Új privát üzeneted érkezett!

nika

akkor még lehet nem volt,sőt...de a napokban kell lennie,csak figyelni kell és macerás.mindennap kell szex és nem marad ki a jó nap :wink: :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Bogárka, ez csak természetes, hogy drukkolok. :wink: A sógorod miatt részvétem. :(

bettike, alakul a pocak szépen. :wink:

kati, mondogatjuk mi, de szerintem még kicsi ehhez. Hát, majd meglátjuk, mit szól, ha megszületik Marci.
Örülök a jó híreknek! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogárka nagyon sajnálom, őszinte részvétem!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 

 
 

Bogárka: ez szörnyű :(( :cry: Nagyon sajnálom!

KAti: Nagyon örülök, hogy minden rendben van a kis pocilakóval!!! klassz, hogy ilyen boldog vagy :) Én is kb a 10. hét környékén voltam védőnőnél.

Nagyon rosszul viselem a meleget... folyik a víz rajtam.

Remélem, Pankának tetszeni fognak az ajik... majd meglátjuk :) Köszi nektek a jókívánságokat :)

kovacszsuzsi
 
 


Bogár- drukk neked :) Sógorod miatt őszinte részvétem :( :(

Betti - alakul a pocid, szépen növekszik a picurod :) Vannak még tüneteid? Vagy most csend van? Esetleg mocorgás? :)
pampalini
 
 


bogárka

én is nagyon sajnálom :cry:


pampalini

a napokban semmi különös,néha egy kis görcs,keményedés,főleg ezekre a hűlye időkre.

mozgás még nincs :)

KépKép
bettike83
 
 


Jajj, Bettike, most látom, hogy téged kihagytalak!!! :oops: :oops: :oops: Nagyon helyes kis pocid van :) Csinos vagy nagyon! :)))

kovacszsuzsi
 
 


Bogárka
Őszinte részvétem a párod családjának! :(
Ilyen fiatalon.....

Betti
Helyes a pocakod.
Vendég
 


Szia Lanyok!!

Eloszor is koszonom mindenkinek a reszvetet. Szegeny szenvedett nagyon.

Betti, szep a pocid! 15. hetes???? Kezd izgalmassa valni!! Nol a poci, hamarosan meg is mozdul majd.

Nika sztem akkor volt pe-d amikor nem csinaltal tesztet mert elozo nap mar majdnem olyan eros volt a ket csik. Aztan pedig gyorsan kiurul a lh hormon es egyik naprol a masikra negativ lesz a teszt.

Csinaltam ma tesztet es ez is negativ. Ma ket hete, hogy pe-m volt, ugyhogy mar nem remenykedek es a vizes folyas is bekoszontott ami mensi elott jelentkezik.
Vendég
 


Bettike a mocorgásra még várnod kell 4-5 hete szerintem :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bogárka, azért még ne add fel, hátha! Én egy csomó esetben hallottam, hogy később mutatta teszt a babcit. Én még drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, koszi!! Veled mizus, minden rendben?? Holnap mar tenyleg lehules lesz, szusszanhatsz picit! Zsuzsi, Te is!:wink: :)

Nita, van meg Bettinek nehany hete mozdulasig de hat mi ez mar a15 hethes kepest ahol most jar, hat hogy eltel mar az idooooo? :wink: :D (igy ertettem a hamarosant :wink: ) Most olvastam, hogy nem mentek Balcsira. :cry: :cry: Tenyleg kuldd el az oregasszonyt hatha rossz vonatra szall es elviszik ellenkezo iranyba es eltelik nehany het mig hazaer! :lol: Vagy elcsabitja utkozben valami ven kejenc oszt a vegen meg lanyszoktetes lesz!! hihihi Ez mekkora lenne!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Bogi!

most akartunk szombaton menni de megint elmarad a viharok miatt.....
anyósra szerintem egy pasi se nézne rá.jó ha havi 1x fürdik..retkes.koszos.......egy csöves tisztább mint ő........

meg ne szálljon fel vonatra oda "tiszta" emberek szoktak menni :twisted: :twisted:
menjen a vonat alá......az a neki való hely..........vagy a metró elé .mindegy nekem!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, kesz vagyok!!!!!!!!!! hihihihihi, heheheheehe, hahahahahaha-ennyire nevetek!!! :lol: :lol: Az mondjuk durva, hogy ennyire igenytelen!!!!!!!!!!
Vendég
 


és ezt halál komolyan mondom hogy ilyen ritkán fürdik...és akkor ő ugat nekem hogy én vagyok retkes............
jaj hogy POSHADNA MÁR MEG!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A banya nagyon feltekeny Rad Nita, ez tuti fix biztos!!!!!!!!!Csak sajna ezzel nem vagy kisegitve. :cry:
Vendég
 


gondolom.fáj neki hogy boldog a fia velem!!!!!!!!!!.novemberben leszünk 7 éve együtt!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OOOooo, hat, ez tragikomedia Neki!!! Babam, hat kezedben az adu asz, ussd ki!!! :lol: :lol: Keszitsd ki idegileg!!!! hihihi
Vendég
 


sziasztok lányok!!!

bogár!!! először is őszinte részvétem!!!! :cry: :cry:
egész nap rád gondoltam. a főnököm sem akart eltűzni a gép elől, így nem tudtam hamarabb jönni. sajnálom, de fel a fejjel!!!! fogadjun, h úgyis csak egy személyre vettél repjegyet visszafelé????!!!! 8) potyautasokat nem szabad vinni!!!!
azért még szorítok. hallottunk már ilyet!!!!! tudod, mia!!!!

nita: jót nevettem az anyós-eltakarító beszólásokon, amit bogival adtok elő!!! sajnálom a balcsit. képzeljétek, az átúszás is elmarad!!!! mondjuk idén nem indulnék, de az előző 6 évben mindig voltam.

betti: annyira édesen kerekedik a pocakod!!! és csak a pocakod! nincs rajtad felesleg!!! híztál már egyébként?
igen, igen, nagyszőrű szőnyeget horror takarítani. ezzel tisztában vagyok! de annyira odáig voltam érte!!! szerintem pont, amíg a gyerek felnő, addig jó, aztán kidobjuk. kérjük a fotót róluk!

mi jól vagyunk, csak ezt a meleget viselem egyre nahezebben. nagyon alacsony a vérnyomásom. de holnapig csak kibírom!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati

azért már előtte is volt feleslegem sajnos...de eddig nem jött fel semmi.

KépKép
bettike83
 
 


Bettike
Nekem 16+5-nél mozdult meg Regi, legalábbis akkor volt egyértelmű, de útólag visszagondolva, enyhébben már a 15+6-nál is éreztem. Szóval lehet csak egy-két hét és már érzed. Figyeld, érdekes lesz, majd meglátod.

Nita
Hát tényleg borzasztó lehet az anyósod. Legalább messze laktok egymástól?
Vendég
 


Bogi próbáltam már kikészíteni idegileg de fordítva sűlt el a dolog...... :cry:
Kati az átuszás is a viharok miatt marad el.remélem lesz még jó idő:)))
Brita sajnos nem.egy házba lakunk.annyi hogy ő az alsó szinten mi a felsőn.és lezártul az emeletre vezető lépcsőnél egy ajtóval........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita

ez az anyós dolog kiboritó lehet,de légy erős és nyugodt,már amennyire lehet :?

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!

Végeztem a lottóssal is!
Bogárka sajnos nem tudtam 90 %-ra teljesíteni, ahogy írtad :) csak 99%-ot hoztam össze!!!! :)

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Betti sajna nekem ez jutott!!!!! :x :x
Mona GRATULA!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mia

merre vagy??????tegnap doki volt nem?

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!!!!!!
szupi az idő.......kivéve a nyaralóknak....... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tudom, ezer+egy millió éve nem jelentkeztem. Erre volt szükségem, ahhoz, ami most van! :wink:

Majd fogok bővebben írni, most gondoltam csak beköszönök, és elmondom Nektek is, hogy a CSODA velünk is megtörtént, végre én is kismami vagyok!

Nagyon sok szeretettel gratulálok mindenkinek, aki azóta pocakosodott, és szurkolok a babára vágyóknak!

Ígérem, majd megpróbálok jönni sűrűbben, persze, csak ha visszafogadtok ilyen hosszú szünet után!

Puszi Nektek!
Edit!
pedi
Kalocsa
 
 


Edit gratulálok a Babához!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Pedi drága, hatalmas gratula!!!!!!!!! Nagyon-nagyon örülök, és egyben szégyellem magam, hogy nem írtam, de pótolom, ígérem! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mia, hol vagy?????????

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


PEDI GRATULAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: aztaaaaa nagy nagy gratula ügyes vagy :):):

Nekem ma van tojásfehérjém :):): szóval igen a + teszt után két nappal :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika mindent beleeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika akkor hajrá!!!!!!!!:)

Bogárka, Mia merre vagytok????

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


ami rajtam múlik megtettem :):):) apa is beleadott mindent :):):) betonozunk :):)):):)ahogy Mia mondaná :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika remélem sikerült a betonozás!!!! Nagyon szorítok!!!! Remélem ez a hónap a Tietek, és majd a következő a mienk lesz!!!!!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


pedi

nagyon nagyon örülök nektek,és vigyázz magadra :) :) :) nagy meglepit hoztál nekünk.

uhn voltál?mekkora volt a picur? :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!
szerdán végre megyünk apival bulizni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk, jól vagyunk, szuperül éreztük magunkat, bár volt némi ijedelem is...
Sajnos nagyon rosszul viselte a pocim a "drága jó" magyar zötykölődős utakat és jól begörcsöltem, keményedtem amikor odaértünk. nem győztem kapkodni a magnézium tablettákat... aztán szerencsére az éjszakai fekvés, pihenés jót tett és elmúlt a dolog.
Amúgy nagyon lustálkodós nyaralás volt, én egész nap feküdtem, pihiztem, olvasgattam, rejtvényt fejtettem (hozzáteszem ezeket ezer éve nem csináltam), a férjem pedig lubickolt Bencével a medencékben. Annyira aranyosak voltak együtt! Majd teszek fel holnap pár fotót.
A szállodán kívül nem is mentünk sehová, csak egyszer, olyan város (falu :D )néző kisvasút utánzattal (Dotto-val) és persze mi történt?????? Hát őrült módon rázott a járgány és megint annyira rosszul lettem, hogy komolyan azt hittem, hogy éjszaka be kell menni a szombathelyi kórházba... de aztán megint a rengeteg magnéziumtól és fekvéstől reggelre elmúltak a görcsök...
Szóval egy nagy tanulság: sajna el kell felejtenem szülésig mindenféle utazgatást... max. beautózok Győrbe, de semmi több. Nem kockáztatok. Így is félek attól, hogy a rengeteg görcs miatt elkezdett kinyílni a méhszájam...

Bogárka, köszönöm az SMS-t. Nagyon sajnálom a Párod öccsét, az üzeneted után azt hittem, hogy a leukémia miatt halt meg, de most, hogy visszaolvastam, láttam, hogy nem... Egyébként többször járt az elmúlt időben a fejemben, hogy megkérdezem mi újság vele, csak nem mertem... Talán emlékszel, hogy amikor csatlakoztál a topikhoz, meséltem, hogy a bátyám felesége is ezzel a betegséggel küzd... Nála tavaly fedezték fel, kapott kemot, csontvelő átültetése is volt, tök jól nézett ki tavasszal, meg a leletei is jók voltak, erre most megint nagy a baj... Újra felütötte a fejét a betegség és Ő nem vállalja a kemot. Már enni se tud... nagyon félek, hogy hamarosan iszonyú nagy baj fog történni és Ő is még csak 30 éves. :cry: :cry: :cry:

Kati, GRATULÁLOK A BAÁTOKHOZ és szupi a vonalzód4 A konyhádról meg nem is beszélek! Egy álom!!!!!!! Jó a tervező ízlése! :wink: (tudom ám, hogy Te voltál az!)

Rita, sajnálom, hogy így állnak a nővéredék Reginához és Hozzád! Ez akkor is durva lenne, ha nem lennél várandós, de ÍGY! Nem plázacicáskodni jársz el otthonról, hanem vizsgálatokra és minimális kikapcsolódásra!

Betti, nagyon szépen alakul a pocid! Képzeld, nekem akkorát nőtt most az elmúlt egy hétben, hogy úgy érzem szétdurran! (erre az érzésre emlékszem, akkor is volt, amikor Bencust vártam).

Zsuzsi, nagyon jó és praktikus ajándékokat kap Panka! Bencének is használt pótkerekes bicót vettünk egy hónapja. Tökéletesen megfelel a célnak! Úgy tekeri, mint egy őrült! :twisted:

Mona, gratulálok az utolsó vizsgádhoz! Tudtam én, hogy nagyon okos leszel és jól fog sikerülni ez is! Most már csak egy dologra kell koncentrálni! :wink: vagy talán jobb, ha nem is koncentrálsz rá és hagyod, hogy történjenek az események...

Nita, gondolom várod a bulizást! Ez a Balcsizás valahogy nem akar összejönni, de sebaj! Lesz még jó idő! Bizti lejuttok majd!

Nika, látom szépen beindult a betonozás! Csak annyit mondok, hogy HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pampi, jól tetted, hogy megdolgoztad a Párodat! Ez a beszéd! a természetre kell bízni a dolgokat!

Pedi, bár sokat nem beszélgettünk még, de tiszta szívből örülök annak, hogy végre kismama lehetsz! nagyon szorítok, hogy továbbra is minden rendben legyen Veletek! Írj majd kicsit többet Magatokról, ha tudsz!

Ez jó hosszúra sikerült... bocsi... :shock: (remélem nem hagytam ki senkit...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virág tényleg pihenj.........majd jövőre tudtok utazgatni már.......
a Balcsi már nem is érdekel annyira.most öcsémmel tervezzük hogy megyünk köv hónapba a mogyoródi aqvaparkba.........
sokkal jobb................

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, tudom... megígérem, hogy most már tényleg csak pihizek...

Ez az aquapark jól hangzik! Mondjuk én fosós vagyok és nem merek ezeken a csúszdákon lecsúszni, de a férjem olyan, mint egy nagy gyerek. Még Bence születése előtt akárhová is mentünk nyaralni, csúszdaparkba mindig el kellett mennünk. Ott aztán jól kitombolta magát én meg úszkáltam a medencékben meg napoztam. :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


azért én se megyek le mindenen.pl az ufó meg ami nagyon magasról indul..de vannak amiket bevállalok....
amit nagyon szeretek az a vadvizi.matraccal eszméletlen....jaj de várom már!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csillag: Köszönöm!!! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat, de most már tényleg nagyon vigyázz magatokra!!! Képzeld Pécsen a belvárosban is van egy fehér Dottó Kis vonat, és az én Apósom vezeti szinte egész nyáron!!:)

Bogárkáról, Miáról tud valaki valamit?

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Sziasztok!

Mona, gratulálok, nagyon ügyes voltál!!! :D

Csillag, nagyon vigyázz magatokra! Mikor mész legközelebb dokihoz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, most látom, hogy Téged kifelejtettelek tegnap... :oops: :oops: :oops: Remélem minden rendeben Veletek és már jobban érzed magad így, hogy nincs olyan meleg!
Orvoshoz egy hét múlva hétfőn megyek legközelebb, de ha ma és holnap is sokat keményedne a hasam, akkor még a héten szerdán felhívom és bejelentkezek hozzá. Remélem nem kell...

Mia, Te nem is írtál semmit amíg nyaralni voltunk... mit mondott az orvosod?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pedi
Üdv újra itt! Ha jól tudom én még nem ismerlek. Gratulálok a pocaklakóhoz.

Csillag
Jól tetted. Én is pihizek majd, jön a párom unokatesója is, úgyhogy majd ők felváltva fürdőznek vele, és mennek vele. Persze azért én is pancsizok vele, de alapvetően a pihenésnek szentelném azt a két napot.
Szerintem ha úgy adódik nyugodtan utazz. Nem tudom írtam-e már itt. De én 22-23 hetes voltam mikor elutaztunk Németországba (télen), megnézni Hitler egyik barlangját, Königsee-n, igaz a német határtól nincs messze, de azért 6-7 órás út, aztán hazafelé meg kerülővel Salzburgnak jöttünk, ahol a városban eltévedtünk, és 3-4 órát gyalogoltam egyfolytában, plussz ácsingóztam egy órát a várban. Szóval akkor nekem is sokat görcsölt a hasam, de a következő héten voltam dokinál, és a méhszájam kökemény volt. Pedig eleve veszélyeztett terhes voltam, a korai görcsök miatt.
Bár idénre nem tervezünk ilyen nagy utat, de a Balatonra lemegyünk. Meg a gyógyszeremért is kivonatozunk Bécsbe, egy kirándulással összekötve.
Hát, nagyon elszomorítottak a hétfői kirohanásukkal. Anyukámnál már voltam azóta, de szerintem hamarosan fel fog nekik tűnni, hogy nem kell vigyázni Regire. A szerdai uh-ra úgy megyünk, hogy Szabi később megy dolgozni, addig a városban sétálnak egyet, talán a plázában, ha még lesz a süsü-s kiállítás. Aztán ha végeztem, viszem magammal a bankba, meg apeh-ba, meg ahova még mennünk kell a belvárosba. Majd egy kis mekis fagyizással, meg egy jó ebéddel feldobom a napot, és akkor lesz kedve a járkáláshoz.
3 hét múlva már megy oviba, úgyhogy az afp-s vérvételem elvileg megoldva, akkor már nem kell senkire bíznom. Mondjuk akkor a párom is szabin lesz, ha minden igaz, de gőzerővel felújítunk abban a néhány napban, úgyhogy jobb ha Regi nem téblábol ott.
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!
a hócipőm kivan már.most olyan hideg van.azért ez már túlzás......nem?! :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lanyok!!

Eloszor is koszonom mindenkinek a kedves szavakat es, hogy gondoltatok Ram. Jol esett. Olvastam mindent csak... qrva sz.rul voltam lelkileg. Nagyon pocsekul ereztem magam de szerencsere eppen idopontom volt a kineziologus nohoz es helyre tett. Az elmult ket napban pedig "csavarogtam", reg nem latott baratokkal talalkoztam viszont sokat gonodoltam am en is Ratok lyanyok angyalok!

Nem is tudom hol kezdjem!!

Ujdonsult kismaminak, ne haragudj de mire idaig jutottam elfelejtettem a neved. :oops: Szoval sok boldogsagot kivanok Nektek es orulok, hogy orulsz!!!! :D

Beze Draga, jobban vagy mar a meleg utan?? Bar ez meg mar..tulzas, lehetne egy cseppecsket melegebb is.

Nita, hogy fagyna meg az oregasszony! No, majd telen!!

Viragom, szupersag, hogy jol ereztetek magatokat es latod? Az ido is Ratok vart, ha' nehogyma' Viragekra rossz ido legyen, azt nem! Most bezzeg.... :wink:
Sajnalom, hogy Nalatok is felulotte fejet ez a sulyos betegseg. Ha nincs etvagya ez nem jo. Ha elkezd nem enni, rohamosan romlani fog az allapota. Valahogy probaljatok hatni ra. Iminel is ez volt. Aztan total legyengult mert nem volt hajlando enni, mondtuk neki,hogy egyen, probalja lenyelni az etelt. Ha ott alltunk felette evett, ha nem, nem. Legyengult es ha mar ranezett az ember akkor maris elkapott valami virust. Ezert is nem a leukemia vitte el. ahh, hagyjuk is. Nehez lesz most mindenkinek, kitartas Nektek!
Egyebkent nyugodtan kerdezhetted volna, hogy van Vele, nem gond, ez az elet. Jovunk, megyunk. Szembe kell neznunk mindennel.

Rita, remelem Te is jobban vagy mar ebben a "hidegben". Regit ha viszed magaddal mindenhova legalabb nem a 40 fokban kell tenned. Csak ne essen az eso. :?

Nika, Veled mizus?? Jo keson van pe Nalad, hallod e?? Mikor is volt eros csikos a teszted?? Szuk 1 hete? Bizakodjunk, megy a drukk!!

Nalam nincs baba, megjott penteken delutan de nem baj, most ugyis mas dolgom van, a kinezes no is ezt mondta es, hogy nem fogok meg teherbe esni. Addig nem kuldik fentrol a babat amig kotelessegemnek eleget nem teszek. Aztan ha haladok az utamon, kozben johet a baba is. Szoval ez van.

Mona, gratula a vizsgahoz!! Figyusz Csajos! Nalam a 99% az mar 100!!! Nalam 100as vagy!!:):) Ugyes csaj vagy, hajra baba projekt!!! Neked is meg mas dolgod volt de mar sztem nincs akadalya a babanak!!! :wink: :D Sok sikert!!!!!

Mia, hol vagy??? Mi van Veled?? Miert nem jossz??? Remelem csak neted nincs vagy nyaralni mentetek vagy nemtomen de gyere mert itten tukon ulunk mit mondott penteken a dokkkkkkker!!!!!!????????

Katink, gondolom Te folyamatosan ropkodsz, be vagy drogozva!! :lol: :lol: Lassan-lassan nol majd a poci is!! hhhuuu, de varom mar a poci fotod!!!!

BEZE, Toled is!! :wink: Legy szi csalj mosolyt arcunkra egy keppel!!!

Mostan megyek mert ez mar egy kesz regeny!! Puszi Csajok egytol-egyig mindenkinek!
Vendég
 


csillag

örülök h jól éreztétek magatokat :) a keményedést sajnálom,de jó h pihivel jobban lettél.

nálam már megint mindennaposak a görcsök és kezd elegem lenni belőlle...és nem tudom mitől van,féljek miatt vagy ne,nem tudom.

KépKép
bettike83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?