Új privát üzeneted érkezett!

Jahh azt nem is írtam Babaim, hogy magánban sem nézik a fehérjét a vizeletben, ezt nem is értem, főleg nálam aki így vizesedik. Ez van, inkább berendel a kórházba vizelet és vérvételre. (ez eddig 1 x volt 1 hónapja)
Csak Uh-t néz ha megyek és megkérdezi, hogy hogy vagyok. És mondja, hogy húúú de dagad a lába! Na ennyi.

Lassan a védőnő is odaér :-)

Kép
judit70
 
 


Judit...biztos a tb miatt a kórházban olcsóbb a vizsgálat. Vagy valami hasonló oka lehet a dolognak.

Amikor Zsoltival voltam várandós, akkor a védőnéni egyszer sem nézett vizeletet...úgyhogy Szecsnél már változott a protokoll úgy látom :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Érdekes, hogy minden mindenütt más-más...
Védőnő megvolt. Rövidke látogatás volt. Beszélgettünk, tetszett neki a babaszoba (legalábbis ezt mondta :lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Babaim... Fanni is fog neki tetszeni, hidd el :))
Nekem néha volt egy olyan érzésem, hogy ugyanazt mondja már sokadszorra. De lehet, hogy nem így van és tényleg "nagyon szép, nagyon ügyes és nagyon okos" az én fiam :D :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Az hát!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Timi hát, persze, hogy mindenkinek a saját maga gyermeke a legügyesebb, legszebb, legokosabb..........., stb.

Szecs, ez a hülye vihar mit csinált veled? Egyben vagytok még?

Babaim, akkor védőnő letudva. :-) Egyébként te hogy viseled az időjárás változást?

Azon gondolkodtam, hogy hetek múlva már nem a vizsgálatokról, ultrahangokról beszélgetünk mi is itt hárman (Szecs, Babaim, Én) hanem már a babáról. Hogy elment az idő.

Most elkezdődik az izgulós időszak :-)

Most ne nézzetek hülyének, de én már éjszaka össze-vissza álmodtam, főleg a szüléssel. (pedig remélem nekem még arrébb van).
Úgyhogy most már ma összeírom, hogy mi kell a kórházba és nagyjából elkezdem összepakolni, illetve megvenni ami még hiányzik.

Kép
judit70
 
 


Sziasztok!

Semmi változás azóta, továbbra is rendszertelen fájások, álmatlan éjszakák.
Babaimado, írj ha megjöttél a dokitól. Nekem egyszer néztek vizeletet a magánban is, amikor a Gabit egy másik lány helyettesítette.
Állítólag ma lesz a hét leghidegebb napja :shock: Hát eddig nem úgy tűnik... És ma a hidegfrontot délután melegfront váltja, szóval izgalmas :)
Judit, elvileg megyek dokihoz holnap, bár nagyon örülnék, ha már nem kellene... Helyesek a képek, várjuk a pocisakat is!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, mikor mész holnap? Gondolom, már inkább szülni mennél, mint vizsgálatra. Szegény, akkor pihenni sem nagyon tudsz?

Itt nálunk nincs nagyon meleg, 16 fok van. És nagyon erős szél.

Kép
judit70
 
 


Car éjszakám volt, alig tudtam elaludni, minden bajom volt. 10 percenként pisijárat, majd óránként. Reggel óta többször visszaaludtam. Legutóbb 1/2 11 körül keltem. Már 2 kávén túl vagyok. Fúj a szél. Remélem, este nem elsz hideg, mert csak papucsban tudok közlekedni. A 36-os lábamra 38-as papucsot vettem. Még jó, hogy olcsón tudtam venni. Meg jó, hogy nem cipő/csizma időszak van..
Szecs:++++++++++++++++++++++++++
Judit: én is állandóan össze-vissza álmodok. A szülés is folyton a fejemben motoszkál éjjel-nappal, de igyekszem arra koncentrálni, hogy akkor végre kezembe foghatom az én drága kicsi Kincsemet. HA a doki nem akar magától ma uh-ot, akkor kisírom nála. Tudni akarom, minden oké-e és mekkora a Kislányom! Szakad rólam a víz.
Rendbe kellene tennem magam délutánra, de semmihez nincs lelkierőm. Ma sztem pizzát fogok rendelni 5-re, hogy együnk, mielőtt megyünk dokihoz. 1/2 7-re kell menni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babai, ahogy régen mondták: ERŐT, EGÉSZSÉGET :lol: ! De tényleg...

1 hétig vidéken leszek a gyerekekkel anyuméknál, ott netmentes övezet van, szóval addig is szép nyarat mindenkinek!
(Szecs gondolok rád :wink: , hátha addig...)

Kép

Kép
ripley
 
 


Ripley...jó nyaralást! Ha bármi történik, tudni fogsz róla :)

Babaim...kitartás! A pizzarendelés nagyon hasznos...még babás korban is gyakran alkalmazza az ember lánya, ha nincs ideje eljutni a konyhába :)
Nekem se ártana ma főzni...de még nem sok esélyt látok rá.
Viszont Zsolti holmiját már nagyjából össszeraktam...egy bőrönd csak az ő cuccaival van tele és nincs benne pelenka, kaja és a nagyobb dolgok.

Nekem azóta is csak egy fél számot csökkent a lábam...a pocakosság végére 1,5-t nőtt a méretem...most jelenleg már "csak" 1 számmal nagyobb cipőt hordok.

Timi
Kép
vt72
 
 


Pakolási segéderő :

Kép

Timi
Kép
vt72
 
 


Timi, jajj de cuki ahogy pakol. Hát, igen abban az időszakban van amikor minden nagyon-nagyon érdekes, jó csúszni-mászni, mindent a kezébe fogni. Igaz?
Jó pihenést, jó kikapcsolódást. :-)

ripley, te is nyaralni mész? Akkor neked is jó pihenést! :-)

Mi lesz velünk pocakosokkal nélkületek? :-)
Merre mentek?

Babaim, szorítok és várjuk majd a beszámolót.!!!!

Szerintem mindenkinek ilyen cccccaaaaaar éjszakája volt ettől a széltől. Én is éjszaka 2-től fent voltam, de nem nagyon ment a visszaalvás.
Hát a pisilésről ne beszéljünk, én csak 2-3 óránként mentem.

Nekem is 2 számmal lett nagyobb a lábam és az esküvőre még így is alig tudtam beletuszmákolni a cipőbe, pedig nem zártat vettem, hogy ha dagad is beleférjen!

Kép
judit70
 
 


Judit...mi Tiszafüredre megyünk.
Zsolti tényleg már alig van egy helyben...csak amikor alszik. De már ahogy nő, egyre kevesebb ez az idő :D

Amíg nem leszünk itt, növesszétek szépen a pocakjaitokat benne a kislányokkal :)

Chessy-vel mi lehet?
Kia biztos sokat dolgozik :(

BJudyt...Te is dolgozol már?

Timi
Kép
vt72
 
 


NA, elszállt, újra kell írnom.

Dokim a cukorra azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert minden kismama veséje átengedi a cukrot.
Holnap mennem kell vérvételi beutalóért a házidokkerhez.
Vérnyomim 80 és 90 szokott lenni, hétfőn is 90-et mért a védőnő. Nos, most 120/70 volt. Lehet a ctg-n idegesítettem fel magam és azért. Nem akart jó lenni, babikám álmi volt. DE a doki elfogadta az eredményt. Viszont a vérnyomásom miatt és a vizesedés miatt sószegény kajcsi, sok gyümi, zölds. és mérni kell a vérnyomást. Mivel nincs mérőm és nem akarok állandóan a háziorvosnál dekkolni, így most vehetünk azt is. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Mondta, hogy kérjek kölcsön, oké..de kitől???
Na, ez van. HAzafelé a Tescoban vettünk egy dinnyét, az hátha kihajtja avizet és vettünk egy csomi Pempers pelust! Jó az ára!!!(Szecs, Judit!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Babaim...örülök a jó eredménynek és hogy Fannikával is minden rendben.
nem olyan vészes egy karos vérnyomásmérő szerintem. DM, Rossmann szokott árulni ilyesmit.

A Tescóban ebben a hónapban a Huggies pelus is nagyon jó árban van.

Timi
Kép
vt72
 
 


Jó reggelt!

Én Pampers S&P Mini 70 db-osat vettem 1997-ért. Meg vettem utazáshoz pelenkagyűjtő zacsit 329-ért. Az is hasznos lehet.

JA és sószegény diéta.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim...Te akkor nagyon gondos kismama vagy. Én olyan zacsit sosem vettem :( Orvul a szemétben gyűjtjük Zsolti pelusait is.

A Huggies későbbre lesz jó szerintem. Abból 4000 Ft most a Gigacsomag, abban 128 db volt a 3-as méretből.

A Pampers is jó árban volt. Azt nem ismerem, nem használtuk csak a mintadarabokat, amiket a Felicitas csomagokba tettek :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Timi, még nem dolgozom, majd csak decembertől.

Pelenkagyűjtőt mi sem vettünk, nem is válogatom ki a pelenkákat, pedig ki kellene és külön gyűjteni, de utána hova dobjam? Nincs külön gyűjtő nekik.

Ahogy van egy kis jó idő, Vivivel mindig lent vagyunk. Ahogy nő egyre nehezebb vele, most is csak úgy tudok ide ülni, hogy kapott egy kis kekszet :lol: Állandó figyelmet igényel, kezdek nagyon kevés lenni neki. Nem tudom hosszabb ideig lefoglalni, imádja a gyerektársaságot.

Pampers-t mi is csak az elején használtuk, nagyon pisiszaga volt mindig. De ezt is baba válogatja, nekünk pl a Spar-os pelus jött be.

KépKép
b_judyt
 
 


A gyűjtőt a férjem találta ki, hogy ha utazunk szülőkhöz, avgy a városban megyünk valahova és épp nincs kuka, nem bűzölög. 300 Ft, nem gáz.

Most 105 volt a vérnyomim. Tegnap 120 volt este a dokinál. Nekem végig 80 és 90 volt és ezért kiugró most a 120-as érték.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaim, Timi köszi a pelus tippeket, majd megyünk és megnézem én is.
Nekem a párom 3 hete hozza dinnyét (vízhajtás miatt), de nem hajtja nagyon, pedig régebben eredményes volt. Úgy látszik ez a vizesedésem makacs. Megyek ugyan pisilni többször, de a vizesedés a lábamon sajna marad.
Szegény, sószegény diéta. Hogy fogod csinálni? Én is próbálgatom, de nem mindig megy, a páromnak ugyanúgy főzök és csak eszegetem belőle.

Én sajnos aputól örököltem a vérnoymásmérőt (karos), nekem is 90 és 100 körüli szokott lenni, de a dokinál és a védőnőnél mindig 120/70, 130/80. Szerintem ezért ne izgulj.

Akkor Fannikát nem nézte uh-n?

Én délután megyek G.I-hez remélem minden rendben lesz.
Mostanában nagyon aktív, olyanokat kapok néha, hogy már fáj, de nem baj olyan jó érzés :-)

Kép
judit70
 
 


UH-ot próbáltam kisírni, de azt mondta, majd a jövő héten.
Judit, du.ra+++++és várjuk a híreket.
Sószegény diéta: sehogy.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit...kíváncsi vagyok, kisJudit mennyit hízott két hét alatt :)
Még mindig ez a neve ugye ? :D

Babaim...egy hónap legkésőbb és te is babázol :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Sziasztok!

Múlt héten voltam G.I dokinál és állítólag pici a baba,jövő héten vissza kell mennem ,hogy megnézze,hogy fejlődik e ,mert lehet,hogy nem táplálja a méhlepény!..úgyhogy most tiszta ideg vagyok.
29.héten volt 1350 gr,31 hét 1425gr,most 34 héten 1890gr.
Állítólag a 34 hét körül 2000-2200 gr-nak kellene lennie,kb 1.5 hét a lemaradás,ez még nem baj csak ne legyen több:-(.
.....és folyamatosan keményedik a hasam,remélem még kihúzzuk aug 15-ig.
A dokinál is aug végén baba lesz!!!! :-)
Remélem jól viselitek ezt a hőséget?!
Judit gratula az esküvőhöz!!!!!!!!!
ildibildi
 
 


Ildi...remélem minden jó lesz. Ne idegeskedj!! Tudom, hogy mondani könnyű...de azért próbálj meg pihenni minél többet :)


Doki...baba :D Mikor varratszedésen voltam novemberben, akkor mondta, hogy talán most érett meg az élete egy babára...ezek szerint tényleg! Gratula neki :)
Felesége nem jön fórumozni? Bár szerintem nem nála fog szülni :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Idlibilddi, nem számoltátok el a fogamzás idejét? Remélem, smemi gond nem lesz. Szorítunk!


Szecs????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem...

Jövök majd bővebben..

Levi beteg ,a bölcsiben ismét elkapott valamit (vírus)... köhög, folyik az orra.. és nekem is fájdogál a torkom..

Remélem Ti jól vagytok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, hát jó nagy pechem van.! :-(
Pont mentem volna be hozzá amikor mondta, hogy szülni megy, így a Gabi hétfő reggelre írt be, vagy még ma 6 körül hívjam, hogy vissza tudok-e menni, visszaért-e már a doki.

Timi, gy nem tudom, hogy a kisJudit (még igen, ez maradt a neve :-) ) mekkora.

Ildibildi, én nem értem, nekem a 29. héten 1106 gramm volt és azt mondta, hogy az jó, és ugyan engem is 2 hetente visszarendel így ma a 31. hét végén nem tudom, hogy mekkora, de ha megtudom megírom. A has keményedése nálam is van.
Főleg, most, hogy odautaztam, meg vissza, közben ott ültem 1,5 órát. Hát a lábaimról ne is beszéljünk.

Jahh, és sehol nem adták át a helyet. :-(
A metrón mikor üres lett egy hely lepattantam, a buszon viszont végig álltam hazáig. Nem zavart, mert nem voltam annyira fáradt, csak annyira elkeserítő volt, hogy inkább kinéznek az ablakon, beszélgetnek, stb. férfiak, nők egyaránt.

Én szeptember elejét tudtam a dokinál a baba érkezésére, Gabi azt mondta még 2 hete.
Egyébként augusztus 20-tól szabin is van az orvos, lehet, hogy ezért is?

Babaim, így kérem még továbbra is +++++++-kat.

Kép
judit70
 
 


Jajj, szegény Juitom. Sajnálom. Ez olyan i9degesítő. Én most azon vagyok berágva, hogy a dokim megírta a házid.nak, mire kell beutaló és nyámmogott az elleany.szűrésen és sztem rajta sincs a lapon csak a vércs.RH meghatározás, de hát az cska az, hogy 0+ nem? Ahhoz meg nem kell vv.sem. Megint fele meglesz, fele meg nem. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Olyan jó érzés, hogy gondoltok rám és így drukkoltok!!!
A dokinál minden rendben volt, Blanka 2700g a gép szerint, de a doki kitapogatásos módszerrel többre tippelt :-) A jóslófájásokra azt mondta, hogy örüljek neki, mert jó jel és a szervezet számára is hasznos. Ha egy hétig nem történik semmi, akkor ctg, ha még egy hétig, akkor hívjam telefonon. Egyedül Blanka fejecskéjére mondta, hogy még mehet lejjebb, de szerinte ez bármikor bekövetkezhet, így nem lettem sokkal okosabb és kevésbé türelmetlenebb :D
Judit, nem láttalak amíg ott voltam, bár elég hamar végeztem. Ezek a korai időpontok azért jók, mert még nincs csúszás (ha időben megérkezik a doki).
Babaimado, örülök, hogy a cukor miatt nem kell aggódnod, és ami engem illet, szerintem a vérnyomás miatt sem, nekem végig 120 körüli volt.
Timi, ez a kép is nagyon cuki! Van tehetséged az ilyen jó pillanatok elkapásához :)
Judyt, gyere bővebben is, szeretjük a Vivis sztorikat!
Kia, jobbulást nektek!
Ildi, nagyon szorítunk!!!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Babaim, ne idegeskedj, nekem az elején a vércsoport meghatározást írta rá a doki és csináltak ellenanyagszűrést is. Remélem nálad is így lesz.
Esetleg amikor veszik a vért, szólj, hogy neked erre is szükséged van!
Miután azt már tudod, hogy milyen a vércsoportod.

Némelyik orvos olyan értetlen.

Az enyémnek nem tetszett az a papír amit G.I. írt, hogy táppénzre vegyen. Mert nincs rajta, hogy miért. Basszus nem játékból, hanem rajta volt, hogy hányadik hetes terhes vagyok és kéri a táppénzre vételt.

Kép
judit70
 
 


Egyszerre írtunk, így kicsit összeakadtak a hozzászólások.
Most olvastam vissza:
Judit, nagyon sajnálom :(
Babaimado, remélem minden rendben lesz a laborral!

KépKép
Kép
szecs
 
 


Szecs, örülök, hogy ilyen szép nagy Blanka! :-)
és hogy minden rendben van.
Úgy látszik Blanka jól érzi odabent magát és marad még a 40. hétig, így anyája türelmetlenkedhet tovább :-)

Nálunk nem valószínű, hogy eddig bent marad a pocaklakó G.I. szerinte, de bármi lehet, majd meglátjuk.

Nekem állandóan 15 vagy 15.30-as időpontot ad a Gabi, nekem is jobb lenne korábban, főleg, hogy már itthon vagyok 3 hete és nem dolgozom.
Mi az a korai időpont?

Megírom majd, hogy mi volt az orvosnál, ha újra mentem és sikerült is a találkozás! :-)

Kép
judit70
 
 


Kia...jobbulást Levinek! Szegényt sok baci megtámadja a bölcsiben? Ez ennyire rossz időszak lenne?
Neked is jobbulást!!!

Szecs...tessék szépen még türelmesnek lenni. Blanka szólni fog, ha már ki akar jönni.

Judit...remélem hamar kapsz időpontot. Sajnálom, hogy ma nem jött össze, de hát a szülés ritkán programozott. Furcsa lenne azt mondani a kisbabáknak, hogy csütörtök délután ne szülessetek :D

Babaim...automatikusan néznek mind a három trimeszterben vércsoportot is. Ez tartalmazza az ellenanyagot is . Én úgy emlékszem.

BJudyt...tényleg gyere gyakrabban. Én is szeretem Vivi történeteket :) Milyen keksszel lehet lekenyerezni a kisasszonyt?

Timi
Kép
vt72
 
 


A 80-as és 90-es eddigihez képest kiugró a 120! Azért kell figyelni. Hétfőn a védőnő 90-est mért, ezért nagy az eltérés, ez ugyanolyan gáz, mintha magas lenen. A viszonyítás fontos!

Hű...a többiet elfelejtettem...

Szecs: szép Blanka mérete. Maradjon még, neked meg nyugi. (Én is alig bírok magammal.)

Kia: jobbulást nektek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jóreggelt!

Mi készülődünk ezerrel, bár még egy délelőtti séta lesz, mert csak dél körül indulunk. Tudom, hogy a lehető legrosszabb időben, de nem tudunk hamarabb menni. De így sem lesz gond szerintem :)

Minden pocakos vigyázzon magára a hétvégén, pihenjen sokat!
Hétfőn jövök délután szerintem...hiányozni fogtok :)
Utoljára a szüléskor töltöttem 4 napot net nélkül :D :D

Timi
Kép
vt72
 
 


Vt, érezzétek jól magatokat!

Én jelentem a vérvételen túl és most benyomtam 16 dkg fornettit() és egy habos kávét! MERT MEGÉRDEMELJÜK! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Timi, nagyon jó időt és jó pihenést kívánok nektek!
Nagyon helyes hogy hiányozni fogunk :-) Ti is nekünk :-)
Hétfőn mire net közelben leszel, már túl leszek a G.I-nél tett látogatáson, így már olvashatod a legújabb híreket.

Babaim, kedves egészségetekre, háááááááááátttt persze, hogy megérdemeltétek :lol:
Kérdezted a vérvételen az ellenanyagszűrést?
Eredmény mikor lesz?

Ripley nektek is jó pihenést és szép időt kívánok!

Kia, jobbulást nektek. Nem szabad ilyen jó időben betegeskedni!

b_judyt ahogy időd engedi gyere és mesélj a kisasszony történeteiből :-)

Szecs, hát még vili, hogy gondolunk rád és drukkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Légyszives ne legyél türelmetlen! Nem sokára a karodban tarthatod :-)

Te is babaim! Azzzzzzzzztttttttttttttttttáááááááááá majd én is
:D

Szerintem én ildibildi után jövök (vagy legalábbis akörül remélem, hogy addig kihúzzuk)

És utána nem lesz közöttünk pocakos?!?!?!

Kép
judit70
 
 


Kép 36+0 Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem kérdeztem. Elegem volt, mire sorra kerültem. Már majd bepisiltem, az emberekről meg inkább no comm...inkább fellökik az embert...
Megfájdult most a fejem.( Éjjel is ez volt. Lefeküdtem, jött a fejgörcs, hányinger, sav fel, kimarta a torkom azonnal és köhögtem. Tök szarul voltam. Szerencsére kb.1/2 óra múlva elmúlt. Ettem csokit, meg kekszet.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Eredm.:kedd

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaim, húúúúúúú de vagány képek, hatalmas poci. Gratulálok!
Fanni is szép nagy lehet. :-)
De jövőhéten megtudod, hogy mekkora a leányzó!

Látszik a pocidon a nadrág gumija ! :-)


Fényképezőnk le van merülve, ha hazajön a párom, megkérdezem, hogy hova rakta a töltőt és utána csinálunk képeket.
Tudom, már régóta ígérem.

Kép
judit70
 
 


Babaim, nem is írtad, a dinnye hatásos vízhajtó volt?

Egyébként ma én is hányingerrel ébredtem, azóta is van egy picit, és olyan zúgós a fejem is. Sőt még a hasam is fájdogál, olyan érzés tegnap óta mint akinek meg akar jönni.
Hát remélem, hogy nem!

Kép
judit70
 
 


Judit+++++++++++++++++++++++++++++++

Dinyne:most is bevágtam egy jó adagot. A kávé+Fornetti után aludtam, most keltem, ettem kacsazsíros kenyeret (rozsos)+1/2 paradicsomot. Majd jött a dinnye. Majd a savlekötő. Most megint kómásnak érzem magam. Ezért nem szeretek én nap közben aludni, mert utána olyan vagyok, mint akit fejbe vertek.

Judit, igen, megvágta a naci :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Dinnye-lábam: talán a dinnye nyer :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Holnap elutazunk reggel vidékre, vasárnap délután jövünk.
Csak azért írtam, ha hiányoznék, ne lepődjetek meg, hogy nem vagyok.

Ha megjöttem megpróbálok feljönni, ha nem sikerült, akkor hétfő reggel G.I-nél kezdek, utána amikor megjöttem megírom az eredményt, hogy mi volt. Remélem, most szerencsésebb leszek és nem rohan el szülni.

Utána 1/2 12-re a védőnőhöz kell érnem. Jó rohanós nap lesz, de szerencsére a párom szabin lesz és így nem bkv-ok, hanem autóval el tud vinni.
Szerintem a hosszú várakozás után, tömegközlekedéssel vissza sem érnék a Nyugatiból.

Csajok gondoljatok rám hétfőn 8 órától ++++++++++++++

Kép
judit70
 
 


Judit+++++++++++++++++++++++++

Dinnye hatott, jobb, mint bármi. Lement az ödéma.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit++++++++++várunk majd!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttünk...sms-t nem kaptam, így minden pocak még lakott :)

Jó volt, bár azért pici babával kicsit másabb a nyaralás :)

Judit...mi volt GI-nél?
Szecs?
Babaim...jó dinnyézést :)
Szép a pocak...megcsodáltam most is újra :)

Timi
Kép
vt72
 
 


Babaim...kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a +++++++++++++++++++++++ sokat segített.
Azt mondta G.I. hogy szépen fejlődik a baba mutatta a monitoron is az értékeket (bár maga a baba elég nehezen kivehető azon a régi monitoron), most a 32. héten 1943 gramm volt. Szerintem valamit elnézett a 29. hetin, mert ott 1106 gramm volt, vagy tényleg ennyit nőtt volna?
Hátha csütörtökön bejutottam volna, akkor a 31. hétben vagyok, kiváncsi lettem volna, hogy akkor is mennyi, de teljesen mindegy most ennek nagyon örülök :-)

Ma délre megyek a védőnőhöz, utána elutazunk vidékre a héten, de ha net közelébe leszünk mindenképpen nézlek titeket, de elvileg ott nincs net.
Jajjjjjjjjjj annnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyiiiiiiiiiira örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Most azt mondta, hogy a 35. héten menjek végre nem 2 hétre, hanem 3 hétre rá, de ha jobban dagad a lábam, vagy a vérnyomásom felmenne, azonnal hívjam.

Szecs??????????
Szorítok a távolból is!

Babaim te mikor mész orvoshoz? Téged is nagyon nézlek majd, valahova bekönyörgöm magam ahol net van :-)

Kép
judit70
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?