Új privát üzeneted érkezett!

Baba, azért ez a fél6 barátságosabb! Msot nézem, 38+5? Nagggyon közeleg!

Kopirnyó fotókat igyekszem tenni, de amióta nyaraltunk, nem bírom magam utolérni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


sziasztok!

Baba, Lilivel a mi tippünk már "lecsúszott". Lehet újra tippelni??? :lol: :lol: :lol:

Sannah, grat a betöltött félidőhöz! :wink:
Háát,még kb. max. 2 hónapot szándékozom dolgozni.....,aztán majd meglátom mi is lesz ebből?!
Sokszor érzem azt, hogy jó lenne itthon maradni, csak az a baj, hogy ha meg itthon vagyok, "hajt a vérem" és mennék dolgozni. Tiszta idegbaj. :D

Bizony lányok,bárányhimlő tombol. Sok kisbabás vendég meséli. :?
AngelDióka hogy van??????

Skrisz, hogy vagytok?

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Nani, köszi, jól vagyunk. Végre ma ismét jó idő van. :D Eszti kicsit nyűgös napok óta, jól be van dagadva az egyik kisörlő foga. Nődögél. Apa is beugrik ma villámlátogatásra. Jövő héttől meg már szabin van ő is, együtt lesz a kis család. 8)

Szia Babim! Pihengessél, lécci ma ne csinálj rántott bármit. Ne panírozgass, ne hajolgass! Most már csak tényleg lájtosan. Kezdjél el rápihenni a szülésre és a babázásra. Nemsoká 3 óránként dolgod lesz. :lol:

skrisz72
 
 

 
 

Nani, lehet:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, főznöm és vasalnom KELL. Holnap du.ctg a klinikán, aztán hétfőn már lesz a dokim.
(((ESZTIKÉM))), ez a szülinapi ajándéka a fogfájás??? A héten én is voltam fogdokinál megint..
Mit kap Esztike? Én Fannikát és állítólag tortát. Végre azt kapok, amit kértem!!!!!!!!!!!!!!!!!(Na nem a tortára célzok). :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, Apával hiányoljuk az Esztikés Balcsis új képeket!! Tessék hódolni a fotószenvedélynek, hogy élvezkedjünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Összes kölköm beteg+itt van Laura is. Balu két napig szó szerint nem evett semmit, inni akkor volt hajlandó, ha balhéztam vele (fájt a torka). Minik lázasak, meg valszeg nekik is a torkuk, minden nyelés után megy a nyaff. :?
vovanda
 
 


Baba, tök jó, hogy hétfőn már lesz dokid, szépen megvárja őt Fannika szerintem.

Vanda, szegénykém:( És mit csinálnak a gyerekek most? Úgy értem, hogy azért játszanak és élénkek, csak nem esznek?
Vendég
 


Vovanda, jobbulást a kicsiknek (mindháromnak) !

Sannah gratu, túl a félidőn! :D

Nani, azért csak nyugiban, még ha hajt a véred akkor is! Örülök, h minden OK! :lol:

Baba, az idei ajándékod a legszuperebb! :wink:

Skrisz, sajnálom, h Eszti nyűgös, jövő héttől majd Apáján fog csüngeni.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Twist!
Réka bambul, Balu már alakul, Dani pedig amúgy jó férfiasan szenved és nyűglődik.
vovanda
 
 


((((((((((((((((((((((Vandáék)))))))))))))))))))))))

Lois?

Angel meg nyaral, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, Nani: köszi szépen!

Nani: akartam még írni, hogy az istenhegyin két nap alatt megcsinálják az AFP-t. Én nem dolgozom veszélyeztettet terhességgel felvettek táppénzre, így lógatom a lábam. Szerintem Te sem unatkoznál.....

Twist: ma este tuti írok!!!!!

Vanda: jobbulást nektek, gondolom milyen állapot lehet nálatok, kötélből lehetnek az idegeid!!!!!

Krisz: minden ismerősömnek most nyügik a babái, szerintük front van, lehet nálatok is az zavarja Eszti lányt.
Vendég
 


Mostanában csak Baba rak fel pocakos képeket...

Íme: 36+0

Kép

Sannah, Nani :?: :?: :?:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok Csajok!

Skrisz!
Megy majd a kép, de csak holnap:)

Baba!
Húúúú de ügyik vagytok :wink: gondolom már nagyon várod Fannikádat :lol:

Twist!
Volt már minden :wink: , pisi 10-ből 6x kibontás után sugárban, nem győzöm a kukit takargatni.Kakit 1x már megkaptam, telef@sta a markom :lol: A bukás se semmi, volt olyan, hogy a hátamon folyt végig a cucc és a bugyimban landolt.Szóval van minden!Amúgy az Espumisan csodákat tesz, alig sír a babukám.Tejci kicsit megtorpant, de Kornél étvágya egyre nagyobb már 80grammokat szopizik, így fejni szinte nem is kell, mert mindent leszív.Tegnaptól már babakocsizunk, nagyon szereti, hatalmasakat alszik.Az éjszakák baromi fárasztóak, nem is gondoltam volna, hogy ilyen kemény 3 óránként felkelni :shock:
A köldökcsonk hamarosan leesik, olyan száraz mint a papír.

Bols!
Pocakod hatalmas, biztos jó nagy lesz Petikéd, 3000gramm fölött jóval :wink:

Nani, Sannah!
Vigyázzatok magatokra!!!

Mindenkit puszilok

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, de jó, h írtál! Kornél ügyes fiú, h ilyen jól eszik!
Bugyiban landolós bukás-> jót nevettem rajta (bocs) :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sannah!
Nincsenek kötélből, pont ez a baj... :D

Keny!
Nekem Dani rögtön az első pelenkázásnál lepisilte a kezem. :lol: :lol: Balu meg mindig lesz@rt, ahányszor felemeltem a lábát, hogy alátegyem a pelenkát.

Bols!
Azta, mekkora pocak!

baba!
Nem tippelek, csak lesem minden reggel, hogy vagy -e még.

Front: enyémek is hülyék tőle mindig, ahogy nőnek, enyhül a frontérzékenység, bár az óvónők tudnak mesélni egy-egy keményebb frontnál, hogy mit művelnek a gyerekek.
vovanda
 
 


Bols, na végre!!Szép pocakod van!Simike Péter babának.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kenym, nagyon várjuk. Apával mi is jót röhögtünk (tudod, most még röhögünk...) :lol: Ügyes Kornélka, hogy ennyit eszik. Szép nagyfiú lesz! KÉPET!!!!!!!Sokat!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, reggel azért jelentkezem mindig, mert tudom, hogy figyeltek... :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, :mrgreen: bocsi...... :D

Esztikémnek kibújt még egy fogacskája ma reggel. Okos anya jobb oldalon a rágófogat kenegette neki, hogy ne fájjon nagyon, erre ma reggelre a másik oldalon jött ki a bal ketteske. 8) Úgyhogy most már nyolc fogacskánál tartunk.

skrisz72
 
 


Baba:

Kép

skrisz72
 
 


Vagyok ám, csak itten nagggyon nyár van és sáskajárás :roll: De azért olvasok, meg igyekszem írni is ha lesz némi szusszanás :oops:

BolsPocak, és az Eszternevűszőkekirálylány csudaszép!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vagyok, csak carul. Megint fellángolt a szokásos hüv-húgyúti gond. áááááááááááááááááááááá..ÓRÁNKÉNT PISILEK...MÁR MINDENEM KIMARVA....DEREKAM, HASAM LESZAKAD...MAJD NYAFIZOK A KLINIKÁN...Hétfőn már jeleztem, hogy fáj a vizsgálatkor, azt mondták, kenegessem...nem mintha eddig nem azt csináltam volna..semmi nem használ.. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Így alig alszom. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Édes Esztike!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Nagyon tüneményes!

Baba!
Basszus, ez azért nem olyan jó, hogy te így végig kínlódod a terhességet.

Nekünk jó szar éjszakánk volt, aludtam 10től éjfélig, aztán fél 1től 3is, meg utána részletekben talán egy órát, dani óránként nyöszörgött. Sajnálom őket nagyon, ennének, de ne mtudnak, ez a kisebb baj, a nagyobb az, hogy a gyógyszerűket sem hajlandóak bevenni. illetve Dani tegnap este még lenyelte, Réka a felét kiköpte... :?
vovanda
 
 


Sannah: okés:)) Hosszú levelekre nekem sincs időm mostanában :oops: Elhiszem, hogy te sem unatkozol :wink: Van még, amit venni kell a kisfiadnak? Jól álltok a beszerzésekkel?

Bols, mekkora szépséges pocid van!:) Nagyon gyönyörű!

Vanda, nagyon rossz lehet, hogy nem tudnak nyelni a torokfájástól:( Elmúlhatna már. Utána aztán kösd fel a gatyuszt, sokat fognak enni, csak győzzed :wink:

Babus, szegény! Szülés után minden pisi gond megszűnik. Már csak max. egy hét a szülésig. Utána megkönnyebbülsz, meglátod.

Skrisz, nagyon cukiiiiiiii!:)) Gyönyörűen kiszőkült a kiscsajod. Eddig vöröses szőkének láttam, de most aztán csodaszép szőke bige lett:) Nagyon dögös!:) Éljen a híres nyolcfogú!!!:)

Keny, akkor meg lettél "szentelve" már párszor:) Örülök, hogy az Espumisan bejött nektek is:) Dorci is sokáig használta. Most felváltva ezt veszem, vagy az Infacolt.

Dorcikám nagyon belejött az evésbe, tegnap este két (!) doboz bébiételt befalt vacsorára. Már féltünk, hogy ki fog pukkadni, de ő csak mosolygott és békésen elaludt:) A két doboz bébiételt úgy értsétek, hogy én főztem neki burgonyát almával és az volt egy bébiételnyi adag. Aztán még sírt és tátogatta a száját, hogy kér. Mivel elfogyott a saját kaja, ezért gyorsan feltéptem egy bébiétel dobozát és azt is benyomta. Most különben beindult a növekedésben, a 74-es ruhák feszülnek rajta, a rugikban nem tudja kinyújtani a lábait, sokszor 80-ast adok már rá. Szóval, növekszik a kiscsajom.)
Vendég
 


Így, hogy ég, fáj, kivörösödve, irritálva a bőr, így belemenni vajúdás-vizsgálatok-szülés..a kínok-kínja lesz. :cry: Hétfőn mikor megnézték a msz.at, szóltam, hogy nagyon fáj, kimaródott, stb..mondták, kenegessem...mondtam, hogy én kenem, csak semmi nem használ..azóta rosszabb...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt,sziasztok!

Baba, sajnálom a felmaródást. Sz.ar lehet nagyon. :?
( már nem tippelek újra, nem lenne fair) :lol:

Skrisz, miniszőkeciklon irtó cuki! Én is hiányoltam már a fotókat. Gartula az új fogacskához.

Vanda,húúú, jól kifogtátok a betegséget. Csak neked ne legyen semmi bajod.

Bols, szép nagy vagy! :)

Keny, akkor napjában hányszor fürdesz??? ( Kornélkaki/buki miatt) :lol:

(ma vagyok pont 16 hetes! :shock: )
nani72
 
 


Twist!
Kis zabagép. Ma már a tegnapinál jobb a helyzet, eszegetnek és nem annyira nyűgösek. Talán túl vagyunk a nehezén.

Nani!
Én mindent túlélek. Január végén a bárányhimlőzés után volt egy nap, amikor szó szerint nem bírtam felkelni (vírus+kimerültség), de ez extrém eset volt, alapból ha muszáj, akkor bírom a gyűrődést betegen is...
vovanda
 
 


Krisz!
Eszti, jajjjdenagyonédes!!!!Fogacska :lol:

Vanda!
Műsor nálunk is volt, este 8-éjfélig alvás, aztán 24-02-ig nézelődés azt hittem leesik a fejem az álmosságtól.Csajok nyugtassatok meg, belejöhet az ember a kialvatlanságba?????
De aztán megszánt az én kisfiam mert 6-ig aludt :lol:szóval ma éjjel 2x aludt át 4 órát.
Tejci van szerencsére a bal cici sokkal többet termel, reggeli szopi után még 80grammot fejtem :shock:

Baba!
Kitartáááááááás, mingyá itt lesz Fannika!A vajúdásnál eszedbe se fog jutni, hogy ég a nuni, elnyomják a fájások :shock:

Nani!
16 hét :P :P :P :P ez igen!!!!!Anyud jól van?

Twist!
Dorci jóóóól beindult :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, nálad lesz epidurál?

Twist, Dorcika majd jó kis Ducika lesz. :lol: :lol: :lol: Követi Esztit. :lol: :lol:

Vanda, elfelejtettem írni, hogy gyógypuszikat küldök a kölköknek.

Nani, boldog 16. hetet! :D

skrisz72
 
 


Krisz!
Eszti, jajjjdenagyonédes!!!!Fogacska :lol:

Vanda!
Műsor nálunk is volt, este 8-éjfélig alvás, aztán 24-02-ig nézelődés azt hittem leesik a fejem az álmosságtól.Csajok nyugtassatok meg, belejöhet az ember a kialvatlanságba?????
De aztán megszánt az én kisfiam mert 6-ig aludt :lol:szóval ma éjjel 2x aludt át 4 órát.
Tejci van szerencsére a bal cici sokkal többet termel, reggeli szopi után még 80grammot fejtem :shock:

Baba!
Kitartáááááááás, mingyá itt lesz Fannika!A vajúdásnál eszedbe se fog jutni, hogy ég a nuni, elnyomják a fájások :shock:

Nani!
16 hét :P :P :P :P ez igen!!!!!Anyud jól van?

Twist!
Dorci jóóóól beindult :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Skrisz: dokimmal még egyáltalán nem is beszéltünk magáról a szülésről.. a szülésznővel megegyeztünk, hogy én szeretném, ő meg egyetért...Egyébk.küldtem neked mailt tegnap.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Kétszer 4 óra nem is rossz. És meg lehet szokni. Nekem Balu ennél sokkal kevesebbet aludt/többet ébredt. Belejön majd kornél is az éjszakai alvásba, csak éppen most még nem nagyon tudja a különbséget éjszaka és nappal között. ha teheted (nincs kaki), éjjel ne pelenkázz, minél kevesebb inger érje. Tényleg csak etess, és annyi. Ha meg nem ordít, csak nézelődik, akkor hagyd ott, feküdj vissza és aludj. Majd visszaalszik ő is, lehet, még hamrabb, mnt ha látja, hogy ott őrködsz. 8)
Tej: sosem fog hajszálra egyformán termelni a két cici.
vovanda
 
 


Keny, valami tejszaporító módszered van (tea, sör, kapszula, stb..) vagy magától ilyen ügyes a cicicd?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kicsikém kilyukasztja a hasam:)hiába mondom, hogy lefele van a kijárat:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda!
Ja a pelenkázást én is el szoktam sumákolni éjszaka ha lehet, de Kornél majdnem mindig kakis, így nem tudom gyakran.Szerettem volna én ott hagyni a kiságyba nézelődjön csak, de az nem tetszik neki sírni kezd, engem néz folyton hatalmas tágra nyílt szemekkel, de gondolom ez normális, hogy vannak éber időszakaik a babáknak.Ismerkedünk :wink:

Baba!
Eszek-iszok mindent a tejcire, 3 liter folyadék minimum!Hipp Natal szoptatós tea, homeós bogyó, és söööööör, amit amúgy is naggggyon szeretek :P

Nyugi kijön az a pici lány és ott ahol kell!Addig is ALUDJ!!!!én se hittem el de tényleg baromi fárasztó lesz ha megszületik a picikéd.

KépKép

Kép
keny
 
 


Kép

így alszom ha tele a böndőm :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Dönöjűűűűűűűűűűűűűűűű :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Nagyon szép fiúcska :D
Én ha túl voltunk egy éjjeli alvás etapon, akkor mindig magam mellé vettem, és fekve szopi volt, majd együtt alvás :oops: Mert én bealudtam közben...ált. arra ébredtem, hogy
1., Már ő is alszik mellettem
2., Vagy átment a dolog mcdrive-ba és önkiszolgálva újra szopi van.
Így kipihent voltam mindig.

Vanda!

Jobbulást a törpöknek, sajnálom a car éjszakát :?

Baba!

Gyorsan gyógyulj meg, nem hangzik jól ez a pisi-izé :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
Anyám, Dorka nem semmi, hatalmas kicsi lány :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi!
Szóval ajándékok :arrow: Igazából mindennek örült, és most az újakkal játszik, FP csigás formabedobó, meg FP kalapácsos teknős, tricikli izgatja, motor nem nagyon, kaptuk egy szélesebb motort is, inkább bébitaxira hajaz, de csak tologatja, nem ül fel rá. Új kádfalra szerelhető fürdős játékokat imádja, dömpert tologatja, de nagyot lehet vele borulni, ezért Anyának nem jött be. Új medence tetszik neki. Labdák a fő-liebling, azokat is kapott, minden ami kerek az bejövős.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, olyan szééééép kisfiad van, olvadozom!:) Az igen, hogy szopi után még 80 g-ot fejtél! Van itt tejcsi kérem szépen!!:)) Hurrá!

Skrisz, apa is nagyon ijedten nézte tegnap, hogy mennyit eszik Dorka. Mondta is nagy bánatosan, hogy hát majd nagyon sokat kell sportolnia, hogy karcsú nagylány legyen:)))) Á, csak viccelek!:) Örülök, hogy végre eszik és hogy nőtt is. Eddig majdnem három hónapig szinte semmit nem nőtt és nem hízott, és aggódtam. A doki és védőnő nyugtatott, hogy összességében jó a fejlődése, ne rinyáljak már annyira. De most már megnyugodtam:)

Lois, tök jó lehet a formabedobó! Az nekem is tecc nagyon!:)
Hétvégére jó időt ígérnek, így lehet majd medencézni!
(Mi is azt várjuk, Dorka kapott kis kalózhajót, amibe vizet lehet tenni, azóta rossz idő van...)

Babuci, nagyon sajnálom a felmaródást, bazira fájhat:(((
Vendég
 


Sziasztok!

Baba,jajj,biztos nagyon car lehet...de valaki írta,és lehet igaza van,hogy szüléskor nem is fogod azt érezni :roll: Igen,kár,hogy akkor nem tudtunk talizni,jó lett volna.

Bols,nagyon csini poci :D

Skrisz,micsoda szöszi lett Eszter :D Nagyon cuki :lol: Látom hurkákkal jól álltok :lol:

Keny,édes a kispasid :D És nagyon pasis :lol:

Twist,80-as :shock: nem semmi étvágy :lol:

Lois,köszi...bébitaxit kapunk,én meg ugrálóvárra gondoltam a medence helyére,így nyár vége felé majd talán jobb ötlet.Alatta már úgysincs fű,legalább eltakarja :lol: FP csigás formabedobónk van,meg FP vödrös is,de még annyira nem éreztek rá a formákra,inkább a vödörbe pakolásznak ki-be...kismotort én is késöbbre saccoltam,úgy 1.5 év körül :roll: Még hipp-hopp zebrán gondolkodom,FP az is,de lehet inkább karácsony lesz belőle. :roll: Meg esetleg valami asztalka nekik,székkel :roll:
Vendég
 


Keny!
Nagyon jóképű fiatalember. :d

Lois!
CiCiDrive :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Megjöttem. 2 ctg-t kellett csinálni, mire elfogadták, meg meg is néztek, mondták mit vegyek a patikában.Vettem egy Femibiont is, mert fogytán. 13030 Ft-ot gomboltak le rólam. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, jó sok lóvé:( Na és milyen lett a CTG? Aludt Fanni, vagy rugdosott? Van méhtevékenység?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a pocak dicséreteket!

Baba, Fannika aludt az elsőnél?

Keny, nagyon cuki Kornél!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok Lányok!!

Bols nagyon csini poci gartulálok!! :wink:

Keny drűga de jó, hogy ilyen jó evő Kornélka, és csuda szép!!! :D

Vanda betegsg miatt ((((((((((((((((()))))))))))))) nagyon sajnálom az aprókat! :(
Gyógyuló drukk!!!

Twist nem semmi Dorka jó evőkéje van!! :lol:
80-as rugi nem semmi mi most kezdünk, malyd a 74-et!

Nyusz Esztikének gratula a 8. fogacskához!!!!

Nálunk semmi extra Milán drágám nagyon rág tuti a foga.
Kenegetem kenegetem és rendeltem borostyán babaláncot is hátha! :roll: :oops:
Ja és túl vagyunk a hajvágáson (a nagyi levágta)

KÉRNÉK MINDENKIT DRUKKOLJATOK, HOGY A BARÁTNŐM ÉDES "PICI" KB:4KG-OS LUCA BABÁJA VÉGRE KI AKARJON BÚJNI!!!!
TEGNAP VOLTAK KIÍRVA ÉS MÉG SEMMI!
NAGYON NEHEZEN VISELI MÁR A BARÁTNŐM NAGYON VIZES!
(BÁR MA ESTE IS MOST GYÜMITORTÁT SÜTÖTTÜNK :roll: :lol: )

Dobok egy két képet remélen nem baj! :roll:

Kép a répa nem jött be

Kép kukkk

Kép ekkora volt a hajam

Kép rövid séró

Kép mi lenni

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: