Új privát üzeneted érkezett!

Sannah!
Köszi :lol:
Ugye milyen jó érzés érezni a mocorgását kis babukádnak :P És ez egyre erősebb lesz!

Baba!
Mizu?Csak most keltél fel??? :lol: Nekem kicsit dagad a lábam, olyan mintha párnákon mennék.Holnap megyek ctg-re, és dokim is megvizsgál fúúú kiváncsi vagyok, hogy alakul a m.szájam?Tegnap is nyüzsögtem, voltunk kajálni, IKEÁ-ba, itthon is sokat pakolásztam, takarítottam.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sannah, de jóóóó! Nagyon fincsi érzés, amikor rugdos a picúr:) Most már gyakran fogod érezni és napi ritmusa is van. Este amikor lefekszel, akkor nagyon mozog, napközben meg többet alszik. Általában.

Keny, jó vagy, most már takarítasz is, meg vásárolsz:) Ugye milyen jó a "szabadság"?:)

Én 5.30-kor keltem, mert etetni kellett, azóta hulla vagyok. Azért hiányoznak a vasárnapi délig alvások.
Vendég
 


Keny, ááá, csak gondoltam írok valamit, de már rég fent voltam. Én szerdán megyek a dokimhoz. Már alig várom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Ma lesz a Foci VB döntő, 20 perc múlva kezdődik, nagyon izgi lesz.
A tegnapi bronzmérkőzés is izgi volt.
Sannah, kíváncsi vagyok, igazad lesz-e a végeredményt illetően :wink:
Vendég
 


Twist: tegnap Urugvaynak szurkoltam, sajnáltam őket nagyon.

Na de ma, hajrá spanyolok, ők a kedvenceim minden tekintetben!!!! Ország, nép, tengerpart, stílus stb. szóval nyerniük kell!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mi is nézzük!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tudok ám helyesen írni :roll: Uruguay természetesen.
Vendég
 


Mi is nézzük a meccset. Holnap pedig testületileg elvonulunk nyaralni, Keny, lécci várj meg a szüléssel, pénteken jövünk. 8)
vovanda
 
 


Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, érezzétek jól magatokat!Igazán rád is rádfér egy kis lazítás! MERTMEGÉDEMLIVANDA!!!!!!!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vandus, nagyon jó időtök lesz, végig kánikula lesz a héten!:) De jó nektek!:) Érezzétek jól magatokat!

Sannah, nyertek a spanyolok, megmondtad!:) Én fogadtam rájuk, csak sajna a tippmixen csak a rendes játékidő számít és akkor még 0-0 volt. Így vesztettem:( Pedig a végén nyertek. De az már nem számít a tippmixen sajna.

Keny, jól vagy?
Baba és te?

Tegnap Dorka nagyon hisztis volt, nem lehetett egész nap letenni. Ez a matrica üzemmód. Utólag azt mondom, hogy a melegtől volt. Ma már pancsoltatni fogom a nagy melegben, hátha úgy jobban érzi magát.
Vendég
 


Vanda, jó pihit!!! Bárhová mentek, szúnyogriasztót vigyetek!!

Twist, pancsoljatok nyugodtan, mi is pancsolunk. Másképp nem lehet kibírni ezt a meleget. Eszti sem aludt sokat napközben, éjjel viszont végre igen. :lol: Hétvégén mindkét nap 7 és fél 8 között ébredt. Véééégre!!! Ma persze már 5.15-kor kukorékolt. :wink:

skrisz72
 
 


Twist? köszi igen, de enyhe jóslók vannak. Nagyon várom a szerdai Uh-ot. Végre megtudunk valamit... MAtrcia üzemmód: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tegnap kipróbáltuk, hogy lehet bekötni a hordozót a kocsiba. Hát.... kissé bizonytalanok vagyunk abban, hogy jól csináljuk-e.. :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, és feltettük a babás matricát a kocsira is. ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ, hogy vártam már!! :D

Képzeljétek, már csak 3,5 hét és velünk lesz! El sem tudom hinni...Annyira sokat vártam rá...14 év vágyakozás után végre itt lesz Ő!!!!!!!!!!!!!!!!!!Istenem, de várom...IMÁDOM!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist: nyertek, annyira örülök nekik, a hollandok játéka nem tetszett sőt, de mindegy a lényeg: Who's the best: Spain! Who's the best: Spain!!! Majd nyersz legközelebb, mondjuk Dorka egy jó kis.... a többit e-mailben.

Vanda: jó nyaralást, érezzétek nagyon jól magatokat!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó hosszú volt a meccs tegnap, és kicsit uncsi is, de én is a Spanyoloknak drukkoltam, nem teteszett a Hollandok durva játéka...

Baba!
Tök hihetetlen, hogy mindjárt itt lesznek a kisbabáink, én még mindig fel sem fogom.Lassan indulok is be a kórházba ctg-re, és vizsgálat is lesz, majd jelentek mi volt?!

Vanda!
Jó nyaralást!!!!!De semmit nem ígérhetek szülés ügyben :wink: :lol:

Skrisz!
Végre egy jó 7 végétek volt!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, de izgi! Gyere hamar, hogy mit láttak!!! :lol:

Babim igazán "rászolgáltál" már a törpicúrra! :lol: :lol: De jó is lesz babázni. Életed legszebb élménye lesz. (persze minden nehézséggel együtt)

skrisz72
 
 


Menten megsülök

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, nem baj, ha nehézségekkel jár, akkor is a világ legnagyobb kincse és az Élet értelme!!!

Keny, várunk nagyon!++++++++++++++++++++++++

Én továbbra is görcsölgetek, zabálok, Fannika feszeget, lent szúrkál...de semmi gond...haladunk... :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, ajánlom neked anyukám blogját, most írt egy posztot az anyaságról. Nagyon szép.

skrisz72
 
 


Hát elszorul a torkom és elfutott a könny a szemem..minden szava igaz...és mélyreható...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Most értem haza, fúúúú de meleg van!Elszakadt a papucsom mezitláb kellett vezetnem :lol: Amúgy minden okés ctg rendben, kisfiam 140-180 között tepert :roll: .Doki megvizsgált, háááát nem volt túl kellemes, szerinte 1 héten belül megszületik Kornél :P kíváncsi leszek????

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hát igen. Ilyenkor már fáj a vizsgálat. Előfordulhat vérzés is utána. Ne ijedj meg! Kíváncsi leszek erre az 1 héten belülre... :wink:

skrisz72
 
 


Na kukuccs!

Voltam ám olvasni eddig is, csak írni nem jutok hozzá...:)))

Keny,
Rajtad a topik szeme!!! :D

Baba,
kitartás Neked is!!!! :D

Katerina,
na végre, hogy Te is bejelentkeztél! Mill puszi Littinek! :D

Vanda,
jó nyaralást!!!!

Mi is láblógázunk...csak itt 6 - fél7-kor már felkel a Kisasszony, így délelőtt mindig visszafekszem vele, végre megrtehetem 8)
Fiacskám elment táborozni, így most már enyxém a gép :lol:

tillidian
 
 


Skrisz,
Ti hogy vagytok? :P
(mintha tegnap lett volna, hogy voltam Nálatok Esztit látogatni a Péterfyben.... :roll: :P )

Lois,
Isten éltesse KisZé Úrfit!!!!! Hatalmas tortát Neki!!!!! :D :D :D
(
nem tom, pontosan hányadikán van a szülinapja, de mostanság :wink: )

tillidian
 
 


Keny!
hűhaaaa, na kíváncsi leszek.... :D :D :D
Fogadások esetleg????? :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tillikém!
Még 5 nap, de azért köszönjük :lol: :lol: :lol:
Nektek meg boldog 9 hót!! :wink:

Ja és Twist Dorkájának is boldog félévet akartam már kívánni napok óta :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Azért mi már másik topikosokkal előszülinapoztunk sok egyévessel, kisfiam is erősen matricában nyomta :oops: Azért jó volt együtt látni ennyi törpét :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na, most keltem fel! 1/2 2-kor végeztem a főzésssel, stb..gondoltam, lefekszem, mert éjjelente alig alszom. Bekapcsoltam a ventillátort, lehűlt a hálószoba. Ledőltem. Erre mi van??!4Elkezd valaki flexelni és fúrni. Panellakás...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Végre valahogy elaludtam. 1/2 4-kor ébredtem arra, hogy mentem bepisilek. Fel akarok kelni és nem megy. Akkora fájdalmat éreztem minden mozdulatnál ott lent, hogy azt hittem, itt a vég és én még mellé be is fogok pisilni. :cry:
Szóval megijedtem. Lesz ami lesz alapon felerőltettem magam több lendületvétellel, mire sikerült nagy fájdalmaim közepette kimászni és kijutni a wc-ig. Szerintem Fannikám lent is lehet már, meg a folyamat is megindulhatott pár napja és még mellé nagyon telt lett a hólyagom és minden nyomhatott mindent. Már jobb, de fáj...Konkrétan úgy érzem, nem húzzuk ki augusztusig. Kíváncsi leszek, mi lesz a dokinál.


Keny: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++pedig úgy tűnik, jól bírod. Nem hiszek az 1 hetedben...lehet te tovább húzod, mint én. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok várom a tippeket :lol: Én szeretném 15-én, mert én is, anyukám is 15-ös csak más hónapokban.Közben még elszaladtam Tesoba hát nem bírtam megállni vettem tök édi kis cuccokat Kornélnak 8)

Baba!
Te szegény, tudnak nyomni ezek a kis kópék :shock:
Nekem ma lement a víz a lábamról, végre van ismét bokacsontom :wink:

Till!
Élvezd ki a nyaralást, rád fér!

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, köszi te drága!:))))

Keny, ügyi vagy, hogy autókázol és vásárolsz:)) Fitt kismami vagy! Szerintem 18-án lesz Kornélka szülinapja. Én arra fogadok.

Baba, szegényke! Még jó, hogy nem csurrantottál be. Biztos nagyon nyomta a hólyagodat a kismanó.
Vendég
 


Keny: én elfogult vagyok a saját születés napommal és 16-át mondom!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: kicsit bővebben, milyen volt a party? Mennyien voltatok? Ha nem titok mi lesz Zé első születésnapi ajándéka?

Ma én is lógattam a lábam a hideg vízben, nagyon jó volt, nem bírom én sem másképpen ezt a hőséget. Sajna nem is mondanak enyhülést csak hétvégére. Ha viszont ebből indulunk ki akkor lehet, hogy Twist lesz a befutó a 18-ával Kornél születésnapját illetően.
Vendég
 


Baba, ilyen nekem is volt. Jól be is tojtam. :lol:

Keny, az én tippem a 07.19. 8)

Én is lassan gondolkodhatok, mi legyen Eszti első szülinapi ajándéka. Az biztos, hogy épp a Balcsin leszünk Anyuékkal, úgyhogy a gyümölcstorta evidens. :D Vagy túrótorta. :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ezt a meleget!
Kismamik nem semmi hogy bírjátok?

Keny drága én téged 21-re tippellek, de ne kérdezd miért! :P

Baba téged meg 26-ra! :P

Mi ha minden igaz holnap menekülünk le a telekre és ha Milán drágám épp szunyókál anyája irány a medence!
Jipííííííííííííííííííííí!
Nagyon jó lent lenni igen hűvös a ház és ilánt pelus nélkük délután ki szoktam tenni játszani az árnyékba.
Nagyon szeret puccéran lenni hiszti van ha jö a pelus utána. :roll:

Vanda nektek jó pihit, Tilli neketek is jó láblógatást!!! :P
Nekem is kéne néha egy egy napra valaki aki kicsit Milánozik lefoglalja de sajnos egyik mami se ilyen.
Az én anyum most éli második gyerekkorát és szabadságát az anyósomról meg ne is beszéljünk rá meg vagyok még mindíg haragúdva.(szerintem nem is fog soha elmúlni)

Twist hogy ízlenek Dorkának a gyümik?
Mi van pocakfájással?
Milánnak a szilva is nagyon bejött és a sütőtök almával. Kép Vigyori

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, kicsit ám össze vagyok zavarodva a gyümölcsökkel. Mert olyan fura, hogy zöldségeket még nem kell adnom neki. Nem kéne már krumplit adnom és sárgarépát?
Na, szóval, a körte nagyon bejött neki, ízlett. Barackot még a kiütések óta nem adtam újra. A banánt sem. Most csak almát adok, attól legalább tuti, hogy semmi baja sincs.
Hasfájással egész jól állunk, nem is volt mostanában. Jéééé, tényleg!:)

Hogy kell amúgy? Minden gyümit 5-5 napig? Így hamar eltelik egy hónap. És utána jönnek a zöldségek? Tízóraira és uzsonnára gyümölcs kell, aztán szopi. De zöldséget mikor adjak neki, ebédre?
Vendég
 


Skrisz, utána mennyivel jött Esztike?

Tesóm lánya 07.16-ai. Most lesz 18 éves. :D

Rani:kíváncsi leszek...aug.6 helyett júl.26..hm..honnét veszed? :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba 26 a névnapom! :D
Aug.6-se rossz akkor lesz az 5. házasságiévfordulónk! :roll: :lol:


Twist én almával kezdtem, aztán olyat is adtam ami almával van keverve, mert ha baja lesz (és az almától nem volt) akkor tudom úgy is mi a ludas.
Bevallom én nem adtam 5 napig egy fajtát! :roll:
Mi úgy eszünk, hogy reggel 6 körül tápi aztán üveges aztán tápi aztán megint üveges és este tápi.
Amik nagyon bejöttek neki azt adom felváltva több napra eloszta hogy változatos legyen.
Ma kapott sütőtökös almát elösször és ez bejött.
Répa nem nagyon.
Zöldségekez én lassan adni fogom neki pl. tök, répa, krumpli, spárga.
Gyümiket meg van, hogy énkeverem ha marad fél barack fél szilva zsupsz össze és nagyon bejön neki.
(multkor volt ám balhé, hogy elfogyott) :lol:
Vannak dolgok amiket nem tudom olyan gyorsan adni hogy ne legyen balhé, hogy LASSSSÚÚÚÚ VAGY ANNNNYAAAAAAAAAAAAAA!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, utána még jó sokára jött Eszti. Valami éles szúró fájdalom volt, még másnap is éreztem. Valahogy oldalra fordultam, és úgy próbáltam kimászni az ágyból. Épp Balcsin voltam akkor.

skrisz72
 
 


Rani: Boldog 5. hónapot Milánkának!!!:)
Köszi, hogy leírtad ezeket. Talán ma lejutunk a dokihoz státuszra és ott is kikérdezem a védőnőt. De nem biztos, mert nagyon meleg van és nem bírjuk. Ki sem megyünk napok óta.
Vendég
 


Baba: http://solymibaba.freeblog.hu/archives/ ... is_huncut/

Ez a 32-33. héten volt.

Twist, mi is csak délután 4-kor mentünk ki. Pancsoltunk. Mármint Eszti. Én meg napozást imitáltam.

skrisz72
 
 


Rani, de én a saját szülinapomra kértem, ami a kiírás utáni nap, aug.7. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, ja erre emlékszem. De ez nem szúrás volt, de nem tudom meghatározni mi...

:oops: :lol:

Néztem a Patika magazinban egy táplálási táblicskut, gondoltam, majd megírom Twistnek, de látom, mást is érdekelhet. Mindjárt begépelem és mutatom.
Már megfőztem. elmosogattam, most megy a mosógép, besötétítettem. Kiteregetek majd és utána pihi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Borzalmas ez a meleg!
Mi se megyünk ki, tegnap ugyan kocsival átszaladtunk a nővéremhez, hogy délután sétálni megyünk a kicsikkel, de nem mentünk a meleg miatt.
Ma irány a telek!

Baba nem rossz a 7. se de nem lenne jobb már akkor esetleg otthon lenni és ott ünnepelni?

Twist írd le mit mondott neked a védőnéni kíváncsi vagyok.
Valami olyat mondtak nekem, hogy heti max 3-szor lehet adni sárgát a gyereknek pl. tök és sárgarépa mert a vitaminok vagy mik csak ennyire tudnak felszívódni.

Lányok keresek 6 vagy 8 szögletű járólát emelhetőt és, kivehető rudazatut (máshogy nem tudom írni), hogy később ott tudjon Milán közlekedni és gyerekörzőt (ezt a telekre bérelnék is 3 om hónara)
Ha van valakinek írjon privit, köszi!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Csajok!

Na kiváncsi leszek kinek a tippje jön be? :lol:
Ritka car éccakám volt, biztos a vizsgálat miatt, azért volt érdekes, mert este azt hittem fáj a gyomrom, de aztán rájöttem, hogy ez nem a gyomrom hanem a méhem teteje szúr, és görcsbe összpontosul egész lenn :shock:, keményedések egymásba értek, soxor alig bírtam átfordulni az ágyba.Most jól vagyok, farkas éhesen ébredtem :P.

Baba!
Te aztán nem unatkozol, hogy bírsz ilyen korán felkelni, mindig?Neked aztán nem lesz gond, a hajnalban ébredő baba.

Anyukák!
Jó hűsölést, pancsolást a kicsikkel!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Én a kiskönyvben található táplálási útmutatót követtem (mit szabad, mit nem), az teljesen okés szerintem.
De nem okoskodok bele, mindenki tegyen úgy, ahogy jónak érzi.

Keny!
Legyen 17. és akkor az én Dedemmel ünnepelnek együtt :wink:

Sannah!
8 egyéves volt, meg még egyiknek a két nagyobb tesója, és persze a szülők ugye. Szóval voltunk, mint az oroszok :roll:
Kertiparty-buli volt, meg medencézés, meg séta a nagyvízhez, ott kollektív gyerekmerítés, férjem tuti kajákat prezentált, meg amúgy is egy félisten volt, hogy ezt bevállalta :roll:
A rendes szülinapján is bőven húsz felett leszünk szerintem, szóval az is jó buli lesz. Ajándék?? Ne is mondd, még mindig vajúdok rajta, triciklit akartam, de az lelőtték a tesómék. Valszeg kap egy ugribugri medencét, labdákkal, meg várral amibe be lehet bújni, meg spriccel a víz benne, meg mellé még kisebb játékokat.
De ha a nyelveden van a legtutibb ajándék egy egyévesnek, hallgatlak :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jelentem rögzítve a járós videó, többféle is, már csak fel kell töltetem a jutyubra, és akkor kiderül hogy nem csak hantáztam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani !
A teszvesz tele van ezekkel e 8 szögletű variálható karámokkal.
Meg van egy pasi, a ki darabra árulja, vele még leveleztem is, mikor a lépcsőre kerestem leesésgátlót (a'szem 4 darabos az alap ajtóval 12 e, és darabra lehet hozzá venni 3500-ért)
Képecske nagyon édes, Milán nagyon vidám kisfickó, és már 5 hónapos?? Durva.... :shock: Én is emlékszem mikor összejött, mintha tegnap lett volna, jó terhes voltam már :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: