Új privát üzeneted érkezett!

Keny,nagyon édes Kornél :D És tényleg olyan pasis :lol:


Igen,nagy a külömbség köztük,de még jó,hogy nem fordítva :lol: Volt olyan,aki odajött,és azt mondta,ja azt hittem ikrek :roll: Na azért annyira nem gáz szerintem...
Vendég
 


Hűűű,de csini poci :D :D :D
Vendég
 


:oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok,

Keny hatalmas gratula! Csodaszép Kornél baba!
Vendég
 


Vanda!
És akkor az ikrek már mindkettőt megkapták már?? Az elsőt mikor adattad? A 15 hónapossal egyszerre?

Bolsi!

Tényleg....soksok pocakképpel vagy adós, tessék törleszteni!!! :)

Baba!

106 centi?? Tyűha, nem semmi :shock: De nagyon szép, nem tűnik nagynak :)

Nyulasz!
Hehe, ez jó duma :lol:
Rakhatnál friss képeket, hogy lecsekkolhassam hogy mennyire iker-szerűek :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda,
igen, ezt tudom, ezért nem is kenjük semmivel :wink: de gondoltam hátha a hintőpor más, az mégse kenőcs :roll: mert ezt mondta a drnő, hogy lehet.
na jó, sztem elvagyunk nélküle!

Réka kis karcsú, Makilány meg egy dromedár :lol: :lol:
á, nem dagadt, sztem pont jó :)

Nyulasz,
:D :D
lassan ti is 1évesek lesztek!

angel37
 
 


Keny, nagyon-nagyon szép a kisfiad! Meseszép! És szép hosszú baba, magas fiú lesz:) Az jó!

Baba, nagyon szép a pocakod ám! A bőröd is szép, ügyesen vigyáztál rá.

Bárányok elleni oltást mi is kérünk majd, apa még nem volt ugyanis.
Vendég
 


Ömlesztek némi szülinapi képanyagot :oops:

Alvás utáni szülinapi bambulászás:
Kép

Új medenkém:
Kép

Új járgány I:
Kép

Új járgány II.
Kép

Csokipakolás:
Kép

Kép


Kép

Kutty-szadizás:
Kép

Esti bekókadás:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csajok, én görcsölök folyamatosan. kb. a köztük eltelt idő: 9,5,9,14,8,3 perc
a görcs hossza 3,2,5,2,3,5,4 perc
Ezek csak jóslók, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


KisZé továbbra is csudaédes!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


Lois!
Neeem, takarékos gyerekek: annak rendje és módja szerint elkapták a nagytól, majd megvesztünk januárban, mert persze nem egyszerre voltak betegek, hanem sorban. Vagy 5 hétig ki se nagyon mentem a lakásból... :D

Bulizó kuttyok cukik. Zé meg valami hihetetlenül megnőtt, naggyon jó pasi. hanyas sorszám a lányomé? :lol:

Baba!
Nem bizti, hogy jóslók, figyelgesd tovább.
vovanda
 
 


Lois,
Isten éltesse KisZét, így utólag is!!
Milyen nagy és ügyes már! Elképesztô.
Az a három kerekü járgány nagy kedvencem, alig várom, hogy Marci elég nagy legyen hozzá. Látom nálatok is nagy sikere van :D
A pancsolásért és a tuti medencéért csúnya irígy vagyok :)

Baba,
nekem 38.héten voltak olyan 7-10 percesek, de ahogy felkeltem az ágyból elmúltak. Én a helyedben megkérdezném a dokim. A pocakod nagyon szép!

Angel,
nagyon vakarná?

Kép
lona1
 
 


Sziasztok Csajok!

Na végre aludtam egy jót 10-4-ig :lol: Kornél csendben volt, aztán szopizott, van tejem!!!!Késöbb meg bukott nagyokat folyt vissza belőle a tejci, nagyon mohó baromira szív :lol: , már most ciciimádó, olyan BOLDOG vagyok, ez az érzés tényleg leírhatatlan.....
A szüléstörténetet is megírom, de az kicsit hosszabb, viszont nincsenek róla rossz élményeim, örülök, hogy megtapasztaltam a természetes utat is :) már csak 5-8 cm hiányzott, M.már látta a hajas fejecskéjét, de onnan nem jött tovább, csak én mentem a műtőbe!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Lois: köszi, hogy megosztottad a képeket velünk, NagyZé már kész pasi. Lassan csajokat fog hazahordani apája nagy örömére :lol: :lol: :wink: Hihetetlen szép szemszíne van!!!!!

Angel: én sosem voltam bárányos, nem tudom milyen lehet, de nagyon sajnálom Makicsajt, millió gyógyító puszit küldök neki!!!!

Keny: Nagyon édes Kornél!!!!! Szép baba, óriási gratula hozzá még1x!!!!!

Enyém hasam most 108 cm, mi lesz a végére????? Atya ég!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Kép

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny!

Itt is gratulálok Nektek!! Sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!! Nagyon édes Kornél baba!! Milyen pasis rucija van! :lol:

Baba,
te vagy a következő! :lol: :lol: :lol: Kitartás!! Szép nagy pocid van!

Lois
Boldog szülinapot KisZének!! :lol: Nagyon édes pasi! :lol:

Dobok képet én is.

Kép

Kép

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Édesek a fiúk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Közben sikerült elaludnom, így jóslókról lehet/lehetett szó.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
milyen nagyfiú(s) Z! :shock: ez már nem baba, pasi!! :wink:
már a fériasságát sem takargatja a szemérmes anyja? :lol:
az első kép a legjobb!! :lol:
Pizsi is cuki, látom a biga is kapott csákót a háttérben! :)

Keny,
akkor szuperül vagytok :lol:
nagyon aranyos, bár sok nem látszik belőle, body cuki!

Lili,
Dominik is nagyon aranyosan aszik! :)

Lona,
egyáltalán nem érdekli - még. de a viszketés a leszáradással jön majd, úgy tudom :?
olvastam olyat, hogy húzzak rá kesztyűt - hahaha, sepercig lenne rajta! :roll:

Baba,
hű, nem értek hozzá :roll:
de ez elég sűrű, nem?

Vanda,,
boldog Daninapot!! :D

angel37
 
 


Édes picike pasik!

Angel!
Köszi, de nem ma tartjuk. Van novemberben is, akkor tartjuk, Rékáéval együtt.
Makilány hogy van?
vovanda
 
 


Keny, nagyon szép babád van. :lol: Édes a ruhácska is. 8)

Lois, na azééé! Szép a büdös kölke!

Lili, te kis prüntyőkéd is helyes nagyon.

Baba, én tippem: 08.03.

skrisz72
 
 


Baba, már azt hittem, hogy irány a szülészet! Ha egy óra után elmúlik, akkor tényleg csak jósló, nekem ezt mondták anno.

Lois, de cuki és szépséges KisZé! Ünnepi kutyus nagyon ottvan!:)

Képzeljétek, Dorka kiült oldalra:)) úúúúúúgy örülök!!!!
Vendég
 


Ja, és Keny: Nagyon szépséges Kornélkád van, már nagyobbnak néz ki, mint egy újszülött. Ki hinné, hogy tegnapelőtt született:) Tök jó, hogy megengedik a ruhácskák. Enyim kórházban csak kórházi angol pólya lehetett a szerkó.
Vendég
 


Köszi csajok!

Keny,
olyan jó, hogy engedik a saját rucit. Nálunk nem engedték, és sajnos nem is tudtam vele sok időt tölteni a sárgaság miatt. Mikor mehettek haza?

Baba,
Most tudtam visszaolvasni. A jósló fájásból még sok minden lehet ma. :wink: Nagyon közel vagy már, hogy megismerd Fanni babát. :lol: Szerintem a héten találkoztok. :wink: Én hétvégére tippelek.

Twist,
Nagyon ügyes Dorka!! :lol:

Angel,
sajnálom a bárányhimlőt. Ti nem kaptatok oltást ellene?

Lányok! El tudná valaki küldeni priviben a gmail-es jelszót. Till régebben elküldte, de vagy elfelejtettem, vagy most nem tudom mi a helyzet, mert nem tudok bemenni. Oda töltenék több képet is. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Csajok, alvás óta nincsenek azok a görcsök. Tutira jóslók voltak, de ijesztőek kezdtek lenni, mert nagyon gyakoriak voltak. Eddig csak olyanok voltak, mint most du., hogy görcsölgetek, elmúlik, pár óra múlva előjön, de ez de. nem olyan volt. Azt mondják, ha jósló, elmúlik meleg zuhanytól, ha igazi fájás, akkor felerősödik. De milyen meleg az a meleg?
Pénteken megyek a szülésznőmhöz ctg-re és akkor megtudjuk, mi volt a vizelettel is, meg sztem valami dokit is kerítünk, aki megnézi, mi a helyzet a méhszájjal, mert enyém doki kb.2 hónapja nézte, mikor görcsöltem. Ő most szabin van, de ha szülünk és Mo. on van, akkor jön.

Én tippem a mai napból kiindulva: vagy ez a hétvége vagy jövő hét.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, Dorka ügyes és nagyon szép baba.
Én ott fogok szülni, ahol Keny és nekünk mondták, vigyünk bodyt, pelust, törlőt, 2 cumisüveget, mellszívót.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lassan minden napra tippel valaki :lol:

1279715639.7772.doc

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, milyen szép nagy már Dominik baba:)) Olyan kis helyes és milyen mosolygós!:))

Én is kérem szépen priviben légyszi a mail címet és a jelszót is, mert már nincs meg nekem. Légyszi.

Köszi Babuci, aranyos vagy:) Szuper az a kórház, tecc, hogy saját ruhában lehet a gyermek, úgyis arra vágyik az anyuci, hogy a szép neki vásárolt tündéri cuccokban lássa a kis trónörököst:)
Vendég
 


Baba!
Cumisüveget minek?? :shock:
Vagyis persze tudom minek, de butaságnak tartom, én nagyon kerülném főleg az elején. Már bocsi a kéretlen belekottyért :oops:

Csudaédesek ezek a minipasik :D

Keny!

Nagyon dögös a szerkó, a pilinszka lábak meg besz@rás édesek :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist!
Ülés :arrow: Éljenéljen, Nagyon ügyes Csajszi!! :D

Angel!
Tudod, nem nagyon mutogatunk kukit, de úgy voltam vele ennyi belefér, árnyékos, meg minden, így is alig tudtam képeket összevadászni, mert tökpucér volt egész nap ugye :roll:
Ja, már pasi, fáj is a szívem :roll:
Kesztyű :arrow: Már a gondolat is röhej, én fel sem tudnám rá húzni, vagy mire egy felmenne, a másik már lenn lenne :oops:

Vanda!

De hülye vagyok, emlékszem ám :oops:
Nagggyon elöl van Réka, egyrészt LoisAnyának bejövős igencsak, másrészt az öregebb-tapasztaltabb csajokkal fogunk kezdeni :wink:

Sannah!

Igen, vannak szemei rendesen, bár ezen nem is jön le annyira, meg haj helyett pillát növeszt :roll:

Skrisz!
Köszi :roll:
Veletek mizú?? Farmos kölköt tessék arrébb tessékelni időnként és magatokról is írni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


baba!
Hehe, pusztán jófejségből :arrow: aug. 10 :twisted:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, én sem szeretném, ha kapna cumisüvegből bármit, de ha nem viszek, akkor képesek odaadni a közöset, annál meg a saját még jobb, de ha rajtam múlik, akkor csak cicizés lesz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, most azt hiszed, jófej vagy? Ki is kell ám addig bírni nekem is. :shock: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, most meg idősebbekre bukik? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, Fanni érkezésre tippem juli 26, (anikó-nap) :wink: :D

Keny, csudaédes a kiskrapek! Grat a szopihoz!

Lois, teccik ez a szempillanövesztős duma. :lol:

Twist, gratula az ücsörgéshez!

Lili, Domikád, nagyon aranyos!

Skrisz, hogy érzitek magatokat? Esztinek tetszik a Balaton is, vagy csak medencézik?

Velem/velünk minden oké, has növögetésbe fogott,holnap töltöm a 15. hetet.
Dokihoz hétfőn megyek.
puszi mindenkinek
nani72
 
 


Baba!
Már mikor kapna közöset? Nem rooming-in lesztek??
Mert mi kábé napi 2*3 percig voltunk külön, amúgy végig velem volt.

A jófejséget rosszfejségként értettem, azért a gonoszul vigyorgó arcocska :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jelentem: nem vagyok normális. Nekiindultam a 3 gyerekkel tömegközlekedni. És megoldottam. :D Irtó büszke vagyok magamra, meg irtó fáradt.
Na meg hízik a májam: a hivatalban minden évben lehet írni mindenféle pályázatokat (esettanulmányt, meg ilyesmit). Lökött pasim beadott egy 10 oldalas eszperente cuccot (tehát szakmai szöveg, magánhangzóilag kizárólag e betűt tartalmaz). és ma kapott egy levelet, hogy ha lett volna rá lehetőség, külödíjat kap (takarékosság miatt még a rendes díjazottak sem kapnak semmit), és hogy tetszett. :D
vovanda
 
 


Vanda,
ja, bocs a névnappal :lol: úgy látszik ezt itt rajtam kívül mindenki tudta.

belázasodott a kis Makilány, alszik most kúppal a fenekében.

Twist,
ügyes Dorka a kiüléssel! nem váratott sokáig! :wink:

Lili,
nem kapott.
nem is gondoltam volna ilyen hamar szükségét, de nem is tudom, mikor szokták beadni ezt.

Lois,
engem aztán nem zavar Z kukaca! :D
és csak nem már szobatiszta? :shock: hogy így mered pucéron hagyni egész nap...

kiscsajokért meg legalább apa szíve fáj! :wink:

angel37
 
 


Vanda!
Ügyes vagy :D

Angel!
Szobatisztaság :shock: Dehogy. Kerti móka volt a szülinap-buli, azért a pucérkodás. Mondjuk a standon mindig a tesóm takaróját pisili le nem a miénket, szóval lehet már ez a kezdet :wink:

Szegény Dióka, jobbulást, ez is a bárányhimlő miatt?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: na ja, ha kiscsaj lenne szerintem már sorakoznának a cégek - Rimmel, Maybelline, Revlon, Loreal - stb szempillaspirál reklámozásért!!!!!!!

Keny: nagyon édes a baba, gondolom mennyire fantasztikus és csodálatos érzés lehet, hogy már foghatod, érezheted stb, jaj, most nagyon irigy vagyok :oops: :oops: :oops: :oops:

Vanda: superhős vagy!

Twist: Dorkának nagy dicséret ügyeskedésért!!!!!!

Angel: :cry: :cry: :cry: :cry: Makilánynak jobbulást.
félbehagyott mondatok jöttek csak át üziben, szerintem megint car a rendszer, de írok ma
Vendég
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, értettem, hogy rosszalkodtál, csak helyeseltem, hogy rossz kislány vagy :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda:ügyesek vagytok. Pályázat:érdekes, kiírják és nincs rá miből..

Angel:remélem, láz lemenet. Úgy tudom, ez normális a himlőknél, de persze nem vagyok szakértő. Jobbulást+++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Utólag vették el a keretet, eredetileg megvolt. Mert hogy a közszolgáktól minden jutalom jellegű kifizetést letiltottak, ez pedig annak minősül. :?
vovanda
 
 


Frankó... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Tudod: mi vagyunk azok, akik garantáltan nem tudnak egy fillért sem letagadni, és tökéletesen követhető, hogy honnan, mennyit kapunk, miből lehet még elvenni. Jelzem: hangot nem szólok, mert nekünk még mindig jobb...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois,nagyon sármos pasi lett KisZé :D :D :D
Az a baj,hogy nehéz róluk jó közös képet csinálni,még májusban készült babakocsis,berakom azt ide.

Dominik és Kornél is nagyon édes :D

Angel,lázat sajnálom.Ez is a bárányhimlővel jár?

Vanda,gratu Pasinak :lol:


Kép
Kép
Kép

így alszunk az autóban:
Kép Kép
Vendég
 


Már most nagyon meleg van. Főztem krumplit, bepaníroztam 38(!!) szelet patiszont, egy részét a fagyóba tettem, ínségesebb időkre. Majd csak ki kell sütni. Kivasaltam a ruhákat, amik tegnapról maradtak. Felmostam mindenütt. Hulla vok. Leszakad a derekam. Most pihennem kell, meg majd rendbeteszem magam (borotva, szemölcsökcsipesz, stb..), este meg hajvágatás. Holnap ctg.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyulasz, cukik.
Mik azok a pöttyök? A melegtől vannak?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, te még egyben? ...Hi-hi-hi, csak poénkodom:))))))))
Gondolom, mennyire unod már ezt hallgatni.

Köszi szépen mindenkinek a gratulát az ülős Dorka kisasszony nevében:)))! Egyelőre ez az ülés még ritka kincs, ma csak római felkönyökölést mutatott csak. Pedig készenállok a fényképezőgéppel.

Jaj, ma a 36 fokban védőnőhöz kell mennünk, kemény lesz.

Puszi mindenkinek, megyek is készülődni. Sajna ennyi időm volt.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: