Új privát üzeneted érkezett!

[quote="babaimado"] írta:babaimadoKülönben is, ma Szecs szül. :lol:


Így igaz :lol: :lol: :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Cukik vagytok :D :D :D
Vannak fájások, de mivel ez minden nap így megy, még nem kezdtem el mérni. Majd délután-este felé. Ha úgy érzem itt az idő, akkor jelentkezem!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs! Ma este lesz a nagy nap :D
Amúgy ki megy be veled a szülőszobára? Férjed?

KépKép
b_judyt
 
 

 
 

Szecs....ugye majd elárasztasz minket sok-sok fényképpel Blankáról?
Pocakról nem kaptunk olyan hű de sokat :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Szecs, még tehetnél pocakfotót is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judyt, igen, végül a férjem jön be. Nem akarja semmi pénzért sem kihagyni, én pedig nem akarom őt megfosztani ettől. Remélem alaposan átgondolta... A ma este szuuuperül hangzik!!!!!!!!!!!!!!!!
Timi, Babaimado, inkább Blankáról teszek fel képeket, jó? Összesen annyi pocakos képet csináltam, amit ti is láttatok, szóval nem rejtegetek semmit :) De a pocakos létnek ma úgyis vége :wink:
Helyzetjelentés: továbbra is fájások (még nem mértem, nem tűnik rendezettnek). Ettem fahéjas sütit, az állítólag jót tesz ilyenkor...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Megjöttem és ugyan találkoztam egy akkor érkezett kismamával aki szülni ment, de nem szecs volt, mert látom, hogy még írt nem olyan régen.

Semmi újat nem tudok mondani, ti már voltatok itt szülőszoba látogatáson, nem változott semmi. Ugyanaz volt, mint amit már Szecs leírt kb. 2 hónapja, csak most élőben láttam.
Nagyon kedvesek voltak és érthető volt minden amit elmondott a hölgy. Lehet választani tényleg, hogy miként szeretnél vajúdni.
Tényleg kellemes az a rész is ahol az apukák tudnak várakozni, ha nem akarnak közvetlenül ott lenni. Ami még megnyugtató volt, hogy nem volt olyan riasztó, mint amire gondoltam, hogy olyan nagyon kórházi.
Hát legalább tudjuk hova kell majd menni.

Kép
judit70
 
 


Szecs...aztán ne nagyon kenődj el, ha Blanka mégsem ma akarna világra jönni :)
A csütörtök és a péntek is nagyon szép nap születésnapnak :D

Judit...örülök, hogy tetszett a szülőszoba. Tényleg megnyugtató hely szerintem. Sokkal jobb, mint a kórházi rész, bár nekem azzal sem volt gondom :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Csak beqqcs...

DRUKKKKKK++++++++++++++

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt!

Szecs?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Úgy látom, hogy nem július 21-e lett Blanka születésnapja :)

Mi összekészültünk...aztán Zsolti ébredése dönti el az indulást.
Jó hétvégét mindenkinek (remélem már Blankának is most lesz az első hétvégéje a kinti világban) :D

Timi
Kép
vt72
 
 


[quote="vt72"]
írta:
vt72 nem július 21-e lett Blanka születésnapja :)


Hát nem :D De a mai nap pont megfelelő lesz :D

Timi, nem bírtál aludni? Igaz mi is 6-kor keltünk, de kicsit még vergődtem az ágyban.

KépKép
b_judyt
 
 


De ahogy látom, Babaim. sem aludt sokat.

KépKép
b_judyt
 
 


Áá..én mindig korán kelek, de egész éjjel nagyon savas voltam, meg melegem volt
alig aludtam
most meg Patiszont kell beforgatnom
az lesz a vacsi
meg mivel bőven lett, így fagyasztok beforgatva, amit majd apa is ki tud sütni, ha én már Fannikázom

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó volt eljátszani a gondolattal, de Blanka sem azon kevés babák táborát erősíti, akik a kiírás napján születnek... De mivel a kimondott szónak állítólag nagy ereje van, csatlakozom hozzátok és azt mondom: Csütörtökön, vagy pénteken meg fog születni a kicsi lányom! És ezt most hangosan is kimondtam :)
Ma érdekes a helyzet, mert két csillagjegy között állunk - éjfélig rákocska, éjfél után kis oroszlán lesz :D
Timi, nagyon jó utat kívánok nektek! És majd küldöm az sms-t :wink:
Babaimado, milyen lelkiismeretes vagy, hogy már a vacsorát készíted :shock: Én is olyan rosszul aludtam, tegnap beájultam a vihar alatt és jó két órát aludtam, olyan mélyen, mint az első trimeszteres időkben... Ennek meglett az eredménye éjjel.

KépKép
Kép
szecs
 
 


Már most nagyon meleg van. Főztem krumplit, bepaníroztam 38(!!) szelet patiszont, egy részét a fagyóba tettem, ínségesebb időkre. Majd csak ki kell sütni. Kivasaltam a ruhákat, amik tegnapról maradtak. Felmostam mindenütt. Hulla vok. Leszakad a derekam. Most pihennem kell, meg majd rendbeteszem magam (borotva, szemölcsökcsipesz, stb..), este meg hajvágatás. Holnap ctg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs, hányra mész a dokihoz?

Vacsi:késöbb meleg lesz, meg ki tudja, ma is mit hoz a nap (fájásokat, szülést, vagy mit..)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Még nem tudom Babaimado, attól függ, hogy mikorra ér haza a drága férjem. Ilyenkor nincs időpont, bármikor lehet menni. Te jó ég, mennyi energiád van :shock: Én már csak rutinszerűen mosogatok+mosok+főzök+beágyazok minden nap. De aztán kb. ennyi...

KépKép
Kép
szecs
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy én ilyenkor jövök csak géphez, de itt van nyáron a párom "kisfia" 14 éves, és vagy még alszik, vagy bepattan a gép elé msn-ezni a barátnőjével.
1/2 5-kor keltem én is. Már előre nem bírom a mára és holnapra ígért 38 fokot.
De nem is ez az érdekes.

Tehát Szecs, akkor ma szülünk :-)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mikor mész G.I.-hez?

Babaim, az nagyon fincsi, én is erre gondoltam, de a fiúk a paradicsomos húsgombóc mellett döntöttek.
Milyen jó is, hogy lányom lesz, később tud segíteni a konyhában :wink:
Holnapra szorítok az eredmények miatt.

Timi jó utat nektek és kellemes pihenést, érezzétek jól magatokat.

Judyt, ti mit csináltok ma Vivi babával?

Csajok most hirtelen egyszerre elkezdtek érni a paradicsomok a kertben úgy küldenék nektek. Igazi fincsi paradicsomíze van.
Nem is tudom mit csináljak egyszerre ennyivel. Befőzni meg még kevés.

Kép
judit70
 
 


Bocsi Szecs, nem láttam hogy közben írtál, az időpont miatt.
Még jó az is, hogy ennyit meg tudsz csinálni.

Én hol vagyok tőletek......... és minden mozdulat nehezemre esik, de most reggel én is mindent megcsinálok mint Babaim mert utána még rosszabb lesz.

Kép
judit70
 
 


Babaim neked is már csak 15 nap.

Én meg eddig nem is figyeltem csak a tieteket, hogy mikor lesz 50 nap hátra nekem, erre most figyelem, hogy már csak 42 nekem is

:-)

Kép
judit70
 
 


Judyt, jó hogy írtál, mert mindig elfelejtem mondani, hogy mi az alábbi bababoltban nagyon jó akciókat fogtunk ki:
http://www.katicabababolt.hu/
Ha belefér időben, nézzetek körül (légzésfigyelőt, kézi mellszívó készletet nagyon-nagyon jó áron vettünk tavasszal).

KépKép
Kép
szecs
 
 


Mármint Judit, nem Judyt :D :lol: :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Én is a meleg miatt alalkjítom így. 10-kor lefeküdtem, végre siekrült aludni, erre 11-kor fúrni kezdtek. MIÉRT!!!!!???!! MIndig ez van..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó!
Alig van időm gépezni :? , Zalán foglalkoztat rendesen...

Timi, jó utat nektek!
Babai, ekkora pocakhoz képest igen aktív vagy! Ezekre én is mindig szakítottam időt pocakosan is, mert ezek a szőrök folyton nőnek :) .
Szecs, szerintem ma elővesz titeket a Sors :) . Nagyon drukkkk.
Judit, de jó nektek a saját kert! Egyszer nekünk is lesz :roll: ...
Az igazi paracsom íz, hmmm. nyámi!
A nagyfiú hogy viseli, hogy kistesó lesz?

Kép

Kép
ripley
 
 


Köszi Ripley :wink:

KépKép
Kép
szecs
 
 


SZecs, ma hogy állsz fájásokkal?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs nagyon köszi a tippet, rögtön nézem a bababoltot!

ripley, nem nagy egy picike kert van csak. Paprika, paradicsom, patiszon, zöldbab van benne, volt borsó is. Van 2 ribizli bokrunk, és egy egres is, valamint egy cserifa ami közös, de idén nem tudtam berakni belőle, nagyon rossz termés volt.
3 lakás van egy udvarban, így a kertrész is közös, de 3 fele osztottuk, mindenkinek van egy kicsi, és nagyon jó, hogy a szomszédok rendesenk, az egyik egy olyan korú pár mint mi, a másik 55-60 közötti pár, de tényleg mintha barátok lennénk.
Sajnos 5 éve hitelre csak ilyet tudtunk venni.
A paradicsomot pedig komolyan gondoltam, hogy szívesen adnék, teljesen más íze van, és van bőven.

A nagyfiú először meglepődött, de örült, viszont nagyon fiút szeretett volna, de már beletörődött, utána jött még egy hideg zuhany, hogy apája elvesz feleségül, de annak is örült. Végül is 4 éves kora óta minden szünetben itt van, és jövő ősztől ide is költözik itt tanul tovább. Remélem, ha meg lesz a baba nem lesz féltékenykedés részéről. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ most már a csaj gondok jönnek, úgyhogy nem lesz féltékenykedés :-)

Babaim a tegnapi görcsök elmúltak?

Szecs várjuk a híreket G.I. látogatása után!

Tegnap egyébként elég sokan voltak a szülőszobán, így várakoznunk is kellett, hogy 1 szabad szoba legyen amit megtudnak mutatni.
A műtők azok foglaltak voltak, mentek a császárosok is folyamatosan.
És néha lehetett hallani ahogy egy-egy baba naon kiabál :-)

Kép
judit70
 
 


Judit, elmúltak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szecs és ez tényleg nagyon jó, most látom, hogy ez a bababolt itt van nem messze tőlünk, én a XV. kerületben lakom.

Kép
judit70
 
 


Babaim, akkor jó, legalább tudsz pihenni, a fúráson kívül.

Kép
judit70
 
 


Judit, egy ilyen kis kertrész is olyan jóóó!
Én is hasonló veteményest szeretnék zöldséggel, gyümivel, mint nektek van... :) A cserinek biztos nem tett jót ez a sok eső idén. A jószomszéd pedig nagy szerencse.
Szülőszobák tele :o ? Már csak egy valaki hiányzik onnan... :lol: Igaz Szecs?

Babai, örülök, hogy jobban vagy.

Kép

Kép
ripley
 
 


Szecs?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mi lehet? Lehet, hogy Szecsnek már azt mondta G.I., hogy maradjon is bent?
Húúúúúúúúúúúú, de izgi.
Szecs ++++++++++++++++++++++++++++++++++

ripley, hátha összejön egy ilyen kis veteményes :-)

Babaim, holnap ha megjöttél jelentkezz az eredménnyel!

Kép
judit70
 
 


Jó reggelt!
Csak du., estefelé leszek majd a ctg/doki eredménnyel.
Lenne egy kérdésem: Volt valakinek közületek a terhessége vége felé aranyere?

SZECS!!!!ITT A FÓRUM? JELENTKEZZ! VÉTEL!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, várunk délután az eredményekkel, addig is kitartás a nagy melegben.

Szecs??????

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Szecs merre jár???

Babaim, nekem már volt a terhesség előtt is :lol: És azóta is megvan. Bár semmi panaszt nem okoz, a szülésnél sem jött kijjebb.

Fél 5 óta fent vagyok, Vivikém este és hajnalba belázasodott. Rem nem lesz komoly, jön a hétvége...

KépKép
b_judyt
 
 


Kép 38+0

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jobbulást Vivikének, szegényke....ebben a melegben főképp...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ripleynek majdnem igaza lett tegnap... Mire hazaértünk a dokitól már elég erős fájások voltak, szépen 5 percenként. Szóltam is a férjemnek, hogy ne maradjon bent sokáig a munkahelyén, mert lehet, hogy ma lesz a nagy nap. Megfürödtem, kicsit felerősödött a dolog. Mire hazaért 3-5 percesek voltak. Utána újra megfürödtem és mértünk tovább, volt egy óra amíg 3 percenként jöttek és egyre erősödtek. Aztán este nyolc körül, amikor már indulásra készen álltunk, megint rendezetlenné vált, aztán gyengültek a fájások. Egész éjszaka így maradt, megint nem aludtam valami sokat.
Az a baj, hogy ha nem reped meg a burok, én már nem hiszek abban, hogy magától megjönnek az igazi fájások is :( De vannak optimistább pillanataim is, amikor jelnek veszem, hogy a jóslók is egyre erősebbek és gyakrabban jönnek. Meglátjuk... Szombaton megyek a szülőszobára újabb ctg-re. De már tuti, hogy kis oroszlánunk lesz.
Judit, remélem az árakat és a választékot is jónak fogjátok találni!
Babaimado, várunk az eredménnyel és drukkolunk!!!
Judyt, ha van időd jelentkezz, hogy hogy van szegény Vivi. Remélem nem lesz semmi baj!
Ripley, nem semmi, hogy két gyerek mellé még extra feladatokra vágysz, mint a kertészkedés :) Írhatnál egy könyvet időgazdálkodásról amíg ez összejön, én megvenném az tuti :wink:

KépKép
Kép
szecs
 
 


...Szecs, attól tartok, ha időgazdálkodásból vizsgáznom kéne, megbuknék :oops: .
Csodálkozom, hogy ilyen szép fájások után végül nem lett szülés :o . Én 10 perces fájásoknál mentem be a szülészetre, mire odaértünk 7 percenként volt és GI burkot repesztett.
Bizony kis oroszlán lesz Blanka :D (egyébként a férjem is az, ma van a születésnapja; és Győző fiam is ebben a jegyben született - kész állatkert!)

Judyt, Vivinek jobbulást - hátha csak 1 napos láz. Nálunk legalábbis szokott ilyen lenni.

Kép

Kép
ripley
 
 


Igen, én is arra gondoltam, hogy ha bent mérik ezeket a fájásokat, akkor tuti bekötik az infúziót, vagy burkot repesztenek és már túl lennénk rajta. Mindegy, utolsó reményem a hidegfront. Nagyon szeretném, ha teljesen magától elindulna. De kezdek barátkozni a szülésmegindítással is...

KépKép
Kép
szecs
 
 


És Isten éltesse a férjedet!!! Akkor ő is épphogy lecsúszott a rák jegyről :D

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, hát én azt hittem, hogy tegnap azt mondja a doki, hogy irány a kórház. Akkor most izgulunk értetek tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fogadjunk, hogy direkt így csináltad, hogy oroszlán legyen :wink:
Na, jó csak vicc volt.

ripley, boldog születésnapot a férjednek.

Nálunk mind a ketten kosok vagyunk, hát a csajszin nem lett kos.

b_judyt, Vivinek jobbulást, szegény ebben a melegben még láz is.
Képzeld a keresztlányunknak 9 hónapos a kisfia, ugyanígy belázasodott 2 napja, elvitte az orvoshoz és azt mondták, hogy a melegtől. Nekem ez olyan furcsa, létezik, hogy a melegtől??????????
Nem vagyok orvos.

Babaim, helyes a pocak! :-)

Kép
judit70
 
 


Szecs, nem kellett volna bemenni tegnap a kórházba azokkal a fájásokkal,???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimado, ha elmúlt, akkor elvileg jóslófájás. Én mindenhol azt hallottam/olvastam, hogy addig maradjunk otthon, amíg bírjuk. Megkérdeztem a Honvédban egy szülésznőt, azt mondta, hogy egy első gyermekét váró kismama amíg 3 ujjnyira van kitágulva, legjobb, ha otthon marad. Szerine: azzal még vígan el lehet lenni. Állítólag utána már rossz állni+ülni+feküdni+lélegezni... szóval mindent :lol: Ahogy ő fogalmazott: na akkor kell indulni a kórházba.
De nekem is vannak kétségeim, nem szeretnék sem feleslegesen bemenni, sem túl korán. Azt nem hiszem, hogy túl késő lenne, mert 3 perc alatt ott vagyunk kocsival. De a férjem tegnap azt mondta, hogy ha kell 1,5 alatt megoldja :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
szecs
 
 


Nem bírtunk magunkkal és elmentünk 4D ultrahangra.
Azóta a férjem szerintem tutira szerelmes lett a kislányunkba :-)
Kép kislányunk

Kép
judit70
 
 


Alig lehetett róla képet készíteni, mert folyamatosan a kezét az arca elé tette, vagy a szájába akarta tuszkolni, a dvd-n látszik ahogy kinyitja a száját. Olyan édes.
Én teljesen úgy láttam, mintha egyszer mosolyogna is.

Van egy rész amikor háttal fordul és bepucsított, mondta is a nő, hogy le sem tagadhatja a nemét, teljesen látszott a kis pu..........ja.

Kép
judit70
 
 


Van még több kép is tündérkéről?[/quote]

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit!! Biztos jól láttad, mosolygott Anyára, Apára és az Életre :) !
Nagyon szép!

Esetemben mindkét alkalommal jó volt, hogy korán bementem a kórházba a fájásoknál, mert minden olyan gyorsan történt. Hosszú vajúdásban nem volt még részem...
A másodiknál epidurált kértem, alig akarták adni több, mint 3 ujjnyinál.

Köszönöm a szülinapi gratulákat a férjem nevében is!

Kép

Kép
ripley
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?