Új privát üzeneted érkezett!

Kata! Köszi a tippet, akkor beszerzek ilyen Tantumot! :D
Hajrá fészekrakó ösztön!!! :lol: :lol: :lol: Nincs is annál jobb, mint tervezgetni a jövőt. :lol:

Amúgy persze, nem titok, a Cseke-tó partjára megyünk piknikezni, a Barta kávéházban lesz a gyülekező, meg asszem itt lesz az esőprogram is, ha nem lesz szerencsénk.

Bikfy! Beléd aztán fér!!! :shock: :lol:
Ne lepődj meg annyira a laptetőnek! Sőt kezd el gyűjteni, hogy aztán beválthasd egy zebrára!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én már búcsúzom! Jó éjt csajok! Legkésőbb vasárnap jövök!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ügyvédi irodát nyitottunk. :wink:

Megértelek. Hiába él az ember szép helyen, ha nincs vele se a család, se a barátok. És a 130 m2 éppen elég is. És a kert sem kicsi. Gyerek ki tud menni játszani, lehet benne pár virág, aztán slussz. Mondjuk én nem is vagyok egy nagy kerti tündér. Mondjuk Te a szakmád miatt talán élvezted volna.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Sziasztok!

Kiki, Bikfy, Lucuzs, köszönöm a hiányolást, kicsit nehezen viseltem a kettős frontot, nem ültem sokat gép előtt.

Lucuzs, a tantum verde tényleg nagyon jó, engem 1 nap alatt rendbe rakott, pedig elég sz.ul voltam.

Rodi, drukkolok, nagyon, most már csak jó híreket kellene kapnod. :wink: De Kitti tuti szót fogad, nem akar még kijönni. :D

Kiki, jut pogi nekem is? Imádom. :oops:

Bikfy, egészségedre. :wink:

Nati, remélem, jól érzitek magatokat. :wink:

Voltam uh-n, minden rendben, Marci már 300 gramm, és az integrált eredménye is negatív. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Luci!

Fél dinnye, rá egy nagy tányér gulyás leves, palacsinta és most megy le a dinnye másik fele. Fene a gusztusomat, mi? :lol: :lol:

Jó szórakozást! Vasárnap várunk!

Kiki!
Ne izélj már! Miléyen pogi ez, amit eddig kell gyúrni? Dobd ki és gyere beszélgetni! Adok a pogi helyett dinnyét. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Gratulálok Marcihoz, ezek már egész szép méretek. Nem mutatsz képet? Naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze,
gratulálok a jó eredményhez:-)

Lucuzs,
a Barta cuki lett volna az egyik tippem. Majd gondolj rám a Cseke-tó partján, ott (is) készültek az esküvői képeink :lol:

Bikfy,
wow, akkor titeket lehet zaklatni jogsegélyért :lol:
Én nagy kertet szeretnék, pont a szakmám miatt. De sebaj, most kiélem a másikat, a lakberendezést. Ma kifaggattam páromat, mit szeretne, milyen színeket? Nem éppen értettünk egyet, ezért megkértem, hagyjon szárnyalni, hagy legyen egy szuper referenciám :lol: Nem kellett unszolni :lol: :lol:

Na tényleg megyek én is, leragad a szemem.
Szép álmokat Mindenkinek!

i.kata
 
 


Lassan én is megyek olvasni, de előtte még mérek egy cukit. Kíváncsi vagyok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata!
Jaj, de rég ettem rebarbarát, pedig nagyon szeretem! Hú, még jó, hogy utánaolvastál, akkor majd egy év múlva... :)
De jó ez a fészekrakó ösztön is. Jó, ha beleszerettetek a házba! Még ha újra is kell burtkolni! Drukk, hogy sikerüljön! :)

Bikfy!
Grat a laptetűhöz... :) Te, kis bent vacsizó! ;) Én is a nappaliban csináltam a pogit... ;)

Kata!
Nekünk is sorházunk van, a hátsó kert 36 négyzetméter+17 terasz. Füvet nyírni szuper, 15 perc, de nagy vendégséghez elég kicsike... Azért szeretjük. :)

Lucuzs!
Jó éjt, jó bulit holnapra! És gyóógyulj!!! :)

Beze, drága!
Már azt hittem megbántottunk, haragszol ránk. :oops:
Szuper, hogy jöttél! Küldöm a pogit!!!
Marci baba szépen nő! :)

Bikfy! :lol:
Dinnye! Imádom! Küldj, légyszi!

A híres, neves pogi:
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Annyit írtatok! Ami persze nem baj, csak mire mindenkinek írok, elmentek aludni? Bikfy, tényleg hagynom kellett volna a pogikat... :lol:
Csak közben hazajött a férjem is, és be nem áll a szája... Oké, fennforgás volt ma, érdekel is, amit mond, így nehéz ennyi mindenre figyelni... Mi lesz, ha már gyerekünk is lesz? :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Csajok, ne hagyjatok itt ezzel a sok pogival, mert akkor megeszem mindet, és én is kipukkanok, mint Bikfy! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Na, itt ülök, és eszem a kukoricát, meg a pogit. Férjemet leráztam, tévézik, itt meg sehol senki? :?
Aki elment aludni, annak jó éjszakát! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Itt vagyok, nyálat csorgatok. Na jó, bótolhatunk. :lol:

1 szelet dinnye megér neked 3-4 szem pogit? Na? Cserélünk?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy, persze, persze, adok 5 pogácsát is. Sárga vagy görög a dinnye? (Egyébként mindkettő jöhet... :))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eszem a kukoricát, és egy gyönyörű barna szempár bámul csodálattal, és próbál kunyerálni... Gyönyörűen ül előttem. Mindent bevet. Pedig tudom, hogy a kutyák nem tudják megemészteni a kukoricát... Így csak pogit kaphat... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Te kutyusod is ilyen kunyizó? Enyém is. Én mondjuk mindent adok is neki. :wink:

Bocsi, de a pogi vissza. Görögdinnyém van, azért azt küldök neked. Most mértem a cukrom, már így is 6.3. Szerintem lesz ez fél óra múlva még 9 is. Azt hiszem, ennyi dinnyét többet nem eszek. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy. ha még itt vagy, te mit tervezel hétvégére?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sajnálom a cukrot. :(
Köszönöm a dinnyét.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nincs különösebb programom, takarítanom mindenképpen kell, na meg vasalni is. Brrrrrrrrrrrrrrr. Megesz bennünket a kosz. A műtét óta nem takarítottam. Lesz mit tennem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Cukrot én is sajnálom, de a dinnyét amit megettem, nem. :lol: Az idei nyár legfinomabb dinnyéje volt. Férjem talán 1 szeletet evett belőle én ettem meg a többit. Egyszerűen nem bírtam ellenállni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Mostanában valahogy nem tudom tartani a diétát. Régen az ilyen dinnyékre rá sem néztem, most meg. De valahogy most boldogabb vagyok. És nem is akarok most görcsölni semmin. Se cukron, se IR-en, se babán. Most feltöltődöm édes ízzel, aztán megint bírni fogom 1,5-2 évig.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim. eltűntél?

KépKépKép
bikfy
 
 


Örülök, hogy ízlett!
Mi holnap megyünk Székesfehérvárra bulizni férjem munkatársaival... Kíváncsi leszek, nem vagyunk túl bulisak... Aztán lelépünk szerintem hamar, és a Balatonon leszünk anyósommal a hétvégén.
Takarítani nekünk is kellene már... :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Balcsi még hagyján, na de anyóssal? :shock: Csípitek egymást?

KépKépKép
bikfy
 
 


Szerintem is kell pihi néha. Én is kevésbé tartom a szénhidrát diétámat. Közben meg egy-két ismerős már attól tart, hogy elfogyok, pedig ősz óta 58 kg vagyok... Nem tudom, miért most érzi mindenki azt, hogy fogytam. Pedig azért több csoki, pogácsa ... stb.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én azt hiszem, most szedtem egy kicsit magamra. 44 kg helyett most olyan 46 körül lehetek.

Az 58 szerintem teljesen normális. Nem? Milyen magas vagy?

KépKépKép
bikfy
 
 


Szerintem egészen jó anyósom van. Vannak gondjaink, de ez inkább csak abból ered, hogy nagyon, nagyon hasonlítunk egymásra... :shock: Múlt héten együtt nyaraltunk, akkor azért örültünk, hogy vége, de azóta változott egy-két dolog, nagy összeveszések a családban, és nem akarjuk magára hagyni.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


164 cm. Legalábbis mindig ezt mondom... :lol: Na jó, mértek ennyinek valamikor, nőni meg nem nőttem azóta, össze meg talán még nem megyek... :)
A felkarom szerintem még mindig vastag, de ez van, biztos alkati kérdés. Őszig 63-64 kg voltam, és azzal sem volt bajom igazából.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nekem az a furi, hogy ma pl nagyon vágytam édesre, este meg sósra. Pl cukor nélkül iszom a kávét, de ma annyira vágytam bele valami kis édeset, hogy szinte nem is ízlett.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy, mintha az előbb már aludni készültél volna! Köszi, hogy visszajöttél a kedvemért kicsit, de menj nyugodtan aludni most már, ha szeretnél!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lassikán elköszönök, elmegyek fürcsizni, utána meg aluszka.

Nagyon álmi lettem. Holnapra nektek nagyon jó bulizást és szép időt a Balcsin!

Puszi :wink:

Gute Nacht, schlaf schön! :wink: (Jó éjszakát, szép álmokat!) :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjszakát! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nagyon egy rugóra jár az agyunk, én ezt már megfigyeltem. Ha nem beszélek, akkor is tudod a gondolataimat. :lol:

És ma én is édeset kívántam. :lol:

Most már tényleg megyek. Puszi

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok

I Kata neked mi a foglalkozásod amihez kicsi a kert?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kiki bromobol este 1/2 kell. Closti nem zavar. Néha szédelgek meg estére már nagyon fáradt vagyok, alig várom, hogy ágyba essek. Most a székrekedésemmel van gondom :oops: . MÁr ami nekem hatna azt bevetettem de semmi. Se multivitaminos lé, se sárgabarack, sem kávé. Na majd jön az...remélem :roll:
Lucuzs jó idő van, legalábbis itt, remélem nálatok is! én egyébként torokfájásra Verbena cukit szoktam venni, zsályásat. Nekem jó. Meg a strepsils.
Kata irigyellek az új ház miatt. ÉN is annyira szerettem mikor csináltuk (nem a falkaparást, inkább rendezkedni :wink: )
Eclipse gratula a jó eredményhez!!
Beze nagyon szépen fejlődik Marcell. Pocaksimi neked!

Én már "kitakarítottam", vagyis megpucoltam az ablakokat, meg kisúroltam az étkező székeket. Lenne még mit csinálni. MEgyek porszívózok is! Majd még este benézek. pusz

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Előkerültem. :)

Vissza még nem olvastam, innen próbálom felvenni a fonalat.

Délelőtt a kertet rendezgettük, apus vett egy ágvágót, aztán azt próbálgattuk a fákon. Annyira jól vág és ő annyira belejött hogy úgy kellett leállítani, hogy elég lesz már, mert nem marad ág a fán.

Az egyik ágat létráról próbálta levágni és beszorult valahogy a szerszám, nem tudta kiszabadítani én úgy röhögtem. :lol:
Aztán a földön aprítottuk tovább, tiszta hólyag a kezem.

Most forma 1 nézés van és pihi.

Szép hétvégét nektek!
Kép

Kép
babicsek
 
 


Kata!
Gratula a házvásárláshoz! Hajrá, remélem sikerül!

Bikfy!
Én nem csodálkozom, hogy ennyi mindent megettél. Minden olyan finoman hangzott!

Beze!
Nagyon örülök, hogy minden rendben veletek! Marcinak tényleg szép méretei vannak! Gratulálok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Edike!
Hű, de ügyes voltál, már a székeket is kitakarítottad? Elmesélem, nálunk hogy volt. Anyum telefonált reggel 8-kor, hogy kérünk-e lángost a piacról. Kértünk. Azt mondták, jó, akkor felhozzák hozzánk, ott majd együtt megreggelizünk. Na egyből betojtunk. Legalább 3 hete nem takarítottunk, amióta a műtét volt. Most nekiálltunk, roham tempóban. Porszívózott a férjem (még tán sosem csinálta), én elmosogattam, szemetet levittük, felmostam, letörölgettem, WC-t, fürdőt kitakarítottam. Fél óra alatt kiglancoltuk a lakást, mikor anyuék csöngettek, már ragyogott minden. Még meg is dícsértek a szüleim, hogy nálunk milyen szép rend van. Persze elröhögtük magunkat az urammal és színt vallottunk. :lol:

Rodim!
Ma lecsúszott 2 süti. Nem megy most a diétásdi. Picit bánt is a dolog, félek, hogy az eddigi eredményeimet most rontom el. De egyszerűen nem bírok ellenállni.
Ti jól vagytok?

Babikám!
Jó, hogy jöttél. Nevetek rajtad, az én apukám is így metsz fát. Szinte csak a csonkok maradnak. 4-5 év alatt sikeresen tönkre is teszi a fáinkat. De ő meg van győződve a metszése profizmusáról. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Azért én meglestem volna Luczust, merthogy Tatán lakom :D

Köszi csajok, még nem tudom mi lesz.

VAn egy kicsi babakocsim, a Bencének a kis bicklije, van egy csomó mindenem. Most már kezdek megnyugodni, már kezdek beszélni a párommal, majd még beszélek vele szépen.

Gyerekem még nincs itthon. Voltam ma dolgozni, tesóm vigyázott rá, közbe kitalálták, hogy mennek füredre a dinó parkba és még nincsenek itthon. Párom sincs, ő dolgozik. Most már nem találom a helyem, mert várom nagyon a Bencét.

timejka
 
 


Edi!
Guttalax-ot próbáltad már?

Tudom, hogy most az inszem miatt neked nem szabad, de én bevallom, a műtét után mivel nem szabadott erőlködni, kávé után el kellett szívnom egy cigit, csak úgy tudtam produkálni. De tudom, milyen rossz, ha sehogy nem megy. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Szia Timejkám!
Nagyon drukkolok neked, megértem milyen nehéz a helyzeted. Hidd el, tudom milyen, mikor az embernek megvan a maga kínja és akkor még a férje sem támogatja. De soha ne add fel!!!!!!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Tátra utcába van a Fülöp doki? Találtam a neten egy Fülöpöt és nagyon kis aranyos. Mennyi egy vizsgálat nála? Én nem adom fel.

timejka
 
 


Timejka!
Igen, Tátra utca. Árat nem tudok neked mondani. Nyilván minden vizsgálat más és más áron van.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Köszi, azért majd lehet, hogy felhívom. Ha esetleg megyek és akár szeptember 5-re ad időpontot most elindulok, hogy odaérjek, mert totál béna vagyok Pesthez, nem ismerem a fővárosunkat. Egy sima vizsgálat pl. mennyi?

timejka
 
 


Most nézegettem a neten a fülöpről, nem valami olcsó, 100ezer egy inszem? Hm :shock: Nem tudom, hogy mit csináljak. Bikfy mennyiért műtött? Írhatod ám privibe ha úgy gondolod.

timejka
 
 


Timejka!
Tényleg nem tudom mennyi egy vizsgálat, nekem uh-s átjárhatóságit csinált, az mindenhol egy árban van. Talán 2 vagy 3 helyen csinálják az országban, ennek az ára 45-50E Ft között van. Ezt itthon egy kisebb műtétként emlegették, ami elég fájdalmas. Ő 5 perc alatt megcsinálta, úgy, hogy szinte semmit nem éreztem.

Én jövő héten megyek, ha akkorra kapsz időpontot, szívesen segítek. De úgy készülj, hogy nála nincs laca-faca. Én szinte meg is lepődtem. Itthon húztuk-halasztottuk ezt a baba témát, ő egyik nap megtalálta a bajt, 3 hétre rá műteni akat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm szépen, aranyosak vagytok! :wink:

Kissedi, üdv köztünk, drukk, hogy sikerüljön. Nekem Lexi előtt sikerült az első és a 3. is, de sajnos mind2x elvetéltem.

Bikfy, uh-s képet nem teszek fel, ha megszületik, akkor igen. :wink: Ügyesek voltatok a takarítással, ez igen!

Kiki drága, miért is bántottatok volna meg? :wink: Hú, ez a pogi! Leírod a receptjét? Istenien néz ki!!!

Rodi, hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Timejka!
Én rákérdeztem, mennyi nála egy inszem. 50-60.000 Ft. közötti összeget mondott. Ennyi a Kaáliban is, Szegeden. De tudom, hogy nála jó helyen vagyok. Szegedre nem jutottam el, de nála szó szerint megszállt egy isteni nyugalom. Nem lesz szükségem inszemre. Megbékélt a lelkem és testileg meg rendbe tett. Érzem, hogy sikerülni fog. Tudom. Novemberig terhes leszek. Életemben először érzem hogy minden rendben. Ezt nem tudom máshogy elmondani. Megnyugodtam. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassan elköszönök, nézem az Egy gésa emlékiratait a Duna TV-n.

Jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszönjük, jól vagyunk. Most 500 mg-nyi magnéziumot szedek, meg egy gyógyszert, amit még a dokinő írt fel. Most minden rendben, csak lassan mennek napok.

Beze!
Pocakfotót kérünk!

Bikfy!
Jaj, én ezt olvastam, és nekem nagyon tetszett! Remélem a film visszaadja a könyvet!
Ilyen gyors takarításban, hasonló dolgok miatt, már nekünk is volt részünk!

Timejka!
Szerintem a lassú víz partot mos, sokszor beválik. Ha többször előveszed a témát, akkor látni fogja, hogy komolyan gondolod, és nem csak időnkénti fellángolás. A másik dolog, hogy az ellenérveire próbálj felkészülni, és akár előre tervet kidolgozni, pl. az anyagiakra, hogy lássa, tényleg komolyan gondolod. Nagyon szorítok, hogy minél hamarabb beindulhassatok!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: