Új privát üzeneted érkezett!

Hát, Timi csak azt tudom mondani, hogy kitartás, ez így lesz, nagyon figyelned kell majd, de akkor sem tudsz 100%-osan ott lenni mindig, hogy el ne boruljon.
Az ismerősünknél ugyanez volt/van, hogy állandóan a kis buksiját üti meg, de ahogy elfordul, már menni akar a kisfiú. És közben teliszájjal mosolyog :-)
Zsoltinak is tetszik? Nagyon sírt szegényke?
Ne stresszeld magad, ez most ilyen időszak, feláll, lecsücsül. :-)
Azért várjuk a beszámolókat, hogy miket csinál a nagyfiú!

Kép
judit70
 
 


Ez igen, Zsoltibaba :D ! Ügyes !
Nálunk még nincs ilyen prdukció, de nem bánom :wink:
Korábban túlzásnak tartottam az otthon hordható baba bukósisakot, de lehet, hogy nem is rossz ötlet :roll: .

Babai, hamarosan te következel :P ...

Kép

Kép
ripley
 
 


Jó reggelt!
2 in 1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Szecs küldhetne képet.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Szerintem ha minden jól megy hétvégére már hazajöhetnek...hátha akkor kapunk majd. A telefonom nem is alkalmas fényképfogadásra :oops:

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim...Fanni jól van odabent? Szoktatok beszélgetni?

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Én már minden nap 3-kor kelek és 7 óra fele vissza tudok egy picit aludni. Ez már így marad úgy látom.

Ripley ne bánkódj, majd beindul Zalán baba is! Küldhetnél róla is képeket néha! :-)
Győzőnek hogy sikerült a szülinap az oviban?

Timi, szerintem tuti, hogy hétvégére itthon lesznek.

Babaim, ari ahogy bejelentkezel minden reggel, hogy 2 in 1. :-)
Jól vagy? Hogy bírod az utolsó napokat?
Mikor kell menned megint ctg-re?

Kép
judit70
 
 


Köszönöm a kérdéseket.

Jól vagyunk. Sokat beszélek hozzá.
Éjjel nem alszom jó a pisijáratok és rémálmok miatt, de nappal alszok időnként.

Holnap ctg. Most egy idegen doki volt hétfőn és azt mondta, hogy 2 naponta menjek, h-sze-pé, de a szülinőm csüt.ön lesz és megbeszéltük, hogy jó lesz az úgy is, a dokim is erre a hétre 2 ctg-t mondott....nem hármat.. Hétfőn meg (ha addig semmi) már lesz a dokim és mivel szerdán ügyel, így hétfőre áttette a magánrendelését, így hétfő este 7-re megyek hozzá.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...rémálmok? Miket álmodsz szegénykém?
Próbálj kellemes dolgokra gondolni lefekvés előtt.

Judit...és mit csinálsz hajnali 3 és reggel 7 között?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim., már csak 9 nap :D
Emlékszem, mennyi csalódáson vagy túl, és tessék, nem sokára szülni fogsz :D

Zsoltibaba nagyon ügyes, fog még nagyokat esni. Tegnap Vivikém borult nagyot, mert fut, mint a nyúl, én pedig utána :lol: De már ügyesen előre teszi a kezét, és nem a száját veri szét, ahogy eddig.
Egyre csak beszél: a porszívó=porció :lol:
Vannak hülye dolgai. Múltkor a hűtő ajtónyílásába tette be a kezét, még jó, hogy nem csaptam be a hűtő ajtaját...

Vivinek is volt kutacsvédője, de sosem hordtuk, neki fogvédő kellett volna, de olyat nem kapni :D

Tényleg Judit, mit csinálsz 3-7-ig??

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, csak nem harapott? :lol:

Ki tudja, mi lesz péntekig én előre kívánok Juditjainknak sok boldogságot! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judyt, Timi 3-7-ig pisilek, forgolódom, ülök az ágyszélén, közben kel a férjem, beszélgetünk, kávézunk, utána visszafekszem, forgolódom és egyszer csak vissza tudok aludni.

Egyébként 3-ig már 2 x vagyok pisilni, de akkor legalább vissza birok pihenni.

Judyt remélem írod ezeket a szösszeneteket Vivitől, olyan aranyosak ilyenkor.
Látod a 2 évesre másként kell figyelni, ő más butaságokat csinál, mint egy kisebb baba.

Babaim, nagyon aranyos vagy köszönöm szépen a névnapi kívánságot.
Hát, igen bármi lehet addig :-)
Folyamatosan szorítok!

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Szecs
GRATULÁLOK!!!!SOK BOLDOGSÁGÉT , SOK TEJCSIT!!!

Judit - ok előre is BOLDOG NÉVNAPOT!

....most csak beqqcs, de később jövök...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Szia Kia! Köszi, hazajöttetek már, vagy még pihentek, hogy csak beqqcs?

Kép
judit70
 
 


Jóreggelt?

Babaim??

Timi
Kép
vt72
 
 


Vagyok, csak carul. Megint fellángolt a szokásos hüv-húgyúti gond. áááááááááááááááááááááá..ÓRÁNKÉNT PISILEK...MÁR MINDENEM KIMARVA....DEREKAM, HASAM LESZAKAD...MAJD NYAFIZOK A KLINIKÁN...Hétfőn már jeleztem, hogy fáj a vizsgálatkor, azt mondták, kenegessem...nem mintha eddig nem azt csináltam volna..semmi nem használ.. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...már nem sok van hátra...kitartás!

Timi
Kép
vt72
 
 


csak úgy belemenni egy vajúdás-vizsgálatok-szülés, hogy hólyagos, vörös éa fáj...gondolhatod...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim... igaza van Timinek tényleg kitartás, már nem sok van hátra.
Amikor megjöttél a vizsgálatról írjál, hogy mizujs!

Szerintem Szecsék holnap már hazajöhetnek. Nem?

Mai menü lecsó, na neki is állok! Utána takarítgatok egy kicsit!
Tegnap rizskochot csináltam, és volt még egy kis leves.

Majd jövök, megnézlek titeket! Pusszz

Kép
judit70
 
 


Judit...szerintem is holnap hazajönnek, ha minden rendben. Én tegnap írtam neki érdeklődő sms-t, de lehet, hogy nem volt ideje még válaszolni. Azért a kórházban két másik babával-mamával együtt nem mindig könnyű. Ha egy baba is sír, könnyen felébreszti a többieket...bár Zsoltit ha elaludt nem zavarta a másik baba sírása.

Én még nem tudom, hogy mi lesz a mai menü :( Lecsót a férjem nem szereti, így kizárva.
Takarítással óvatosan!

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi........ igazad van a takarítással óvatosan, most érzem, hogy picit fájdogálni kezdett a hasam, pedig semmi extrát nem csináltam, csak felsöpörtem, felmostam. És óvatosan próbáltam, dehát már minden nehezebben megy.
Jövőhét csütörtöktől megkezdem én is a heti ctg-t G.I-nél. Most megyek először, de most nem csak ctg lesz, hanem labor, kenetvétel, uh, stb.
Most kezdem felfogni, hogy hogy elment az idő, januárban még csak arról írtam, hogy babát várok, most meg mindjárt szülök. Na azért nem teljesen mindjárt, de hamarosan. :-)
Úgy izgulok, már előre is!

Kép
judit70
 
 


Kép

Győző McDonaldos szülinapján

Kép

Kép
ripley
 
 


De ÉDES!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ripley, na végre, kép! :-)
Köszönjük, nagyon jó! Ari!

Kép
judit70
 
 


Ripley...nagyon aranyos :)
Mit evett a Mekiben? :lol:

Timi
Kép
vt72
 
 


ja, tényleg..hambizott?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim hányra mész orvoshoz?

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Babaim, sajnálom, hogy megint előjött, én is csak azt mondhatom, kitartás!!
Amúgy iszol málnalevél teát?
Judit, te fogsz majd inni?

Ripley, édesek a fiúk! Nem emlékszem, Győzőnek kívántam-e boldog szülinapot!

Nálunk mai menü, tepsis sonkás-tészta, és kókuszos süti! Imádom :lol: Holnap a játszóházban ebédel a kislány.

Timi, mikor Vivi született, akkor sírhattak a babák, egyik sem ébredt a másikra :D

KépKép
b_judyt
 
 


Timi, szerintem mintha 19 órát mondott volna Babaim az orvosra, hogy akkorra megy.

Judyt, málnalevél tea? Az mire jó?

Kép
judit70
 
 


Ezt most kaptam Szecstől :)
Minden kívánságunk így teljesüljön :)

Kép

Nagyon szép...és milyen békésen alszik :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára vt72 2010.07.29 19:57-kor.

Timi
Kép
vt72
 
 


Megjöttem. 2 ctg-t kellett csinálni, mire elfogadták, meg meg is néztek, mondták mit vegyek a patikában.Vettem egy Femibiont is, mert fogytán. 13030 Ft-ot gomboltak le rólam. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hétfőn megyek a dokimhoz 7-re! Ma a klinikán voltam bent a szülinőmnél ctg-n és egy idegen doki megkukkantottam, mi a bajom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rájöttem, hogy a telefonom tud képet fogadni :) :)
Babaim, Judit...Ti is küldhettek majd :D
Blanka is olyan szép :)

Babaim...a patikalátogatás sajnos nem egy olcsó mulatság, de a Femibiont a szülés után is érdemes szedni, így nem vész kárba.
Hétfőn már lesz a saját dokid is ugye?

Timi
Kép
vt72
 
 


De jó, hogy már van képünk Blankáról :) ! Tényleg szép.

Babai, a málnalevél tea szerintem is jó lenne.

McDonaldos szülinap: nem a hambi a lényeg, hanem, hogy a gyerekek felmehetnek a PIROS EMELETES BUSZ-ra :D !

Kép

Kép
ripley
 
 


Mi 2 in 1.
Éjjel nem aludtam. 11-kor Rennie, 1-kor keksz, majd újabb Rennie..mintha be sem vettem volna. Már ökölődtem a savtól...2-ig ki is olvastam a Patika magazint, majd nagy nehezen visszamnetem a hálóba és kihúztam 4:25-ig, míg apa kelt. Már reggeliztem is, de nem lett sokkal jobb..

A lábam viszont visszakaptam, olyan, mint régen volt. Sehol nem duzzadt.Judit, tiéd?

Igen, hétfőn a saját dokim magánrendelésére megyünk már (remélhetőleg )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...sajnálom a rossz éjszakát. Remélem nappal kicsit tudod pótolni az elmaradt alvást.

Ripley...Zalánnak boldog 3/4 éves születésnapot :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim., én is remélem, hogy nappal pótolod az éjszakai nemalvást.
De legalább a lábad lement.

Gyönyörű Blankababa, köszönjük a képet!

Judit, a málnalevél tea segíti a tágulást szülésnél, állítólag könnyebb a szülés.
A 36. héttől lehet inni, módjával. Én ittam :D

Zalánnak boldog hófordulót!!

Nálunk 3 napja egyáltalán nincs cici. Reggel kicsit sírdogál, úgy sajnálom ilyenkor :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Juditoknak nagyon-nagyon szép napot kívánok!!!!!

Timi
Kép
vt72
 
 


Köszönöm a hófordulós köszöntést a Zalánnak (hogy ti milyen figyelmesek vagytok :) !)

Judyt, együttérzek veled, hogy sajnálod Vivit, mikor a ciciért sirdogál :cry: . Ez olyan nehéz...De ügyesen megoldottad.

Babai, tök jó, hogy teljesen rendbejött a lábad :D !
A terhességgel jött neked ez a savasodás vagy korábban is?


BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK JUDYTNAK ÉS JUDITNAK!

Kép

Kép
ripley
 
 


Most jött.

A málnalevél teának van még értelme, hogy most kezdjem???? Egyáltalán mennyit kell és hogyan?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="ripley"]h írta:ripleyogy ti milyen figyelmesek vagytok :)


Én bevallom, a vonalzókat szoktam figyelni...ezért jó, hogy vannak :D

Babaim...én nem ittam olyan teát...így nem tudok nyilatkozni :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Kép 39+0 ma Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...jól lent van már a Te pocid is!
És nagyon szép :)

Timi
Kép
vt72
 
 


VT, szted lejjebb van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

Kép

Szerintem látványos a különbség. Egy héttel ezelőtti fotódat "loptam" el :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Jajj, hogy eddig nem voltam gépközelben, csak most láttam meg a képet, hogy milyen édes a kis Blanka, gyönyörű, köszönjük a képet! :-)

Timi, ripley köszönöm a köszöntéseket!

ripley Zalán babának sok boldogságot!

Babaim, örülök, hogy minden rendben volt tegnap, akkor hétfőig nyugi lesz. Próbálj napközben pihizni egy kicsit. Hasonló volt az éjszakám nekem is, csak én nem tudom, hogy mitől de csak forgolódtam és pisilni mászkáltam. 1/2 8-kor visszaaludtam, 1/2 10- kor keltem és elmentem postára, és sétáltam egy kicsit.
Helyes a pocid, szerintem is mintha lejjebb lenne.
Már tényleg visszaszámolsz! Kitartás!

Judyt málnalevél teát én is kipróbálom majd.
Vivi ügyes kislány és elmúlik majd a sirdogálás, nekem is megszakadna a szívem, de valahogy meg kell oldani ezt is.

Kép
judit70
 
 


Hogy került fel 2* a képem?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAbaim...el lehet menteni a képeket amit felteszünk ide. Én meg lementettem a múlt hetidet és a mostanit...és a pocak állás miatt tettem fel újra :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim, látom nem kapcsoltál, hogy a Timi nyomonköveti a pocakodat! :-)

A lábamat elfelejtettem írni, hogy duci még így is, de nem olyan vészes mint a 40 fokban. Reggelente a párom mondja is, hogy jé van bokád és lábszárad is. Na délután már nincs, de mégsem olyan dagadt.

Kép
judit70
 
 


De jópofa vagy Timi :lol: :lol: :lol:
Amúgy látszik a különbség, de még lejjebb kell mennie annak a pocinak. Azt mondják, ha befér a hasad és a melled közé a tenyered, akkor lement a baba a helyére :D

Köszönöm a köszöntéseket!

Szerintem Babaim már ne kezd el a teát, bármikor megindulhat a szülés. Tényleg, nyákdugód megvan még? (mondjuk nekem nem jött ki előbb)

KépKép
b_judyt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?