Új privát üzeneted érkezett!

Gabi
Remélem kicsit már jobban vagy!

Suzy
Szerintem a szervezeted tudja, h mire van szüksége. Ha gyümit kívánsz gyümivel, akkor tuti arra! :D (Egyébként én is így vagyok ezzel! Rengeteg dinnyét és sárgabarackot meg nektarint felfaltam már.) :D
Jól hangzik a krumplifőzelék sült kolbász összeállítás is!:D
Nálunk meg végre van apu saját kerti paradicsom és paprika. Ezt kihasználva most ettem az idei év első friss lecsóját. :) :D Annyira bekajáltam, h nehéz mozogni! :? :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Köszi csajok,még bírom,végülis réges régen is ennyire fájt a fejem állandóan.Csak akkor kapkodtam a gyógyszereket,ami nem is tett jót.Csak reménykedem,hogy nem tér vissza!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Megpróbálok aludni egy nagyot éjjel,hátha...........holnap újult erővel jövök és vissza olvasom a mai termést!!!
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

Erika,
ne aggódj, nyugodtan ehetsz gyümit, én a hasmenés miatt nem tehetem :(

Orsi,
jaj de csini vagy !!! :) Most nézem, alig előzöl be egy héttel. Egy hónap, és már hajjaj... :)
Kemény napod van, megérdemled a fagyit :)
Rám is rámjött a 10 perc, Stefánia-tortát csináltam :D :D

Noémi,
jó a kérdés, én még nem tartok a tisztításnál... Aug. közepén gondoltam elkezdeni... De akkor jegyzetelek :)

Vivi,
jól bevásároltál
:lol: :lol: :lol:
Magunknak vennénk ennyi mindent, apácskák biztos jól leszidnának :) Így ráfogjuk a gyerekre :D

Gabi,
algopyrin szedhető, én úgy tudom.
Igyál sokat, az is segíthet...
Jobbulást!

Hencsi,

gratulálok a babóhoz :) Többiek pedig már mindent leírtak, csak bízd rá magad valamelyik tagra (védőnő, nőgyógyász, stb.), ők majd irányítanak :)

Na megyek én is, jók legyetek!
n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 

 
 

Halihó :!:

Gabi
Remélem segített a nagy alvás és mára már nem fáj a fejed :!: :roll:

Vivi
A lecsót is imádom, a férjem annyira jól meg tudja csinálni nekem :D olyan jókat szoktam belőle zabbantani, hogy csak na :wink: a hazai termésnél nincs is jobb :!: :wink:
A férjecskéd ma érkezik :?: vagy holnap :?: kíváncsi vagyok mit szól a ruhácskákhoz :roll: :wink:

Noémi
Költözés :?: hogy áll a lakás :?:

Pusszantás, szép napot :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!!!

Elmúlt!!!! :lol: :lol: :lol: Pici nyomást még érzek,de az semmi.

Később jövök,mert mennek kell az OEP-ba.Leadom a tp papírokat.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Örülök neki :wink: jó ügyintézést :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Hencsi! Gratulalok a babahoz!

Vivi! A ruhacskak nagyon edik,plane a teli overall,vagy zsak,vagy nem tudom mi. Az nagyon megtetszett.... Nem bannam ha itt is lennenek turik.

Gabi! szuper,hogy jobban vagy..... Csak vissza ne terjen a fejfajas :roll:

Suzy! En is meg mindig gyumis vagyok,hust tenyleg alig eszem..... Jajjjj es olyasmiket kivanok,amiket itt nem lehet kapni,legalabbis nem lattam. Most nem kolozsvari szalonnara gondolok......
Teszek majd fel fotot,csak nekem eleg korulmenyes,mivel a gephez nincs adatkabel,a laptopnak meg nincs memoriakartya leolvasoja vagy mi a csuda. S akkor at kell menni a szomszedhoz,es ott elintezni..... :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
ok, várom majd a képet :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy! Anyum szerint a kov. 2 evben o is megkapja a kepeket.....en remelem meg az iden :P Meg persze mindenki :P :P :P
Holnap lesz a nagy koltozes....... ugyhogy lassan neki kell alljak csomagolni :roll: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
:lol: :lol: :lol:
Jó munkát neked :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a gratulációkat!:)Aranyosak vagytok!
Hát azon én is meglepődtem amikor mondta a doki hogy már 30 mm-es a baba,kb a 10ik héten járok,mert május végén-június elején volt vérzésem.Igaz nem sok.meg igaz kicsit korán jött,mert csak 8 hónapja vagyunk együtt apárommal,de nagyon örülünk neki!:)
És akkor elég ha majd a 12. heti ultrahang után keresem fel a háziorvost vagy avédőnőt?

puszi:)
hencsi25
 
 


Sziasztok Csajok!

Gabi!
Örülök a kobakfájás elmúlásának...pihizz még ma többet!!!

Noncsi!
Huhhu, költözés!!! Remélem van segitséged azért és nem egyedül kell mindent megcsinálnod!!!

Hencsi!
Én a helyedben már bejelentkeznék a védőnőhöz, sokat tus segiteni a továbbiakban!!!
És ha táppénzre akarsz menni akkor a házidoknál is érdemes egy igazolással a nőgyogyidtól, megjelenni!

Tudod, elviekben mindenhol ugyanaz a várandós protokll, mégis ...jó példák vagyunk Mi erre....mindenhol másképpen kezdenek neki....előbb vérvétel..aztán a töbi, van ahol forditva...ezeket jobb, ha tisztázod! És a kiskönyves pecsét miatt is....ugye 4 et mindenképpen szerezned kell bele a további járandóságaid miatt!
SZóval, sztem ha van időd menj el most a védőnőhöz és vidd a képet az uhrólés ha kiállitott egy papirt a terhességedről is akkor azt is.......

Ma este már megint Pesten leszek, hogy Nekem mennyire elegem van már ebből az ide-oda huzavonából, de tényleg...kiakasztó...bőröndből élek....7 hónapja... :cry:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Most csak gyorsan,Dr.Jaklovszky Eszter a barátnőmék gyerek orvosa,az SZTK-ban rendel,azt mondja nagyon aranyos és rendes.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Hencsi
Helye válogatja...ha táppénzre akarsz menni, akkor mindenképpen menj el a házi dokihoz :!: de ahogy Orsi is írja, keresd fel a védő nénidet és majd útba igazít, ha a dokid nem mondott semmit :!: :roll: :?:

Orsi
Sajnálom, hogy így kell megélned a várandós napokat, de vége lesz egyszer gondolj arra...kitartás drága :!: :roll: szépen halad a vonalzid előre...lassan egy hónap és itt a nagy nap :roll: :wink: várod már :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szerintem a nagyreszet magam fogom csinalni,mivel pasimunka....hmmm..... :roll: :roll: De szerencsere nincs sok cucc,ugyhogy csak ossze kell szedjem magam a nagy munkaundorommal :roll: :roll:
Orsi! Az utazanak is megvan az elonye,gyakran latod anyukadekat....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Gabi
Örülök, h jobban vagy! :)

Noémi
Hát, igen a babától az ember nem sajnálja. És olyan cuki dolgok vannak és ahogy elképzeli az ember benne a Picit....! :D :D
(Pedig fiúval még egyszerűbb! A kísértés szerintem kb. dupla olyan erős lehet, ha az ember kislányos anyuka lesz! :D Tegnap a turiba is 3szor annyi tündéri kislány ruhát láttam...!)

Nomi
Jó pakolást és költözködést! (Már amennyire lehet ez jó....)--> Vagy akkor inkább: sok kitartást!
Lesz segítségetek?
Várjuk majd a fotókat!

Orsi
És meddig tart nálatok ez az utazós kálvária?
Nagyon nem irigyellek!

Suzy
A Párom tegnap szerencsésen hazaért Vácra! (VÉGRE!) És holnap jön értem munka után, és a hétvégét még itt töltjük a szüleimnél.
De azt hiszem a babaruha megmutatással megvárom a szombatot mikorra aludt már egyet... :lol: :oops: :D :) De mindenképpen elmesélem, h tetszett-e neki. :D

Ha minden jól alakul, akkor Győrbe megnézzük a babakocsikat szombaton. Már alig várom!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Köszi a segítséget!
akkor mindenképp felkeresem a körzetis védőnőt!Táppénzre nem akarok menni,elég jól bírom a dolgokat.Amikor szarul voltam pont akkor voltam szabin.a fejem hasogat,de az a front miatt szerintem.
Nem magándokinál voltam hanem benn a kórházban és ott csak ultrahangot csináltak,és nem is mondtak semmit hogy mik a lépések,csak hogy kérjek két hét múlvára egy időpontot.

Puszi :)
hencsi25
 
 


Vivi
Örülök, hogy sikeresen magyar földön van :wink: :!: szép hétvégét nektek :!:
akkor most már nem is dolgozol :?:

Hencsi
a 12 hetes uh-ra kell időpont, fontos nagyon :!: és kaptál időpontot :?:
jól látom 25 éves vagy :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy

De még kb. két hétig biztos dolgozom. Csak most ismét szabin vagyok. :D :D :)

Ezzel kapcsolatba már kérdezni is akartam: mi a menete a táppénzre vételnek? Tudtok ebben segíteni?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Megyek gyorsan összeütök valami ebédszerűséget, aztán jövök vissza...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Háziorvoshoz kell elmenned és havonta a melóhelyre bevinni a táppénzes papír, azt hiszem hónap közepéig kell leadni :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy78
Igen kaptam 13-ára időpontot.Már alig várom:)
Én most novemberben leszek 28 éves.nektek mi lesz egyébként?terveztétek?
hencsi25
 
 


Hencsi
Akkor bocsi, csak a neved melletti 25 miatt gondoltam :!: :roll: :oops: :wink:
Drukkolok, hogy minden rendben legyen drága+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2005 óta tervezzük a babát, de akkor kiderült, hogy PCO-s vagyok és hormonnal kell kezeljenek...sok mindenen túl vagyunk, de soha nem adtam fel...azt mondták természetes úton nem is lehet kisbabám...és mégis sikerült spontán :!: :lol: kisfiú lesz ÁDÁM :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi!
Köszönöm szépen!
Utánanézek itt a neten ennek a gyerekorvosnak!
Aztán megkeresem, ha fent leszek.....de még a védőnőhöz is át kell jelentkeznem oda.....
Aztán jönnek környezettanulmányra....tényleg ezzel kapcsolatban nem mondott Neked semmit az ottani védőnőd???

Suzy!
Várom, de elkezdtem parázni...mert annyi minden hiányzik még.....és Apa keveset tud Velünk lenni.....szóval most nem olyan jó Nekem ott bent a lelkemnél.... :(

Noncsi!
Igy van, gyakran látom őket ez nagyon jó......
De meglátod majd a végén eljön az az idő majd nálad is amikor homlokegyenest a babára koncentrálsz és a szülésre....és az ezt körülölelő dolgokra!
És ezt jobban élném meg egyhelyben.....nem a városok és országok között rohangálva....
Most már fészekrakás van...lenne....

Vivi!
Azt hiszem nálam most jött el az a pont amikor azt mondom, ennyi elég volt és maradok a dokim közelében Pesten....igaz...egyedül....
Azaz még egyszer visszajövök, de az attól füg majd, hogy a doki 6.-án mit mond....mennyire sűrűsödik a program.....még lesz egy nagy vérvétel...a genetikainak a 4. egyben utolsó alkalma...NSTk....nem tudom.
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy78
25-én van a szülinapom,azért ott aza 25-ös :D
gratulálok akkor a kisfiadhoz,és hogy sikerült spontán módon.
nekem még pár évvel ezelőtt azt mondta a nődokim hogy kicsi méhem van és nagyon nehezen fogok teherbe esni,erre tessék amikor nem számítottunk rá :o nem is mostanra terveztük,de nem bánjuk hogy így alakult.
hencsi25
 
 


Orsi
El hiszem, hogy nem könnyű mindent magad elintézni :!: nálunk is a férjem most állandóan dolgozik, szeretne otthon maradni egész decemberben, most mindenkit helyettesít, hogy utána szabira tudjon jönni :!:
És ez mindig így lesz nálatok :?: a munkája miatt :?: egy kis lélekerősítőt küldök drága++++++++++++++++++++++++++++++
puszillak

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Hencsi
És melyik hónapban :?:
Írsz egy kicsit bővebben magadról :?: :wink:
Vannak véletlenek, de még milyen jó, hogy vannak :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Befejeztem a munkát mára, elindulok haza pihenni :!: :wink:
további szép délutánt :!:
majd jelentkezem...tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszikeeeee...fogadom a soksok pozitivat....! :) :oops: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Na itt vagyok! :lol:

Suzy!
Nekem a lábujjam szokott görcsölni,de az is kb hetente csak 1×.
Jó ez a babakocsi,főleg,ha ennyiért betudnátok szerezni.
Én is sok gyümit eszem :lol: szerintem jó az is,nem kell mindíg a hús,főleg,ha nem is kívánjuk.

Vivi!
Nagyon szép ruhákat vettél Barninak :lol:
Fúúú ne is monndd!A kislány ruhák is tényleg tündériek és sokkal töb van,mint fiú.
Örülök,hogy párod itthon van.
Hát a táppénz......jól írja Suzy, de nekem a házidoki 14 napokról tud adni tp papírt,kettesével hozom el,nekem eddig hónap elején kellett leadnom a főnöknek,de ugye mindannyian tudjuk,hogy nem sok értelme volt.A lényeg,hogy az OEP-nél legyen lejelentve,hogy te mostantól folyamatos táppénzen vagy,ehhez a munkáltatónak kell kitölteni egy papírt és a könyvelő elintézi.Nekem eddig sikerült eljutniuk.Na utána már,ha bízol a munkáltatódban akkor beviszed neki vagy te is elviheted a tb-be,nekem ez ma kb 20 perc volt úttal együtt.Én így most nyugodt vagyok,tudom,hogy kb 20 nap és csenget is a postás.
Szóval sok függ a munkáltatótól és a könyvelőjétől.

Nomi!
És miket kívánsz amit ott nem kapni?
Jó pakolászást,azért óvatosan ám!

Orsi!
Jössz csepelre?Meddig maradsz???
Nekem még nem mondott semmi környezet tanulmányos dolgot a védőnő. :roll:

Hencsi!
Ez az ultrahang egy nagyon fontos lépés,leméregetik hogy mindene jól fejlődik e?És ami a legfontosabb mérik a tarkó redőt,aminek a méretéből szűrhető a down kór.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Megyek igen!
Hát augusztus 8.ig tudi fent maradok, de akkor vissza kell jönnöm még sopronba utána 4 napra, intézni papirokat a melóhelyen...
De aztán már fent maradok végleg...és vásárolok és várok....
És akkor talán tudunk is talizni!!!!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Cukigabi
Hát remélem jó eredményt fog mutatni az ultrahang.majd 13-án pénteken megyek. :?
hencsi25
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem mióta megszületett a picur, de nem sok időm van mellette, vagyis ami van időm azt is alvásra fordítom, mert valamikor azt is kell:)
Próbáltam visszaolvasgatni, de nagyon sokat írtatok, azért majd valahogy felveszem a szálakat.

Ahogy ígértem a szülésem röviden:
9-én hajnali 3kor görcsölni kezdett a hasam, még nem gondoltam, hogy ez az, de 1 órán belül 10-12 perces görcsökre rendszereződött, ekkor már tudta, hogy ezek fájások. Apát 5kor ébresztettem, hogy lassan indulhatunk a kórházba, ekkor 5-8 perces fájások voltak. Mire a kórházba értünk 5 perces rendszeres lett. Szerencsémre pont a dokimmal futottunk össze, éjszakás volt és indult volna haza (gondolom mennyire örült nekem:)), megvizsgált és mondta, hogy ma baba lesz:) Felvettek az osztályra, találkoztam a szülésznővel (egy nagyon aranyos, kedves nő, nagyon sokat köszönhetek neki) és mentünk a szülőszobára. Szépen jöttek a fájások, mentem kádba vajúdni (mindenkinek ajánlom a meleg víz csodákra képes). A nagyon durva fájások kb másfél óráig tartottak, maga a kitolás 25 perc volt,a 3. tolásra kibújt Dórika.
Végül is reggel 7től délután1 ig tartott az egész. Amikor Dóri kibújt, az valami leírhatatlan érzés, megkönnyebbülés és boldogság egyszerre. Apa végig benn volt, ő vágta el a köldökzsinórt!
A kórházban mindenki nagyon kedves és aranyos, de kérdezni kell, mert különben simán magadra hagynak.

Remélem mindenkivel és picurokkal és minden rendben van.
Próbálok többet jönni, majd meglátjuk a kisasszony hogy engedi:) Dóri holnap lesz 3hetes, kicsit hasfájós, de azon kívül egyelőre nincs rá panasz:)

puszilok mindenkit és bocsi, hogy elhanyagoltalak titeket és a fórumot, igyekszem többet jelentkezni.

andicsiga
 
 


Suzy-Gabi
Köszönöm az infót!
Elméletileg aug.9.-én megyek a dokimhoz, utána útba ejtem a háziorvost is, és akkor egy kalap alatt lerendezem a kiíratást. A papírt meg viszem a munkahelyre... Bízva a legjobbakban... Bár, Gabi, a te esetedből kiindulva, lehet, h már a második hónaptól át kell vegyem az intézkedést...

Gabi
Köszi! :D A tigrises sötétbordó pulcsi a kedvencem a farmerkével. :D :) Már alig várom, h ráadhassam! :D :)
Akkor te is ezt tapasztalod, h a kiscsajoknak könnyebb ruhát találni? Na, nem baj! Legalább a kísértés is kisebb.
Ahogy így áll össze minden szépen, egyre valóságosabbnak tűnik ez a kis csoda!:)

Suzy
Jó pihit!
Ha most rossz is, de később a Párod fog tudni neked segíteni az első időkbe! :) Akkor nagyon jó lesz majd, h ebben az időben annyit dolgozik! Kitartást és sok türelmet!

Nálatok is jelezte már, h Ő szeretné fürdetni a Kicsit?

Orsi
Neked is Kitartást! Nehéz lehet egyedül "fészket rakni", de biztos javulni fog a helyzet, amikor már meg lesz Dalma!
Vagy akkor is ilyen gyakran ki fog járni a Párod külföldre?

Elkészült az ebéd (Brassói aprópecsenye, és borsóleves), mindenki jóllakott és még el is pakoltam. Egy picit lehet, h lepihenek én is.
Képzeljétek ez a gyomorégés nem akar megszünni. Ha még nem akarok gyógyszert bevenni, akkor nem tudjátok véletlenül, h milyen természetes savcsökkentő van?
És a másik: nektek szokott fájni a hátatok?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Andi
De jó, h jöttél! :D :D :D
Néztem a blogodon, egyszerűen tündéri a kiscsajod! :D :)
Mégegyszer gratulálok hozzá!

Akkor nem olyan szörnyű a szülés, mint ahogy páran lefestik ugye?
És tényleg minden fájdalom megszűnik, amint a kinn van a baba?

Te is bababarát kórházba szültél? Ezzel kapcsolatba: a szülés után nem okozott gondot ellátni a Picit?
(Ne haragudj a buta kérdésekért!):oops:

Pihenj sokat és ha lesz időd gyere még mesélni! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hát nem egyszerű...
És hogy ne legyen olyan könnyű egy picit sem...most irt Apa, hogy oltóberben 3 hónapra Ausztráliába kellene mennie, hétfőig kell választ adni.....hát nem ilyen jövőképet képzeltem el....lehet a szülésnél sem lesz velem, mert még bécsben lesz és ahogy látom az újszülött időszakot is kihagyja...nem nagyon birom én ezt!

Andi!
Örülök Nektek nagyon, élvezd ki minden percét.....Puszillak Benneteket!

Vivi!
A heyzet egyre fokozódik, mint látod....

Pffff, de kész vagyok.....de komolyan.... :cry: :cry: :cry:
Na Lányok vonultam bőgni egyet........utálom ha sirni látnak...bárki is...főleg, ha bánatból van....
Puszillak Benneteket!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


schorsi
Kitartás!Nem vagy könnyű helyzetben az biztos!Régóta dolgozik a párod külföldön?
hencsi25
 
 


Orsi!
Kitartást, valahogy biztos megoldódik a helyzeted! Most a picikéd a legfontosabb, vele kell törődnöd!! Sajnálom,hogy így alakulnak a dolgok!

Vivi!
Köszi a gratulációt! Én abszolút pozitívan éltem meg az egész szülést, az utolsó másfél óra volt nagyon kemény, az nagyon fájt nincs mit szépíteni rajta. Viszont igen minden fájdalom megszűnik, amikor kijön a picur, sőt valami olyan önt el, ami iszonyatos erőt ad. Ezt nem nagyon tudom leírni, még elmondani sem. Egyszerűen mintha valami földön túli erő szállna meg hirtelen és elfelejted az egész vajúdást, csak az öröm és boldogság van.
Bababarát kórházban szültem és igen teljesen magamra hagytak rögtön a szülés után, kb másfél órával már csak én meg a pici voltam. Először azt sem tudtam mit kellene csinálni vele. Aztán szóltam a csecsemősöknek, hogy segítsenek cicire tenni és megmutatni, hogyan kell tisztába tenni, köldököt tisztítani stb. Viszont ha nem kérdezek, akkor totál egyedül hagytak volna, ez a hátránya a bababarát kórháznak. Viszont így hogy én kérdeztem nem volt gond, mindenben segítettek!
Ja és nincs buta kérdés (ez nagyon fontos!!!), tőlem is nyugodtan kérdezzetek bármiről, amiben tudok segítek!

puszi nektek

andicsiga
 
 


Andi
Köszönöm! Picit megnyugtattál! :)
Annyira örülök, h pozitív élményekről számolsz be! :) :D
Szerintem bőven lesz hozzád még kérdésem/kérdésünk, ahogy közeledik az idő... :D

Orsi
Szegényem! :( :cry:
Nyugodj meg! Dalma érzi, ha szomorú vagy!
Ha még nem adott választ a Párod, akkor lehet, h nem is megy ki! Vagy lehet, h csak rövid időre!
Tudom, h kevésnek tűnik, de kapaszkodónak mi itt leszünk neked, ránk számíthatsz!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi! Sajnalom :( :( :( Probalj megnyugodni!!! Nem biztos,hogy Ausztralia mellett fog donteni...

Andi! Aranyos a pici Dorika! Minden siman ment, :lol: :wink: Ez nagyszeru.....

Gabi! mit is kivanok..... mindenfele tejtermeket,amit a kolozsvari Napolact gyart....kefir,"sana",aludttej :roll: :roll: :roll: Es tehenturo... A pakolas nem nagyon megy,tobbet pihizek :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Orsi!
Kép
Gondolom muszály párodnak ezt csinálni,nincs más választásotok.

Andi!
Ne hülyéskedj!Most a kislányod az első!Hozzánk akkor gyere,ha van időd.Én pont ezektől a hetektől félek kicsit,meg attól a pár kórházi naptól. :?

Vivi!
Vannak ám rendes munkáltatók is,ezt neked kell tudni mennyire figyel ilyenekre.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Ja lemaradt Vivinek!
Nálunk is apa szeretné fürdetni,de hát nem tudom.....mert,ha sok munka van akkor nem is ér haza 8-9-nél előbb. :roll:
Gyomorégésre a tejet mondják,de én még nem próbáltam.
Nekem nem a hátam szokott fájni,hanem a derekam,szerencsére ritkán.Szerintem egyénfüggő ki hogy bírja a súlytöbbletet.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szisztok!

Ma korán keltem voltam a dokimnál uh-n...minden rendben...de sajnos egy papír nem volt jó amit a munkahelyemről kaptam...az volt a gond h a papiron írta viszamenőleg a 12 hónapban nekem h 17 nap beteg szabadságom van ezen kivül 61 nap másik betegszabadság ami már ez Áprilistól van mikor meg tudták h várandós vagyok és a munkahelyemen kaptam papirokat ami 120 nappal volt ezzel kellett járnom a nőgyógyászhoz betegszabadságért,ma lejár és holnaptól kéne h adjon a dokim tóvább csak az a baj h nem tudta h mikor melyik hónapba volt nekem 17 nap beteg szabadságom...erre fel el küldött a munkahelyemre egy másik papirért amin áll h melyik hónapba volt beteg szabadságom amit nem ő adott(adeverincának)mondják nálunk,sajnos nem tudom máskép lefordítani :oops: :roll: ...remélem jó lesz és tovább meg adja a beteg szabadságot...szinte mióta eljöttem a dokitól és el rendeztem a munkahelyemen az (adeverincát)azon gondoskodom h jó-e lesz,remélem h jól értettem amit mondott h rendezzem el. :( .
Holnap meg látom,eddig minden rendben volt a papirokkal most megint valami közbe jött. :cry: .
Vettem 2 kis sapkát,2 pár zoknit meg vettem a cumis üveget,cumit
,holnap még veszek vastat sapkát a picinek,kis kesztyűt és még amit kell.

Gabi!Örülök h jobban vagy :!:

Vivi!Sok mindent vettél jó áron...sok szép kis baba ruhák nekem mind tetszik..kis cukik :lol:
Nekem a derekam szokott fájni de nem mindég.

Nomi!Azér vigyázz a csomagolással...phenj közben.Jó munkát!

Orsi!A kiskönyvel kapcsolatba miért kell legyen 4 pecsét :?:
Nekem csak 1 pecsét van és a dokim nem szokta kérni a kiskönyvet tőllem mikor megyek uh-ra :roll: ,nem tom miért,de holnap meg kérdezem.Sajnálom h így állnak a dolgok nálatok...és persze h aannyit kell utaznod...nyugi ne aggódj meg fog oldódni...ne szomorkodj mert az nem jó... :( .Kitartás :!:

Hencsi!Gratulálok a babához :!:

Andi!Már nagyon vártunk téged...de most az a fontos h a picivel tölsd minden időd és h te is pihenj...meg néztem a bloggod és nagyon édi Dóri :) .Szép napokat kívánok :!:

De most megyek be fejezem az írást mert már így is túl sokat írtam,elnézést kérek ezért.

Szép estét mindenkinek és jó pihenést :!:

Kép
erika12
 
 


Halihó :!:

Orsi
Nem is tudok semmi mást írni, mint hogy kitartást kívánok és sok erőt :!: beszéljétek meg, hogy most neked hamarosan nagyon nagy szükséged lesz a párodra, nem lehetne-e esetleg ezt máshogy megoldani :!: :?: :roll: sajnálom, nem szabad össze törnöd drága, mert a kis pocaklakód ezt gyorsan megérzi :!: hogy tudnék segíteni :?: :roll:

Andi
Nagyon örülök, hogy jöttél :lol: annyira jó volt olvasni Téged, hogy nincs rossz élményed a szülésről, sztem ez nekünk olyan sokat jelent :!: :roll: :wink: köszönjük, hogy leírtad és még egyszer nagy-nagy gratula a kis csajhoz :!: :wink: örülök, hogy jól vagytok, élvezd az anyaság minden boldog percét és ha lesz időd gyere hozzánk, pihenj is azért amikor csak a baba engedi :!: várunk minden jó kis ötletet, praktikát a szüléshez és a babázáshoz :!: :wink:

Gabi
Fejed jobban van :?: oep-nél minden ok :?:

Vivi
Én kitartó vagyok :!: :wink: nem beszéltünk még a fürdetés témáról, de hogy bele szeretném vonni mindenbe az már biztos, ezt ő is tudja főleg, ha itthon lesz :!: :wink:

Én ma nagyon elfáradtam, nem pihentem délután, anyuéknál voltam, Tesókámék is ott voltak és unokaöcsémmel homokoztam sokat :!: :wink:
Nálunk ma délután nagyon meleg volt, dagadt is a lábam, de most adtam neki egy kis hideget :!: :roll: :wink: az mindig szokott segíteni :!:

Erika
Hogy vagy :?:

Noncsi
Gyógyultok :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika
Épp most hiányoltalak, de látom mire befejeztem a nagy irományomat Te is jöttél :!: :lol:
nekem egy kicsit zűrös ez a papír dolog, de Te érted biztosan, hogy mit kell tenned, mit hova kell vinned :!: :roll: :oops:

Itt nálunk az a bizonyos 4 pecsét azért kell, hogy megkapjuk a TGYÁS (terhességi gyermekágyi segélyt) :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Erika!
Én se nagyon értem ezt a papír dolgot,remélem eltudod intézni.
Suzy már leírta miért kell a 4 pecsét.Nálatok nem biztos,hogy így van,ennek nézz utána.

Suzy!
Hát sajnálom a lábdagadást :evil: Nekem szerencsére csak abban a nagy hőségbe volt.
Fejem tegnap napközben már egyáltalán nem fájt :lol:
OEP-nél minden oké amióta én intézkedem,most várom a postást,hogy csengessen (kb 20 nap). :lol:

Orsi!
Remélem ma már nem szomorkodsz!!!!Számcsere priviben?

Anna????????????????????????????????????

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Anna
Nagyon drukkolok a mai genetikai uh-hoz++++++++++++++++++++gyere légyszi egy kis infóval mi volt, izgulunk ám érted/értetek :!: :roll:

Gabi
Ha nem pihenek délután legalább 2 órát megnézhetem a bokámat, vagy is nincs is, mert akkorára dagad :shock:
Megérkezett a meleg újra, de jó, hogy nem lesz hőség, sztem ettől fájt a fejed :!: :roll: örülök, hogy elmúlt :!: :wink:

Orsi
Remélem már egy kicsit jobb :roll: tudtatok a pároddal beszélni :?: hogy döntött :?:

Vivi
Szép napot és hétvégét apácskával :!: :wink:

Hencsi
Fejfájás :?: elmúlt :?:
jövőhét péntek pont 13 :shock: nekem szerencsés szokott lenni, kívánom, hogy neked is az legyen :!: :wink:

Babókák mocorognak :?:

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Erika!
Köszönöm a gratulációt! :wink:
hencsi25
 
 


Hencsi
Mit dolgozol :?: rosszullétek nincsenek nálad :?:

Noémi
Hogy haladtál a pakolással :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
A reggeli rosszuléteken szerencsére túl vagyok :wink: Pont akkor jöttek amikor szabin voltam :D A szagokkal vannak gondjaim még,vannak egyszerűen olyan ételek amiknek megérzem az illatát és inkább kimegyek a konyhából mert egyszerűen nem bírom elviselni!
Ülő munkát végzek,adminisztrátor vagyok.Iktatgatok.te?
hencsi25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?