Új privát üzeneted érkezett!

Baba, akkor jó, ha nem izgat :wink: Ki lesz a gyerekdoki?

Nani, szuper csaj vagy, ahogy kezeled a dolgokat.A met szedéséhez grat!Pláne,hogy T is engedte.
Vendég
 


Nani!

170gr ch :shock: hát én tuti éhen halnék...de látom Te jól veszed :wink: Nekem is annó ezt mondták a kombiról!

Baba!
Még jóhogy marad Fanni, remélem Kornél se fog kapkodni, ki tudja mióta vagyok 2 ujjnyi 8 hete nem vizsgáltak meg :roll: Én is híztam 63,5 vagyok.

KépKép

Kép
keny
 
 


Hát haladunk Keny.
Ugye Esztike tejfogával semmit nem kell csinálni? Te vagy a szaki.

Hunci, nem jut eszembe a neve..dr.nő...Ruzsa talán..hozzá tartozunk, a szomszéd és a védőnő nagyon dícsérik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba, Ruzsa drnő igen.Hozzá tartozunk mi is, csak én nem őt választottam.
Vendég
 


Órák óta szeretném megírni, hogy hajrá Keny, nemsokára anyuci leszel!!! Kíváncsi vagyok ám, mikor indul be majd Kornélka kifelé, mi lesz, hogy lesz. Élvezni fogod a babázást, az tuti!:)
Főleg azt, amikor hazajöhettek majd a picivel a kórházból és örökre búcsút inthetsz majd nekik! Kórház környékére sem fogsz menni szerintem, még babakocsival sétálni sem:)))

Keny, fogorvos vagy?
Vendég
 


Nem tudom Eszti foga mennyire törött le, de általában nincs teendő, max kicsit kiegyenesíteni kis gumi polírozóval, ha érdes és sérti a szájacskát.Ha elhalt meg fog sárgulni, de oda se neki, sok gyerek túlélte :wink:

Twist!
Nagyon köszi:)El se tudom képzelni milyen lesz amikor oda teszik Kornélt, hogy tessék Ő az én babám :D Tuti sírni fogok a Boldogságtól :P
Ja a kórházat tuti messze elkerülöm!!!!!!!
(fogászati asszisztens vok)

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nani: nekem se ajánlották a genetikai uhu-t, de önszorgalomból megyek, mert tutira akarok menni, a down nekünk 1:64000-hez lett, akkora megkönnyebbülés volt, hogy nincs gond, de még az uhu-t én beiktatom. Én 140 g ch-t eszem, és nem vagyok éhes, majd leszek azt mondták, de gratu, hogy szeded a metet, én nem vállaltam.


Keny: super jó, akkor most már bármikor jöhet a Királyfi, szerintem a sírás ilyenkor természetes!!!!! De jó neked, mindjárt anyuka leszel, most irigy-irigy, én már úgy tolnám előre az időt!!!! :lol: :lol: :lol:
Mindent megvetettek már? Készen vagytok?

Twist: az az ügynökség, aki az Anyák Lapjában is hirdet.

Lois: állítólag élvezték a babák a forgatást (reklámfilm) és a fotózást is. Én úgy vagyok vele, ha olyan szép a gyerekem, hogy nyerne közönségdíjakat, akkor elvinném, már csak büszkeségből is. :oops: :roll: :roll: :lol: :lol:
Vendég
 


Keny, én is tuti sírni fogok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah, a másikban feltett kérdésedre a válasz,terhességgel romlik az inzulin, fölösleges paráztatni a kismamit...elég a cukker.sőt.rengeteg infót elmond a cukker.Most nem szeded a metet?Nem úgy volt hogy szeded?
Vendég
 


Hunci: de úgy volt, de mondtam Neked, hogy a házi doki nem javasolta a szedést és nem is írja fel, most úgy vagyok vele, hogy megnézzük mit hoz terheléses eredménye és attól teszem függővé, hogy szedem-e. A diétát, eddig hellyel-közzel jól bírom. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Azt mondta a doki, hogy a cukrom jó, így inzulin sem kell, mert ők bizony azt adnának met helyett. :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk mert picit fáradt vagyok!

Keny azta akkor Kornélka bármikor ott lehet a karodba!
Nagyon izgi!
Könnyű szülést kívánok!

Baba tényleg mit jelent a cukor a vizeletedbe? :roll:
Remélem ettől függetlenül Fannikád jól van!

Twist képzeld Milán a Hippes almás szőlős rizses izéből majdnem megevett egy nagy üvegel!!! :shock:
(na és nem volt hasfájás csak egy hatalmas kaka belőlle! :lol: )

Mi ma jöttünk haza a nyaralóból, ahol túl sokat nem pihentünkmert próbáltunk szúnyogok elleni sátrat csinálni a teraszra meg rendezgettük a dolgokat, hogy Milánnak jó legyen.
Csak annyira vagyok kész, hogy a sterilizálót simán betettem a mikróva víz nélkül ami köszönte szépen ráolvadt a mikró tányérjára!! :twisted:
Dobhatom ki a sterilizálót mert nincs alja!
Drága férjem is látta, hogy kész vagyok így ő csak nevetett.
Pénteken végre eljutottam fodrászhoz és megszabadultam a hajam nagy érszétől.Jipíííííííííííííí
Dobok képet a hétvégéről.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Hunci,
gratula a mai naphoz. Azért nem semmi, hogy ilyen terhelés mellett is kitünôen teljesítesz!

Ir-es lányok,
saját tapasztalat: 12. hétig szedtem csak a metet, T.doki is akkor ezt javasolta, én meg nem erôlködtem. 153cm vagyok 48kilóval kezdtem a terhességet és 65kiló voltam a végére :oops: bár utolsó nap nem mértük, akkor már szerintem 67 is lehettem. 34. héttôl a diabetológiára is jártam. Végül két nap túlhordásnál Marcit azért kapták ki, mert a vizeletem tele volt fehérjével.
Szülés után, mikor a rengeteg víz is lement 57 kiló lettem. Már lefogytam 54-re, aztán Marci kb. három hónapos korában el kezdtem hízni. Már 61 kiló lettem mikor eljutottam T. dokihoz. Másfél hónapja szedem a metet és l-tiroxint plusz diéta és két hete mozgás. És még mindig 60kiló vagyok.......

A végkövetkeztetést mindenkire rábízom. Jól kiszúrtam magammal :?

Kép
lona1
 
 


Keny,
na most már bátran állhatsz a nagy nap elébe :lol:

Baba,
utána már ti lesztek a következők Fannival :wink:

Rani,
de jó vkinek abban az óriásbékában! 8)

sterilizáló :?
nekem a szívóm olvadt meg a sterilizálóban :roll:

angel37
 
 


Angel, nem nagy a tumultus kismamák terén, így nem hosszú itt a sor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hunci, Drága,
nagyon örülök, hogy túl vagytok a műtéten,
és gratulálok az eredményedhez!!!! :D :D :D

Mindenkit olvastam, és jelentem: holnaptól 1 egész hétig itt foglak boldogítani Titeket!!!! :D :D :D (Elutazunk családhoz, ott nem lesz házimunka, csak babázás és láblógázás! Szal jövök!!!! :D )

tillidian
 
 


Oké Till!Várunk! :D


Többieknek: Jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Mi jövő héten nyaralunk. Na persze loholhatok ott is kölkök után, de legalább háztartás nem lesz. Milán nagyon elégedett képet vág. :D

Vááá, Réka 2-3ig boldogított minket, ehhez képest itt dumálnak, és most befutott a nagy is.
Tutira nem akarok negyedik gyereket, laura szombat óta folyamatosan itt van napközben. Hááát... állandóra cseppet húzós lenne.
vovanda
 
 


VAnda, jó nyaralást! Hova mentek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel: nekem is megolvadtak ám a dolgok a sterilizálóban. A babakanalak mind, így újakat vettem belőlük. Babatányérnak is annyi. Én el is adtam az elektromos sterilizálót, mert így már nem tudtam használni, ki tudja legközelebb mit tesz tönkre? És azóta folyadékot használok, oszt annyi.

Till, de jóó! Mesélj majd el mindent, hogy vagytok!

Rani: húúúú, hatalmas gratula Milánka jó étvágyához! Végre, micsoda öröm lehet!!:)))) Át tudom érezni! És semmi hasfájás? Nahát, ez aztán az öröm!!!
Nálunk még úgy van, hogy az őszibaracktól kiütéses lett Dorka, tehát levettük a napi menüből. Most almát kapott tegnap banánnal, mert úgy édesebb lett és ízlett neki, beszívta a kajcsit a szája széléről. Azért sajnos volt pici hasfájás délután. De neki reggel az anyatejtől is fáj a pocakja sajnos. Ennél kíméletesebben már nem lehet etetni szegénykét.
Nagyon szépek vagytok Milánkával:)

Sannah: köszi a tippet :wink:

Na, rohanok, ma kétezer helyre kell mennem (úgy érzem).
Vendég
 


Rani, édesek vagytok a gyerekkel nagyon. 8)

Baba, Keny, Nani, pocaksimi!

Vanda, nem csodálom, hogy nem akarsz negyedik gyereket. Én biztos béna vagyok, de nekem ez az egy is elég. Asszem szuperanyunak születni kell. Hát én csak sima anyunak születtem. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Gyors életjel. :lol: Domi szinte az egész napomat leköti. Nappal nagyon aktív, éjszaka egyszer kel fel, és már kétszer végig aludta az éjszakát. Nagyon meglepődtem, mikor ébresztett és már világos volt. :wink: Pocak még fájdogál, de nem vészes. Tejcsiválságban szenvedek. Már próbáltam mindent, de nem akar olyan ütemben termelődni ahogy kellene, így ha nem elég egy kis táppal ki kell egészítenünk sajnos naponta egy alkalommal. Ez még belefér szerintem.

Keny,
én is ennyire voltam kitágulva. :lol: Kb három hétig ezt mondták, hogy már bármikor megszülethet Domi. Erre a 40. hétig kivárt a Drágám. Viszont tényleg nagyon jó, hogy már innen indulsz. Nekem is könnyebb volt. Azért egy sms-t kérhetek tőled, mert nem tudok mindig jönni. :oops:

Baba,
kitartás, már neked sincs sok hátra, hogy karodban tartsd Fannikát. Ez a pár hét már olyan izgalmas és persze fárasztó is. :?

Rani,
nagyon édes Milán! :lol:

Ismét sírás van. :? puszi mindenkinek! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok Csajok!

Lili!
Milyen ügyes Domi, hogy végig alussza az éjszakát.Tejjel meg nem tudsz mit csinálni ne idegeskedj rajta, tápszertől is felnőttünk jópáran :wink:

Vanda!
Jó nyaralást!

Twist!
Nekem nem is lesz ilyen mikrós cuccom, csak hideg fertőtlenítő folyadék.Szegény Dorci, akkor ne megy neki minden kaja:(

Rani!
Milán nagyon édi :P

Nálam minden okés, jól elfáradtam voltam piacon, meg 1-2 helyen vásárolni, tök fura volt autót vezetni :roll:
Holnap megyek ctg-re, lábam kicsit dagad, és nem jól alszom.Bár ennek 1ik oka, hogy a szembe lévő házba új lakók költöztek és egész éjjel kamatyolnak, a csaj sikítozik nyitott ablaknál teljes díszkivilágítással.... :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, ez király lehet.)) Mármint nagyon vicces. Jó, megértem, hogy zavaró, de azért vicces. Cartman imádná!
Egy barátnőmnek a felettük lakó csinálja ugyanezt, azt kell hallgatniuk minden nap többször is.
Először még gondolom, hogy vicces lehet, aztán pedig borzalom.

A hétvége kemény lesz, 35 fokokat mondanak, akkor bizti rosszabb lesz a lábdagadás. Polcoljátok fel a lábaitokat kismamik, kitartás!

Keny, nem tudod, hogy mikor lesz folytatása a South Park 14. évadnak? Megálltak a 7. résznél és azóta semmi.
Vendég
 


Twist!
Persze poén 1x 2x de nem szeretnémma éjjel is ezt hallgatni, viszont ha becsukom az ablakot megfulladok.
35 fok jujjj az nem jó, de túléljük :wink:
Nemtom mi újság a 14.évaddal 1000 éve nem néztem :( de bepótlom mer nagggggyon jóóóóó :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Csak gyors bekukk, hulla vagyok. Állatkerteztünk Nyíregyházán 4 gyerekkel. Extrém sportok kedvelőinek jó szívvel ajánlom. Balu még mindig bírja, én már ülve elalszom.

Kufircolós szomszéd: a Szex és New Yorkban volt egyszer Carrie-nek ilyen szomszédja. Pasim meg a fölöttük lakót hallgatta minden éjjel kamaszkorában. :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Vanda, kemény lehetett, elhiszem, hogy fáradt vagy. De a picúroknak bizti hatalmas élmény volt.)

Képzeljétek, Dorkán ekcémás foltok jöttek ki, de csak ott, amije kilóg a ruhából: arcán, karjain és lábain. Először ételallergiára gondoltam, de aztán inkább vagy napallergiára vagy inkább a naptejre való allergiára tértem rá. Mert mondom, hogy csak ott van rajta folt, ahol bekentem naptejjel. Pár napig nem kenem be és meglátom, hogy szép marad-e a bőre.
Már az 50-es naptejtől is pöttyös lett, pedig az hypoallergén volt. De most vettem egy 20-ast és erre talán még jobban allergiás - szerintem. Persze én nem vok orvos, csak látom, amit látok.
Vendég
 


Nekem sem szép a lábam és lilás is és fáj is, majd szétfeszül, de ha hozzáérek a lábfejemhez, az is fájdalmas. Holnap majd megemlítem dokimnak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, hát nekem is ez volt a végefelé, de nem mondtak rá semmit, azt mondták, hogy a várandósság ezzel jár. Próbáltam felrakni a lábam mindig. Ha egy kicsit is lent volt, újra dagadt. Reggelre jobb lett, mert vízszintesben voltam órákig. Neked is jobb reggel?
Vendég
 


Nem sokkal. Most lefeküdtem, de nem tudok elaludni, 2* voltam pisilni, F.ugrándozik, hasam szétszakad, lábaim nagyon fájnak ...áááá..nyafi vagyok...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babám!
Nyafogj csak nyugodtan :wink:

Kenykém!
Nem győzőm ismételni, én a te állapotodban még hetekig húztam egyben :wink:

Mi is laktunk hangoskodó szomszédok mellett, Erős Ágotáék (leírom a a nevét, mert utólag is kapja be!!!! :twisted: ), egyszer-kétszer vicces, de nonstop ezt hallgatni felettébb idegesítő :? Én még a tesóm nálam vendégeskedő akkor még 4 éves gyerekének is magyarázkodhattam róla :? De azok valami brutál szadomazo hangokat hallattak ráadásul :shock: Még a szomszéd házból is üvöltöztek át nekik egyfolytában, mikor ilyen jó kis döglesztő nyári nyitott ablakos esték voltak....

Rani!
Szépek vagytok, jó a hajad, én is a héten megyek, és elszántam magam, valami drasztikus változtatásra :roll:

Én Ir-em:
Én metes kismami voltam végig, 58 kg-val kezdtem, 69-el mentem szülni (170 cm vagyok). De akkor már vizes voltam eléggé, 61 voltam mire kijöttem a kh-ból. Végig jól voltam, okés cukrokkal, normális étvággyal, diétát is bírtam. De nem sanyargattam magamat halálra. Szülés után (vagyis a 37.-ik héttől ugye már nem szedtem), el is kezdtek újra felmászni a kilók, meg éreztem hogy nem is vagyok jól :? Már egy bő hónapja újra szedem, szopi azóta is van, minden oké, mínusz 4 kg, jobb a közérzetem. Nem bánom, hogy leálltam vele, most is így tennék a szopi miatt, azt meg főleg nem, hogy hallgattam magamra és szedtem a pocakosság alatt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kukurikúúúú.... :? Fél 4 óta fent vagyunk.... Remélem most már visszaalszik a kiscsaj, mert én még aludnék picit...

Baba, nekem a lábhajlatban volt lila, és baromira fájt, ha hozzáértem. Nem tudsz vele mit csinálni. Borogasd, polcold fel.

Mi Olaszországban a kempingben hallgattuk a nyögdécselést a sátorban. Első éjjel még mi is röhögtünk... :wink:

skrisz72
 
 


Jó reggelt! Car éjszaka volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Baba!
Fúúúú szegénykém car ez a dagadás, de reggelre azzé jobb nem?Nekem most semmi bajom, lábam olyan mint amikor nem vagyok terhes, és baromi jól aludtam 10-8-ig :lol: ,wc sem volt, végre nincs dög meleg.És műsor sem volt a szomszédoknál, nem volt itt a csaj faszija.10 körül megyek be a klinikára ctg-re, aztán barátnős csavargás lesz :P ,
Beauty hetet tartok, fodrász, kozmetikus, pedikür 8) sűrű a menetrend!Kornél jól viselkedik kevesebbet mocorog és inkább fészkelödik feszít, néha úgy érzem kiszúrja a sarkával a hasamat.

Lois!
Ááááá szerintem se szülök még meg, élvezem a szabadságot!Látom mindenkinek van hangoskodó szomszédja hihi.

Skrisz!
Korán kelés, ez brutál, hogy fogom én ezt bírni??????

Twist!
Múlnak Dorciról a pöttyök?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, simán bírni fogod. Ezen egy percig se aggódj. Valahogy átáll az anyai szervezet 24 órás ügyeletre. Biztos koffeint termel a szervezetünk. :wink: Szép napot mára nektek!

Baba, kitartás!!!! Próbálj nappal pihenni. Végülis semmi dolgod. Csak pisilni kell meg enni. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Esztinek Boldog 11 hónapot minnnyá 1 éves :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Repül az idő!!!! :lol:

skrisz72
 
 


üdv!
szar éjszakások :roll:
nálunk is koránkelés volt - magunkhoz képest.

Baba,
szegényem... :? de már közeledsz a célegyenes felé!

Keny,
beauty hét? na azt jól teszed, ha Kornél meglesz egy jóideig úgyse lesz alkalmad :roll: :wink:
azért vihognék egyet, ha kihúznád 40. hétig hassal 8)

koránkelés már a jobbik lesz az éjszakai felkelésekhet képest :wink:

hangosodó szomszéd nekünk is volt :evil: bár az nem szexelt, max. magában :roll:

Twist,
banán+alma nálunk kicsit fog, de örülök, hogy tetszett Dorkának! :D barackkiütés :?

a sterilizáló csak a saját márkáját szereti :roll: biztos a kanalak másmilyenek voltak. a szívóm is a kórháziban olvadt meg, nem sajátban.

Tilli,
na hol vaqy?? :wink:
mi pénteken költözünk nagyszülőkhöz köv. vasárnapig! :D


én várom a kéményseprőt :roll:

angel37
 
 


Angel!
Jó nagyizást nektek :lol:

Muszáj rendbe szedetni magam, mert Kornél mellett nemtom mennyi időm lesz?!
Most értem haza ctg tökéletes :wink: pénteken megyek ismét.
40-ig tuti nem fogom húzni max 39 -ig , megbeszéltük a dokimmal. :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Mondta a múltkor a dokim, hogy 2-3 naponta használjam a kúpot. 2 napot kihagytam, megint ugyanaz van. Leszakad a hasam, derekam, wc-re futkosok. ÁÁÁÁÁÁÁ, ez már nem fair!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nem lehet, hogy ennek semmi köze a kúphoz? Azért mégiscsak 36 hetes terhes vagy.... :roll: Ilyenkor fáj minden, és a legtöbb kismami futkos a wc-re, mert a hólyagot nyomja a gyerek.

skrisz72
 
 


Na kukuccs! :D

Borsodban vagyunk, idő car (én mondjuk, nem bánom, Lencse ilyenkor jobban alszik, kopp-kopp!)

Vovanda,
jó nyaralást! :D
(4. gyerek, tuti húzós! Én azért egy harmadikra beneveznék :wink: )

Rani,
gyönyörű Kisfiad van!!! :D

Skrisz,
Te szegény, jó sokat virrasztasz! :oops: Kitartás, tuti kinövi, mire kamaszodik :lol:

Lois,
jól értem, szoptatás mellett is lehet szedni a metet????? SOS kéne tudnom, mert szerintem muszáj lesz nekem is! Carul vagyok kicsit, napi 4 l mellett azt érzem, mintha kiszáradnék! (legutóbb akkor éreztem így, mikor 9 felett volt a terheléses érték :oops: )

Keny, Baba,
kitartás, Kismamik!!!

Többi Kismamiról mi hír? :roll:

Nálunk minden ok! Lencsi tekerve mászik, és boldogan kapaszkodik mindenre, amit elér :P . Étvégya a régi :?
Méretek: 74 cm, 7020 kg! Nyúlánk, karcsú lányka :wink:

tillidian
 
 


Angel: Hát bizony, én is észrevettem, hogy az alma+banán fogja a dolgokat odabenn. :wink: De viszont imádja Dorka, annyit megeszik belőle, hogy csak na! Ez a kedvenc.

Keny, és hogy lesz? A 39. héten pl. burokrepesztés vagy ilyesmi?
Juj, minnyá 37 hetes leszel, tök ügyik vagytok a kisfiaddal együtt!!!

Baba, szegényke! Már csak pár hétig bírd ki, aztán megszűnik minden hólyag panasz.

Skrisz, kezet foghatunk, Dorci 3.10-kor sírva kelt. Rég nem csinált ilyet. Nagyon éhes volt. Aztán visszaaludt és 6.30-kor szólt megint. Valami hatalmas étvágya van ma! Már kiáll a hasa, annyit evett, folyamatosan éhes. Remélem, hogy valami fejlődési ugráshoz értünk, azt nagyon bírnám. :)
A 2 hónappal fiatalabb kisfiú barátja már 2 cm-rel nagyobb nála. Persze a fiúk nagyobbak, ugye?
Vendég
 


Twist!

Dorci poci :lol:
Igen gondolom valami olyasmivel indítanak, ha addig nem bújcizik ki a kisfiam :wink:

Till!
Micsoda méretek :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Életjel...

Az éjszaka én sem aludtam sokat. :?

Keny, tökéletes ctg :D Nekem nem kell 2 naponta az sztk-ba járni, doki ad mobil ctg-t, az adatokat kell neten elküldenem neki. 35. héttől otthon szórakozunk Apával ezzel.

Baba, kitartás, még pár hét és Fanni kárpótol mindenért.

Skrisz, éjszaka! :evil:

Till, jó, h jelentkeztél! Szép méretek!

Holnap megint védőnő (már 2 hetente jelenésem van nála), aztán ő jön a babakelengyét megnézni (még sehol sem tartunk :shock: ).

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Till, Lencsike szép magas lány!:)

Bols, ó, még ráértek a babakelengyével. Az is jó, ha csak egy-két rucit vesztek a babának és majd ha megszületik és megtudjátok a méretét, akkor a párod elrohan és vesz neki egy rakás rucit :wink:
Mobil CTG, húúúúú, ilyet még nem is hallottam, de nagyon kényelmes lehet:)

Képzeljétek, Dorci kiütései szépen múlnak. Még nem tökély, de már alig van néhány. Pedig ma is 1 almát benyomott és 1/2 banánt.

Tényleg: zöldségeket mikor lehet adni neki? A védőnőnk azt mondta, hogy 1 hónapig csak a gyümiket próbálgassuk, mert ráérünk.
Vendég
 


Bols!
Már én is hallottam erről a ctg megoldásról nagyon jónak tartom :lol: :lol: szupi!!!!

Twist!
Kiütések hesssss!

Én az elöbb ezt rittyentettem az uramnak, mert nagyon szereti a lángost :lol: és én is irtózatosan bezabáltam!
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Tilli!
Nyaralni csak hárommal megyünk. Egyébként azért húzós nagyon a negyedik, mert elég nehezen viseli, hogy az apja nem kizárólag vele foglalkozik. Féltékeny, ráadásul fél is a gyerekektől, szegénynek az oviban sincs barátja, sajnálom emiatt nagyon... Még most itt aludni sem engedi az anyja, nyaralni szerintem leghamarabb 2 év múlva jöhet velünk...

Keny!
Ez nem ér. Totál rákattantam a lángosra.
vovanda
 
 


Keny, ez övön aluli volt, folyik a ......
Vendég
 


Jó reggelt!
Dokim a cukorra azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert minden kismama veséje átengedi a cukrot.
Ma mennem kell vérvételi beutalóért a házidokkerhez.
Vérnyomim 80 és 90 szokott lenni, hétfőn is 90-et mért a védőnő. Nos, most 120/70 volt. Lehet a ctg-n idegesítettem fel magam és azért. Nem akart jó lenni, babikám álmi volt. DE: a doki elfogadta az eredményt. Viszont a vérnyomásom miatt és a vizesedés miatt sószegény kajcsi, sok gyümi, zölds. és mérni kell a vérnyomást. Mivel nincs mérőm és nem akarok állandóan a háziorvosnál dekkolni, így most vehetünk azt is. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ... Mondta, hogy kérjek kölcsön, oké..de kitől??? Apa rendelt a neten.
Na, ez van. Hazafelé a Tescoban vettünk egy dinnyét, az hátha kihajtja a vizet.
UH majd a jövő héten lesz. Utána szabin lesz a dokim.
Képzeljétek, nálunk fújt a szél tegnapelőtt estétől kb. tegnap du.5-ig. 5-kor elállt a szél, a görcsöket, fájdalmakat mintha elvágták volna. Na, nekünk majd biztos egy front fogja beindítani a szülést. Dokim szerint a görcsök azt jelzik, hogy lehet, előbb jön majd, mint aug.6..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.07.08 08:43-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: