Új privát üzeneted érkezett!

:lol: :lol: :lol: Megvettük a szekrényt!
Kép
Kép

A függönyt és a szőnyeget még ne nézzétek.Azok még a hálószoba maradványai.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Húúúúúúú lányok nagyon kellemes idő van,végre nem döglünk meg :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajnos tegnap nem sikerült jönnöm fáradt voltam erőm sem volt h írjak és kedvem sem.A szőnyegmosás meg volt egy kicsit fárasztó volt 1 nagy hosszú és a két kisebb az ágy oldal melől.
Mi felénk egy kicsit borongós az idő csak nem bír esni ami jó lenne meg néztem a hőmérőt kint és 26 fok van.Délelőtt a konyhába főztünk sütöttünk. ..olyan melegem volt folyt rólam a víz...miután kész lett be jöttem a szobába lepihenni már alig vártam :) .
Készítettem pocakos képet,remélem sikerül fel raknom.

Nomi!Sajnálom h nem volt uh ijet,gondolom h mennyire vártad h láthasd a picit.

Gabi!Hihaaaaaaaaa.. ez igen nagyon szép,tetszik h be rendeztétek a baba szobát és a szekrény is szép :wink: .Te h rakod fel a képeket?nekem nem sikerül csak a linket sikerült fel raknom.

Noémi!Jobbulást kívánok neked :!:

Szép napot mindenkinek :!:

http://i690.photobucket.com/albums/vv266/rom_erika/DSC00201.jpg

Kép
erika12
 
 

 
 

Erika!
Hát itt a kis téglalap alatt ahova írunk, találsz egy olyat,hogy "Melléklet feltöltése" arra kattints és ott meg a tallózáson belül a gépedbe jutsz,dokumentumok,képek.....attól függ hova mented a saját képeidet.
A képre kattintasz kettőt,akkor azt beírja az üres sorba (melléklet),csak vigyázz,mert irja a kép maximum méretét.
A végén a "Feltöltés"-re kattintasz és beírja a hozzászólásodba.
Remélem sikerül :wink: én így szoktam.
Szép pocid van neked is!!!

Többiek hol vagytok?????? :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!Köszi és h segítettél.Sikerült csak sajnos nem jó a mérete a képnek.
A többiek gondolom pihennek.

Kép
erika12
 
 


Halihó :!:

Orsi
Hogy vagy :?:

Vivi
Sikeresen megérkeztél :?: nem volt semmi gáz a buszon :?:

Noncsi
Jobban vagytok már a férjeddel :?:

Gabi
Szépen alakul már neked is a pocid :wink: csini kismami vagy :!: :wink: ez a szoba fantasztikusan szép :!: örülök, hogy sikerült megvenni a szekrényt is, ez került 5 ezer ft-ba :?: jól látom a kád ikea-s :?:

Noémi
Sajnálom, hogy nem volt uh, de ez nekem olyan fura, mert minden hónapban, amikor megyünk a kontrolra uh is van a méhszáj vizsgálat utpn, sőt még nekem a központi védőben is uh-nak és szívhangot néznek :!: :roll: nagyon rossz lehet, hogy alig nézik meg a babót és még akkor mindig rejtély, hogy ki lakik odabent :roll: :wink: :?: reméljük, hogy ha más taktikát váltasz akkor megcsinálják azt a kb. 5 perces uh-t :!:

Erika
Le kell kicsinyíteni a képet és akkor tudsz feltenni, ha gondolod leírom hogyan kell :!: :?:
Nálatok is jobb már az idő :?:

Olyan jó, hogy kicsit lehűlt a levegő és, hogy nem volt vihar, pedig azt hittem nagy lesz, mert ilyen meleg után mindig nagy zuhé szokott lenni...azt hiszem tudunk ma éjszaka egy jót aludni :!: :roll: :lol: végre már 3 hét után azt hiszem mindenkinek jól fog esni :!: :wink:
Nekem továbbra is dagad a lábam, de csak a jobb :roll: gyorsan telik a hétvégém, várom a férjemet nagyon, hogy haza jöjjön a munkából :!: itt most szegeden vitorlázó vb van, imádom a repülőket :!: :wink:

További szép estét :!: aludjatok jót :!:
Cipike keveset mozgolódik :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Noemi! jobban vagy? Hasznalt a patikas kismamacucc?? Hat tenyleg szar volt a tegnapi napom,de most mar megnyugodtam,a bebi is intenzivebben rugdolozott,mint a mult napokban. Mar kezdem azt hinni beprogramozta magat: 3 nap tanci,3 nap piheno.
Ezzel kapcsolatban..... tegnap egy ismerosom meselte,hogy az egyik fia pocaklakokent szornyu lusta volt,most is az...pedig mar 20 mult,a masik viszont allandoan nyuzsgott,most sem tud egyhelyben maradni. Ti hallottatok ilyesmirol? Szerintem inkabb csak veletlen kerdese.... Mindenesetre megkerdem anyukamtol,milyen voltam :)

Gabi! Mondtam en......berendezve meg szebb lesz,habar azt a zoldet nehez tulszarnyalni.....

Mi ma festettuk az "uj lakast" , jobbanmondva egyelore csak a halot... Jovo het vegen koltozunk. Erdekes,itt minden haz kivulrol-belulrol hofeherre van festve,gondolom az allando napsutes miatt. A mi halonk viszont szep vajszinu.Jo lenne tudni,mennyi ideig maradunk Cipruson,mert szeretnem egy kicsit csinositani a helyet,de ha jovo nyaron koltozunk Vilagvegere,akkor kar kolteni. De azert remelem jol dontottunk a koltozes mellett.

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Suzy! Jo,hogy az ido lehult egy picit nalatok...... Nekem ma megsugtak,hogy 39 fok van,hat majd elajultam :roll: :roll: Jobb ha nem tudom... Azt a homerot meg mindig nem vettem meg,de szerintem nem is fogom.....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
Kitartás a nagy meleghez, lehet, hogy jobb ötlet, ha tényleg nem veszed meg azt a hőmérőt :!: :wink:

Az Én kis Cipikém sem nyüzsgős bébi, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz majd :!: :roll:

Akkor nem sokára költöztök, de jó :!: :wink: :roll: biztosan szép lesz :!: :wink: jó munkát :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Itt nálunk szakad az eső :? De nagyon jót aludtam.

Suzy!
Nem ikeás a kád,hanem ilyen formázott a belseje,nem kell fogni a babát fürcsi közben.
Kép
Igen az a két ajtós volt 5e ft.
Ha fekszel inkább a bal oldaladon feküdj,talán akkor lemegy a jobb lábad dagadása. :roll: (én ezt hallottam)

Nomi!
Hát nem lesz semmi a költözés,remélem lesz segítségetek.És majd képet kérünk a kész lakásról. :wink:

Lányok!A szobát állandóan nézegetem,pedig még nincs is meg minden.Apa is amikor haza jön az az első,hogy oda megy. :lol:

Roli se volt tegnap aktív nap közben,de este behozta.Olyanokat rúgott,mint még soha.

A rossz idő miatt remélem ma azért jelentkeznek a többiek!

Anna!
Nem írtál!!!!!!!!!!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nagyon szép a babaszoba! Elhiszem, h mindig nézegetitek! :) :D Már szinte csak a kis lakójára vár. :D :D
És nagyon szép a pocid! :D

Nomi
Sajnálom az Uh-t. :( Talán majd legközelebb. (Vess be mindent! :) ))
Majd fotót mindenképpen tegyél az új helyről!

Erika
Neked szép pocid van!

Noémi
Remélem már jobban vagy/vagytok! Majd írj, h mi az a szer, amit beszedhettél és használt is. :)

Suzy
Örülök, h sikerült végre egy jót aludnod!:) Nagyon ideje volt már ennek a lehűlésnek!

Kisebb bonyodalmak árán, de hazaértem pénteken. :) (Kb. 4óra alatt.) Most Veszprémbe vagyok az egyetemi barátoknál. Szegény párom meg már úton Németországba...

Babamozgás: Mióta kellemesre váltott az idő, azóta Barni meg sem áll!Folyamatosan rúgkapál! :D :) :D :) És olyan vicces, egyszer fenn érzem aztán oldalt és lenn. Mint ha forogna folyton a kis Picur! Mondjuk, amíg ilyen sok helye van addig meg is teheti. Hogy fogunk mi szenvedni, amikor már elfogy a hely. :D :)

További szép napot mindenkinek és élvezzük a lehűlést amíg lehet! :D :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Anna?
Orsi?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Végre le hült a levegő Én is sokkal jobban érzem magam nincs melegem.Nem tudom miért de a pici keveset mocorog.Veletek is volt már így,remélem nincs baj :roll: .

Suzy!Légyszives írd meg h kell kicsinyíteni a képet...próbáltam és nem sikerült.Sajnálom h dagad a lábad :( .

Vivi!Köszi :wink: :!: Hosszú utazás volt.Vigyázz magadra és pihenj sokat.

Kellemes vasárnapot mindenkinek :!:

Kép
erika12
 
 


Jo reggelt!

Vivi! 4 ora,jo hosszu volt..... :( A ferjed meddig marad Nemeto.ban? Bizti jot buliztok a regi csoporttarsakkal :lol: :wink:

De joooo Nektek! Lehult az ido......... :P

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok :!:

Nagyon lehűlt az idő erre felé, majd nem fázok is kint, de este annyira jót aludtunk :!: :roll: :wink: a férjem dolgozik én meg nem régen keltem fel, aludtam egy 2 órát, de esküszöm annyira élvezem azt a hűvös időt, Cipike is élvezheti, mert képzeljétek olyan sokat éreztem ma mozogni, ahogy Vivi is írta, egyszer fent érzem aztán meg lent, élvezze is, hogy van hol ficánkolnia :!: :lol:
A pulzusom a régi kerékvágásba ért, mert tegnap este óta 85-90 körül van, egyértelmű, hofy a melegtől volt annyira magas :!: :roll: megnyugodtam :!:

Gabi
Ja tényleg emlékszem már, hogy korábban fel raktad a kádról a képet, csak össze kevertem, mert az IKEA-s is ilyen kék, de nem forma tervezett :!: nagyon praktikus biztosan :!: :wink:
Próbálok a bal oldalamon a legtöbbet aludni, mert a babának az a legjobb azt tudom, már a lábam sem dagadt, mert nincs meleg :!: :wink: köszi, hogy írtad :!: :wink:

Vivi
Örülök, hogy sikeresen megérkeztél, jó hosszú utad volt
:!: :roll:

Erika
Én úgy gondolom a frontok nagyon is befolyásolják a picik mozgását, sztem aggodalomra semmi ok
:!: :roll: mikor mész dokihoz legközelebb :?:
Kép kicsinyítése:
képre jobb egér gombbal rákatt :arrow: társítás :arrow: irfan view :arrow: image :arrow: resize/resample :arrow: width: ahol villog a kurzor :arrow: oda beírod, hogy 300 :arrow: majd ok :arrow: file :arrow: save as :arrow: és elmented a képet, amit később a mellékleteknél tudod feltőlteni :!:
Remélem sikerül, ha van valami gáz szólj :!: :wink:

Többiek pihennek, kúrálják magukat :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Jó az új vonalzód :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszi,de nekem annyira nem jött be,ezért le is cseréltem :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Ez is nagyon aranyos :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!Ma már többet mocorog a pici.A jövő héten Csütörtökön megyek a dokihoz uh-ra és betegszabadságért.Sikerült le kicsinyítenem a képet...úgy csináltam ahogy leírtad,de nem tölti fel még mindég ki írja h nagy a kép...pedig már le kicsinyitettem 225x300-ra és még sem engedi csak 600x600 px enged...egyformára nem lehet kicsinyiteni.

Gabi!Tetszik az új vonalzód.

Kép
erika12
 
 


Erika
Örülök a mocorgó picurkának :lol:
Azt töltötted fel, amit lekicsinyítettél :?: el kell menteni az új lekicsinyített képet és azt töltsd fel, sztem ez a baj :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!El mentettem a képet :(

Kép
erika12
 
 


Jo reggelt!
Hogy vagytok? Meggyogyultatok ????
Anna! Meg tart a nyaralas? Jo hosszu idore eltuntel
:wink:

Gabi! Tetszik a macis-szines vonalzo :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Anna már bejelentkezett,de aztán mégse írt! :roll:

Ez a vonalzó állandóan megváltoztatja a színét,én beállítom sárgára és átváltozik zöldre. :roll: Ki érti ezt..........? :roll:

Erika!
Próbálgasd az a kicsinyítést,biztos fog sikerülni. :wink:

Orsi??????????Meg mindenki?????????????

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!
Vagyook!

Csak hirtelenfelindulásból... :lol: ...leléptünk a hétvégére....lementünk a Szajki-tavakhoz pénteken délután és tegnap este jöttünk meg...az idő nem volt túl fényes, DE!!!...nem volt internes és térerő.....szóval Apa is teljesen kikapcsolódhatott, biciklizett, olvastunk, ettünk, dálutáni alvás...és tegnap hazafele bementünk Sárvárra, ahol még fürdeni is tudott, az igazság az, hogy Én is bemerészkedtem a hidegebb vizű medencébe, amiben nem gyógyviz van...nagyon szuper volt...!

És újra itthon....

A pelusokat 195 Ftért Anyukám ismerőse szerzi be....mondom, ha kell tudok Nektek venni, csak az eljuttatást kell megoldanunk!
Pelus: 195 Ft
Kifogó kendő, szintén fini pelus anyagból: 300 Ft

Torok, nátha: Még egy picit benne vagyok, de már klasszisokkal jobb!

Huhu, 30.-án találkozó a szülésznővel...egy csomó mindent meg fogok kérdezni!!!!

Ma délelőtt babakocsi vásárlás......még nem hozom el, mert nem tudom itt hova tenni..de lefényképezem és rakok fel képet jóóóó???? :oops: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Hát jó kis kirándulás lehetett!
És akkor most csepel?Várom a babakocsi képet!De jó!!!!!! Hova mentek?

Én akkor majd szeretnék pelust+kifogót és nekünk egyszerű lesz az eljuttatás is.Majd szólok,ha aktuális,oké? :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!

Nem még a héten Sopronban vagyunk, Apa Bécsben....
Pelus+kifogó rendben, csak ird meg miből mennyit szeretnél, rendben?
Hát igen eljuttatás, Te vagy a legegyszerűbb eset...bár ehhez képest soha-soha nem taliztunk még...
:shock: :wink: :)

Babakocsi lefoglalózva....khm...de a nagy izgulásban elfelejtettem lefényképezniii...ekkora butát...hihi...de ha bababoltban vagyok mindig ezerrel beinduloook...
De teszek fel linket....melyik az..
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/giordani?cid=58453
Ez az, de valamilyen furcsa módon nincs fent az a szin.....
Három szinű...nagyon halvány narancs, csokibarna és ilyen érdekes acélszürke...de a narancs dominál, ami olyan fura szinű narancs, mintha barackszinnel lenne keverve.... :lol:
De passzol lányhoz és fiúhoz is....

Ezt egy Babycenterben vettem...sztem itt is lehet jókat kifogni, néha szupi akciók vannak...most Avent termékek vannak kegyetlenül leakciózva.....
Ami sztem ilyenkor megéri, mert amúgy az nagyon drága.....szemezgettem pár cuccal.... :roll: :D

:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Halihó :!:

Orsi
De jó, hogy voltatok kirándulni, hogy bírtad :?: mekkora már a pocid :?:
Én már sokszor úgy fújattok mire hazaérek a melóból, de most nagyon baba az idő :!: :lol:

Biztosan szép a baba kocsi, megnézetem a linket, nagyon tetszik nekem is :!: :wink:
Az Avent dolgok engem is érdekelnének, hol van ez :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... 4ed4e61b70

Ez az a szin!
Vagy ez ott van a másikon is...mindegy!:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Találtam ezen a bababolt oldalon magzatvédő övet, amit már régóta akarok venni, mert nagyon szorít a biztonsági öv, végre :!: :wink:

Ti használtok ilyet?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
És az ára is ennyi volt, amit itt ír :?: nagyon jó színe van, mind kislánynak, mind kisfiúnak :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Ez a soproni Babycenterben...nem tudom, hogy máshol van-e akció! Körül kell nézni!

De Pesten is van Babycenter....nálatok nincs?

Babakocsi:
Szin a 2. link, tipus 1. link! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


http://webshop.pro-mama.hu/128-mikrohul ... szett.html

Erre külön ránéztem ott a boltban....
Az Avent saját oldalán 12 ezer, itt Sopronban a boltban 7 ezer 6990 Ft.

És ha jól láttam volt hozzá ajándék cumi, és két pótfej a cumisüvegekre.
:shock: :idea:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Néztem most a neten a sopronit pont, ez szeged is semmi nincs :!: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Megnéztem a szegedit is :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Akkor Neked tényleg el kell menned máshova vásárolni, jesszusom!
:arrow: :shock:
Már nem csak emiatt, hanem a többi választék miatt...vagy webshopozol!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Megyünk Pestre ez tuti :!: Én vizuális típus vagyok, nekem nem elég, ha látom a képet, látnom kell élőben is :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Magzatvédő öv: Nézegettem egy időben áén is, de aztán nem vettem, mert volt itthon ilyen övvédőm, ami a cici közötti területre jó....hát azt szerkesztettem át lentre....nem ugyanolyan, de kevéssé vág!

Igen a babakocsi ára ennyi volt 89 ezer, ez egy 2009es Giordani modell, de ez kit érdekel...a lényeg, hogy minden benne van és kicsire összecsukható, valamint annyira könnyű kezelni, összerakni, szétszedni és a vázat amikor esernyőre csukod...hát simán megemelem még terhesen is... :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!
Persze, igy helyes, nekem is mindent meg kell fognom.....éreznem kell...főleg a takarók, ruhák, ágynemű....stb.....
De a babakocsinál is fontos a tapiiiii.... :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Most néztem a vaterán 8000 ezer ft :shock: kicsit sokallom, de valami meg kellene, mert annyira vág :!: vagy majd kiokoskodok Én is valami mást :!: :roll:

Nagyon praktikus a kocsi tényleg :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi!
Ez a babakocsi szupi nagyon!!!! :lol: :lol: :lol:
Hát én azért kérdezem mindíg,hogy honnan jelentkezel,hogy találkozzunk végre,de te olyan ritkán vagy itt :?

Suzy!
Nekem nincs olyan övem,jó lenne,de nem adok ki rá annyit :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Suzy, Gabi!
Próbálkozzatok be a sima védővel, amit mondtam...nekem bevált...és negyedennyi....

Gabi!
Majd megirom, ha már ott vagyok végleg és akkor összefutunk, rendben?
:wink: :)
Készitünk közös Kismamis fotót... :wink: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Nah erre gondoltam....persze olyat választotok már amilyet akartok....funkciójában természetesen egyáltalán nem ugyanaz mint az az öv...de sztem arra hogy ne vágjon és kényelmesen tudj vezetni, ülni...ne fájjon a pocakod, megteszi!
http://shophunter.eu/prod_det.php?produ ... vvedo_2_db

És ilyet elviekben bármelyik autósboltban tudtok venni...nekem is kettő van.....az elosztásuk meg egyéni....
Azt megoldjátok, ahogy nektek kényelmes.... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Akkor Én is szerkesztek valamit :!: :roll: :wink: köszi a tippet :!:

Elindulok eszek valamit és aztán megyek a magánba 2 órát dolgozni, azt hiszem ma már nem leszek... pusszantás :!: :roll: vigyázzatok magatokra és a pocaklakókra :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Köszi...na így már tudom milyen az...ilyet valóban tudok venni autósboltban :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Naggyon szivesen!
Ne dolgozz sokat!
Pusszantás!
:) :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

Orsi,
érdekelne a pelenka, csak milyen? Mármint ez a tetra? Mert ha igen, akkor nagyonnagyon szeretnék mondjuk 15 darabot. Ha nem, akkor hagyjuk, keresek mást. Mert ebben ragaszkodom a minőséghez, annyit lesz mosva....
Babakocsi:
ezzel a színnel én is szemeztem már :) Nagyon tetszik!


Én úgy élvezem az időt, betakarózva aludni, jipiii....

Javulgatok, javulgatok, remélem lassan elmúlik.

Jók legyetek!

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


NNoémi!
Ez rendes tetra pelenka!
Semmi gagyiskodás....ez nekem is fontos!

12 db van egy csomagban!

A pelus cég hordja, ide, ahol bérbe varrják. Majd a cég itthagyja a leeső végeket, aminek semmi baja ugyanolyan minőségű, mint amit megveszel 300 ért vagy 500 ért. És a bérvarró cég eladja a véget, 195 Ftért, ennyi a titok!
Ezzel keres is és segit is a kismamikon, de előre le kell foglalni a darabszámot, uhhogy, légyszi szóljatok!

Mert ha nem időben akkor nem lesz! :wink: :)
És persze el sem szállhatunk a darabszámot illetően.... :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Ugy tűnik, ujra visszaterek a regi kerékvagasba, es lesz idom irni.

Tegnap igyekeztem visszaolvasni, de annyit körmöltök, hogy csak na! :D

Voltam Balcsin, az jó, meg a hetvegen voltunk Győrbe, az is pihis volt.

Nincsen tul jo kedvem, ezert nem irok bővebben: az afp megint szar lett, 0,61 Mom, és van meg vmi masik adat is AFP_TERH 19,62 U/ml - ezt nem tudom mit jelent. Azt viszont tudom, h ez az afp érték elég szar, mert 0,8-2,5 között kéne lennie az erteknek. Sajna sik ideg vagyok, pénteken megyek genetikai uh-ra, remelem, em lesz semmi gond. :(

Gabi, nagyon tuti lett a gyerekszoba. :D

Orsi, nagyon szuper babakocsit vettetek, én meg nem merek semmit sem venni. :(

Jok legyetek, holnap jövök megint, talan mar jobb kedvűen, mert a párom amugy is mindig jobb kedvre derit! :P

Kép
presario
 
 


Anna!
Emlékszel mennyit beszéltünk az afp-ről?Hogy mennyire megbízhatatlan?Ne idegeskedj,az uh biztos mindent rendben lát majd!!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Anna!
Nyugi!!!!!
Meglesz a pénteki uh és kiderül minden, de sztem sem kell elkeseredni! Emlékszel Nekem is szar lett és semmi gond nincs!
Ne stresszelj!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:oops: :wink: :)
Anna van egy kedvenc filmem...A napsütötte Toszkána....van benne egy szövegrész, amit imádok, ezt átadom Neked is:
remélem érted!!!!!
"Az Alpok egyik részén Ausztriában, amit Semmeringnek hívnak, lehetetlenül meredek és rendkívül magas hegyek vannak. Építettek itt egy vasutat, ami összeköti Bécset Velencével. Megépítették a síneket, még mielőtt létezett volna az út megtételére alkalmas vonat. Megépítették, mert tudták, hogy egy napon megérkezik...."

Puszi!
:oops: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?