Új privát üzeneted érkezett!

Till, de jó, hogy benéztél! Hogy vagytok?

Nanikám,. kérlek, nagyon vigyázz magadra! Tényleg pihenned kellene!!!A legfontosabb pedig, tudod: NYUGIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!Puszillak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, ne aggódj, bizti nálad is csak az történt, mint Sannah-nál és nem lesz semmi baj a babával. Drukkolok+++

Sannah, gratula a félidősséghez!!!! :)) Szupi vagy! Hát hallottam már olyat, hogy eleinte fogynak a kismamik, főleg a rosszullétek miatt és hogy nem kívánják annyira az ételeket. Én 18-20 hetes koromig imádkoztam a nagy fehér porcelánistenhez. Aztán viszont beindult a hízás.

Baba jól mondod, hol van Keny? Lehet, hogy már hazamehettek és nagyon elfoglaltak? Sajnos én sem tudok róla semmit, pedig sokat járnak az eszemben.
Vendég
 


Sannah, hát tudod, én 10 kg-t fogytam a terhesség alatt és a gyereknek semmi baja sem lett.Mivel én nem 40 kg vagyok, voltam terhesen, nem is szabadott egy dekát sem híznom, T dr megtiltotta, mert akinek nagy súlya van terhesen, annak tilos híznia, mert megárt.Mivel te sem vagy 40 kg, nem baj, ha lemegy néhány kg.Ne aggódj, hülyeség, amit a védőnő mond, az az 5 kg a normál súlyú terheseknél igaz inkább, a baba mindent elvesz tőled, ami neki kell, neked nem marad, de ne bándd, legalább nem kell később fogyózni :lol:
És bocs, nem írtam, strandon voltam, és 8kor összeestem a fáradtságtól, ma meg megyek a gyerekér, vidéken nyaralt.
Vendég
 

 
 

sziasztok,
köszi a válaszokat csajok.

Szerencsére azóta sincs semmi , helyrejöttem. (el ne kiabáljuk!)
Ma sajna dolgoznom kellett, volt egy menyasszonyi kontykészítés, nem hagyhattam cserben a menyasszonyt, de 2 óra alatt megvoltunk.
Pocakom mindenféle furcsa apró érzéseket ad, nyom, kapar, "bizgerál" hol itt, hol ott. Biztos nyúlok.
Eddig semmi se vót, most meg minden van. :)

Jó hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


Hunci: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: köszönöm szépen, akkor megnyugodtam, amíg a baba rendesen gyarapodik, addig nincs baj azt mondta a dokibácsi.
Naná, hogy nem árt, ha fogyok sőőőőt!!!! Igen az jó lesz, ha nem kell fogyózni, mert háááát ugye azt nem szeretem.

Bols: enyém védőnő sajna nem ilyen :wink:

Twist: :lol: :lol: :lol: :lol: eszem én mindent, ma utóvacsinak lecsúszott két orosz krémtorta szelet, hiába mondtam nekik, hogy nem akarlak megenni benneteket, ők kérleltek és hát olyan szépen kértek, hogy nem szívem nemet mondani.
Igen, félidő, el sem hiszem, olyan gyorsan megy az idő!!!!!

Annyira örülök a lehűlésnek, nincs forróság, csak ez a csúnya szél ne fújna.
Vendég
 


Mindnekinek jó reggelt!
Üdv: 2 in 1 :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm még1x a sok gratulációt.Vissza olvasni nincs időm, de látom Baba még egyben vagy!Igen itthon vagyunk tegnap engedtek ki Kornél nagyon besárgult két napig szolizott:)Nagyon jó volt végleg haza jönni, lezárni a kórházi életem!Csodálatos érzés Anyának lenni :P , és egyben hihetetlen, mikor magamhoz ölelem az én kis kincsemet, hogy ez velem is megtörtént.
A szülés mint már írtam nem úgy alakult, ahogy szerettük volna, de mit sem számít ez már.Maga a vajúdás nem is olyan vészes, bár az oxytocin bekötése, és a burokrepesztés után rögtön 2 perces fájásokkal indultunk reggel 8-kor, 11-re eltűnt a méhszáj azt mondta a szülésznőm, tankönyvi gyors szülésem lesz, de aztán nem jöttek a tolófjások, pedig doki nyomta is akarta hasamból ki a gyereket, de beakadt a medencebemenetbe, a fejbúbja meg már átcsúszott, azért lett kicsit csúcsfej :wink: .Szerencsére gyorsan a műtőben voltam, akkor már olyan erősek voltak a fájások, hogy azt hittem nem bírom tovább, nem voltak szünetek 130-as értéket mutatott a ctg egyfolytában.De aztán jött az "aranylövés", gerincen szúrtak, minden megszünt, 10 perc múlva a mellemre tették Kornélt, az érzés leírhatatlan, sírtam....
Aztán vitték ellátni és apa megkapta amíg engem összevarrtak.A császár utáni lábadozás semmi nem volt, jó nem kellemes de a szülési fájásokhoz képest elenyésző.
Már tök jól mozgok, hasam eléggé lement, 8kg-ot hagytam a kórházban, már csak 6 kg plusz van rajtam :wink:

Kornél tünemény megzabálom!Tejem is beindult, sokat masszíroztam 2 napig fájt és 37 fok volt a testhőmérsékletem, most már csak akkor amikor elkezdek szoptatni.A maradékot mindig lefejem, hogy legyen egyre több, már a fagyasztóba is tettem 100ml-t tarcsiba.A kórházban keveset evett a kicsi a sárgaság miatt állandóan aludt, de 2 óránként ébresztenem kellett a nagy meleg miatt is.Teát is kellett innia, annak nem örültem, de azt mondták muszáj, mert akkor csak 10-20grammokat szopizott.Ma éjjel 3 óránként ébredt, de tök cuki mert nem sír csak cuppog.Reggel már 60grammot evett:)Remélem tejcim ilyen szépen szaporodik tovább!!!

Mindenkit soxor puszilok, majd dobok képeket.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, de jó, hogy jelentkeztél!:) A 60 g szopizás szuper! (Dorci 40 g-okat szopizott eleinte csak, mégis szépen gyarapodott).
Ügyi vagy a fejéssel és legyen minél több tejed!+++
Vendég
 


Keny: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nagy gratu még1x, csoda szép vonalzó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Baba, pedig ma hajnalban eszembe jutottál, amikor itt nagy hidegfront és vihar volt. Hogy vagy? (Paprikáskrumpli jó sűrű lett, köszi!)

Sannah, ettél rendesen? :wink:
Vendég
 


Kicsi Életem 6 napos, még kicsit sárga vagyok.
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, de jó, h jelentkeztél, megkönnyeztem az írásod. Kornél férjem szerint is nagyon aranyos!!! Még 1x gratu és sok tejcsit kívánok, ügyes vagy!

Baba, jó, h még 2in1! :P

Tegnap voltam a dokim magánrendelésén. Minden rendben, kiskrapekunk becsült súlya 2634g. Méhszájam rövidült, de zárt (32 hét óta) 2000.
Hüvelytisztaságit (BSC) holnap itthon kell levennem, (nem kell Sztk-ba mennem), megkaptam hozzá a dolgokat.
A mobil ctg-t is átvettük (tegnap egy próbamérést együtt végeztünk a rendelésén, mindent elmagyarázott), ma már mértünk itthon. Adatokat küldi a gép automatikusan a dokinak, Ő pedig válaszol, kiértékeli az adatokat. 1-2 naponta de legalább heti 1x kell küldenem a mérési adatokat. Ha már itt van (fizetünk érte), naponta mérünk. :D
Dokim szabira csak 1 hétre ment (3 hetet mondott korábban), tehát ez is megoldódott, szólunk neki és jön! :P

Mindenkinek további kellemes hétvégét!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Én is sírtam Kenym, a soraid olvasva! Apa is kérte, olvassam fel és megcsodáltuk a képet is. KÉRÜNK MÉÉÉG!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, szupi hírek!!Ügyesen növesztgeted Péterkét!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny!
Tünemény a bébid! Legjobbakat!
vovanda
 
 


sziasztok!

Kenymama, gyönyörűek vagytok! Formás kisfiú Kornélbaba! Örülök a sikeres szoptatásnak, ügyes vagy.

Baba, minden frontnál eszembe jutsz. :wink: :D

Bols, örülök a jó híreknek!

mindenkinek puszi.

(15+3)
nani72
 
 


Sziasztok Csajok!

Baba!
Kukorékoló hol vagy??????Csak nem :wink:

Bols!
De jóóóóóó Ti is szépen alakultok nem lesz Petike sem kis baba :D .A rövidülés ilyenkor már nagyon jó!

Mi jól vagyunk, éjszaka óramű pontossággal 3 óránként ébredt Kornél.Délelött volt itt a védőnő elmondott pár dolgot, megnézte a babát mindent rendben talált.Kisfiam egyre torkosabb, mohó így sokat bukik.A hasfájás is elérte délután mindig van egy kis műsor.Ti mit adtatok az ujjszülötteknek hasfájás ellen, mert ezt elfelejtettem megkérdezni a védőnőtől?
Holnap jön a gyerekdoki.

Amúgy meg mi ez a pangás itt?????Mindenki nyaral??

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
hű de elégedett képet vág valaki!:lol: kis pofás, édes :D

nagy- és kishasasok, jól vagytok ebben a hűvösben?

mi talán kifelé a nyomorult bárányból :roll:

angel37
 
 


Jelen!

Ctg ok, baba fent még magasan, csont zárt méhszáj. Még nem szülünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani!
Talán jelez a szervezeted, hogy kicsit vegyél vissza a talpalásból :)

Keny!
Infacolt vagy Espumisant szoktak újszülötteknek. Grape Water csak később mehet.
Nem is sárga (annyira) :wink:

Sannah!
Nem tudom mennyi a súlyod, de ha van némi plusz akkor nem gáz, ha fogysz, vagy az sem, ha akár nem is hízol a végéig egyáltalán.

Bols!
Mobil ctg.... :shock: Hogy mik vannak.... :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Köszi!

Angel!
Jobbulást Diókának, most olvastam csak vissza a bárányt :cry:

Baba!
Kihordod Te időre a kislányod :lol:
Az én tippem 08.05. :D

Skrisz!
Te nyerted meg Kornél születési dátumának tippjátékát :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Espumisan csepp, az Infacol nálunk egyiknél sem vált be.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Keny, ha időben jön Peti-baba tényleg nem lesz kicsi.

Baba, látod Keny is 08.05-re tippel! Hajrá-hajrá! Zárt méhszáj :wink:, ebből még túlhordás is lehet.

Angel, Diókának gyors gyógyulást!

Tegnapi ctg-m is rendben, a mai kiértékelését még nem kaptam meg.
Ma leadtam az ÁNTSZ-hez, a hüvelytisztaságihoz levett cuccost, a nő rögtön tudta, h ki a dokim, odaszólt, h megyek. :D

Képzeljétek árpa nőtt a bal szememre, de nem fáj, így nem foglalkozom vele (már 3-szor műtöttek ezért). Csúnya, kamillázom, ennyi.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nani, jobban vagy? Barna elmúlt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A legszebb ajándékod a pocidban! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, sajnálom a szemed. Kamilla borogatni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny, nekünk is eleinte az Espumisan jött be, pl. a barátnőm már a kórházba vitte magával, ott is használta. Dorkám még most is hasfájós sajnos. De egyre ritkábban szerencsére. Az esetek többségében 3 hónaposan elmúlik a dolog.
Keny: pisilt már le a baba? Egyéb vicces balesetek?
És méééég kérünk Kornél baba képeket!!!

Baba, ez a Fanni lány nagyon jól érzi magát odabenn:)

Bols, örülök, hogy jó a CTG-d és remélem a kenet is jó eredményt hoz. Nemsokára 36 hetes leszel:)
Vendég
 


Sziasztok!

Lois: aha, az van, kb 20 kg, van rajtam mit fogni..., szóval ha fogynék még az jó lenne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a baba meg csak hízzon.

Twist: nem eszem, hanem zabálok, eszem mindent amit csak kedvem tartja.

Keny: nagyon édes baba, annyira jóóó neked!!!!!! Mi lesz Krisz nyereménye, hihihihihihii

Angel: super, majdcsak elmúlik ez a csúnyaság már. :lol: :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
2 in 1

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Baba,
én meg már azt hittem ilyen korán más hírt írsz :wink:

Keny,
nagyon szépek vagytok a képen! Látszik a nagy összhang.

Angel,
továbbra is jobbulást!

Bols,
nagyon profi a dokid!

Bocsánat, ennyire futotta...

Kép
lona1
 
 


Lona, én mindig 4-1/2 5-kor kelek. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, és mikor fekszel?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, az változó. 9-10-11

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba, puszi, köszi!

Bols, ki lehet nyomni az árpát? Külső?(segíts rajta, szúrd meg)

Tegnap este voltam a nőgyógyásznál.
Méhszájba is volt kukucs, minden rendben,szerencsére a barnázás nem hagyott nyomot, mészszáj szép, zárt,tiszta.
Babámról lehetetlen "állóképet" csinálni :lol: ficánkolós bukfencmester , és csak a fejét hajlandó mutogatni. ( lába közé nem enged benézni) :D Ülőmagasságát se tudom, de mindene megvan. Nekem ez elég.
Pihenésre vagyok ítélve, mert a lepény ( hátsó fali) pont a méhszájtól indul ( házasélet nuku), illetve a bal oldalon ott figyel és nő a mioma is, ami méhfalas, de kicsit befele is nő.
Kérdeztem, hogy szabad e dolgoznom kicsit ?, hát nem sokat, de mivel állok, ez pont jó, mert állni és feküdni szabad, az ülés nem jó csak.Tiszta szerencse, hogy álló munkám van.
Máskülönben minden oké.
Pénteken megyek AFP-re a Bálint analitikára, mert ez a gyorsabb út. (tb-s túl macera: el kéne mennem helyi sztk-ba ami minimum 2-3 óra várakozás, onnét beutalót kérni afp-re,vv, majd leletért menni. Ez 3x fél nap /sok vonaljegy, míg így maszekosan gyorsabb és olcsóbb is, emilen jön a lelet.)
Röhej ez az eü.

puszi mindenkinek
15+5
nani72
 
 


Sziasztok!

Keny,gyönyörűek vagytok! :D

Baba,bár aug.8-ra tippeltem,de még az is lehet,Hogy Eszterrel ünnepeltek egy napon,és nem velünk....azért nem módosítok :wink: Gondoltad volna tavaly,mikor benn voltál a Péterfyben,hogy szinte pontosan 1 év múlva te fogsz szülni?Olyan hihetetlen,még a fülemben cseng a beszélgetésünk :D

Bols,én lemaradtam,miért kell mobil ctg? :roll: Messze a kórház?Vagy valami oka van?Baba után te jössz :D

Sannah,védőnő csak ne ijesztegessen kórházzal :evil: Amíg szépen fejlődik a babád,addig minden oké :wink: Tényleg,a navét már tudni? :roll:

Angel,pötyikék múlnak?Láz?Viszketés?

Lois,képet majd pótolom,tudod a ríality miatt,de most megint rohanok...ja,nem tudom írtad-e,de kiváncsi lennék miknek örült a legjobban Zé?

Krisz,készülsz már a bulira?Miket kap majd Eszter?
Vendég
 


Nani, nekekm mellsőfali a lepényem és sokáig ráért a méhszájra, de aztán feljebb jött. Ne emelgess és hajolgass.

Nyulasz, még most is hihetetlen számomra. Sajnálom, hogy akkor nem sikerült találkoznunk a tel.miatt.

Lois és Skrisz is nagyon eltűnt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny, szuper, hogy a tejcsi szépen beindult. Tüneményesek vagytok együtt. A jó tippért kérek személyreszóló jutalomképet Kornélról. :wink:

Angel, szar ez a bárányhimlő. Valaki kérdezte, hogy voltunk-e Esztivel a Balatonban fürödni. Hát nem, mert a déli parton állítólag bárányhimlő járvány van. Medencézünk csak.

Lois, enyim gyerek is lepisilt már kétszer meztelenül. :lol: Nem kíméli sem a nagy, sem a kismedencét, sem a pokrócot. :lol:

Nyulasz, szépek a kölkök nagyon. Óriásit nőttek. Mindjárt ünnepelhetünk. Rápróbáltam Esztit egy kismotorra, de nem ér le a lába. Úgyhogy az egyenlőre kilőve.

Baba, kíváncsi vagyok, bejön-e a tippem nálad is! :wink:

Bols, szép a pocid. Má mingyá te jössz! 8)

Nanikám, hess barnázás!!!!

Twist, gratula az üldögéléshez. Ügyes kiscsajszi.

Vanda, jó ez a szelíd motoros brigád! :D

Szöcsi, kérünk kopirnyák képeket!

skrisz72
 
 


Nem is tűntem el.... :D Tegnap is írtam kéremszépen 8)

Skrisz!
Kismotor még nagyon ingatag akkor is ha leér a lábuk, Zé csak borul vele. Most kaptunk egy szélesebbet, ami inkább hajaz egy bébitaxira, csak motoros design, az stabilabb, de azt is inkább csak tologatja.
Meg most a tricikli a sláger :D
Bárányhimlőjárvány??? Nekem senkise szólt :roll:
Mi mindennap strandolunk ha épp nincs car idő, szerintem ne hagyjátok ki, nagy élmény lesz Eszternek :D

Nani!
Azért ne hajtsd túl magad, örülök, hogy minden oké.

Sannah!
Ha van ennyi tartalék, akkor védőnőd elég hülyécske.... mit paráztat??

Na majd folyt köv. de indulunk Kapolcsra :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Keny: nagyon szépek vagytok!
Örülök, hogy beindult a tejcsi.

Baba: a tippem: augusztus 10. délután.

Édesek a bébik.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, de én szeretem, ha naponta többször írtok!!:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HAnna, miért pont du? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: nem tom. Ezt mondta a gömböm.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boszikám.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én aug. 06-ra szavaznék!
Vendég
 


Bella: veled álmodtam! Majd mesélek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna,
Ok:) Várom nagyon.
Vendég
 


Lois: hát amikor először voltam nála azzal nyitott, hogy ennyire problémás kismamija még nem volt :shock: :shock: :shock: , mondtam neki, hogy nem kell aggódni, a dokim nyugodt, így neki sincs aggodalomra oka, kéthetente rendelne magához, de mondtam neki, hogy elég az havonta is :lol: :lol: :lol: :lol: "azt csókolom".

Nyulasz: Zétény lesz a neve a kis pasinak.

Nani: nekem is pont ilyen gondom van, de nem aggódom már, tuti császárral szülök és kész. Pihenek sokat, mondjuk engem az üléstől nem tiltottak el, de a házasélettől, hajolgatástól, emeléstől, cipeléstől igen. Azt mondta még a dokibám, hogy a vége felé vérzések is felléphetnek, ennek nem igazán örülök.

Bella: hogy vagy kedves?
Vendég
 


Jó reggelt!
2 in 1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: