Új privát üzeneted érkezett!

Anyko,
szerintem akkor reped vastagon, ha sok a festék az ecseten. A pannoncoloros acrylt használom jól felhígítva. A képen látszik, hogy elég csúnyán sávos a keret, szóval ezen a technikán még finomítanom kell. Ja, és a repesztőlakk Deka márkájú, nemtom, hogy számít-e, nem túl vastagon kenem, megvárom, míg megszárad (1-2 óra). Ha vastag ecsetet használsz, akkor a keresztirányú repedés látványosabb. Szóval titok az nincs, csak így jött ki a dolog és kész. Kép
Kép

Off:
Hajni,
sajna csak annyi látszik a képen, hogy "normál" baba, ez alapján nehéz megtalálni Kép. Nincs szembőlkép?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Anyko,
ja, és szépek a képeid, különösen a 3. őszi tetszik! Kép És az üzitábla széle nagyon szép egyenes! Én is kedvet kaptam Kép.

Miszike
miszike
 
 


Krimo!
Elcsábulok itt a dícséretektől.Kösz a linket. A tortám jobban bejött, mint a képeimKép. Na jó, tudom, hogy csak azért, mert off voltKép

Hajni!
Hát én csak úgy kinéztem nálad pár tetsző szalvit, és meghívtalak, hogy ha találnál helyette cserét, akkor mernék választaniKép Vagy küldjek cserébe tortát?Kép

off-off!
Tortaügyben egy megjegyzés:
a rutinosabbak talán tudják is, de tejszínes alapú, jó állagú krémet csak növényi alapú cukrásztejszínből érdemes megpróbálni. A normális nem arra való...

Koda!
Az utóbbi praktika konyhája ihletett? Tegnap újra átnéztem, és te jártál a fejembenKép Kiváncsi vagyok nagyon mit hozol ki!!!Kép Nagyon tetszik ez a stílus, csak én tisztántarthatóság és praktikum miatt csináltattam a másik kedvencet (minimál high-tech)

Anyko!
Kicsit ismerős a gyertyás tálka széle, csak a tiéd most jobban tetszik, mint a sajátKép
Ma talán én is megfestem a maradék üvegeket.

Hajni!
Sajna a babaKép Rossz lehet a kis drágádnak, megpróbálok körülnézni, de szerintem a kikában meg fogják találni, csak zaklatsd őket többször!
Nem hiszem, hogy bárki, aki megtalálta hazavitte volna... Nekem az ikeában még a digitálisom is előkerültKép

Koda, Conti, Ánizs!
Elindult egy kis borítékocskaKép
paat
 
 

 
 

Hajnii! Sajnálom a babát, ismerős ez a ragaszkodás! Barna 19 évesen a barátnőjénél lakik ugye az iskola ideje alatt, de vitte magával a babakori plédikéjét!

Nagyon szépeket alkottatok már megint!
Anikó! Az őszi képeknek term.szienna a kerete?? Mert valami gyönyörű!
Én hétvégén mécseseket festettem, fényképezőgépre várok és megmutizom! Ja meg anyukámnak készítettem egy nagyon nagy képet, meg az ő kérésére nekiálltam egy 3D-s rózsásnak, úgyhogy készítgetek képeket, csak nem tudom megmutatni! Edit
anizs007
 
 


Hajni!

Még egy halvány ötlet baba-témában: bemondatni a rádióban. Amióta jó szombathelyi van, nem hallgatok országost, de biztosan van olyan műsorvezető, akit fel lehet hívni ilyennel! Egy telefont megér.
Párom pár hete 9-kor autózott vissza a bölcsihez Áronnal, hogy megnézzék, tényleg be van zárva. Ott maradt a maci...Kép
paat
 
 


SziasztokKép

Repesztéssel kapcsolatban.
Ha több a festék, nekem is nagyobbak a a repedések, viszont kaptam nemrég egy tippet..ne ecsettel vigyétek fel a felső festéket, hanem szivaccsal pamacsoljátok... nekem bevált

baba.. kedvező mélt kaptam a Kikától.. bár vettem ma egy kis babát nekiKép szép kis babust, de azt mondta Mimike hogyha meglesz a régi, akkor az újat Zorkának adjaKép
no, ennyit a babatémárólKép

Most megyek..gipszet önteni.

cupp
HAjni
hajnii
 
 


Sziasztok!

Hajni,
jó, hogy meglett a baba! Kép

Képzeljétek, Apukámnak hétvégén tartjuk a névnapját, erre készítettem a következő képet. Bocsi, hogy ide rakom fel, de ő is szokta nézni a gportalomat és nem akarom lelőni a poént. A második képen ő látható a kedvenc cicójával Kép.
Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Lányok!
Aki erre jár!
Töltögetem az oldalamra a képeket, megcsináltam magamnak az összeset bélyegkép és nagyobb változatban, és úgy is töltöm fel. Valamiért viszont rákattintva sem a nagyot mutatja, pedig kB-ban érzékeliKép
Mit nem jól tenni?
paat
 
 


Miszike!

Tiszta jó lett. Igaz én nem szeretem a macskákat (húúú, most hányan megutálnak), de a "keretre tolakodás" a kedvenc műfajom.
paat
 
 


SziasztokKép

Má megint annyi szépet csináltatok, hogy az csuda, kezdek irigykedni, hogy van időtök rá. Az éjszakázást már nehez birom, igy kevesebb időm van alkotniKép Dani mostmár egy másodpercig sem marad meg egyedül, mindent lepakol, megrág, kiszed.. stb, szal igy nem tudok most sokat müvészkedni, de majd csak összehozom valahogy a dolgotKép

AnykóKép
Képzeld szerencsém volt, Zsuzsimano csomija is meglett, a drága postásuk cseszett betenni értesitőt és majdnem visszaküldték már hozzám, mire kideritette Zsu hogy ott csücsülnek a postán a szalvik.

HajniiKép
Tényleg tök jó lenne ha megtalálták a babócát, a ragaszkodás baromi erős dolog, főleg a gyerekeknél...És nagyon rendi a jányod, hogy az újat odaadja a kistesojának ha megvan a régiKép

MiszikeKép
Mintha a kedvenc macsról készitették volna a szalvitKép nagyon ötletes ajándék lesz. Csak vigyázz mert lehet hogy már a babanetet is lesi és akkor ....Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors üzi:

Abby!
Még csak most tudnám feladni a szalvikat, viszont nem találom a címedKép
Írd meg légyszi'!
Era

Era
Kép
era75
 
 


Paat.
Nem kell külön megcsinálni bélyegképben....
annak a kb-ét érzékeli, így csak az van feltöltődve...
a nagyobb képet tölsd fel, és a potál automatikusan készít hozzá bélyegképet...
hajnii
 
 


Paat,
és arra figyelj, hogyha ugyanazt a nevű fájlt változtatod, hiába töltöd fel újra, a régit hagyja meg. Vagyis a nagyot új néven mentsd el, úgy töltsd fel és el ne felejtsd átrakni a pöttyöt a "jelenlegi fájl"-ról a fölsőre!
miszike
 
 


Ánizs!
Sajna nem siena kerete van a képeknek. Itt nem lehet ilyen puccos festéket venni! Kép Kép
De megrendelték a bolta...azt mondták, hogy égetett sziéna bizti jö, a természetes kérdőjeles. Az árát már tudják..190.-/db. Kérdezemén, aki szokott venni sziénát, hogy ez drága, vagy jó árban van? Bár ha jön, akkor tuti veszek, mert nagyon szeretem. Egyszer Koda jóvoltából( azóta is imába foglalva neve!!!) volt egy tubussal.

Ágiboszi!
Nagyon örülök, hogy meglett ez a csomag is. Most én vagyok bajba, mert Ppicur Mártinak feladtam szombaton egy pakkot sürgősségivel és még nem ért oda! Kép

Miszike!
A macskás kép nagyon tetszik! Imádom a cicákat, így az apud kedvence....bárcsak megszeretgethetném. Zabálnivaló. Kép

Én ma megint próbálkoztam a repesztéssel...nem sok sikerrel. De ha felragasztom rá a szalvit, akkor megmutatom. A pacsmagolásos technikára kíváncsi vagyok. Mennyire sok festéket viszel fel a szivacsra. Ha ugyanazon a helyen többször is odatéved a szivacs, akkor nem mázgálódik el a festék? Pontos leírást kérek ezügyben!!!!! Na és egy képet, ami ezzel a technikával van repesztve!!!

Paat!
Nem tudtam, hogy kitől loptam az ötletet matricafesték tálkára ügyben, de akkor te voltál. Na meg mintha Jubi is alkotott volna valami mécsesfélét ilyen technikával. A lényeg, hogy klassz! Nekem tetszik! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Akkor milyen szín ez?? Vagy Te keverted ki!!! Nekem sincs se term, se égetett siennám! Ez a kisváros átka!!!!! Ha nálatok ennyi pénzért meghozzák, akkor nagyon jó, Keszthelyen egy művészellátóban 400-500 Ft körüli árat mondtak múltkor!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Na van végre egy kis időm..Kép

HajniKép
Képzeld!! Itt van a pakk..gondolom ezt már másodszor adtad fel.Kép(nagyon köszönöm szépen, de igazán nem kellett volna duplán feladnod a posta miat!!
Közte van a nagy keresett kedvenc isKép Az angyal szerű hölgyemény virággal a kezévben! Ezért külön köszönet!

ÁgiKép
A tiéd is itt vanKép Köszönöm a fáradozásodatKép A pénz már át van utalvaKép 13*35 ft, plusz postaktsgKép

MiszikeKép
A macskás képed egyszerűen fantasztikus lett! Édesapádnak sok boldogságot kívánunkKép

PaatKép
Igen-igen, a Praktika adta a végső lökéstKép Csak annyi, hogy nekem barna és natúr színű a konyha..
Lassan már képet is tudok mutatni egy-egy részletről. És AKriszti jóvóltából már van konyhai falvédőm isKép Csudaszép! Krisztinek örök hálaKép
Milyen borítékocska??????Kép

AnykoKép
Jajj Te rosszaság! Miért kínzol ezekkel a csodás rózyásokkal??Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Nagyon szép lett a cicás kép és nagyon jó az ötlet is lehet elcsenem papámnak is van egy kedvenc Micója!Kép
Hajnii nekünk van ilyen babánk-ha jól láttam-csak a ruhája más szinű, de másmilyet még nem néztünk. Ennek is anyagból van a teste, tehát nem az atotál kemény baba ugye? Ha nincs más megoldás akkor megnézem neked itt a boltba...még volt a múltkor is!
Nekem is kevés az időm..tegnap a sebészetre mentünk Lillával-motor baleset-nem kellett ölteni!
Ma meg Hangával a gyerekorvosunknál voltunk mert magas a láza, köhög és csúnya is a torka....Kép
De azért éjszaka ügyködtem kicsit és tegnap készültek fotók majd a 7en fölpakolom a portalra.
Koda! nehogy azt hidd, hogy ha elhozod a kaspókat akkor megúszod a látogatásunkat!Kép)))) Mindenképpen látni akarom azt a szép konyhát! majdnem szereztem neked én is falvédőt anyóstól, de az nem olyan hagyományos volt, hanem más fajta. De a "cérnás" boltokban lehet kapni ilyen anyagot és ki lehet varrni vagy varratni valakivel! Végső megoldásnak ez is jó!Kép
Gratula mindenkinek az alkotásokhoz!
Anykó én is Kodának köszönhetem az első sziénát!Kép Lehet, hogy angyallal van dolgunk?!Kép
Én most vettem nagyobb tubusost 500 ft-ért. ha gondolod postázok neked is!
no már téynleg megyek...
minden jót!
abby
abby
 
 


SziasztokKép

KodaKép
Ennek örülök, hogy megkaptad a szalvikatKép Megkérdezhetem, hogy mikor utaltad a manit? mert nem kaptam róla smst mégKép vagy nem otps bankból utaltad? mert akkor ülnek rajta egy kicsit.

AbbyKép
MEgkérdezhetem hol vettél nagyobb tubusost ötszázért?? mert én utoljára 560 ért vettem egy nem tul nagy tubitKép

ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Megirnátok, hogy mekkora a kistubusos és mekkora a nagytubusos sziéna? Ide csak csütörtökön jön árú, így nem tudom, hogy mekkora tubus lesz 190.-. De már nagyon várom! Kép

Ánizs!
Azt elfelejtettem írni, hogy a képkereteim temperafestékkel vannak lefestve. Az volt rajta, hogy égetett sziéna. De a tempera és az akrill festék közt ég és föld a különbség!!!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hajni, Miszike!
Köszi a segítséget, rájöttem, hogy csak a nagyra van szükség. Lassan elkészülök a lényegi feltöltéssel.

Anyko!
Sziena: 540-, az olaj-vakvágány 680 volt és hiába!!!
paat
 
 



Paat! Ezek nagyon szépek! Ezek a mécsestartók!Kép Nagyon tetszenek!
Nkem 38ml volt 500 ft!
most menek babázni...
abby
 
 


Sziasztok!

Már megint rohanok, a csajom álmos, és engem akarKép
Nagyon szépeket csináltatok!!

Én is alakítgatom a G-portálos oldalam.
Még elég kezdetleges, de azért megmutizom....
http://www.gportal.hu/portal/oerika/

Miszike!
Mondtad, hogy még segítesz, ha kell.
Középre hogy tudok képet tenni?
Tiszta béna vagyok, a párom meg nem segít, mert hogy én hobbymKép

Era

Era
Kép
era75
 
 


Paat,
szépek a képeid! Kép A rózsáson a szalvi repesztett mintás, vagy Te csináltad?

Era,
Modul kezelő, új modul, típus: egyszerű, pozíció: közép, Felirat: ha kezdőlapnak szánod, akkor "Kezdőlap" v. ilyesmi, ha csak egy nagy kép, akkor aszerint. Ekkor a modulkezelőben az "inaktív menüpontban" jelenik meg, ekkor átrakod a [Nincs menüben]-ből a Menübe. Ha kezdőlap, akkor a Root főmenüben a Beállításokra katt, ott van olyan legördülő menü, hogy Főoldal: itt beállítod ezt, amit most csináltál. Remélem érthető Kép.

Köszi mindenkinek a cicadícséretet!!! Kép

Anyko,
sajnálom, hogy nem sikerült a mai repesztésed Kép. Mi lett a baja?

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Miszike!

Ilyen ügyes azért nem vagyok!Kép A szalvi repesztett mintásKép Én már a keret foltos festésére is büszke vagyok...Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Miszike!
KöszönömKép
Már meg is csináltam. Bocsi, hogy itt zaklatlak, de olyan jó, hogy segítesz!

Abby!
Szegény lányaid! Már jobban vannak?


Anyko!
A tálkáid alakja és színe is annyira tetszik nekem!!!Azokat öntötted, vagy így vetted??

Koda!
Muti már a konyhát!!!!

Paat!
Azok a karácsonyi díszek, csodásak! Mivel van festve?
És a mécsestartó formája....gipszből van?


Miszike!
Apukád olyan azon a képen, mint egy festőművészKép
Cica édesKép

Ha valakit kihagytam, bocsi, de a párom már jönne a géphez.
Mindig megcsodálom mindenki munkáját, és nagyon jó ötleteket lopkodokKép

Jubi!
Pénz átment?

Szép álmokat!

Era

Era
Kép
era75
 
 


Era!
A tálkák gipszből vannak. Vettem ilyen sablont és kiöntöttem. Most is szárad 2 db.

Miszike!
Ideteszem neked a "repesztett" alkotásomat. Szóval alig repedt. Tudom, hogy az a baja, hogy kevés a festék. De tök sokat teszek az ecsetre, mégis pár centi után szinte semmi nem marad rajta. Mit csináljak???
A többiektől bocsi, hogy egyből ideteszem a képet, de most nincs sok időm a honlapra is rakosgatni.
KépKép

Koda!
A konyhádra én is kíváncsi vagyok! Kép

Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Amúgy megjegyzésképp..ez egy konyharuhatartó. Lesz rajta 3 db gombakasztó is! Kép

Tényleg menek!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko, kicsit feljebb írtam a repesztéssel kapcs.. nem olvastad?
Hajni
hajnii
 
 


Era!

Igen, a mécsestartó is gipsz, a díszeket meg sima dp-el festettem, csak vmi flakonos színezővel kevertem. A barna meg gyenge krétázás csak az élekre, hogy kihozza.
paat
 
 


SziasztokKép

AbbyKép
Gyógyuljatok meg gyorsan, és akkor szombaton gyertek fel hozzánkKép igaz a lakás kissé még romos....

ÁgiKép
Tegnap du. 2-kor utalta a féejem a pénzt Postabankból. Remélem hamarosan odaérKép

JubiKép
Neked is ment a pénz! Köszi a szállítástKép

AnykoKép
Gyönyörű lett a konyhai tartód! De legjobban az tetszik, hogy te is ott kukucskálsz a képen a tükörbenKép

EraKép
Láttam ám az oldaladatKép

PaatKép
Annnnnyira tetszenek ezek kis gipsz mütyürkék! De legjobban a kifestésükKép Olyan természetesekKép Már látom őket a konyhámban karácsonykorKép
Persze a rózsás is csodaszép, de hát az te is tudod, hogy imádomKép

A konyháról majd mutatok képet, de most rosszak a fényviszonyok..túl sötét lett a kép..brü-hü-hü

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hajnii!

Amikor írtad a repesztéssel kapcsolatos dolgokat, addigra ez a tartóka már meg volt csinálva. De valamelyik nem túl régi hozzászólásomban kértem, hogy írd le nekem a szivaccsal történő festékfelvitelt rep lakkra! Kép Nem csúszik el a festék, ha véletlen többször is rápacsmagolsz ugyanarra a területre? Mert ha a felső rétegneél kétszer is átméssz ugyanott, akkkor elég randa. De én meg a spray változaton gondolkodom. Szerintetek megoldható lenne??? Vagy így ahogy van nagy baromság???

Koda!
Több képet is csináltam, de ha vakuztam, akkor semmi nem látszott a képen, mert annyira csillog. Így csak a fürdő maradt, ahol ki tudtam kapcsolni a vakut. Nem is figyeltem fotózásdkor, hogy én is belewkerülök. Volt egy kép, ahol aztán tényleg benne voltam. Gyors ki is töröltem! Kép

Pá!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Na sziasztok! Amitől eddig csak félni kellett bekövetkezett:-(
Lett egy kis időm és így nem csak nézni tudtam irígykedve a műveiteket, hanem alkottam is, meg a már egy hete ígért fotók is elkészültek a köcsög "műveimről", úgyhogy most mindenki elriasztására itt találhatók az új alkotások :-)
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83168
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83169
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83170
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83171
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83172
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83173
http://babanet.hu/album/main.php?album=3693&page=1&image=83174

Csak kellően edzett lelkűeknek :-)
Még egy darabig megúsztok engem, mert még nincs vége a dekup elvonókúrának teljesen, de kb. egy hét múlva már teljes lendülettel itt leszek :-)

Kelet Magyarországi régió! Üzenem mindenkinek hogy ott lesznek a hétvégére a köcsögök Jubikánál.

Zsuzsimanó! Sajna Neked lehet, hogy a lapos tálak lemaradnak most, de ígérem, hogy valahogy lejuttatom Neked nagyon hamar, mert sajna azok nem lettek készen és amiatt nem akartam a többiek cuccát visszatartani :-( Bocsika :-(
Ha tetszenek, akkor lehet küldeni majd az új rendeléseket is :-) És persze remélem megmutatjátok mik lettek belőlük :-))))

A legfontosabb a végére maradt! Most is mindenkinek gratuláció hegyek :-))))))))

Na eldugulok! Mielőtt visszasírjátok azt az időt, mikor nem voltam:-)
Csók mindenkinek!
mini
minimaxi
 
 


Anyko,
190/db a sziéna? És pannoncoloros? Akril??? Mert a bpesti boltban náluk a kicsi 276.- és 22 ml. A nagy 38 ml és nem tudom pontosan, kb. 4-500 Ft között van.
Mivel alapoztad a konyharuhatartót? A felső réteg olyan középfolyós állagú volt? Próbáld ki nagyobb méretű sörteecsettel, hátha... Nem vártál túl sokat a replakk száradásánál?

Minimaxi,
szépek a cserepeid, kár, hogy nem közelebbiek a képek.

Era,
Apa mint fesőművész??? Kép A képnek mégis melyik része utal erre? Kép Ahogy tartja a macskát, az arckifejezése, vagy a szerelőruhája? Kép
Jó lett a honlapod! Kép

Van vki, aki szintén Praktika előfizető? Nekem nem hozták az októberit... Kép

Egy átlagos narancsfás:
http://gportal.hu/picview.php?prt=37224&gid=138006&index=9

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Sziasztok4
Miszike! Mivel kented a keretet? Nagyon szép lett!
Minimaxi! nagyon szépek lettek! Még még ilyen elrettentő műbeket!Kép) Alig várom, hogy én is alkossak a köcsögökből valamit, bár az nem lesz ilyen szép szerintem mint a tieid!Kép És köszi a lebonyolítást! nagyon hálás vagyok!
Anyko! Nagyon jó lett! Ügyes vagy , de ezt már gondolom unod hallani ezerszer!Kép))
Koda! sajna a tegnapi éjszakám szörnyű volt! hangus majd 40 fokos lázzal, hányással folyamatos köhögéssel feküdt! Remélem Lillus nem kapja el, bár erre reméyn sincs!De a jövő7en amikor már tutira megygógyultak akkor elemgyünk megnézni a csodás konyhádat! Mert előre tudom, hogy klassz lesz, hiszen Tőled mást nem is várhatunk!Kép)
És én nem láttam a praktikát, tehát én nagyon kiváncsi vagyok!Kép) Ti pedig vigyázzatok magatokra, ne kapjatok el semmit! és ez mindenkire vonatkozik!
ma reggel talán már jobban van szegénykém...
az oldalad nagyon jó Era! Én is most variálom, bár 1re rosszabbnak tünik!
Most megyek mert várnak a csajok4
Majd még benézek!
sziasztok
abby
abby
 
 


Abby! köszi a dícséretet, de szerintem Ti ennél sokkal szebbeket fogtok csinálni :-) Remélem nekem is lesznek jobbak, mert ezek voltak az első köcsögök életemben:-(
Remélem Hangus és Lilus is jobban lesz hamarosan, és hátha Lilusnak legalább egy-két napra elmegy a kedve a fejjel a falnak rohanástól :-(
Szorítok neked, hogy jobban legyenek :-)
minimaxi
 
 


Anyko.
BocsiiiKép
De nem szokott elcsúszni... nem nagy szivaccsal csinálom... és ha gyorsan csinálod, akkor még nem reped... és nem gond ha rámész egy kicsit a már pacsmagoltra...
HAjni
hajnii
 
 


KodaKép
DE örülök!!!!!!!!

Jaja. ez másik csomi, az előző is ekkora volt.. de bántott hogy nem ért odaKép
Ezt tegnapelőtt adtam fel, kimondottan gyorsaságivalKép

MiszikeKép megkaptam köszi!!!

Minimaxi.
hjéééééKépKép hasonlóképp szárad a lovasképemKép arany..barnaKép bár ez a szalvi adja magát ehhezKép majd mutizom.... köcsögök jókKép

HAjni
hajnii
 
 


Minimaxi!
A diós kaspó különösen tetszik, de ha vagy közelebbről fotóznád, vagy utána az editorban kisebbre vennéd a kivágást, akkor jobban látnánk a részleteket is!! Kép Vagy pont azokat titkolod? Kép :-0
paat
 
 


Sziasztok!

Minimaxi!
Nemááár....olyan jókat csináltál! Kár aggódni!
Ügyi vagyKép

Miszike!
Nem is tudom, de ahogy ránéztem ez ugrott be. Nagyon jó az a képKép
Nagyon szuper az a narancsfás kép!
Keverted azt a zöld színt, vagy vetted?

Anyko!
Nekem így is tetszik a konyharuha tartódKép

Megyek egy kicsit én is dekupálok, ha már alszik a lányom.

Era

Era
Kép
era75
 
 


Sziasztok!

Le vagyok maradva! Azért végignéztem a műveket, mindenkié nagyon szép!!

Most elkezdtük a bölcsit a lányommal, meg tanulok is, kb. nov. közepéig nem tudok a kedvenc témámmal foglalkozni, azért majd olvasni meg kuksizni jövök.

Jó alkotást mindenkinek!!!

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok! Mindenkinek köszi a dícséretet, mingyá paklászom fel a reggel óra készült képeket :-( Az a baj, hogy csak digitális zoom van a gépen és nem lehet vele közeli képeket csinyáni:-( Ha ennél közelebb megyek akkor meg tök homály az egész :-(
De Ti akkor is aranyosak vagytok :-)
minimaxi
 
 




SziasztokKép

MiniKép
szépek lettek az alkotásaid nagyonKépKépKép

KodaKép
A Postabank igy gazdagodott meg, még ma se rakta át a manit a folyószámlámraKép Röhely hogy zsiro rendszer van és napokig ülnek a bankok a maninKép Párom is vár egy nagyobb összeget, aki küldi annak már rég levették a számlájáról, de hozzánk még nem érkezett megKépKép

Tegnap éjjel nem tudtam aludni, igy alkottam néhány dolgot:

mécsestartó , nah ezzel szivtam egy jót, bocsi a kifejezésért, de a gipszbe tettem plextolt, majd mikor megszáradt alapozásnak diszpit használtam, majd utána raktam rá akrilt, olyan szépen lepergett róla hogy az csudaKépKép tövig le kellett smirgliznem és ujra festenem, már diszpit nem tettem rá. Nem tudom járt e már igy valamelyikötök?

kép sorozat, koktél szalviból, a negyedikre nem volt kiöntött keretem, így az majd később csatlakozik a tesoihozKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!
Bocsi , hogy csak ilyet küldök , de lehet , hogy mást is érdekel.

Kedves Barátunk!

A tavaszi nagy sikert követően

2004.október 23-24-én 10 órától ismét

megrendezésre kerül a

II. Kézműves Szakkiállítás és Vásár

a Petőfi Csarnokban
( 1146 Zichy Mihály út 14. Tel: 363-3730)

A rendezvényen egyaránt megtalálhatóak mind a hagyományos népművészet (tojásfestő, bőrőző, hangszerkészítő, kosárfonó, keramikus, nemezkészítő, papírmerítő, faműves, gyertyaöntő stb.), mind az úgynevezett modern kézműves technika ( üvegfestés, szalvétatechnika, gyöngyfűzés, szárazvirág-kompozíció, tűzzománc, foltvarrás, ékszerkészítés, selyemfestés, természetes alapanyagból készült használati és dísztárgyak stb.) azon képviselői is, akik a mindennapi életben hivatásszerűen űzik "hobbijukat".

A kézművesek egész nap bemutatókat is tartanak, és segítségükkel, irányításukkal felnőttek, gyerekek, profik és amatőrök egyaránt kipróbálhatják esetleg elsajátíthatják a különböző technikákat.

A kiállítói kör másik részét azok a gyártók, forgalmazók alkotják, akiktől a kézműves foglalkozásokhoz elengedhetetlen alapanyagokat, kellékeket meg is vásárolhatják az érdeklődők.

Kellemes szórakozást kíván:

Ligetfalvi György
ligetfalvi.gyorgy@petoficsarnok.hu
Bővebb információ és jegyrendelés: www.petoficsarnok.hu

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok!
Nem témába vágó, csak szeretném közölni, hogy az összes mackós szalvétámat feltettem a honlapomra. Az anyko2.gportal.hu-n keressétek...persze csak akkor, ha valóban érdekel! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


No én is jöttem mutizni!Kép
Ez a manós párja lett az oviban, a napocskát én festettem...látszikKéphttp://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=25
ez katicás Lillának, itt már kissé tönkre ment a sütis forma...
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=28
Ez Hangusnak hercegnős, ez lett az ultra giccs... de a gyerekemért mindent
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=29
Ezt eladásra készítettem, remélem megveszi valaki
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=26
Ez is eladásra...
http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=27
Ez is http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=24
Ez is http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=31 ez lett a hígított term.sziéna valaki kérdezte régebben, ilyen lett.
Ez is eladásra menne: http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=32
Ez a boros is http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=33
Ez a citromos párja http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=30
Ez a konyhámba készült ennek a képnek harapta le Lillus a sarkát http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85139&index=34
Ez ceruzatartó Hangusnak http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85141&index=17
Első mécsestartó..ne is mondjatok semmit... http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85141&index=18
Ő is mécsestartó szeretett volna lenni, de lefelejtettem beletenni a flörtös dobozt! http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85141&index=19
Ő majd üzitábla lesz http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85141&index=20
Ez is eladásra készült volna, de már nem decou. http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85142&index=6
szintén http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85142&index=7
Ez Hangának http://gportal.hu/picview.php?prt=22020&gid=85142&index=8
Itt meg a motocrossos látszik:
Kép
No bocs mindenkitől, de tudjátok én ritkán mutogatok, de akkor sokat illetve randát!Kép
Szép álmokat!
abby
abby
 
 


Sziasztok!

Ágiboszi által találtam rá erre a topikra. Kép

Teljesen kezdő vagyok. (Ez meglátszik a műveimen is Kép) Kicsit gyűröttek lettek. Még csak ez a 2 kép készült. Másra még nem ragasztottam. De tervbe van véve a lisztes dobozom. Csak még össze kell szednem a bátorságot, mert az fémből van... Meg a bátorságon kívül 1-2 tippet is elfogadok. (Ági a zsírtalanítást, 2-3 diszpi réteget és festést ajánlott...)

Szóval a két kép, ami eddig készült:

Az első mű: Ezt Anyu kapta október 17-én a szülinapjára...

Kép


A második mű: ez még most szárad, ez egyenlőre az enyém. Még nem tudom mi lesz vele...

Kép

Szóval kicsit gyűröttek, de nekem így is tetszik Kép
Csak lassan készülök el velük, mert a fiam az időm nagy részét kitölti... 2004. ápr. 3.-án született.
Róla is egy kép :

Kép



A minta-művek alapján csatlakozhatok?

Zsuzska
bzsuzska
 
 


Jah, még vmi. Kinek a honlapjáról érem el a legtöbbetek honlapját? Nehéz lenne, most mindenkinél keresgélni. És szeretnék 1-2 szép szalvit beszerezni Kép
Köszi
Zsuzska
bzsuzska
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?