Új privát üzeneted érkezett!

RitaKép
Nekem a férjem nagyon sokat segít, a szoptatáson kívül mindent megcsinál, így van időm néha.KépKép

A szopitól ne félj. A titka, hogy első perctől fogva már egyszerre kell szoptatni őket. Már a kórházba is bevittem a nagy szopis párnát (Kikában lehet venni 7.990 Ft-ért), és ott is hónaljtartásban egyszerre tettem cicire őket. Ezzel nagyon sok időt lehet spórolni, hogy nem tolódnak el időben. Persze van, hogy az egyik kevesebbet eszik, a másik többet, így a jóllakott tovább aludna, de megpróbáljuk a fent lévő babát elszórakoztatni addig, míg az alvó nem ébredezik. Ha ölben vannak akkor jobban bírják az éhséget is.

Sok kitartást a terhességhez, és pihenj sokat, hogy sokáig bent maradjanak a babák.KépKép

DodoKép,JimboneKép,NoémiKép
Köszönjük a fiúk nevében is.KépKép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi Kép

Hatalmas Gratula a fiaitokhoz!
Jó egészséget mindannyiótoknak és sok-sok tejcsit a kicsiknek! Kép Kép Kép Kép

Puszi
Noémi
Vendég
 


Orsi!

Nagyon sok örömet és boldogságot, egészséget, nyugalmat és békességet, valamint rengeteg tejcsit kívánok Neked és fiaidnak4

Kriszta a "megint megjött"-ből

mohácska
 
 

 
 

Orsi, én is csatlakozom a többiekhez, hatalmas gratula a fiúkhoz!!!KépKép Várjuk gyorsan a képeket is!!!!KépKép
Kép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Orsi
Nagy-nagy gratula!!!
Jó egészséget kívánok Nektek, és sok-sok tejcsit a kismaczkóknak!

Kép
petyaanya
 
 


Cat, az elöbb elfelejtettem irni,mennyire édesek a fiúk a képeken!!!KépKép Nem is igaz,hogy nem alszanak rendesen, csupa alvós képet tettél fel rólukKépKép
ORsiról tudsz még valamit? Ez normál hüvelyi szülés volt, vagy császár? És gondolom ez ikreknél már jó súlynak számit, igaz?

Látszik,hogy alszik a gyerköc, van idöm irogatniKép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Már megint itt vagyok. Most egy jó és egy rossz hírrel. Kezdem a rosszal:

NEM VITTEM FÉNYKÉPEZŐGÉPET! Kép

A jót pedig tudjátok, Máté és Levente megszületett, jól vannak, apa ujját álmukban is megszorítják ezerrel Kép Szóval minden OK.

Ma éjjel infúziót kapnak, hogy a cukorszintjük stabilizálódjon, ennek reggelre vége lesz.

Orsi viszont elég rosszul van, a méh-visszahúzódása nem kicsi fájdalmakkal jár, amire kapott 2x3mg morfiumot, ettől viszont szegényben a folyadék nehezen marad meg. Holnap nagy valószínűséggel az őrzőből átkerülhet a gyermekágyra.

Azt nem írta meg viszont, hogy Máté 43cm, Levente pedig 44 cm.

Mára ennyi, alig állok a lábamon. Holnap viszont viszek gépet, estére kaptok képet. (még rímel is, tényleg le kéne feküdnöm... Kép)

Köszönjük a sok gratulációt!

Mr. Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Orsi! NAgy gratula itt is a lurkókhoz! Kép Nem sokat vártál Cat után. Kép Aludj egy hatalmasat a legjobb pozban ahogy csak tudsz. Kép
Cat! GYönyörűek! Kép Nekem is eszembe jutott még egy dolog pocifájásra , talán még senki nem irta. Hajszárító. Kép Nálunk bevált. NEm tudom, hogy a monoton zaj vagy a pocira áramló meleg segített, de szinte mindig abba maradt a sírás és sokszor el is aludt Péter. Kép Hátha nálatok is. Kép
Bogár! Az én fiam nem próbál egyedül enni. Nálunk olyan fontos a kaja, hogy tudja a leggyorsabban én adagolom neki. Kép Imádja a pocakját és mármi jöhet. Kép

Lányok! Minden baba nagyon édes. Drukk minden másik topikból belátogatónak, hogy minél előbb itt lehessetek. Kép

Jó éjt!
Andi
andi28
 
 


OrsiKép
Itt is hatalmas gratula,meg az ikres topikban is!!!
Nagyon ügyes voltál + a kisfiúk is.Várjuk nagyon a képeket.
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi és Mr. Orsi,
Hatalmas gratula nektek a fiúkhoz. KépKépKép Nagyon-nagyon kíváncsi vagyok már rájuk. A lényeg, hogy minden rendben zajlott és a csemeték jól vannak. Sok-sok tejecskét kívánok nekik, Orsinak pedig az eddigieknél könnyebb éjszakákat.

Alena,
Mi van veled?

Cat,
De jó, hogy használt a büfi módszer. Kép Hagy bíztassalak egy kicsit. Kép Nálunk ezzel tökéletesen elkerültük a komolyabb pocakfájásokat és nem lett hasfájós baba Kristóf. Egyre többet tudott megenni két büfizés között és olyan 2 hónapos kora után már nem kellett evés közben többször büfiztetni. (Akkorra duplázta meg a születési súlyát.) Én mértem az esti evéseket - de csak azt - és az első hetekben sokszor előfordult, hogy azt hittük jól lakott Krizsó, mert jó sokáig evett, pedig még a fél adagját sem ette meg. Ilyenkor persze megint büfi és továbbetetés volt a módszer. Egy kissé időigényes, de megérte. Remélem Olinál is bejön a módszer, hosszú távon is.

Pusza,
Humi
humi
 
 


Orsi, Mr. Orsi!

GratulálokKépKépKép, és mielőbbi felépülést kívánok. Várjuk a képeket!KépKép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Orsi!

ÓÓÓÓÓÓRIÁSI GRATULA NEKTEK, A KET KIS FIUCSKANAK A FERJEDNEK, ES PERSZE NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!
NAGYON KLASSZ CSAJ VAGY!!!!!!
REMELEM HAMAR BEINDUL A TEJECSKED ES MEHETTEK HAZA!!!!!
KIVANOM, HOGY NAGYON BOLDOGOK LEGYETEK EGYUTT!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Orsi Kép
Hűű meg húú meg háá!!!
Csak épp bekukkantok és mit látok ?!
Nagyon nagyon gratulálok nektek és azt hiszem jobbat kívánni sem tudnék, mint hogy legalább annyi (de valószínűleg 2x annyi lesz Kép) örömötök legyen a gyermekeitekben, minr nekünk Bálintban Kép
A részleteket természetesen majd várjuk, ha picit összakaptad magad és a fiúk mellett lesz egy szusszanásnyi időd.

Cat Kép Nagyon édesek, meg lehet őket zabbantani. Elképzeltem, hogy nem egy szuszóka piheg itt mellettem, hanem kettő és teljesen elgyengültem Kép

Képzeljétek, most már 1 hete szisztematikusan kimarad egy evés éjszaka, ami azt jelenti, hogy olyan 9-10től olyan 3-4ig alszik a kisember minden éjszaka. Ennek a mamája nagyon örül Kép

Hasfájás Kép Nálunk most kopp-kopp, de Kép
Abbahagytam az Infacolt és azóta semmi gondunk, nem azt mondom hogy attól volt, mert az csökkentette a panaszokat, de amióta nem szedjük 1 hete, azóta van alvás és vigyorgás. Lehet, hogy 2 hónaposan elmúlt nála? Elég fura lenne.

Erika Kép
Tiltó listát elküldenéd? Köszi.

Beszti Kép
Sikerült asztalost szerezni?

Ildikó Kép
Köszi a boldogság keresés szösszenetet Kép Mennyire igaz.

Én is kívánom minden fenti lakónak, hogy jöjjön ide közénk.
Olyan furcsa, de most, hogy megvan a babánk, valahogy mindig olyan természetesen beszélek róla, hogy majd lesz kistesó, pedig Bálint fogantatása is csodaszámba mentKép Dehát csodák nehogy már csak egyszer történjenek Kép Kép Kép
Na megyek picit házimunkázom, amíg kisember szunyál.
Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Reditke!

Remélem igen!KépKép
Hasfájás: határozottan lehetséges. És hurrá!KépKép Kb. a 6 hetes kort szokták határnak tekinteni, hogy addig elmúlik, persze van akinek előbb, van akinek egy kicsit később.

Hóvirág!

Köszönöm az elérhetőséget még egyszer, azt mondta, hétvégén megnézi és az elkövetkezendő egy-két hétben megoldható lesz!KépKép Már nagyon várom!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


OrsiKép
Neked aztán nem semmi heted van!
BOLDOG NÉVNAPOT!

Mr. OrsiKép
puszilgatsd meg helyettünk a mamit és a fiúkat!
Stella (fentről)

Kép
stella9
 
 


OrsiKép

Sok boldogságot a babákhoz és boldog névnapot!


A
udojurgen
 
 


Orsi! Nagy-nagy gratula a csemetekhezKép Majdnem sikerult telibe lonod a nevnapunkatKép Boldogot egyebkentKép

orsoly
orsoly
 
 


OrsikKép
Boldog névnapokatKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


OrsiKép
Mi is minden jót és szépet kívánunk a "nevünk napján"Kép!!És még egyszer nagy gratula!
kirri(keresztnevén Orsi)

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Hű mennyi Orsi, boldog névnapot mindenkinek! Egy Orsinak viszont most nagy nagy gratula a fiúkhoz, gyors felépülést és sok örömöt kívánok!
Reditke küldöm.
Pusz Erika
ma megvolt a 3 hós oltás, ott jól viselte, majd itthon dél körültől nyűgös volt sírt felváltva vigyorgott, ölben rengeteget vígasztaltam, csak rá ne szokjon Kép
hurki
 
 


Sziasztok!

Jelentem, még egyben vagyunk. Semmi jele, hogy a kisfiú ki akarna jönni.

Orsi Kép
Ezúton is gratula, és remélem te is jobban leszel nemsokára.

Boldog névnapot az Orsolyáknak! KépKép

Noémi Kép, Dodo32 Kép, Stella9 és mindenki a lenti topicból!
Várunk titeket ide, és nagyon drukkolunk, hogy minél hamarabb itt legyetek.

Reditke Kép
Nagyon ügyes a kismanó, hogy most már többet alszik éjszaka. Csodák pedig vannak, akár kétszer is! Kép Kép

Puszi, Alena
alena
 
 


Sziasztok Mamik Kép
csak 1 gyors bekukkantas.

Koszonjuk a gratulaciokat. A fiukkal nagyjabol minden OK. Levi picit rosszabbul van, de ez sem komoly.

majd jovok.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Még egyszer gratula Orsi. Képek mikor lesznek? Mit jelent, hogy Levi picit rosszabbul van? De nem komoly ugye? Haza mikor mehettek várhatólag?

Minden jót!

emeseanyu
 
 


OrsiKép
Irj egy pár szót a babákrólKép Mi van Levivel? Drukkolok, hogy mielöbb otthon lehessetekKép Te hogy vagy?

Puszi:Doris
doris
 
 


Orsik Kép
Boldog névnapot Kép

Erika Kép
Megkaptam, köszi. Hát mit mondjak, ez durva. Viszont van egy csomó nem ajánlott, amit eszem...
Na, majd okoskodunk, de persze ahogy írtad is, nem szentírás, csak jó tudni.

Orsi Kép
Képek? Mi van Levivel?

AlenaKép
Jujj de izgi, hajrá-hajrá!
Várod már nagyon, hogy meglegyen a kislegény vagy még tartanád benn egy darabig? Egyébként hogy viseled itt a végefelé?

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Kepekkel Apa jon majd.

Levi 1/2 napra inkubatorba keriult, mert fazott. De mar megint kinn van.
Most mindketten a feny ala keszulnek, mert elkezdtek besargulni.
A cukrukkal minden OK.

Hazamenetelrol meg nem volt szo, de nagyon biztatoan beszeltek arrol, hogy lassan (1-2 nap mulva) mar kikerulhetnek hozzam a gyerekagyra.

Szopival holnap megint megprobalkozunk, addig lefejt tejet kapnak uvegbol. Ma mar 15 gr-t ettek.

Kerdes: ti is rosszul voltatok hosszabb allas utan? nekem hanyingerem lesz, es ugy erzem, hogy minden ero kimegy belolem. A vernyomasommal minden OK, tehat nem ez a gond.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Örülök, hogy jól van már Levi is. A sárgaság az normálisnak mondható a legtöbb újszülött besárgul. Én is gyenge voltam és nagyon be is vizesedtem császár után ami csak néhány hét után ment le. Ügyesek vagytokKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Orsi, méghogy hosszabb állás...alig bírtam kiülni az ágy szélére, mikor ki kellett menni budira éveknek tűnt Kép Az volt az igazi katasztrófa mikor egyik oldalamról a másikra kellett fordulnom. Napról napra jobban leszel hidd el. Kép Igyál sokat, fejj sokat hogy mielőbb beinduljon, egyél rendesen. Mielőbb ciciztetsd a babucikat, jó sokat, és ne hidd el ha olyat mondanak hogy kicsi a mellbimbód vagy nagy, vagy túl kemény a bőr rajta. Bátran ciciztetsd őket, segíts nekik bekapni tartsd bent a szájukban ha még gyengécskék, segítsen Mr.Orsi ha egyedül nem megy.
Pusz Erika
hurki
 
 


OrsiKép
Csak alá tudom támasztani amiket DorisKép meg HurkiKép írt. Én is bevizesedtem a csaszi után, pedig a terhesség alatt semmi bajom nem volt. A fél óra állás meg rekord szerintem, örültem ha elvergődtem a klotyóig, és utánna kerestem az ágyat veszettül. Felállni ülésből kész kín volt, ez volt a legfájdalmasabb és úgy mentem mint egy terminátor előredőlve, darabosanKépKép Aztán már meg sem érzed, csak akkor majd amikor kakilni kell. Na akkor szültem mégegyet.KépKép

Pusz
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Orsi!
Gratulálok Nektek! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok a fiúknak!
Boldog névnapot!

Üdv.
Hóvirág
Hovirág
 


Sziasztok!

Most kaptam Orsi képét két gyönyörű fiáról!
Megkért, hogy osszam meg Veletek is a látványt. Bal oldalt Levi, jobb oldalt Máté.
Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


OrsiKépKép
Valami gyönyörűséges ez a két baba!
Mégegyszer hatalmas gratula mindhármótoknak,sok egészséget,tejet,Neked pedig gyors regenerálódást!
kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Cat Kép
Koszi, hogy segitettetek. (a mailt nem olvastad el rendesen Kép )

Minimalis kiigazitas Kép
Mate van a bal oldalon, es Levi a jobbon Kép

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Ezek szerint kint lehetnek Veled a szobábanKépKép Hát CSODASZÉPEKKépKép Gyönyörű kis manócskákKép Gratulálok és nagyon jó egészséget no meg sok Boldogságot kivánok az egész CsaládnakKépKép Kérünk még képeket ha tudtok feltenni, ennyivel nem érjük ám beKép
Remélem már jobban vagyKépKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Orsi: gyonyoruek a sracok!Kép

Edi, ha erre jarnal, oszd meg velem leci a fasirtgolyod receptjet!Kép vagy barki akinek megvan....plsKép kaiser.o@freemail.hu

orsoly
orsoly
 
 


Császtok Csajszik!

ORSINAK óriási gratu és sok fini-fini tejcsit a törpiknekKépKépKép
Mr Orsi késő bánat a fényképezőgép miattKép

HurkiKép DorisKép CatKép
Budira kimenetel, hirtelen milyen rossz emlék tárult elémKép

CatKép
Hát a törpjeid tök édik és ahogy magyaráznak álmukbanKép Bárcsak így aludnának éjszaka is.

DorisKép
Kakaós keksz féleség. Én meg ebédeltem lehajtott fejjel, miközben Eszter evett és mire felnéztem ez a látvány tárult elém. Hát elkezdtem nemhogy nevetni, de kacagni, erre a csajom is belenüultKép Persze nem biztos, hogy értette, hogy mi a móka tárgya.

IldikóKép
Pont ma kaptam meg én is a barátnőmtől ezt a pár sort és milyen igaz. És ne szomizz, ez a topic a ma megint megjöttös topiclakókból jött létre. Ugye érted?!

AndiKép
Eszter is imádja a hasát. Le se írom a napi "betevőjét". Tegnap pl már nagy fejfájást okozott, hogy mivel tudnám még laktatóbbá tenni az ételeit (már kínomban mindenhez főzök krumplit, vmikor meg már + rizst is tálalok hozzá). Hozzáteszem, hogy hízni meg 3 hét alatt 10 g-ot sikerült neki. Szóval dolgos csaj, meg valszeg jó az anyagcseréje.

ReditkeKép
Éjszaka átalvásKép A picinél egy kicsit több hónap múlva majd mi is várunk a 2. csodánkra.

LányokKép
Ma vásárolni voltunk az egyik bébit váró barátnőmmel. Rácsodálkoztam arra, hogy milyen hosszú listát írtam össze és mindegyikhez volt egy kis hozzáfűznivalóm. Hihetetlen volt látni 56-os ruhákat. Hát a szemre saccom már ilyen kicsi ruhákhoz nem a régi. Barátosném mondta, hogy ő nem fog annyit menni egy-egy cucc után, mint én. Egy helyen akarja megvenni az összeset. Mondtam neki, hogy ez lehetetlen, vagy mégis, de akkor kösse fel a gatyamadzagot.

Jó éjt
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


OrsiKép
Csak most töltötte le a gépem a képet. Nagyon jóképűek a fiúkKép

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Orsi!

Gyönyörűek!Minden fáradtságot és nehézséget megér két ilyen Kismaczkó!!!KépSok boldogságot kívánok a családodnak!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


OrsiKép
Bocsánat, hogy összekevertem a fiúkat. Annyira az átméretezésre koncentráltam, hogy összekevertem a sorrendet. Remélem már jól vannak a fiúk, és szopizhatnak.KépKép

Én is mellékelek az enyémekről egy ritka képet. Itt végre alszanakKépKép Kékben Samu, zöldben Oli.

Kép
Kép

Cat
Kép
cateye
 
 


Szaiasztok!
Orsi! Boldog Névnapot és gratulálok a srácokhoz!!!!

Cat! A Tieid is gyönyörűek!

Alenával mi újság?

Én most jövök a Lászó kórházból, a változatosság kedvéért ismét benyaltam egy vírus és hánytam mint a lakodalmas. Kedden kerületm be, ma kieresztettek és hogy a lényeget írjam hangával minden rendben! Kicsit foghyoztunk, megb lemaradtunk a csütörtöki terhelésesről. Ennyi van velünk. Méhszákjam szerncsére nem nyílt tovább. Jövő héten azért,dokibácsi majd mindent jól átvizsgál.

Na, mindenkinek pusza!

Az összes Orsinak Orsolynak Sorolyának, szóval minden Orsolyának utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Cat hat ezert akartam en mindig ikreketKép annnnyira zabalnivaloak az egyforma, cska kulonbozo szinu rucikban hogy kesz vagyokKép
orsoly
 
 


Orsi!Kép
Itt is gratulálok! Nagyon szépek a fiúk.Kép
Szopival olyan ügyes legyél, mint Cat! És siessetek haza!Kép

Cat!Kép
Nagyon jók ezek a képek.Kép Amikor nagy a hangzavar, mutogasd nekik, hogy mindig ilyen jónak kell lenni.

Orsolyáknak nagyon boldog névnapot kívánok!KépKépKép

Orsoly!Kép
Ma vagy holnap leírom a fasírt receptet. Bocs, hogy eddig nem küldtem, teljesen kiment a fejemből.

Holnapra jó börzézést, aki jön! Marcsival mi kint leszünk.

Edi
edi
 
 


Orsiéknak nagy gratula!!

Cat,Orsi! gyönyörüek a fiúk!! Album lesz róluk? több képet is néznék.

Orsi tegnap meglepett, igy találtam rá.
Karmen

Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sziasztok!

CatKép
Nagyon édik a fiúk! Na ne mondd már, hogy nem tudtok pihenni,én csak a sok alvó képet látomKép

RékacsKép
jobbulást!

EdiKép
Én kint leszek. apa meg vigyáz Eszterre, ugyanis cipelni nem nagyon szeretnék, csak néhány cuccosért mennék ki. Ha rátok sóznak egy kis műanyag motort, amit a gyerkőcök annyira imádnak, csak szóljatok rám. Pelust most nem veszünk, mert minap felvásároltuk az auchan akciós készletét. Képzeljétek 27 Ft volt db-ja a pelusnakKép

KarmenKép
tünemény a csajod! Most már akkor neked is lejjebb kell tenni az ágyatKép Mennyi idős is már Orsi?

Most asszem lepihenek, mert dög fáradt vagyok. Én nemtom talán az idő miatt?!

pusza
bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Cat,tényleg nagyon aranyosak ezek a fiúk ebben a majdnem egyforma-de még is más ruhákban!!!Kép

Orsi, a Te babáid is nagyon aranyosak, irjál még és mégtöbb képet is lehet mellékelniKépKép

Karmen, Orsid nagylány már, én is csatlakozom, akkor most már lejjebb az ágyat!!!Kép

Rékacs,nem hiszem,hogy valaha-valamikor is irtunk egymásnak mi levelet, de már pár napja akartam irni,hogy a te freemailes cimedröl kaptam pár virusosat...Csak gondoltam szólok,hátha jelent valamit.

Nálunk szakad a hó, de úgy igazándiból,mint télen szokott, már van vagy 10 cm...Brr, mikor lesz már tavasz???
Doris, nálatok milyen az idöjárás?

Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Cat, ne hari,hogy itt és ilyet kérdezek...De láttam,hogy elkelt a mellszivód. IGy most már meg merem kérdezni,hogy miért adtad el? Annak idején én is gondolkoztam a vételén, de a párom valami nagyon vacak márkát vett(amig én kórházban voltam), és az használhatatlan volt. Akkor gondoltam rá, vajon az Avent hogy müködik? Szóval elárulnád,hogy milyen volt, és ha véletlen nem jó, akkor azt isKép?
Köszi
Barbi, a kis kiváncsiKép

Kép
Kép
barbi
 
 


BarbiKép
A hátunk mögött lévő hegyen már van hó (1800 m magas, mi 500 m-re vagyunk a tsz-től). Ma viszont napos idő volt, de a héten már nagyon hidegeket mutatott a hőmérő igy épp ma jártuk a várost meleg, bélelt, vizhatlan overál bevásárlása céljából. Már féltettem Őket a kétrétegben ücsörögni a babakocsiban és várható a havazás felénk is. Nem irigyellekKép Jól vagytok?
Nekem is Avent mellszivóm van és nagyon jóKép
CatKép
Gyönyörűek,csodaszépek, tündériek, édesek,kisbocik meg még irhatnám továbbKépKép Imádnivalóak ezek a babákKép Hogy telnek az éjszakáitok?

Puszi:Doris
doris
 
 


Doris, akkor most egy kicsit irigyellek...Nálunk egy hete igazi tél van, tokkal-vonóval megérkezett...Kicsit korainak tartom, de nem tudunk mit tenni. Már Ádám is téli overalban van, nem nagyon szereti, habár van benne hely mozgoni,mégis kicsit nehézkes. És valahogy ezt az egész teles-havas dolgot nem kedveli, nincs mivel játszani az udvaron,mindent belepett a hó. A hógolyózáshoz még kicsi, szánkónk még nincs, igy be is zárult a kör.

Közben eszembe jutott,nekem Gerber mellszivóm volt, nem is olyan névtelen márka, és mégis, meg sem mukkant a cicimnél. Végül is Medela elektromost kölcsönöztünk ki, az nagyon szuper volt, ehhez képest el sem tudom képzelni egy kézi hogyan müködhet...
Na, elköszönök, hagyok másoknak is helyetKép
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


BarbiKép
Nálam meg szinte sehogyan sem indult el a tej - valószinűleg idegi, lelki alapon - és a korházi elektromos mellszivóval ill. a barátnőm Medela melszivójával egy csepp sem jött. Viszont az Avent kézivel a körülményekhez "sokat" tudtam fejni igaz rengeteget kellett kézzel is maszirozni a ciciket de valamennyit sikerült kisajtolnom belőlük. Én bátran ajánlom. Sajnálom az időt. Mi is épp a szánkókat kukkoljuk gőzerővel. Itt rengeteg féle, fajta csuszka van meg akad kétszemélyes szánkó is, de nincs háttámlája. Nekünk meg olyan kéne aminek két háttámlája is van tehát a két babát egyszerre szeretnénk ráültetni. Mindig az kell ami nincsKépKép
Mikor terveztek hazamenni?

Puszi:Doris
doris
 
 


KarmenKép
Lassan le kell engedni az ágyat nem ? Meg tud lepni már a kiscsaj Titeket, vigyázzni kell!Kép

BogárKép
Milyen pelust sikerült 27 Ft/db-ért venni ? Nálunk is fogyóeszköz.KépKép

BarbiKép
Azért adtam el, mert kaptam egy Medela elektromosat kölcsön, és a saját feleslegessé vált. Egyszer próbáltam a kórházban, de nem jött semmi vele, persze akkor még tejem sem volt. Igaz a Medelát is csak a kórházban használtam, azzal már kb.10 ml-t sikerült egyszer leszívni, de szétgyűrtem hozzá a mellem, és a következő szopira alig volt tejem.KépKép A két gyerek teljesen leszív, így időm és tejem sincs már lefejni.Kép Nekem nem fog a hűtőmben sorakozni a sok tejcsi az már biztos.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?