Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Most értem ide hogy írjak nektek!Remélem mindenki jól van!Kép
Nem győzöm olvasni annyit írtatok reggel óta!Kép
De hát ez a jó!KépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok!

Most meg probáltam elolvasni a tegnapi termést!
Bocs ha valakit kihagyok de elég rövid ideig tudok fenn maradni mert rögtön jelez a pocim hogy nem jó!

Judyt!
Köszi hogy átirsz!
Nagyon tetszik a csereped, nagyon szép!

Timi!
Ne keseredj el! Várj még egy kicsitt és pár nap múlva probálj tesztelni.
Nagyon szoritok nektek!!!!!

Babus!
Küldenék én is simit a Kristofnak!!!

Mindenkinek!
Nagyon köszönöm a vigasztaló válaszokat!
Nagyon remélem hogy többet nem hoz össze a sors evvel a dokival!
Amikor hazajöttem hétfőn megkért a dokim hogy néha jelentkezek nála telefonon.
Tegnap délután felhivtuk és annyira jól esett hogy érdeklődőt hogy hogyan érzem magamat!!!
Azt mondta hogy szinte természetes most a görcs mert ugye azért meg lett dolgoztatatva az a rész is, de ha erősebb görcsöm lenne azonal menjünk be!
Ja meg vissza jöttek a tünetek.
De ez azért jó mert legalább tudom hogy nincs semmi baj!

Megint elég hosszú lettem!!!!!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


Zsófi!
Örülök neki, hogy már jobban vagytok.Kép
Milyen tünetek jöttek vissza?
Mikor kell majd újra menned a dokihoz UH-ra?
Nem emlékszem már teljesen az előzményeidre.
Már akartam kérdezni tőled, hogy te szedtem a closty-t?
Bocsika, ha nagyon kíváncsi vagyok.

Vali!
Majd nézdd már meg, hogy megkaptad-e mind a 14 zip fájlt, mert 2-re hibát írt vissza nekem.

Kóbor!
Persze elküldöm neked is a mai nap folyamán.Kép

Mókuci!
Azt hiszem nekem a 2 cn.-on készült, de tényleg majdnem hasonló.Kép
Hogy vagy?

Judyt
KépKép
judyt
 
 

 
 

Nicol!
Hogy vagytok?
Gondolom már várod a holnapi UH-ot.Kép

Kóbor!
Én kefirt eszek miden nap.Babus azt írta, hogy kefír vagy joghurt is jó rá.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


ZsófiKép
Örülök, hogy jobban vagy, de a pihenést még mindig tessék komolyan venni! A pocid tudja mi kell neki!

MókuciKép
valóban csak az számít, hogy egészséges baba vagy babák legyenek!
Csak ez a szörnyű tehetetlen várakozás ne lenne!!

JuraKép
már csak egy hét!

LaraKép
drukkolok, hogy ne jöjjön meg ma és holnap se, meg azután se!!!

BabusKép
Ezer spermium???!!! Hát ennyit a 0,01% esélyről! Most már méginkább értem miért találták ki az ICSI-t!
Mire is mennénk nélküled?!
Szerintem nem okoskodás, amit írsz. Mi ezeket magunktól sose találnánk ki! Az meg külön jó, hogy minden részletre felhívod a figyelmet, mint pl. az uh-s figyelés a closty szedése alatt!

KristófkaKép
imádlak a mamáddal együtt, ha nem veszed tolakodásnak! Jó legyél és vigyázz a mamidra!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Ma elaludtam és 1 órával később mértem hőt, és 36,5 volt a tegnapi 36.9-hez képest.

Ez nem baj?

Elvileg nem fent kellene maradni tüszőrepi után???

Most már nem értem mi vanKép

Vagy lehet, hogy az az 1 óra számított?

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Judyt!

Egész jól vagyok, csak valahogy nagyon étvágytalan lettem. Alig bírok valamit letuszkolni magamba, annyira nem kívánok semmit. Kép Már rettentő ideges vagyok az első UH miatt, szeretnék már túllenni rajta és tudni semmi baj. Megnéztem a minkáidat, tényleg nagyon szépek. Kép Tegnap sajnos szinte egész nap nem volt Internetem, mert a matáv elvágta véletlen a kábelt. Jó mi? És még előszőr azt mondták nálunk van a hiba.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Mea!
Hát ez, hogy lehet?
Szerintem annyira azért nem kellene lent lennie azért mert 1 órával később mérted.
Én még ha este mérem is, akkor is 36.8.
De mindenkinél máshogy van.
Ne aggódj, hátha holnap megint fent lesz.Kép

Nicol!
Ejne bejne!!!
Nem szabad idegeskedned!!!
Nyugodj meg, biztosan minden rendben lesz.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!


Hát én sem értem, remélem nem jelenti azt, hogy nincs is tüszőrepim?!?!Kép

Mea
mea
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó reggelt mindenkinek!Nemsoká mennem kell dolgozni az óviba de előtte még benéztem hozzátok.
Az én napjaim most elég egyhangúak mert a babaprojekt most szünetel.

Zsófi!

Örülök hogy egy kicsit jobban vagy!Kép
Pihenj sokat!Küldök egy simit a babának!

Babus!

Küldöm a simit Kristófnak!
Vigyázzatok egymásra!Kép

Mea!
Ne izgulj biztos normális a hőingadozás!Kép

Szép napot mindenkinek!KépKépKépKépKép

Sysy
sysy77
 
 


Mea!
Milyen lázmérővel mérted, és hol?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Mea Kép
Olyan aranyos vagy, ahogy aggódsz a hőd miatt Kép Szerintem nem számít az az 1 óra, egy kicsit ingadozik ma, de holnap reggelre biztos visszamegy.

Babus Kép
Köszi a Dolfisimit is meg a választ is! Kép
Házimunkát csak lazán csinálsz, ugye? Kép Véreredményeddel tudnak valamit csinálni?

Judyt Kép
Na hát akkor se pár perc se 1 óra, míg a kiskatonák felversenyzik magukat a petesejthez Kép Még a végén tényleg órákat gyertyázni fogunk Kép Mért érzem úgy, hogy egyre nehezebb ez a megtermékenyülés és beágyazódás?!?!??! Kép

Zsófi
NAgyon vigyázz magadra, mi akkor is gondolunk rád és drukkolunk, ha nem jelentkezel pár napig! Nehogy bajod legyen! És persze Tamás is tud nekünk híreket hozni, úgyhogy kíméletesen! Meddig leszel veszélyeztetett? Ez már kitart végig? Mert akkro nagyon nehéz lesz, de csak stabilizálódik a helyzet, nem?

Timi Kép
Nagyon drukkolok, mizujs? Ugye nem jött meg?

Nicol Kép
A holnapi nap egy csoda lesz a számodra,talán lehet már majd hallani a kis szivecskéjét is dobogni? Kép

Viki, Babus Kép
Én úgy olvastam a könyvemben, hogy a spermiumok 48 órán keresztül termékenyítőképesek, de több napig, akár 4-5 napig is életképesek ott fent Kép Persze ahogy a néhány perces séta sem érvényes, lehet hoyg ez sem jó Kép

Tündi
Vendég
 


Judyt,
megérkeztek a minták, köszi ezerszer, nagyon szépek!Kép Alig várom már, hogy nekikezdhessek!

Nicol,
ne légy ideges az uh miatt, biztosan minden rendben lesz! Matáv.Kép

Zsófi,
ha görcsölsz, akkor feküdj, nehogy felkeljél! További drukkok és gyógyenergiák mennek!

Nagyon szép napot mindenkinek!

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

ZsófiKép
Örülök, hogy egy kicsit jobban vagy. Pihenj nagyon sokat és vigyázz a babucidra. Azzal a dokival meg ne törödj, örülj neki, hogy a tiéd ilyen kedves.

NicolKép
Ne csinálj olyat, hogy ne eszel. Még ha nem is vagy éhes, gondolj arra, hogy a babucinak kell az energia, hogy szép nagyra nőjön a pocidban, úgyhogy tessék enni. Az uh-n pedig minden rendben lesz.

MeaKép
Lehet, hogy tényleg csak az a baj, hogy máskor mérted, várjuk meg a holnapi eredményt és akkor majd kiderül, hogy ez csak egy kivételes nap volt.

Nálam még mindig semmi változás, már szeretném, ha megjönne, mert akkor mehetnék végre a vérvételekre és uh-kra. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy van e egyáltalán peteérésem.

Móni

Kép
móni23
 
 


Nicol
Szépen kérlek, ne idegeskedj, nem tesz az jót a babának és neked sem! Minden rendben lesz, az étvágytalanság is biztosan el fog múlni! Egy kis gyümölccsel, zöldséggel sem tudod enyhíteni?Nyugi, az UH is rendben lesz, próbálj megnyugodni!

Tündi
Vendég
 


Stella Kép
Hogy vagy?

Móni
Szeded azt a norcolutot vagy mit, nem? Mikor kell ezzel megjönnie?

Tündi
Vendég
 


Szia Tündi!

Veled mi újság?Kép

Sysy
sysy77
 
 


Sziasztok Kép

Két napig nem volt netünk, így tegnap majd két órába telt mire visszaolvastalak titeket Kép
Lányok!
Én is kérek fényképeket. Légyszi, légyszi, légyszi!

Zsófi Kép
Örülök, hogy már jobban érzed magad Kép Pihenj sokat.

Judyt Kép
Ma vagyok cn 17 légyszi javítsd ki. Egyébként a ciklusaim 26-29 naposak.
Elküldenéd nekem is a sablonokat? Köszike

Teljesen magam alatt vagyok Kép Szombaton, ahogy az a nagy könyvben meg van írva lement a hőm. Este akcióztunk is apával és erre hétfőn reggelre olyan erős fertőzésem lett, mint még soha Kép Így, ha meg is fogant a baba tuti nem fog megmaradni Kép
Olyan szomi vagyok Kép

Bocsi, hogy rátok zúdítottam.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi!
Nekem is egyre nehezebb.Kép
Minden újabb próbálkozós hónap egyre nehezebb, mármint lelkileg.Kép
Akkor kis akrobaták leszünk továbbra is, hát ha ez kell a sikerhez.Kép
Próbáld meg te is úgy, ahogy én, hogy alátámasztjátok a derekadat takaróval, és úgy gyertyázol.Akkor mégsem neked kell teljesen tartanod magad.

Kóbor!
Szívesen. Használd kedvedre, jó alkotást kívánok.Kép

Móni!
Már beszedted a norculotot?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


<font size="+1">Lányok!
Itt van a mai tábla:</font>

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska!
Kijavítottalak, de véletlenül még ezt tettem fel.
Bocsi. Majd küldöm a sablonokat.
Jobbulást kívánok!

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt, Tündi
Szedem a norcolutot és a doki szerint ezzel a hétvégére meg kéne jönnie, remélem meg is jön. Nem tudom, hogy a gyógyszer, vagy más hatására, de az utóbbi napokban nagyon magas a hőm, állandóan pisilnem kell és tegnap olyan hányingerem volt, hogy csak na.

Annácska,
Nagyon sajnálom. Voltál már dokinál a fertőzés miatt. Ha nem olyan súlyos, akkor még sikerülhet a babó.

Lányok,
Teljesen megértem, hogy hónapról, hónapra egyre nehezebb, de soha nem szapad feladni. Néha én is kiborulok, mint például tegnap este, mert a férjem egész éjszaka dolgozott és ha egyedül vagyok nekem is mindig ezen jár az eszem, de egy jó sírás után, újúlt erővel állok a dolgok elé.

Móni

Kép
móni23
 
 


Judyt Kép
Köszönöm szépen.
Szerinted van esélye a beágyazódásnak?

Lenne még egy kérdésem. Tegnap olvastam, hogy írtatok a rubeoláról. Én sem voltam még, gondolkodtam az oltáson, de komoly, hogy akkor kell még három hónapo várni?
Már így is nagyon nehéz, de még három hónap az maga a pokol lenne Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Elküldtem a sablonokat.
Jó munkát kívánok.Kép
Van esélye, ha nem komoly a fertőzés.
Tudod már hogy milyen fertőzés?
A rubeolával kapcsolatban igaz a hír, hogy utánna 3 hónapig nem lehet vagyis nem ajánlott teherbe esni, mert veszélyezteti a babát.Kép
Sajnálom, ha elkeserítettelek.

Mea!
Nem akarlak elkeseríteni, de már csak kíváncsiságből megmértem most a hőmet és nekem most is 36.9, mint reggel 6 óra 40-kor.
Hallottam már arról is, hogy valakinek ingadozik a hője.A múlt hónapban milyen volt a hőd?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!
Mióta magas a hőd?
Általában 2 nappal előtte megy le a hőd amikor meg kellene jönnie.
Én úgy tudom, ha beszedted a norculotot, akkor 5 napra rá kell megjönnie.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt!
Köszönöm, megkaptam az összeset.
Megpróbálok ma délutánra időpontot kérni a dokitól, hát ha ő tud valamit csinálni.
Akkor lehet, hogy kihagyom az oltást, csak akkor meg ott a vaszély, hogy mi van ha a lányom épp elkapja az oviban és hazahozza Kép Úgy tudom elég komoly dolgokat okozhat terhesség alatt Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


AnnácskaKép
ez tényleg nem túl jó, reméljük hamar kigyógyulsz belőle!

MeaKép
lehet, hogy most kicsit másképp aludtál, mint tegnap! Tudom, hogy tüszőrepi után csak a hőbe teudsz kapaszkodni, de ne aggódj ennyit!
Hol méred? Nyugi, minden rendben lesz, sőt minden rendben van!
Nekem sem ugrik fel úgy a hőm, ahogy kéne, de egy kis ingadozás belefér!
Kitartás!!!

NicolKép
remélem hamar elmúlik az átvágytalanság. Próbálj sokszor enni keveset és változatosat!
Szerintem én is ezt tenném.

TündiKép
Köszi az érdeklődést, picit jobban vagyok. Telnek a napok és egy hét múlva már bizots okosabbak leszünk.
Csak ez a tehetetlenség bánt egy kicsit, nagyon!

Ma meglátogatom a barátnőmet, akinek most jött össze a babó, az 5. hónapban! Kicsit tartok ettől a találkozástól, mert nem akarom megbántani semmivel, még véletlenül sem! Ő aztán végképp nem tehet semmiről!

MóniKép
mit mondott a doki? a gyógyszer mennyi idő alatt hozza meg a menzit, ha nincs baba?
Nem akarsz még egyet tesztelni?
Szorítok, hogy minél előbb sikerüljön!

TimiKép
azóta is semmi? Szorítok tovább!

Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt,
Ez a negyedik nap, hogy 37 fölött van. A doki azt mondta, hogy a beszedés után három nap,ezért írtam, hogy hétvégére kell megjönnie, de azon a két napon már nem múlik semmi.

Timi,
Mi a helyzet? Ugye nem jött még meg?

Kép
móni23
 
 


Annácska!
Már bocsi a kérdésért, de ha Annamarival való terhességed előtt nem volt gond az oltás, akkor most miért?
Azért, mert hazahozhatja az oviból?
Erre is kérdezz rá a dokidtól.

Stella!
A szívem szakad meg értetek.
Nagyon sokat gondolok rátok.
Már csak 7-et kell aludnotok, és többet fogtok tudni.Kép
Nagyon szorítok nektek.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni!
Akkor talán a bogyó okozhatja a hő emelkedést, ha 4 napja ilyen.
Akkor itt a számokkal voltam gondba, mert 5 napig kell szedni és utánna 3 napra jön meg.
Most már értem.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!KépOlyan aranyosak vagytok, meg hogy megértitek aggódásomat.

Amúgy is rosszul alszom párom nélkül, félek is néha egyedül a házbanKép

JudytKép
Ez az első hónap, hogy mérem rendesen.
Eddig minden stimmelt is, elején fent volt, amikor megvolt és utána 36,4 és 36,7 között ingadozott sőt most tüszőrep. előtt hullámvölgy is megvolt.

Aztán tegnap 36,9 és ma esett le.

Tiszta hülye vagyok, minek foglalkozom ezzel ennyire?!?!

Egyébként is tök rossz passzban vagyok a héten és jövő héten is egyedül leszek otthon....Kép

Nem jöttök át hozzám csajok, csapunk egy bulit, ha már üres a kéróKép

Mea
mea
 
 


Mea!
Nem akartalak idegesíteni.
Próbálj megnyugodni, szerintem holnap reggel minden rendben lesz.Kép
Én mennék bulizni, de hát ahhoz már most el kellene indulnom a vonathoz, mert ugyebár 280 km a kettőnk közötti távolság.
De ha lesz buli, akkor lélekben veletek leszek.Kép
Mikor is jön haza a párod?
Még 3 nap ha jól emlékszem?

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Remélem én is.
Drukkokok Nektek!

Judyt Kép
Annamari váratlanul fogant meg, a dokim meg azt mondta, hogy nincs igazából mit tenni, ha már terhes vagyok.
Most viszont szeretnék mindent megtenni annak érdekében, hogy egészséges babónk legyen.

Mea Kép
Itt vagyunk Veled reggeltől estig Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mea,
Próbálj megnyugodni. Ha ennyire félsz egyedül, nem tudsz elhívni egy barátnőt vagy unokatesót vagy valakit, hogy amíg a párod nincs otthon legyen veled?

Kép
móni23
 
 


Különben én is nagyon félek egyedül, de én a tűztől. Sajnos két éve, amikor tűz volt a kolinkban én is ott voltam egyedül a szobában és nem hallottam a tűzjelzőt. Mire észrevettem már vágni lehetett a füstöt, nagyon rossz volt, és sokáig rémálmaim voltak. Amikor egyedül vagyok mindig attól félek, hogy nem veszem észre, ha tűz van.

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Milyen korán ideértemKép Ma itthon van apuci is, és már hajnaliKép 9-kor kivert az ágybólKép

Zsófi
Pihenj sokat! Nem irigyellek, de mindent a babáértKép
Kristófsimit átadtamKép

Nicol
Ne izguljKép (ezt pont én mondom, aki halálra izgulja magát minden UH előttKép)
A holnapi lesz életed egyik legszebb napjaKép Én elbőgtem magam, amikor először megláttam az UH-on Kristófomat. A világon a legjobb dolog ezKép NyugiKép

Stella
Átadtam a kissrácnakKép
Ja, és olvastam ám a másik topikban, hogy az Orsiéknak a Kaáliba való bejelentkezés után 2és fél hónappal megvolt a beültetés. Nem is tart ez olyan sokáig, nem? Ha belehúztok, már min. négyesben fogtok szilveszterezniKép

Tündi, Kóbor
Ez még csak öndiagnózis volt, mivel vörösvérsejt, hemoglobin, stb. is határérték alatt van. A dokim majd csak vasárnap látja az eredményeket. Gondolom felír majd egy kis vastablettátKép

Ja, és még valami, olvastátok a ma megint megjött babásait? Orsiéknak ma elfolyt a magzatvíz? Ma megszületik Máté ás LeventeKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Jó reggelt Kép
Kristófod, hogy van ma reggel? Rugdos rendesen?
Mond meg apucinak, hogy addjon egy puszit a pocidra a nevemben Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska

Megint nem olyan aktív, de azért néha egyet-egyet kapok tőle. Az előbb itt a gép előtt rúgott egyet, gondolom üdvözöl titeketKép
De sajnos nem viszi túlzásba.
Szólok is apucinak...Kép

A múltkor pont azon nevettünk, hogy mivel állandóan a gép előtt ülök, Kristófom pedig a pocimban pont billentyűzetmagasságban van, így már teljesen megszokta a billentyűzet hangját. És majd ha megszületett, ott kell verni a billentyűzetet a kiságyában, hogy megnyugodjon, mert már úgy megszoktaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
sajnos abelehúzás nem rajtunk múlik!
Orsi sztoriját én is olvastam (az össezs archiv file-t, ennyit a melóról!), sőt meg is kérdeztem tőle, meddig tartott míg eljutottak odáig!
Sajnos én még frászt kapok ha hónapokat emlegetnek, brrrrrrrrr Kép!
De ez vanKép!
De ha már nála tartunk Orsi éppen most szüli meg a 2 Kismaczkót!
Drukkolok nekik nagyon!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus Kép
Ez nagyon édi, mi is mindig üdvözöljük őt. Ennyi csaj soha nem fogja körberajongni Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella!
Ne kapj frászt!!!
Gondold el, hogy mi már több mint egy éve próbálkozunk, és még semmi.
Bár tudtám én is, hogy még mennyit kell várnunk.
Lehet, hogy nektek a lombikkal hamarabb lesz babátok vagy babáitok, mint nekünk természetes módon.
Tessék így felfogni a dolgot, hogy lehet, hogy nektek hamarabb lesz, mint pl. annak aki több éven keresztül próbálkozik.
Sikerülni fog nektek is, mégpedig nemsokára.Kép

Babus!
Lehet, hogy még a végén informatikus lesz Kristófból, mert már úgy megszokta a gépet, hogy el sem fog tudni szakadni tőle.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Nem tudom, de tény, hogy itt a gép előtt mocorog a legtöbbetKép
Vagy ez csak azért van, mert én a legtöbb időmet itt töltömKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!
Teljesen igaza van Judytnak. Nem is biztos, hogy hosszú hónapokat kell várnod.
Nézz mindig előre Kép

Judyt!
Küldtem neked emailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus!
Lehet, hogy azért mocorog, mert éppen ülsz, és ez neki jó.Kép
Vagy lehet, hogy azért is mert érzi, hogy a babanet-en társalogsz, és tudja, hogy itt sokan szertnek titeket.Kép
Puszi nektek:Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép AnnácskaKép
Jól van, no! Abbahagyon a panaszkodást!
Tökéletesen igazatok van. Előre kell nézni. Most még csak sötétben tapogatózunk,de remélem a doki bácsi hamarosan felgyújtja a fényt ennek a r..dt alagútnak a végén!

BabusKép
Biztos érzi, hogy itt rengetegen rajongunk érte(tek)!

Stella

Kép
stella9
 
 


Jo reggelt mindenkinek! Vagy inkabb delutant?

Ma olyan fejfajassal ebredtem, hogy az valami botrany! Meg mindig nagyon faj es mindehhez itt veszodom a munkahelyemen es munkat imitalok. Hogy ennek mi ertelme van?!

Judyt,
Koszonjuk az uj tablazatot es az uj oszlopot benne!

Moni23,
nekem is az a velemenyem, hogy inkabb csinalj megegy tesztet. Hogy lehetnek ilyen tuneteid, ha nem vagy terhes?

Stella,
szerintem is probalj meg arra gondolni, hogy a lombik mar nagyon-nagyon elorelepes a boldogsag fele! Nemsokara jon a mikulas, karacsony, ilyenkor olyan gyorsan telnek a napok es hetek! Hatha szilveszterkor mar tenyleg laknak majd a pocakodban!!!

Babus,
a nagyfiad irto jofej, hogy ennyire felelelnkul a szamitogep elott. Hiaba, o mar a jovo nemzedeke...

Vanda
vanda72
 
 


Jaj lányok!

Nem fogjátok elhinni mi történt velem. Fölhívott ma a legjobb barátunk, hogy beszélnie kell velem sürgősen. A végén addig faggattam, hogy mi van, hogy telefonban is elmondta. Én azóta is csak bőgök és nem tudom mitévő legyek. Kép Azt mondta, hogy nagyon gondoljam meg a babát, mert nem kettesben éljük az életünket a barátommal. Szerinte megcsal. És ma is lesz randija. Azt is megmondta hogy hol és mikor. És hogy ő nem akar nekem rosszat de nem tudja tétlanül nézni, hogy tönkretegyem az életem. Kép Szóhoz se jutottam. Mit csináljak most, nézzem meg igazat mondott-e? Mi lesz így a babucival? És épp most kell ilyet tennie, amikor annyira boldogok voltunk! Kép Segítsetek! Mit csináljak most????????

Nicol

Kép
nicol
 
 


Móni!Kép

Szegénykém ilyen történt Veled?

Hát akkor neked tényleg több okod van félni mint nekem.

Nem nagyon tud jönni senki meg nem is akarom őket ezzel traktálni.

Meg kell szoknom, ennyi.

Mea
mea
 
 


Nicol!
JAJJ, NE!!!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen hírt kaptál.Kép
Én biztosan meggyőződénk arról, hogy valóban így van-e, mert nem tudnék úgyanúgy a párom szemébe nézni, hogy ne legyen bennem ez a kétely.
De addig is ne idegeskedj, mert a babának az nem jó, meg persze neked sem.

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Annácska
Nem könnyű a döntés, de biztosan okosan fogsz tudni mérlegelni, és a párod is bizonyára támogat majd a döntésedben. Ami a fertőzést illet remélem, hogy mielőbb tud fogadni a dokid. Sajnos akkor biztos kapsz megint valami erős antibiotikumot, ami megintcsak nem túl jó szerintem, de ez most biztos elkerülhetetlen Kép Mielőbbi javulást kívánok neked!

Mea Kép
Én nagyon ritkán alszom a párom nélkül, de nekem segít, ha begyűjtöm a kismackóimat az ágyba, nem érzem magam egyedül Kép Jól megszorítom őket, magamhoz ölelem, persze aztán egész éjjel hancúroznak nekem az ágyba, de legalább nem félek Kép Próbáld ki ha még nem tetted, persze a párodat nem fogja helyettesíteni egy kis mackó sem Kép A buli jó ötlet lenne, de szerintem én is elég messze vagyok tőled Kép

Babus Kép
Örülök, hogy ez a vérszegénység nem olyan vészes Kép

Móni Kép
Nem adom fel, biztos Judyt sem, csak olyan sok dolog van aminek össze kell jönni egy adott napon, hogy néha hihetetlennek tűnik, hogy összejöhet. Pedig összejöhet, Kristóf is bizonyíték erre Kép És Nicolék babája, és Gyöngyiéké és Zsófiéké is Kép
Amúgy jók a tüneteid Kép
Ez a tűzeset nem lehetett semmi, jó hogy nem esett bajod!

Kicsi Stella Kép
Bizonyos értelemben igen, tehetetlen vagy. Viszont ebben a tehetetlenségben amit tehetsz az az, hogy továbbra is úgy szeretitek egymást a férjeddel akár 2 naponta, mint eddig Kép Ugyanolyan jól esik biztosan Kép És már csak 7-et kell aludni! Kép Ne légy szomorú mert én is az leszek Kép

Tündi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?