Új privát üzeneted érkezett!

a dátumot megtaláltam aztán :wink:
KépKép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na ilyen lenne :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Végre hazaértünk,már csucsul is a bogyóka :D
sajnos a Katona módszerről lemaradtunk :( ,1 éves kór alatt kell elkezdeni,és a gyerekorvosunk szerint a dévény módszert is előbb kellett volna elkezdeni,így szerinte már felesleges

mesike. alakul a vonalzód-édi a Vivien :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 

 
 

----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:17-kor.
szonce82
 
 


sziasztok!

azon kaptam magam, hogy olvasgatom, amit írtatok, de nem jelentkeztem még be! :DDD

Vivikének jobbulást, nagyon cukika, és jó lett a vonalzó amit csináltatok.

jujj itt már esik az eső...

szonce: neked most már kismama fürdőruha kell? hogy telik az idő!!!
mi is sokat pancsoltunk a hétvégén a balatonban! nellikét ha megkérdezem, mit csinált hétvégén, az tmondja, hogy PACCS
az a nagy vízecske, amiben pancsolt! :DDD

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Lady: tényleg inkább több ember lássa :wink: azért drukk h összejöjjenek a dolgok :wink:
Gombocka: én azt hittem nagyobb zuhi lesz, de aztán még ki tudja... :? remélem azért le tudunk menni
Mesike: tényleg édi Vivi, iwiwen bejelöltelek :wink: ott is cuki képeket láttam ám :wink:
Szonce: jol vagytok? dokihoz mikor kell menni? majd csak afp? vagy van még vmi elötte? tényleg van még afp egyáltalán?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:17-kor.
szonce82
 
 


na csajok, mi legyen a ma délutánnal? lassan már le lehet menni, mert nincs oylan vészesen meleg, max. kicsit elázunk :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:18-kor.
szonce82
 
 


jujj, közben meg esik is az eső kicsit!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Babusok:Köszönöm a segitséget,nagyon jó lett. :D
Vivinek mai ebédje sárgarépa volt,de még belázasodik ha nem kap idöben lázcsilapitot.
Repültetek már babával?

KépKép
mesike78
 
 


Mesike probáld még 1x beilleszteni mert vmi nem stimmel :wink: jobbulást még mindig :wink:
mi még nem, de ismerösök igen, mire vagy kiváncsi? merre mentek??? mikor??? nyaralás??? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Látam én is h nem stim valami,de nem volt idöm már foglalkozni,mert felkelt,ugy látom most sikerült.Köszönöm.
A Mamát látogasuk meg Erdélybe,meg még másért is de azt majd talán egyszer,nem akkarok senkit elszomoritani :(
Vivikének kell füldügó vagy ilyesmi? És kedden mennénk.

KépKép
mesike78
 
 


Jó reggelt!
Jaj olyan jol esne ez a kis hüsi ha nem fujna ennyire a szél :?
Csajszikáimra nem tudok gatyát adni annyira megszokták a bodyt itthonra, le is vették, zokni maradt mert kaptak cipöt :lol: :lol:
Mesike: na szupi megvan vonalzo :wink: érezzétek jol magatokat, Mama az Édesanyád vagy Nagymamád? szomoru dolgot sajnálom, de sztem nyugodtan mesélhetsz itt persze csak ha szeretnéd :wink:
hu és repcsivel mentek? de jo, ugy hamar ott van az ember, megkérdezem majd mit mondanak babarepcsizésröl :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj képzeljétek Laura mondja h Tami, Tamma, Tamta, Tamtam :lol: :lol:
most reggel Tami bealudt egy 20 percet :shock: (ilyen se volt nagyon, de korábban kelt mint Laur), Laurci meg kiabált neki h TAMI :lol: :lol:
hát nem tom Laurát mikor sikerül kimondani, okos szülök jo köynnü nevet választottak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok.
Babusok:az édesanyám.Sajni 5 éve temetem el a fiam.Édesek h tudnak mondani egymásnak,Vivike is már minden betüt ki mond az ö nyelvén,meglep engem is,és szépen mondja a magáét,probál értekezni,és amit mondok mindent megért,Jó idöben kezd beszélgetni :D 45 perc és ott vagyunk.

KépKép
mesike78
 
 


Babusok:nem tudom mi van az iwiwel,de kültem nekik levelet h oldják meg.

KépKép
mesike78
 
 


sziasztok!

mesike: jujj, nekem kicsit összefolytak a szavak, kit temettél el Erdélyben.
a barátnőm már utazott olyan 1 éves körüli gyerekkel repülőn. ők londonba mentek, de szerintem sok függ a járattársaságtól is. szerintem fel kelleen hívni a járattársaságot, mert hallottam oylat is, hogy ha pici utazika repülőn, akkor az is megvan hogy hova ülhettek, meg nehogy valamit elkoboznak tőled a repülőn,a mit felvinnél a gépre, pl. vizet a kis cumisüvegbe...
babusok: na az nem semmi, mert tényleg nem könnyű kimondani a nevüket. :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka:a fiamat.
Azt tudom hogy vizet nem szapad,veni kell a gépen,jó drágáért.
Wizzair a csecsemöt csak ölben lehet vini.
Csak azt nem tudom h kell e neki valami füldugó,a magas nyomás miatt.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike: jaj nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:19-kor.
szonce82
 
 


CSajok volt ma már lent vki? nagyon hideg van a széltöl? :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


tudom dugjam ki a kezem de én soha nem tudom igy h mi a helyzet :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nincs anyira hideg kint.
Szonce:Majd egyszer ha ugy lesz kedvem h beszélek rola,akkort biztos fogok szó nélkül,rám jön.
Erdély pontosan Marosvásárhely,és már itt vagyok 12 éve.

KépKép
mesike78
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:20-kor.
szonce82
 
 


Szonce:Én anyira megszeretem itt lenni,mikort haza megyek látogatoba,máris jönék visza,furának tünek az emberek,másak.lehet h csak én látom igy?
Bocsánat ha néha nem irok helyesen,de a baleset után,néha meg kell gondolnom,h hogyan is van :( .
Vivike már kezd jobban lenni :) nem lázasodik be.

KépKép
mesike78
 
 


Az elöbb be kukantotam néhány topikba,borzasztó volt aki tollakodonak tartota hogy csatlakozni szeretne.
Én nagyon örülök hogy benneteket választotalak :D

KépKép
mesike78
 
 


[quote="mesike78"]
írta:
mesike78Én nagyon örülök hogy benneteket választotalak :D

Mi is :wink: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Apa szabadnapos volt tegnap :) + a héten minden nap 1ig végez,mert reggel 4re megy dolgozni :D

Mesike:Vivien jól van?
Mi is örülünk,hogy csatlakoztál :D :D

Hogy vagytok?Bogyókák? :D

Charlottal mi van?nagyon régen írt?
Kusi?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: juj de jo akkor Apázhattok ezerrel :lol: :lol:
nem tom mi van Charlottékkal, sajnos ritkán jön, azaz jo rég volt :cry: lessük ezerrel, h hátha látjuk de még nem sikerült összefutni :cry:
Kusi: Jol vagytok? tényleg Te is régen voltál :cry:
Mesike: ne aggodj a helyesiráson :wink: én meg nem használok ékezeteket néha, még mindig nem találom ezen a német billentyüs laptopon :oops: :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok ti hogy altattok?

Már kezd elfogyni a türelmem néha :oops: :oops:
Hasra rakom,és vagy 20X visszafordul,majd én visszafordítom.
Csak hason tud/szeret aludni
Tegnap is 9 óra után aludt el,addig rúgja a falat,sikongat :shock: :(
Magunk közé nem akarom bevenni,mert tudom,hogy megszokná,és mi sem tudnánk pihenni :oops:

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:20-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt.
Lady:De jó nektek,apázhat a hercegnö.
Vivike már sokal jobban van,még ma kell adnom neki a gyogyszert.
Babusok:nem tudnám elképzeli magam ikrekel,ezt azért irom mert 2 hetes terhes voltam azt monta a doki h ikrek,rá egy pár napra mikort mentem másik dokihoz,ö azt monta hogy elhalt,de semi baj mert felszivodik.
Hát most el nem tudnám magam képzelni 2 babával.

KépKép
mesike78
 
 


Babusok: a gépház üzent az iwiwröl hogy folyamatban a probléma megoldása.

KépKép
mesike78
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:20-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:20-kor.
szonce82
 
 


Mesike én is bejelöllek,ha elküldöd a neved :D :D
Remény téged is :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


ma 5:30kor keltünk :? persze már nyüszik, álmosak :? de ha elalszanak mondjuk 10kor akkor nem alszanak nagyot és utána még 1et tuti nem alszanak ök, és persze este már fáradtak és semmi se lesz jo, ördögi kör :?
Lady: nálunk koppkopp tápival bealszanak azt egyedül isszák ágyikoban és azért ott vagyok-unk mellettük a szobában amig el nem alszanak :wink:
Csenge teljesen jol van már ugye?
Mesike: szupi, remélem hamarosan ismerösök leszünk :lol: :lol: hát igen, nagyon sokszor van h 2 baba indul aztán csak 1 marad, lehet ilyenkor a természet teszi a dolgát...ki tudja...
hát tényleg nem egyszerü a Csajokkal, de már megszoktam :lol: :lol:
szupi h jobban van Vivi :wink:
Szonce: hát ez a szomszédolás már tényleg nem divat erre sajnos, mikor kicsi voltam még Anyáék összejártak pár emberrel itt a házban de aztán elköltöztünk meg itt is jönnek-mennek az emberek, Anyéknál az utcában jo sok gyerek van, ott nagyon összejárnak, mondjuk zsákutca kicsit eldugva a külvilágtol, nagyon klassz :lol: persze már ott is nagyok a gyerekek, sztem már mindenki iskolás söt gimis is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok:Csenge már jól van
Én itt csak a közvetlen szomszédot ismerem,mert egyszer bekopogtam :oops: :oops:
Lent anyósoméknál,ők is ilyen zsákutcában laknak,gyerek zsivaj mindenhol,összejárnak a szomszédok
Mindenben segítik egymást :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady:én inkább halgatok,Vivike velem alszik,és csak cicin alszik el :( ,de nem is bánom,mert olyan kevés az idö,lehet az elözö miatt,és reggel 6 kor rám mászik és ugy alszik tovább,én meg lerakom.

KépKép
mesike78
 
 


Böjte Karolina Emese (mesi)

KépKép
mesike78
 
 


Már szeretnélek megismerni benneteket,mikort visza jövünk,átt megyünk békásra.

KépKép
mesike78
 
 


juj de jo akkor össze kell majd szervezni vmi össznépi talit :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.31 18:22-kor.
szonce82
 
 


hu de jó Vivike evet egy kicsit :D

KépKép
mesike78
 
 


sziasztok!

itt vagyok én is csak délelőtt rohangáltam egy kicsikét.
babusok: sajnos ma sem tudok csatlakozni hozzátok, mert megyek egy barátnőmmel valamilyen galéria megnyitóra...

de a közös bandázásban benne vagyok én is.
mesike: én közben meglestelek az iwiw-en, meg vivikét is....
kalász melyik felén laktok, mert nagyon tetszik az a környék... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: hu élménybeszámolót kérünk majd :wink: és ki vigyáz Nellire??
Mesike: szupi, bizti meggyogyul teljesen hipihopi :wink:
mi nem nagyon eszünk :cry: lehet megint a meleg...persze kidöltek 10.30-12.30ig szunyáltak :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce:azok nem igaz barátok,akik csak igérgetnek,már én is tapasztaltam,köszönetel teli a padlás,mikort nekem kell,a válasz nem tudom.
Néztem az iwiwen a képeket,bocsánat csak most hirtelen azt se tudom,melyik csaj,pasi,a kié? :shock:
Csenge nagyon szép kislány,ügyes.
Ádám,ö is nagyon szép kissherceg
Tamara-Laura,ök is nagyon szépek,viszont nagyon csodáltam öket,hiszen tesok,és egymás mellet nönek fel,és kép láttán nagyon boldogok együt,nincs rá szó.
Hát hiába minden kiss baba nagyon szépek,és ügyesek.
Gombocka:Mi már nem Budakalászon lakunk,hanem csillaghegyen,de a tó mellett laktunk,az új épitésü,én is nagyon szeretnék vissz menni Budakalászra mert téleg jó,a játszotér az nagyon tiszta meg rendezet :D Remélem az állmom valora válik és sikerül Budakalászon egy kiss lakást venni.

KépKép
mesike78
 
 


Mesike irtam privit amit irt barátnöm a repülésröl

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok.
Babusok.Köszönöm,közbe én is érdeklötem,még a cumi is jó,ez a játék nagyon jó ötlet,ha sokatt kell repülni.Sajni itt nem lesz lehetöség hogy járkáljon,mert mire fell emelik a gépet,máris rakják le és otthon vagyunk.
Szerencsémre Vivike nagyon nyugot és türelmes,bármivel szépen eljátszik,remélem nem lesz gond vele,kicsit mosmár félek :?

KépKép
mesike78
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?