Új privát üzeneted érkezett!

Baba,jó aktív vagy :shock:
Nálunk tegnap volt 40 szelet tök rántva :lol: Na jó,anyós csinálta :oops:

Milyen pöttyök? :roll:
Vendég
 


Nyuszi!
Mekkora nagyok Ők is :shock:
A közös képen mivel Noémi van elöl nem látszik a különbség, gondolom optikailag becsapós így.
Szépek nagyon :D Én nem látok pöttyöket, hol??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twis: vicces...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Az utcsó képen láttam 2 pöttyöt (homlok, száj mellett).
Aludtam 1 órát, majd valakinek fúrni kellett a házban...most persze abbahagyta, mióta felkeltem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja,azok szúnyogcsípések :lol:

Köszönjük a dícséreteket :D
Vendég
 


hahó!
láz már lement, fenekében mérve 36.9, fél fokot levéve igazán jól vagyunk! :D majd nézem még azért.


Nyulasz,
jaj, nagyon aranyosak!! :D :D képzelem, hogy nem könnyű kettőjüket egyszerre fotózni!
Noémi sapkája nagyon tetszik!!

Baba,
jaj, ennyi panírozás, még jó, hogy nem most kellett kisütni :roll:

Lois,
jó, a szobatisztaságon azért elámultam volna rendesen, bármilyen ügyes kiscsákód is van :wink:
Makilány is pucérkodott egy kicsit múlt héten, ott is hagyta a névjegyét a járókában, "anyósomon" és persze megtisztelte a medencét is! 8)

angel37
 
 


Sziasztok!

Baba nem vagy semmi!
Te szegény biztos nem lehet már könnyű ebben a melegben!

Lois szuper cukuk a képek KisZé szülinapjáról!
Hatalmas már a kispasi!!! :D

Nyulasz nagyon édik a babók és a bealvós képek szenzációssak! :lol:

Twist ül Dorka?
Azta hatalmas gratula az ügyes kiscsajnak!!!! :wink:


Angel örülök, hogy már 37 alatt van ez a fránya láz!
Remélem így is marad!
Hesss betegség!!

Mi jól vagyunk!
Milán szeme (bal) igaz ma megint csúnya az valahogy nem 100-as.
Félek el kell vinni malyd az átjárhatóságira! :(
Gyümiket szépen eszünk a zöldségeket nem csípjük kivéve a szintén édes sütőtökös almát!
Twist ti hogy álltok a kajákkal?
Tegnap voltunk tornán és nagyon meg lettünk dicsérve Ilán ügyessen mozog.
MOndták, hogy pikk kakk négykézlábra fog állni és ülni fog! :lol:
(bevallom már alig várom)
Lányok kérdésem lenne:
Ki meddig sterilizálgatott? :roll:
Nincs vele problémám de mikor lehet már "lazítani a gyeplőn"?

Ja és úgy döntöttem eladom a babakocsim és veszünk külön egy autósülést és egy sport babakocsit!
Ha valakit esetleg érdekel dobjon privit!
Cam babakocsi minden van hozzá mózes, hordozó, és sport is.
Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Talán 6 hóig sterilizáltam állandóan, utána napi 1x, aztán ritkábban, heti 1x, végül, amikor már mocorogtak négykézláb, akkor végleg elhagytam.

Rani, céklás almát próbáltad? Krumpli almával? Az is elég édes.

Angel, ez a bárányhimlő nagyon gáz. Én még nem oltattam, de megkérdezem dokinőt, mi legyen.

Nyulasz, nagyon szépek vagytok! Súlyon el vagyok ájulva. Mi tegnap mértünk csak úgy, Kisnorbi 10800, Kirus 11800. Keményen tartják az 1 kg különbséget.

Ja és voltunk fodrásznál, kopirnyó lett a család, de olyan büszke vagyok rájuk, mert nem sírtak. Itthon nem engedték levágni nekem.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi ezeket még nem! :roll:
Hogy csináljam őket?
Gondolom főzöm a krumplit és a céklát de az almát is kell? :roll:

Szupi, hogy levágtátok a hajukat.
Nekem is mondják, hogy nyirassam meg Milánt mert hosszú a haja! :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi mindenkinek :D

Rani,de klassz járgányotok van :D És ez sportnak megcsinálva nem jó?Vagy kinéztél már valami tutit? :lol:
Szemecskét sajnálom :(
Főzibe is csempéssz bele neki egy kis gyümit :wink:

Szöcsi,Kira nagyobb?Akkor nincs terrorban tartva :lol: Balázs néha úgy gázol át Noémin,mint egy dömper.
Balázs súlyán vagy elámulva,vagy a külömbségen köztük? :roll:

Lois,pont azért szoktam inkább Noémi felöl fotózni,mert külömben tényleg óriási a külömbség,ha még ő van messzebb is.

Angel,örülök,hogy nincs láz!
Medencébe pisilés nálunk is megy :lol:
Vendég
 


Angel, de jó, hogy lement a láz!:)) Hurrá! Végül is kened a pöttyöket, vagy csak fürdő?
(Nekem jól esett a kencefice gyerekkoromban, emlékszem még rá.)

Rani, írtam priviben, hogy megy a hozzátáplálás. Végül is már alma, barack és krumpli mehet. És almával minden lecsúszik:)
Rani, és hova vinnéd nyíratni? Engem is érdekelne, bár növesztem Dorka haját a földig, de akkor is érdekel, hol szokták vágni a pár hónapos babák haját, ha még nem is nagyon tudnak ülni? Szóval, van ilyen fodrász? Még sosem láttam ilyet és nagyon érdekelne.

Nyulasz, már régóta akartam írni, hogy az ikerbabók gyönyörűek!!!
Vendég
 


Rani!
Nem jött be a Cam??
Azért én még nem ültetném át nagyobb ülésbe, vagy csak 0-18 kg-osba menetiránynak háttal, szembefordítani kicsi még szerintem.
Almát is párolhatod, Zé nagyon szerette úgy, még édesebb lesz tőle. De a répa is kifejezetten édes. Krumplit Zé nem csípte, az szerintem ízetlen.

Szöcske!

Kopasz képeket mutiiii!! :D

Nyuszi!

Ja hogy direkt trükkösen fotózol?? És akkor hol marad a ríáliti??? :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz köszi!
Igen kinéztem egy autósülést 0-18kg-ig menetiránnyal háttal is ragható és nagyon csípte a drága!

Lois bejött a Cam nincs vele problémám max annyi, hogy Yariskába nehezen fér be!
Az autósülés az tuti a sport kocsit még nézem, na és persze el kell adni ezt!

Twist válaszoltam is! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ha kell mosni a könnycsatornát, akkor minél előbb essetek túl rajta. Ha kell infó, dobj egy privit, háromból két gyerekem átesett rajta.
vovanda
 
 


Köszi Vanda írok pü-t!

Kép

Kép
raniko
 
 


üdv!

korán örültem, láz visszatért :( délutánra megint 39 fölé ment. nagyon forró volt kis teste, feje. (a rosszalkodás persze ment így is, csak a kúp hatásától ragadt le néha a szeme.) és még sok apró kiütés is kijött szinte az egész testén, ami nem bárány.
megint megnézte orvos, egy kedves-lelkes fiatal doktorbácsi, hát kaptunk is egy valag receptet, homeos cuccokat is.
az egyik kiütés nagyon csúnya lett a lábán, elfertőződésre gyanús, az nem nagyon tetszett a dokinak.
viszont a lázra azt mondta, ha szombatra múlik el, az még belefér.
este kis zuhany után hőmelkedés volt csak, 37,6.
most alszik, szegény nagyon kivan :?

kúva bárányok :x de hát ki a f... gondolta, hogy ezt így benyalja? :roll:

angel37
 
 


Angel!
Ez de carul hangzik, együttérzésem :(
És ha elfertőződött akkor mi van? Antibiotikum kell?
A sok kiütés az már valami felülfertőződés jele a bárány okozta gyengült immunrendszer miatt?

Rani!
Yarisba?? Nem is tudom eddig hogy passzíroztad bele, legalábbis a barátnőmé böhöm nagy, bár az nem ez a típus, hanem négykerekű, de szerintem egyik sem egy helytakarékos fajta.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel, ((((((((((((Dióka))))))))))))))))))), jobbulást kis Drága!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Angel,hú,jobbulást Makilánynak!Remélem homeós izék segítenek :roll:

Baba,38.hét :D szuper :D

Rani,csak nem concord ultimax?
Persze így értem,én is lecseréltem kissebb babakocsira,mert ez a centizgetés a csomagtartóban :evil:

Twist,köszi :D szerintem a legtöbb fodrász bevállalja :roll: Nálunk először kijött,és az ölemben volt,igaz akkor már tudott ülni Balázs,másodszor meg mi mentünk a fodrászhoz.Egész jól viselték :wink:

Lois, ríaliti :lol: majd keresek olyan képet,ahol fordítva vannak,és meglátod,nem túl előnyös,az amúgy is kissebbet messzebb rakni :lol:
Vendég
 


Kép 38+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Milán szeme sajna elég randa be van nagyon gyulladva piros és be is van picit dagadva.
Ma úgy néz ki irány a dokinéni!

Diókát nagyon sajnálom hamar gyógyulást!!!

Háát igen nem könnyű betenni a babakocsit de befér! :P
Igaz nem egy könyű darab de Milán a mózesbe így is még elfér pedig már 7kg.
(nem mintha használtuk volna a mózest)
Gondoltam könnyebb lenne egy kisebb sportal és nagyon szemezek egy autósüléssel.(én is simán ücsörögnék benne olyan kényelmesnek tűnik)
Dobok róla képet ha találok!
Kép
Na megyek mert kb 10 perc és nem lesz áram egész napra saja trafót cserélnek.
Mi menekülünk így a klíma nélküli tetőtérből a nővéremhez!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani! Céklát kockára vágod, megpárolod, a végén bele az almát és turmixolod. Nálunk mindenbe kellett alma, a krumplit is úgy ették. Kisnorbinak volt átfecskendezés 2X, a kencék, csöpögtetők nem értek semmit. Átfecskendezés után rendbe jött, viszont engem megviselt, mert bevitték egy szobába, én meg kint ültem és hallottam, ahogy a gyerek ordít. Utólag megedződtem, úgy vagyok vele, hogy inkább picit sírjon, de legyen rendben.

Hajvágás a férjem fodrászánál volt, muszájból is kellett, mert minden nap homokozunk és egymás fejére szórják a homokot, így könnyű zuhanyoztatni őket.

Angel, bárányhimlő irtó gáz, jobbulást és kitartást nektek.

Nyulasz, különbség is nagy és Balázs súlya elég rendes! Nálunk 1 kg és 4 cm Kirus javára.

Minap megkérdezi egy idős asszony, hogy ez 2 gyerek, mert ő mintha rosszul látna. Mondom neki, ez bizony 2. Megnyugodott, hogy akkor nem is olyan rossz a szeme.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Baba!
Szép a pocid!

Angel!
Miket kaptatok? Csak mert Réka is kapott egy Herpesin nevű szert a bárányra, doki nénink attól félt, szövődménye lesz, mert olyan pici.

Szelíd motorosok:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda, nagggyon kemény a banda!:)

Angel, jaj, nagyon sajnálom a szemét bárányt:( Milyen rendes az a doki, hogy homeós cuccokat írt fel, szuper! Ő direkt ilyen orvos, vagy te kérted? Mégis csak szelídebb gyógymód a homeo.
Elfertőződésre krémet kapott, vagy gyogyit?
(Dorka arcán egyszer szétterjedt fertőzés és antibiotikumos krémet kapott, 4 nap alatt helyrehozta. De az nem bárányos dolog miatt volt....)

Baba, gyönyörű a pocód! Lábaid hogy vannak? SIkerült kisebbre formálni őket?
Vendég
 


Lányok, van egy nem idevaló kérdésem, de nagyon fontos:
Hogyan kell a paprikáskrumpli levét sűríteni? Anyósom paprikáskrumplija isteni finom és sűrű. Az enyém híg, mint a leves. Rántani kéne?
Vendég
 


Vanda, minő menő motoros banda! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, gyere msn-re és segítek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Az Ultimax szuper. És ez befér háttal a Yarisba?? Mert nem kicsi ám úgy. Én végül ezt azért vetettem el.

Nyulasz!
Lássuk :wink:

Vanda!
Nagyon veszélyesnek tűnnek, kis pokolangyalai :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, szép poci.

Angel, kitartás!

Rani, ultimax nagyon jó.

Lois, elfér egy Yarisba az ultimax, tudom, mert Yarisom loták el az Ultimaxszal együtt.

Sannah, ma írok, csak nincs időm.

Szobatiszta a gyerekem fullra most már, tehát városban is, autóban hosszútávon, strandon stb... :lol:

Voltam ir kontrollon, most már alig emelkedett az ir-em, szépen kordában tartva, 5 év múlva meg jöhet a kistesó.Hormonjaim helyreálltak.A cukor viszont elég alacsonyka, a metet csökkentem majd valamikor.
Vendég
 


Jaj, Baba, csak most értem ide. Megnézem, hogy msn-en vagy-e még...

Hunci, gratula a szobatisztasághoz, de jóóóó lehet!:)
Vendég
 


Lois,mindenképp keresek,csak már ébredeznek...kezdődik a 2.műszak :lol:

Hunci,ellopták?Aztaaaa,hogy szakadna le a keze :evil: szobatisztasághoz :D :D :D

Paprikáskrumpli,nem kell rántás,alá hagyma,és kevés vízzel kell csak felönteni a krumplit,épp hogy ellepje.
Vendég
 


sziasztok!
köszönjük.

délelőtt most megint jó volt, most alszik. délutánra lett az elmúlt napokban szar, kíváncs vagyok, ha fölkel, mi lesz a mérés :roll:
most már nagyon sérelmezi ám a kisasszony a segges mérést :roll:

Lois,
a fertőződésgyanúsra már kapott antibakteriális gélt, szerintem máris szebb!
a sok apró kiütés a láztól volt, most már az sincs rajta.
felírt még vmi bazi drága cuccot, de azt csak akkor kell kiváltani, ha vasárnap is lázas.

Twist,
ebbe a doikiba futottam bele :wink: miénk szabadságon, helyettes sem volt ott, ez az egy rendelt tegnap du. nagyon rendes volt, kb fél órát foglalkozott velünk az elkülönítőben, és hétfőn mindenképp helyzetjeletést kér. amúgy már sokat hallottam róla, nagy homeos, tömegével akarnak járni hozzá.már értem, miért :wink:
fertőződésre az antibakteriális gélt kapta.

Vanda,
azt nem.
3 homeósat a bárány különböző fázisaira, most a lázas napokra Belladonnát, a másik kettőt most hirtelen nem tudom, egyet a hólyagosra, elvileg vasárnaptól, meg majd a pörkösre egy másikat. + a gélt, egy másfajta lázcsillapítót, hogy kombináljuk, ha kell, no meg a mérgedrágát, ami csak vasárnap kellhet, de remélem nem.
szövődményt ne is mondd, na az hiányzik még :x

Rani,
szemecskéhez drukk!

Szöcsi,
néni :lol: (bocs)

angel37
 
 


sziasztok!

Baba, ez a pocó igen szép, de még fent van úgy látom, van még idő...
és iszonyú csini vagy, nem hízol még a finisben sem, le a kalappal előtted!
Tegnap nálunk is rántott cukkini volt.

Vanda, cukik a motorosaid! :D

Hunci, ügyes ez a gyerek! (szobatisztaság)
5 év múlva tesó????? előbb nem ?
Munka bevált?

Angel Diójának mielőbbi láztalanságot és javulást!!!!!

Keny, hogy telnek a napok Kornéllal?

Twist, mi az üzletben már pár hónapos babákat is elvállalunk hajat vágni. legkisebb vendégem 5 hós volt. Persze általában a saját vendégeink gyermekei jönnek. :)
De volt olyan kisvendégem, akit az anyja behozott, elvállalom e? Több évig jártak hozzám (elköltöztek azóta),, és furcsálltam, hogy az anyuka saját fodrásza miért nem vágja le a gyerkőc haját????
Némely fodrász fura. :?
Pici babáknál úgy csináljuk, hogy beül a székbe apa/anya, beterítem nagy hajvágókendővel, hogy ne legyen a ruhája hajas, majd ölbeveszi a ded-et, ha hagyja kap "baba-kendőt", ha nem (mert sír/ordít), akkor inkább hulljon a hajacska, ilyenkor váltóruhát érdemes hozni neki.
(bocs hogy hosszú lett)

mindenkinek puszi
nani72
 
 


Nani,köszi, hogy leírtad, így már teljesen el tudtam képzelni, hogy zajlik a hajvágás. Tök jó, hogy anya nem lesz hajas:)

Angel, ezt a dokit meg kell tartani! :wink:
Vendég
 


Megjöttünk: ctg: szép, vizsgálat nem volt, a vizeletgyűjtésből az eredmény ok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, épp akartam kérdezni, hogy hova tűntél. Ügyes a kisfiad!

Twist, kész a krumpli?

Nani :oops:

Többiek:pussssszzzzz

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Én is jelen... :oops:

Baba, de jóóóóóóóó! Grat. a 38. héthez! :P

Angel, kislánykádnak mielőbbi gyógyulást!!!

Rani, Milán szeme :evil: , remélem hamar rendbe jön!

Vovanda, motorosok: :D

Tegnap voltam védőnőnél, vérnyomás, vizelet rendben. Péter baba szívhangja szép, lábam "kecses", vizesedés nincs. Ezen túl hetente kell mennem a védőnőhöz, egészen a szülésig!
Ma mindezek ellenére meglátogatott minket (védőnéni), azaz megnézte a babalakot (ami még csak félig kész). Kb. 20 percet töltött nálunk, jól elbeszélgettünk.
A kezdeti 55kg-ból mára 65kg lett, pocakom 107cm :roll:
És egy pocakkép (35+1)
Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Hunci!
Esküszöm, pedig ezt is tudtam...ááá, minden mondatommal csak magamat égetem, annyira agyrágta vagyok :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll:
Szobatisztaság :arrow: Nem semmi, Hunor nagyon ügyes fiú!! :D
Én is tervezek egy terhelést...... valamikor :roll:

Nani!
Babafodrászkodás édes lehet, nálunk ez még nem fog játszani jó darabig.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols, szupi. Csak azt nem értem, mi a fenének kell menni minden héten?????? Szép a pocid és köszi a gratulálást is.

Nem tudja vki mi van Kenyvel. Ott voltunk a klinikán, hívtam, hogy megkérdezzem, hazamentek-e vagy bent van, mert megnéztük volna, de fel sem vette a telót és nem is hívott vissza. :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lépten-nyomom megkérdezik az emberek, bárki, mindneki, hogy ugye kisfiam lesz???? Mert oylan a pocim. Már röhögök, ha felteszik a kérdést és hitetlenkednek, mikor mondom, hogy kislány, Megkérdezik, de biztos???? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bolsika!
nagyon csinos vagy :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols, szép poci! Hát már 35 hetes vagy? Nem is tudtam, akkor te leszel a következő Baba után:))

Baba, sajnos nem csináltam még meg a paprikás k-t. De majd értekezünk erről, hogyan kell sűríteni. Holnap veszem meg a piacon az alkatrészeket hozzá :wink:
Vendég
 


Megint szétszakad a lábam, már a vádlim is csupa víz, fénylik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani!
De jó lenne, ha közelebb lennél. Mennék hozzád gyerekestől hajat vágatni. Balu hajvágás-fóbiás, én meg nem jutok el. :DDDD

Bols!
Szépen gömbölyödsz, hamar elrepült az idő, mindjárt finish.

Baba!
Kitartás, már nincs sok hátra!
vovanda
 
 


Sziasztok,

Eddig én voltam a nyugis kismamák zászlóvivője, de délután elkapott a para. Pisilésnél a bugyin barna (2 forintosnyi) folt.
15+1 vagyok ma, már nem utrózom, szépen leálltam róla. Ilyenkor már nem kéne barnázni! :shock:
Megnéztem magam belül is, kevés rózsaszines-barnás nyák volt bent.
Azonnal hívtam a dokinénimet, teendő :sok c vitamin, pihenés, ha görcs jönne rögtön kórház.
Szerencsére nincs görcs, csak kaparászást érzek,de nem fáj semmi.
Azóta nincs barna.
Remélem minden rendben lesz, hétfőn úgyis jelenésem van a dokimnál,addig ne legyen (utána se) semmi.

Bols, csini vagy!
nani72
 
 


Sziasztok!

Lois nekem is nagyon tetszik a gyerekülés!!!

Hunci, hogy mik vannak, így elvinni egy kocsit!
Olyan bosszantó amúgy is de főleg he gyerekes akkor még inkább bosszant engem. :evil:
Vágnám le a kezét az ilyennek!

Baba, Bols nagyon csini kismamik vagytok!!! :wink:

Köszönöm a szemecske drukkokat!
Ha vissza jön dokinéni szabiról felhívom és beszélek vele szemecsókéről.


Nani dolgozol még?
Esetleg Budapesten?
:roll:

Hátul si tök hosszú már Milán haja a fejte tetejéről nem is beszélve.
Nem hullot ki a az amivel született!
Szegénynek tuti még meleg is.

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani: nekem is volt ilyen halvány rózsaszínes valami, de nagyon kevés csak egyszer, nekem is ugyanazt mondták, ha görcs akkor kórház, de nem volt szerencsére semmi további folyamat. Azt mondták lehet, hogy egy hajszálér szakadt el odabent, mert ahogy nő a méh szakadhatnak apróbb erek, pl lehet ilyen tüsszentéskor is stb. ne aggódj minden rendben lesz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci: várom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bols: szép Péter otthon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hunci: nem szedem a metet, nem szigorúan diétázom, mégis további egy kilót fogytam, a babával minden rendben van, tökéletes mindene azt mondták. A védőnő szerint nem jó fogyni, tartani kéne a súlyom vagy már félidősen legalább 5 kg plusszal kéne rendelkeznem. Mi történik szerinted, mit csináljak, hogy fogyjak tovább????

Vanda: kép: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kiscsaj nagyon bájos, elfogadnám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: örökbe, ha adnád :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Természetesen, hogy ne fogyjak tovább, azzal fenyeget a védőnő, hogy ha fogyok továbbra is akkor kórház lesz a vége....
Vendég
 


Sannah, én is fogytam az elején, sőt a 20. héten sikerült csak az eredeti (kezdő) súlyomra visszatornáznom magam nagy nehezen. Súlygyarapodás a 23. héten kezdődött. (védőnéni nem fenyegetett, inkább megdicsért :shock: ).

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Kenynek szívből és hatalmas gratula!!!! :D :D :D
Kornél, Isten hozott, sok boldogságot!!!! :D :D :D

Mindenkinek puszi!

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: