Új privát üzeneted érkezett!

Mi 2 in 1.
Éjjel nem aludtam. 11-kor Rennie, 1-kor keksz, majd újabb Rennie..mintha be sem vettem volna. Már ökölődtem a savtól...2-ig ki is olvastam a Patika magazint, majd nagy nehezen visszamnetem a hálóba és kihúztam 4:25-ig, míg apa kelt. Már reggeliztem is, de nem lett sokkal jobb..

A lábam viszont visszakaptam, olyan, mint régen volt. Sehol nem duzzadt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, Bols, hát ez az, aktívabb volt, mint bármikor. Tepert 160-170-nel, máskor meg a 140 is örömhír. De nem voltak cikk-cakkok, és ezért nem fogadták el az elsőt. A másodikat már igen, de össze vissza mozgattuk ahhoz. Pedig mindegyiknél ettem. Lehet, hogy attól a pogitól égett a gyomrom is. :D

Twist: méhtevékenységet nekem még sosem néztek csak a szívhangot. Keny, neked ez hogy volt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De akárhogyis, 2 héten belül babázok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Rani!
Nagyon szépek vagytok!
Úgy látszik, ez az óriásbébik hónapja: barátnőmnek is 4 kilóval született a kisfia. Hajrá Luca!

Baba!
Szegénykém, én Baluval a végén is hánytam a gyomorsavtól. Kitartás!
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Baba, találtam neked egy cikket, milyen házi praktikák vannak az alhasi fájdalmak, fertőzések ellen:
http://www.csaladinet.hu/hirek/eletmod/ ... ha_viszket
Jaj de jó, hogy a lábad már nem vízes!)))) Éljen!

Rani, nagyon szépek vagytok!!!:) Ez a Milán baba boldog szép babuci, majd kicsattan!:)) Szépen megerősödött!
Vendég
 


Rani most látom, rövid Milánka haja, nagyon helyes, igazi pasis lett:)
Vendég
 


A kúp+krém vizsont segített.
Ranikó: édes a babád!

Vanda, az éjjel én is már azt hittem, a hányás is segíteni.

Figyuzzatok! Én nem szedek semmi homeóst, se málnalevél teát, se semmit. Elkezdjem még a málnalevelet? Egyáltalán van értelme? Hogyan? stb..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép 39+0 ma Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi csajok a dícséreteket! :D

Baba nekem szülés közbe égett a gyomrom de annyira mint még soha!!
Szegény szülésznő már nem tudott mit adi közbe mert mindent kipróbáltunk! :roll:
Szép poci!!! :wink:
Hát igen 2 hét és tudti a baba baba!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

Rani, szép család vagytok! Nem is lett túl rövid a Milánhaj. :D

Baba, szuper a láb-ügy, végre nincs víz.
Poci csudaszép,hatalmasra gömbölyödött! :wink:

Kenykém, jó olvasni a soraidat.................puszi nektek!

Ma reggel megjártuk a Bálint analitikát ( afp vérvétel ügyben/ 2000 ft). Nagyon frankó hely, bár tőlünk igen messze van ( újpestről a Fehérvéri útra), de így, hogy Uram ma ráért,kocsival cipelt.
reggel 8-kor volt a vv., du, 2-re emailen jön az eredmény. És a dokimnak is elküldik az eredményt.
Kicsit rozoga gyárudvaron van a Bálint orvosdiagnosztika, gyalogosan rossz lett volna megközelíteni, ellenben a kiszolgálásuk csillagos ötös. :wink:
Kiváncsian várom a leletet.

puszi nektek
16+1
nani72
 
 


Nani+++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt kipihent Keny jelentkezik :lol: képzeljétek tegnap este elkezdtem a suttogó könyv szerinti etetést kipróbálni, ami abból áll, hogy 19h, 21h, 23h láncetetés, baba felébresztésével, közben fürdetés 20h-kor, és lám bejött, hajnalban arra ébredtem, hogy már járnak a villamosok, mondom magamban Úristen nem etettem meg éjjel a gyereket :shock: , hát azért nem mert nem ébredt fel csak hajnali 5-kor.Anya nagy boldogságára, mintha kicseréltek volna.Aztán beszopizott 90grammot és édesen aludtunk 8-ig :P , akkor ismét szopi 110gramm :shock: .Azóta pedig 3 óránként eszik, de csak 60grammokat, ja és újabb lefejt kiszacskó tejci került fagyasztásra :wink:
Ez az átaludt éjszaka csak véletlen lehetett????Nagyon bízom benne, hogy ma éjjel is így lesz!!!!

Baba!
Óriáspoci, napról napra nagyobb!!!Szerintem megy lefelé :wink:
Ctg-nél nekem csak szívhangot néztek fájást nem, próbálj meg elötte csokit enni, és szénsavasat inni nekem az mindig bejött.

Nani
Drukkolok!!!!!

Rani!
Milán csodaszép és már mekkora nagyfiú, pedig most született
Barinődnek szurkolunk, hogy bújjon ki a bébije.

KépKép

Kép
keny
 
 


5 percesen így balhéztam!

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, ez szupi, hogy sikerült aludnod. Remélem, ez a módszer bejön.

Milyen cuki a babád 5 percesen. Kis kék ujjacskákkal és talpacskákkal.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba!
Hú,szép a pocid,nagyon csini vagy,komolyan!

Rani!
Gyönyörű család vagytok!

Keny!
Annó az ikrekkel én is alkalmaztam a Suttogót az alváshoz és a napirend beállításához.Most Rasi-Sárinál már adott volt a dolog.Hogy ezért-e vagy nem,de nekem mind3 gyerekem remekül alszik!Rasi pl. 7 hetes korától alussza végig az éjszakát,most már kb. 2 hónapja este 9-től reggel 8-9-ig nyomja.Nekünk bevált.Én azt mondom,hogy az éjszakai alvás kell a gyerekeknek és az Anyának is!A piciknek,hogy ürüljön a gyomruk,Anyának meg erőt kell gyűjteni.
:D

Szép napot mindenkinek!

Ági

pálgi
 
 


Nani, gratula a betöltött 16. héthez!:) És persze drukkolok a jó vv eredményhez délután. Szuper, hogy mail-ben küldik!

Keny, jaj, de szép kisfiad van! Olyan szép nagy és erős! Erről az etetésről nem hallottam még, de szuper lehet, hogy így bejött. Ügyi vagy! Én megvettem a könyvet, de nem volt már időm elolvasni :oops:

Baba, gyönyörű nagy Fannika! Mindig elképzelem, ahogy benne van a pocidban!:) Látom, faltól-falig ér már a pocód:)))
Vendég
 


Pocidicséreteket köszönjük. Gyönyörű kislányom tette ilyen széppé és anyját ilyen boldoggá. :D

Twist, hát majdnem...még hátra tudok menni a hálóba és a fürdőbe (azok vannak mögöttem) :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pálgi!
Remélem nálunk is bejön ez a módszer, tudom milyen fontos a gyerekeknek a napitrend betartása, és ez a rendszer nekem is sokat segít, végre nem úgy kóválygok mint valami zombi!

Kornél dícséreteket köszönjük :oops:

KépKép

Kép
keny
 
 


Ja anyucik, milyen pihiszéket ajánlanátok?

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok! gyors bekukk,

Keny: nagyon édes, annyira jóóóó már neked!!!!! :lol: :lol: :lol:

Nani: eredmény?

Twist: írtam-írtam :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sannah: hatalmas dícséret neked!!!:))) :wink: Köszi a mailt:)) Holnap válaszolok is, de most kihasználom, hogy Dorci alszik.

Keny, valami olyat vegyél szerintem, ami tovább jó, mint féléves kor. Ugyanis én olyat vettem és most már kinőtte Dorka és annyi. A barátnőmék drágát vettek, de aszem 2 éves koráig jó a kisfiúnak. Annak bizony több értelme van :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Rani,nagyon szép család vagytok!Hatalmasatt nőtt a fiad :D

Baba,micsoda poci :D Gyönyörűűűűű :D
Tán még alszol? :roll:

Keny,5 perces kép :lol: Nekünk is vannak,olyan is,amin még mázasak :lol: Éjszaka :shock: :D szuper!

Pihiszék:nekünk volt elektromos hinta,meg pihiszék külön.Most olyat vennék,ami egyben van,talán Loisnak és Angelnek volt olyan,szóval lehet hintának is használni,és levehető pihiszéknek is,az talán úgy praktikusabb,mert a hinta nagyon jót tesz nekik.Majd a lányok elmesélik,hogy jó volt-e amit ők használtak.
Vagy vennék egy olyan etetőszéket,mint a chicco polly,ez is szinte teljesen eldönthető,meg a magasság is állítható,így most még pihiszéknek lehetne használni,hogy picit nézelődjön benne,majd etetőszéknek.
Amíg nem volt pihiszékünk,sokszor a hordozóba tettem őket egy kis időre,azt is szerették,lehet benne kicsit ringatni,meg abból is jól kilátnak.

Angel,bárány lemondott?
Vendég
 


Baba, mizu veled? Ilyenkor minden nap be kell jelentkezned kora reggel, mert izgulunk miattad!:)

Keny, sikerült az éjszaka pihenned ismét?
Vendég
 


Sziasztok!

Baba :?: :?: :?:

Nekem ma car éjszakám volt, fájásra ébredtem 2.30-kor. Ezek voltak az első jóslók. Utána már nem tudtam elaludni, most bezzeg... majd leragad a szemem (2 óra alvás után mit várok). Még a reggeli zuhany sem ébresztett fel igazán.

Rani, szépek vagytok!!!

Pálgi, jó, h jelentkeztél!

Keny, Kornél zabálnivalóóó 5 percesen is. Mára virradó éjszaka is jól aludtál?

Nani, AFP eredmény :?:

Twist, hogy vagytok?

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


2 in 1 rendet raktak és piacoztak, anyósékat várjuk.Csak gyorsan adtam hírt, mert tudtam, hogy vártok!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szerencséd, hogy jelentkeztél, mert zaklattunk volna sms-sel, meg ilyesmi, hogy szülőszobán vagy-e!:))) Már igazán nem sok van hátra Fannika születéséig:)

Bols, remélem, hogy nem ijedtél meg az első jósló fájásoktól és hogy nem fájtak azért nagyon:) Hány percenként jöttek? Nekem anno még először 20 percenként, emlékszem.
Köszi, nagyon jól vagyunk:) Dorka nagyon szeret enni és ha 3 mp-en belül nincs ott a kajcsi, akkor sírás van. Ha jóllakott, akkor letépi a nyakából a partedlit és majdnem leugrik az etetőszékből, még jó, hogy be van szíjazva:))) Laza a csaj!

Nani, én is kérdem, minden okés az AFP eredménnyel? Drukkolunk!
Vendég
 


sziasztok Lányok!

Afp-vel kapcsolatban minden oké. Köszi a szurkokat!
Itten vala eredmény, 16+1. napi:

AFP TERHES 28.82 IU/ML ( ref: 20.00 - 55.00)
AFP MOM 0.86 ( ref: 0.70- 1.30)
SÚLY KORR.MOM 0.94 ( ref: 0.70 - 1.30)

na, szóval ez kipipálva. :D (tudtam,hogy jó lesz,éreztem) :wink:

Baba, mi is voltunk a piacon ma, de nem oly korán,mint ti, ti kis hajnali baglyok!

Keny, csillagos ötös anyuka vagy! (altatás)

Bols, örülk, hogy megjelentek a "jóslók", nemsoká itt a ti időtök is!

Ma megmértem a súlyom, pont 1 kilóval vagyok nehezebb.
16+2 a mai nap.


szép hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


Nani, örülök a jó hírnek! Szupi! Barna totál elhúzta a csíkot, ugye?
Nézegettem körbe a piacon, hátha látlak, meg emlegettelek, mikor felétek jártunk. Mondtam Apának, hogy itt az egyik házban laksz.
Vettünk sárgadinnyét, szilvát, barackot. Anyósék hoztak görögdinnyét, sárgadinnyét, nektarint, barackot, szilvát, almát, kukoricát. Na, nekem ez kánaán. Valószínűleg sokkoltam is a vc.szintemet, mert egy negyed görögdinnyét (!!!) bevágtam! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, ügyesek vagytok (babóval együtt), AFP tökéletes, gratu!!!

Twist, nekem is 20 percenként jöttek, de nem erősödött, sűrűsödött (innen tudtam, h csak jósló) :D
Laza Dorkának puszi a hasikájára!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nani, de szuper hírek: hatalmas gratula ehhez a tökéletes AFP-hez!:)) Egy gonddal kevesebb!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nem baj, hogy egyáltalán nem jött még ki a foga a kislányomnak? Mikor szokott az első kijönni?
Vendég
 


twist írta:Azt szeretném megkérdezni, hogy nem baj, hogy egyáltalán nem jött még ki a foga a kislányomnak? Mikor szokott az első kijönni?

nem baj :D
Levim elmúlt 1 éves, amikor kijött az első, Lilim 4.5 hónapos volt.
Ezt leginkább a genetika befolyásolja, kérdezz körbe, hogy neked meg a párodnak mikor jöttek a fogai, ha későn, akkor feltehetőleg neki is későn fog kijönni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én 2 in 1, de az este nagyon görcsöltem folyamatosan, meg fájt lent.
Sztem Fannika is helyezkedett, meg olyna aktív volt, azt hittem szétszedi a pocakomat:).

Dokim holnaptól van, így holnaptól szabad a pálya.
Mindenkinek szép napot!
Később visszaolvasok, most csak jelentkeztem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, jól van, akkor már pár napon belül kijön Fannika. Szépen kivárta az idejét.) Így a legjobb, szép érett, erős baba lett mostanra :wink:

Icsilya, köszi!
Vendég
 


Baba!
Még van 4 napod :lol:

Bols!
Jóslók :roll: , nem jön ám ki olyan könnyen az a kisbaba :wink: , és nem ér megelőzni Babát, Péter maradjon még ott kb 2 hetet!

Twist!
Nem baj ha nincs fogacska, örülj neki, később jön, később romlik :wink: , ez a maradókkal is így van.

Nani!
Jujj micsoda jó eredmények, ez IGEN :lol: :lol: :lol: És a súlyoddal is nagyon ügyi vagy!!!

Velünk minden oks, kár volt annyira örülnöm az első átaludt éjszakának, azóta sem sikerült, viszont éjjel csak 4 óránként ébred Kornél, így ha 23-kor szoptatok csak 1 éjszakai szopi van 3-kor, a következő már a reggeli :wink: Ez sem rossz, nem telhetetlenkedek.Kezdek belejönni a dolgokba, már nem vok olyan fáradt, és du. mindig alszom a picivel.

Pihiszéket megvettük, köszi az infókat, hiperszuper, hinta is pihiszék is zenél, ringat is.

KépKép

Kép
keny
 
 



KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nagyon szuper ez a pihenőszék! És király, hogy 12 kg-ig jó, az még 1 éves kor fölött van.)
Ügyi vagy az éjszakával, és hogy pihensz napközben is. Tényleg, a család hoz neked ételt, míg gyerekágyas vagy? Segít valaki a háztartással? Párod otthon tudott maradni veletek egy pár napig, vagy egy hétig?
Engem két hétig fullra etettek, kényeztettek. Az jó volt:)))
Vendég
 


Szerintem is jó kis cucc:)pláne, hogy sokáig használhatjuk.

Anyukám itt volt 4 napig mikor kijöttem a kórházból, segített picit, de nincs igazán szükségem segítségre, mindent meg tudunk oldani a férjemmel.Picit idegesített is mikor itt volt.Kaját minden nap hozok pár utcára van egy jó kis menza, ahová 5 éve rendszeresen járok, tök háziasan főznek, nem állok neki itthon kotyvasztani nincs értelme ez sokkal kényelmesebb, M. is ott eszik minden nap.Ja és férjem 5 percre dolgzik, ha bármi van szólok neki, és most augusztusban végig szabadságon lesz. :D .
Pénteken megyünk le a Balcsira sógornőm ikreit most keresztelik, remélem jól elleszünk :lol: és ha minden klappol lenn is maradunk 08.20-ig.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!


Elveszett bárány jelentkezik. :oops:

Baba:

Csini óriás poci!

Keny:

Nagyon cuki Kornél baba.

Rani:

Nagyon szép család vagytok.

Rólunk egy pár szót:

Voltunk pár napot Sárváron, szuper a fürdő de nem ilyen pici babával.
Gréti 1 hete egyedül közlekedik a lakásba az utcán sak akkor ha a kis barátnőjét látja aki megy egyedül. Akkor az ő kezéti is el kell engednem és egyedül totyog. Mint Döbrögi uraság úgy járkál, kezei a pociján és vigyorog.
Ügyesen mondja: anya, apa, ejnye-ejnye, vá-vá, ciccc,.
Na eldugultam

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, ügyes Gréta baba, de édi lehet, ahogy járkál:))) Meg ahogy mondja, hogy vá-vá stb.)))))
Mit csináltatok Sárváron a picivel, hogy töltöttétek az időt? Mert meghívtak minket Balatonra és gondolkozom, hogy a kiscsajjal, hogy lehet ott ellenni? Felváltva úszunk és valaki vigyáz rá - gondolom.

Keny, ügyesen megoldottátok akkor:) Ilyen meleg kellemes időben simán mehettek keresztelőre stb, Kornélka nem fog megfázni:) A szopiztatás miatt majd el kell vonulnotok mindig, de megoldjátok. :wink:
Vendég
 


Keny:
"és nem ér megelőzni Babát, Péter maradjon még ott kb 2 hetet! "
:lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Niko, mi is voltunk Sárváron már és szép volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Édes lehet Döbrögi uraság. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist:

Én többnyire a pléden játszottam Grétivel, apa fürdött a barátokkal néha velünk . Mikor tesómék ott voltak akkor tudtunk apával 2-esbe fürdeni. Sok játékot vittem, így de az nem volt érdekes , a fű a napozóágy és a napkrém amit anya és apa lábán , hátán lehetett kenni na az sokkal jobb mint egy csúcs szuper játék
Majd dobok képeket.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Baba,most már tuti augusztusban szülsz :D :D :D

Nikó,irigy a járkálásért :lol:

Nani,gratulálok! :D
Vendég
 


NAni, a nemét még nem tudjuk?

Nyulasz, tutttii :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok,

Babi, haladtok a 40. héthez szépen csendben....mindjárt itt van FAnni.
(mi Kisemberünk neme még titkos, titkolja. ) :)

Keny, nagyon ügyesen megoldjátok a dolgokat! Gratula! Jó nyaralást!

Nikó, Sárvárt imádom,gyönyörű a fürdője. Bár mi mindig májusban voltunk, akkor még tart a suli és nincs tele a fürdő.

Mi most Hévízre készülünk, párom majd fürdik én meg nézem. Bár azóta sem barnáztam, nem kockáztatok. Majd olvasok és elvisszük a laptopot is. :) Szeretnék eljutni Szigligetre,Keszthelyre. Már várom.

puszi mindenkinek.
nani72
 
 


Keny!
Jó pihenést nektek!

Nikó!
El mered az utcán engedni a kezét? Bátor vagy, nem mondom. Nálam szigorúan vagy kézfogás, vagy póráz.

Baba!
Kitartást!!!

Nani!
Szerintem kislányod lesz. Ők szoktak szégyenlősködni. :D
vovanda
 
 


Görcsölök, derékfájással.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ÚÚÚ baba hajjjjrááááá!!!!

Nem tudok visszaolvasni de köszönöm a drukkokat barátnőm Luca babája ma megszületett!
17:13 kor 3850g és 55cm-rel!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, gratulálok neki. Szép nagy baba!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: