Új privát üzeneted érkezett!

Törpi,itt a link az aláírásomnál,ott látod a babakocsit.Hordozók pierre cardin.Pussz a 80 centiseidnek :D

Babus,azon a linken amit plussz belinkeltem?
Vendég
 


igen amit a meghivoba irtál h nézzek meg :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 

 
 

Nem írtam el Gergő hőjét. Ebből már levontam az ötöt, és 37,5 felett nekem a dokik többsége akivel beszéltem azt javasolta, hogy lázcsillapítsak. A Panadolt meg ugye úgy adom, ahogy a dobozon, 6 óránként egy adagot. Miért, ti nem szoktatok ilyen hőt lázcsillapítani??? Doki ismerősünk szerint 38,5-ig mehet a Panadol, és afölött kell csak a Germicid kúp. Ha lehet, én kerülöm a kúpot, és inkább alacsonyabb lázat is csillapítani próbálok.
Amúgy ma se jobb a helyzet.

Kata
labkat
 
 


Kata: 38 alatt nem láz, nem kell lázat csillapítani, mert a szervezet a hőemelkedéssel-lázzal próbálja a kórokozót leküzdeni, ami a lázat okozza.

Próbálok majd jönni ám, csak a nyaralás alatt felhalmozódott szennyessel küzdök+ főzés+ kert és ugye van két gyerekem, akik közül az egyik még mindg nem tűri, ha 2 m-nél messzebb megyek és a másik is kezd rájönni, hogy ezzel a módszerrel talán ő is nagyobb figyelmet kaphat.
De jó is volt nyaralni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata!

Nálunk 38,5 alatt nem kell lázat csillapítani (ha nincs lázgörcsre hajlamosító tényező a családban). Felette pedig életkortól függően gyógszer,kúp és hűtőfürdő.

Szép estét!

Kép

Kép
edit73
 
 


Kata: megvetted már a karámot? ikresen van használt 19ért
mi egyelöre nem veszünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Furi ez a sok álláspont a hőt illetően. Nekem a doki ismerősöm, akiben megbízok, azt mondta, hogy 38,5-ig Panadolt adjak. Tehát azalatt is kell lázcsillapítani - szerinte. A fül-orr-gégész mondta, hogy 37,5 alatt nem kell, mert addig van hőemelkedés, azután kell, mert láz. Doki szerint is kell azután, mert rossz lesz a gyerek közérzete. Egyébként jegyzem meg megint: végbélben mérek, és levonva a 0,5-öt volt a hője 37,9 fok. Tehát ha Timit nézem, végbélben mért 38-at még nem lázcsillapítok, csak afölött. Ti levonjátok az értéket???

Babusok: köszi, már úton van hozzánk a karám. Remélem holnap meg is érkezik vagy legkésőbb szerdán!

Kata
labkat
 
 


Labkat,
levonva 38-ig nem kell csillapítani, addig csak hőemelkedés és ahogy Timi is írta, az csak segít leküzdeni a bacikat v.vírust.

Móni

Kép
lpemoni
 
 


Kata: levonva 38-ig, ahogy Lpemoni is írja. :)

Nagyon meleg van már megint kint, de bent is! Majd rakok ám képeket, csak még nincs a gépen és kellőképpen lusta is vagyok-vagy fáradt.

Hanga a nyaralás alatt végre elkezdett mászni, mert eddíg csak kúszott és fel is állt, csak még nagyon rogyadozik. De annyira örül neki, olyan aranyos. Alexa továbbra sem tud leülni-illetve csak ha megfogjuk a kezét, akkor viszont gyönyörűen és amikor áll, akkor mondja, hogy "ba-ba-ba-be-be-be", amire Hanga egyből válaszol, hogy "ne-ne-ne-me-me-me" És Hanga ha már jól lakott és nem kér többet mondja, hogy "nnnem", ha éhes, akkor "mamm".
Alexának foga még mindíg nincs, de brutálisan dagadt az ínye alul felül és nagyon csúnya a popsija. És most megyek teregetni. Vasárnap óta megy a mosógép, kezdem érteni a mondást, miszerint "a mosónők korán halnak"!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Timi!
Mondás :lol: :lol: :lol:
Ikres mosónők azon kivételek,akik erősítik a szabályt!!! :wink: :wink: :wink:

Kata!
Természetesen levont értékekről beszélünk.
Bár én soha életemben nem mértem popsiban hőt!!!!
Az hogy egy betegség alatt rossz a közérzete a gyereknek,nem ok arra (szerintem),hogy lázat csillapítsunk 37,9nél.(ezzel a mi gyereko-nk nem is foglalkozik) Ugyanis ezzel "leállítod" a szervezet védekezését. Azaz hosszútávon "gallyra teszed" a gyermeked immunrendszerét.
Én megkérdezném más orvos (homeopátiás vagy természetgyógyász) véleményét is erről,mert ők teljesen más oldalról nézik a gyógyítást.
Amúgy normál esetekről beszélünk,ha lázcsillapításról van szó. Mert ezen a téren is vannak extrém esetek. A nagyfiamnak pl. muszály 38fok felett lázcsillapítót adni,mert elkezd fájni a feje. És 38,5nél már hányni szokott (a fejfájástól). Akkor pedig már szájon át adható lázcsillapító szóba sem jöhet. Ő egyedi eset.
Tehát vannak helyzetek,amikor az általános irányelvek nem érvényesülhetnek.

Kép

Kép
edit73
 
 


Én is felteszem ide, hátha valaki tud valakit, akit érdekel.:)

Eladó egy Esprit esernyőre csukható ikerbabakocsi. Második tulajok vagyunk, a babakocsi jó állapotú. Hibái: a lábrésznél kicsit kopott az anyag, az oldalánál a varrás kb. 2 cm-es részen felfeslett, fotóztam mindent. Csatok, fékek hibátlanok. Esővédőt és egy új fekete Esprit napernyőt adok hozzá. Ára: 20.000 Ft.

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Törpi,jól vagytok?Ugye nem lett beteg Míra?

Labkat,és ti?Van még láz?
Enyém doki se csillapít 37.9-nél hőt :roll: azért hittem azt,hogy elírtad,mert ez nálunk hőemelkedés,38 felett láz,38.5-től csillapítjuk.

Tkata,Jázmin hogy van?Jelentkezz ha tudsz!

Timi,és megvettétek már az easy go-t?AZ lesz?Milyen színű?Láttad már élőben?Ja,hiszen mosómasa lettél :lol: Még jó,hogy ilyen idő van,és egy nap két mosás is megszárad.
Hangának gratula a mászáshoz :D

Adhatnátok 1 éveseknek szülinapi ajándékötletet.Mindenki kérdezi,hogy mit vegyenek.Hiába mondom,hog egy füredi nyaraló megteszi,azt hiszik viccelek 8)

Na megyek ledőlök velük én is.
Vendég
 


Nyulasz: jövő héten megyünk megvenni, mert a héten zárva az üzlet, ahol olcsóbban találtam. Drapp vagy szürke lesz, én a drapp felé hajlok, bár azon jobban látszik a kosz. Még nem láttam élőben, de bízom benne, hogy jó lesz!
Füredi nyaraló? Szerintem a legjobb ötlet! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jázmin itthon... :D :D :D
Majd írok...

t-pk
 
 


T-pk, jaj de jó!!!!!!

Nyuszi, köszi, drága vagy, de szerencsére semmi gond. Továbbra is csak olyan dolgok okoznak gondot, hogy nem bírok neki elég kaját adni, meg hogy nem bírja magát lekötni, de még én sem. Valamit ki kell találnom, új játékot, mert ez így katasztrófa :?
Ajándékötlet: van homokozótok? A csúszda nagyon nagy ajándéknak számítana? Na és az otthoni kertbe hinta? Vagy ti annyira szerettek játszóterezni, hogy ilyeneket nem akarsz. Amúgy most már lehet, hogy tetszene nekik a kismotor is. Nem tom, van-e.

Timi, gratulálok Hangának!!!!! Mosómasa :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


t-pk: szupi hirek :wink: :lol:
Törpi: van már duplotok? mi azzal molyolunk legtovább :lol:
Nyulasz: ezek a kerti dolgok jol hangzanak ha még nincs :wink: bébitaxi, FP zebra???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, van Duplo szerű építőnk, de Mírát csak addig érdekli, míg kiszórja a tartójából. Emma eljátszana vele, de a Terrorista azonnal elorozza és szétszedi a művünket, amit mi ketten alkotunk. Nem köti le sokminden a figyelmét hosszú ideig. Elég nehéz így vele.
És mi az az FP zebra?

Nyuszi, akkor hogy is nézhetjük meg mi azt az albumot? Vagy nekünk sem engedélyezett? :wink:

Vanda, nem jelentkezel, bár mondtad, hogy apa nélkül leszel. Hogy bírod a kiképzést? Készíted a felmondásodat is közben? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi!
Vagyogatok én, csak amikor a törpeterroristák alszanak és netezhetnék, akkor jön a nagyterrorista. :D Még nem akarok felmondani, egész jól bírjuk, csak sokan vagyunk, napi kétszer séa stb.
Viszont hosszú idő óta először az ikrek mindketten nyekkenés nélkül végig aludták az éjszakát.

Nyuszi!
Mindenféle rámolós-bedobálós játékra vevők. Nálunk nagy sláger egy műanyag pohártorony, amit még balu kapottt. Egymásra meg egymásba is lehet pakolni. Meg most rácuppantak a taxira/motorra.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Tkata,örülök,hogy Jázmin othon,gondolom akkor jól van.Hogy bírták szegények?

Timi,na majd várom a beszámolót a babakocsiról.Persze szerintem is nézzétek meg élőben,meg hogy milyen tolni,meg mennyire maszív.

Törpi,akkor jó,csak nem írtál,reméltem nincs láz.Hát sajnálom,hogy Mírát nem köti le,amit együtt csináltok.Sajna nekem ötletem sincs :roll:

Vanda,mikor lesz ovi?júliustól?Ja,ilyen poharak vannak,azt szeretik is,még picit néha ügyetlenek,de már alakul.

Babus,nektek bejött ez a zebra?Néztem már,jó drága,gondolom érdemes használtan venni.

Bébitaxit kapnak sógornőméktől,anyósnak meg mondtam,hogy vegyen fa játékot,amin golyókat lehet ide-oda tolingálni a kanyargós dróton,gondolom tudjátok,hogy mire gondolok...hintánk van,homokozót még idén nem akarok,csúzdát nem tudom,hogy azt a picit érdemes-e,nagyobbak meg horror árban vannak.Formabedobó van,de még gondoltam a sütifalóra is,mert az zenél is.

Balázsnak gondoltam egy nagyobb dömpert még,vagy esetleg kissebb ugrálóvárat :roll: Az van valakinek?
Vendég
 


Ja,ha küldtök e-mail címet,akkor megadom a picassa elérhetőségét.
Vendég
 


Ja egy kis érdekesség,bár lehet más is így csinálja,nekem most jutott eszembe.

Interspar 4450 a pampers giant pelus.
Dm 3990

Most küldött a dm kettő 15%-os kupont,de amúgy a 150 pontos kuponfüzetet szoktam kiváltani,és akkor abban is van egy 15%-os.
A múltkor néztem,hogy az 50 pontos füzetben van egy 25%-os kupon,amit 1 db termékre lehet beváltani.
Abból most kiváltottam 2 füzetet,ajándékba most 1-1 10% végösszegből levonós kupon jár,mindkét pelushoz adtam a 25%-ost,és a végére a 15%-ost,így a pelusok darabja 2500 Ft lett.Azért így már egész jó :D
Vendég
 


Nyulasz: mi karira vettük és akcijos volt akkor pont Müllerben :wink: imádják :lol:
használtat sztem csak akkor ha meg tudod nézni, h nem e nagyon lestrapált, törött... :wink: bár tényleg nagyon birják a használatot miénken csak picit kopott a festék de más baja nincs :lol: koppkopp
Csajszikádnak vmi egyszerü baba??? nekünk ilyen volt szülinapra:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,ja,babát biztos kap :D

Szerintetek ez milyen lehet?3 évestől írja :roll:

http://www.gyerekalom.hu/jatek/ugralovar-csuszdaval
Vendég
 


ja,ugyanez a vaterán 14ezer :shock:
Vendég
 


Nyuszi, nagyon tetszik nekem, szerintem simán ellennének már vele 1 éves korban. Golyós cuccunk van nekünk is, nagyon csípik. Feltéve, ha nincs épp rohanhatnékja a csajszinak két perc után, és akkor anya toligálhatja egyedül a golyókat tovább. A sütifaló is nagyon jó, imádják a csajok, bár nekünk nincs, csak barátoknál szoktak vele játszani (amiket mi vettünk ajándékba :lol: )
Ja, az én e-mail címem ugye tudod?

Babusok, nagggggyon jó ez a zebra!!! Nekem kell ilyen! Apa ki fog akadni. Persze én nem látom az árát a linken. Mennyibe fáj egy ilyen?

Vanda, gratula az éjszakához! Örülök, hogy annyira nem akasztanak ki a Terroristák :wink: Azért ha hagyja Balu, akkor ugorj be hozzánk :)

Hihetetlen mód nincs erőm nekiállni pakolni, pedig igazán ideje lenne már, mert apa péntek délután indul legénybúcsúra, addigra azért többnyire össze kéne mindent rakni, hogy a szombati indulásom a lányokkal zökkenőmentes legyen. Már amennyire ez kivitelezhető két Ördögfiókával. :?
Persze pont most tört rá a lányokra a dili, és Míra egyfolytában gyepálja Emmát. Az meg ordít. Kikészítenek. Áááááááááááááááá!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: akcijosan 14-15 körül volt a Müllerben
(huszonezerért én azért nem vettem volna :wink: )
gyepálás ismerös :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi!
Enyémek is folyton tépik egymást. És szétrobban a fejem. front jön? Vagy mi van? :?
vovanda
 
 


Vendég
 


és tök jó csajos színben is van :D
Vendég
 


Nyulasz: urálóvár király! Én arra szavazok! Dm-be járunk szinte mindenért, havi 10.000-ret tutira spórolok az akcióival-kuponjaival. Én nagyon szeretem. :wink:

Na, már mennem is kell. Törpi! Együtt érzek veled! Szó szerint! :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babusok, mit tudsz tenni ellene? Nem lehet hagyni, hogy majd lemeccsezik, mert erővel húzza Míra Emma haját. Emiatt tuti én is ordítanék. Mert hogy elveszi tőle a játékokat, és azért tutul Emma, azért rászólok, próbálom megmagyarázni, de ez a verés, tépés, ez katasztrofális.

Vanda, lehet, hogy front jön, vagy meleg érkezett meg, de enyém gyerekek is flúgosak nagyon.

Timi, köszi :)

Nyuszi, de jó, köszönöm! Azért megnézem élőben a Müllerben, aztán rendelem innen, ha ott nincs akció. Apa nem is fog tudni róla :oops:

Tök jó, most már Emma is feltett kézzel sirdogálva áll előttem, hogy vegyem fel. Nem bírok 20kilót cipelni :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Azt hiszem megvesszük nekik az ugrálóvárat és a zebrát is. :oops: Végülis két gyerekem van :lol: Névnapjukra úgyis csak apróságot kaptak.

Törpi,nálunk Bazsi nyúzza Nonót,felborítja,rálép,hááát,néha nagon rosszul tűri :?
Az a rózsaszín zebra nagyon jól néz ki,még nem is láttam ilyen színben.Szólj,ha van a müllerben.
Vendég
 


Csajok nem lebeszélés de zebránál lehet jobb élöben megvenni, érdemes megnézni a rugoját (azaz a zebrát magát) h nem-e akad (olyan akdos rugohangja van kicsit hangos, de alapbol is van pici hangja, most már észre se venni lehet bejáratodott :lol: ), mi is visszavittünk egyet :? alattunkikreknek brutál hangos volt a rugoval volt vmi simán kicserélték :wink: ha ilyen van és postán ide-oda köldözgeti az ember az elég bosszanto lehet mig a boltba simán visszaviszed vagy ott megnézed :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="törpilla812"]
írta:
törpilla812Tök jó, most már Emma is feltett kézzel sirdogálva áll előttem, hogy vegyem fel. Nem bírok 20kilót cipelni :shock:

dehogynem, nagy ur a muszáj :wink: hát csak igy lehet berakni a babakocsiba 2 gyereket akik orditják h NEEEM mikor anya mondja h megyünk haza :lol: :lol: és persze a többi anyuka tök hülyén néz rád h 2 gyereket cipelsz egyszerre :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: nálunk néha már bünti van :? én is járatom számat, simi meg puszi a bocsánatkérés néha jobb néha rosszabb van h egész nap megy a müsor máskor meg semmi, most változott helyzet, eddig Laura volt a fönök, szerencsére már Tami is a sarkára áll :lol: (izgultam ám h mindig csak Ö kap :? ) én ugy látom most már alakul, van amikor közbeszolok de van amikor nem

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, köszi a tippet, de így tuti meg kell várnunk az akciót :? Puszi nekünk is ment egy ideig bocsánatkérés gyanánt, és majd meg pusztultunk, mert egyik sem fordította az arcát, így szájrapuszi lett belőle :lol: Aztán Míra rájött, hogy ez kész erkölcsi fertő, és elkezdett harapva közelíteni Emma felé :? A simi szóra meg ezek a majmok magukat kezdik el simizni :shock: Pojácák :lol:
Barátnőm mesélte, hogy az ő gyerkőce is mindig kapott, magyarázta is neki, hogy meg kell védenie magát. Parázott, hogy anyámasszony katonája lesz. Aztán a sok noszogatásnak meglett a foganatja, ő lett az ovi réme. Félek is Emmától, mert amúgy meg egy kis akarnok ám ő is. Visít, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. És hát előfordul, hogy a földre veti magát... anya meg otthagyja, tombolja ki magát :oops: Nem igazán találok szakkönyvet, hogyan kell az ilyen és más esetket kezelni :?
Két gyerek-cipelés-sztori (aztán eldugulok): már írtam, hogy felénk rendszeresen jár egy pékárus autó. Ha nincs segítségem (és általában nincsen), akkor két törpével kézenfogva kitotyogunk a zenélős autóhoz. Mindaddig megy is minden majdnem zökkenőmentesen, míg a szomszéd kölökkutya meg nem jelenik (kiszökik). Az én két lányom sírógörcsöt kap, és egy lépést sem tudok tenni tovább, csak ha felveszem őket. A kocsinál az árus segít rajtam, bepakoljuk a lányokat a rakrészbe, ahol aztán garázdálkodhatnak, én meg fizethetek mindent, amibe beleharapnak :? :lol: Visszafelé a házig már nem csak a két gyerek lóg rajtam a fél utca bámulatára (mert a kutya miért is tágítana finom falatok reményében - van, hogy a ház lépcsőjéig kísér), hanem a fél árukészlete a pékautónak.

Nyuszi, Müllerbe péntek délelőtt próbálok menni, referálok :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


:lol: :lol: :lol: elképzeltelek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi!
Amíg nem nagyon durva a tépés/püfölés, hagyd őket meccsezni, akkor is, ha visítanak. Aztán ha nagyon eldurvulnak, szét kell őket ültetni. Magyarán: én olyankor külön szobába teszem őket higgadni. Ma délelőtt mind a 3 szobában volt gyerek. :D
vovanda
 
 


Vanda, nem rossz ötlet :lol: :lol: :lol:

Babusok, mikor dobsz képet a leányzóidról? Mert a vonalzódon lévő meglehetősen aktualitását vesztette már :wink:

Akkora a lista előttem, amire a nyaraláshoz szükséges cuccokat írtam fel, hogy lassan teherautót kell bérelnem. Tegyük hozzá, nálam az evidensnek tűnő dolgok is fel vannak írva, mert nekem még az is necces, hogy a fürdőruhát ne felejtsem itthon :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


[quote="törpilla812"]B írta:törpilla812abusok, mikor dobsz képet a leányzóidról? Mert a vonalzódon lévő meglehetősen aktualitását vesztette már :wink:

ööö valóban :oops: :oops: :lol: mondasz egy emilcimet priviben? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De megnézném! :lol: :lol: :lol: :lol: Sikerült mosolyt csalnod a savanyú képemre! :D

"néhány" kép: bocsi, ha van közte sorozatszerű, nem bírtam kihagyni Hanga fintorait. :)
Kép Lillafüred
Kép
Kép Grimaszbajnok
Kép
Kép
Kép Apa csomagol hazafelé.
Kép
Kép khm--már a sörpocak is nő

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi, :lol: :lol: :lol: becarok ezen,még jó,hogy nálunk nem jár ilyen autó :lol:
Péntekig ráér :lol:

Vanda,mindhárom szobában egy gyerek :lol:
Vendég
 


Szerintetek keresztelőre jó egy ilyen ajándék?Nem keresztszülők leszünk,csak rokonok vagyunk.

http://www.gardos.hu/product.php?produc ... 256&page=1

és gondoltam mellé valamilyen játékot még.Vagy keresztelőre keresztelőset illik vinni? :roll:

vagy inkább egy ilyen?

http://www.idealgift.hu/index.php?main_ ... cts_id=787
Vendég
 


Nyuszi, nagyon jó ötlet! És nagyon szép is. Emma első hajtincse itt hever szana-széjjel, nincs hova raknom, én tuti nagyon örülnék ilyennek. Én vágtam neki, de szerintem nem lett rossz. Most már legalább kilát a fejéből és nincs előtte függöny :oops: Első fognak is tök jó lesz majd. Na azzal még nem dicsekedhetünk :lol:

Timi, miért vagy savanyú? Mitől van rossz kedved? Ilyen grimaszok mellett nálatok is csak röhögni lehet :lol: Félelmetes, nagy szinésznők a csajok! A táskányi gyerek is isteni!!!! Bár kicsi a kép, de jó ahajad. Amúgy ezt a műsort minden kedden és csütörtökön előadom, ha valaki szeretné élőben végignézni :oops: Hihetetlenek ezek a gyerekek; pohárból még csak bénázva isznak, de a sörösdobozt az enyémek is nagy tehetséggel szopálják.

Babusok, privi megy.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Nyulasz: mi kaptunk anno az alexandrábol van tuti mert rajta volt a matrica (persze ár nélkül) az az angol neve h TREASURE/MEMORY BOX egy jo nagy doboz kinyithato lehet mindent belepakolni vannak benne fiokok is nagyon jopofa
ilyesmi
Kép
Kép
Timi: iszonyat édesek Csajszikáid :wink: a táskás nagyon tuti :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Törpi: köszi, de már hosszú és lapos a képen. Ha legközelebb fodrászhoz megyek, csutkára vágatom-vagy legalábbis olyan macskanősre. Nagy kár, hogy ilyen messze lakunk, mert rámférne a jókedv. Szerintem most ért el a gyerekágyi depresszió, vagy csak szimplán depi. Majd elmúlik.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szizzsófi: mostanában nagyon rákaptunk erre a citromos finomságra. Olyan jól esik a melegben!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Irtó helyesek a csajok!
vovanda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?