Új privát üzeneted érkezett!

Orsi
Akkor kúráld magad drága :!:
nálunk ma nem volt annyira meleg, itthon is csak 21 fok van, de a hétvégére 30 fok felett mondja, gondolom gyorsan felmelegszik majd itt is :!: :roll:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszike!
Holnap 8.45 re megyünk dokihoz....és 14.30ra 4Dre....várrrroooom!
:) :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
De jó :wink: biztos minden rendben :!: azt elhiszem, hogy várod :lol: jó éjszakát :!: megyek vízszintesbe, mert ma délután nem sikerült pihennem :roll: sajnos,de holnap péntek és jön a hétvége, szokásosan apácska dolgozik :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Suzy!
Várjuk a képet az új rucival :wink:

Orsi!
Holnap integetek!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Orsi!
Képet hozz nekünk a 4d-ről!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Majd kikötök vmit az erkélykorlátra....
minnyá nézek vmit!:-)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:(
Nem találom a kendőmet...Igy marad a leirás....az a lépcsőház az, aminek az aljában nincs üzlet.....
A harmadikon lakunk mi...az erkély kér sarkában fenyőfa van, ilyen picikék!
:wink: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hát talán látni fogom :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


:lol:
Hihihi!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy!Miután bejelentkeztél.Katt rá a "Vezérlőpultra"utána baloldalt van olyan h "Média"...katt rá és ismét katt a "Médiatárra".Be kell jöjjön az összes kép amit fel raktam sajnos még bejegyzést nem írtam.Az egérrel rá mész a képek mellé és meg fog jelenni a "Megjelenítés"katt rá,remélem sikerülni dog.

Kép
erika12
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ma aztán már nem panaszkodhatunk az idő járás terén, már most 20 fok van itt szegeden :!: :wink:

Orsi
Drukk a dokihoz, gyere majd a hírekkel :!: :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jobban vagy :?:

Vivi
Hogy érzed magad, torkod, köhögés :?:

Noncsi
Nagyon eltűntél :roll: :?:

Erika
Sikerült nézegetem a képeket, csodálatosak a madarak :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jo reggelt!

Hogy s mint,Lanyok,Babak?
Orsi! Jobban vagy? Hasznal a Tantum V.?

Es nalad,Vivi?

Kepzeljetek! Lattam egy magyar csajt az iwiw-en,itt Nicosiaban lakik,tavaly szuletett babaja. Meg az elejen irtam neki,tanacsot kertem a korhazzal kapcsolatban,aztan neha irogattunk egymasnak,es megbeszeltuk talizunk,ha majd nekem is tobb idom lesz. Aztan irt valamelyik nap,hogy koltoznek a szigetrol :( ,es van egy par felesleges babacucca,nezzem meg,mire van szuksegem. Tegnap voltam naluk...nagyon aranyosak,es a kicsi egy igazi angyalka...gyonyoru baba.Szombaton megyunk a cuccokert,szoval mar van kisagy,jaroka(utazoagy),etetoszek,ja es babakocsi :wink: :wink: Es meg egy csomo aprosag. Annyira feldobott,hiszen ezekre mind szukseg van,es most olcson megkaptam,es a babkocsit leszamitva minden olyan,amit szerettem volna....

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Erika! Most nezegetem a madaraidat..gyonyoruek :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Jó reggelt!

Nomi!
Milyen szerencsés vagy,hogy rá akadtál erre a lányra.Jó dolgokat szereztél! :wink:

Erika!
Mindjárt én is nézegetem a madaraidat.

Nekem ma semmi dolgom,lehet kicsit pakolászok a spejzba,elég kupi van.Takarítani nem takarítok,mert úgyis festünk.
Csak délután lesz kocsim,akkor megyek postára,meg a festékboltba akartam elmenni (még mindig nem voltam),de ez attól függ mikor végez a kocsi a vizsgával-szervízzel.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Erika!
Hú milyen szép színesek ezek a madárkák. :lol:

Orsi!
Várunk!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Noémi
De jó :wink: örülök az örömödnek, micsoda véletlenek vannak :!: :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Gabi
Jó pakolászást :!: jó nagy munka előtt álltok ezzel a festéssel :shock: mikor szeretnétek hozzá kezdeni :?: az elkövetkezendő napokra nagyon meleget mond :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Hétfőn kipakolunk és szerintem kedden festünk.
Igen jó meleg lesz,de muszáj haladni,mert egyenlőre apának ez a hét szabija van.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak egy gyors bejelentkezés, kicsit elcsúsztam időben. :?

Köhögés állandósult. Szerintem Barni nem is a hangomról fog felismerni a szülőszobán, hanem amikor köhögök.... :(
Nagyon rossz lehet neki, h egész éjjel reng a "ház".

Amiért ma el vagyok kicsit csúszva:
Utazunk haza hozzánk hétvégére, és addig még a beteg papíromat is el kell rendeznem.
Aput fél10felé fogják kihozni a műtőből, és úgy tűnik szombaton délelőtt ki is engedik majd, és megígértem, h otthon leszek vele, "főfelügyelőtisztnek", h frissen műtötten ne emelgessen semmit.(sérvműtét) Addig még beszerzek egy orvosi maszkot is, h nehogy elkapja tőlem a köhögést.

Ha sikerül lányok próbálok bejelentkezni szombaton a hírekkel, és reagálni arra amiket írtatok.
De úgyis tudom, h minden rendben lesz és zökkenőmentesen lezajlik minden.

Addig is lányok jó hétvégét mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi
Akkor mindent bele, jó munkát, de azért próbálj meg pihenni is :!: :wink: (mondom ezt én 8) )

Vivi
Jobbulást és gyors felépülést apudnak :!: ha lehet sztem sokat ne tartózkodj a kórházban, nehogy ráfertőződjél :!:
És nem fáj a hasad a sok köhögéstől :?: szegénykém, gyógyulj meg gyorsan :!: nekem nagyon kemény volt a hasam amikor sokat köhögtem és a legrosszabb az volt, hogy annyira erőltetett köhögés volt :evil:
Jó hétvégét neked is, várunk a hírekkel :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


wivianne

apukádnak gyors felépülést,neked meg muljon el végre az a fránya köhögés :)

megkaptam a kombinált teszt eredményét,megkrdeztem és azt mondta a csajszi hogy nagyon jó lett :) :) :)

jővőhéten meg bemegyek a papirért de megnyugodtam legalább :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziaszok!

GAbi!Nomi!Suzy!Köszönöm szépen :!: :)

Kép
erika12
 
 


Bettike
Örülök a jó eredményednek :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi! Apukadnak gyogyulast! Es persze Neked is!

Erika! Nalunk a fel csalad nagy madarbarat,engem is egy picit "megfertoztek" vele. Anyukamnak pintyei vannak,unokaocsemnek es unokahugomnak meg......mindenfele papagaly,kanari,pinty,selyemtyukocskak,sot meg pavak is..... Egy egesz kis allatkert :) Ja,es kutya,tengerimalac,teknos. Remelem nem hagytam ki semmit :) De igen..az aranyhalakat. Sajna Csibesz,egy gyonyoru berni juhasz elpusztult,de most ott van Pluto,a kicsi,szemtelen,aranyos,torpesnauzer (vajon igy irjak???)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Sziasztok!

Dokinál ok minden! Méhszáj zárt!
14.30ra megyek 4 Dre!:-)


Sok a dolgom, majd jelentkezem!
Puszillak Benneteket! :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Szuper :lol: délutánra jó mozizást :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Köszike! Meglesz!!!:-D :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Ha esetleg lesz kép akkor szeretnénk kérni :wink: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Persze, rakok fel!!!!:-) :oops: :D :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ma nem leszek sokáig bent, nemsokára veszem a kis cuccom és irány haza és előtte még vásárolni, este pedig megyünk baba látogatóba a barátnőmhöz(akiről írtam, hogy mostanában szült), mondtam neki még korán van, hogy menjünk, de már nem mertem ellenkezni :lol:

Mindenkit pusszantok, vigyázzatok magatokra és a babókra :!: :wink: szép hétvégét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,

na ittvagyok,ittvagyok, csak kissé rohanós volt az elmúlt néhány nap...
Suzy,
a mozgásról: ne aggódj, én is aggódtam már, de teljesen felesleges, első babáknál későn érezni. Nekem május 10-e volt, ami majdnem pont 20 betöltött hét...

Vivi,
remélem múlik a köhögés. Nekem áprilisban volt valamim, olyan köhögésrohamaim voltak, hogy volt, hogy 5-6 percig megállás nélkül köhögtem. Végül doki felírta a Coderit-et. Mert hogy azt lehet terhesen. Hát elolvastam a tájékoztatót, engem nem győzött meg. 2-t bevettem, aztán inkább abbahagytam, mert féltettem a pockot. EGy hétig tartott, aztán múlt el...
Úgyhogy kitartás!
Apudnak pedig jó gyógyulgatást, uff, sérvműtét :(

Andi,
így utólag is Isten éltesse a párodat. Alig várom, hogy két-három napig ne írj, és megnézzük a blogodat, és ott legyen a hír, hogy Dóri baba megszületett :D

Orsi,
szuperek a hírek, várjuk a képeket!! :) Gyógyulj meg te is, minél előbb!

Betti,
örülök a kombináltnak :)


Mi közben megvettük a kiságyat, meg ezt-azt, ágynemű sajna még nincs bele. De majd az is sorra kerül egyszer.
Állásinterjú jól ment, jövő héten megy még egyre, szóval jól állunk.. Ha kialakul valami, megírom :)
A legújabb nálam, hogy minden éjjel megfázom... :)

Szép napot,
n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Noncsi
Köszike, már egy kicsit türelmetlenül várom :oops: :roll: :wink: nem tehetek róla...aggódom :roll: :wink:
örülök, hogy haladtok, jól alakulnak a dolgaitok és hogy jelentkeztél :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


orsi

de jó nektek :) biztos csodálatos élmény lesz :)

majd én is akarok menni olyan 20.hét körül.

noncsi

már az is jó dolog h a babaágy megvan,ágynemű meg ráér még :)

KépKép
bettike83
 
 


Halihó Kismamik!
Megjöttünk!

Minden rendben van!
Édes volt a Kisbabám....aludt!
Súlya: 1200 g

Kicsit kevesebb idősnek számitották most, mint előtte....
28 hetesnek és 6 naposnak.... :?
Lecsúszott róla az 1 hét előnye, de semmi baj, igy is minden rendben!
Nagyon kis Édes volt...mindjárt rakok fel képeket...
:)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Kép Kép Kép Kép


Édes Pici Dalmusom! :oops: :D :cry: :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt Kismamik :!:

Orsi
Nagyon kis édi bédi Dalmus :wink: milyen jól pózol a kis drága :lol: nagyon szép en mutatja a kis pofiját :wink: és az az utolsó kép :roll: mintha gondolkodna :lol:
Örülök, hogy minden rendben :wink: szokták mondani egy hét ide vagy oda már nem számít :!: :wink:

Korán keltem, apácska dolgozik és meg ablakot mosok, de csak módjával, nem olyan régen voltak megpucolva, de a sok eső meg a por :shock: hiába van redőny :!:
Utána főzés, hogy ne a legnagyobb melegben keljen, rakott kelt szeretnék csinálni, arra éheztem rá, de nagyon :!: :wink:

Csodás, szép hétvégét Nektek :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Zabálni való!!!Teljesen odáig vagyok érte,a 3.kép a kedvencem :lol: :lol: :lol:

Suzy!
Akkor ma te is nagy munkába vagy,én tegnap mindent megcsináltam amit kellett,meg még azért ma felmosok.
Kocsi is kész :lol: :lol: :lol:

Noémi!
És milyen kiságyat vettetek?

Vivi!
Apukádnak mielőbbi felépülést!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszönjük a dicséreteket!
Ma nem leszek naon, mert esküvőre készülünk!
Puszillak Benneteket! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt!

Orsi,
tündériek a képek, nekem a 2. a kedvenc :D De mindegyik szuper, és ti biztos már fel is fedeztetek egy-két "az orra tiszta apja", meg ilyesmiket :D

Itt ezer fok van, voltam boltban, hát szörnyű. De ma van bababörze a kerületben, megpróbálom rávenni uram... :)


Szép napot, jó főzőcskézést,

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Nnoémi!
Köszönjük!
Igeeeen.....tiszta Apja...a szája viszont az Anyucijé.... :wink: :lol:
És a második képen,ahogyan biggyeszti a kis száját, Apuci szerint az olyan Orsis arckifejezés..... :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok kismamik!

Hiha...h pörög a fórum alig birlak követni titeket. :) .
Ma mozgalmas napom volt...anyósom el ment Temesvár-ra valamilyen misére...Én főzőcskéztem(csirkepaprikást főztem mellé uborka salátát készítettem és gyümölcstortát sütöttem)-kértek :?: szívesen küldök mindenkinek :lol: .Mire mindennel kész lettem el fáradtam már alig vártam h bejöjjek és lepihenjek...egy kicsit néztem a Tv-ét és elaludtam...jól esett :) Mi felénk meleg van,süt a nap.

Orsi!Hogy van a torkod?jobban vagy?Örülök hogy minden rendben volt a dokinál.Nagyon édi Dalma jól lehet látni,nagyon szép...nekem mind a 4 kép tetszik.És a mozi milyen volt :?: gondolom Dalmának is tetszet :lol:

Vivi!Hogy van a köhögésed :?: kezd el múlni :?: Apudnak jobbulást kívánok és gyors felépülést :!:

Betti!Örülök az eredményednek :!:

Nomi!Ouau...hány féle állatok,bisztos gyönyörűek. :lol: A pinty nekem is tetszik még nem tartottam soha.Gondoltam a Kakadu papagájra h tartok,de még mielőtt bele mentem volna tanácsokat kértem egy barát-tól és ő nem ajánlja mert agresszivak egymást is bántják...le mondtam róluk.Az Arák-ról nem is beszélve nagyon tetszenek nagy madarak és szépek na meg nagy helyre lenne szükségük.

Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!

Szép napot :!:

Kép
erika12
 
 


Helló lányok!

Tegnap jó sokat csavarogtam,néztem sötétítőt a kisszobába (nincs redőny,nem nagyon szeretem).
Meg nem tudom ki hogy van vele,de nyílt nálunk egy turi és életemben először vettem ott ruhákat.Rolinak meg magamnak is.Nagyon jó kis cuccok és 2800 ft-ot hagytam csak ott.

Holnap végre kezdjük a szoba festést :lol: :lol: :lol: Alig várom,hogy kész legyen.Tegnap néztem még dekorációt is,de talán jobb lenne előbb berendezni :lol:

Orsi!
Milyen volt az esküvő?Torokfájás?
Teljesen kész vagyok Dalmustól,tegnap apának is mutattam a képeket :lol: Valószínű nem fogom kibírni a 29-30.hétig és elmegyünk mi is előbb.

Noémi!
Voltatok bababörzén?Én tavasszal voltam a BNV-n,hát szuper jó dolgok voltak.Ősszel is lesz.

Erika!
Gyümi torta jöhet,ha van még :lol:
Pontosan hol is laktok?Lehet írtad már,de nem emlékszem. :oops:
Barátnőmék most mentek haza és azt mondták nekik,hogy nincs valami jó idő arra felé.

Andi!
?????????????Jelentkezz,ha még egyben van!



Csajok!
Én mostanában nem nagyon kívánok semmit,mármint normális kaját,pl főttet egyáltalán nem és a most a gyümit sem..Minden mást is csak azért eszek,mert tudom,hogy valamit kell.Veletek volt ilyen?Biztos a melegtől van,nem?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabi!Holnap nagy munkába lesztek,elhiszem h mennyire várod már h kész legyen...és milyen színt választottatok?
Gyümitortából még van egy szelet küldöm :lol:
Nagyvarjason lakunk falun.Ma viszont nagyon meleg van és tegnap is szintén.Barátnődék merre laknak :?:

Az evéssel kapcsolatba..Én is jártam már így de ritkán.

Holnapra azt tervesztem h meglátogatom a szüleimet,testvéreimet és a nagymamámat...korán kelek busszal megyek,nem laknak messze.Régebben nyáron Vasárnaponként ki bicigliztem most már vége a biciglizésnek :)

Szép napot nektek
:!:

Kép
erika12
 
 


Erika!
Végül maradt az zöld-sárga kombináció,a zöld inkább lime-os lesz.A bordűr az kék alapon Micimackó mintás.Remélem jól fog kinézni :lol:
Barátnőm szülei Székelykeresztúron laknak,de lehet,hogy a tengerpartot mondták,hogy nincs valami jó idő.Már nem is tudom. :roll:
Köszi a tortát!!!! :lol:
Holnap vigyél magaddal vizet és igyál út közben is. :wink:

Többiek?Mindenki punnyad?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!Szép színt választottál...meg látod szép lesz. :)
Egésségedre :!:.Gondolom a többiek pihenő napot tartanak.
Voltam kint az elébb és nagyon meleg van.Nem rég ébredtem fel egy kicsit melegem van,de nem sokáj megyek és letusolok legalább felfrissülök :lol:

Jó pihenést :!: :wink:

Kép
erika12
 
 


Szép jó reggelt :!:

Gabi
Jó munkát Nektek ebben a nagy melegben :!: :roll: vigyázz nagyon magatokra, gyűrjétek fel a gatya szárat :wink: biztosan szép lesz a baba szoba, majd képet tegyél fel, ha készen lesz :!: :wink:

Andi
Várom Én is, hogy jelentkezz :!: drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Erika
Szép napot Neked mára és vigyázz magatokra Te is ebben a nagy melegben :!: :wink:

Vivi
Hogy vagytok, apud :?:

Orsi
Mesélj milyen volt az esküvő, milyen ruciban voltál :?: :lol: biztosan nagyon csini voltál :roll: :wink:

Én alig aludtam az éjszaka, nagyon meleg van, a férjem már régóta mondja vegyünk egy klímát, de Én nagyon ellenzem :!: :roll:
Csajok Én is beléptem a félidőbe :lol: boldog vagyok :!: :D

Hogy bírjátok a meleget :?:

Szép napot :!:

Dokihoz megy valaki ma :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


VB-t nyert a kedvenc csapatom :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Hú de meleg van... Ez hihetetlen. Reggel 7-kor már olyan hőség volt lenn, hogy majd meghaltam...

Tegnap apósomnál voltunk bográcsozni, jó kis hűsítő program :)

Gabi, az étvágyról: szerintem a meleg miatt van, én is alig kívánok valamit (kivéve az édességet, azt minden mennyiségben bírnám). :D

Andi,
mi a helyzet nálatok? :)

Vivi,
hogy van édesapád?

Torokfájás-köhögés mindenkinél elmúlt?

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ja,
nem voltunk bababörzén, nem volt erőnk...De aug. 10-én lesz ugyanott, ugyanez, na majd akkor...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok Lanyok!
CSak rovid es gyors :?: :?: :?: leszek..sajna kipurcant a laptop toltoje,most egy kolcson-tolto van,de nemsokara jonnek erte... :(

Orsi! Nagyon edi Dalma,olyan igazi kis holgyike........

Suzy! Gratulalok a felidohoz....rohannak a hetek :wink:

Gabi! Nektek jo munkat!

Andi! Drukk!

Puszi!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?