Új privát üzeneted érkezett!

Vanda!

Rendes betegállománynak számít, tehát a betegállomány szabályai az irányadóak! Akkor kevesebb, ha kórházban vagy, akkor (azt hiszem, hogy 65 vagy 60??%) A betegállomány alatt sem max., sem minimum nincs.

Ági
aszemenyei
 
 


Vanda

Én nagyon sokat nem értek ilyen munkaügyi dolgokhoz, de amint tapasztalom, a volt fizetésem kb. 70%-át kapom.
Én szerintem azért is járok különösen jól, mert (én most konkrét összegekről írok, nem titok): míg dolgoztam ( 12 órát, egyedül, kétműszakban, hétvégén, ünnepnapkor, karácsony este) akkor kb. 100oooFt körül volt a fizum, és ebben már benne volt a délutános és éjszakai pótlék, veszélyességi pótlék, bérkiegészítés.
Most a táppénzem, mindenféle pótlék nélkül is megvan 75oooFt. És közben itthon vagyok a legnagyobb kényelemben. Hát ehhez képest nem érte meg dolgoznomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tgyás: terhességi-gyermekágyi segély: fizu 70 %-a 168 napig, nincs maximum.
Gyed: a gyerek max. 2 éves koráig fizud 70%-a DE!! masx. bruttó 83.000 Ft.
Gyes: a gyerek 3 éves koráig, az öregségi nyugdíjnak megfelelő összeg: 23.000 Ft.

Na ezekből persze van levonogatás is...

Ági
aszemenyei
 
 

 
 

Babus
Sajna én csak a minimálbérre vagyok bejelentve, tehát egy nagy nudli lesz amit kapok! Holtt most én is százat kapok. Ezért már most tudom, hogy ha meglesz a babánk, muszáj lesz vállalnom otthoni munkát.(Szerencsére már most megvan a forrás)Tehát mi ketten babucival bizony dolgozni fogunk (bár már csak ott tartanék!)Sajna, ez nálam ilyen rosszul jön ki.

Stella
Hol vagy? Jól vagy?
jura
 
 


Annácska
Szabolcs utcai női klinika: Dr.Atalay Katalin
a magánrendelője a Zalán utcában van(Örs vezér tértől 5 perc séta).Én a magánra járok ami úgye fizetős, de ilyesmire nem sajnálom a pénzt.Gondolom a kórházban is fogad, bár még ott sosem voltam. Úgy megbízom benne mint a saját anyucimban. Velünk egykorú lánya van , tehát teljesen képben van.Már több barátnőmet is hozzá irányítottam, akik babuci készítési gondokkal küszködtek és bizony elég sikeresek az akciói. a legjobb barátnőm ikrei már két évesek. A doktornő-höz járt a nagyim ,anyu, nővérem és én is.Tehát tényleg régről ismerjük.Évekkel ezelőtt a Bajcsy kórházban dolgozott.
Jura
jura
 
 


Agi, te nagyon kenedvagod ezeket. Koszi mindent. Hat ez a brutto 83.000 nem valami sok. Mennyi annak a nettoja, 42.000 korul, nem? Na mindegy.

Stella, Nicol,
nagyon eltuntetek! Ja, Nicol most megy az ultrahangra Kép

Babus,
azert kemeny evek vannak a hatad mogott, ha ennyire ossze-vissza dolgoztal. Biztos nagyon faraszto lehetett!
vanda72
 
 


Vanda!

A gyed: mivel nyugdíjjárulékot (meg talán szja-előleget) vonnak csak belőle kb. 70 E Ft.
A dyedet meg elírtam: ma az öregségi nyugdj minimuma 23.200 Ft (bocs!!), amiből szintén a nyugdíjjárulék jön le, így az egészen pomtosan:21.228 Ft.

Így már sokkal jobban hamgzik?? KépKépKép

Ági
aszemenyei
 
 


Igen, kicsit mas!

Meg egy kerdesem lenne, aztan nem farasztalak tovabb. Szoval nekem most van ceges autom es ceges mobilom. Mikor kell azt visszaadnom, csak a szulessel egyidoben, vagy mar akkor, ha tappenzre megyek?

Koszonom elore is!

Vanda
vanda72
 
 


Lányok valamit elfelejtettem!Bár biztos csak képzelődöm, de muszáj leírnom. reggel 1/2 6-kor felébredtem , hőmérőztem (36.8 , múlt hét péntek tüszőrepi), elmentem wc.-re visszabújtam az ágyba és kb. 15-20 másodpercig hányingerem volt vagyis felfordult a gyomrom olyan fura volt, és mintha össze vissza kalimpált volna a szemem, szédüléshez hasonló érzée de mégsem az.Olyan jó lenne ha nem csak felerősítenék bizonyos érzéseket, hanem tényleg valós lenne. És most az előbb ismét összefutott a szemem előtt minden, de most meg biztos csak a számítógép miatt. nem akarok koppanni.!
Jura
jura
 
 


Vanda!

Nem tudom, hogy van-e erre vonazkozó előírás... Szerintem ezt cége válogatja, egyedi elbírálás...Jóindulat??

Bár elméletileg, ha a munkaadó fejével gondolkodsz (és éppen nem Te vagy a saját munkaadód!!), akkor mind a céges autó, mind a céges mobil a munkád ellátásához szükséges. No de ha Te betegállományban vagy, márpedig tartósan és utána is egy jó darabig nem fogsz (tudni) dolgozni.. Hát nem tudom. Költségtakarékossági megfontolásokból lehet, hogy előbb le kell adnod. DE!!! Ez csak egy laikus (költségvetési gazdálkodást ellenőrző főellenőr) okfejtése...

Ági
aszemenyei
 
 


Jura!
Hát nem is tudom.
Én is kb. ott tartok ahol te, de nekem még csak a 21 cn.Én nem érzek ilyet mint te, nekem csak a hasam fáj egy kicsikét, na meg most kezd el érzékeny lenni a mellem.
De lehet, hogy csak beképzelem.Kép
Ilyen korán már lehetne érezni valamit?
Ki tudja, mindenkinek más a szervezete.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Nekem is igy logikus, csak fogalmam sincs, hogy ez technikailag hogyan fog mukodni? Ahogy bejelentem, vagyok meg egy honapot es amikor elbucsuzom decemberben, akkor leadok mindent?

Olyan furcsa dolog lesz ez.

Azert koszi.


Nicol johetne mar, remelem minden rendben van veluk.

Vanda
vanda72
 
 


Lányok!
Mára búcsuzom, köszönöm a bíztatásokat.
Mindenkinek megy a ++++++++++++ energia Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Judyt!
Köszönöm szépen!Mi 3 hónapja próbálkozunk.
Mindenkinek szép estét kívánok!
Kinga
Kinga79
 


Judyt
Hát igen, ha az ember tudná, hogy csak beképzeli, vagy tényleg valós tünet4

Puszi mindenkinek holnapig.
Mindenkinek szorítok azért amiért kell.!!!!
Jura
jura
 
 


Sziasztok!
Sajnos, ma nem volt időm jönni, de igyekeztem visszaolvasni.

Nicol,
Hát eléggé sántít a dolog, de ha te úgy érzed, hogy igazat mond, akkor minden rendben. Mi volt a mai uh-n?

Babus,
Nem semmi lehetett a tegnap esti "buli".

Annácska,
Sajnálom, hogy ilyen nehéz megfelelő dokit találnod, remélem mielőbb rálelsz a legjobbra.

Stella,
Olyan jó, hogy vissza tért a jókedved.

Mea,
Nagyon aranyosak vagytok a pároddal. Nem hiszem, hogy az a félév bármit is számítana. Mi a párommal egyidősek vagyunk, pontosabban kb.8 óra van köztünk.

Móni

Bocsi,ha valakit kihagytam.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UH. Nagyon nagy élmény volt nekem és Tominak is. Ő is bejöhetett megnézni. A kicsi 9,5 mm és 7 hetes. Holnap teszek föl képet is.

Judyt!

Javíts légyszi a táblában az alábbiakat: 7 hét és a várható születés dátuma jun. 11. Köszi

Nicol

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép
Nicol: gratulálok a babádhoz igaz a képet most is megnézném, de nem vagyok telhetetlen kivárom a holnapotKép))
Nagyon vigyázz magatokra és Tomira is!!!!
Babus: Nemsokára küldöm az igért képet emailbenKép))

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!
Tegnap előtt volt a 3.inszeminációm. Van köztetek akinek sikerült? Én bizakodom.
andi71
 
 


NicolKép
Gratula a babáhozKép Nagyon várjuk már a képetKép

Edina
Tőled is nagyon várom a képetKép

Andi
Én úgy tudom, itt még senkinek nem volt inszeminációja.
De drukkolunk, hogy neked ezúttal sikeres legyenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Köszi a biztatást. Most én is nagyon reménykedek. Nem mintha máskor nem tettem volna. Nem ezen múlott.
andi71
 
 



Mivel holnap nem tudok írni,így előre is

KépKép


Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyöngyi!
Na a nagy sietségben el is rontottam.
Bocsika.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jó reggelt mindenkinekKép))
Tegnap nézztem a szülőszobát Kép
Kicsit félek a szüléstől vagyis a fájdalomtól,
de csak át vészeljük majd, nem a fájdalom lesz majd elöttem hanem a baba hogy, minnél elöbb
megszülessen Kép))
Babus: Elküldtem magamról a képeketKép
Nicol: Már nagyon várjuk a képet a babáról

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka!
Én is néztem a szülőszobát.
Bennem kettős érzések voltak.
Egyrészt és is félek, másrészt pedig már nagyon szerenék terhes lenni.Kép

Tündi!
Te nézted?
Az ikrek nagyon aranyosak voltak.
Egyből rád gondoltam.Kép
Egy kicsikét meg is könnyeztem a végére.

Nicol!
Örülök, hogy minden rendben van.Kép
Már Én is nagyon várom a képet.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!
Nem tüntem el csak melohelyi tárgyalásra kellett mennem! Néha dolgozni is kell, sajnos!

JuraKép
úgy szeretném, ha valós jeleket éreznél! Most már tényleg nem kell sokat várni!

AndiKép
Ebben a topikban eddig nem nagyon voltak olyanok, akik inszemmel, vagy lombikkal próbálkoznának. Haollottam már olyanról, akinek inszemmel jött össze, de sajnos ez nagyon ritka. Nem is értem miért kell 6-ot csináltatni, ha ilyen rosszak a statisztikák?!
De szeretném ha te lennél a kivétel és két hét múlva jó nagy zebrával jönnél Kép!

NicolKép
nagyon jó érzés lehetett végre látni a babót! Volt már szívhangja is, vagy ez még korai?

Én már megint lemaradtam a szülőszobáról. Az az igazság, hogy sikerült rendesen megfáznom, vagy mi és tegnap már 7-kor alig tudtam nyitvatartani a szememet. És olyan gyorsan itt volt a reggel!
Lehet, hogy nem is maradok ma végig, mert úgysem vagyok valami használható!

Lányok! Én már úgy várom a jövő hetet!

ZsófiKép TimiKép
Merre jártok? Minden rendben?

JuditKép
ha hazaérsz, amíg én hétvégézek, akkor isten hozott és NAGYON DRUKKOLOK!

Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Találtam a gépemen egy-két hasznos dolgot, amit még nagyon rég mentettem le. Szerintem nektek is hasznos lesz<!--attachment: mamakaja-122313.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*20.5**mamakaja%2exls --><center><pre>
Kép
mamakaja.xls (20.5 k)</pre></center><!--/attachment--><!--attachment: v_s_rl_s1-122314.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*37.9**v%e1s%e1rl%e1s1%2exls --><center><pre>
Kép
vásárlás1.xls (37.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
pilis
 
 


Sziasztok!

Judyt
Én ma vagyok a 9.napon, és tegnap este baromira el kezdett feszülni az alhasam. Te éreztél ilyet a clostyval?

Kép
zsuzsci
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönni jöttem (bár biztos nem hiányzom a napi egy/fél írásommalKép), szóval megvagyunk még így szépen a ciklus elején. Kicsit elkenődtem tegnap este, amikor olvasgattalak titeket, hogy én már alig tudok valamihez este hozzászólni, mert ti nappal annyit írtok, és estére már lecseng az egész, hogy nem is írtam inkább. Meg képeket sem küldött nekem senki, BabusonKép kívül.Kép

Szerintem érdemes a munkahelyi bejelentéssel megvárni a 12. heti uh-t, én legalábbis ezt tenném, mert sajnos mostanában két barátnőmnek is a 10. hét környékén szűnt meg a kisbabó szívverése, és csak a 12. heti uh-n vették észre.Kép

Nicol,
gratula a babához!Kép Biztos nagyon jó volt látni az uh-n, én a lányomnál majdnem elsírtam magam.Kép

Még felrakok egy képet, egy másik topikból szereztem.Kép

Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Zsuzsci!
Igen nekem is érzékeny volt az alhasam.
A tüszőrepit is meg fogod érezni, mert akkor nekem nagyon nyilalt a petefészkembe.

Kóbor!
Miért gondolod, hogy nem hiányzol?
Szerintem még ha utólag is hozzászólsz a témához mi örülünk neki.Kép
Én például azért nem küldtem képet, mert nekem van a profilomba.
Nagyon ari a kép.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 




Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem hogy mindenki jól van,velem nem történik most semmi különös.
Annyit írtatok az utóbbi napokban,hogy alig győzöm olvasni.

Nicol!

Örülök hogy jól van a babód!KépKépKép

Gyöngyi!

NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Stella!

Hogy vagy?Mi újság?Kép

Sysy
sysy77
 
 


Judyt Kép

Nagyon drukkolok Neked Kép
Remélem, hogy jó példával jársz elő nekem.
Neked már nem sok van hátra a ciklusból. (legalább is hozzám képest)

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci!
Én is nagyon remélem.Kép
Csak az a baj, hogy most már nem tudom eldönteni, hogy csak beképzelem a tüneteket vagy tényleg valódiak.
Pl. most a hasi és mell érzékenység.
Én is drukkolok nektek.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella
Még 5-öt alszunk!!!Aztán már többet tudunk.

Én ma eléggé el vagyok kenődve. Tegnap este bizony eltört a mécses otthon. Megviselt az is, hogy kirúgják a kolléganőmet, aztán hazafelé már olyan sírós hangulatom volt.Otthon pedig már várt a párom elkeseredve, mert eltűnt a kutyánk.Sajnos őt meg kell kötni amikor nem vagyunk otthon mert különben kiugrik a kerítésen és egész nap járja a falut. vagyis régen csinálta ezt amikor valahol tüzelt egy szuka kutya. Aztán az állatorvos azt mondta, hogy az egyetlen megoldás az ha kiheréltetjük. Nehéz szívvel de megtörtént. Utánna megszüntek a csavargások, csak 5-10 percre ment el egy héten kb. egyszer. Azt mondta a doki erről már soha nem fog leszokni. Beletörődtünk.Aztán tegnap délután a párom csak a nyakörvet találta meg. a kutya valahogy kibújt belőle.Azóta nem láttuk. Kerestük elemlámpával a kertben ,utcán, szomszédoknál, de semmi.Szóval vacsi főzés közben jól kibőgtem magam.Ő volt az én pótgyerekem. Az a szörnyű, hogy nem tudom hol van. Él még vagy nem?!
Ráadásul a párom ma reggel a kardiológiára ment, mert a munkája miatti éves kötelező vizsgálatokon találtak valamit a vérvételen. Épp az előbb telefonált, hogy szerencsére a doki nem talált semmi rendelleneset, de azért még jövő héten mennie kell 24 órás EKG vizsgálatra. Remélem ott sem fognak találni semmit.
Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de úgy el vagyok keseredve és még mindíg sírhatnékom van, de jól esik leírni nektek.
Jura
jura
 
 


Jura!
Nagyon sajnálom, hogy így összecsaptak a hullámok a fejed felett.Kép
Reménykedj hátha hazatalál a kis csavargó kutyusotok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura! Minden jó lesz, majd meglátod. És a kutyusod pedig hamar haza fog találni!
pilis
 
 


Sziasztok!

Ma duplán örülök Kép Először is mert péntek van és ez önmagában is örömködésre ad okot Kép Másodszor mert a cn végre kétjegyű, innen már gyorsabban kell hogy teljenek a napok, igaz? Kép

Kóbor Kép
Köszi a képet, ez a mózeskosár se rossz, és belefér a két cserép is KépKépKépKépKép Az én profilomban is van fotó, ott megleshetsz Kép

Nicol Kép
Ne csigázz bennünket tovább! Kép Remélem jobban vagy!

Judyt Kép
Milyen kis figyelmes vagy! Kép SAjnos nem láttam a szülőszobát, igazság szerinte eszembe se jutott, hogy tegnap volt, már 3/4 10-kor alvás volt Kép Előtte meg dolgoztunk az iker-projecten KépÉs pont az ikreket hagyom ki, hát ezt nem hiszem el Kép Nagyon édik voltak? Kép
A Bűbájos boszorkák is úgy tudnak nézni a szemükkel mint te, úgyhogy küldök neked egy boszit Kép
Kép

Stella
Gyógyulj meg gyorsan, hétfőre vidám, gyógyult Stellát várunk Kép

Gyöngyi Kép
Csatlakozom az előttem szólókhoz: nagyon boldog névnapot kívánok! Kép

Vali, Mea
Férjeitek hazajöttek már? Kép

Kinga Kép
Nem vagy izgatott? Nagyon itt van a ciklus vége, drukkolok! Kép

Andi
Inszemhez sok sikert! Reméljük, te is a következő zebrások között leszel Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok,

Koszonom mindenkinek a nevnapi jokivansagokat! Nagyon jolesik, itt ugy se fog senki felkoszonteni... kiveve a parom persze. Kép

Aki nem latta a szuloszobat, az bepotolhatja, mert itt meg lehet nezni - en is csak igy tudom megnezni Kép
http://www.tv2.hu/Szuloszoba_index.php

Andi Kép
Sok sikert, szoritunk!

Stella Kép
Gyogyulj meg minel hamarabb!

Jura Kép
A kutyus biztos hamarosan hazater!

Vanda Kép
Mi volt az UH-on? Meglett a picike? Kép

Gyongyi

bgy
 
 


Tündi!
Képzeld akkora pocija volt a kismamának, hogy még én olyat nem is láttam.Hatalmas volt.
Császárral születtek, és 2300 g és 2250 g voltak.
Egy kisfiú és egy kislány.
Ez a felállás nekem is tetszene.Kép
Gondolom neked is.Kép
Nagyon édik voltak.
Kárpótlásul itt van egy édi kép:
Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Jura
A kutyusok hazatalálnak, csak nehogy addig valaki bántsa! A kis csavargó.... sajnálom Kép
Párodnak biztosan nincs semmi baja, talán csak stresszesebb volt a korábbi vizsgálatkor, ne aggódj! Ha megcsinálják nála az EKG-t, az jó, mert biztosan kizárhatnak betegségeket. Ne sírj,hátha a pocaklakó már ott van, nyugodj meg! Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!
Eddig nem volt sok időm, sok volt a munka, most meg rosszul lettem, úgyhogy megyek haza, de onnan majd írok.

Judyt!
Köszi a javítást.

Íme a kép:
Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol!
Köszi a képet.Kép
Nagyon jó.Kép
Már én is szeretnék ilyet.
Irigy kutya vagyok.Kép
Mi a baj, mi történt veled?Kép
Szédültél, hányinger?
Vigyázz magatokra!!!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Gyöngyi Kép
Köszi a honlapcímet, belenéztem sajnos a video nem indul el, de legalább láttam azt a hatalmas pocit Kép

Judyt Kép
Köszi a képet! Tényleg oltári nagy votl ez a poci, egy fiú egy lány nekem is tetszene Kép Nem semmi döntés lehetett az anyukának, hoyg megtartsa vagy ne. Nagy rizikó - még nagyobb boldogság Kép Végül egészségesek lettek?

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Azt nem mondták, hogy egészségesek-e, csak azt mutatták, hogy inkubátorban vannak.
Akkor előre az ikrekért.Kép
Már tényleg kecsegtető a két számjegyű cn.
Már egyre jobban jösz fel a táblázatban, és reméljük most fennt is fogsz maradni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


SZia Nicol!
Köszi a képet, jó........ mit kell nézni már megint egy ilyen képen????? KépKép Az a sötét folt benne a 3 világosabb folttal a baba, ugye?
Vigyázz magadra, jó hoyg hazamehetsz pihenni!

Tündi
Vendég
 


Judyt Kép
Naná hogy fent maradok, megyek oda melléd KépMegirigyeltem a leendő zebrádat Kép Én is az irigy kutyák táborába tartozok ám Kép

Tündi, aki ma meg pláne utálja a melót Kép
Vendég
 


Tündi!
Igen jól látod az a baba.
Én nem találtam meg a tv2 oldalán a mostani részt, csak az előzőeket.
Te hol láttad a nagy hasú kismamát?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tundi,

Nekem se indult el, de erdemes kesobb visszanezni, mert ez mar elofordult maskor is. Vegul mindig meg tudtam nezni - elobb vagy utobb... Kép

Nicol,

Koszonjuk a kepet, hat nekem is kellett egy kicsit tanulmanyozni... Kép Pihenj sokat, de azert jelentkezz majd! Kép

Gyongyi

bgy
 
 


JuraKép
Remélem, hogy ha kicsavarogja magát a kutyus, akkor hazamegy. Neki is otthon a legjobb!

A EKG miatt most ne aggódj és a párodat is nyugtatsd meg. Ne izguljatok, mert az csak olaj a tűzre!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Gyorsan röpülő napokat és sok-sok zebrát kívánok mindenkinek!

Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?