Új privát üzeneted érkezett!

Meglepi baba!! Ez jooo, Betti!!:):) Tenyleg meglepi mert a fene sem gondolta, hogy most van pe vagy, hogy megint pe-m van vagy nemistudommarmivan. De van!:)

Virag koszi a laptetot! Nem hiaba irtam en mostanaban ennyi laptetot!!:):) Lanyok kuldjetek egy lelket is aki le akar szuletni mert azt nem tudom van e itt vagy sem. Mondjuk mostanaban hallok sok zajt, neszt, mintha valaki matatna.;)
Vendég
 


Kati biztosan faradt!! Remelem ma nem huzta fel a matrica!! Jelentkezz be Kati!! Csak egy pislantasra! Var mindenki!!!
Vendég
 


Bogárka, ott van az a kis Lélek, csak engedd jönni!!!!!De tényleg, tiszta szívedből engedd!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 

 
 

bogárka

én is úgy gondolom h ott lesz,vagy már ott van,csak nem tudod :wink: :)

kati????????

KépKép
bettike83
 
 


Engedem engedem, ennyire meg sosem engedtem, most valahogy olyan jo erzessel tolt el ez. Eddig meg aggodtam. Ugy latszik eletem egy szakaszan tul vagyok, most jon a kovetkezo felvonas!!
DE honnan tudod, hogy csak engednem kell????? Istenem, az uram de boldog lenne!! Sztem meg sirna is oromben ha zebra tesztem lenne!!!
Vendég
 


bOGÁRKA: MITHA AZ ÖCSÉMET JELLEMEZTED VOLNA :):):)egy az egyben olyan mint a barátod :):)nekem párom oroszlány és nagyon kiegészítjük egymást :) a horoszkóp szerint is nagyon jól összeillünk :)szorítok :):):)


Mona: szerintem neked a cickafark nem kell hiszen van peteérésed:) elég a + ovu után a palástfű :)

Brita: nekem meg pont fordítva van kos és skorpió aszcendens :):):)

nekem első orvosi vizygálaton volt rákszűrés is :) és akkor már hat hetes voltam :)

nika70
Salgótarján
 
 


Katii?????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogárka, látod, látod, Te is írod, hogy most jó érzéssel tölt el a dolog, hogy esetleg Anya leszel!!!!! Na ez jóóóóó!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Ha korábban aggodalmat éreztél, akkor bizony nem engedhettél magadhoz senkit sem!!!!!
Milyen jó lenne, ha egy pozi teszttel repülnél vissza a Párodhoz! :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mona, egyetértek Nikával! Ha van pé-d akkor szerintem is felesleges cickafark teát innod. Nehogy aztán bekavarjon...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


igaza van csillagnak :) és a jó érzés az sokat számit,nekem is ez a jó érzés volt végig,mikor még nem tudtam a babárol,csak egyszerűen volt.de nem tudtam hova tenni :) én most esélyesnek látlak :)

KépKép
bettike83
 
 


na de a cickafark serkenti a peterérést,azért is kell inni.miának is van péje és mégis itta.szoval kell higyétek el.jobban müködnek a dolgok odabent tőle.több petécske lesz stb stb.

KépKép
bettike83
 
 


Ok Betti, Te vagy a teaszakértő!!!! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


de persze mindeki maga dönti el h issza vagy nem.de a leirásban is van,h serkenti a peteérést ami kell,lehet csak ennyi kell a sikerhez.nekem a doki szerint nem volt pém,ezt a leletből gondolta,de sztem volt,csak épp lehet nem szabadult ki a pete..ebből lesz a pco amikor megmarad a petefészekben a petesejt vagy vmi ilyesmi,és becisztásódik.és ugye a cickafark mindenféle női bajra jó,mint gyulladást,fertőzés ilyesmi,igy még ezzel is segiti a sikert.

nekem haátsos volt tudjátok,de ugye mindenki maga dönti el,én esélyt adtam neki és rám nagyon nagyon jó hatással volt :)

KépKép
bettike83
 
 


hahóóóóó!

itt vagyunk. voltunk dokinál. na jó, tudom, h ezt tudjátok. akkor...
oksi! elmondom. megnézett uh-al. ezt is tudtátok-gondolom! :lol:
na jó!!! egy dobogó szívű babócám van, akit hét hetesnek írt ki a gép. ami nagyobb két nappal, mint két hete. a másik eltűnt.
két hét múlva kontroll ismét, akkor tölt papírokat a kor miatt. egyébként minden oké. kicsit szomorú vagyok, de amikor az egynek láttam és hallottam verni a pici szívét, mindent elfelejtettem. és nagyon boldog vagyok/vagyunk mindketten-a férjecském megkönnyebbült!!!
képet holnap teszek fel, ma már nem kínlódok vele.

mindjárt visszaolvasok!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virag, Betti, koszi szepen!! Most tenyleg olyan jo erzessel vagyok, hogy anya legyek!! salaalalaaaa erzes, tudjatok!:) Na, meg ez az elso ilyen alkalom am, eddig is szerettem volna babot de aggodtam is. Most meg... pfff, aggodik a fene. Az elet ugyis kiszamithatlan es ugyis lesz valahogy. A francot erdekli. Van egy szuperfej parom aki mindenben tamogat, en is Ot, mindenben partner, en is neki, ennel tobb nekem nem kell. A penz meg ugysem boldogit, annyi meg ugyis lesz amennyi kell mar nem erdekel es kesz! Punktum!

Nika, orulok, ha ismeretlenben lejellemeztem az ocsedet! Azt meg tudni kell, hogy attol, hogy Te tavolinak erzed attol meg O nagyon szeret Teged csak a maga modjan! Kimutatni nem tudja az erzelmeit sot, inkabb tamad vagy negativ amikor nagyon akar szeretni. Ez is tuti!! Szoval ha "bunko", na akkor akarja azt mondani, ugy szeretlek Tesom. Csak nem tudja megtenni mert... merleg! Sokszor hibat talal es keres es akadekoskodik is de Ok ilyenek. Ne is torodj Vele! Persze ez a resz mar lehet nem jellemzo tesodra.
Vendég
 


Nika, es bocsi, hogy igy beleutottem az orromat. Van egy kineziologus no aki azt mondta, hogy nekem valami spiritualis pszichologiaval kellene foglalkoznom mert iszonyat jol megerzem az emberek belsejet akar 2 mondatbol is. Most otthon elmegyek hozza mert nem talalom itt a helyem Londonyban es talan palyat is modositok!:):)
Vendég
 


Betti nem tea szakerto, Bettike egy sarkanyfuarus!!!!:) :wink:
Vendég
 


Kati, tiszta szívemből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Biztos, hogy minden rendben lesz Veletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogárka :D valami olyasmi :D persze nem vagyok szakértője csak max a tapasztalat beszélhet belőllem amit szivesen megosztok veletek :)

kati

úgy örülök,szuper hirek :)

KépKép
bettike83
 
 


Katocam, de joooo!!! Ugy orulok Nektek!! Salalalaaaaa!!!:):) Nagyon, nagyon varom, varjuk itt a csajokkal a fotot!!!!:):) salalalaaaa!!:):) Minden szuper, jo helyen van befeszkelve?? Orulooook!! Puszillak!!!!:):)
Vendég
 


bogárka

és az itt irokról,irásból mire következtetsz?kiváncsi lennék nagyon :)

KépKép
bettike83
 
 


Kti éljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bettike sarkanyfuarus, Virag meg egy boszorkany!!!hihihi
Vendég
 


köszi mindenkinek!

úgy tűnik jó helyen van. az normális szerintetek, h jól rá kellett nagyítania, h szívhangot halljunk? látni láttuk rögtön a pulzálást, de a hanghoz keresgélnie kellett. azt mondta, h nemrégen indulhatott be még a szívverés, ezért volt nehezebb megtalálni.
szednem kell tovább a hormont, megelőzés céljából

én és a férjecském is oroszlánok vagyunk. de teljesen ellentétes mentalitással!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bettike, itt kozulunk semmi rosszra! Mindenki nagy szivu es jo fej!! Ez itt egy jo csapat!!! :wink: Mindenkinek van humora es senki sem feluletes, stb. Egy gond van itt csak az pedig Nitaeknal a vasorru baaaba!!! bocsi Nita de ezt nem tudtam kihagyni! :lol:
Vendég
 


:D :D :D :D :D

KépKép
bettike83
 
 


kati

az nem baj,láttad a pulzálást akkoe ver a szivecskéje :)

KépKép
bettike83
 
 


mona! naaagy gratula a vizsgád első részéhez, de még nagyobb a mensidhez és a normalizálódó ciklusodhoz.
holnapra még egy naaaaaagy kalappal!!!!

zsuzsi hol van, lányok????? ugye minden oké veletek??? holnapra nektek megy a drukkkkkkkk!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, de jo, hogy dobog a kis sziv ott Benned!!! Milyen erzes, hogy tudod, hogy ott dobog mar most meg egy sziv a Tied alatt?? Fol lehet ezt igy fogni elsore?
Vendég
 


Bogárka, ez a vasorrú bába nagyon jó volt!!!!! hihihi

Kati, ne aggódj, ha dobogott a szíve, akkor inden OK. A hormonbogyót meg csak szedd!
A baba méretét nem mondta a doki (CRL rövidítés)?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


bogár: ez egy jó kérdés! először is megnyugvás, másodszor bennem félelem van most. még a következő két hétig ez lesz, akkor kell megint mennem.
egyébként még nincsenek "anyai érzéseim"-vagy csak nem tudok róla. szimpla boldogság és félelem van bennem egyszerre!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


csillag: rajta van a képen, de kérlek ne kelljen lemennem a táskámba. már fekszek.
az tuti, h van egy 27mmes adat, és azt hiszem, h egy 6mmes. szerintem a 27 az a petezsák, a 6 pedig a babóé. nem?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nekem addig nehéz volt elképzelni, hogy van bennem valaki, amíg el nem kezdett nőni a hasam... Most meg már itt bulizik vagy másfél órája!!! de ezt nagyon bírom!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: szerintem nekem is az a pillanat, amikor a növést észreveszem, az lesz a kezdet!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, persze, persze, 6 mm a babó. Ez teljesen rendben van!
Alukálj egy nagyot!!!!! Múlt éjjel úgysem tudtál...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati, ha ezt erzed, ez jooo!!:) Ilyenkor van mindenfele erezes! Orom es boldogsag es egy kis aggodas is de ez termeszetes! :wink: :wink:
Vendég
 


Csajok, megyek zuhanyozni meg alukálni, jó éjt Mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


én is megyek. ma egy igazán jó napot zártam! van egy babám és nem mellesleg parkolókártyám is!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Bogárka teljesen jól mondod!!!!!!!!! :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Palinkas, friss jo reggelt!!!

Senki nincsen talpon e videken, csak en???!!
Mia, Te itt szoktal kukorekolni!! Hol vagy? Tegnap sem voltal!!!! (marmint keso delutan es este) Gyere!!!

Zsuzsi ma mesz!!! Gondolunk am Rad!!!

Beze, jol vagy? Minden rendben?

Pampi, irjal Te is par sort!!!
Vendég
 


Nita, most latom, hogy irtal meg az este!! Az jutott meg eszembe, hogy megyek ugyis ehhez a kinezes nohoz, O egy nagy magus am! Majd kerdezek Tole valami varazsiget vagy valamit a vasourru ellen!! Meg woodoo-zom, erted!!? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Nem voltunk itthon, Anyuéknál nyaraltunk, de ott nem akartam netezni.

Kati: Szuper hírek!!!! Akkor mi sorstársak vagyunk :) Valahol ennek így kellett lennie. Én is így örültem az egynek is. A kettőnek is örültem volna, de a természet így döntött....

Mona: Gratulálok!!!

Vissza kell olvasnom még...

Ma 13:45-re megyek uh-ra. Majd igyekszem jelentkezni...

Puszi

kovacszsuzsi
 
 


Sziasztok!

Látom tegnap volt ám pörgés :D
Vendég
 


Mia, eledezunk, eledezunk???:):)
Maradsz meg vagy sietsz valahova? Mert akkor hozom a kavemat!! :lol: :wink:
Vendég
 


igen éledezünk,bár a cicieimmel alig bírok szétakarnak durrani :lol: :lol: :lol: ráérek amúgy,nem sietek,én az előbb ittam meg a caffémat :wink:
mizujs?hogy vagy?
Látom hiányoltál,nagyon helyes :D
Vendég
 


MiaCica, en mindig hianyollak ha nem vetted volna eszre!!:);) Tegnap este is hianyoltalak!!
Cicidurranasod van? Vedd ki a szilikont anya! :lol: Biztosan a gyerkoc! 7vegere nem varod, ugye??! Micsoda izgalmak! Mikor is tesztelsz? Szombaton? Akkor meg itt leszek, vasarnap csak este vagyok gepkozelben. Mi is bujtunk apaval tegnap mert mint kiderult pe-m volt vagy van, vagy, hogy is irjam. Tegnap ovus fajasom volt de a LH nem volt total pozi meg este sem. Ma viszont mar nincs ovus fajasom. Tegnap elott is osszebujtunk meg azelott is 2 nappal. Meglassuk mi lesz. :wink: :wink:
Es erzekenyek a cickoid vagy csak faj?
Itt a kavem is. hihihi
Vendég
 


Akkor Szorítok neked!!!!
Bogár,elkell áruljak valamit,teszteltem reggel :D és erősödött a csík,szóval akkor csak jól láttam én,hogy van ott valami,már nemkell a fénynél forgatni sem,szóval zebrás,igaz még ez is halványka,de erősödött!!!!!! :wink: Megpróbáltam lefotózni,de nemigazán látszik :roll: mindegy,majd hétvégén :wink: 9-10-ére nem várom,de mivel később volt a peteérésem,így lehet hogy vasárnap nem kell megjönnie!
Jajj,annyira szeretném ha minden jól menne,de tudom ezúttal sikerül és ha jól számolom márciusi lesz,mint az anyja!!! :wink: vagyis kos :wink: :D
Vendég
 


Miaaaa!!!Jajjj,de orulooooooooook!!! Ez nagyon jo!!!! Orulsz??? Hulye kerdes, hogyne orulnel meg tudom meg korai de megsem mert ott a csik meg minden!! Jupppiiiiiiiiiiiiiiii!!! Puszikallak!! Most aztan mar vigyazz magadra!!!! Juhejjjj!! Ez aztan egy szuper reggel es nap!! waaaa!! Mia zebras!!!! De jo!! Dejo!!!! Ugy orulok Neked, Nektek!!! Jo, nem iszom elore a medve borere de akkor is!!!:):) :D :D :D
Mostma` Te is szorits Nekem am! :wink: Neztem kalkulatorral az enyem is meg marciusi lenne, marcius vege, kos!! Azokat meg csipom!!:)
Vendég
 


Laptetooooooooooooo!!! Laptetoooooooo!!!!
Vendég
 


Bogár: aranyos vagy nagyon imádlak!!!!!
De tényleg még ne kiabáljunk el semmit, és bevallom félek is,mert tudod ,sajnos áprilisban is pozitívat pipiltem,aztán rá pár napra meg :cry: de inkább hadjuk!

Ezúttal minden rendben fog lenni!!!

Te csaj,már megint laptetűűűű??????nekem is volt vagy 4,aztán ittvagyok :wink: megkötött a beton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?