot! Majdnem elfelejtettem! :oops:

Virág: Azé vagyok roggyant, mert olyan roggyant érzésem van... nem tudom megmondani, megfogalmazni. Olyan rossz ez a kép rólam :( Fáradt voltam nagyon,keveset aludtam előtte. Ilyenek...

kovacszsuzsi
 
 


BEZE, BOLDOG NEVNAPOT!!

A TOBBIEKNEK PUSZI, MAJD JOVOK! (he esetleg hianyoznek valakinek)
IROK MAJD MINDENKINEK MINDENRE DE VISSZA KELL OLVASNOM ES MOST NINCS IDOM, SZOVAL BOCSANAT LANYOK!

ADDIG IS PUSZIII!!

PANKA NAGYON EDES ES IGAZI VAGANYCSAJOS EZ A TORTA!! NEKEM IS ILYEN KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D
Vendég
 


Virág zárt lesz a méhszájad.......nyugi!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag

drukk a vizsgálathoz :)

igy van,igazad is van,nehogy már mindent ők szabjanak meg :wink: :D mi is egyűtt dolgzounk ,keressük a pénzt és naná h én is költöm,persze nem eszetlenül mert én is elég sporolós vagyok :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, csak az utolsó egy oldalt olvasom vissza, és arra tudok reagálni.

Nita
Nagyon jó a babakocsi, én is szeretem a zöldet. Most is csupa zöldben ülök itt, az esernyőkocsink is zöld. Jó áron veszitek, jó kis kocsi.

Virág
Sok-sok pozítiv energiát küldök neked a mai vizsgálatra. Biztos minden rendben lesz. Keményedések, mennyi van naponta?

Bettike
Gratulálok a babamozgáshoz. Én 16+5 naposan éreztem először határozottan, egy kisebb rúgással jelzett, pont mikor a dokinál várakoztam.
Ezek szerint szereti a kukoricát a babó. Egyébként én is állandóan elcsábulok, és főzök néhányat, csak nagyon puffaszt.

Rozika
Kivizsgálás fontos, egyébként is érdemes rákszűrést is még a terhesség előtt megcsináltatni, és lehet egyszerű problémád van, és akár a következő hónapokban már jöhet a baba is.

Zsuzsi
Szuperek a képek, és a torta is nagyon klasszul néz ki.

Nálunk is zajlik az élet.....
Tegnap délutánt a balesetin töltöttük. Regi akkorát esett a kinti lépcsőn, illetve nem nagyot, csak lett egy jól vérző seb a fején, szóval inkább bevittük. Szerencsére nem kellett összevarrni, bár még este is jól átvérzett a kötése, most már javul. Röntgent is csináltak, az is rendben.
Utána fagyiztuk egyett, a nagy ijjedelemre.
Pont vittem ki a ruhákat teregetni, és épp láttam hogy esik el. Amint felállt, folyt a vér a homlokán, felkaptam, és vittem be a házba a fürdőbe. A nyakam, és a polóm is tiszta vér lett, szóval vérzett rendesen. Aztán amikor valamelyest sikerült csillapítani a vérzést, bementünk vele Győrbe, de út közben is folyamatosan töröltem neki, gézlappal.
Vendég
 


óóó Rita: sajnálom :( Egyszer Gergőnek is szétnyilt a feje bár én nem vittem dokihoz mert hamar elállt a vérzés de egyértelműen szétnyilt sebe volt. törölgetni nem szabad csak szépen rajta tartani a gézlapot mert a felületi hámképződést újra felszakítod.De majd legközelebb már tudni fogod :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Rita: Te jó ég!!! Nagyon rossz lehetett neked látni ezt! Szerencsére nem kellett összevarrni, így nem volt még egy fájdalom Reginek... Sok gyógypuszi!!! xxxx

kovacszsuzsi
 
 


rita

szegénykém,de az a lényeg h nem történt nagyobb baj.

KépKép
bettike83
 
 


Csillag, jól sikerült a lánybúcsú! Csak, sajnos vasárnap kellett mennem dolgozni, ezért már 11 körül haza kellett jönnöm!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

csillag- még nem jött meg... nem tom h mi lehet, nyaralás előtt ami szombaton kezdődik, még csinálok 1 tesztet, hátha...
És nyugi minden okés lesz a dokkernál!

betti-olyan jó érzés lehetett, irigy vagyok kicsit, de csak kicsit :) ezek szerint bejött a kukorica a picúrodnak :) Lehet h lány lesz??? Ha már így bejön neki a kuki??? :) :) :) (Bocs ha durva voltam)


Szal, ahogy már az előbb is írtam szombaton éjszaka indulunk horvátba. Pénteken még lehúzok odabent egy hosszú napot, de aztán irány a tenger! Majd alszok ott, mert a kocsiban nem tudok aludni.

:)
pampalini
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!
LAPTETŐ!!!!

drukkoljatok! :)
pampalini
 
 


Aki ismeri ezt a számot, tudja, hogy milyen kedvem van most:

De ha szombat este táncol,
Fejre áll az egész világ!
Minden mozdulata lángol,
Travoltának érzi magát!
Mikor szombat este táncol,
Szikrázik a szemüvege,
És a szikrák mögött távol,
Egy arra járó csillag
Táncol vele!

Igen-igen, képzeljétek hozzá ahogy riszálom a s@ggemet! :lol: :D 8)
Szóval, totál zárt a méhszájam, minden OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én annyira, de annyira boldog vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita, jaj Szegénykém, Nagyon sajnálom Regit! Sok-sok gyógypuszika Neki!!!!!!! Tudom milyen ijesztő az, ha látod, hogy esik a gyerkőc és nem tudsz tenni ellene... Bence is pont akkorát zúgott tegnap a szobában, hogy totál bedagadt a kis szeme sarka, meg azonnal keletkezett egy lila csík is... Szerencsére nem repedt föl neki, de nagyon sírt. Pedig Ő nem szokott sírni ha elesik...

Zsuzsi, sajnálom a roggyant érzést... egyébként én is tök gáz vagyok... már ami a mozgást illeti. Kb egy bevásárlóközpontot tudok végigjárni, (azt is csak délelőtt, amikor még van energiám) aztán slussz.... bocs, hogy leírom, de annyira tud feszíteni ott lent, hogy sokszor alig tudok menni. :shock:

Mona, na ugye, hogy jó volt a buli! Ez általában így van, ha az embernek nincs kedve elmenni, akkor tök jól érzi magát! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?