Új privát üzeneted érkezett!

Jaj Kata úgy örülök. Most már nyugodtan megyek nyaralni.

Kiki
Teljesen igazad van, de én most azért se megyek dokihoz, mert a párom nem iazán akar még egyet, de tudom, hogy lesz úgyis.

Holnap megyünk nyaralni 1 héter a Balatonra. Mindenkinek puszi. Kismamák vigyázzanak magukra, a leendő kismamáknak drukk a gyerekek meg ne legyenek betegek.

timejka
 
 


Sziasztok!

Először is: Katusom, tiszta szívből gratulálok. Ilyenné tetted a napomat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Aagassi!
Miért hittem, hogy csak novemberben jön az urad? Augusztus? Hááááááát az még tán kibírható. Gyerkőceidet puszikálom. Örülök, hogy Fiacskád megjavult. :wink:

Vius, Lucuzs!
Köszi a kérdést, semmim nem fáj, de ha nem bírok magammal és kimozdulok itthonról, akkor azért még nem jó. Egész nap feküdtem, de még a múlt héten kinéztem magamnak egy Louis Vuitton táskát, megfogadtam, ha felébredek, megveszem. Ezért mentem ma be a városba, meg anyuéknál pihiztem, de mire hazaértem véreztem és nagy nyálkahártya darabok válnak le. Remélem, csak a seb tisztul, de nem szabad még ugrándoznom, ez ma bebizonyosodott.

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!
Jó nyaralást, érezzétek jól magatokat! Csak szeressétek egymást, ez a lényeg. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Vius!
Nagyon aktív Darinka! Olyan édes, kis örökmozgónak tűnik!

Kata!
Hát, ezt nem hiszem el! Hidd el minden rendben lesz! Bízz a kisbabátokban! Ő élni akar! Már bebizonyította!

Timejka!
Nektek is nagyon jó nyaralást kívánok!

rodina74
 
 


Timejka,
jó nyaralást, pihizzetek sokat!. Irigyellek hogy egy hétig vízpart mellett leszel, már én is nagyon megmártóznék ebben a hőségben :lol:

Bikfy,
nem bírsz magaddal?! Máris a vásárláson jár az eszed :lol: Az a baj, hogy nekem is. Ha öröm ér, akkor azért, ha pedig bánat, akkor szintén :lol: Párom pont ma nézte meg mennyi pénz ment el ebben a hónapban, aztán gyors védekezésbe kezdtem, hogy én nem vettem semmit, mert hetek óta itthon fekszem :lol:

i.kata
 
 


Megbokrosodom. K-va hosszút írtam és végül egy mozdulattal kitöröltem.

Katusom!
Ne izéjjé má, ezt a tásit Te sem bírtad volna ott hagyni. Igazi jó minőségű hamisítvány. Nagyon tuti. :lol:
Különben is még műtét előtt megfogadtuk húgommal, ha felébredünk, hazahozzuk. Őt tegnap műtötték. Mesélte, hogy kérdezte a doki, milyen táskát keresett rajta. Mondta, még nem volt észnél a műtőben, feltérdelt az asztalra és kérdezte őket, hol a táskája. :lol: :lol: :lol: :lol: én azóta is ezen röhögök.
Hát lehetett ezt a csoda darabot otthagyni? Ugye hogy nem?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
biztos szép a tasi, ha tesód még a műtőben is csak erre gondolt. Érdekes dolgokat produkál az ember kábán.
Amikor nekem tavaly volt a műszeres befejezés a terhességemnek, akkor láttam, hogy egy ápoló pakolja át a csajokat a gurulós ágyról a rendes ágyukba. Nekem a műtét előtt sokszor megfordult a fejemben, hogy engem hogy fog elbírni??? Na, amikor visszavittek a szobába (én nem emlékszem semmire), állítólag erősködtem, hogy én át tudok feküdni, ne emelgessen, mert nehéz vagyok, de ketten jöttek és simán megoldották :oops: Na azért annyira nem vagyok gáz, de mivel magas is vagyok, és van is rajtam jó pár plusz.... Akkor mondjuk több feleslegem volt mint most. :oops:
Ez az ápoló utána visszajött hozzám megkérdezni, hogy hogy vagyok :lol:

i.kata
 
 


De furi, hogy van vonalzóm :lol:

i.kata
 
 


Kíváncsi lennék, én miket mondtam, nem mondta el a dokim, biztos nem akart égetni.
Azt tudom, hogy félkábán felkaptam a takarót és mondtam, nézzük meg a hasamat, hogy azt nem vágták-e. Anyám rántotta vissza rám a paplant, férjem meg kirohant a szobából. Gondolom elég szarul nézhettem ki. Engem végig az foglalkoztatott, hogy találnak-e endót. Ezért kerestem a vágást, de a Jóistem megsegített.

Húgom mesélte még, hogy mikor a műtőben felébresztették, mondta nekik, hogy ne izguljanak,ne kapkodjanak, ő inkább megvárná a műtét végét. :lol: :lol: erre mondta neki a doki, hogy de hát már vége.

Ja még valami: Már nem vagyok biztos a kisfiadban. A lányok nagyobb küzdők. Igaz, a fiúk meg kis lustik. Na kíváncsi leszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma én is azt mondtam férjemnek, tuti kiscsaj, hogy ilyen szívós, de aztán egyből nekem is az ugrott be, hogy a fiúk viszont ilyen kis lusták :lol:

i.kata
 
 


Katus!

De olyan szép kis voni. Jó látni.

Az enyém megbolondult. Mi legyen rajta az új szöveg?

KépKépKép
bikfy
 
 


Szerintem valami olyasmi, hogy az aktív nyári próbálkozásból még x nap van hátra :lol:

i.kata
 
 


keziccsókolom, megjöttem :)

Timejka! Nagyon kellemes-pihenős-pancsolós nyaralást Nektek!

Kata, no problem, ez a vérezgetés lehet attól, h ma mozgalmasabb napod volt, mint az eddigiek. A lényeg a LÉNYEG odabent!!! :D

Bikfy! Tesódat miért műtötték? No nem semmi firmák vagytok Ti ketten...csak a shopping. :lol: 6 hónapot laktunk anyóséknél még esküvő előtt...no én akkor szinte hetente vettem új cipőt...mindig, ha előző este balhézott a Zurammal :roll: De tartok tőle, h jövő vasárnap is beveszem magam a family centerbe terápiás jelleggel, meg neten a kedvenc angol boltjaimba, h nehogymá' üres kézzel jöjjön haza a Zuram. :wink:
Ha már ficereghetsz, összetalálkozhatnánk...jöhetnétek pl. hozzánk látogatóba és/vagy mi a Barára játszóra, ilyesmik.

Vius! Darinka továbbra is gyönyörű és hétördög :) Dávodért kicsit irigykedek, mi itt pállunk autó nélkül...marad a gyerekmedence az udvaron, bár Ők azt is élvezik.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! Fránya egye ezt a vérezgetést! :evil: Csak ijeszteget! Már ne is foglalkozz vele! Minden rendben lesz továbbra is! De azért kíméld magad!!!

Bikfy! És akkor most megvan a táska? :wink: Tessék most már pihenni, hogy minél hamarabb visszanyerd az erődet!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Drága Naccság!
Amint meggyógyultam, mehet a tali. Akárhol. Pl. megennék már egy f@sz@ diabetikus fagyit. 8)

Katus!
Azt érzem, hogy novemberben fog összejönni a bébink. Ehhez a hónaphoz kellene valami frappáns szöveg.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! A műtéti ébredős első mondatok igazán őszinték és belülről jönnek! :D
Én anno az agyműtétem után úgy keltem, hogy a doki szemébe néztem és megkérdeztem, hogy "ugye most már teherbeeshetek?". Kicsit meglepődött, de aztán érezte, hogy nem viccelek és komolyan válaszolt, hogy ő zöld utat ad. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucim!
Most őszintén: szerinted megvan az a tasi? Na hogy ismersz? :lol:

Aagassi!
Húgom kosarazott és ráesett az orrára a labda. 8) :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Ez a kérdés is aranyos. :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi Csajok, én is azt gondolom, hogy ma az uh miatt megint kicsit visszajött a hematóma, pedig már alig volt belőle valami. A múltkor is 2 uh között nőtt nagyot, tuti ez leget a gebasz. :roll:

Bikfy,
hát, ez a hónap már az önmegtartóztatásról szól, nem? Sajnos nem vagyok nagy frappáns szöveg gyáros :lol:

i.kata
 
 


Jaja Katus!

Most 2 hétig nem kócolhatja az uram a hajamat. Aztán mensi, kontroll és mindent bele!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
tesód bevallhatja, hogy csak azért csinálta ezt a labdával, hogy szolidaritást vállaljon veled :lol:

i.kata
 
 


Szerintetek az milyen ciki lehet, ha valaki megmondja félkómásan a dokinak a véleményét róla? Hányan vallhattak már így "szerelmet", vagy hányan mondhatták meg, hogy szörnyű ronda a doki, vagy pl. kilóg az orrszőre.... Akkora baromságok jutnak most eszembe :roll: :lol:

i.kata
 
 


Csajok! Olyan nyifis vagyok! :roll:
Holnap indulunk, már a legtöbb cucc táskában, de már nincs kedvem semmihez, pedig most kéne kezelésbe venni magamat. :?
Apa még elment egy fuvarba, és csak hajnalban ér haza, Bogi egész délután tök dinka volt az izgalomtól, én meg megint magamra nem bírok időt fordítani. Meghát egyedül nem szeretek lenni, készülődni...

Aagassi! Nem is tudom te hogy csinálod? Nekem egy-két éjszaka is sok már apa nélkül. :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kata! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
megértelek, én is gyűlölök egyedül lenni. Jövőhéten ment volna férjem 3 napra, de átszervezte, így csak 1 éjszaka leszek egyedül, de arra is lehet kimegyek tesómékhoz.
Én ráadásul félek a sötétben, és ezen a 2 törpe kutyánk sem segít azzal, hogy ilyenkor minden neszre ugatnak és morognak, és persze a frászt hozzák rám :oops:

Én elteszem magam holnapra, ha nem vérzek, akkor kicsit lemegyünk a szülőkhöz.

Mindenkinek szép álmokat!

i.kata
 
 


Katus!

Ajjaj! Nekem fiatal, helyes, jóképű dokim van. Akkor én mit mondhattam? 8)

Luci!
Hát hagyd a francba a pakolászást, és maradj velünk dumcsizni.

Aagassika!
Mit csinálsz? Kisfiaddal foglalkozol?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nekem a párom mesélte, hogy mennyire égett a feje miatt, mikor Bogit szültem. Egyik alkalommal, mikor már jó ideje erős fájdalmaim voltak, jött a szülésznő, hogy megbökné megint a kézfejemet. Én meg amilyen kedvesen csak tudtam szóltam, hogy oké, de óvatos legyen. Hát a párom szerint ez valahogy így hangzott:
"Jó, de most ne fájjon már annyira az a szúrás! :evil: " Még a hangom is dühös volt, mert a szülésznő azonnal szabódni kezdett. :oops: Én meg azt hittem még mindig kedves tudtam maradni... :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
basszus, megkuksiztalak iwiw-en, és te ismered unokatesómat és a feleségét :lol:

i.kata
 
 


Katusom!
Most én is így élek. Ha nem vérzek, elmegyek a boltig, veszek zöldségeket, ... Minden a hülye vérzéstől függ. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Júúúújjjjj, Kata! Mesélj, ki az????

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na látjátok? Nem is olyan nagy a világ. Mindenki ismer mindenkit. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs! nekem van másfél év rutinom Zuram nélküliségből :oops:
Kitartás! Mindjárt átadhatjátok magatokat a nyaralásnak, együtt!

Bikfy! Diab. fagyiban benne vagyok, Gyerekeim is...csak nehogy lecsukjanak közszemérem sértésért, mert leginkább pucéran, egy szökőkút közvetlen közelében érdemes etetnem Őket (mármint h Ők legyenek pucérak)...úgy nem gáz, ahogyan esznek :lol:

Kata! nagyon bejön a humorod...ahogy feszegeted a műtét utáni elsőket :D
Vendég
 


Lucuzs,
bejelöltelek és akkor meglátod. Remélem téged találtalak meg :-)

Aagassi,
örülök hogy tetszik, pedig már nagyon álmos vagyok, csoda hogy ennyi kijön belőlem most. :lol:

i.kata
 
 


Aagassi!
Első olvasatra megijedtem, hogy mindannyian legyünk pucérak. Na jó! A Te kedvedért még ezt is. De az új táskám a kezemen lesz. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


hááát, én a párommal már 11 éve együtt vagyunk és már az első naptól kezdve együtt alszunk/élünk. Nagyon összenőttünk már. :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


már mindketten alusznak, ma a naptáron ikszelés volt az egyéni programpontja...meg megnéztünk egy vízipókot neten
Vendég
 


Mekkora lenne már a két tanár a speci suliból meztelenül áll a szökőkútban, közben fagyiznak, egyikük kezében egy Louis Vuitton, a másik körül meg ugrál két kisgyerek. Hááááááááááát, elképzeltem magunkat. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata, akkor tedd el magad holnapra; felmentést kapsz! Jó éjt! :wink:
Vendég
 


Kata! Megyek meg is nézlek!!! :lol:

olyan szar a netem/gépem, iszonyat lassú, hármat írtok, mire én egyet el bírok küldeni :evil:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Aagassi,
köszi a felmentést:-)

Jó éjt, Csajok!

i.kata
 
 


Jó éjt!

KépKépKép
bikfy
 
 


Luczus,
a T.L. az unokatesóm:-) Pont beültetés előtti hétvégén voltam Sopronban családlátogatáson :lol:

i.kata
 
 


Képzeljétek, a múltkor olyan jó kis meséket néztem egy szál egymagamban. Kalán néni. Nagyon régen láttam. Emlékeztek rá? Az volt a címe, hogy Csip-csup csodák. Le akarom őket másolni, az én gyerekem csak ilyeneket nézhet majd.

KépKépKép
bikfy
 
 


mostméééééé'? mekkora sikerünk lenne? mindjárt ránk szabadulna a kereskedelmi tv-k krémje...
Vendég
 


Aagassi!
De jó lenne, szerepelhetnénk a Fókuszokban. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Azt hiszem, eszek egy lekváros kenyeret, aztán elmegyek aluszni. Mármint ha tudok, mert api az előbb engedett be egy egész falka szúnyogot. Pedig csak annyit kértem, locsolja már meg a teraszon a virágokat.
És nem is kicsi példányok. Olyan kicombosodott mocsári szúnyogok ezek. Félek is tőlük. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


hát elő azt a retikült és adj nekik! :lol:

no akkor én is lelépek olvasni, jó éjt!
Vendég
 


Nem és nem. Kb. 5 oldal óta mindig enyém a lapalja. Na jó, nem sajnálom tőletek, de azért bosszant a dolog. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


cseréljünk...én már másodszorra fogtam ki a tetejét :roll:
Vendég
 


Kata! Visszajelöltelek!!! :D Mókás, hogy tényleg van kapcsolat! :lol: :lol: :lol:

Hát ha mindenki lép, akkor én is nekiállok rendbetenni magamat!
Apa épp az előbb küldött sms-t, hogy elindultak hazafelé, és ha minden jól megy 5 óra múlva itthon is lesz!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: