Új privát üzeneted érkezett!

Pinkiné: nagyon nagy gratula, ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon jó h végre jelentkeztél, főleg ilyen jó hírrel!!!!
Jó pihit nektek, de vigyázz magatokra nagyon, nagyon!!!!!!!!!!!!!
Tünetek????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Henne: nagyon szép tényleg a pocid, örülök h minden rendben van!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,


pinkiné: gratula a pozi teszthez! vigyázz nagyon magadra. mikor mégy orvoshoz?

képzeljétek, voltam tegnap fogorvosnál, mondtam neki, hogy amit tömni esetleg húzni kell azon essünk túl. erre közölte velem, hogy terhesség alatt nem csinálnak beavatkozásokat, csak ha sűrgős, pl fáj a fogad, mert sokféle szövődmény kialakulhat. begyulladhat a fogam, amire esetleg antibiotikumot kellene szedni, amit kismamáknak ők nem ajánl.
meglepődtem, de rendes volt, hogy mindenről felvilágosított. és ők foglalkoznak kismama fogászattal is. :) hát, remélem, nem fog bedurranni egyik fogam sem, és akkor csak szülés után kell mennem. :)

megint meleg van, és a hőséget elég nehezen viselem, sajnos.
Veletek mizujs?

pinkiné, csicsiy, köszi a pocidicséretet. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok...

Pinikné: gratula neked :D

Krisztim: hol vagy, rég voltál?!?!?!?Mizu???megjöttt már????

Csicsy: Te hol tartasz????

Nálam semmi képzeljétek tegnap barnáztam egy kicsit és fájt a hasam ma már semmi, talán egy picit a hasam fáj, de one barna...
Szerintettek?????

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok,

Csak egy rövid bekukk, itt vannak apuék, így most velük töltök minden idöt, de igérem majd jövök! :wink:

Pinkiné hatalmas, de még halk GRATULA!!!!

Henne, nagyon szép kismami vagy, komolyan!! :P

Nekem napra pontosan hétfön jött meg,ma meg már szinte semmi, semmi görcs nem volt, semmi PMS tünet, jött és elég gyorsan ment is hál istennek! A ciklus.hu is pontosan 19.re tette a mensit. Ugyhogy a peteérésemet (már ha volt), akkor az is akkor volt ezek szerint, amikor tippeltem....

Igyekszem rendesen visszaolvasni Benneteket és majd jövök is!!!

Mindenkinek hatalmas puszi!!! :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Csip: én mára várom mensit, biztosan megjön majd, mert megint sikerült körbelőnünk a peteérést. szerintem nekem aznap volt pé-m, amikor a húgom megszült! hacsak nem volt váratlanul másik peteérésem, akkor semmi esély, de ennek meg nagyon kicsi a valószínűsége!

nekem a ciklus.hu sosem pontosan jelöli a mensit és pé-t sem, pár nap eltérés mindig van!

most valamiről lemaradtam? Kriszti miért beszélünk PMS tünetről?? neked volt már?
érezzétek jól magatokat Apukádékkal!!!

Csip: mi van a barnázással? nem emlékszem már neked mikor volt meg? Te akkor barnáztál amikor beágyazódás volt ugye? de az még korai nem??? írj! nemtom hol tartasz a ciklusban!!!!!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Csak azért írtam PMS tüneteket,mert nekem korábban mindig volt mensi elött, most nem :shock: :lol: Amit anniyra nem is bánok :P

Csip hogy mi lehet a barnázás???Hát ez jó kérdés? :roll:
Vendég
 


Ja, értem, akkor tök jó h most nem fájt annyira!!! reméljük így is marad!

Most megnéztem, 9-én jött meg Csip-nek!
Akkor nemtom most mi van???
gyere és írj!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Itten vagyok :D Tegnap dolgoztam ismét aztán gyalog mentem haza, mert nem volt kedvem jegyet venni, persze 2.5 óra alatt sikerült is haza érnem :shock: Vásároltam közben :DVetten egy fekete kisnacit 490 ft aztán csatokat aztán besétáltam végre a westendben és ki cseréltettem a pirszingemet, amit már ezer éve akrtam, de soha nem volt olyn kő ami nekem kell...És mondtam a csajnak na jó akkor most teljess garnitúra kell...csak mindig az volt a bajom, a fémmel, hogy túl lógot és kilátszódot a fém oldalról a számál...igy nekem mindenképp szilikon kell amit méretre vág pirszinges...sikeres 1 óta rökölés után végre olyat kaptam amitakartam szilikon szár ami fekete de nem látszik csak ha belülről kinyomom, és hozzá illő szilikon fekete golyó amiben egy ezüstkő :D jupppi :D és az ügyes pirszingesm méretre vágta csinált neki menetet és kicserélte....jaj de örülök :D aztán piacés haza...föztem...aztá meg apjukkal lámuroztam :D
Na szóval már nem barnázzok, s fogalmam nincs mitől lehetettvagy van...Dobok majd egy görbét :D amugy a 12 napomon volt, de majd a görbéd ott lesz...

Kriszti: Érezzd jól magad apuddal!!!Végül a nője is ott van???

Csicsy: Sosem lehet tudni!!!

Gyertek majd
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Nekem tegnap megjött!! de most elvagyok Lele-babával, meg egy csomó minden lefoglal, most ezzel a dologgal különösebben nem foglalkozom!

Csip: akkor küldd a görbét!!

Kép
csicsiy
 
 


képzeld húgomnak is a köldökébe, de persze ahogy nőtt a hasa kivette és tök furi, tökre megnyúlt a lyuk, de majd biztosan helyreáll! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Na, tegnap óta újra itthon :lol: A Balcsi jó volt, a víz isteni csak a szálláson volt borzasztóan meleg. Idáig jól bírtam, de most a terhességgel..... :roll: :roll:
Egyébként csütörtök reggel csináltam még 1 tesztet:

Kép

Tünetek: Hát, szinte alig. :roll: Bár, jóval fáradékonyabb és aluszékonyabb vagyok, de kb. ennyi. A pocim picit fel van puffadva. Néha rám jön az émelygés, de gyorsan távozik is. :wink: Dehát, ez még nagyon az eleje. :lol:

Na megyek készülődni. Reggeli, fürdés aztán megyünk a fiúkkal Auchanba vásárolni. Nincs itthon semmi. 8)
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...

Én is itt...Eltelt a hétvége...Szombaton nagy takerolás volt, meg selejtezés, vásárlás, fagyizás, sétálás...Vasárnap meg nálunk bandázot a két szülő :D együtt beszélgettek és iszogattunk :D

Pinkiné: akkor vigyázz magadra!!!!

Krisztim: hol vagy???melozol???mért nem jössz????

Csicsy: akkor jó, foglalkozz is Lele babával :D

És íme a görbém :

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 02400_.png
csip-csip18
 
 


Csip: lehet h épp pé-d volt akkor, amikor picit véreztél!
de látom akkor pont voltatok is együtt!! de jó!!!

Kép
csicsiy
 
 


csicsy: nem tudom, de nem hiszem...hát hol lenne nekem akkor p.é??? :D :D Amikor olyan hossz a ciklusom :D
Hát igen csak meglepő módon gyürtük a lepcsit apjukkal :D
Annó örültem ha egy ciklusban együtt voltunk vagy 5 ször :D no meg most már ott tartunk :D Haladunk :D :D :D Gondolom Krsztiék is most :D vagyis remélem :D
csip-csip18
 
 


Ígéret szép szó..... :lol: :lol: :lol:


Kép Nagyszoba 1.

Kép Nagyszoba 2.

Kép Nagyszoba 3.

Kép Szekrény, amire vártam 7 hetet :)

Kép Hálószoba 1.

Kép Konyha 1.

Kép Konyha és előszoba és étkező egyben a kiskocka lett kiverve, hogy világosabb legyen az étkező :)

Kép Kutyuska :D

Kép Kutyuska :D

Krisztim :D Neked :D

Kép Körmöm most :)

Nagyon ügyes vagy Kitti :lol: Végre sikerült :wink:
csip-csip18
 
 


Vagyok egy rövidre, apuék holnap mennek, ugyhogy majd jövök!! :P

Szuper képek!!A kedvenc színeim!Nálunk a háló zöld :lol:
Szép a körmöd is Csip, de nekem már 3 hetes augusztus 2-an csináltatom, majd akkor teszek képet fel :roll:

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Csip: szuper a lakásotok nagyon, szép színek, szép bútorok!!!
megérte várni! minden nagyon szép!
A körmöd is tök jó, csak én az ilyen hosszúságúval semmit nem tudnék csinálni! nekem általában csak rövid és picit kockás alakú, én ezt szeretem. de most nincs műkörmöm, évekig volt és hát elég rendesen elvékonyodott! :?

tök jó h többet vagytok együtt, nálunk is jobb a helyzet, de még lehetne jobb is, biztosan így lesz!
:D

a többiek olyan régen voltak! Tyuntyi, Andi stb...

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...

Kriszti: akkor már nagyon várunk :D

Andi: akkor hajrá legyen jobb :D igen nem jönnek hozzánk :(

Nálunk minden oké...Nem gizdulni akarok :oops: de ezen a héten csak dübörög a körmözés nálam, rendessen előre 2 meg 4 hétre is bevagyok írva :shock: anyagot is kellett vennem tegnp ja és képzeljétek rég óta vagyis inkább nyáron jönn rám a tanulás vagy képzés...na most bele vágtam megyek körmös tovább képzésekre és most tudtam meg, hogy 50% olcsóbb, mert Én oda jártam, ha ezt Én tom.... Szóval alig várom Aug.10 kezdem :D :D
Apával minden oké, van lepcsi gyürés annyi, hogy besemm telünk egymással...Nyár van, hát vannak nálunk ilyen időszakok, mikor egymás nakában vagyunk van mikor meg el is feledkezzünk róla, de most nem ám nem :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok :P

Nagy a pangás megint :cry:
Nem tudtam hamarabb jönni,mert melóztam is közben,meg nagytakarítást csináltam, végre rászántam magam, hogy az összes szekrényt a hálóban alaposan kitakarítsam :P Ma meg fözöcskézek, vasaltam, aztán készülök az elöttem áló 2 hétre, ami igen kemény lesz,mert minden nap melózom hol déleött, hol délután..még ez a jó :lol: Aztán repülök HAZA!!!! :P :P :P Jaj, alig várom már!!
Csip akkor nem unatkozol, de ez jó, mert akkor tutira ügyi vagy, ha ilyen sokan mennek körmözni hozzád! Tényleg a körmeidet magad csinálod?? :D
A másik dolog amit szerettem volna még töled megkérdezni, hogy ti mostmár élesben vagytok a babaprojekttel ismét, vagy vártok még 2 mensit?
Mi még várunk egy picit, de amint kimütik a fogam, remélem arra szeptemberben sor kerül,mert utánna élesben megy, én mondtam a páromnak is, hogy akkor már meglesz a 3-4 hónap, ugyhogy belevágunk! :P Voltunk hétfön a nödokimnál is, igaz a párom miatt, aki kapott szurit ismét :lol: No mondta a nödokim, hogy 3 mensi után nyugodtan, nem kell félév, persze mi érezzük, hogy lelkiekben hogy állunk, de az esély akkor is ugyanakora. Mint mondta a szervezet tudja mikor áll készen egy újabb terhességre....De egy dolog tuti, soha többet nem hömérözök, nem ovutesztezek, csak szeretgetem apát :D Aztán majd összejön, de a megérzéseim novembert mondanak.... :roll: :roll: :wink: :wink: Vagy akkor jön össze, vagy akkor lesz pozitív tesztem...(remélem :P)

Pinkiné,mizujs veled? Dokinál voltál már? A második teszted is nagyon szép, egyértelmü!! :P Milyen tüneteid vannak? Hogyan viseled?

Henne, nálad már gondolom vége a hányásos idöszaknak.. :roll:
Nagyon szép kismami vagy, komolyan. Gondolom még nem sokat híztál, csak a pocid gömbölyödött. Milyen volt Egerben?

Csicsy, olvastam, hogy megjött neked....sebaj, ismét egy újabb hónap...(jó unalmas ez a szöveg gondolom :? ), de ott van a tesód babója,most lehet gey picit babázni legalább! èn is ezért várom már a hazautat,mert a barátnömnek az ikreivel babázhatok..aztán egy másik barátnöm szerintem a napokban szült, vagy fog...ugyhogy három baba!!!!Tök jó! :P

Csajok itt nálunk vége a nyárnak szerintem :cry: Volt két hét höség, aztán slussz..most meg itt ülök szabadidöben,mert alig van 15 fok...meg esik ez a szar esö.. :? :twisted: :twisted: A szoli meg dugig van ismét :? :D

Csip-csip eszembe jutott még valami...ezen csak úgy utólag gondolkodtam el, persze lehet semmilyen összefüggés nincs, de neked se nagyon volt terhességi tüneted az elején mikor terhes lettél...Meg nekem sem...Már úgy tünt milyen tökéletes ez a terhesség igazi rosszullét nélkül...persze ez nem jelent semmit, de lehet ez is egy elöjel volt, hogy mégsem minden ment olyan rendben?! :roll: Persze van akinek nincs tünete, van akinek van....szóval ezen csak úgy utólag töprengtem el.. :roll: :shock:

Tyuntyiról tudtok valamit?? Hogy van a terhessége??
Vendég
 


és a többiekröl???
Vendég
 


Sziasztok...

Én vagyok, csak senki nem írt, így Én írtam Szerdán is utoljáára mit írhatnák???

Kriszti: Hát megmondom az öszintét, nem nagyon teszünk az ellen, hogy ne legyek terhes...szóval nem védekezzünk, sehogy..még megsemm szakítjuk... :oops: lehet várni kellene, de nekem is azt mondták akkor leszek ugy is terhes, ha a szerveztem készen áll rá, és regenerlódott teljessen...szóval Én rábízzom :wink: Igaz most a ciklus eleján eléggé sokat voltunk együtt, meg is lepődtünk mind ketten...úgy láttszik össze ragatunk :lol: de ezen a héten, basszus egyszersemm :shock: annyit meloztam tegnap is hogy csak na...tegnap is ugy voltunk,, hogy beestünk az ágyba még egymásra semm tudtunk nézzni, már horkoltunk mind ketten :D
A másik, mikorÉn megtudtam, hogy terhes vagyok ugy fájt bimbóm, hogy az csak csak na...nem bírtm hason feküdni...a másik meg, hogy Én azért az elején émelyegtem és róka is lett majdnem belöle...Szóval szerintem nem nincs közte össze függés!!!!!!

Többiek?????

Tessék jönni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Chris, kedden voltam dokinál, 1 héttel később fogant babókánk, így egy 6 mm-es petezsákot látott. Legalábbis ezt írta a papírra. Zárójelben megjegyzem, sztk-ban készült, hordozható uh-gal, szóval egy jobb géppel többet is lehetett volna valszeg látni. :wink:

Tünetem igazán nincsen, a sok alvást, meg a napközbeni rövid hányingert leszámítva. Meg érzem, hogy nődögél a pocim. :roll: A héten - mikor ez a pocsék esős idő volt - felvettem a farmeromat, s bizony picit szorított. :roll : :roll: De azt mondják, 2. babánál hamarabb nő a poci.

A saját dokimhoz 12.-én megyek, akkora van időpont. Akkor remélem már lesz szívhang is. :lol:

Én olvasgatok ám mindenkit, de a műkörmös témához nem tudok hozzá szólni. 8) :lol:

Na megyek, vacsora idő a gyereknek.
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok.
Iszonyú szarul aludtam, ha lehet alvásnak nevezni!
párom nincs most itthon, egyedül vagyok! vasárnap jön, haverokkal mentek pecázni!! tök fura, aludni sem tudok ha nincs mellettem!
tegnap azért én is elfoglaltam magam, barátnőztem, margit szigeten voltunk stb.

Ma meló, aztán 2 nap pihi. bár nekem is kellene már nagytakarítani.

Kriszti: ez tök fura, de valahogy az én fejemben meg az augusztus van, h valami történni fog, de nemtom megmagyarázni h miért gondolom ezt. lehet nem is lesz semmi!
mindegy, majd meglátjuk!

Csip: szerintem Te hamarosan újra pozitív teszttel fogsz jönni!

Múltkor Tyuntyi azt ígérte jönni fog, azóta sem..... :cry: :cry: :cry:

Kép
csicsiy
 
 


Ezzel én is így vagyok, a párom 3 müszakos melójakor, amikor éjszaka dolgozik én is csak forgolódom. Tegnap elött például pont akkor ébredtem fel és mentem a mosdóba,mikor befordult az autója az utcába. Milyen érdekes? :roll: :P
Ma délutántól meló van nekem, már össze is egyeztettük az én müszakbeosztásomat a pároméval és hát alig fogjuk egymást látni...aztán 2hétre hazamegyek, akkor meg egyáltalán nem, szóval most minden együtt töltött perc ajándék vele
:lol: De ebböl nálunk nincs gond.

A nöi megérzések tudnak nagyonjól müködni, úgyhogy higgyj bennük Csicsy! :P Nekem gyanús, hogy Csip-csip is augusztus-szeptember körül hoz tesztet nekünk! :D :D

Én meg maradok novemberre....ha a bölcsességfogaimtól megszabadulok, azonnal projekt lesz :lol:
Viszont szeptembertöl teljese életmódváltást terveztem.Sajnos nekem az étkezésem nagyon össze-vissza van, ezen kell változtatnom, hogy inkább napi többször keveset és tartalmasabbat. :roll: Utánna meg szarok mindenbe és mindenkibe és ha terhes leszek a babára fogok csak koncetrálni. Elegem volt a múltkor is, hogy 10 napig zsinórban dolgoztam, nem kevés vendéggel, kicsit fizikailag az sok volt. Most másképp fogom csinálni az tuti. Dolgozni, dolgozni fogok, de nem vállalok pluszt be semmiféleképp. Az is megeshet iylenkor, mint anyukámnál, hogy a második terhességénél már veszélyeztetett lett.
Vendég
 


csináltam vonalzókat, remélem, működnek.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Ja egyébként tegnap óta megjött a reggeli émelygés. Úgy látszik, ennél a gyereknél sem úszom meg. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok...

Kriszti: jó, hogy jöttél..Én is sokat fogok változtatni vagyis már sikerült...Most más vitamint szedek...Rendessen étkezem, megint nem cigizem :D Szóval vltoztatni kell, Én is másképp állok majd a dolgok elébe :D

Csicsy: Hogy vagy???Mi van párod melohelyén???

Pinkiné: Na akkor kezdődik :D

Nálunk minden oké :D csak jó lenne tudnom most mire számítsak?!?!?Mikor ne várjam mi, vagy hogy :D De nem akkorok ezzel foglalkozni :D Mert nem :D Együtt vagyunk a párommal és kész :D Hétvégén is rosszalkodtunk, egyszerűen olyanok vagyunk mint a nyulak most csajok, de nem azért, mert gyerek, hanem mert egyszerűen nem elég egymásból :D :D :D

Gyertek ma!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Tök jó Csip h ilyen sokat együtt vagytok!!! mi ennyit azért nem, pedig jó lenne! az nagyon jó, ügyes vagy h letetted a cigit!!!
hát igen, elég rossz így h nem tudhatod mikorra ne várd meg ilyesmi...

Én jól vagyok köszi, ma és holnap dolgozom, aztán másfél hét szabi, tök jó lesz! jövő héten úgy néz ki h a párom is itthon lesz és az szuper lesz! melóhelyén most csönd van, remélem így is marad!

Anyukám ma ment először dolgozni, tudjátok h beteg volt, tegnap már nagyon izgult, remélem jól fogja bírni.

Pinkiné: hát, igen, aki ilyen fajta, nem ússza meg! de olyan jó neked.
most akkor hogyan alakul a munka? meddig fogsz dolgozni???
amíg bírod?

Kriszti: hát igen, nagyon rossz nélkülük. az nem semmi, akkor alig fogtok talizni, de biztosan várod már az utat! aztán meg nagyon édes lesz a viszontlátás....
:lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy: most jött a hívás a páromtól, hogy hallom dugunk, mint a nyulak?!?!? :lol: Elöször nem is értettem :D Aztán nagy nehez össze állt a kép, hogy a közös ismink :D Péterünk :D Felhívta a páromat az elöbb :D :D
csip-csip18
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!! képzeld nekem is mondta a Móki h felhívta a párodat! mondom ne már!!!!!!! azt mondta dehogynem!
Beszélgettünk babatémáról, tudod nekik nemsokára lesz aztán szóba jöttetek Ti, én meg mondtam neki h most a Kitti tök happy mert minden oké szex terén!!!! Na, erre már telefonál is!
És még a nők pletykásak, tessék!!!!!!!!!!
de remélem nem haragszol, tényleg semmi rossz indulat nem volt bennünk!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
csicsiy
 
 


Dehogy :D :D Akkorát nevettem Én is :D :D :D Jaj tudom :D Izgul már bizti :D
Nem semmi pletykások :D Le is esett az Én állam is meg a páromé is...Mert azt elfelejtette mondani, hogy kitől tudja vagy halotta és elöször a párom is félre értette meg Én is...nem tudta, honnan tudja a Móki kivel vagyok ennyit együtt = mint a nyulak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán mondta, hogy babanet Csilla Én írtam meg :D Jaj nagy kő esett le :D :D :D
csip-csip18
 
 


Na ma kijárt nekem a hülye vendég, csak kellett emlegetnem, hogy mostanában nem találnak meg...
Itt volt az egyik mind a 3 fekvő gép foglalt volt...Fekvőre várt...Mondtam neki vagy 20percet várni kell megvárja ok.letelt kijöttek a 2-ből kitakarítottam.Mikor fizette belépett egy másik vendég...Mondom a csajnak a 2.be mehetsz...Erre az uj vendég mondja ő akar oda menni, kérjem meg a csajt, menjen az 1-be...De akkor már be ment...na nem szeretem az ilyet, de erőszkoskodot.Bekiabáltam csaj mondta, nem mert ő is várt meg már szolizni szertne...Erre az uj csaj, hogy nem várna 7 percet?NEm mert várt 20-at.Ja jó...Vissza meg a szoliban na takaritom az 1-t...Persze tudják, hogy egyformák a gápek mégis vannak akik mindig egybe mennek...Ém mondtam a csajnak, hogy jó az egyes is!!!!Errecsak azért is morgot a másikra, persze egymás mellett van a 2 gép áthalatszot, na kijött a másik és elkeztek itt visitani, na nagy nehezen mind 2 bementek a szoliba...persze, nem szóltam bele, de hajtogatáák, nincs igazam?!?!NA mondom elég lényegtelen mind 2 gép jo!!!
Erre a köv vendég egy szőke nagy csöcsű csaj, aki van már 30 éves is...felvn varva a haj, de ugy hogy látszik és kevés is..csunyán nézztem is mert meglepődtem, hogy nézz ki...Mondj az állóba menne 14 percre, mondom neki az infra is jó???persze,...fizet és én meg kifelé bámultam és nem 1200 ft-ot adott...és nem figyleltem, de nem adtam vissza 20 forintot, érted 20-at!!!14 perc 1180.-.
És egy ilyet kibasz nekem, vissza adnád a 20 forintot, de nem alapszinten hangon...Hát köpnyi nyelni nem tudtam, mondom jaja neharudj elbambultam és vágot egy pofát, azt hittem képen köpöm!!!De nem balhézzom, mert a fönököm kibujik a bugyijából!!!
Aztán mondtam neki hog a 4 be mehet és akkor kell e az inra erre ő kell....Na a jó édes kurva anyádat, de bunkó kurva!!!
csip-csip18
 
 


:D :D :lol: :lol: :lol: :lol: Hát szét röhögtem magam Csip a sztorin... :P :lol: Amúgy vannak ilyen betegek..komolyan, nálam is volt már...
Ma reggel meg mikor jöttem melózni, biciklivel mentem, hamarabb 1 órával reggel, mert szolizni akartam és két gyanús fazon állt a bejárat elött. Én még a túl oldalon tekertem a bicajomat,mert már messziröls em néztek ki jól, aztán gondoltam én egyedül vagyok, azok ketten, most mit csináljak?? Aztán odakiabáltak, hogy meg-e tudnám mondani hány óra van. AZ egyik faszi a Reszkessetek betörökböl a hosszú hajúra emlékeztetett, a másik kopasz volt börcsekiben...odakiabáltam vissza a pontos idöt, majd gondoltam biciklizek egy háztömbnyit, háth addigra eltünnek :P :roll: Szerencsém volt, akkorra már nem votak ott, de totál beparáztam,meg parázok most is, ha zárnom kell este...Pedig nem Magyarországon vagyunk :roll: De ez a parázós mivoltom otthonról jött... :oops: Na mindegy..
Csip "szeretgessétek" is egymást! Az életmódváltást elkezdtem a héten...annyit eszem :? :? :? Máskor ennyit nem ettem... :D

Pinkiné vigyázzatok magatokra nagyon!!!!! :P :P Gyere majd a fejleményekkel!!

Csicsy, akkor élvezzétek ki a szabit! Pihi+egymás szeretgetése :P :P

Ja, a tegnapi sztorimat azért megosztanám veletek...
Dolgoztam ugyebár és bejött az egyik kedves idös hölgy (78 éves) vendégem, nagyon kedves a néni, most jött haza a barátnöjétöl aki Krétán él, így minden nyáron ott van 1 hónapot (szar az élet :roll: :shock: :shock: 8) ..Szóval jött és hozott nekem csokit, meg a babámnak....ezt most idéztem..mert mikor elment még terhes voltam :cry: Mondja, hogy van már pocim?? :shock: :shock: No erre köpni-nyelni nem tudtam, úgy bögtem volna, hogy nem is hiszitek el. :cry: Megköszöntem a csokit, majd tömören, de röviden elmondtam, hogy elveszítettük a bébit :( ...Szegénykém, nem gyözött bocsánatot kérni....Nade a végén egy kicsit beszélgettünk is....Hát ez van,mindig van valami ami felszakítja a sebeket :? :?
Vendég
 


Bocsika a félreütögetésért... :roll:
Vendég
 


Sziasztok...

Kriszti: hát igen sajnos vannak ilyenek... :cry:

Nálam semmi külcsi, tegnap köröztem meg taliztam a barinőmmel akinek 10 hetes a kislánya...sétáltunk meg átpelusoztam megátöltöztettem :D szombaton nál lezek mertaz ember melozzik...
ezek vannak...

Ki hol tart a ciklusban????
csip-csip18
 
 


Csip: hogy mik történnek nálatok a szoliban? nem semmi!!!

Nekem elméletileg hétvégén lenne pé-m, de egyenlőre semmit sem érzek! fura, mert ilyenkor már szokott fájni a pocim, remélem azért lesz pé-m!
mostanában kicsit tartok ettől, amióta voltam ultrahangon, mert a doki említette a pco szót, de azt mondta h nem hiszi h az lenne.
mert akkor pé előtt álltam 1 héttel és azt mondta h már látnia kellene h melyik lesz a domináns petesejt amelyik megérik és kilökődik!
de azt mondta a végén h nincs semmi gáz!
hát remélem h tényleg minden rendben zajlik és jól meg fog nőni az egyik....
Te most hanyadik napon tartasz?

Kriszti: sajnálom az esetet, elhiszem h nagyon rossz volt ezt így átélni, de legalább beszéltél róla és ez a "gyász" folyamatában sokat számít, de szépen kezeled és minden rendben lesz!

mától szabi, jövő hét végéig!

Juhhhééjjj!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
csicsiy
 
 


28 napom :roll: Azta tudsz élni :d jó hosszú szabi és hova mentek lesz progi????

Amgy mindigvan domináns tüsző, ill mindig mindig megérik és kilöködik???nem értem Én ezekete a dolgokat :oops:

Kép Ő Vandácska :D
csip-csip18
 
 


Jaj de édes, de láttam ám az iwiw-en is a képet!
A nővérem nagyobbik lánya is Vanda, most vasárnap lesz 10 éves, én szerveztem neki a mekis szülinapot. :lol: kb. egy tizes lesz!

Igen, ez úgy van, hogy több petesejt van, érik és ugye általában egy tüsző érik meg akkorára amekkorára kell és az lökődik ki ha eléri azt a nagyságot (ez a domináns tüsző, ezt uh-on is láthatja a doki h melyik a nagyobb). ritkán lehet állítólag olyan, hogy 2 érik meg és lökődik ki, ekkor lehetnek kétpetéjű ikrek.

szóval nemtom, de most parázok már egy kicsit, mert még mindig nem érzek semmit és ilyenkor már marhára szokott fájni a hasam és még nyák sincs. remélem azért h érik a tüszőcském. ha nem, akkor gáz van.

:roll: remélem nem...

előre nem terveztünk semmit, múltkor voltunk már Tatán, most csak egy-egy napra megyünk el esetleg, de inkább több helyre.
meg a nővérem gyerekeire is fogok vigyázni, megyünk majd haza is, medence, sütögetés stb., ja és persze Lele-babázok is!!!!!!!!!

Csip neked volt már peteérésed a 28 nap alatt? kíváncsi leszek hogy áll be a ciklusod!

Kép
csicsiy
 
 


Csip nagyon édesek vagytok ám!!
Ja és jó a színed! :D Csak nem szolizol? :D :lol: :P
Én úgy tudom, hogy ha minden okés, akkor általában van dominás tüszö, de nem biztos, hogy ki is löködik...mint ahogy azt Csicsy is írta.
Azért van az, hogy hömérsékletnek a tüszörepi után fel kell mennie...az már egy elég jó bizonyíték.

Nálam az a helyzet, hogy tojásfehérje nyákom van és nyújtható rendesen...az elöbb voltam épp Wc-n ....már bocsánat, hogy ilyeneket írok :oops: , de annyi van, hogy kicsit kellemetlen már, szóval p.é elött vagyok pont. àprilisban mikor terhes lettem akkor is ez volt, amikor kijött egy darabban a nyákdugó, akkor akcióztunk, meg 2 napra rá. Olvastam is, hogy a nyákdugó távozása után 2-5 múlva van p.é! Úgyhogy ezt most észben tartom,mert egyszer már bevált :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok...

Csicsy: szerintem még nem volt p.é-m :? Mert nem volt mg akkor olyan folyásom, mint amilyen szokott lenni....Szóval szerintem még nem volt...Lehet neked is most késői péd lesz...Szerintem nekem már mindig ilyen hosszú ciklusom lesz...Hát most semm fog 40 napnál elöbb megjönni!!!
e nem mindig minden ciklusban érik meg a tüsző akkorára amekkorárakell neki nem???van olyann hónap amikor nem? vagy nem???

Kriszti: köszike, igen most szolitam rendessen 21 perceket :D :D :D
Szóval akkor nem biztos, hogy kilőködik a domináns tüsz, m inden hónapban????
Ezt nem is tudtam, hogy a nyákdugó eltávozása követően 2-5 nap múlva van p.é!??!?! :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát nem úgy állok, nyák szempontjából, hogy p.é lenne.... :?

Hát nekem is jó napom volt tegnap is na meg ma is folytatódot...Tegnap kártya parti volt anyósékkal...1 mi nyertük a 2 kikaptunk közben persze, ment az iszi :D aztán este oda akartam bujni apához, és mondja, hogy melege van, huuu de berágtam..aztán oda jött és megbocsiztam neki :D :D :D Aztán este éreztem, hogy valami nem stimmel kislábuljamnál, mert állandóan beakadtam a takaróba...kezdtem má rideges lenni...Reggel munkába jövet a kocsiban kiömlöt a gulyás levesem...Reggel a boltba azért mentem be, mert már ezer éve szerettem volna bodza szörpöt venni...Hát nem volt!!!!Aztán nyitám ki az üzletet otthon hagytam a kulcsot...1 órát álltm mire hozta a párom...Hát ilyen kibebaszot szerencsétlen vagyok!!!! :D :D :D
csip-csip18
 
 


Ajjjaj, most jön a vihar meg az eső!!!!!!!!!! :( :( :( :( :(

Nem biztos h mindig kilökődik, de az a jó ha igen. akkor rendesen megvan, nem marad ki és minden oké a ciklusban.
nyákdugó nekem nem hiszem h volt, vagyis Kriszti, az egy picit nagyobb és fehéres darab nyák? mert ha igen akkor nekem tegnap volt olyasmi. de eddig sosem.
ja, mert tegnap ugye panaszkodtam h semmi, aztán estére jött a hasifájás meg egy kicsi nyák, vagyis az a fehér, de egyáltalán nem fáj annyira mint szokott. na mindegy, legalább van valami.
remélem jól működik minden odabent!
ma vagy holnap együtt lehetnénk, Csip az én párom is mondta h melege van tegnap este.

Nem semmi hogy indult a napod, de lehet h pont ezért lesz jó a befejezés!

Kép
csicsiy
 
 


Tegnap azért együtt voltunk :D De majd most is oda figyelek, hogy ne pont most ciklus végére ne legyünk együtt... :lol:
csip-csip18
 
 


Mi meg megfagyunk itt.. :? 13 fok van, aztán elvileg még nyár :? :? :roll: :roll: Apjuk éjszakás volt, most alszik, én meg majd délután megyek melózni. De olyan lusta vagyok, hogy nem igaz :shock: :shock:
Csicsy az olyan elég hosszan nyújtható inkább átlátszó, de lehet fehéres valami, amit lehet is kicsit érezni, amikor kijön belöled :oops: :oops: A babatervezok otthona.net-en van is róla kép, hogy hogy néz ki a nyákdugó. Na nekem most ez volt tegnap, ma meg már fájdogál a hasam is lent, ugyhogy ez tök jó. Remélem így lesz a további hónapokban is. A ciklus.hu augusztus 8ra tette a p.ét, de 1-2 nap eltérés még benne van, amensit is múltkor napra pontosan eltalálta. Ùgyhogy most legközelebb augusztus 21-22 a mensi!De az októberi-novemberi p.ére gyúrok!Mind a kettö jellegzetes dátum az életemben :D :D

Csicsy szerintem apára fel a napokban mindenképp!!Csald be egy kis hideg zuhany alá!! :P :wink: :wink: :D

Csip-csip csajszi te nem vagy semmi... :P :D Akkor az egy peches nap volt :D :) De legalább meglett aze redménye...

Lányok van egy kérdésem. Most egy kicsit buzgolkodom olvasás terén. Apuék mikor itt voltak hoztak három bazi vastag kismamás könyvet, ugyhogy szorgalmasan olvasgatom. A kérdésem a terhesvitaminokkal kapcsolatban van. Ti mit szedtek???
Mert nagyon hangsúlyozzák ennek a fontosságát (terméknév nélkül), de hogy már a próbálkozás elött 3 hónappal el kellen kezdeni feltölteni a vitaminraktárakat. Persze aki amúgyis sok zöldséget gyümit eszik annak ez kevésbé lényeges, de én nagyon ritkán, gyümit szinte alig. Szóval én szeptembertöl szeretnék valami komolyabb terhesvitamint szedni, és nagyon a Béres-Gravida felé hajlok...árban is , meg a tapasztalatokat olvasva is...
Szerintetek? AMúgy a nödokim itt kint szintén a Gravidát ajánlotta (persze nem a Bérestöl, de itt is van csak 25 euro egy havi adag...köszike :D ), de azt is mondta, hogy igazából neki teljesen mindegy mit szedek, csak legyen benne folsav, meg a szükséges B vitaminok és a jód!!A Garvidaban meg van jód is, az Elevitben meg állítólag nincs :D :roll:
Vendég
 


Kriszti: de fura, képzeld a ciklus.hu nekem is aug. 8-ra teszi pé-t, nekem utoljára július 23-án jött meg neked???

én csak a dm-ben kapható folsavat szedem. én sem eszem túl sok gyümölcsöt.

Kép
csicsiy
 
 


Nekem a ciklus.hu nem akkor írja, amikor megjönn..messze nem akkora irta a p.é semm és a menzit semm.Mért???????????????

Kriszti: Mi lesz októberben és novemberben???

Vitamin, nekem az anyós hozot teljessen egészséges vitamint, olyan termék családnál dolgozzik, mint az aloe vera, csak ez GND termékek, teljessen 100% tartalmú nem színezet dolgok vannak benne....

Megnézztem nekem post a p.é: Aug.30 ra írja
A nem vártata :Aug 11 és Szept 13 (szóval már egy p.é tul vagyok lennék?!?!)
Nem értem...
34 napra tette a nem vártata. De nekem hol volt már 34 nap???nem értem ezt a szart!!!!
csip-csip18
 
 


Csicsy, nekem asszem 1 héttel korábban volt mensi, nekem júlis 19-en volt. Neked? :P Most augusztus 21 a köv. mensi....de szerintem akkor lesz tutira. :wink:
Csip-csip hagyd is rá a ciklus.hu,mert neked azért számolja szerintem el,mert hosszú a ciklusod. Tényleg most akkor te sem hömérözöl már? :lol: :P Most hanyadik napon tartasz kb?? Mikor éreztet, hogy esetleg p.éd van? A dokid mondott azzal kapcsolatban valamit, hogy miért ennyire hosszúak a ciklusaid? :roll: :shock: Persze sikerült már teherbe esned, de mégis olyan bosszantó lehet majd 50 napot várni egy mensire :oops: Márpedig most még nagyon várod :lol: AZtán már meg is lesz a 2 ciklusod, vagy nem? 8)

Én is DM-ben kapható folsavat szedem, nincs is azzal gond, de iszonyat a választék...No sebaj, ugyis október elején megyek mégegyszer a nödokihoz, akarok influenza elleni oltást, már a múltkor is kérdezte, hogy nem volna rossz. AMúgy nem érdekelne, ha nem úgy "terveznénk", hogy télen legyek terhes :shock: Merthát mint említettem gyümit nem eszem, zöldséget sem valami sokat.:shock: Ez kicsit elszomorító a részemröl :? :? Meg akkorra esik a rákszürés idöpontja is, szóval mindent sorjában. Aztán novembertöl szabad út...a fogam miatt :oops: :oops: Attól meg parázok ám rendesen. Volt már közületek valakinek bölcsességfog mütétje, vagy ismerösének??Tapasztalatok?? :D :D
Már most tiszta ideg vagyok, ha arra gondolok, hogy utánna milyen lesz, alig bírom a számat majd kinyitni :D (ennek a párom rettentöen fog örülni :D :D :lol: :lol: )

Novembereben halt meg a drága nagyim, pont azon a napon, amikor leadtam a szakdogámat. Ez nagyon jelentös nap maradt az életemben, sokszor eszembe jut. Pedig annyiszor mondta a drág nagyikám, hogy majd jön a diplomaosztóra...meg mit vesz fel... :cry: de az élet mást osztott... :( :(
Szóval november 18 volt ez a nap (igaz 2005ben), de a novemberi p.ém is pont 18. Ez lehet hülyeség csajok, de az lesz az én napom...muszáj, hogy az élet így "kárpotoljon" :roll: :wink:
Vendég
 


Csip: biztosan a hosszú ciklus miatt nem jó neked a számolás, ahogy Kriszti is írta. tényleg a doki nem mondott erről semmit?? hogy miért lehet ez?

Kriszti: nem semmi amit leírtál. én hiszek az ilyenekben és lehet h tényleg a Nagyid fogja küldeni a kis babócát és lehet ami történt az első babával nem véletlen, mert nem ő akart hozzátok jönni, ha érted mire gondolok. hanem valaki más fog...
:D :D :D :D :D

Nekem július 23-án volt meg utoljára, aug 8-ra írja pé-t, köv. mensit pedig aug. 22-re!!

sajna konkrétan nem tudok ilyen bölcsességfog műtétről, amit hallottam h tényleg komolyan kell venni és pihenni kell, mert nem piti dolog.

Tuti most van pé-m, tegnap is volt nyák, meg hasifájás, éjjel is.
fel is akartam ébreszteni a páromat, piszkáltam egy picit, már meg is volt az eredmény éreztem, erre azt mondja "hogy most hajnal van, nem tudja hány óra és hogy aludjunk még!" na, én meg mondtam h nem kell menni dolgozni, aludhat eleget, megfordultam és besértődtem. gondoltam majd jön, de épphogy megfordultam hallom már horkol. de aztán most reggel együtt voltunk, aztán utána beszélgettünk sokat, mondtam neki h mi volt éjjel és képzeljétek nem is emlékszik semmire, szerintem félálomban volt tuti. arra sem emlékszik h járkáltam ki, mert kb. 3szor voltam wc-n és inni is kétszer. szóval se kép, se hang éjjelről!!
most meg olyan fura volt, kb. még feküdtünk, beszélgettünk fél órát, ez is jól jött h ne ugorjak fel egyből, de aztán mikor felkeltem, elég sok cucc kifojt, bocsi h ezt írom, de nem szokott ennyi lenni, mintha minden kijött volna. remélem nem.... :( :( :(
hiszen most jó volt az időpont is.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...

Hol vagytok????Kivel mizu???Ciklus???

Én Szombaton Délelött a kutyát vittem fodrászhoz aztán kicsit meloztam....Aztán Fodrászhoz mentem a Biohairba 3150 Ft-ért Nagyon jó!!!!!aztán csavargás vásárlás az Ázsiában no megkajálás este 8 ra értem haza Jó kis csajozós nap volt barinőmmel kettesben És miket vettem???
Vettem 2 nacit bugyósat beszarosat Bizsukat no meg beszartam mikor megláttam, mondom ez kell nekem Magassarkú egybetalpas fekete fehér Tornacipő Kurva jó bele szerettem Majd lefotózom
Ezek voltak És nem is költöttem sokat Ja és holnap Műköröm továbbképzés alig várom ja és mindjárt 10-e Horoszkópom jót ír erre a napra!!!!KOS

http://www.nlcafe.hu/horoszkop_havi/


Apával már tegnap rágyúrtunk Hátha...
Ezek voltak
Gyertek majd!!!
csip-csip18
 
 


Csip: mit csináltak a hajaddal? vágás és festés? nem drága tényleg!
én mindig gondolkodom mit csináljak, már nagyon kezdenék valamit a hajammal, nemtom mit. ugye nekem eléggé hosszú már és régebben szőke melírcsíkokat csináltattam, de azt már nem szeretnék.
enyhén hullámos, de ezt sem szeretem mindig, nekem nagyon tetszenek a fürtök, de a laza, nem az a túl göndör. de nem akarok daueroltatni, de valamit igen, ami nem roncsolja a hajat. nemtom...

megnéztem a horoszkópot, ez nekem is jó, én is kos vagyok.
de jó lenne............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

majd írj milyen volt a képzés!!!

többiek???

Kép
csicsiy
 
 


Jaj, hogy mien vaski vagyok...nem is láttam, hogy írtatok hétvégén... :shock:

Kriszti:Igen lassan ez lesz a 2 menzi, és már eltelt azóta 3 hónap...Furi....Lassan megszokom ezt az 52 napot...Biztos beállt nekem...Nagyon nem mondot semmit az orvos, vannak ilyenek akiknek ilyen hosszú ciklus...Nem hőmérőztem sohasemm, csak a ilus végén nézztem mindig :D
Ez a 32 napom :shock: :lol: Tiszta mokás nem???
nem éreztem még p.é...szerintem most lesz, meg is nézztem és ki is számoltam...13-14-15-16 kell akciózni...ezek lesznek a jó napok :wink: 36, 37, 38, 39 cikius napjaim :D és igaz is mert, amikor terhes lettem, akkor a 38 nap voltunk csak együtt és rá 14 napra azaz 52 napomon pozi teszt...Elöző hónapban meg szerintem nem volt érett tüszőm...Meg ott is 52 napra jött meg..szóval 52 napra nem várom és pozi tesztem lesz!!!!! :lol: :lol: :lol:

Csicsy: csak vágattam :D Akkor hajrá Kosok :D
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?