Új privát üzeneted érkezett!

Szöcsi, telket nem lehet felosztani? Darabokban eladhatnátok... :roll: 1 hektár bazi nagy.... :shock:

skrisz72
 
 


Szöcsi, megkérdeztem, nekem is foly.osan kell kontrollálni, ha nem lenne jó az eredmény. Nekem pont fordítva, nem fehérjediéta kell, hanem sok fehérje! :lol: 36-os lábamra már 38-as papucsot vettem, de az is sz.rrá vágta.

Skrisz: hehe, nagyon vicces!!!! :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vicces kedvemben vagyok. :wink:

skrisz72
 
 

 
 

Oké, legalább jó a kedved. Beszéltem a szülésznővel. Köv.ő ctg: jövő péntek, klinika. Hétfőn viszek be vizeletet és meg lesz az eredménye péntekre és megnézetjük bent valakivel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Hihetetlen milyen fej-fej mellett vannak a babáink :P :P :P az ucsó uh-om adatai szinte teljesen megegyeznek a tiéddel, kivéve a pocit az nekem 10mm-el kisebb, BPD:90mm az meg csak 1mm nagyobb, ugyan úgy a 36+3 :lol: az is csak 2 nap eltérés.FL mennyi volt?
Dagadást, fehérjét sajnálom :( de már lassan Fanni is kibújik :lol: Holnap 37.hetet töltöd, már neked sem lesz korababád :P

Lois!
Jajjj kisfiadat meg kell zabálni :P :P :P nagyon ügyes!!!!!!!!

Szöcsi!
Igen a lakás kérdés nem könnyű, mi is szeretnénk nagyobbat venni, de ahhoz el kell adni a mostanit, ami ugye nem 1xű....

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, azt mondják az ingatlanosok, hogy csak azokat az ingatlanokat tudják eladni, amit áron alul kínálnak az eladók. Nagyon szar a helyzet. :?

skrisz72
 
 


Keny: FL:70

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ez a válság betett a lakáspiacnak, pedig amúgy sem volt egyszerű.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nálunk FL:74mm volt, azzé mondták, hogy hosszú bébim lesz, mint az apja :P

Krisz!
Hát ez az, mindig ez a probléma az ember olcsón akar venni ami ugye adott lenne a jelenlegi gazdasági helyzetben, de a meglévőt nem akarjuk elkótyavetyélni.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hétfőn mész ctg-re?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, jaja, én is így gondoltam. Kórházban dupla adag húst hoztak állandóan, nyomatták belém a fehérjét. Erre jött rá az éjszakai fejadagom: 2 kg mandarin és 1 üveg magozott meggybefőtt. Ez persze le volt tiltva, dehát muszáj volt leküldenem.

Krisz: Telek hosszú és partos, nem megosztható, az utcafront 20 m, hossz 300 m (sorrendben beltelek, szőlős, gyümölcsös, kaszáló) és ehhez jön a szomszédtelek, amit a férjem befektetésnek vett. Csak amikor megvette, nem gondolta, hogy "idegen" asszony ül majd a cseresznyefáján. Az idén viszont nem volt termés, így nem kellett hadakozni bennszülöttekkel.

Twist: bejött a fürdetés, lezuhanyoztam őket langyos vízzel, most megy a szunya.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


A cukrodiéta totál sutba dobva. Eddig pl. nem ittam tejet, csak a kávémba picit. Most tejet kell inni, stb..sószeg.diéta..
Ma már őrület, amit összeettem:
kávé 1 korty tejjel 1/2 5-kor
1 vajas zsemle 2 dl tejjel 6-kor
4 sárgabarack 8 után
2 szelet mákos rétes (fagyóból anyu fruktózos rétese) 10 után
egy marék mogyoró épp most

folyton éhes vagyok..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, gondoltam, hogy a fürdetéses tipp jó ötlet lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi, bakker! Akkor tényleg nehéz ügy.
Nálunk a szomszéd barackos megy tönkre. Nem gondozza a tulaj, lassan egyáltalán nem lesz termés. Az idén már csak egy-két fa virágzott.

skrisz72
 
 


Szöcsikém, képzeld, hogy nálam is ez vált be ma!:)) Dorka nagyon sírt és ömlött róla a víz. Már megetettem, megitattam, büfiztettem, már csak az lehetett a baja, hgoy melege van. És megfürdettem a kádjában és most csak egy pellus van rajta és úgy beszunyált, hogy öröm nézni.)) Teljesen jól lett a fürdetéstől, lehűlt picit. Szóval, ez a megoldás tecc!:)
Vendég
 


Baba!
Igen megyek!
Te aztán nem sajnálod magadtól a mindennapi betevőt :)

Twist!
Nem csak a babáknak jó a fürdés, hanem nekünk is, én is 3x tusolok a meleg miatt :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Hányra mész? Reggel bemegyünk beutalóért, majd a laborban leadjuk a cuccot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba, a másikon kérdezted, hogy vagyok. Köszi jól! A klímás 24 fokos lakásban teszek-veszek. (Ma a fagyasztót hoztam rendbe.) 13 órakor Apával útra keltünk (kocsival) a munkahelyemre bevittem a tp. papírom, aztán találkoztunk a fogadott szülésznővel. Megnéztük a szülőszobát, aztán irány haza. Itthon a leljobb!!! :wink:
A méretekhez gratula, enyém gyereknek már a 32. héten BPD: 88mm shock:.

Holnap reggel megyünk a gyerekorvoshoz (amíg nincs meleg), bevásárlás, posta, stb. utána itthon a gyerekszoba rendezése. Lassan haladunk, de még van időnk!

Twist, Szöcsi, szuper, h a fürdés jó megoldás!

Keny, holnap már 38. hét, napok kérdése és Kornélkát a kezedben tarthatod. (Jól emlékszem 39-diken szülsz az orvossal megbeszéltek szerint :roll: )

Skrisz, jó pihenést a Balcsin!!!

Lois, kisZé nagyon ügyes és zabálnivaló!!! :

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, gratula a betöltött 34. héthez!:))
Szuper lehet a klímás lakás. Nekem már beállt a vállam és a nyakam és úgy érzem, hogy fel is fáztam a mobil klímától. Valahogy rám jön állandóan. Pedig jól esik.
Vendég
 


Bols!

Ti is szépen haladtok :lol: Ne aggódj a feje miatt, azt olvastam, állítólag inteligensebbek a nagy fejű babák :wink:
Ja és megyek hozzád hűsölni nagyon irigykedek!!!!

Baba!
Még nemtom?

Twist!
Akkor csak óvatosan azzal a klímával!

Csajok!
Van akit nem zavar a kánikula, a szomszédba megint ment este 7 körül a sexuális forradalom :lol: nyitott ablaknál, pont virágot locsoltam a teraszon, és hallottam, hogy sivalkodik a csaj :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


BOLS,örülök a jó híreknek és gartulálok!

Keny, gratulálok a betöltött 38. héthez. NAUGYE? NAUGYE?? Hurrá!!! Remélem, nem sietnek ma a babáink, mert vihar közeleg. 4 30-kor akkora csattanásra riadtunk, hogy kiugrottunk (szó szerint ) az ágyból.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép 37+0 Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ez már igazi szép kastély Fannikának, szépek vagytok!:)
Itt is vihar készülődött reggel, reménykedtem is. De aztán alábbhagyott és semmi eső nem esett, sőt 31 fok van és izzadunk megint.
Tudod, kiültem besamponozott hajjal a kertbe és vártam az esőt, hogy leöblítsen. De maradt a zuhany sajnos.... :lol:

Keny, gratula a 38. héthez! Hihetetlen, hogy már itt tartasz, még leírni is sok:) Na, nemsokára 18-a, amire én fogadtam. :wink:
Vendég
 


Twist, köszi.
Itt reggel ventillátorral 31,5 fok volt. Most kicsit lejjebb ment, de csak 1-2 fokkal. Volt nagy zuhi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Alapban nagyon vékonyka lábaim vannak. 36-os méretben. Most 38-as papucs is belevág. Egész éjjel borogattam, de csak ennyit ért: :cry:

Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba szép lak. A lábad nagyon csúnya.Remélem, a pisiből ltni valamit.Vérnyomi?
Te figyu, azon kívül, hogy jó nagy vihar volt, nem lehet, hogy a gránátot hallottátok?Arról tudsz valamit?Mert a hírek szt a Pozsonyi és a Závodszky utcában robbant egy-egy kézigránát... :shock:

Keny, hatalmas gratula!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm szépen a gratukat, igen asszem most már minden várakozást felül múltam, hihetetlen 38 hét :shock: annyira örülök!!!!

Baba!
Lábad naggggggyon kemény :shock: ((((akkor el se merem mondani, hogy az enyém teljesen leapadt reggelre))))Hasad HATLMAS!!!!
Éjszakám jó car volt, alig tudtam elaludni, aztán hajnalban a vihar, és voltak görcseim megint :wink:

Twist!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

itt a pocakom 38+0 :P
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Pocakok jujjdeszépek :D :D Most már aztán én is akarok :roll:

Baba!
Hihihi, micsoda fionalábikó, de rég láttam ilyet :lol: :lol: :lol:
Hidd el drága aki ezt is megússza az nem is terhes igazából!! :wink: (Mármint a nyári nagypocakosokra értem :wink: )

Bolsika!
Jól teszed, hűsöljetek csak Péter babával :D

Keny!
Szexuális forradalom, no igen, végül is márciusban is születnek gyerekek, így nyáron aztán hágnak magasra a hormonok mindenhol :wink: Nekünk tegnap is volt az évfordulónk énUrammal, (le sem merem írni hányadik :oops: )

Hunci!

H. nagyfiú hogy van? Túl vagytok már mindenen? Nempisilünkpelenkába profekt?? Nyaralás?

Barack :arrow: tegnap "szüreteltem", 11 darab, ennyi maradt meg :? De az nagyon finom, bár az is jég-ütött.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


KÉZIGRÁNÁT??Mi a Pozsonyiban lakunk és Apa mondta is, hogy olyan volt, mint egy robbanás. Mi történt??
Vérnyomim nem anynira gáz...figyelni kell...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, hihi, mi?? Na megállj csak! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nem ám, nekem is ilyen volt tavaly, most te vagy soron :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kicsit nosztalgiáztam hirtelen:


Kép

Amúgy is szentimentális hangulatban vagyok, mert ma egy éve este vonultam be "szülni" :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.07.16 08:56-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én még várnék azért Lois! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na azzé az enyém se teljesen olyan mint tavaly :wink:
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


:lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na micsoda Fiónák gyülekezete van itt kéremszépen :lol: :lol: :lol:

Baba!
Ne is menjél még, én ilyenkorra "ketyegtem" le :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na de ki lsz Shrek? :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
http://index.hu/bulvar/2010/07/16/kezig ... _ujpesten/

asszem én hallottam mindkettőt, mi pont a kettő között vagyunk nagyjából legalábbis.
azt hittem, a vihar miatt, hisz kb egyidőben voltak a bummok mint a dörgés, de valahogy más volt a hangjuk :shock:

Lois, szobatiszta már éjjel-nappal kaki-pisi tekintetében is.egy héttel a műtét után már szobatiszta volt.
Vendég
 


sziasztok!

Baba, a lábikód elég nagyra nőtt! :shock:
A pocak viszont gyönyörűségesen hatalmas.

Keny, a te babalakod is rendesen megnőtt.

gratula nektek a betöltött hetekhez!!!

Hunci, még jó, hogy informálsz bennünket az újpesti robbantásokról.
Én is felébredtem a dörgésre, sőt kitelepültem az erkélyre a napágyba, ott aludtam el az esőre. Nagyon jó volt.
Éjjel egyáltalán nem aludtam a melegtől, olvastam egész éjjel,aztán hajnal 5-10 ig sikerült szunyálni.

Szegény anyumhoz se megyek be ma a kórházba, csak telefonoztunk, ma fél 10-kor jött a reggeli. :evil: Még jó, hogy tegnap "ellátmányoztam" 2 napra.

Bols, jó hűsölést.

Lois, jópofa a gyerkőc, ahogy odaadja a papucsot apájának. :)

Ebben a melegben képtelenség a konyhában tevékenykedni. Emelem kalapom, aki nekiáll főzni.

puszillak benneteket!
(14+1)
nani72
 
 


Hunci, közben én is olvastam...Elképesztő..Nem csoda, hogfy megijedtünk, mert nekünk pont szemben van!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Lois: Fiona lábak:))))))) Jó duma! Baba, sajnálom ezt a nagy vizesedést. Már vasárnap hűvösebb lesz és hátha a lábad is lejjebb apad.

Keny, nagyon szépen van kilakkozva a körmöd a lábadon, hát ezt hogy csináltad? Én a pocakomtól le sem tudtam hajolni a lábamig, "csavart, leszúrt és felpumpált gerincsavarásos lótusz" pózban tudtam csak némileg csipesszel levágni a körmeimet. Hát te hogyan?
Vendég
 


Hazajöttünk, elfáradtunk. Majd előbb-utóbb rakok képeket.

Keny!
rendes vagy, hogy megvártál. :D

Pocisoknak kitartást ebben a dög melegben.
vovanda
 
 


Vanda!
:lol: :lol: :lol:
Várjuk a képeket!

Twist!
Szerencsére mindent meg tudok csinálni:), a köröm lakkozás sem okoz túl nagy problémát :lol: Barátnőm tegnap azon röhögött, hogy tök lazán megszagoltam a lábam :D

Nani!
Anyukádnak jobbulást!

Lois!
Ééééés hogy telt az évforduló? :roll: gondolom nem úgy mint nálunk a szomszédban....hihihi

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Még nincs évforduló, majd éjszaka.
Most értünk épp be a kórházba anno' :roll:
Akkor is pont ilyen pusztulat meleg volt...most azért komfortosabb, lévén fél órája jöttünk fel a strandról 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


...és ilyenkor kezdett el hatni az EDA, és ekkor már minden jóóóóóóóóóóóó volt :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Zének boldog szülinapot!!!!
vovanda
 
 


Ma van a nagy nap! Nagyon boldog szülinapot kívánok KisZének, Isten éltesse sokáig!!!
Kép
Vendég
 


Nagyon-nagyon boldog születésnapot a gyönyörű KisZének és anyukájának is gratulálunk! Sok puszi!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


KISZÉ ISTEN ÉLTESSEN ELSŐ SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Kiszének sok boldogságot!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: