Új privát üzeneted érkezett!

Aagassi!
Dehogy cserélünk! Neked is jól áll. Nekem most úgyis mindegy.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jóccakát! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


nekem is mind1...illetve asszem, mégse...nem gondoltam volna, h ezt mondom valaha, de MOST nem szeretnék teherbe esni :? mondjuk nincs is rá nagy esélyem...hacsak nem enyém lesz a 2. szeplőtlen fogantatás
Vendég
 

 
 

Lucuzs,
Timejka a másik unokatesómékat ismeri:-)

i.kata
 
 


no viszon'látás tényleg!

Lucuzs! Pihenj, aludj, mindjárt reggel lesz...és nyaralááááás!
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki, Bikfy, Rodi, Aagassi, Lucuzs köszönöm a hiányolást, és a drukkokat, itt vagyok. Kisöcsivel minden rendben, férjem szerint nagyobb a kukaca, mint a lába. :lol: Viszont a fürdést nem engedi, csak itthon, a pancsis medencében, amit mi tisztítunk. :(

Timejka, inszem után kaptam rögtön.

Kata, hurrá, nagyon örülök!!! :D

Rodi, persze, majd rakok fel még pociképet, de most nincs friss.

Még olvasok...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Dejó, hogy ideértél a jó hírekkel!!! :lol: :lol: :lol: Szóval máris igazi férfi, mi?! :wink: :lol:
A doki nem engedi a strandolást? Vagy teljesen félreértettem? :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok, haláliak vagytok! :lol:

Vius, nagyon nehezen, de ma végre vettünk klímát, alig várom, hogy fent legyen, és akkor végre nem 29 fokban kell próbálkoznom az alvással!!! :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kata! Én meg az unokatesódat is ismerem, meg a feleségét is, de mindkettőt máshonnan. :lol: Nemrég láttam, hogy ők meg egymásrataláltak. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
Timejka a másik unokatesómékat ismeri:-)

i.kata
 
 


Sziasztok,

kata,

Szívből gratulálok a babához, izgultam érted de csak most tudok netezni, azt is telefonról.

Beze

Örülök, hogy minden rendben a nagykukis kisfiaddal.

Aagassi,

Ma zömmel egyedül voltam a két gyerekkel, szörnyen kikésZültem. Minden elismerésem a tied, hogy ilyen jól bírod.

Mindenkinek puszi, megyek aliening mert mindjárt kelnem kell szoptatni.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Csajok, pálinkás jó reggelt!!!

Itt még mindig szörnyen meleg van, de ma elmegyek anyuékhoz, ott van klíma.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!

Kata, mennyire örülök a jó hírnek! Vigyázzatok magatokra továbbra is nagyon! Talán elmúlik végre az a vérzés.

Lucuzs,
érezzétek nagyon jól magatokat a nyaraláson, ne legyen szükség a gyógyszeres dobozra! (elfelejtettem hova utaztok...)

Mi holnp hajnalban lekotrunk 1 napra Gárdonyba, az is valami, bár a Velencei-tó vize is meleg.

Babadicsiket köszönöm szépen, nagyon jól esett :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, jól értetted. :( Jó nyaralást nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs, Monic, köszönöm szépen!

Monic, minden elismerésem a tiéd!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Halihóóóóóóó!

Jó hétvégét nektek!
Nálunk most punnyadás van.

Nemsokára jön az iciri-piciri lehűlés :D ez a udat tartja bennem a lelket. Alig várom már hogy ideérjen.

Bikfy: Hát nemsemmi vagy te a tesóddal együtt. Nagyon jópofák vagytok. Kiváncsi vagyok arra a retikülre én is most már. Nem teszed közszemlére? Vigyázz magadra, azért pihenjél!!!

eclipse: Mártózz meg helyetem is. De jó lesz nektek!

Most megyek, majd jövök még!
babicsek
 
 


Sziasztok!
Tegnap este, éjszaka egész úton a Balatonra titeket olvastam, vártam Beze jó híreit, de addig is jól szórakoztam azon, amit írtatok! Jövő vasárnapig itt leszünk, innen küldöm az üdvözletem nektek, és jelentem, hogy a Balaton már szinte nem is hűsít, annyira meleg, pedig az északi parton vagyunk... Azért azt hiszem, így is jó lesz. :)

Beze!
Gratulálok! Örülök, hogy minden rendben, puszi nektek! Nagyon vártalak már a jó hírekkel! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki, nagyon drága vagy, köszönöm szépen! Puszi neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

No, nem volt egyszerű a mai nap.
Ugye egész héten arra gyúrtunk, hogy ma hajnalban irány a Velencei-tó... de az időjárás előrejelzés nem volt éppen kedvező.
Hajnali 4-kor felkeltünk, hogy az 5:45-ös vonattal 7-re leérjünk.
Apa nyirmizett hogy még aludni akar, (mondjuk tegnap a 35 fokban 27 kmt futott, így megértem hogy fáradt volt) így visszaaludtunk egy órát.
Akkor legyen a 6:45-ös. Mikor mentünk az utcán, már látszott hogy tiszta sötét az ég, távolról dörög, fúj a szél és tök hideg van
Mire leértünk Agárdra, ott még rondább idő volt, konkrétan iszonyú hideg volt, ruhástul fáztam, és akkor kezdett esni az eső.
Így a szemközt jövő vonattal fordultunk is vissza, le sem mentünk a partra

Ekkor engem már komolyan a sírás kerülgetett.
Hazaértünk, tanakodtunk, mit csináljunk, végül lesz ami lesz alapon lementünk a Dagályba.

Szerencsére ez nagyon jó választásnak bizonyult, totál kihalt volt a fürdő, alig lézengett egy-egy ember, és az idő is fokozatosan kiderült

Végül oltári jót strandoltunk, úsztam egyben 500 métert, enyém volt egy teljes úszósáv, annyira jó volt, és 2x15 percet ültünk a nem túl meleg vízben (annyi biztos nem ártott meg). Meg jót zabáltunk, punnyadtunk. (a zabálást nem kellett volna, nah ez van) Nagyon kellett ez, és örülök hogy sikerült megmenteni a napot.
Most apa megy még futni. :D :D

Rodina, Lucuzs, elnézést mert ugyanezt írtam a novemberi topikba is... :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Virtuális képeslapomat (kép híjján csak levelezőlap) küldöm a Balcsiról (Keszthely közeléből)! :lol:
Szombaton izzasztó melegben érkeztünk, elfoglaltuk a szállást, majd irány a medence. Bogival nagyon jót lubickoltunk.
Aztán mivel klímamentes az apartman :? elindultunk ventilátort venni, hát képzeljétek sehol sem kaptunk :shock: , mindenhol elfogyott. :evil: Végül maradt a kölcsönzés, de még így is iszonyat éjszakám volt...
Komolyan én még így viharnak és lehülésnek nyaraláson nem örültem, mint most. :D
Időjárás ide vagy oda, nagyon jól érezzük magunkat! :D

Puszi mindenkinek!!!

Eclipse! Most látom, hogy már csak 100 nap van hátra neked! :lol: Holnaptól már csak kétszamjegyű vagy!!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt!

Beze,
gartulálok kisöcsi méreteihez:-) Sajnálom hogy nem fürödhetsz, de ez gondolom még változhat, nem?
Én is rákérdeztem a dokimtól, hogy fürödhetek-e, én szabad utat kaptam, de aztán hogy megint volt a vérzés (mostmár csak barnázok) így inkább kihagyom még, meg aztán gondolkodtam, hogy még használom egy jó darabig az utrót, így meg gusztusom sem lenne. :?

Lucuzs,
ők már nagyon régóta együtt vannak, szerintem már legalább 10 éve. A facebook-on most láttam hétvégén, hogy náluk is jön a baba :lol:

Eclipse,
bevallhatod, hogy csak kedvetek támadt vonatozni, azért mentetek le Agárdra :lol:
Én nagyon örültem a tegnapi friss időnek, de aztán a Ti szerencsétekre délután megint nagyon meleg volt.

A Magne B6-tól lehetek éhes? Mert pár napja elkezdtem szedni és folyamatosan éhes vagyok. Megebédelek, jól lakom és 1,5-2 óra múlva megint korog a gyomrom :roll: :oops: Tegnap is korgó gyomorral feküdtem le és ma talán a 3. gondolatom is az volt, hogy olyan éhes vagyok.

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Szia Katusom!
Igen, azt mondják, a Magne B6 jó kis étvágyat csinál. A kolléganőm is elkezdte szedni, de végül abbahagyta, mert nagyon hízott tőle. De te ezzel ne törődj, lényeg, hogy a babó jól érezze magát. Na meg aztán az állandó éhség is kismama tünet, úgyhogy csak nyugi. Élvezd végre, hogy anyuka leszel!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Kata, nem hiszem, hogy később mást mondana, annyiban maradtunk, hogy olyan medencében, amit mi tisztítunk, fürödhetek, másban nem. Ez is valami, következő hónapban veszünk egy nagy családit, majd ott lubickolok. :wink:
Köszönöm a gratulációt. :)
Elmúlt a vérzés? Ha folyton éhes vagy, az szerintem nagyon jó jel. :D

Lucuzs, érezzétek jól magatokat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lucuzs, Kiki!

Jó pihenést mindkettőtök családjának! :wink:

Eclipse!
Látod, azért csak megoldódott a dolog. Örülök, hogy végül jól éreztétek magatokat. :wink:

Bezém!
Menten elájulok. Már több mint 16 hét? Mennyire gyorsan megy az idő????

Babikám!
Na van-e nálatok már lehűlés? Baján mintha picit jobb lenne, ez talán már kibírható.

Viuskám!
Merre vagy? Dari babó jól van?

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze,
és mondjuk nyílt vízbe sem mehetsz? Én azt olvastam valahol, hogy a nyílt vizeinknek nagyon jó a minősége (Balaton, Velencei-tó), és hogy jobb azokban fürdeni állapotosan, mint a klórozott vízben.
Pénteken véreztem, azóta meg barnázgatok néha.
Ma bejelentkeztem kombinált tesztre, de nekem ezek a vizsgálatok még átláthatatlanok :oops:

Bikfy,
ha nem lenne rajtam jó 20 kiló fölösleg, akkor nem idegesítene ez az éhség. De mivel IR is van, ezért sem lenne szerencsés, ha most túlzottan elszaladna velem a ló. Nem akarok cukros lenni a végére, a babának sem akarok ártani. Az a legrosszabb, hogy konkrét ételeket nem kívánok, de folyamatosan tudnék enni. :oops:

i.kata
 
 


Kata, kifejezetten a Balatont kérdeztem meg, konkrét nem volt a válasz. :(
Szerintem a haematoma lassan, de biztosan kiürül, de jó! :D
Jól tetted, hogy bejelentkeztél, majd meglátod, lassan belejössz mindenbe. :wink:

Bikfy, igen, megy az idő, Lexivel vagyok sokat, így még gyorsabban. Amikor őt vártam, akkor úgy éreztem, vánszorognak a napok. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kata! Nekem a dokim is mondta, hogy a Magne B6 helyett inkább Magnerot-ot szedjek, mert attól nem leszek folyton éhes.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Most már engem is egyre jobban érdekel ez a táska!

Kiki!
Nagyon jó nyaralást kívánok nektek!

Eclipse!
Sajnálom, hogy Agárd nem jött össze! Szerencsére, végül is jól alakult a pihenés! A lényeg,hogy a legjobbat hoztátok ki a tegnapi napból!

Lucuzs!
Nagyon jó nyaralást kívánok nektek is! Élvezzétek ki a jó időt!

Kata!
Szerintem, se fürödj! Jobb a békesség! Majd jövőre jól kipancsolod magad!
Én nem voltam éhes a magne b6-tól, de a béres termékétől többen is sokat híztak!

Beze!
Jót mosolyogtam a férjed megjegyzésén!

rodina74
 
 


Lányok!

Nekem a mai programom doki látogatás volt. Hétvégén éreztem kis görcsölést, és valami olyan furi volt odalent. Nem fájt, vagy szúrogatott, de mégis olyan más érzés volt. Először nem is akartam dokihoz menni, de aztán úgy döntöttem, hogy mégis elmegyek a saját megnyugtatásom végett. Az én dokim 2-ig szabin van, így elmentem az ÁEK-be, és megvizsgáltattam magam. Hát jól tettem, mert kiderült, hogy megrövidült a méhszájam, de szerencsére zárt. Igazság szerint, ha nem lennék ilyen parázós, akkor el is hessegettem volna a gondolatot, hogy valami furi. Most már áldom az eszem. Rögtön küldtem sms-t a doki nőmnek, mert abban állapodtunk meg, ha van valami, küldök sms-t. Rögtön visszahívott és negyed 3-ra be is hívott. Kiderült, hogy tényleg megrövidült, de még idejében elkaptuk. Innentől kezdve viszont 3 hónap szigorú fekvés, se főzés, se takarítás, se semmi, és gyógyszert kell szednem. Reméljük 24. hétig kihúzzuk, mert utána már próbálják megmenteni a babát, de előtte semmit nem tesznek érte. Azt hittem, hogyha már így megszenvedtünk a babáért, akkor legalább a terhesség könnyebb lesz! Hát, sajnos nem! Kittikénk pedig már farfekvéses!

rodina74
 
 


Lucuzs,
a magnerot az a piros dobozos, lapos tablettás magnézium? Egyszer mintha már szedtem volna olyat. Van itthon Magnesium Sandoz is, de ha jól láttam, akkor 1 pazsgőtablettában annyi magnézium van, mintha 3x2 Magne B6-ot szednék.

Rodina,
most úgy néz ki el sem jutnánk hosszabb időre sehová szeptember előtt. Amikor el tudnánk menni, akkor lehet épp senki nem lesz itthon, aki tudna vigyázni a 2 kutyusunkra, de szeptemberben, amikor a kutyákat le tudnánk passzolni, akkor meg már ott lesznek a következő vizsgálatok.

Olyan kómás vagyok, de megint mehetek 22.20-ra a reptérre férjecskémért. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Igen ideért a jó idő. Most is nyitva vannak az ablakok, és olyan jó hűvös jön be. Mondjuk kicsit huzat is van, de szupi.

Hát én ugyan nem vagyok kismami, de ha az lennék biztos nem fürödmék sehol. Jobb félni, mint megijedni.

Velünk semmi különös nincs, ma átvettem a FER14-et, apusnak be is adtam az első szemet, remélem nem fogja elfelejteni beszedni.

Kata: hát nem lehet egyszerű, ha éhes vagy nem enni. Egyél sok gyümölcsöt, az biztos nem árt.

Mennyi baba lesz itt nemsokára: Rodi, eclipse, luczus, beze, kata Hmmmm.....

Jó éjszakát nektek! Kép
babicsek
 
 


Rodi,
sajnálom, hogy fekvésre lettél ítélve. Hogy kicsit könnyebb legyen, remélem enyhülni fog az idő :wink:
Ne erre a 24. hétre koncentrálj. Nővérem az 5. hónap elejétől feküdt, neki kicsit kinyílt a méhszája és ő is kapott valami gyógyszert, aminek nem jut eszembe a neve, csak arra emlékszem, hogy szinte végig aludt a szülésig. Csak 2 héttel érkezett korábban unokahugom a kiírt dátumnál.
Látod, sosem nyugodhatunk. Én is mondtam pénteken a dokim asszisztensének, hogy ennyi küzdelem után már igazán mehetne simán, és mégsem. Úgylátszik nem volt elég az 5 beültetés :roll: De én azt is el tudom képzelni, hogy ez a vérezgetés, ami nálam van, az ennek a rengeteg hormonnak a mellékhatása. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Rodikám!
Jajj, miket olvasok? Picit megijesztettél. Akkor nincs más hátra, mint előre, fogadd meg szépen és teljes ágynyugalom. Aztán ha betartod, meglásd, a 40. héten úgy kell majd kiimádkozni Kittikét. Nagyon vigyázz magatokra!
Tásit nem tudom, hogyan mutathatnám meg, fotót készítek róla, de nem tudom a gépre feltölteni. Majd megkérem apit.

Katus!
Férjecskéd megint elutazott? Ugye azért te is rengeteget pihizel?

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek,
nekem inzulin rezisztenciám van és sajnos a gyümölcs tele van cukorral. De ennek ellenére eszem rendesen, mert imádom. Leginkább barackot, meg málnát, áfonyát és néha dinnyét is.
Én fürödni leginkább tengerben szeretnék. Nem hiszem hogy az káros lenne.

i.kata
 
 


Babim!

Azután Babi, Kiki, Bikfy, Timej, Bumi, Aagassi és sorra jönnek a többiek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Katus!
Nekem is IR-em van, nem is akármilyen. De a gyümiről mostanában én sem tudok lemondani. Mondjuk Tüű azt mondta lehet, de nem mindegy mikor. Tízóraira, uzsonnára mehet. Mondjuk én sokszor még éjjel 11-kor is megeszek egy barackot. Most, hogy megint esélyes vagyok a babára, picit újból szigorítani fogok a diétán, nehogy már ezen múljon a siker. Csak hát ugye rágörcsölni sem kellene, de már megint kezdem. Diéta szigorítás. Ez a görcs egyik formája. Ördögi egy kör ez. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mondjuk amit nagyon várok, az a mozgás. A műtét miatt most ugyebár nem lehet, pedig akkor nekem sokkal jobb volt.

Most gondolkodok egy kis lúgosításon. Lúgosító porral. Gyógyszertárival. Az is mindig jó volt, na meg a Béres csepp.

Csajok!
Nektek mi a véleményetek a mesterséges édesítőszerekről? Tüű nagyon ellenzi őket, de amúgy meg hiányzik az édes íz. És nagyon elszaladt velem a ló, most már elég sokszor használom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Nincs valaki gép közelben? Egyedül maradtam? :?

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi, Vius, Dy, Aviubi, Bazsa, Syl és a többiek? Merre jártok?

Lucuzs és Kiki nyaral, Eclipse vonatozik :lol: ki maradt ki a névsorolvasásból?

Meg ne sértődjön senki, va véletlenül valakit is kihagytam. :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.07.19 20:23-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Én még itt vagyok, csak egy kézzel nem nagyon tudok gépelni! Az édesítőszerekből a jobb minőségűeket lehet használni, de az olcsókat kerülni kell! Bár én cukrot használok, igaz, a használok szó nem fedi a valóságot, mert ha egy héten egyszer eszem, akkor sokat mondok!

rodina74
 
 


Rodim!
Cukrot én kb. 1,5 éve nem vettem. Uram használja néha, de ő is egyre kevesebbet.

Tudunk Neked valamiben segíteni, most, hogy feküdnöd kell?

KépKépKép
bikfy
 
 


Én ma rettenetesen belehúztam a süti evésbe. Délben ettem 2 szelet piskóta tekercset, most meg egy nagy szelet túrótortát, ja és mára tarhonyás husit főztem. Igazi diétás kaja volt. Na sebaj, holnaptól szigorítások. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bocs, h eltűntem, de 2 napig olyan migrénem volt, h a falat kapartam...meg mellé pecsételek 10. naptól...Úgy el kéne mennem egy nőgyógyászhoz, de itt egy normális sincsen, Bp-re meg esélyem nincs eljutni még hetekig. Úgyhogy marad a para, h mi bajom lehet...nagyon elegem van magamból. :roll:

Rodina! Sajnálom a fekvést, de gyere sokat és majd mi lekötünk, felvidítunk, jó?!

Kata! Én is IR, gyümölcsöt eszek úgy, mint Bikfy, bizony időnként éjjel is sárgadinnyézek...én tartottam a full szigorú diétát és fogytam az alig 50 kilómból, meg folyton éhes is voltam; akkor mondta Tűű, h inkább akkor egyek többször kevesebbet, így elvagyok most 46 kilóval.

Beze, akkor nincs más hátra, mint előre: hajrá családi medence! Mi is sokat agyaltunk rajta, h idén vegyünk-e már...de miután a d-i fürdőben a nekem bokáig érő vízbe is majdnem belefulladt a Lányom, elvetettük az ötletet. Idén még csak kicsi pancsolómedence van.

Bikfy! Hogy vagy? Édesítőt nem használok, cukrot se; illetve ha úgy kell ennem vlmit, h a többiek is esznek belőle, akkor teszek bele gyümölcscukrot; nálunk csak az van itthon, de kevés fogy belőle. A Gyerekeimnek simán úgy adok minden kaját, ahogy én is eszem. Úgy vagyok vele, h ha neadj'Isten a Lányom is IR lenne, akkor már ne legyen nagy változás. Meg alapvetően egészséges is az IR diéta. Ők meg nem ellenkeznek. :lol:
Vendég
 


Igen, majd szórakoztassatok el! Az jó lenne!

rodina74
 
 


Aagassi!

Ciao, jó, hogy jöttél. :wink: Migrént, pecsételést sajnálom.

Akkor te soha nem eszel édeset? Nekem hiányzik az az íz. Muszáj édesítőt használnom. Gyümicukrot sem merek.

Hogy vagyok? Hááááát, ma elmentem uram mamájához, azt se tudtam, hogy jutok haza. Mikor már azt hiszem, minden rendben, nekiindulok, de azután meg elkezd fájni a hasam. Szóval még mindig nem teljes a gyógyulás. De amúgy megvagyok, köszi. Ha pihenek jó, de ha nem.....

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi!
46 kg? Nekem most megint csak az a k...va 44 kg-om van. Hiába no, a műtét picit megviselt. Amit 1 hónapig küzdök fel magamra, azt utána 1 nap alatt le is adom.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata! Igen, piros dobozos, de most nincs nálam, hogy leellenőrizzem.

Rodi! Hát ez nem hangzik túl jól. :( De hála neked időben elcsíptétek, és nem lesz semmi baj, csakhát nem lesz könnyű a sok fetrengés. És tényleg ne a 24. hét legyen a fontos!

Bikfy! Igen, a Tűű nagyon ellenzi a mesterséges édesítőszereket! Úgy magyarázta azok olyanok, mint a mérgek! Inkább fruktóz vagy stívia.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodika!

Csak pihizz sokat, mi majd megnevettetünk. Annak idején Monicból is majd kiráztuk a gyereket. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát én általában tartom a 46-47 kilót, 46 halfőzőkor voltam este, Anyumnál mérve. Itthon nincs mérlegünk.
Vendég
 


Megint enyém a lapalja. :lol: :lol:

Annak nincs mágikus hatása? 8)

Le kell álljak a mesterséges édesítőkről. :cry: Pedig már a családomat is megszoktattam.

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: