Új privát üzeneted érkezett!

Annyira örülök: hétvégén jönnek a szüleim látogatóba!!!! Messze laknak, így én már nem merek menni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Szegénykém, mennyi bajod van :( sajnos vérnyomásmérőm nincs amit oda adhatnék, de kitartás már csak pár hét!

Mi jól vagyunk, Kornél cuki, remekül aludtam pisi sem volt.Ma is lesz csavargás, már nem szedem a magnéziumot és nem is keményedik jobban a hasam sőőőőt talán kevésbé :shock:

Anyukák!
Szerintetek mennyi idős babával lehet lemenni a Balcsira?Saját nyaralóba, olyanok a körülmények mintha haza mennénk.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, már megrendelte apa. :D Mg-ot nekem is abba kell hagynom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba!
De lüke vagy, már ne is haragudj :roll: Először kérdezni köll, hogy nincs a valakinek egy pár hétre hadra fogható vérnyomás mérője, és utána venni!!! Lehet termett volna egy (Pl. :arrow: tőlem :wink:) No most már mindegy.... :)
Vérnyomásom nekem is így a végére lett "normális", vagyis előtte nagyon alacsony volt mindig, ilyenkor meg kicsit emelkedett. Ez is normális. Bár ugye ez olyan, mint a mikor valakinek végig átlag és a végére meg magas lesz, szóval azért méregesd ügyesen.

Keny!
Akármikor, ha bevállalós vagy. Első gyerekere rá szoktak kicsit parázni, ketteskével én már simán mennék, ha így nyári baba lenne ő is. Tavaly Zé miatt nem mentünk nyaralni (szept. szoktunk), mikor odajutottunk a 2 hós gyerekkel, már bántam hogy nem foglaltunk. Akkor nagyon rugalmas korszakunkat éltük, simán mehettem volna vele akárhova.

Vanda!
De gáz ez így.... :? Pasi nagyon kivan miatta?? Hogy annak a szegény kiscsajnak milyen hüle anyja van.... :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Baba, most hétvégére meleget jósolnak, szél nélkül. Remélem a görcsök messze elkerülnek így!

Keny, gratu a szuper időszakhoz! A kórházban töltött idő kárpótlása ez! Nagyon ügyesek vagytok!

Nálunk minden ok, minket nem befolyásol a front, a vérnyomásom minden nap mérem (még a várandósság elején vettünk mérőt, mert Apa szed gyógyszert a magas vérnyomására és nehezen állt be, többféle gyógyszert kellett kipróbálni).
13-ra megyek védőnőhöz.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, nekem meg már nem is kell mennem a védőnőhöz. Ez is akkora megkönnyebbülés.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
A 120 még nem gáz, 30. hét környékétől enyém is ennyi volt a naggyal, meg mellé lájtvizesedés, de egyik sem volt vészes.

Lois!
Pasi azt szokta mondani, hogy így legalább tudunk picit talán pozitív irányba hatni. Egyébként most, hogy minden nap itt van, sokat javult a helyzet. baluval eddig is játszottak, és most Rékával is elkezdett barátkozni. Dani egy kis úthenger, tőle még Balu is menekül néha... :D

Keny!
Én először 3 hónapos babákkal utaztam (igaz, akor rögtön 500 km-t), de szerintem saját nyaralóba bátran vihetitek, akár 1-2 hónaposan is.
vovanda
 
 


Keny, szerintem már 6 hetes kortól mehettek, amikor a gyermekágynak vége. Persze lehet, hogy még korábban is, nekünk csak addig kellett otthon dekkolni, míg a 6 hét le nem telt, ez is mind télen volt, nehogy megfázzon, szoktatni kellett a hideghez a babát eszkimó felszerelésben. Most, nyáron ilyesmi nincs, még azt is megkockáztatom, hogy 2 hetesen már mehettek is:)

Baba, jól felugrott a vérnyomid, szegényke. De amúgy ez a normális érték, szóval ez sem magas ám. Pihizzék, nyugizzál picit és le fog menni azonnal. Remélem, hogy a vízhajtás be fog válni, drukk!
Vendég
 


Vanda,,hanem a 120 a gáz, hanem az,. hogy 80-as 90-es a vérnyomim végig. Sőt, hétfőn még 90 volt a védőnőnél, tegnap este meg 120. Ezért kell figyelni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mindenki eltűnt órák ót..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Az enyém is ennyi. Nem terhesen is, 4 kávé után simán prezentálok ilyet. Nyugi, nem lesz gáz.
vovanda
 
 


Baba!
Vérnyomás:(
Nekem a pulzusom magas nyugalomban is mindig 90 fölött van :roll:
Voltam fodrásznál, most már nem kell az ősz hajaimmal fogadni Kornélt:)Holnap még egy kis kozmetikázás, ctg után hihi aztán szülhetek.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, na ne olyan sietősen szép mami:). Nekem is magas a pulzusom a terhesség óta. (Előtte: passz.)
Vanda: egyébként én nem igazán parázok ám újabban semmin, csak mindig megírom nektek, mit mondtak, mit kell csinálni, mire kell figyelni, stb.. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lányok épp ,hogy csak be tudok kukkantani minden nap hamar eltelik és nem jutok géphez.

Keny, Baba sokat gondolok rátok és már nagyon várom a híreket, bár még ahogy nézem egy pár hetet adnék nektek! :D

Vanda nem aludhat ott a kiscsaj? :shock:
Tiszta furi.


Bols szupi, hogy ti is jól vagytok na és a vérnypmid pláne!

Saját nyaralóba én is simán mennék 6-8 hetes babával.

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny :D
szerintem bármikor.
LIlivel mit 2 hós volt, mikor Kolpingolni voltunk, és előtte 1szer már anyósékhoz is lementünk. Ha bírod, simán lehet menni. Nyáron meg a nemviszemki-nek sincs értelme.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Keny, Baba!
Ügyes kismamik, pocilakók meg hál' Istennek jól érzik benn magukat. Jöttem már egy kicsit megnézni mi van veletek.

Többiek ne haragudjatok, de annyira semmi időm.

És egy nagyon fontos, gondoltam inkább előre minthogy lemaradjak róla:
Kis Zétény legénykének nagyon nagyon boldog első szülinapot!!!!!

Mi jól vagyunk, ötötdik foggal küszködünk, éjszakák változatkanokm átlag 4-5 ébredés, egyébként tüneményes Melitta, jókedvű, vidám mosolygós kislány. tegnap vágtam másodszor fru-frut neki. Mindent szeret enni, amit nem, abba egy pár kanál Sinlac szt má jöhet is, de csak kis mennyiség.
Felállni próbálkozik, de nagy a popsi. :) Csak akkor megy ha fogjuk a kezét.
Mit is még. Szúnyogcsípésre nagyon érzékeny, az arcán szombat óta van három csípés, tiszta hólyagos lett neki, mint a herpesz, hiába a Fenistil, a rázókevereék eg a Cakid.

Megyek is, mindenkinek puszi és jó nyaralást aki megy, aki meg nem annak szép itthonlétet.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Keny, nagyjából bármikor szerintem, ha ugyanolyanok a feltételek mint otthon, akkor tök mindegy, hol alszik, hol eszik és leginkább hol kakil, pisil egy bébike:)
Vendég
 


Hunci, hogy vagytok? Írj már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Tudnék még fura dolgokat mesélni errről az egészről. :lol:

Benézek még ma rátok, csak nem tudom, mikor, nem soká megyünk legeltetni a kölköket.
vovanda
 
 


Szerelmes vagyok a pocakomba
:oops: :lol:

36+0:
Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, szép pocak. Gyönyörűen megőrizted a bőrödet, semmi repedés, csík, stb. :)) Ügyi mami vagy!!!)

Én is puszilok mindenkit és bocsánat, most nincs időm, megyek Dorcival bevásárló körútra és sétálni.
Vendég
 


Katerina!
Édes vagy :roll: Átadom Zének Litti nevében is :wink:
Mi is viszont kívánjuk, ha nem jönnél már addig, és én részemről elvárnék pár egyéves fotográfiát :D
Szúnyogok, bár kevés talál mag, de az tuti tök nagy púp lesz, jó két napig :? Vna egy annyira cuki videóm vele, de nem töltöttem fel a jutyubra, mert tiszta dudor szegénykém feje rajta :oops:

Keny!
Jól teszed a szépészeti köröket, én kozmetikushoz 7 hós korában jutottam el legközelebb :? (Szülé selőtt 6 nappal még besírtam magam :roll:) Hajfestésre meg találj ki valami otthoni módot, mert azt is nehézkes összehozni. Én legalábbis sokáig nem tudtam annyira előre tervezni.

Baba!

Szépike :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ne is mondd, majd' 1 éve nem voltam fodrásznál, kozmetikusnál, nem tudom megoldani. Bár egyszer szombaton egy nyitva tartó fodrászatba beparancsolt a párom, de olyan sokan álltak sorba, hogy nem tudtak fogadni. Az volt az utsó kísérlet.
Milyen bulija lesz KisZé-nek a szülinapján?
Vendég
 


:oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Azta,szépen kikeredtél. :D

Lois!
Én az ikrek születése óta kétszer voltam fodrásznál. Festeni tudom magamnak, vágás meg...
vovanda
 
 


üdv!
vagyok én is, ha hiányoznék esetleg :lol: , csak készülődgetek, rakom össze a fél lakást :roll: megyünk ugye "anyósékhoz" jövő hétvégéig!

Makilányt is összecsípték éjjel a szúnyogok, kicsi pofiját is vagy 3 helyen, kezát, lábiját :( nem nehéz megállapítani melyik oldalához fért hozzá a dög :wink: mondjuk kicscsajt nem zavarja (még).
érdmes rá kenni vmit??

kaláccsal próbálkozunk két napja, so-so :roll: kezemből megeszi, tán csócsálja is egy kicsit. mindegy, szokja :D

ma tízóraira: egy banán+egy nagyobb barack +egy actívia :shock:

elnézést,hogy most csak magunkról írtam, azt hiszem, nem jellemző :roll:
de puszi minden topicbabának kint és bent, és mamának! :P
jön a még melegebb idő!

Lois,
a medencét nemsoká avatjuk! 8)
úgy látom, jó belé az óriáslabdához való pumpa!

angel37
 
 


Angel, jó, hogy írtál és naná, hogy örülünk a soraidnak. A joghurtot úgy látszik, szeretik a babák.

SKRISZ??????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
:D
szereti a naturt, azt tudom :D , a mennyiségen lepődtem inkább meg, ennyit még sose evett így egyszerre! :D
a joghurtot tulképp lenézte az asztalról, nem volt terv! :wink:

és természetesen gratu a 36-hoz! :lol:

na megyek a dolgomra :?
kegyelmi állapot van, alszik dél óta 8)
még sztem benézek, este mindenképp!

angel37
 
 


Sziasztok!

Angel!
Jól beindult Dióka kaja ügyben :P Jóóóó nyaralást!!!!

Baba!
Nő a poci mint a gomba :D Fannika szép nagy lány lesz!
((Álmomban megint szültem Kornél majdnem 4 kg-os volt :shock:))

Csajok!
Köszi a Balcsis javaslatokat, majd meglátjuk mikor tudunk menni.
Ma is voltam ctg-n tök jó lett 20 perc alatt végeztem :wink: , hétfőn megyek ismét akkor doki is megvizsgál kíváncsi leszek tágulok e tovább?
Kozmetikust is elintéztem ma, szóval fullon várom a kisfiamat :P

Twist!
Hogy bírtátok a melegben a sétát?Pöttyök elmúltak?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, jövő héten lesz utoljára a dokim, utána sztem nekem is a klinikára kell mennem majd ctg-re. 37. heti képet nem akarnál dobni nekünk???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Dógozó kismami jelentkezik. :)

Keny, te ezek nélkül a "turbók" nélkül is szép vagy, de azért örülök, hogy jólesett a szépitkezés.

Baba, nagyon szuper a pocakod! :wink:

Angel, nem semmit pakolt be Dióka a hasába! :D

Hunci, hogy vagytok?

Azt hiszem némi szélesedést produkált a hasam. :shock: Elkezdett nőni.Olyan fura, de nagyon jó érzés. Éjszakánként 2x megyek pislantani, ez elmaradhatna.
Pulzus téma: nekem alapból magas, 110-120 -at ver, ezért kapom a betalocot, amit jelenleg is szednem kell, így lesz kb. 90 a pulzus.

Kismamiknak nyugalmat, anyukáknak szintén :lol: , nyaralóknak jó pihit és szép hétvégét mindenkinek!
nani72
 
 


Keny, jó olvasni, hogy milyen jól érzed magad otthon, klassz dolgokat szereztél be és finomakat főzöl. Lángos jöhet!:)
Köszi, Dorci foltjai már majdnem teljesen elmúltak, ha sír, csak akkor jönnek elő. Reggelre mindig szép a bőre, minden elmúlik róla.

Baba, már csak egy hónap van vissza és Fannika megérkezik:) Hogy érzed, végig fogod bírni? Remélem, hogy valahogy kibírod most a kánikulát, 35 fokokat mondanak és ma is 31 volt itt nálunk. Szerintem nem ciki felfújható medencében ülni:))) :wink: :wink: (ez egy javaslat volt)

Angel, kislányod szuper: alvás + sok evés, ez a tökély maga! Csak így tovább.)

Vanda, voltatok azóta játszótéren? Tényleg: te bekened naptejjel a gyerkőcöket? Melyik az, amelyiket lehet rájuk kenni? Dorcinak nem jött be a Nivea és a Babe.
Vendég
 


Hali!

Lois Sok Boldog Szülinapot KisZének!!
Istenem, hogy repül az idő, emlékszem mikor a 2 csíkos tesztel jöttél!
:shock:
Persze Milán is lassan 5 hónapos és ezt se sikerült még felfognom!

Twist Dorkának boldog fél évet nem leszek szerintem gép közelbe aznap!

Baba én is szerelmes voltam a pocakomba, és olyan jó látni a tiedet és a többi kismamiét( picit irigy irigy irigy) :roll: :oops:

Rólunk:Milán szépen nővöget már 7kg.
Az őszibarackot és egy vegyes Hipp kaját egy teljes üveggel benyom a többire még fintorog.
Ismerkedik a csőrős pohárral (gondoltam inkább ebben a jóidőben legyen tiszta víz :D ), amúgy nagyon ügyes és szépen fogja.
Hétvégén megint menekülünk a telekre remélem nem lesz sok szúnyog.
Jönnek egy páran egy kiscsajjal aki egy hónappal fiatalabb mint Milán és a barátnőm aki most júli 21-re van kiírva!(Luca babájával) :shock: :lol:

Ha nem jönnék jó hétvégét mindenkinek!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, panelban lakunk, erkély nincs. :lol: Nincs már egy hónap, csak pont egy ciklusnyi idő, 28 nap. Szerintem előbb fog jönni,. de majd kiderül szerdán mit lát a doki.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Úgy látom, az összes baba az édességre harap :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Meggyüttem. :lol:
Alig tudok laptopozni, mert Eszti állandóan a klaviatúrát csapkodja, vagy az egeret nyomkodja. :lol: Jól rámijesztett a szomszéd csaj, szerinte be fog feketedni Eszti letört foga. Az ő fiának is letört, és fekete lettt, meg begyulladt, meg kellett fúrni a tejfogat. :?

Baba, boldog hétfordulót!

skrisz72
 
 


Baba,
Diána szereti a savanyút is, főzeléket is, eszi az íztelent is, bár látom azért, hogy az nem a legtutibb :wink:

Twist,
Babéval kenem én is! mi a baj vele nálatok?
mondjuk Makilány is szemébe dörgöli :roll:

Keny,
Kornélnak egy szava sem lehet szépanyura! :lol:

Krisz,
most, hogy így írod - hű de rég volt, szinte elfelejtettem - kicsiként taknyoltam, letörtem a 4 felső metszőt, sajna valóban mind fekete lett :?
ráadásul fogerősítőnek Zima fluort szedettek, így jó későn hullottak ki, egy-két évvel később, mint az osztályban mindenkinek :roll:
akkroiban nemfúrtak, nem csináltak vele semmit. most legalább lehet vele.
azért hátha Eszti foga "csak" csorba marad.

angel37
 
 


Twist!
Ma voltunk, de sajnos csak hárommal. Laura behisztizett, nem volt hajlandó eljönni reggel. kiváncsi vagyok, mi lesz holnap.
Naptej: DMes babanaptejjel kenem őket (ha el nem felejtem :oops: ), meg magamat is. Eddig bejött, de durva égés nem volt naptej nélkül sem. Árnyék, meg a déli órákban bevonulunk. Rékának picit jobb bőre van, a fiúk olyan hófehérek, mint én, szóval ha le akarnak égni, le fognak, ha cucliból eszik a naptejet, akkor is. :D
vovanda
 
 


Twist!
Én gyógyszertári Biodermával kenem Zét 50 faktorossal, ő is fehérke, meg elég érzékeny is mindenre. Ezeknek van kifejezetten babás is, 1 éves kor alattra.
Szülinap :arrow: Holnap lesz nálunk másiktopikos össz-szülinapozás nyolc egyévessel... :roll:
Rendes szülinap, majd egy hét múlva, de az azért szolidabb buli lesz, család, barátok, úgy 15-en :)

Skrisz!
Barátnőm 14 hónaposának is letört a sarka (2X is), nem feketedett be. Nem törvényszerű szerintem.

Rani!
Köszi :D :D :D :D Na igen, öregszenek a Kölkök :wink:
7 kilós Milán?? Az se gyenge :shock:
Első pohárnak szerintem a szilikonost próbáljátok, a csőrös az túl komplikált még nekik ennyi idősen.

Vanda!
Én is kétszer voltam fodrásznál azóta. A tesóm befesti, az nem gond, hogy a formája milyen, azt meg ne firtassuk, a héten nagyon terveztem hogy megyek, de nem jött össze :?
Áááá, car lehet ez a Laura-helyzet. Nem elég a hármat koordinálni, még egy érzelmileg megviselt kisgyerek kedvét is keresni :? Téged elfogad valamilyen szinten azért??

Angel!
medencézéshez hajrá, és tessék vinni a fotóapparátot is!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Hosszú haj áldása: ha sehogy sem áll, összekötötm, ha kibontva hagyom, úgyis megcibálja valaki. :lol: :lol: :lol: :lol:
Laura: látszatra nem sokat törődik velem, magától irtó ritkán szól hozzám,viszont tekintélyem több van, mint az anyjának.
Mindent megjegyez, amit mondok neki, és nálunk nem is hisztizik. Volt pár próbálkozás, de csírájában elfolytottuk. Legalábbis olyan hiszti, amilyet otthon előad, nincs. Baluval eljátszik, ha épp olyanja van, most máraz ikrekkel is barátkozik.
vovanda
 
 


Jó reggelt!
Köszi Rani, igen, eljött a feledik szülinap:)) Nektek is nagyon boldog 5. hónapot kívánok. Tényleg nagyon repül az idő:)

Skrisz, szerintem sem fog befeketedni, csak ha nagyon nagy darab tört le belőle. De ha csak kicsi, akkor semmi gond nem lesz. Mert nem érte az idegcsatornákat. A fogakat le is szokták reszelni néha fogszabályozáskor, vagy korona feltétkor (hogy ne lógjon ki egyik sem hosszában) és mégsincs semmi bajuk tőle. Nekem is le kellett reszelni a két vámpírfogamat, mert túl hegyesek voltak. És semmi bajuk.

Angel, pici Dorci estére ragyás lett a naptejtől. Pedig az már hypoallergén volt és még az sem mentette meg a kiütésektől. Sajnos semmit nem lehet rákenni. Azaz az újszülötteknek való hidratálókrémet bírja csak. Érzékeny a pici bőre, ez a mi családunkban fordult elő. Csak meg kell tanulni kezelni.

Vanda: cucliból a naptej:-))))

Baba, mi jót vásároltatok tegnap? Milyen vacsit készítettél?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist, Dorcinak boldog 6 hós fordulót! Hogy megy az idő, most született a szépség.

Angel, jó nyaralást-mamázást!

Keny, turbósítottál? :P Alapból is nagyon szép és csini vagy, Kornélka büszke lehet Anyucira.

Baba, szép pocak! :D

Nani, ha egyszer valami beindul... Jó pocaknövesztést!

Vovanda, naptej evés. :lol:

Tegnap este Bikavér ünnepen voltunk Apával. Jól elfáradtam estére, de sok ismerőssel találkoztunk. Ma is megyünk, de inkább a kaja miatt, (védőnő napi 2-3 korty vörösbort engedéjezett :wink: ).

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Nani!
Hááát ez ilyen és még mekkora lesz :P

Rani!
Milán már csajozik a 7 kilójával, nem semmi:)

Twist!
Dorcinak boldog fél évet :lol: Pont tegnap nézegettem a baba naptejeket, horror áruk van!

Bols!
Borogatunk borozgatunk? :lol: én is megittam tegnap egy hosszúlépést :wink:

Sannah???

Baba!
Itt van a 37+1napos pocim!
Jaaaaa és Kornél már NEM lesz koraszülött :P :P :P :P :P :P
Amúgy meg minden okés, jövök megyek!

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Tök szép a pocid! És látod? Kornél kivárja az idejét. :D
vovanda
 
 


Keny, te pocakod is szép kerek lett. Azért ne vidd túlzásba a jövés-menést!

Twist Dórijának boldog félévet! Sajnálom a kiütéseket.

Bols, jól hangzik ez a Bikavér ünnep! :D

Lois, ennyi gyerek lesz nálatok egyszerre???? Atyaég!
:shock: Bevállalósak vagytok, de biztos jól szórakoztok!
Isten éltesse a kiskrapekot :!:

Babikám, hogy vagytok?
nani72
 
 


Keny, szép!!! Gratulálok! Anyumék most mentek haza. Annyira várják már a Picúrt! Legközelebb akkor látom őket, amikor Fannika már megszületik. Kérdezte anyu, mi van veled és tök örült, hogy már hazaengedtek. (Mindig kérdez telón is, mióta először meséltem neki, hogy kórházba kerültél.)

Mindenkinek köszi a kérdést, jól. Az ödéma lement a görögdinnyézéstől.

Anyuék hoztak rengeteg gyümit meg zöldséget, meg rétest (fruktózzal, csak nekem sütve), mert már jó ideje kívántam. Olyan jó volt, hogy itt voltak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Köszi szépen a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!:) Hát igen, szupi, hogy már ekkora csajszim van:) Tényleg nemrég hoztam haza a kórházból, fele ekkora volt, most meg már nagylány.)

Baba, milyen volt a szüleiddel? Miket csináltatok? Miket ettetek? Hoztak fini gyümölcsöket? :wink:

Keny, nagyon csini vagy, Kornélka büszke lesz rád! Az bizti, hogy már nem lesz koraszülött, minden szupi!:)
Vendég
 


Ja, Baba, most vettem észre, hogy már írtál is a fini gyümölcsökről:))) A sütik is jók lehettek, nagyon aranyosak, hogy direkt neked sütötték.
Vendég
 


Sziasztok!

Keny: milyen szép nagy lakosztálya van Kornélnak :lol: :lol: Örülök, hogy eddig kibírta a kispasi, szerintem megvárta, míg anyukája végez a szépítkezésekkel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Twist: Boldog féléves kort Dorkának!!!!!!!!!!! Nagyon édes kiscsaj!!!!!

Annyira jó érzés, már érzem a rugdosását életem értelmének!!! Super jó érzés!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: